320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Igale klubile koduleht!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igale klubile koduleht!

    Tänaseks on internet juba nii laialt levinud, et enamik inimesi kasutavad seda. Mõne jalgpalliklubi liikmena oleks ju hea saada infot mängude ja ürituste kohta, mis klubiga seoses toimub. Samuti saab näiteks foorumis arutleda klubi arengu ja tuleviku üle.

    Nagu näha siis kõikidel klubidel veel kodukat pole. Mina siis oleksin nõus seda tegema suhteliselt soodsalt. Kodulehe saab panna mitmesse kohta üles. Kui regulaarselt maksta ei soovita serverile sobib näiteks zone.ee/kodulehenimi või hot.ee/kodulehenimi.Samuti saab ka endale teha mõne doomeni näiteks pri.ee või .ee. Hinnad algavad alates 150-st kroonist ja selle ees saaks näiteks lehe zone.ee või hot.ee serverisse ja ainult tutvustava info, kontaktandmed ja muu. Lisatasu ees tuleb juba uue doomeni registreerimine, foorumi paigaldamine, foorumi seadistamine, lehe uuendamine. Muidugi jagan soovi korral õpetusi lehe modifitseerimist ja muud sellist.
    Nagu hinna järgi näha siis lehe tegemine toimub ainult html baasil ja ainult foorum on php baasil, aga see on juba valmiskirjutatud skriptid. Keskmine leht võib maksma minna u. 300kr, see ei ole ju palju maksta ühe korra eest ja see leht jääb teile ju alles ja võib aidata klubi arengule kaasa.
    Lisainfot saab siit küsida ja samuti pm kaudu.
    e-mail on Erx112@hot.ee
    Selle kaudu saab ka infot küsida.

    #2
    Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

    Ja ehk mõni stiilinäide?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

      Ahjaaa, ma mäletan, et kunagi pakkus Soccernet samasugust teenust, aint, et admin sysi ja php ja kõige muuga. Ei tea küll, kas ka praegu. Seega, vaata, et üle trumpad!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

        No ainult üks näide on mul anda http://www.kuramusevaim.pri.ee/esileht.html
        Vend nagu tellis sellise lehe. Leht muidu jäigi poolikuks, kuna vennal kadus huvi asja vastu.
        Sa ju küsisid natukene teist hinda ka selle eest ju?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

          Algselt postitas insect
          Sa ju küsisid natukene teist hinda ka selle eest ju?
          Mina ei küsi üldse mingeid hindu, ma jagan tasuta, kui oleks. Aga pole. Kuid kui mu mälu mind ei peta, siis umbes samasse hinnaklassi see nagu jäi. Seega pead ikka võimu juurde panema, muidu surutakse halastamatult turult välja.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

            Kui ma mujalt uurinud olen, siis tahetakse tavalise süsteemidega ja kujundusega lehe eest mingi 4-5 tuhat ja korralikud lehed isegi 30 000 mingi viljadimaa lehe eest taheti nii palju.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

              Algselt postitas insect


              Kui ma mujalt uurinud olen, siis tahetakse tavalise süsteemidega ja kujundusega lehe eest mingi 4-5 tuhat ja korralikud lehed isegi 30 000 mingi viljadimaa lehe eest taheti nii palju.
              see firmade hinnakiri rohkem. vutiklubidele ja -sõpradele võid ju teha odavamalt. See näide on nats selline, et ei kutsu lehte tellima. Samas asi veel pure HTML, mingit adminliidest pole, päh ...

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                OT aga suht lihtne väikefirma kodulehe hind? Ei ole flashi, fame ja blingi jsm vaja...


                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                  Ei 150.- hinnaklaasi jääva lehe kohta käib ka. Aga klubidele küll ei soovita. Nii jääb uuendamine peagi soiku. Olen ise teinud ja teen ka praegu lehti, ka üks vutiklubi jääb sinna alla. Admin paneliga ja mitmele inimesele anda võimalus uuendada, ei jää midagi unarusse.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                    Tegelikult ma mõtlengi neid lehti teha 3,4,5 liiga klubidele, kelle rahalisi võimalusi eriti pole. Hetkel olen teadmisi juurdeõppimas ja hiljem hakkan ka keerulistematega lehtedega tegelema.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                      Mina ei tea küll weebidisainist essugi, küll aga paari asja tüpograafiast.
                      Kui sa tahad, et inime saaks su lehe vaatamisel krambid, kasuta Comic Sansi edasi. Kui aga mitte, siis - jumala eest - võta ükskõik milline teine levinum font.

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        Mina ei tea küll weebidisainist essugi, küll aga paari asja tüpograafiast.
                        Kui sa tahad, et inime saaks su lehe vaatamisel krambid, kasuta Comic Sansi edasi. Kui aga mitte, siis - jumala eest - võta ükskõik milline teine levinum font.

                        Kahjuks on see ainuke leht, mis mul praegu üleval on minu pool tehtud lehtedest. Ja tõesti ei saa selle lehe puhul tüpograafiaga uhkeldada, aga kogu seda kooslust ei valinud mina ise, vaid tegin kuidas sooviti.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                          Algselt postitas insect
                          Kahjuks on see ainuke leht, mis mul praegu üleval on minu pool tehtud lehtedest.
                          Kõik ülejäänud on suletud?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                            Ma tegin eelmise aasta lõpus kahele inimesele topneti lehe, aga jah selle topneti jamadest peaksid juba enamus tedlikud olema. Siis olen endale eelnevalt mõne jalgpallilehe teinud, aga need kõik maha võtnud. Tegelt ma oleks nõus ka esimes lehe tasuta tegema vms.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Igale klubile koduleht!\'

                              Esiteks: see näide pole sinu tehtud vaid on maha vehitud kuskilt välismaa lehelt, kus saab tasuta skinne veebidele.

                              Teiseks: sellise lehega pole suurt midagi peale hakata, sest tegemist on htmliga ning uuendamine algajale väga aeganõudev ning arusaamatu.

                              Kolmandaks: sellise lehe eest mingit hinda küsida oleks suhteliselt naeruväärne, sest kujundus pole sinu tehtud ning sisu tuleb nii või naa klubi poolt - htmli koodi kirjutaks sellisele lehele 30 minutiga valmis.

                              Neljandaks: html on üldse suhteliselt aegunud, enamikel lehtedel on php moodul ning kindel adminnitav muutmisvõimalus.

                              Viiendaks: enne, kui tuled kuulutama võiksid natukene veel kätt harjutada ja mõned TÕSISEMAD näited valmis meisterdada. Seega edu ja jõudu, kunagi alustasin samamoodi.

                              Kui soovi ja huvi, siis veiko kaudu saab ka praegu kodulehti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X