320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!

    Tuleval suvel on teoks saamas kauaoodatud Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!

    Pärast pikka kaalumist ja läbirääkimisi sponsor Kanuu.ee-ga oleme jõudnud suhteliselt soodsa lahenduseni. Lugege, mõelge ja avaldage julgelt arvamust!

    Plaanis on teha kokku kahepäevane üritus, mis sisaldaks:

    -kanuumatka Jägala jõel;
    -õhtut (ööd) endi kaasa võetud telkides Kehra lähedal (40km Tallnnast idas)
    võimalusega teha lõket, võtta sauna (väike kolmeinimese saun), end jõevees jahutada ja lihtsalt olla/seltskonda nautida;
    -järgmisel päeval väikest jalgpallimatši veel mängukõlbulike kodanike vahel. Ilmselt saaks kasutada Kehra täismõõtmetes väljakut, mis asub ööbimiskohast 2 km kaugusel. Kindlalt ei julge seda praegu lubada.

    Kõik eelnevalt kirjapandu on algupärane visioon asjast, kõik soovitused/ettepanekud/küsimused on oodatud.

    Hinnast: arvestades sellega, et söögi, joogi ja kohalejõudmise eest vastutab igaüks ise (juhatust jagatakse muidugi tasuta), siis kõik kokku läheks maksma vaid 300 krooni näo pealt! Muide, kui inimesi peaks kokku tulema 45 või rohkem, siis langeks hind koguni kahele Koidulale näo pealt!

    Et üritus üleüldse toimuma saaks, peab osavõtjaid olema vähemalt 15.

    Täiesti lahtine on veel toimumise aeg. Oleks tore, kui saaks siin nüüd kõik koos valida välja mõne aja, mis kõigile huvitatuile sobiks.

    Väga tähtis! Kõik, kes on osavõtust huvitatud, palun andke siin samas teemas sellest teada ja lisage kindlasti ka reaalne hinnang sellele (100% kindel tulija; ilmselt tulija; jne). Hääletust ei hakanud lisama, sest anonüümse jah-sõna kasutegur = null.

    Kuna praegu on alles aprilli lõpp, siis hetkel olekski kõige tähtsam saada teada ligikaudne tulijate arv ning panna paika ürituse detailid.

    Päikest!

    #2
    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

    1. Rünno+1(Rk)
    ilmselt tulijad aga asja paneb lõplikult paika kuupäev....
    lisaks loodan, et foorumi konfliktid saunaõhtusse üle ei kandu...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

      Fittibaldi + 1. Kui üritus toimub nädalavahetusel, siis 99% tulija (loodetavasti ei kattu kokkutulek vanaema sünnipäeva või mõne muu aasta tähtsaima sündmusega), nädalasisesele üritusele jõudmiseks peaks ilmselt rohkem kombineerima.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

        Tundub nummi üritus olevat. Töö on mul küll jälk ja vastik (loe: peab sageli nädalavahetustel rabama), kuid tahaks siiski kohal olla.

        Toimumise aeg võiks olla Madalamate liigade pausi ajal (mis kuus see iganes ka polnud), sest muidu ei saaks ehk paljud poisid-tüdrukud tulema.

        Et siis: Martin +1.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

          No kui just juuli teisel nv pole siis võib ka minuga arvestada.

          Rein + 1
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

            Noh enamusi tuttavaid näen nii või naa kogemata vahest õlle klaasi taga, aga eks oleks minagi kohal.
            Välja arvatud juhul, kui yritus ei lange kokku Hattricki kokkutulekuga. Ja mõnel teisel takistamatul teguril, milllest mul pole veel õrna aimugi.
            Aga jah loomulikult nädalavahetusel tuleb asi teha.
            Kas on Devil+1 või mitte, ei oska ennustada nii et hetkel vaid mina.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

              Päris kindel olla ei saa, kuid ilmselt siiski tulija

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                Vinge!
                Tulen!

                Jyrka +0

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                  Ka päris kindel pole, kuid võiksin olla üks vähestest nooremapoolsetest kohalolijatest.
                  zidane_5(+1)

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                    Uskumatu! Seda teostamatuna tundunud ideed mäletan juba ennemuistsest ajast, kui ise foorumiga liitusin.
                    Aga metsikult mõnus ju - soovin noortele jõudu, et asjaga kenasti hakkama saaksite ja lõbusat olengut!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                      Algselt postitas mcnamara
                      Uskumatu! Seda teostamatuna tundunud ideed mäletan juba ennemuistsest ajast, kui ise foorumiga liitusin.
                      Aga metsikult mõnus ju - soovin noortele jõudu, et asjaga kenasti hakkama saaksite ja lõbusat olengut!
                      Mis sa ei tulegi või?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                        Algselt postitas Martin
                        Mis sa ei tulegi või?
                        Mõni aasta tagasi oleksin ehk tulnudki... Aga ei ole sellised peod vanade ja paksude jaoks nagu mina. Las aga noored lustivad!
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          Algselt postitas Martin
                          Mis sa ei tulegi või?
                          Mõni aasta tagasi oleksin ehk tulnudki... Aga ei ole sellised peod vanade ja paksude jaoks nagu mina. Las aga noored lustivad!

                          No krt mees ,ära nüüd jampsi.Ma nii väga tahtsin sind ära näha.Kahtlane kas minagi nüüf tulen.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Algselt postitas Martin
                            Mis sa ei tulegi või?
                            Mõni aasta tagasi oleksin ehk tulnudki... Aga ei ole sellised peod vanade ja paksude jaoks nagu mina. Las aga noored lustivad!
                            Aitäh komplimendi eest..
                            Ma olen Sinust poolteist kuud noorem ja v-b 1 kilo kergem.. nii, et otsi omale parem vabandus, või tule kohale

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Algselt postitas Martin
                              Mis sa ei tulegi või?
                              Mõni aasta tagasi oleksin ehk tulnudki... Aga ei ole sellised peod vanade ja paksude jaoks nagu mina. Las aga noored lustivad!

                              mcnamarale on noort ja vallatut neidist vaja.... Stepihunti see aitas:P

                              Kommentaar

                              Working...
                              X