PDA

View Full Version : Üleminekumängud

erx
31.10.01, 10:44
kas Valga pääseb meistriliigasse v6i jaa? Tegelt see asi nii lihtne pole, kuna K-J Lootus on kodus tugev. T6estust annab juba kodum2ng Flora:love: vastu , kus Flora oli 6nnelik, et viigiga p22seb.

nwa
31.10.01, 10:54
Huvitav kas Flora on oma mängijad registreerinud Valgasse.?????:kaval: :kaval:

jots
31.10.01, 12:11
Üleminekumängudes tohib vist ainult oma klubisse registreerituid mängijaid kasutada. St. et Valga saab kasutada ainult neid mängijaid, kes Valgasse registreeritud. Flora omasid võtta ei saa.

erx
31.10.01, 13:54
siiis saax kyll jah siukse ziki-briki (2ra parem kysi:P ) teha, et M2ngivad Piiroja, Stepanov,Reim, Novikov & Haavistu

willane
31.10.01, 17:13
Orginally posted by erx

siiis saax kyll jah siukse ziki-briki (2ra parem kysi:P ) teha, et M2ngivad Piiroja, Stepanov,Reim, Novikov & Haavistu
ei, esiliigas (duublis) tohtis mängida kuni 3 ML mängijat. üleminekutes aga ei tohi ükski mängida.

erx
31.10.01, 22:00
sry, kuskilt hakkas mulle k6rva siukene asi, et on 5 m2ngijat. Aga see oli mitte-usaldusv22rsetest allikartest

mg
01.11.01, 22:50
üldiselt, tüübid, lootus ei lange kuhugile!:kaval:

Jaak
02.11.01, 11:12
Ilmselt pole Valgal mingit huvi ML-i saada, kuna Kure koht jääb ühe Levadia arvel nagunii alles.

willane
02.11.01, 12:35
üleminekumängud:
ML
10. ja 17.nov FC Valga vs Lootus
sisse Levadia Pärnu, välja FC Kuressaare

Esiliiga
27.okt ja 4.nov TJK-83 vs Pärnu JK Vaprus
10. ja 17. nov EsiL 6 vs võitja
sisse Kick Sai ja JK Tammeka, välja EsiL 7 ja Tervis

Teine Liiga
FC Ajax I vs FC Viimsi +/- (Viimsi loobus)
Keila JK Alibi vs Tarvastu JK (esimene mäng 4-1), teine toimub 3.nov
10.ja 17.nov FC Ajax I vs Tamme Auto
10.ja 17.nov ilmselt Keila vs Hiiu Kalur
sisse MC Tallinn, Dvigatel, Märjamaa ja Fauna, välja Dünamo, JK Paide, Karksi ja Lelle

Kolmas Liiga
27.okt ja 3.nov JK Piraaja vs FC Concordia, FC Warrior I vs Viljandi PT, Aseri SK vs Jõhvi JK Orbiit, International vs Tabasalu PK.
sisse SC Real Tallinn, Ajax, Eesti Telefon, Infoweb, Klooga, SK Pakri, Valga II ja Pärnu Patarei, välja Saku, Mercury, Loksa, Voka, Lelle, Atli, Põlva Lootos, Kirm

nwa
02.11.01, 14:04
Ei tea miks Viimsi loobus ,TJK-83 võitis esimeses mängus Vapprust 3-2 ja arvatavasti läheb kokku esiliiga kuuendaga(Sillamäe või Emmaste).Tarvastu sai kotti Keila käest 4-1 ja vaevalt kordus mängus imet juhtub,Keila läheb kokku teise liiga neljandaga (FC Hiiu Kalur Kärdla).Keilal ei tohiks võimalusi olla aga elme näeme.Dvigatel hea tahtmise juures suudab Maardu Juunioriga ühe mähga viiki mängida aga see on ka kõik ,seega jääb Juunior teise liigasse.Concordia ja Piraaja 1-1 lisab põnevust teiseks mänguks.Aseri-Jõhvi Orbit 3-5 -tulemus näitab ,et kõik on võimalik.Warrior 1-Viljandi PT kaldun arvama ja Viljandi võtab ennast kokku ja võidavad.

nwa
02.11.01, 14:05
Sorry Dvgatel on juba teises liigas.

nwa
02.11.01, 14:13
Maardu ajasin segi Tamme Auto Kiviõliga.FC Ajax-i kohta käib sama jutt -viik ühest mängust ja kõik.

raido
02.11.01, 20:56
Orginally posted by Jaak

Ilmselt pole Valgal mingit huvi ML-i saada, kuna Kure koht jääb ühe Levadia arvel nagunii alles.

Mis kuradi loll kuulujutt siin igalpool käib et Levadia ei hakka kolme meeskonda meistriliigas pidama??? See on ju väga vale jutt, mis ei leia kinnitust!!!

Pätu
02.11.01, 23:24
mis sel teemal on pistmist Eesti meistriliigaga... kas seda madalamate liigade alla ei saanud panna vä

nwa
02.11.01, 23:51
Orginally posted by eestieest

mis sel teemal on pistmist meistrite liigaga... kas seda madalamate liigade alla ei saanud panna vä

meistrite ????? id.... !!!!!

erx
03.11.01, 10:21
Mis see kohe segab sind vä, eestieest ?

Pätu
03.11.01, 12:49
segab ikke... kui kusagil mujal panna teemaga mööda siis kupatatakse see kohe ümber aga kui nüüd kohe mingid üleminekumängud meistriloiigaga seotud...

mg
03.11.01, 13:20
üldiselt, ma vaatan, et siin käib mingi mõttetu vaidlemine

mg
03.11.01, 13:30
vaatan siin, et erx ajab suht tarka juttu selles suhtes et flora ei päüäsenud lootuse vastu kergelt. käisin ise seda mängu vaatamas ja mängu poolest oli lootus florast suht kõvasti üle. lootus on kodus tõesti tugev näiteks viik levadiaga levadia sai lõpuminutitel mingi lolli penalti tänu millele nad viiigistasid jne

ROOTSI KUNN
04.11.01, 13:59
Olen Valga poolt,kuid samas ei taha ,et selline vutikants nagu K-Järve esiliigasse vajub. Hääletama ei hakka, sel lihtsal põhjusel ,et võimalused on võrdsed.

willane
04.11.01, 14:21
Orginally posted by raido

Orginally posted by Jaak

Mis kuradi loll kuulujutt siin igalpool käib et Levadia ei hakka kolme meeskonda meistriliigas pidama??? See on ju väga vale jutt, mis ei leia kinnitust!!!
olen üsna kindel, et Levada müüb ühe kolmest kõrgliiga meeskonnast/kohast. mina panen panuse Lev Tallinna müügile. ise asi, kas ostjat leidub ..

Siim
12.11.01, 20:29
FC Valga - Lootus Kohtla-Järve 2:1
14. Enver Jääger, 18. Kask - 64. Golitsõn

Flora "maffia" laieneb?:segadus: :kulm:

erx
12.11.01, 20:56
ei tia midagi:eiei: kohtla j2rve kodumang on veel ees :oih: ja kui nad peaksid 1:0 voitma on nad edasi :suurnutt:

mg
13.11.01, 10:06
lootusel on aint üks asi mis võib segada nende ml-i jäämist, kas siis vormilangus või motivatsiooni puudus.

wal
13.11.01, 10:17
Mis sul erx Lootuse vastu on? Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu. Lootus on just selline klubi, millist siia liigasse vaja on: kes suudab punkte võtta ka tugevamatelt. Kardan, et Valga suudab ehk jälle vaid viigi Tulevikuga ning kõik. Lootuse nõrk koht on vist napp füüsis: tihti lastakse otsustav värav lüüa viimasel minutil. Minu arvates vääriks Lootus ML kohta rohkemgi kui Tallinna Levadia, kes kippus ka osades mängudes olema ette kaotusega leppinud. Kuigi, nad mängisid kavalalt, pannes kõik välja vaid olulistes mängudes Kure ja Lootusega. Lootuse allajäämine TLev.-le sellest tuligi, et üritati igas mängus punkti eest võidelda:(

willane
13.11.01, 11:21
kohtla-järvel sõltub tulemus ka sellest, kas Suvorov saab mängida või mitte (sai kollase).
mis Lev T muutub, siis TVMK sai 2.koha kaudselt ka tänu Lev T, kes võttis Maardult ühes voorus 3 punkti. samas võttis muidugi Tulevik TVMK-lt omakorda järjestikustes mängudes 3+2 punkti.

Martin
13.11.01, 13:11
Muide, huvitav on see, et Flora ei lasknud enda omadel Valga eest mängida - Eesti koondises oli ka enamus, kuid ikkagi.

erx
13.11.01, 16:53
Orginally posted by wal

Mis sul erx Lootuse vastu on? Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu. Kardan, et Valga suudab ehk jälle vaid viigi Tulevikuga ning kõik.
Mul ei ole midagi lootuse vastu:doh: Aga ma olen lihtsalt Valga poolt. Minumeelest ma pole midagi oelnud, mis olex "lootuse vastu".Kui Valga jaab ligilähedasex oma praegusele tugevusele ka j2rgmisel aastal, siis loodan ma, et nad pääsevad esiviisikusse.:reiv:

Orginally posted by Martin
Muide, huvitav on see, et Flora ei lasknud enda omadel Valga eest mängida - Eesti koondises oli ka enamus, kuid ikkagi.
Minu teada ei tohi vist ükski põhimeeskonnas mängija duublis mängida:kratsti: Aga ega ma täpselt ka ei tea :oih:

jots
14.11.01, 02:55
Meenuta mullust, kui Valga teisel poolel essugi ei saanud ja oli vaid veidi parem kui Kure tänavu.
Kui nüüd uurida meeskondade kooseise, siis Valgasse jäid ainult paremad mängijad + lisandusid Flora pingimehed (Lindpere, Smirnov jne)
Nõrgad valga mängijad pandi täie pundiga selleks hooajaks Kuressaarde mängima.

PS. Smutov, üleminekumängudel ei saa võõraid mängijaid kasutada (Valga peab toime tulema oma jõududega) - sinusugune jalgpallispetsialist peaks neid asju ju teadma,

Martin
14.11.01, 09:55
PS. Smutov, üleminekumängudel ei saa võõraid mängijaid kasutada (Valga peab toime tulema oma jõududega) - sinusugune jalgpallispetsialist peaks neid asju ju teadma,

Vot seda tõesti ei teadnud.:oih: Pole kunagi erilist huvi selle süsteemi vastu ilmutanud. Arvasin ka, et on sama nagu hooajal. Oskad seletada miks siis nüüd ei või kui liigas võib?

pastakanovic
14.11.01, 13:20
Orginally posted by jots

Nõrgad valga mängijad pandi täie pundiga selleks hooajaks Kuressaarde mängima.

:juuksed: mäh??!!?? tegelikult pandi ju kuressaarde valga põhituumik ja ülejäänud jublakad jagunesid tervise-valga vahel ära...

Miq
15.11.01, 01:27
Orginally posted by Martin

Vot seda tõesti ei teadnud.:oih: Pole kunagi erilist huvi selle süsteemi vastu ilmutanud. Arvasin ka, et on sama nagu hooajal. Oskad seletada miks siis nüüd ei või kui liigas võib?

Minu teada on nii liiga kui üleminekumängude süsteem ühesugune - alumise liiga vennad võivad ülemist esindada, ülemise liiga omad oma tütarklubi mitte. Sellepärast ongi suht palju meistriliiga mängijaid registreeritud esimesse liigasse, nii Floral kui ka Levadial. Nii et vaata järgi, kes on Flras ja kes Valgas registreeritud.

nwa
15.11.01, 17:57
Nats teisiti on see värk:eiei: Ülevalt võib liiga mängudel mängida kolm ja altpoolt võib viis.Üleminekul võivad mängida ainult sinna mansasse registreeritud mängijad.Kes kuhu kedagi on registreerinud see on ise asi.:trafck:

erx
17.11.01, 20:13
Nyyd tekib mul juba ropendamise isu:trafck: :trafck::viha: , aga see kord jatan vahele;) Nagu ma juba arvasin, et Valgal voivad K-J probleemid tekkida, nad tekkisidki ja lopuks loodi lopuminutitel varav. See tahendab, et kokkuvottes jaab Valga esiliigasse :(
Tv3 uudistes oli ka Pohlaku intervjuu antud olukorra kohta (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=526), kus ta eitas asja, ja et see koik on nonsens

thierry
20.11.01, 23:22
:viha: Käisin mängu vaatamas ja olin Valga poolt,kes oleks võitnud.Aga kohtunik olex pidand väravale eelnenud olukorras Valga kasuks vabalöögi vilistama,sest Valga kaitsjal löödi pea lõhki(verd oli kõvasti).Tema lõi palli, aga K-J vend pani peaga kuklasse ning Valgalane oli mänguvõimetu ja kolmas vend tuli tagant ja lõi värava. Minu arust peaks selline olukord veaks fikseeritama,või mis teie arvate??

Miq
21.11.01, 01:49
Orginally posted by thierry

:viha: Käisin mängu vaatamas ja olin Valga poolt,kes oleks võitnud.Aga kohtunik olex pidand väravale eelnenud olukorras Valga kasuks vabalöögi vilistama,sest Valga kaitsjal löödi pea lõhki(verd oli kõvasti).Tema lõi palli, aga K-J vend pani peaga kuklasse ning Valgalane oli mänguvõimetu ja kolmas vend tuli tagant ja lõi värava. Minu arust peaks selline olukord veaks fikseeritama,või mis teie arvate??
Ise vaatasin ka mängu - kohtunik tegi üldse kahtlasi otsuseid: Lootuse venna jalast põrganud palli võis väravavaht kätte võtta, siis kui Valga väravavaht selgelt rikosetist tulnud palli püüdis, tuli kohe vabalöök. Valga vääris küll tegelikult võitu - tehnika ja kokumäng oli neil ika palju parem ja keskväli oli täielikult nende käes, aga kui ise ei löö, lüüakse sulle ja oligi kombes.:(

Kosk
21.11.01, 02:08
Nõustun täiesti eelrääkijaga. Täpsustuseks nii palju, et lõhkise peaga kaitse oli mu ammune tuttav Ott Meerits

erx
21.11.01, 14:23
Ott Meerits, su ammune tuttav on kaitsja vä?

siim10203
21.11.01, 14:53
ja ja tore on et kõik on nüüd läbi selleks aastaks

Miq
22.11.01, 01:12
Orginally posted by erx

Ott Meerits, su ammune tuttav on kaitsja vä?

Muidu mängib ott jah keskväljal, aga selles mängus oli paremkaitses (muideks, ükski kord ei mindud tast läbi).

nwa
23.11.01, 16:09
Kogu aeg on kohtunik süüdi --küll vilistab FC Flora poolt küll vastu ----------olge head ja saage kohtuniku sündroomist üle !!!!!:viha: :viha: Kohtunik teeb lihtsalt oma tööd.:deemon: :deemon:

arnoldryytel
31.12.01, 10:49
:doh: lahe:doh: