PDA

View Full Version : Hertha BSC

uvv
21.04.05, 17:20
Vaatasin, et pealinnlaste foorum on puhta puudu.
Ostkurve ja Marcelinho jätsid viimati mängus Freiburgi vastu sügava mulje. Olümpiastaadion muidugi ka.
Kui on meeskonnaga kursisolijaid oleks kuul mõtteid vahetada!

EgoTrip
21.04.05, 21:04
tean üht venda kelle lemmik on Hertha, ning ta on ka üleüldse BL tegemistega kursis.
Rolandbu, sinu etteaste, ootan huviga

Aramis
21.04.05, 21:53
Minu viimane kogemus oli üleeile õhtul Berliinis lennukilt maha tunnes näha meie lennuki kõrval ka Herta meeskonna lennukit - kuna fotokas oli kaelas, siis tegin pildi ka.

3rk1
21.04.05, 21:59
näita : D

mel21
22.04.05, 02:00
Olen korra Hertha mängu kiiganud, eelmisel õudushooajal 60000 pealtvaatajaga 6:2 Dortmundi vastu. Ostkurve loomulikult. Samal päeval toimus ka meistritiitli otsustanud Bremeni 3:1 võidumäng Münchenis, kui werderlastele pea sama rõkkavalt kaasa elati kui omadele - seda teadupärast aga mitte niivõrd sümpaatiast põhjasakslaste vastu.

Hertha fännkond on viimastel aastetel tublisti suurenenud. Mitte väga ammu olid 2. liiga tagumises osas, kui mänge käis vaatamas keskmiselt vaid 5000. Seda kõledam, et see toimus laguneval hiiglaslikul Olümpiastaadionil. (Lääne-)Berliini klubi on end aga üles töötanud ja kogunud palju uusi fänne. Eks piirkondlikult on sellele kaasa aidanud eelkõige asupaik keset vutikõrbe - 100 kilomeetri raadiuses pole ühtegi olulisemat fännklubi, Kagu-Berliinist pakub veidi konkurentsi väga truude fännidega, kuid järgmisel hooajal arvatavasti 4. liigasse langev Union. Seega on palju poolehoidjaid võidetud just nn uutest liidumaadest (eelkõige muidugi Ida-Berliinist ja linna ümbritsevast Brandenburgist), kus kunagised gigandid (alates BFC Dynamost) on hääbunud.

[Tegin väikse korrektuuri teema pealkirja, klubi nimes oli kerge apsaks].

uvv
22.04.05, 10:24
Jah, see Hertha lennuk seisab vist Tegeli lennujaamas. Nägin seda ka ise seal.
Hertha fännidest. Ehk läheb see minu väheste kogemuste arvele, aga ma ei ole ka kuulnud nii suurest kontaktist fännidega peale mängu.
Mis siis Ostkurve ees toimus. Peale 3:1 Freiburgiga tuli kogu meeskond Ostkurve ette ja istus sinna maha. Kohe peale mängu! Lipud koguti nende ümber ja siis algas mingi segane rituaal, millest ma päristäpselt sotti ei saanud. Igaljuhul keksis seal mögafoniga kutt, kes midagi karjudes justkui dirigeeris kogu seda paariteist tuhandest koori. Igaljuhul hüüti nii ühte kui teist ja lõpus kisati hoolega Marcelinhot. Mees lõi mängus kaks väravat. Igaljuhul nägi see kõik väga chill välja. Ja mängijate näod, mida võis näha suurelt ekraanilt, olid väga rahulolevad ning vennad ei kibelenud kuidagi eriti dušhi alla. Peale seda u. 5-6 minutit kestnud tralli tegi meeskond veel ka staadionile ringi peale. Igaljuhul jättis see väga laheda mulje. Seda enam kui loen siit Mel21 juttu selle kohta, et selline fänniparv on üsna noor. Ise sõitsin staadionilt tagasi ühe kuliga, kes oli Herthat fännanud juba aastakümneid. Tema olematu english ja minu puudulik deutch jätsid meie suhtlemisele raamid, mis piirdusid teineteise kiitmise ja võidu üle rõõmustamisega.

Aramis
22.04.05, 11:16
Herta lennuki pilt. (http://www.hot.ee/fantyahnba/P4190580.JPG) - see küll Schönefeldis tehtud.

uvv
23.04.05, 17:15
Möäh, sain mängu pildid kätte. Stuudeerin kohe kuidas neid siia üles upitada.:oih:

3rk1
24.04.05, 16:08
Hertha võttis Schalke päris laiali ja tegi üpris kindlalt meistriks Baierimaa meeskonna
:õnnelik:
Nüüd pole enam Champions League\'i kohtki kaugel, Schalke on väga ebakindel.

uvv
24.04.05, 22:09
30 voor: Täisstaadion. Mäng algas kümme minutit hiljem, sest publik oli veel värava taga. Marcelinho tegi jälle kõvasti esimese kolli sööt ja siis kaks väravat. Kuul!
Ehk kiiresti kokkuvõetult:
Match details:

Hertha: Fiedler - A. Friedrich, van Burik, Simunic, Fathi - N. Kovac - T. Marx - Bastürk, Gilberto - Marcelinho - Rafael

Schalke: F. Rost - Oude Kamphuis, Waldoch, Krstajic, Kobiashvili - Vermant, Poulsen - Lincoln - Asamoah, Sand, Ailton

Goals: 1:0 Bastürk (5.), 1:1 Sand (17.), 2:1 Marcelinho (35. pen), 3:1 Rafael (50.), 4:1 Marcelinho (59.)

Referee: Meyer
Attendance: 74,500 (Sold out)

Yellow /red cards: Poulsen (23.)
Yellow cards: Marcelinho, N. Kovac - Vermant

Neli vooru on jäänud

Kodus - 32 07.05.05 Hertha BSC - VfL Wolfsburg
Wolfsburgi võitsime võõrsil 2:3 ja vastane on tabelis 9. kokku 41 punkti
34 21.05.05 Hertha BSC - Hannover 96
Hannover 96 võitsime võõrsil 0:1 ja nad on tabelis 12, 38 punktiga

Võõrsil -31 30.04.05 Hansa Rostock - Hertha BSC
Hansaga kodus viik 1:1, sats tabeli eelviimane, kogunud 26 punkti ja kindlasti kõvasti motiveeritud, et liigasse püsima jääda.
33 14.05.05 Borussia M\'gladbach - Hertha BSC
Borussiaga Mblablaga lõime kodus 6 (kuus) vastuseta väravat, koht 15, punkte 31

Tegelikult ei tohiks olla võimatu ka teine koht Bundesligas
Schalke on viimased voorud mannetu, samas pole ka vastastel tippkohtade pärast väga kibedaid kohtumisi ees...
Põnev hooajalõpp!

uvv
30.04.05, 14:55
pakun, et Hansa - Hertha jääb 1:3.

:)

Aramis
30.04.05, 16:06
Hansat ei maksa maha kanda - neil on väike fiilis sees. Ent siiski Herta vormikõver on tipus lähedal 2-3 Hertale. Ja ise arvan, et Schalke Leverkusenilt küll kolme punkti ei saa.

uvv
30.04.05, 20:54
kurat: 2-1

45\' [1 - 0] T. Sebastian

70\' [2 - 0] J. Litmanen

74\' [2 - 1] Y. Basturk

ja Meistrite liiga koht libises jälle eest.

uvv
07.05.05, 20:58
okei. VfL Wolfsburgiga 3-1
Peale 0-1 tahajäämist, süüdi Petrov, kolm väravat Herthale.
Asjaajad Friedrich, Marcelinho ja Madlung.
Kusjuures viimased kaks väravat, ehk siis võit, juba viimase 10 minuti sees.

Nüüd jääb loota, et Bremen komistab homme Dortmundi otsa.
Ja Mintalit enam vist tabeli tipust kätte ei saa...

robwuike
08.05.05, 12:06
Roy Makaay saab ;)

rolandbu
08.05.05, 13:38
Väravalöömis kunni tiitel jääb siiski frangimaa klubi mängijale;) Loodame:)

uvv
08.05.05, 21:52
Olemas! Tänks Dortmundile, kes aitas Bremenile (1-0) selgeks teha, et Hertha mängib järgmisel aastal CL-i. :)
Nüüd jääb omad asjad ise kenasti ära vormistada ja neljas koht on olemas. Ja võimatu pole ju ka kolmas :)

3rk1
08.05.05, 22:11
Neljas koht mängib UEFA Cupi ju.

rolandbu
08.05.05, 22:23
Algselt postitas 3rk1

Neljas koht mängib UEFA Cupi ju.

Samuti ka viies.

uvv
09.05.05, 09:30
Sry. Millegipärast oli meeles, et neli. Mis seals ikka. siis tuleb kohake veel tõusta. Eesolevate voorudega on see ju TEOREETILISELT täiesti võimalik.
Tänan, et teavitasite!
Ja nüüd siis pealinnlaste eest pöidlad pihku ;) !

3rk1
09.05.05, 16:31
noh, kunagi oligi ju neli. aga need ajad on kahjuks möödas. hea, et need kolmgi kohta on.

uvv
09.05.05, 21:44
head ajad kipuvad mööduma see on tõsi.
aga kui vaadata, mis mängud ees seisavad, siis ei ole kolmanda koha jahtimine sugugi võimatu!

uvv
14.05.05, 12:28
Heh, täna siis jälle ropp-põnev voor.

Herthal ja Stuttgardil tabeli tagaosa, vastavalt siis Gladbach ja Bochum. Et on välismäng, siis kurat teab. Koduvoorus rõõmustas Hertha omi ja kurvastas Gladbachi omi kuue vastuseta värvaga. Kui lööks seekord ära pooled ja endale ei laseks, oleks ju ok :)
Schalkel tuleb lasta oma hoovile musta-kollase triibulised. Dortmundi Borussia aitas meid eelmises voorus Bremenist ette. Ma loodan väga, et satsi vajadus end edasikestmiseks tõestada on nii suur, et võetakse ka Schalkelt tema kodus kõik saadaolevad punktid.

Ja ennustus ka.
Gladbach - Hertha - 0:3
Bochum - Stuttgart - 2:1 (jah te loete õigesti! ma tõesti loodan :))
Schalke - BVB - 0:1

Nii läheb!
Ja kui, siis on lust tabelit vaadata!

Pöidlad pihku, Hertha ist vunderschön! (taevas, miks ma sks. keele tundides ei õppinud...)
:lahe:

rolandbu
14.05.05, 17:13
Gladbach oli eelmises voorus võõrsil Hamburgiga nagu hunnik õnnetust:D Saadi küll punkt, kuid mängiti nagu amatöörid. Kui Herthal on hea päev, on võit nende. Muud midagi. Dortmund on ju hooaja teise poole tugevuselt teine meeskond Bayerni järel ning ootaks neilt seisusekohast esinemist:D Võit oleks musta-kolla särkidele palsamiks vigastustest räsitud sitale hooajale. Svaabidelt ootan maksimumprogrammina viiki Bochumist;)

3rk1
15.05.05, 12:26
Schalke - BVB 1:2
Bochum - Stuttgart 2:0

Niih, teised tegid oma töö ära, ainult Hertha magas võimaluse maha, mängides Gladbachiga 0:0 viiki.

uvv
16.05.05, 09:44
KURAT!
:viha:
No kandikul tuuakse asjad lauda, aga ei...
Oehh.

uvv
21.05.05, 19:27
74 500 vaatajat ja väravad nägemata neid kõigil. Hannoveriga 0_0
Võidu korral oleks olnud CL kvalifikatsioon, nüüd ainult koht UEFA karikas.
Aga..... Njah, käib seegi.
Kahju ainult, et Bremen lõpuks meist mööda ratsutas.
Oeh.... käed siiani tudisevad. äärmiselt põnev voor.
OK, Hertha! Sügisel näeme!

uvv
31.05.05, 09:50
kopi peist!

Saksamaa Bundesliga 232 pallurit valisid lõppenud hooaja parimaks mängijaks Berliini Hertha brasiillaset ründaja Marcelinho, kes kogus 35,8 protsenti häältest.

Teisele kohale platseerus 14,2 protsendiga Müncheni Bayerni poolkaitsja Michael Ballack.

Hooaja parimaks treeneriks valiti Bayerni meistritiitlini ja karikavõiduni viinud Felix Magath, parima väravavahi tiitli pälvis Robert Enke Hannover 96-st.

heh. mees on tiitli ära teeninud küll.
mängus, mida Berliinis nägin lõi Marcelinho värava poolelt väljakult. see oli uskumatu tõste....

uvv
17.06.05, 12:47
Paar naljakat ostu.
Manchesteri ainukese normaalse meeskonna umbes kolmas väravavaht, taanlane ja mõne arvates lootust andev Kevin Stuhr-Ellegaard.
Ja Freiburgist Cairo... Hmmm.
Kui keegi teab, võiks seda viimast kommenteerida!

rolandbu
17.06.05, 17:48
Cairo hakkab Billy Reina asemel vastase kaitsjaid atakeerima ja paremalt äärelt teravusi looma;) Manager Didi Hoenessi arvates tugevdab poolkaitset:D julgen kahelda aga mine tea:)

uvv
11.07.05, 12:54
Njah, näikse, et uut korraliku ründajat ei tule selle \"akna\" jooksul.

woodoo
11.07.05, 16:24
oot aga mis Rokkkega saab.saate siis või ei saa?vennad siis ei saa kokkuleppele või?

uvv
09.08.05, 17:32
Ütleme siis nii. Tuttav hooaja algus. Kaheväravalisest eduseisust hale viik. Ja üks asi veel. Päälinna meeskond oli terve liiga peale vist ainus, kes alustas ilma ühegi uue mängijata. ja tõsi ta on, kes oleks \"uutest\" pidanudki platsile saama?
aga igaljuhul, hertha ist ein religion :)

kaitz
09.08.05, 17:40
norm ju

junnike
09.08.05, 18:10
Algselt postitas kaitz

norm ju

geenius.
ma hakkan vaikselt arvama, et sina oled meil väga analüütiku välimusega noorhärra :)

Aramis
09.08.05, 19:31
ARD laupäeva õhtuses mängude ülevaates hakkas Herta mängu tutvustus tabelist, kuhu oli ära toodud selleks hooajaks kulutatud mängude ostud. Esimesed olid Schalked, werderid, Bayernid ja siis lääks suht loomuliku rada pidi , taga väiksemad klubid jne..Eelviimane oli a la Duisburg 450 tuhande euriga ja siis viimasel kohal on esikolmiku kanditaat Herta 160 tuhandega, mis kulutati Cairo peale, kes heal juhul saab vahetusse ja on momendil vigastatud ka.
Kuigi ega ei maksa veel loobuda - Herta otsib ründajat ja viimased jutud tääkisid Pantelici värbamisest. Ja mis mängu pilti puutub, siis küll tuleb Bastyrk ja tase tõuseb. Eelmise aasta esimesed paar kuud ilma türklaseta oli ka suht mannetu. Aga hiljem oldi liiga ilusaima mänguga klubi. Ja mis viimasesse mängu puutub, siis eks see viik oli Zecke Neundorfi rumaluse ja Tarnati briljantsuse ühistulem. Ilus värav oli!

siim089
28.08.05, 01:56
0:3 kaotus ei tee tuju eriti heaks, õnneks tabeli keskmike hulka kuuluv pealinna klubi võiks leida veel võitlusvaimu ja tõusta hooaja lõpuks esiviisikusse

uvv
28.08.05, 13:46
mes sa Siim sokid...
kaotus ei ole muidugi miski kelkimist väärt teema, aga kaotada baierimaal, möh, mis on selles üllatavat?
tabeli keskmike, mu pepu. jampions liiga oli eelmisel hooaja lõpus ühe värava kaugusel.
aga viljandi meeskonna toetajana saad siiski optimistliku meele eest ühe punkti.
tuleviku arvelt. :)

siim089
29.08.05, 00:11
Algselt postitas uvv

mes sa Siim sokid...
kaotus ei ole muidugi miski kelkimist väärt teema, aga kaotada baierimaal, möh, mis on selles üllatavat?
tabeli keskmike, mu pepu. jampions liiga oli eelmisel hooaja lõpus ühe värava kaugusel.
aga viljandi meeskonna toetajana saad siiski optimistliku meele eest ühe punkti.

no aga ikkagi HETKEL tabelikeskmik, ja kuule, ikkagi kõik on võimalik seda tõestas Bremen hooajakese tagasi

Aramis
29.08.05, 00:23
Algselt postitas siim089

Algselt postitas uvv

mes sa Siim sokid...

no aga ikkagi HETKEL tabelikeskmik, ja kuule, ikkagi kõik on võimalik seda tõestas Bremen hooajakese tagasi

Kle , peale kolme vooru pole mõtet kedagi milleksi tembeldada... Herta on tugev sats, kui mäng käima läheb ja ta läheb...

siim089
29.08.05, 17:54
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas siim089

Algselt postitas uvv

mes sa Siim sokid...

Kle , peale kolme vooru pole mõtet kedagi milleksi tembeldada... Herta on tugev sats, kui mäng käima läheb ja ta läheb...
ma pole väitnudki, et ta pole tugev, ma olen kindel nende võistlusvalmiduses ja nad olid ju 2003 aasta ML alagrupiturniiril ka vict kui ma ei eksi

uvv
12.09.05, 10:42
3:0 wolfide vastu ei ole paha.
ei ole!

uvv
23.09.05, 12:20
Algselt postitas siim089

Algselt postitas uvv

mes sa Siim sokid...

os Sind Siimukest:

Place Team P W D L F-A Pts
1. FC Bayern München 6 6 0 0 15:3 18
2. Hamburger SV 6 4 2 0 12:4 14
3. Werder Bremen 6 4 1 1 17:8 13
4. Hertha BSC 6 3 2 1 10:7 11
5. Bayer 04 Leverkusen 6 3 1 2 13:11 10
6. FC Schalke 04 6 2 4 0 7:5 10

Ehk teisisõnu, üsna viimasel hetkel, kui väga täpne olla, siis viimasel minutil kodus Duisburgi vastu 3-2. Nando värav tegiseda,millest Hertha on ikka ammu puudust tundnud, viimasel hetkel napsatud võit. tavaliselt on sellised asjad kippunud viigiks jääma. Olümpiastaadioni Ostkurves toimunud pidu võib ainult ettekujutada. Ja Pantelic skooris jälle. head uudised, head uudised.

Aramis
23.09.05, 15:00
Tore on see, et hetkel platsil kõik vajalikud mehed:Fiedler, Simunic, Friedrich, Gilberto, Marcelinho, Bastyrk. Selles viimases mängus oli Gilberto kaartidega väljas.
Aga nagu juba paaris teemas hõisanud olen - loodame, et kõik on terved nii Hertal kui Bremenil ja Olümpiastaadionil tuleb põnev mats. See oleks mulle esimene Bundesliiga live ja praegusel hetkel tunduvad lähtpositsioonid eriti põnevad ja paljulubavad.

uvv
23.09.05, 15:26
Algselt postitas Aramis

Tore on see, et hetkel platsil kõik vajalikud mehed:Fiedler, Simunic, Friedrich, Gilberto, Marcelinho, Bastyrk. Selles viimases mängus oli Gilberto kaartidega väljas.
Aga nagu juba paaris teemas hõisanud olen - loodame, et kõik on terved nii Hertal kui Bremenil ja Olümpiastaadionil tuleb põnev mats. See oleks mulle esimene Bundesliiga live ja praegusel hetkel tunduvad lähtpositsioonid eriti põnevad ja paljulubavad.

eile oli mängulkuuldavasti umbes 30 000 ja natuken peale vaatajat.
Bremeniga PEAKS olema staadion enamvähemtäis :)
kevadel asja ise näinuna luban, et Ostkurve on lahe ja,panen südamele, et korralda asjad nii, et Sa ei peaks kohe peale mängu minema tormama.
:)
millal väljalend on?

Aramis
23.09.05, 19:08
30.09 reedel lähen..1.10 on mäng ja siis veel paar päeva koha peal. Mul seal üks tuttav, nii, et kõik peaks kontrolli all olema.

Aramis
09.10.05, 19:59
Nii, aega nüüd mööda läinud ja oleks kohane ka nähtust lühiülevaade anda.
Nägin siis Berliini Olümpia staadionil Herta versus Bremen mängu, mis siis kohalolijate kurbuseks lõppes 1-2 Bremeni võiduga. Oli kiire ja huvitav mäng ja ka kindlasti kõige enam hilisemat arutelu nõudnud kohtumine, kus siis just Bastyrkile mitte antud penalti teemat käsitleti igas Saksa televisooni erinevate kanalite spordisaadetes.
Isiklikult sai tehtud päris oluline viga - mingil imelikul põhjusel olin osanud valida väga madala istepositiooni - see, et enamvähem keskel oli OK, aga tegelikult oleks võinud ka rohkem nurga pool olla, aga peaasi et kõrgemal. Mul nagu pole oluline mängijaid lähedalt näha - tähtis on mängupildi ülevaade. Ja pea samal tasandil mängijatega olles on see natuke keeruline. Ostkurves olev Herta fännikoor oli tõesti võimas. Kui ma 10 minutit enne mängu staadionile sisenesin, siis see möll ja vaade tõid praktiliselt pisara silma - Olümpiastaadion suures osas maa sees ehk siis maa pinnalt sisendes oled üsna kõrgel ja omad ilusat ülevaadet.
Seisul 1-0 ja 82ndal vist lõi Tim Borowski võimsa löögi otse õhust 18m pealt ja kui pärast nägin seda telerist, siis väga oma pärane moment tuli välja - selgelt ei tundunud see löök väljakul nii kiire nagu telekast. Hämmastav vahe oli.
Ja kole oli see küll kui lõpuminutl Valdez mängu ära otsustas ja pettunud fännidega tuli metroos tagasi kesklinna reisida...

rolandbu
20.10.05, 22:52
Brasiiliakollases mänguvormis pealinlased said võõrsil suhteliselt kindla 1:0 võidu Halmstadsi üle;) Hertha domineeris kohtumist algusest peale ega jätnud põhjanaabritele suuremat sõnaõigust. Õnneks oli rootslaste rünnak kaootiline (või lihtsalt puudus) ning adresseerituid kaarpalle berliinlaste karistusalasse ei läkitatud. Just selle elemendi tõttu on Hertha mitmeid mänge ära andnud. Viimane mäng Arminiaga peegeldas tunamullust Herthat, kus täiesti süütutest olukordadest lastakse endale nael kirstu lüüa, olles ise domineerivam pool ning omades mitmeid \"120\" võimalusi, ei suudeta neid realiseerida. Hea õnne korral oleks täna tulnud mingi viieväravaline võit. Mitmed olukorrad mängiti lihtsalt üleliigse tehnilisearsenali presenteerimisga üle. Kuigi mängu ainuke värav sündis kõigi helgete asjade kokkulangemisel, jäi siiski õnnest puudust. Kuldsete jalgadega Marcelinhol jäi seegi kord oma meisterlikult sooritatud lõõkide puhul üle vaid vasikasilmadega kaks kätte taeva poole sirutada. Kui laenata läinud suvel lõppenud Confederation Cupi ajal ETV kommentaaridest lendu lennanud fraasi, siis \"vett kallab nagu pangest\":D (Tüüpiline põhjamaa ilm;))

Aramis
20.10.05, 23:04
Ja tmperatuur oli 8 kraadi....Päris ebameeldiv ilm Göteburgis- Halmstadi oma väljak euronormidele ei vastanud. Ja ilmast veel - Stavangeris oli täpselt sama jama, aga seal keerasid kohalikud asja Monaco vastu oma eduks 1-0. Aga neil ka just uus ja ilus staadion, mis kindlasti mehed hoopis teistmoodi mängima paneb.

rolandbu
27.10.05, 02:51
Hertha jõudis eriliste raskusteta kaheksandikfinaali, kui tühjusest haigutaval Olympiastadionil alistati Mönchengladbachi Borussia 3-0. Esimese värava lõi kaitsja Malik Fathi, kes kompanjoni Arne Friedrichi paremalt riputatud söödu lennukalt võrku naelutas. Ühtlasi oli see osmani esimeseks profiväravaks Hertha särgis. Hiljuti debüteeris ta Saksamaa U-21 koondises. Julgen arvata, et tuleval suvel esindab see noorsand Saksamaad MM-il:D
Kodumeeskond kontrollis mängu täielikult, et Fiedler oleks saanud kas või varumeestega malet mängida:) Teise poolaja alguses vormistas Ellery Cairo väravaks suurepärase kombinatsiooni. Dardai antud pikk sööt leidis vasakul äärel Zecke, kes töötles selle Marchelinhole. Brasiillase \'tekitatud\' segadussele reageeris esimesena Cairo, kes mänguvahendi penalti paigast raskusteta võrku vasardas. Külalised resigneeris serblasest ründaja Pantelici eeltööle järgnenud Marxi imeline kauglöök oma 22 meetrilt.
Pealinlased võitisid viimati koduväljakul karikamängu 21 aastat tagasi. Karikafinaali on jõutud kahel korral ning mõlemal korral kaotati. Need ajad jäävad seitsmekümnendate lõppu (jõuti isegi UEFAs poolfinaali), enne aastatepikkust mõõnaperioodi.

Zlatan
27.10.05, 03:22
Väga hea, läks kergemalt kui arvasin. ;)

mel21
27.10.05, 11:47
Wir holen die Meisterschaft,
und den Europacup,
und den Pokal,
den Scheiss-Pokal.

Ostkurves oli eile korduvalt põhjust iroonianoodiga laulurida üles võtta. Gladbach oli tabeliseisu arvestades üllatavalt nõrk ning ei suutnud mängu jooksul ühtegi korraliku väravavõimalust tekitada. Hertha võit on tore ja kena, samas peeti Berliinis intrigeeviks kujunenud 2. ringi üks igavamaid kohtumisi (teine siis Dynamo 0:3 Nürnbergis :oih:).

Pantelic on muhe tehniline elektrijänes, 90 minutit rabeles väsimatult, minu silmis man-of-the-match. Loodan väga, et ta Serbiaga MMile sõidab. Võib olla oli peale mängu ulatatud puna-sini-valge lipp silmapilgutus Belgradi suunas.

uvv
06.12.05, 10:21
njah... loodetavasti hakkab asi nüüd surisema.
Neverkuseni vastu võõrsil ja 0-1 mahajäämisest, lõpuks 2-1...
ei ole halb, ei ole halb.

uvv
07.02.06, 17:46
Niisiis, Nimeta lubab, et näitab kuidas Pealinn täna lõunaosariikidele koha kätte näitab :)
kell 9 e. 21.00

Saarlane
07.02.06, 20:56
In your dreams!

ballack
08.02.06, 01:34
tuli hoopis sõbralik viik :D

uvv
08.02.06, 02:17
ehki mäng oli üsna hea. eriti just Hertha poolt vaadatuna. Ballack oli üsna hale. peale esimese poolaja sööstu polnud teda sisuliselt kordagi näha.
aga samas, viiene keskväli on tore küll, aga väravaid ei sünni sellest just liiga palju.
Ja tõeliselt lõbus oli näha Cairot rügamas ja Bastürk oli... hea... Marcelinho jäi aga kuhugi tahaplaanile. oh jah.

Saarlane
06.07.06, 16:02
Marcelinho on nüüd hakkama saanud kübaratrikiga. Kolmandat korda nelja aasta jooksul jääb ta meeskonna kogunemisele peale puhkust hiljaks.

Blue Rock
06.07.06, 16:05
Algselt postitas Saarlane

Marcelinho on nüüd hakkama saanud kübaratrikiga. Kolmandat korda nelja aasta jooksul jääb ta meeskonna kogunemisele peale puhkust hiljaks.

Saavutus seegi :D

rolandbu
17.07.06, 02:08
Hertha alustas siis eurosarjaga, igatahes unistused UEFA sarja alagrupiturniirist mõranesid tublisti, kui Intertoto finaalringi avamängus rahulduti kodus väravateta viigiga FK Moskva vastu. Erinevatel põhjustel puudusid mitmed võtmemängijad (Simunic, Friedrich, Gilberto (kõik MMil), Marcelinho (vigastatud)). Mänguvorm oli vilets, mäng roostes, tüüpiline saksa meeskonna mäng sellel kalendrikuupäeval:D Samas on raske mängida tippvormis meeskonnavastu. Minu silmis oleks ime kui selle sarja üks \"suuri\" edasi ei saaks:)

Saarlane
20.07.06, 22:27
Kodu
http://www.herthashop.de/$WS/hertha-bsc/websale6_shop-hertha-bsc/produkte/medien/bilder/normal/860500_gr.jpg

sibierski
22.07.06, 15:43
kus on särgil klubi logo? kahtlane:oih:

Aramis
22.07.06, 16:28
Eh..mingit mõttetut särgijuttu ajate siin , kui klubil on hooaja seisukohalt ülitähtis mäng täna.

rolandbu
22.07.06, 19:30
Algselt postitas Aramis

Eh..mingit mõttetut särgijuttu ajate siin , kui klubil on hooaja seisukohalt ülitähtis mäng täna.

18:30 otseülekandes Eurospordi pealt

Matis
22.07.06, 23:03
Algselt postitas rolandbu

Algselt postitas Aramis

18:30 otseülekandes Eurospordi pealt
Lõppes siis 2:0 Hertha kasuks. 26.minutil tsenderdas Cairo paremalt Pantelicile, kes kõmmutas FK Moskva väravavahile püüdmatult paremasse ülanurka. Mängu lõpus (oli vist 89.minutil) algatas Ede keskväljal rünnaku, sööt Pantelicile, läbimurre, ristsööt vasakule Bastürkile, kes rahulikult ja mõõdetult selle väravasse saatis. Hertha UEFA karikasse.
Samas mängis Hertha täitsa emotsioonivabalt, Moskva mehed pusisid rünnakul vaat et rohkem, kuid sansse ära ei kasutatud

Aramis
23.07.06, 03:34
Ma ei ütleks, et emotsioonivabalt - pigem enesekindlalt. Ja esimese väga ilusa värava kirjelduses jäi eelkõnelejal vahele see hetk, kus Pantelic tsenderduse rinnaga alla võttis, et ta siis üle puusa taha nuerka kõmmutada.

sibierski
24.07.06, 23:09
ma nii loodan et levadia võtab haka vastu ära ning siis võiks saada vastaseis levadia- hertha. saaks oma kodulinnameeskonda ka eesti murukamaral mängimas näha:)

rolandbu
26.07.06, 00:59
Viimasel ajal on palju spekuleeritud Marcelinho jätkamisest klubis. Pole välistatud, et trall tema ümber päädib mehe lahkumisega klubist. Mehel lõpeb leping tuleval suvel ja 99% tõenäosusega ei jätka ta pealinna klubis.

Tõsist huvi on ilmutanud mustamere-äärne Trabzonspor, kes vajaks hädasti \'suure kolmiku\' neutraliseerimiseks püssirohtu. Viimase mitte-Istanbuli klubina meistriks kroonitud klubi lõpetas eelmisel hooajal neljandana. Teisete võimalike kosilasteringi kuuluksid veel FC Santos ja Pireuse Olympiakos.

Blue Rock
27.07.06, 17:21
Kõige värskem täiendus Karim Haggui saabub Strasbourgist kaitseliine tugevdama (http://www.bayer04.de/en/index2.htm)

Matis
27.07.06, 22:32
Algselt postitas Blue Rock

Kõige värskem täiendus Karim Haggui saabub Strasbourgist kaitseliine tugevdama (http://www.bayer04.de/en/index2.htm)
Kas ta ei tugevda mitte Leverkuseni liine:doh:

Saarlane
28.07.06, 19:51
Herthale tuuakse tugevdust hoopis ründeliini (http://www.herthabsc.de/index.php?id=15505).

rolandbu
29.07.06, 14:08
Kuuldus et distsipliiniga raskustes olev Marcelinho jätkab mängimist osmanite Trabsonsporis.
Sisekliimale mõjuks see kindlasti tervendavalt, kas ka mängupildis:oih: Samas materjali on ning nüüd saavad oma võimaluse nooremad kreativistid:D Koha peaks sisse võtma nooruke U19 koondislane Kevin Boateng, keda pärjati hiljuti parima noormängija auhinnaga.

UEFAs minnakse vastamisi gruusia karikavõitja Thbilisi FC Ameri. Vastane on kindlasti tundmatu, kuid jätkajas pole küsimustki:D

Aramis
30.07.06, 01:24

Hertha alistas Bayeri seisuga 1:0, värava autoriks oli Co.

Kuule, ära rohkem peale võta!

Liigakarika veerandfinaalid olid ja teemas olev klubi kaotas 0-1 Hamburgile, kellel skooris uus keskkaitsja Company.

Saarlane
30.07.06, 10:51
Algselt postitas Aramis

Hertha alistas Bayeri seisuga 1:0, värava autoriks oli Co.

Kuule, ära rohkem peale võta!

Liigakarika veerandfinaalid olid ja teemas olev klubi kaotas 0-1 Hamburgile, kellel skooris uus keskkaitsja Company.

Oih, minu viga:P

Homie
02.08.06, 17:19
Nii... Macelinho siis kindlalt Trabzonsporis. (http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=440652.html)

rolandbu
05.08.06, 17:48
Hertha laenas Marseille\'ist aastaks ründaja Christian Chimnesze. Itaalia passiga argentiinlane hakkab mängima särgiall nr 13. Väga hea tugevdus, kuna rünnak on hetkel nõrgim lüli. Taktikat saab nüüd varieeruvalt kasutada nüüd ehk ka kahe puhta ründajaga;)

Saarlane
07.08.06, 16:01
Kodukalt vaadates on Herthal nüüd suur probleem. Keegi ei taha saada numbrit 10, mis Marcelinhost vabaks jäi:D

Saarlane
07.08.06, 16:15
Algselt postitas SunSeeker

kus on särgil klubi logo? kahtlane:oih:

To make things perfectly clear, the club never intended to replace the club logo with the flag with the eagle logo. The eagle logo has been chosen to pay tribute to the Hertha side which won the German League title in 1930 and 1931. The shirts worn by those teams had an eagle emblem on them. The year 2006 is featured under the eagle on the new shirt badge, as a tribute to the 2006 World Cup; the final was played in the Olympic stadium in Berlin, home of Hertha.;)

sibierski
11.08.06, 00:26
jumal tänatud et kodus FC Ameri vastu siiski ära võeti! 90\' [1 - 0] S. Okoronkwo

uvv
19.08.06, 20:07
Ütleme siis nii, et suurepärane kodualgus Bundesligale. Kaks kena kolli Pantelicilt ja Hanoveri meeste tühjad pihud.
Loodame, et see saab olema selle hooaja stiil.
Muide, kas keegi viitsiks/oskaks teha ülevaate meestest, kes sellel aastal on uutena Ostkurve rahva rõõmuks?

Blue Rock
20.08.06, 00:01
Algselt postitas uvv
Muide, kas keegi viitsiks/oskaks teha ülevaate meestest, kes sellel aastal on uutena Ostkurve rahva rõõmuks?

Berliini suvi on olnud suhteliselt rahulik, rohkem on olnud minejaid kui saabujaid. Kaitsesse saabus Dynamo Dresdenist taanlane Denis Cagara, kes seal õigupoolest ainult aastakese laenul oli. Suurt rolli taanlasele vaevalt on tulemas. Ründesse omakorda saadi Kamen Ingradist horvaatlane Srdan Lakić, kelle kohta harjutusmängude põhjal just kuigi palju ei oska öelda. Nimekaim saabuja oli Christian Giménez ründaja temagi, kes tuli Olympique Marseillest. Prantsuse klubis argentiinlane end läbi ei löönud, kuid enne seda veedetud aastad Baselis olid igati roosilised: tulemusena kolm Shveitsi meistritiitlit ja kahel korral liiga parim väravakütt.

Esimeste mängude põhjal näib, et madala profiili pidamine ja Marcelinhost loobumine on praegusele noorele pundile igati head teinud. Loomulikult liiga kaugele minevaid järeldusi ei maksa veel siinkohal teha, kuid algus on ületanud nii mõnegi ennustaja ootused.

uvv
18.09.06, 12:49
Sinu sõnad, Blue Rock! Kasu on ja mitte vähe. tabeli esikoht peale kodus nopitud 2-0 Schalke üle on silmale ekstra kena vaadata. Lisaks tundub, et suvise jalgpalli peo jäljed elavad Berliinis edasi, 60 000 pealtvaatajat on lahe number.

Aramis
18.09.06, 13:50
Väga põnev värk. Ise plaanin hoida traditsiooni ja kui eelmine aasta sai Berliinis Werderi mängu vaadatud, siis nüüd on plaanis keset veebruari sihtida HSV või Bayerni mängule. Momendil ei mäletagi, kumma peale liisk jäi.

uvv
18.09.06, 15:40
mina vargsi heietan, et ehk saaks teha kiire berliini visiidi märtsi alguses, kohe näiteks kolmandal... Bayern peaks olema siis ovaalil.

mel21
18.09.06, 16:40
Sinu sõnad, Blue Rock! Kasu on ja mitte vähe. tabeli esikoht peale kodus nopitud 2-0 Schalke üle on silmale ekstra kena vaadata. Lisaks tundub, et suvise jalgpalli peo jäljed elavad Berliinis edasi, 60 000 pealtvaatajat on lahe number.

Eks Schalke ole ka üks kahest meeskonnast, keda Ostkurve eriti armastab nüpeldada.

Charlottenburgi vana daami üle on minulgi hea meel, esimene liidrikoht kuue aasta möödudes.

Pealinlastel läheb üldse hästi. Regionalligasse naasenud Unioni "raudsed" jäävad tabelis vaid ühest pärismeeskonnast tahapoole.

Tase allpool Oberligas on ka kõik korras - peaaegu pealinna klubi Babelsberg näib oma favoriidiseisust realiseerivat, vaid türgi klubid pakuvad veidi konkurentsi.

Ja ainuke Berliini klubi samast Oberligast, mis väärib piibellikku üleujutust, on kuulduste kohaselt taas kord kreenis. Tervitan rolandbud.

Lisa: kannupoistel saadud kõksud on kurjakuulutavad. Gilberto kaheksa ja Bastürk kolm nädalat palatis.

rolandbu
28.09.06, 19:50
Täiesti häbiväärne tulemus Herthalt, nüüd tuleb liigas vähemalt kolme hulka pressida.

Raud
23.10.06, 23:03
Juhtusin see nv siis Hertha BSC ja Mönchengladbachi mängu Ostkurvelt nägema. Staadion ja atmosfäär oli ikka mega. 43000 pealtvaatajat.
Nagu tulemus näitab (2-1 Herthale) oli Hertha seekord natsa parem, kuigi mängu algus sujus paremini Gladbachi poistel. Üldiselt esimesel poolajal kumbki eriliste võimalustega ei hiilanud. Seevastu teisel poolajal läks mänguks ja üsna poolaaja alguses vajutaski Dardai valusalt palli umbes 22 meetrilt ristakasse. Peale väravat läks mäng aga selgelt Gladbachile ja Neuville viigistaski varsti. Paremalt äärelt tuli tsenderdus ja tagapostis olnud Neuville lõi jalaga sisse. Nüüd asus Hertha omakorda ründama ja suht olematust olukorrast võlus Pantelic värava välja. Purjetas kuidagi kahest kaitsjast (kes millegi pärast ta ikka väga kergesti mööda lasid) mööda ja lõi 2-1. Päris mängu lõpp oli suht rahulik.

PS sorry kui ma mõne nime valesti kirjutasin.

skint
23.10.06, 23:55
Kui ma kirjutasin miski aeg tagasi Bundesliga üldisemas teemas Borussia suurest kõikumisest kodu- ja võõrsilmängude vahel ning arvasin, et tegu pole mitte pikaajalisema tendentsiga, siis arvan nüüd uuesti. Sest vaatasin hoolega laupäevast Sportschaud.

Alates aastast 2001, mil Mönchengladbach tõusis tagasi Bundesligasse, on seal peetud 88 võõrsilmängu. Saldo on uhke:

53 kaotust
26 viiki
9 võitu

Seepeale on 'gladbachi fännid üllitanud ka ilusa t-särgi, mille rinnal seisab "Auswärts-depp!" ja selga ehib koos 9 võidetud mängu (+ vist ka ühe sellele eelnenud hooaja võidumängu) skooriga selline luulerida:

Wir fahren weit,
Wir fahren viel,
und wir verlieren jedes Spiel...

Niipalju siis Herthasse mittepuutuvat. Väravate kohta: Dardai oma oli nähtavasti vooru parim - ungarlane lõi vastutulnud palli ikka väga ilusasti ja tugevasti (kahest kaks siis) suht ristnurka jah; Borussia oma puhul - ainuke küsimus on, et miks jäetakse Neuville'i klassiga mees nii vabaks? Friedrichi pang, kui minu käest küsida. Kuigi jah, Pantelici läbiminek jääb samamoodi kaitsjate hingele. Au muidugi 5 tabamusega väravaküttide edetabelis esikohta jagavale ründajale...

Kui veidi veel kohaneda ning lõpuks ka sakslaste piletimüügipoliitikale päris täpselt pihta saama hakata, siis juhtub tõenäoliselt see, et Raud korjab poolelt teelt Hendriku peale ning vaatab Weseri ääres õiges Ostkurves, kuidas Saksamaal 9 sakslase ning 2 brasiillase esituses (teinekord sekkuvad ka paar horvaati ja taanlast, kamerunlane, soomlane, egiptlane ning portugaallane, kuid parem mitte) lõbusat jalgpalli mängitakse. Või mis?:)

Saarlane
08.12.06, 23:36
Kuna leidsin esimesena selle teema, siis postitan siia. Leverkusenis on siis hetkel päris kõva andmine käimas - on näha, et mõlemad meeskonnad tahavad kolme punkti. Hertha viis juhtima geniaalne Marko Pantelici pöörde pealt sooritatud löök. Mõni aeg hiljem Freier viigistas tänu Berliini meeskonna kaitse "sõelataktikale". Teine poolaeg hakkas. Tschüss praeguseks!:)

Saarlane
17.12.06, 13:16
Hertha on omale suurepärase ründeduo leidnud Pantelici ja Gimeneze näol. Meestel vanust ka juba on, kuid teisel hooaja poolel ootan ma neilt suuri tegusid.

Aramis
17.12.06, 16:22
Eilne PAntelici peaga sööt ja Jimeneze rinnaga alla võtt ja löök olid OK. Loodame,e t mehed hoiavad vormi ja Yildirai ka naaseb 2007 aastal. Isiklikult ootaks ka HSV kvaliteeditõusu tasemele, kus nad peaks olema. Üsna kindel, et liigavaheaeg ka toob tulemuse. Jutt siis sellest, et olen juba ostnud pileteid 3.veebruariks Breliini Olümpiastadionile Herta-HSV mängule.

ROOTSI KUNN
19.12.06, 13:07
Eilne PAntelici peaga sööt ja Jimeneze rinnaga alla võtt ja löök olid OK. Loodame,e t mehed hoiavad vormi ja Yildirai ka naaseb 2007 aastal. Isiklikult ootaks ka HSV kvaliteeditõusu tasemele, kus nad peaks olema. Üsna kindel, et liigavaheaeg ka toob tulemuse. Jutt siis sellest, et olen juba ostnud pileteid 3.veebruariks Breliini Olümpiastadionile Herta-HSV mängule.

Jõudu!
Krt. ma saa mingi jama pärast sulle otse postitada . Kas võtaksid minuga ise kontakti siit : taskupudel@hot.ee

Saarlane
19.12.06, 16:35
Jutt siis sellest, et olen juba ostnud pileteid 3.veebruariks Breliini Olümpiastadionile Herta-HSV mängule.

Päris põnev sünnipäevakink oleks see minu jaoks:)

Saarlane
03.02.07, 19:28
Milline suurepärane värav! Teisel lisaminutil toob debütant Mineiro 25 meetri pealt Herthale 2-1 võidu HSV üle. Super tagasitulek kaotusseisust...

Ibanez
03.02.07, 20:52
Uute treenerite debüütmängud ei olnud just kõige etemini välja kukkunud... :)

Saarlane
03.02.07, 21:53
Panin väravad ka Youtubesse:
Laas (http://www.youtube.com/watch?v=x2rpnFbStXw) 0-1
Friedrich (http://www.youtube.com/watch?v=hInw2ujsiLc) 1-1
Mineiro (http://www.youtube.com/watch?v=8OhKy1SdxZg) 2-1

uvv
03.02.07, 22:51
Mineirole jäätist!
Täh, Saarlane!

Aramis
06.02.07, 18:15
No nii - on aeg muljeid jagada.
Tore oli see asi seal Berliinis - juba nädala keskel hakkasid otsad kokku tõmbama ehk pinevus kasvas. Teatati Herta uuest mängumehest Gilberto vanast sõbrast Mineirost, kes Hertasse tuli. Siis saadi hävitav kaotus Hannoveris 0-5 - põhjusena võib küll tuua laastatud kaitseliin, kust nii Simunic kui ka Van Burik kadunud olid. Samuti ka põhiväravavht Fiedler. Ja samal ajal lasi Hamburg lahti oma treeneri ja asemele tuli Herta ex-treener Huub Stevens. Keda Berliinis niigi hea sõnaga ei meenutatud. Ehk siis kaks selgelt kriisis olevat klubi said kokku päiksepaistelisel Berliini laupäeval, 8-9 kraadi sooja ja hulk "siniseid" Berliini tänavateil huilgamas.
Ja mäng ise oli ka väärt vaatemäng -Pantelic teenib pendla, siis haarab palli lööma läinud Gimenezilt ja lööb ise - ainultselleks et meisterpendlatõrjuja Rost selle saaks ära võtta. Ja edasi on võrdne mäng, aga HSV selgelt ohtlikum. Värav küll tuleb suht selgest Fiedleri veast, kes madalalt tulnud palli enda alt läbi laseb.
Aga teine poolaeg läheb selgelt Herta domineerimise tähe all - kõigepealt Burik napilt peaga mööda, siis muidu väga kehvalt mänginud Bastyrk latti ja siis 15 min enne lõppu Gilberto annab vabalöögi kasti ja kapten Friedrich lööb üllatavalt segamatult peaga ära. Siis toimub palju vahetusi -vigastusest taastunud noor staar Sven Müller tuleb Bastyrki asemele mängu juhtima ja samuti tuleb mängu oma debüüti tegema Mineiro. Müller saab Mineirolt hea söödu ja lööb peale, aga väravavaht on ülesannete kõrgusel. Van der Vaarti asendanud Sorin saab lüüa kolme meetri pealt vastu Fiedlerit, siis reboundi vastu oma meest ja sellega on see supersanss luhtunud.Ning kui üleaega anti kaks minutit , siis 1.35 peal saab Mineiro 35 meetri peal palli oma paremas ääres -keegi vastu ei tule - mees lükkab palli edasi keskemale ja siis 28 pealt umbes lööb kauglöögi, mis kukub täpselt lati alla paremasse nurka, kust Rost seda vaid sõrmeotstega riivata saab - seda kõike nägite ka juuresolevalt videolt. Rahvas koos minuga (olin enne mängu Herta salli ostnud võttes sellega lõpuks mängus selge poole) oli hullumas ja pidu võis alata.

Saarlane
23.02.07, 22:54
Pantelici olematu sukeldumisoskuse üle on mul siiralt hea meel.

Saarlane
10.03.07, 22:35
Mönchengladbach oli täna tõesti suurepärane. Alla arvestust mängiti ainult Gimenezi värava ajal. Kõige austuse juures Hertha üle pean tunnistama, et võõrustajad väärisid siiski täna võitu.

Parimad hetked:

YouTube (http://youtube.com/watch?v=a2NF0y65snA)
zShare (http://www.zshare.net/video/mgladbach-hertha-highlights-wmv.html)

Saarlane
17.03.07, 12:39
Jälle sai Hertha kellad, natuke pikemalt BLi hooaja teemas.

Home-made kokkuvõte:

zShare (http://www.zshare.net/video/hertha-cottbus-highlights-wmv.html)

YouTubes veel üleval ei ole. Kui tuleb, panen lingi ka siia.

uvv
10.04.07, 16:07
Lõpuks ometi. Hüvasti Falko Götz ja Andy Thom.

Jõudu, Karsten Heine.

Saarlane
28.04.07, 22:02
http://www.bundesliga.de/media/images/bundesliga/bildergalerien/31__spieltag/aa03.jpg

http://www.bundesliga.de/media/images/bundesliga/bildergalerien/31__spieltag/aa02.jpg

http://www.alemannia-aachen.de/content/galerie/1_Bundesliga/2006_2007/Spieltag_31/Alemannia_Aachen__Hertha_BSC_Berlin/19_th600.jpg

http://www.alemannia-aachen.de/content/galerie/1_Bundesliga/2006_2007/Spieltag_31/Alemannia_Aachen__Hertha_BSC_Berlin/17_th600.jpg

Hertha sai täna tõsise morale-boosting võidu Aacheni üle. Ülevaade siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=15328).

Saarlane
06.05.07, 19:57
No Simunic tegi praegu Schulzile küll 1:0, andes mehele õhuvõitluses jalaga näkku, millele järgnes muidugi punane kaart. Schulz viidi kanderaamil minema, tema asemel mängib nüüd Daniel Jensen.

Saarlane
24.05.07, 21:22
Hertha uus kollkipper on Drobny (http://www.herthabsc.de/index.php?id=15734)

Kui varem oli Drobny Bochumis Ipswichist laenul ja räägiti, et Bochum sõlmib mehega püsiva lepingu, siis hoopis Hertha napsas mehe endale. Kindlasti on berliinlastel uuel hooajal suuremad plaanid kui sel siisonil ning ka Tšehhi koondise uksele koputav Drobny on väga õige inimene nende ambitsioonide elluviimiseks.

Saarlane
01.06.07, 15:43
Hertha peatreeneriks sai Lucian Favre - mees, kes on praegu Šveitsi aasta treener. Tuli Zürichiga 2006. ja 2007. aastal riigi meistriks ning 2005. aastal karikavõitjaks. Dieter Höenessi sõnul on Favred juba tükk aega jälgitud - eks siis saab näha, mida ta Herthaga teha suudab ja mida mitte.

Saarlane
20.07.07, 10:53
Järjekordne brasiillane Herthasse - seekord keskpoolik Lucio.

Saarlane
27.04.08, 11:12
Taaskord üsna sita hooaja teinud Hertha on samuti uueks hooajaks vahepeal täienduse teinud. Hansa Rostockist tuleb üle 22-aastane kaitsja Marc Stein. Üldiselt ongi meeskond väga noor ja võib-olla ongi Lucien Favre juhitaval tiimil käesolev hooaeg sisse elamiseks ja suuri tegusid tehakse järgnevatel siisonitel. Elame-näeme.

Saarlane
05.05.08, 19:00
"Mängime kümme minutit hästi, kümme katastroofiliselt," on Lucien Favre sõnad pärast 3:1 võidumängu Karlsruhega.

Jaanuaris Vojvodinast hangitud talendikas nooruk Gojko Kacar lõi oma esimese Bundesliga värava, kolli lisasid ka Pantelic ja suluseisust alanud rünnakust Skacel.

Eks siis näis, mis sellest viimasest mehest saab - kas tõmmatakse suvel Southamptonist ära või mitte. Mees ise on küll tahtnud klubi vahetada - ei saavat Championshipis koondise peatreenerile silma jääda.

Üleüldse on Hertha koht tabeli keskel suhteliselt kindel ning võiks vaikselt hakata uueks hooajaks valmistuma, mehi välja vaatama. Lucien Favre noortepoliitika ilmselt jätkub ning paari aastaga võib täiesti kena satsi saada.

rolandbu
18.07.08, 01:11
Esimesed ristsed erotandril, milline kontseptsioon:D

Enne mängu oli siililegi selge kes mängu favoriit, kuid nii h8õlpu programmiõhtut julenud loota. Mängukul järjest süvendas veendumust, et võõrusele saabunud Moldova külasats rohkem kui kontimööda.

Mäng rullus selgelt ühte väravasse. Külaliste rünnakuid iseloomustas langenud sõduri korskav optimism. Vihuviimane ehk liialdatud puiste, kuid täna oli triibuliste päralt turbomootor, külalisil jalgratas:rolleyes:

Kuigi vastane teab mis arutletav meeskond, lausa vaevu tuntav (tuttavlik üksnes Moldova paiknemine kaardil:D), harjutab joviaalne küllus alagrupiturniirist mõtlema.

Üks mäng ei näita kärbsesittagi, kuid punduvat kehaosa võib küll suurenda. Ükskõik kui orgastiline mingi mäng olla võib, nullistab uus kõik olnud.

Saarlane
18.07.08, 01:20
Manchester City on täiesti könn selle kõrval. Ise nägin mängu algust (kuni teise väravani, siis viskas pildi pidev seismajäämine üle) ja tuleb öelda, et polnud tõesti paha mäng. Aga nagu ma aru sain, siis oli see vist Hertha esimene mäng sel hooajal üldse (?). Et olid nad 11 päeva vist Austriast trenni teinud ja kohtumisi pole veel pidanud. Sellisel juhul polegi nagu paha.

Epic
18.07.08, 02:09
Aga nagu ma aru sain, siis oli see vist Hertha esimene mäng sel hooajal üldse (?). Et olid nad 11 päeva vist Austriast trenni teinud ja kohtumisi pole veel pidanud. Sellisel juhul polegi nagu paha.

Sõprusmänge on siiski peetud, mis mulle triobetis raha kenasti sisse toonud. :D

Aramis
18.07.08, 16:16
Eks ta ole. Ma nt eile kartsin just seda mängu...ei julgenud Hertale panustada. Aga positiivne on see, et asi töötas. Ja et Pantelic endiselt satsis ning Stein äärekaitsjana hakkama sai ja keskel noor lõunaslaavi poiss ka. Loodame, et Herta teeb lõpuks pealinlastele väärilise hooaja.

Saarlane
18.07.08, 16:43
Mina millegipärast Hertha erilisse edusse ei usu, aga eks Favre olegi selline treener, kes kasutab palju noori poisse, kes suudavad üllatada.

Saarlane
19.07.08, 00:00
Hertha brasiillaste kogukond sai täiendust Cicero (http://www.bundesliga.de/en/liga/news/2008/index.php?f=101708.php&fla=1) näol, kes tuli kaheaastase laenulepinguga Fluminensest. Lisaks veel olemas kaitsjad Kaka ja Rodnei, poolkaitsja Lucio ning ründaja Raffael. Kahjuks aga lahkunud selline mees nagu Mineiro.

Blue Rock
01.09.08, 20:25
Hertha saab endale pisut Ukraina verd, seejärel kui selgus, et Andrei Voronin (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N161135080901-1630.htm) saabub aastaks tagasi bradwursti sööma.

Blue Rock
03.09.08, 14:24
Ekuadori koondislane Felipe Caicedo (http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=847099) vahetab, vähemalt ajutiselt, Manchesteri hallika tehaserajooni Berliini TV-torni ja muude maapealsete kiusatuste vastu.

Saarlane
01.11.08, 15:12
Tänane Hertha ja Werder on LIVE-ülekandes! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=22303)

mel21
10.11.08, 02:08
Omamoodi tähelepanuväärne, et just hiirvaiksed Hertha-poisid Hoppenheimi külabroileritel tiibu kärpisid. Pealinlastelt oodati järjekordset unist hooaega kuskil tabeli eikellegimaal. Hertha mäng ongi prognooside kohaselt olnud ei liha ega kala, kuid Favre meeskond on sellest hoolimata pugenud vargsi suuremate või väiksemate tiitlinõudlejate vahele. UEFA kopsiku alagrupitrall tuleb veel boonusena peale, nii et Berliini hing võib seni küll väga rahul olla.

Blue Rock
21.12.08, 01:08
Friedrich jätkab! (http://www.kicker.de/news/fussball/uefa/startseite/artikel/501984/)

See, mis veel suvel tundus üpriski ebatõenäoliselt, on nüüd muutunud tõeks - Arne Friedrich kirjutas alla lepingu, mis hoiab kapteni Hertha ridades suveni 2011 (sisaldades optsiooni ka ühest lisahooajast, mis hakkab automaatselt kehtima, kui Arne venitab vähemalt 25 korral berliinlaste särgi enda viimasel hooajal selga). See jätab kabinettides ja meedias sosistatud jutud mehe siirdumisest mujale (kuuldavasti AS Romasse või Stuttgarti) ka ainuüksi sosina tasemele.

Teine meeldiv asi pealinlaste vaatevinklist on kindlasti ka brasiillase Lucio naasemine jälle murule. Igatahes endale jäi Luciost igatpidi positiivne mulje enne rasket vigastust. Kevadel kindlasti väärt lisa Favre plaanidesse nii BL:is, kui ka euromadistamistes.

Saarlane
28.01.09, 19:48
Hertha tõi Babici tagasi Saksamaale (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23759)

Saarlane
30.01.09, 20:38
Ja nüüd Leandro Cufre takkaotsa. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23827)

Blue Rock
15.03.09, 22:02
Eile napsati tüüpiliselt igava ja mittemidagiütleva partiiga jälle 1-0 võit Leverkusenist ja salatikauss jälle sammu võrra lähemal :p

Saarlane
16.03.09, 00:27
Nagu öeldi, et Benitez mängis Liverpooliga Reali vastu võõrsil malet ja kodus jalgpalli. Lucien Favre on siis lausa male suurmeister?

Blue Rock
16.03.09, 00:36
Nagu öeldi, et Benitez mängis Liverpooliga Reali vastu võõrsil malet ja kodus jalgpalli. Lucien Favre on siis lausa male suurmeister?

Ei riske, ülearuseid trikke, julgemat mängu...ainuüksi tulemus on see, millel on tähtsust Hertha jaoks. Igatpidi rusaadav, sest puntide arvel pole mõtet hakata joga bonitot demonstreerima, ennekõike Hertha materjaaliga.

Aramis
16.03.09, 02:43
No Hoeness ja Herta pealikud on olnud Favrega kannatlikud ja andnud talle aega ja tundu, et mis koht iganes tuleb-asi hakkab ära tasuma. Meistrite Liigasse järgmiseks aastaks - ma usun, et see on peaeesmärk. Ja pealinna klubi puhul arvan, et sinna jõudmise puhul teevad paar väga tõssist ostu ka ja üritavad Euroopas kanda kinnitada. Mille õnnestumine on muidugi Kasparovlikku treenriosavust nõudev, aga eks aeg näitab.

erxu
19.03.09, 01:50
http://soccernet.ee/news.php?id=24673 see oleks küll hea, kui Herthasse siirduks :))

reio
20.03.09, 18:16
Kui Hertha järgmine hooaeg CL-is mängib, siis ostavad nad Liverpoolilt 99% tõenäosusega Voronini endale. Kui ei, siis on Hertha väga kehvas seisus, sest nende järgmise hooaja eelarves on ca 10 miljoni eurone auk ja nad peavad ilmselt mitu mängijat müüma. Ja Pantelic on ka ilmselt Hertha jaoks minevik..

boobek
20.03.09, 18:35
Kui Hertha järgmine hooaeg CL-is mängib, siis ostavad nad Liverpoolilt 99% tõenäosusega Voronini endale. Kui ei, siis on Hertha väga kehvas seisus, sest nende järgmise hooaja eelarves on ca 10 miljoni eurone auk ja nad peavad ilmselt mitu mängijat müüma. Ja Pantelic on ka ilmselt Hertha jaoks minevik..

Õnneks saab koolivaheaeg varsti läbi....

reio
20.03.09, 18:37
Õnneks saab koolivaheaeg varsti läbi....

köh-köh, aga minu info pärineb berliini ajalehest ja on täiesti tõele vastav...

Ibanez
21.03.09, 23:55
Kui kollane see ajaleht on? :D

reio
22.03.09, 16:41
ajaleht ei ole üldse kollane...

reio
22.03.09, 19:07
ei viitsi siin teiega enam vaielda ja otsisin siis selle artikli üles. Kes saksa keelt oskavad, need saavad aru, kes mitte, need on ise süüdi...

http://www.morgenpost.de/printarchiv/sport/article1045514/Favre_Im_Sommer_haben_wir_keinen_Cent_fuer_Neueink aeufe.html

boobek
22.03.09, 20:17
Mina loen sealt välja ainult seda, et Voroonini jaoks raha ei leita kui just CL -i ei pääseta. Ei midagi uut ja põrutavat...

mel21
17.04.09, 20:39
Mina loen sealt välja ainult seda, et Voroonini jaoks raha ei leita kui just CL -i ei pääseta. Ei midagi uut ja põrutavat...

Berliinis annavad pärast pidupäevi tooni taas argimured: Voronin ütleb "poki (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/artikel/507438/)", põhjus on ilmselge.

Tõnu Tõukemõnu
22.04.09, 00:01
Nädalavahetusel suudeti siis kodus Bremenit võita 2-1, ja hetkel tabelis neljandad. Järgmised 2 mängu ilmselt otsustavad mis saab. Hoffenheimi ja Hamburgiga võõrsil mängud. Kui siit 2 lutti tuleb, siis adjöö CL.
Hoffenheim on suutnud viimasest 5 mängust 3 viiki ja 2 kaotust, kuid tundub et jätkatakse langevas tempos. Siit peaks olema võimalik küll 3 sanga kotti pista. Hamburgi saldo on 5 mängust 4 võitu ja kaotus. Nendega läheb ikka kuradima raskeks.

Thugie
22.04.09, 00:16
Hoffenheimi jaks tundub, et jah sai peale Ibisevici vigastust otsa, ning hooaja teist poolt nii hästi ei ole mängitud. Siiski uustulijalt soliidne hooaeg, ning usun, et üllatada võivad endiselt.

Tõnu Tõukemõnu
29.04.09, 22:06
Hoffenheimist saadi jagu 1-0 ja hetkel tabelis nr 2.. Super!! Muidugi peab tänama ka teisi kes komistasid :D
Ootame meeldivat tulemust siis ka Hamburgist pühapäeval.

Aramis
17.05.09, 23:33
Üsna maagiline, et me ole kuu aega sellest klubist rääkinud ja ometigi on nad praktiliselt kolme hulgas juba sees.

Saarlane
18.05.09, 01:16
Tõesti - Bayern võõrustab Stuttgarti ning Hertha mängib tabeli viimase Karlsruhega. Peaasi, et ise võidetakse, olenemata teise mängu tulemusest rühitakse esikolmikusse.

Tõnu Tõukemõnu
18.05.09, 22:29
Maksimum mis saadaval Hertha jaoks on 2 koht, muidugi peavad nad ise võitma viimase ja Bayern ning Suttgart teevad sõbraliku viigi:)
Sel juhul saadaks kohe otse CL grupifaasi.
Meistrite Liigas mängiti viimati 1999/2000 hooaeg, kui ma ei eksi.

Kahju et Pantelic lahkub klubist tõenäoliselt sel suvel.

Nahkpea
19.05.09, 15:43
Kahju et Pantelic lahkub klubist tõenäoliselt sel suvel.

Pantelici lahkumine on 100% kindel.

Tõnu Tõukemõnu
19.05.09, 22:34
4 hooaega mängis siis Herthas.
Võite parandada kui ma eksin
On juba kuulda ka kõlakaid, kuhu ta läheb?

PraS
03.07.09, 22:12
Artur Wichniarek siis proovib korra veel pealinnas palli taguda. Kusjuures seekord võib ta täitsa kenat resultaati näidata, kuna viimastel hooaegadel on ta end Arminias tõestandu ühe kliinilisema ründajana ning sellist poiss Favre ka vajab.

mel21
04.07.09, 01:14
Artur Wichniarek siis proovib korra veel pealinnas palli taguda. Kusjuures seekord võib ta täitsa kenat resultaati näidata, kuna viimastel hooaegadel on ta end Arminias tõestandu ühe kliinilisema ründajana ning sellist poiss Favre ka vajab.

Eellugu on pea täpipealt sama kui kuue aasta eest. Kuningas Artur lahkub äsja 2. Bundesligasse pudenenud Arminiast, kuid senisest väravamasinast saab pealinnas kiiresti pingipoiss. Entsüklopeediast: 2,5 hooaega ja neli liigaväravat.

Saarlane
21.08.09, 01:19
Florale kotid sappa keeranud Brondby tegi seda nüüd ka Herthale.

Tõnu Tõukemõnu
27.08.09, 00:37
Kordusmängus kodus ehk suudetakse ikka võita ja pääseda grupifaasi.
Kuigi võõrsil Brondby vastu oldi ikka mannetud.

Tõnu Tõukemõnu
27.08.09, 23:31
Tänu suurepärasele mängu lõpule löödi siiski taanlased auti ja alagrupifaas ootab:cool:
Kümne minutiga 3 väravat mängu lõpu faasis päästis pealinna au:D

Aramis
28.08.09, 00:49
See oli saksa päritoluga lõpuspurt. Lisaks on kuulda, et mingi kolumbia koondise ründav mängumees meie poole liikumas. Keegi Ramos.

Aramis
28.08.09, 16:46
Vaatasin väravaid ja see Kacar on ikka kõva vend. Olla ka tema eest pakkumisi suurklubidelt, aga Hertale võiks mõni tegija mängja ka jääda. Eriti nüüd, kus ta Ventsbilsiga ühte alagruppi sai ja kui vähegi võimalik, siis sõidaks Lätimaale seda nalja vaatama.

EgoTrip
30.08.09, 18:47
Pantelic siis olla sõlminud lepingu Amsterdami Ajaxiga

Saarlane
30.08.09, 18:52
Küll ta varsti jonnima hakkab, kui enam algkoosseisu ei mahu. Aastaid on ka üsna palju turjal.

Blue Rock
30.08.09, 20:16
Küll ta varsti jonnima hakkab, kui enam algkoosseisu ei mahu. Aastaid on ka üsna palju turjal.

Amsterdamis on olukord veidi erinev, kui Favre koerakuudis. Ajax on Pantelici taolist kesktormajat otsinud juba Huntelaari lahkumisest alates. Võttes arvesse selle, et Cvitanich pole tipuründaja kriteeriume täitnud, treeneri usaldust võitnud, ning samal positsioonil katsetatud Suarez ja Sulejmani on midagi hoopis muud, kui kesktormajad, tõotab see Markole hulganisti mänguminuteid.

Blue Rock
01.09.09, 16:34
Hertha on saanud näputäie kvaliteeti juurde. Keskvälja tööhobune Florian Kringe meelitati Dortmundist Berliini aastaks laenule ning enda kodumaal, Kolumbias, kenasti lammutanud Adrian Ramos saabub, üllatus-üllatus, Kolumbiast. Samas berliinlased on täiendanud enda ridasid ka brasiillasest poolkaitsja Clederson Cesar de Souzaga, kelle võib vähemalt nii esmapilgul Favre seljapesijate kategooriasse paigutada.

Aramis
01.09.09, 16:40
Ramose vajadusest saan aru, aga kelle Kringe ingile kukutab(kui kukutab) see on küsimus. Keskväli tundub Hertal olevat suht paika loksunud. Igal juhul sai Herta vajalikku lisa, et pink oleks pikem, kuna lisaks BL hooajale vaja ka Euroopa Liigat mängida.

Blue Rock
01.09.09, 16:46
aga kelle Kringe ingile kukutab(kui kukutab) see on küsimus. Keskväli tundub Hertal olevat suht paika loksunud.
Kringe võib vabalt ka kellegi äärekaitsest pingile lükata. Vähemalt Dortmundis pallides Florian tegi vasakääre positsiooniga tutvust. Eks ta rohkem selline all-rounder ole - läheb sinna, kuhu ülemus käseb.

mel21
28.09.09, 21:48
Aasta vähimüllatava uudise tugev kandidaat on sündinud. Au revoir, Lucien (http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/515203/artikel_Favre-muss-gehen.html).

Kurat
12.10.09, 09:57
http://www.youtube.com/v/0jBYeNj2OyM&hl=en&fs=1&

Shermann
31.10.09, 19:23
Kahte viimast mängu vaadates tundub, et Herhtal jääb ründeteravusest tugevalt vajaka. Ramos, kes mängib tipuründaja kohal, pole just parim valik omale positsioonile. Võimsust jääb kaitsjate vastu väheks.

Saarlane
31.10.09, 21:51
Hertha oli mannetu küll. Sama igavalt mängiv Dortmund nagu nad viimased 4 aastat vähemalt teinud on, oli veenvam. Aga teiste vastu on neil samuti raske.

Aramis
17.12.09, 09:28
Hoolimata väga raskest seisust Bundesigas suudeti Euroopa Liigas end Play-Offi mängitada kodus 1-0 võiduga Sportingu üle. Selgelt poe Herta paremini mängnud Euroliigas ku koduses Bundesligas, aga vastased on kraad nõrgemad ja nii ka edasi saadi. Eks ta mingi rahasüst ole, aga kui nüüd talvise pausiga mngit imet ei tehta, siis kukutakse eurosarjast kohe välja ja raske saab olema tee väljalangemistsoonist välja. Kuuldvasti loodetakse ründeliini tuua teravust Theofanidis Gekasega Leverkusenist.

Aramis
17.12.09, 15:22
Ja viimasena mainitud spekulatsioon ongi tõeks osutunud. Kiire ja ohtlik mees.

mel21
17.01.10, 19:19
Hertha on pärast järjekordset võitu võtnud suuna tabelitipu poole. Liidrist lahutab veel 29 ja Meistrite liiga piletist koguni vaid 27 punkti.

Kellele põhjus kaasa tunda, kellele parastada: Hannover on sel hooajal taganud 100% pealinlaste võitudest ja 2/3 punktidest.

mel21
15.03.10, 16:10
Pärast kodukaotust Nürnbergile võib vist julgelt väita, et tuleval hooajal näeme 2. BuLis madinat kahe Berliini klubi vahel. Vähemalt üleminekumängudele lubav 16. koht on libisenud kaheksa punkti kaugusele, kuid viimases kaheksas voorus ootavad ees valdavalt tabeli ülemise otsa meeskonnad -- ja kõige tipuks on isegi Hannover hakanud jälle võitma. Sadakonna idioodi tung väljakule joosta ainult kinnistas klubi jõudmist uude nullpunkti. Sõge laenupoliitika, meeskonna arusaamatu komplekteerimine, peatu juhtkond ja berliinlaste ebakindel suhe oma "esindusklubiga" lubavad oletada, et Charlottenburgi linnaosas terendab lähiaastail kõik see halb, mille klubi 1980-ndatel ja 1990-ndatel läbi tegi.

Saarlane
02.05.10, 20:41
Kahju Herthast. Ehkki pikemat aega tundusid nende võimalused vaid teoreetilised, võeti viimasel ajal jalad kõhu alt välja, kuid siiski liiga hilja. Eilne 1:1 viik samuti enam kasuks ei tulnud.

mel21
04.05.10, 02:17
Väga tume näib Hertha tulevik, kesise meeskonna vähegi paremad mehed (Drobny, Raffael, Kacar, Friedrich) on laevalt hüppamas, klubi pitsitab endiselt hiiglaslik, umbes 35 miljoni eurone v6lakoorem, Unioni fännid narrivad. Vähemalt on mälumänguritel jälle hea küsida, millisel Euroopa pealinnal puudub vutiklubi riigi k6rgliigas.

Epic
21.02.11, 23:53
Huvitav mitu närvirakku on Hertha fännidel tänavusel hooajal väravavahi tõttu hävinenud. Mees on nagu segu kõikidest neist ebaõnnestunud inglastest ja Massimo Taibist.

Veab, et klubil üks liiga parim rünne on.

Tõnu Tõukemõnu
02.03.11, 22:08
Viimastes mängudes on püss paukunud jah tublisti.
Uus noor, kes esimest hooaega nii kõrgel seltskonnas mängib, Pierre-Michel Lasogga on üllatavalt resultatiivne.
Ja loomulikult Ladina-Ameerika kutid Ramos ning Raffael ka. Närvirakud taastuvad kevadel, kui saab öelda, et pealinna klubi on tagasi kõrgeimas mängus.

mel21
26.04.11, 00:41
Tagasi suurel laval (http://www.tagesspiegel.de/mediacenter/fotostrecken/sport/hertha-steigt-auf/4096690.html#image)!

jürks
18.03.12, 14:20
Miks Kraft välja vahetati? Igastahes hooaja lõpp on käimas ja potensiaali nagu oleks paar matchday'd tagasi tabelit vaadates. Ei tahaks, et Ottl ja eelnimetatud vv. peaks 2. liigat mängima. Usun Rehhagelit!

Mängud tulemas:
FSV Mainz 05 - Hertha BSC
Hertha BSC - VfL Wolfsburg
M'gladbach - Hertha BSC
Hertha BSC - Freiburg
Bayer 04 Leverkusen - Hertha BSC
Hertha BSC - FC K'lautern
Schalke 04 - Hertha BSC
Hertha BSC - 1899 Hoffenheim

Seega mängud nii tugevamatega kui ka nendega, kes hetkel tagaosas paiknemas.
Samade tiimidega mängud lõppesid enamjaolt viikidega, samuti ka Leverkuseniga.
Näitena Schalkele kaotati vaid 1. väravaga. Raske saab olema, kuigi hea külg on
see, et hetke tabelirivaalidega mängitakse ainult kodus.

// Küsin, vastan ise - injury Kraftil.

jürks
21.04.12, 19:32
Kodus, K'lauterni vastu 1-2 kaotus, poolajal oldi 0-2 taga. Kipub ikka väljalangemise peale, liiga viimast ei suudeta võita, kes on nagunii juba 2. Bundesligas. Köln, kes tegi kodus Stuttgartiga 1:1 viigi on nüüd Herthast 2 punkti kaugusel. Viimasel 2 rasket mängu ees, kuigi Kölnil veel raskematega, Bayern ja Freiburg võõrsil. Võib õelda, et play-off ongi nüüd viimane lootus.

jürks
01.06.12, 14:17
Selline pauk siis... mitmed põhitegijad jäävad nüüd eemale hooaja algusest. Kobiashvili tervelt 1 aasta, endised Bayerni mehed Lell 6 ja Kraft 5 ning Mijatovic peab 4 mängu vahele jätma. Gruuslane võib ka karjääri lõpetamisele mõelda olles 34-aastane, kuid kas just niimodi suurelt areenilt lahkuda.

Rehhagel on ka lahkunud ja uus mees tema asemel on hollandlane Jos Luhukay, kes eelmisel hooajal sai hakkama Augsburgi tõstmisega Bundesligasse. http://www.herthabsc.de/index.php?id=2075&tx_ttnews%5Btt_news%5D=13672&cHash=08a27708b7c30d659c30d02bcffd4efa

ericbana
24.09.12, 12:12
BILD.de on ikka parim huumoriväljaanne üldse. Loed,naerad ja imestad. Tänane lugu siis lühidalt selline:

Hertha mängija Änis Ben-Hatira sattus pärast laupäevaõhtust mängu ühes Berliini hotellis kokku oma eksiga, kellest juba umbes aasta lahus elab. Kuumaverelise kutina tekkis tal muidugi temakesega tüli. Mees sõitis oma Range Roveriga lõpuks minema ja ilmselt arvas, et asi nii jääb. Loll oli, sest naine helistas politseisse ja esitas kaebuse, et mees püüdis teda autosse tirida, varastades sellekäigus tema käetkotist ka rahakoti. Tunnike hiljem tabaski politsei ta ühest tanklast, kus ta sõpradega viibis. Läbiotsimise käigus aga leitigi, ohh üllatust, autost eksi rahakott. Käte ümber klõpsatasid käerauad ja järgnes 4 tundi ülekuulamist ning sõrmejälgede andmine. Hetkel on selgusetu, kas politseinikud teadsid, et nad on tabanud "kuulsa" jalgpalluri.

Jalgpalluri versioon: Istun mina autos koos eksiga, kui tekkis tüli. Naine väljus autost, mina viskasin aga tema käekoti talle suure kaarega järgi. Selle käigus võis aga rahakott käekotist välja lennata. Kui ma rahakoti hiljem leidsin, leppisin kokku, et selles samas tanklas annan rahakoti tagasi. Naise asemel aga saabus sündmuskohale hoopis politsei

Hertha kommentaar: Me usume enda mängijat. Meil pole etteheiteid.

Naljakas lugu. Muidugi mitte nii naljaks nagu see Kölni mängija case eelmisel aastal, kus ta pärast karnevali purjus peaga koju sõites mõtles, et mööda liipreid sõites jõuab ta ju kiiremini koju ning selle käigus auto põhja korralikult ära rikkus.

Pints
03.02.13, 17:06
Praegu siis käib mäng Regensburg vs. Hertha BSC

Mängitud 77 min ja Die Alte Dame (Hertha Berlin) juhib 3:1.
Mänge lõppes seisuga 5:1

See hooaeg siis täitsa võimalik, et lausa 2 pealinna klubi tõusevad kõrgemasse seltskonda, sest ka FC Union Berlin liigub playoffi suunas - pool hooaega veel ees aga loodame siis parimat.

Kaarel
11.02.13, 22:14
Täna Berliini nö derby. Ajaloolistel põhjustel ilmselt kõikide maailma suurlinnade kõige mitte-derbym derby, nii et selles mõttes unikaalne.

petteri
12.02.13, 00:09
Täna Berliini nö derby. Ajaloolistel põhjustel ilmselt kõikide maailma suurlinnade kõige mitte-derbym derby, nii et selles mõttes unikaalne.

Pealtvaatajaid 74 244 :eek:

Külalismeeskond Union mängis 2-0 edu maha ja 2-2 viigiga see debry sedapuhku lõppes kah. Hertha jätkab kindlalt Bundesligasse tagasi tõusmise kursil, ollakse teised ja Kaiserslauterni ees edu 8 punkti. Union on jätkuvalt 4. kohal ja Lauternist ollakse 7 punkti maas.

xavic
12.02.13, 00:49
Ronny karistuslöök ja nurgalöök, millest Ramos värava lõi oli ikka puhas maailmaklass.

ericbana
13.02.13, 14:14
Pealtvaatajaid 74 244 :eek:

Üllatusin ka päris korralikult. Väljamüüdud Berliini Olümpiastaadion- VÕIMAS! Ei viitsi ise uurida, aga kas tegu võib äkki olla ka mingisuguse rekordiga? Kõige suurem teise liiga publikuarv vms...

Pints
25.02.13, 21:28
Täna 21:15 kohtuvad Hertha BSC ja FC Kaiserslautern. Mängu näitab Eurosport 2 (Bundesliga) :)

Pints
26.02.13, 14:16
Hertha BSC tõusis selle raske 1:0 võiduga liidriks.

Tõnu Tõukemõnu
28.02.13, 16:48
Edu kolmanda koha ees on nüüd 13 punkti.
Seega peaks koht kõrgemas seltskonnas olema tagatud järgmiseks hooajaks.

Meintz
16.04.13, 19:01
Ma ei tea paljud siin Hertat jälgivad, aga kuidas siuke mees nagu Ben Sahar on mänginud? On põhimees?

Väravavaht
17.04.13, 01:12
Kahjuks Hertha mänge sellisel määral ei jälgi(kui siis hoian highlightside kaudu Kraftil silma peal), aga Soccerway väidab, et mees on 29 mängust väljakul käinud 14-s, millest omakorda 6-s ta ka alustas. Väga kummalisel kombel on tema viimane(14.04) ja ühtlasi ka ainus mäng see hooaeg olnud üldse Hertha II-s, kus tegi kaasa terve kohtumise.

No ei ole just nii põhimees, aga CV-s seisab siiski Chelsea First Team(64 minutit, 3 sissevahetamist, 2006/2007, EPL)

Meintz
10.08.13, 19:45
6:1??

Bundesliga on kõikvõimas

ericbana
10.08.13, 20:26
See on tegelikult midagi täiesti müstilist. Igat pidi ebaloogiline tulemus.

cobras
23.08.13, 10:04
http://sport.postimees.ee/1358012/seksiskandaal-saksamaal-16-aastane-tudruk-langes-kolme-tippjalgpalluri-meelevalda
Kes on Berliini suurimad panomehed? :D

ericbana
23.08.13, 11:24
Kogu lugu lugedes tuleb tunnistada, et tšikk ise on ka totaalne h**r.

Brick
26.08.13, 19:24
Kraft ikka oskab natuke Hertha fännide närvidel ka mängida. Alustuseks selline amatöörlik pallile astumine ja hiljem korralikult saata Rudnevs kohvile. Bundesliga aasta ämbrist ei olnud palju puudu.

https://www.youtube.com/watch?v=CBK_-9TyzTk

Brick
05.10.13, 20:14
Ronny karistuslöök.

http://i.imgur.com/5cIgz4C.gif

Rover
03.02.14, 10:43
Vaatan mis nurga alt ma vaatan aga ei saa mina kohtuniku otsusest aru. Oskab keegi öelda, miks ei antud seisul 1:2 Herthale penaltit? Olukord alates 3:05
http://footyroom.com/hertha-berlin-1-3-1-fc-nuremberg-2014-02/

ericbana
03.02.14, 13:27
Vaatan mis nurga alt ma vaatan aga ei saa mina kohtuniku otsusest aru. Oskab keegi öelda, miks ei antud seisul 1:2 Herthale penaltit? Olukord alates 3:05
http://footyroom.com/hertha-berlin-1-3-1-fc-nuremberg-2014-02/

Ilmselge, et kohtunik ekis. Või noh, tegelikult abikohtunik, kes paraku suutis peakohtunikku piisavalt mõjutada otsust muutma. Punane Nürnbergile ja penalt Herthale oleks olnud seal ainuõige lahendus. Abikohtunik aga leidis, et Ramos oli selle pika söödu ajal, mis Ronny(?) värava peale saatis, sulus. Tegelikult ei olnud Ramos aga sulus mingi variandi järgi, sest palli eest ta Nürnbergi mängijaga võitlema ei läinud. Ehk siis polnud aktiivne selles situatsioonis. Veidi enam võiks argumenteerida selle üle, et kuigi palli ta mängima ei läinud, siis takistas ta ise sulus olles Nürnbergi väravavahi tagasiteed pallini. See argument aga videot vaadates samuti ei päde. Samuti poleks olnud õige edu anda ja Ramose värav ära lugeda, sest siis saanuks talle juba küll sulu vilistada.

Ühesõnaga. Punane ja penalt olnuks õige, aga paraku muutis peakohtunik otsuse abikohtuniku survel totaalselt valeks.

El President
03.02.14, 13:49
Veidi enam võiks argumenteerida selle üle, et kuigi palli ta mängima ei läinud, siis takistas ta ise sulus olles Nürnbergi väravavahi tagasiteed pallini. See argument aga videot vaadates samuti ei päde.

Kui videot vaadata, siis see argument ilmselt just pädebki. Ramos oli väravavahil selgelt ees, nad põrkasid kokku. Iseasi, kas väravavaht tõrjuma jõudnud oleks, aga seda me ei saagi teada. Pall lendas kõrge kaarega ja võib-olla oleks jõudnud.

ericbana
03.02.14, 15:33
Kui videot vaadata, siis see argument ilmselt just pädebki. Ramos oli väravavahil selgelt ees, nad põrkasid kokku. Iseasi, kas väravavaht tõrjuma jõudnud oleks, aga seda me ei saagi teada. Pall lendas kõrge kaarega ja võib-olla oleks jõudnud.

Jah. Selles mõttes pädeb, et see on ainuke asi, millele kohtunik üldse viidata saab antud situatsioonis. Jäi algselt lisamata, et see ei päde antud hetkel minu arvates, sest Schäfer oli siiski situatsioonist täiesti väljas ja minu hinnangul poleks tal olnud mingit variantigi selle pallini jõuda. Isegi siis, kui Ramost poleks ees virvendamas. Lugesin täna ka päris mitut kommentaari selle kohta erinevatelt spetsialistidelt ning kõik kinnitavad samuti, et midagi muud, kui penalt ja punane selles situatsioonis anda polnuks võimalik. Sisuliselt leiutas kohtunik tühja koha pealt selle lahenduse, mis lõpuks välja kukkus.

El President
03.02.14, 16:20
minu arvates otsustas kohtunik õigesti, sest väravavahi takistamine on fakt ja edasine juba spekulatsioon. näiteks Pinola oli Ronny pealelöögi hetkel kaugemal, aga selleks hetkeks, kui pall väravajoonelt ära löödi, lonkis ta juba sealsamas kõrval. seega ei olnud ka Schäfer kindlasti olukorrast täiesti väljas.

atleticomadrid
22.02.14, 23:32
Levan Kobiashvili on endiselt väsimatu vend, kuigi vanust juba 36 tiksunud. Täna jäi silma väravaga, kuid kas veteran veel vasakäärel pallib või on keskkaitse lõplikuks koduks tehtud ?

Pints
25.07.14, 03:19
Pealinna klubi on jõudsalt enda meeskonda täiendanud.
Kogu nimekiri SIIT (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_German_football_transfers_summer_2014#Hert ha_BSC)

Huvitavamad mängijad, kes on Herthaga liitunud sel suvel: Valentin Stocker, Marvin Plattenhardt ja muidugi John Heitinga.

Muret valmisab, et Adrián Ramosele on väga keeruline asendajat leida. :doh:

Start of pre-season training: 30 June
Training camp: Harsewinkel/Marienfelde (13-19 July) and Schladming, Austria (3-9 August)
Friendlies: Deutsche Bahn XI 14-1, FC Viktoria 1889 2-1, SSV Perleberg 9-1, SV Rödinghausen 2-0, Vitesse 0-0, PSV Eindhoven 1-1, Karlsruher SC (27 July), Sevilla FC (30 June), Kasimpasa SK (8 August)

ericbana
25.07.14, 12:38
Muret valmisab, et Adrián Ramosele on väga keeruline asendajat leida. :doh:

Muret pole, Schieber hakkab lammutama. ;) aga Heitinga pärast tunnen küll kaasa Herthale.

Pints
25.07.14, 15:42
Muret pole, Schieber hakkab lammutama. ;) aga Heitinga pärast tunnen küll kaasa Herthale.

Oeh Julian Schieber.... rohkem pole vaja lisada, kes selle mehe mänge on näinud :fpalm:
Heitinga pärast ma väga ei muretse :D

Pints
17.08.14, 01:17
DFB Cup

Viktoria Koln 1904 2 - 4 Hertha Berlin
half-time: (0 - 2)

33' 0 - 1 Ronny
41' 0 - 2 Roy Beerens
51' 0 - 3 Genki Haraguchi
57' Mike Wunderlich 1 - 3
67' Fatih Candan 2 - 3
76' 2 - 4 Julian Schieber :D

bubbles
23.08.14, 18:39
Mida värki?! Julian Schieber 2 väravat löönud juba Werder Bremeni vastu ja juhitakse 2:0!

ericbana
23.08.14, 19:14
Mida värki?! Julian Schieber 2 väravat löönud juba

Olge valmis. See algab homme.
http://mkalty.org/wp-content/uploads/2014/07/apocalypse-30.jpg

Mask
29.08.14, 14:36
Staare kah Saksamaa pealinna! Salomon Kalou on täna väidetavalt Berliinis maandunud, et Herta juures arstionu kontroll läbida.

bubbles
29.08.14, 18:58
See oleks küll korralik täiendus Herthale. Eelmine hooaeg Lille eest kõmmutas korralikult.

malagar
29.08.14, 23:16
See oleks küll korralik täiendus Herthale. Eelmine hooaeg Lille eest kõmmutas korralikult.

Jumal küll, et ta Hertasse maanduks - mööduks ükski transfer deadline day ilma pideva Kalou Arsenali mölata

bubbles
29.08.14, 23:27
Jumal küll, et ta Hertasse maanduks - mööduks ükski transfer deadline day ilma pideva Kalou Arsenali mölata
Arsenalis poleks tal kohe kindlasti mitte miskit teha peale pingil istumise.

malagar
29.08.14, 23:36
Arsenalis poleks tal kohe kindlasti mitte miskit teha peale pingil istumise.

Täiesti nõus. Ja ma ei taha tema varju ka meil näha. Sellegipoolest meeldib meediale teda meiega alailma paari panna. Kui nüüd Herthasse läheb saaks vähemalt jaanuarini rahu.

Mask
31.08.14, 16:44
https://pbs.twimg.com/media/BwW8qpGIEAAMrrT.jpg

bubbles
31.08.14, 16:46
Sellest mehest peaks Herthale palju kasu olema. Mitu milli ta maksma läks?

Mask
31.08.14, 18:38
Naeruväärsed 3,5 miljonit €-t, kui RMC-d uskuda. Veider diil just Lille'i poolt vaadatuna. Nii väikse summa eest oma suurim väravakütt maha parseldada ei ole hea bussiness. Ainukene asi võis tõesti suur palk olla. Lepingut oli ka veel kaks aastat järel.

Väravavaht
01.09.14, 12:32
Schieber nüüd juba 2 mänguga 3 väravat löönud ning hetkeseisuga Bundesliga top scorer :D

bubbles
17.03.15, 12:18
Miks Kalou Berliini Müüri näppis? Oli mingi põhjus ka, või on lihtsalt loll?

Kurat
17.03.15, 13:52
Miks Kalou Berliini Müüri näppis? Oli mingi põhjus ka, või on lihtsalt loll?

No niipalju kui saksa keelsest meediast paistab oli see müüritoksimine ühe telekanali korraldatud, seega ma kahtlustan, et see pole tema enda initsiatiiv.

Teemast mingi artikkel kah:
http://www.morgenpost.de/sport/hertha-aktuell/article138469641/Strafanzeige-gegen-Herthas-Kalou-wegen-TV-Beitrag.html (saksa keelne)

El President
11.04.15, 00:28
Stocker

https://giant.gfycat.com/AcidicSizzlingDowitcher.webm

bubbles
11.04.15, 09:28
Herthal täitsa korralik hoog sees, kuus viimasest mängu kaotuseta. Pooled neist muidugi on viigid, aga ikkagi. Järgmine mäng on Kölniga aga ülejärgmine juba Bayerniga, siis tõenäoliselt see kaotuseta olemine lõpeb.

j6u1uv4n4
22.11.15, 13:54
https://www.youtube.com/watch?v=LvQqxdQKaoc

ericbana
12.12.15, 20:13
Hertha paneb hullu. Juba koos 29 punkti ja vähemalt neljas koht kindel pärast seda vooru. Võib-olla isegi esikolmik. Eelmine hooaeg lõpetati näiteks 35 punktiga. Iseasi kui kaua see kestab.

bubbles
20.12.15, 18:49
Hertha siis hetkeseisuga lõpetamas seda aastat kindla kolmanda kohaga ja korraliku 32 punktiga. Neljandal kohal olev Bayer Leverkusen jääb juba maha 5 punktiga. See on vist selle hooaja suurim üllatus minu jaoks. Äge.

bubbles
07.02.16, 13:00
Kõva meeskond ikka see hooaeg!Kõva kaitseliin, väga kõva. Kalou on ikka päris hea tehnikaga, tore et sellised mehed Bundesligas mängivad. Darida on järjekordne mees kes Freiburgist lahkunud ja järgmises klubis särama löönud, ericbanale kindlasti kurb vaadata, et mis oleks kui Freiburg oleks Bundesligasse jäänud ja enamus mehed alles oleksid jäänud kes lahkusid.

Ühesõnaga, väga loodan, et Hertha pääseb Euroopasse :)

cobras
08.02.16, 00:51
...ja Berliin on ka üks ütlemata cool linn ning Olympiastadion lihtsalt legendaarne - seega nõustun. :)

ericbana
08.02.16, 01:32
Kõva meeskond ikka see hooaeg!Kõva kaitseliin, väga kõva. Kalou on ikka päris hea tehnikaga, tore et sellised mehed Bundesligas mängivad. Darida on järjekordne mees kes Freiburgist lahkunud ja järgmises klubis särama löönud, ericbanale kindlasti kurb vaadata, et mis oleks kui Freiburg oleks Bundesligasse jäänud ja enamus mehed alles oleksid jäänud kes lahkusid.

Ühesõnaga, väga loodan, et Hertha pääseb Euroopasse :)

Nii ja naa. Schmid ja Darida oleks ilmselt lahkunud eelmise hooaja järel ilmselt niikuinii. Kas just samadess klubidesse, see on omaette küsimus. Darida lahkumine ei olnud kuigi ilus ja mees hakkas lõpuks ka natuke tujutsema. Samas on tore vaadata, et tal hästi läheb, sest seni kui ta Freiburgi eest mängis oli ta alati tasemel ja mängis koha välja. Üldiselt on veidi naljakas muidugi see, et Baumann, Schmid, Sorg ja Klaus on nüüd olukorras, kus nad esindavad Bundesliga kahte viimast klubi ja kumbagi klubi seis ei ole hetkel just eriti roosiline. Samas kui Freiburg on konkurentsis tõusmaks tagasi Bundesligasse. Huvitav, mis tundega need neli vaataks, kui Freiburg peaks tõesti suvel teises suunas liikuma ja nemad avastavad ennast taas klubist, mis peaks hakkama 2.Bundesligat mängima. Samas pole see Freiburgi tõusmine Bundesligasse ka kindel, sest kaotustega Nürnbergile ja Bochumile on oma vahepeal soliidses edus kõvasti järgi antud ning Leipzig juba üsna kaugele ette lastud. Vaadates praegust vigastuste seisu, siis ei imesta, kui lähiajal veel midagi ära käkitakse. Praegu on ülioluline, et teine koht säilitataks, sest kui näiteks Hoffenheim ja Hannover tõesti peaksid langema, siis oleks 2.Bundesliga koosseis järgmisel hooajal ikka päris kõva ja tõusmine veelgi raskem kui see praegugi on. Üleminekumängud oleks mu närvidele totaalne surm, sest Freiburg ei ole sellistes mängudes kuigi veenev minu meelest. Näiteks kui peaks seal Bremeni, Eintrachti, HSV või Augsburgi (totaalne allajäämine karikamängus) vastu mängima. Aga liiga palju on selleni veel aega.

Et päris offtopic poleks, siis Hertha üle tervikuna on hea meel ka minul. Kui tänavune hooaeg oleks neile boost, et Saksamaa mõistes tippklubiks saada. Kõik elemendid alates staadionist, fännidest, ajaloost ja sponsoritest peaks justkui olemas olema. Nüüd tundub olevat ka hea treener ja koosseis leitud. Poleks midagi selle vastu, kui neist näiteks Wolfsburgi asemel tugev jõud Saksa jalgpallis saaks. Berliini ja Leipzigi duellid oleks ka päris toredad edaspidi. Aga saab ka siin näha. Esmalt peavad nad sama hooga lõpuni mängima ja üritama sellest koosseisust kinni hoida suvel. Sest vähemalt hetkel ilmselt pole nad finantsiliselt nii võimekad, et kõigist häid esitusi tegevatest mängijatest kinni hoida korralike pakkumiste korral.

bubbles
27.02.16, 16:14
Hertha jätkab positiivselt oma minekut Champions League´i. Selle vooruga kindlustati kolmas positsioon, kui eile õhtul alistati Köln võõrsil 1:0.

Hetkel ollakse kolmandal kohal 39 punktiga. Neljandal kohal olev Bayer Leverkusen jätkub hetkel 4 punktiga maha, nemad mängivad oma mängu homme.

Järgmised neli vastast Herthal on kõik võidetavad : Eintracht Frankfurt kodus, Hamburg võõrsil ja Schalke ja Ingolstadt kodus. Aprillis tuleb kolm rasket mängu järjest : Dortmund, Bayern ja Leverkusen.

Mõmmik
04.08.16, 23:37
Selline tore mees nagu Teemu Pukki on siis Herthale kübara lükanud ja hetkeseisuga Brondbyt edasi viimas. lul

ericbana
05.08.16, 00:10
Oh jummel küll.

Kurat
05.08.16, 10:38
Mängu ei näinud aga vaatasin tagantjärgi teksilive'i üle ja jäi mulje, et Hertha imes need 3 väravat endale isuga sisse kontratega. Masendav on see, et juba üks Saksamaa klubi Euroopast väljas.

Pints
05.11.16, 02:04
Täna mängiti Borussia Moenchengladbachi vastu. Võideti 3:0. Salomon Kalou sai kübara ja Mitchell Weiser 2 assisti. Berliin on heas hoos ja see teeb meele rõõmsaks.

reio
05.11.16, 13:27
Esimesed kaks väravat olid ikka ilget kobinad, aga mis ma ikka halan. Pärast Krameri punast oli juba puhast vormistamine.

Kurat
12.02.17, 18:41
https://media.giphy.com/media/l0MYRodLqWkTCVWi4/giphy.gif

mjaasa
12.02.17, 18:45
Pole vaja nii kergelt maha viskuda :D

ericbana
12.02.17, 19:28
https://media.giphy.com/media/l0MYRodLqWkTCVWi4/giphy.gif

Weiseril annab see ilmselt siiamaani tunda. Olgugi, et see juhtus hooaja esimeses mängus. ;)

ElNino9
12.02.17, 19:44
Niederlechner sai just sama.
Kahtlaste pallidega mängitakse seal liigas.

Pints
01.06.17, 19:53
Hertha ostis just Davie Selke (22) :eek:
Peeti/peetakse teda üheks andekamaks nooreks ründajaks, kelle areng on hetkel jäänud pisut toppama.
On mängija ka ise tunnistanud, et edu hakkas pähe, keskendumine kannatas ning liigne edevus head ei teinud.
Leipzigile maksti väidetavalt kuskil 11-14m
Väärt täiendus ning edu talle Berliinis :õlu:

Pints
20.01.18, 00:46
Hertha ostis just Davie Selke (22) :eek:
Peeti/peetakse teda üheks andekamaks nooreks ründajaks, kelle areng on hetkel jäänud pisut toppama.
On mängija ka ise tunnistanud, et edu hakkas pähe, keskendumine kannatas ning liigne edevus head ei teinud.
Leipzigile maksti väidetavalt kuskil 11-14m
Väärt täiendus ning edu talle Berliinis :õlu:

Seni ennast õigustanud täiendus pealinna klubile.
Saldo hetkel kõikide liigade peale: 16 mängu, 9 väravat ja 3 resultatiivset söötu.

Pints
02.02.18, 17:57
Hertha Berlin pakub ühele õnnelikule fännile võimalust tatoveerida omale klubi vapp käele ja lunastada nii tasuta sissepääs kodumängudele elu lõpuni :tearsofjoy:
https://www.bundesliga.com/en/news/Bundesliga/hertha-berlin-tattoo-season-ticket-on-arm-competition-winner-472038.jsp

Pints
27.10.18, 20:14
Pühime sellelt teemalt tolmu ja tõstame väärt teema taas esimesele lehele.

Täna ise kahjuks mängu ei näinud aga tehti väärt 2:2 viik mesilastega.

Bundesliga pole juba ammu nii põnev olnud: Dortmund on heas hoos, Bayern liigub vaevaliselt, Schalke, Stuttgart ja Leverkusen mängivad alla oma võimete ning keskmikud nagu Hertha, Frankfurt, Wolfsburg on hästi komplekteeritud.

Pints
01.07.19, 02:54
Bundesliga: Capital gains to put Hertha Berlin back on the map (https://www.dw.com/en/bundesliga-capital-gains-to-put-hertha-berlin-back-on-the-map/a-49413861)

Pints
01.11.19, 21:02
Ei miskit uut aga hea meenutada enne kohtumist.

Union vs. Hertha: why is the Berlin derby such a special fixture? (https://www.bundesliga.com/en/bundesliga/news/union-hertha-why-is-the-berlin-derby-such-a-special-fixture-wall-7822)

atleticomadrid
04.11.19, 18:35
Oma käigust kapitaali võin öelda, et Hertha fännid olid mõnusas ootusärevuses ja varjamatult õnnelikud, et nendegi linna on siginenud linnaderbyle ainuomane hõrk hingus. Varjamatu oli ka olek, et nemad ON siiski see Berllini isane klubi ja küllap unioniste alustuseks kogemuse pealt väärikalt õpetatakse. Läks aga nii... ;)
Lapsekingades Berliini derbyle oli see igatahes väärt algus!

Pints
08.11.19, 17:29
Klinsmann steigt bei Hertha ein (https://www.bild.de/bild-plus/sport/fussball/fussball/hertha-bsc-juergen-klinsmann-steigt-bei-hauptstadt-klub-ein-65894938,view=conversionToLogin.bild.html)