PDA

View Full Version : Laskesuusatamine

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

anDi-anDi
28.04.05, 13:32
Tahaks tead kui tuntud ala on eestis laskesuusatamine kas keegi jälgis ka seda MM mida näitas ka ETV-s;)

mcnamara
28.04.05, 15:06
Algselt postitas anDi-anDi

Tahaks tead kui tuntud ala on eestis laskesuusatamine kas keegi jälgis ka seda MM mida näitas ka ETV-s;)

Kes siis Ole Einari võidud vaatamata saab jätta. ;)
Aga minu absoluutne lemmik laskesuusatajate seas oli ja on 1984. aasta olümpiavõitja Eirik Kvalfoss.

Martin
28.04.05, 15:23
Laskesuusatamine.

http://67.18.37.16/525/186/emo/dead.gif

Ja üldse: case closed!

Jeti88
26.11.05, 14:02
normaalne, Lessing tna 12. koht, 5. kohast jäis vist 6 seki puudu. Omme igatahes jälitussõitu vaatama:õnnelik:

marcello
26.11.05, 19:26
Algselt postitas Martin

Laskesuusatamine.

Õnneks on surnust vähemalt hooaja alguseks peaaegu üles tõustud surnust

Jeti88
27.11.05, 20:32
Täna siis kahjuks nii hästi ei läinud:(
Lessing langes lausa 30 kohta tahapoole.

valma
27.11.05, 20:39
Ei tea kas Björndalen suudab eelmise olümpia vägitegu(siis ta võitis neli kulda) korrata?

waluswend
27.11.05, 21:32
Suudab ikka. Võtab veel murdma radadelt ka medalid:õnnelik:

Jeti88
27.11.05, 21:33
Algselt postitas waluswend

vot selles ma kahtlen.

mcnamara
28.11.05, 11:37
Algselt postitas Hmf

vot selles ma kahtlen.

Õigesti teed, sest ta ei lähe enam olümpial murdmaad üritama. Vähemalt nii on ta teada andnud. Küll aga vahest teevad seda Lars Berger ja/või Frode Andresen.

Jeti88
28.11.05, 16:42
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Hmf

vot selles ma kahtlen.

Õigesti teed, sest ta ei lähe enam olümpial murdmaad üritama. Vähemalt nii on ta teada andnud. Küll aga vahest teevad seda Lars Berger ja/või Frode Andresen.

kuskilt oli kuulda et nad pidid ka murdmaa meeste laagrites käima, aga ma kahtlen et ka need mehed medaleid saavad, tase on liiga ühtlane seal ees, kõva õnnega võib olla saavad. Kui juhtub et teatesse võetakse siis kah.

mcnamara
28.11.05, 16:52
Algselt postitas Hmf
kuskilt oli kuulda et nad pidid ka murdmaa meeste laagrites käima, aga ma kahtlen et ka need mehed medaleid saavad, tase on liiga ühtlane seal ees, kõva õnnega võib olla saavad. Kui juhtub et teatesse võetakse siis kah.

Tea seda asja. Teatega on keerulisem, sest see vist laskesuusavõistlustega üsna samal ajal. Samas - ei Berger ega Andresen tohiks Norra laskesuusateatesse mahtuda. Või äärmisel juhul üks neist. Nad on liiga ebastabiilsed laskjad. Tõsi Berger viimati Österdundis ei võistlenud, nii et tema seisu ei tea. Andreseni laskmine oli sama jube kui alati. Loogiline oleks Norral ikkagi nelik Eckhoff, Gjelland, Hanevold, Björndalen. Küsimus on pigem, kui mitmel laskesuusadistantsil Berger ja Andresen tegelikult kaasa tegema mahuvad olümpial. Võimalik, et üksnes sprint + tagaajamine.
Teine võimalik murdmaaala 50 kilti ühisstardist on aga vist juba peale laskesuusaprogrammi lõppu. Ja hetkel näen ma norrakatel ainult ühte uisuässa - Hofstad. Ülejäänud on tublisti nõrgemad. Ja ma ei usu hästi, et näiteks Hetland pärast teadet ja kahte sprindiala hakkab veel viitkümmet sõitma.

Jeti88
28.11.05, 17:05

Teine võimalik murdmaaala 50 kilti ühisstardist on aga vist juba peale laskesuusaprogrammi lõppu.
Kui ma nüüd õieti mäletan siis see nende eesmärk vist oligi, aga ma ikkagi ei usuet nad medalit saavad, aga eesotsas on nad kindlasti selles ma ei kahtlegi.

marcello
29.11.05, 11:22
ma vaatan küll saksa eurosporti momendil ja nicht sprech aga kas meie dimal oli liiga kõrge hemoglobiini näit ja meie poisse rajale eilastudki?

SleepWalking
29.11.05, 11:28
Estonian team has pulled out as a result of a high hemoglobine test result from a skier. For the moment being, it is only a precautionary measure and will have to be verified.

marcello
29.11.05, 11:37
issand ma oskan saksa keel:P
Tore asi,üks ilus trolliriik tõmbab kindlasti sae käima ja hakatakse süüdistama kr tteab milles ja muidugi tuuakse mängu ka murdmaa

mcnamara
29.11.05, 12:04
Algselt postitas marcello

Tore asi,üks ilus trolliriik tõmbab kindlasti sae käima ja hakatakse süüdistama kr tteab milles ja muidugi tuuakse mängu ka murdmaa

Kõrge hemoglobiin pole midagi erilist. Tundub, et kellelgi on enam-vähem igal suusatamise etapil sellega probleeme. Pühapäeval ei startinud samal põhjusel murdmaale sakslane Filbrich.

marcello
29.11.05, 14:17

Algselt postitas marcello

Kõrge hemoglobiin pole midagi erilist. Tundub, et kellelgi on enam-vähem igal suusatamise etapil sellega probleeme. Pühapäeval ei startinud samal põhjusel murdmaale sakslane Filbrich.
ei ole jah aga eks me kõik mäletame mis möllu lasi lahti kodumaine meedia kui Jaak rajale ei saanud...

erxx
29.11.05, 14:40
Algselt postitas Martin

Laskesuusatamine.

Sa oled ikka eriline lammas, laskesuusatamine on ju ainuke talispordiala, millel üldse mingi \"pinge\" sees on. Kõik muu on crap. Mina igatahes hull telekalaskesuusafanatt :õnnelik:

Raivo19
30.11.05, 04:15
On tõendeid,et Salt Lake City oümpial hüppas mõni(mitte eesti)laskesuusataja aknast välja,põgenemaks kontrollijate küüsist.
Kummaline on ka jutt,nagu oleks Jaak Mael olnud eluaeg kõrge hemoglobiininäit.Olen ise koos temaga Pirital dispanseeringul käinud ja meil mõõdeti toona mõlemal umbes 150 kanti.
Hemoglobiini alla saada pole kuigi raske,näiteks õlle manustamine,üldse vedeliku, toimib suurepäraselt.

salmer
30.11.05, 08:23
Hemoglobiini alla saada pole kuigi raske,näiteks õlle manustamine,üldse vedeliku, toimib suurepäraselt.

jah, ega veerpalu reklaamibki, et võtame alkoholivabalt :D

Tembu
30.11.05, 08:24
Algselt postitas Raivo19

On tõendeid,et Salt Lake City oümpial hüppas mõni(mitte eesti)laskesuusataja aknast välja,põgenemaks kontrollijate küüsist.

Näita siis meilegi. Või oled kade?

Jeti88
10.12.05, 17:31
Samas - ei Berger ega Andresen tohiks Norra laskesuusateatesse mahtuda. Või äärmisel juhul üks neist. Nad on liiga ebastabiilsed laskjad. Tõsi Berger viimati Österdundis ei võistlenud, nii et tema seisu ei tea. Andreseni laskmine oli sama jube kui alati.

Täna lasi Andresen puhtalt ja võitis. Meie parimana oli Tobreluts alles 53. kohal.

Aramis
10.12.05, 20:42
ZDF on selles suhtes imekanal - kui ikka talispordis kuskil mingi maailmakarikas toimub, siis seda ka lives üle kantakse.

Jeti88
10.12.05, 21:48
Algselt postitas Aramis

ZDF on selles suhtes imekanal - kui ikka talispordis kuskil mingi maailmakarikas toimub, siis seda ka lives üle kantakse.

Ntx Ateena OM´i ajal oli selle televisiooni kõik neli kanalit häälestatud OM´i näitamisele. Kogu aeg neli erinevat pilti paljudelt erinevatelt aladelt, mida ETV üldse ei näidanud(mina jälgisin näiteks huviga maahokit).

Samuti on ZDF´i jalgpalliülekanded väga head ja kommentaatorid on väga tasemel ka Tour de France ajal.

Zlatan
12.12.05, 12:20
laskesuusatamine on täitsa tore, vaataks iga kell kui kuskilt näeks.

Devil
12.12.05, 12:31
Algselt postitas Zlatan

laskesuusatamine on täitsa tore, vaataks iga kell kui kuskilt näeks.eurosport 4ever!

Zlatan
12.12.05, 12:58
pole satti. :(

Raivo19
12.12.05, 17:33
Algselt postitas Tembu

Algselt postitas Raivo19

Näita siis meilegi. Või oled kade?tollal shmigun-team\'i kuulunud larry poromaa(praegu rootsi meeste määrdetiimis) väitel tegi vehkat sven fischer otse tema silme all ja teda \"ohtlikust\" olukorrast teavitades.

aga see eest ärajooksmine pole nii ebatavaline.selleks võib põhjuse anda ka niisama mitteviitsimine dopinguküttidega jännata ja aega raisata,sest viimased on küllalt tüütud ja oskavad ettevalmistust rikkuda.uttu saab tõmmata muidugi vaid üllatusreidide ajal

mcnamara
12.12.05, 17:41
Algselt postitas Raivo19
aga see eest ärajooksmine pole nii ebatavaline.selleks võib põhjuse anda ka niisama mitteviitsimine dopinguküttidega jännata ja aega raisata,sest viimased on küllalt tüütud ja oskavad ettevalmistust rikkuda.uttu saab tõmmata muidugi vaid üllatusreidide ajal

Kenteris ja Thanou peaksid oskama infot anda, kuidas see täpsemalt käib.

Jeti88
18.12.05, 12:01
Sakslased vallitsevad praegu ikka täielikult meeste laskesuusatamist. Täna nelikvõit pluss kuues koht, ehk siis 5 sakslast esikuuikus. Lihtsalt võimas. Fischer võttis karjääri 32. etapivõidu. Tobreluts 38.

SleepWalking
18.12.05, 13:05
Algselt postitas Hmf
Sakslased vallitsevad praegu ikka täielikult meeste laskesuusatamist.

siis on hea lihtne valitseda kui björndalenit ja co\'d stardis pole.

Jeti88
18.12.05, 13:49
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Hmf
Sakslased vallitsevad praegu ikka täielikult meeste laskesuusatamist.

siis on hea lihtne valitseda kui björndalenit ja co\'d stardis pole.

kes need co on siis. Praeguse MK seisu esikaheteistkümnest oligi puudu ainult Björndalen. Praeguse MK seisu esiseitsmes on 4 sakslast. Ja kui Björndalen ei taha või ei saa starti tulla siis pole midagi teha, võitjate üle kohut ei mõisteta.

Wolf tõusis nüüd MK sarja liidriks kah

SleepWalking
18.12.05, 14:34
Algselt postitas Hmf
Ja kui Björndalen ei taha või ei saa starti tulla siis pole midagi teha, võitjate üle kohut ei mõisteta.

puudu olid esimesest neljast etapist kolm võitnud norralased Eckoff, Björndalen ja Andresen ehk norralased pole võitnud tänavu vaid ühte etappi, kus nad osalenud on. tänast ja eilset nelikvõitu ei eita keegi aga täielikust valitsemisest on pisut ennatlik rääkida.

svennson
20.12.05, 18:39
Algselt postitas K6IV

eestist polegi kedagi väga konkurentsivõimelist laskesuusatajat...või on???:oih:

Indrek Tobreluts

valma
22.01.06, 21:00
Björndalen näitas täna võimu. Norralane, kes oli kõrvale jäänud enam kui pooltest selle talve MK-etappidest, võttis Anterselvas ülisuure võidu 15 km ühisstardiga sõidus. Bjørndalen oli ainus, kes trahviringidest pääses ja finišijoonel edestades ta konkurente ligi pooleteise minutiga.
Bjørndalen ja sarja üldliider Raphael Poiree sõitsid teistel eest pärast esimest tiiru ja jätkasid veatut laskmist kolmel esimesel lasketiiru läbimisel. Suusaringil enne viimast laskmist norralane kiirendas ja saavutas enne püssi palgese panekut 12-sekundilise edu. Bjørndalen polnud end hingetuks sõitnud ja lasi täpselt, kuid prantslane pidi tegema ühe trahviringi. Lõpuks oli võidumehe edu Poiree ees üks minut ja 22. sekundit.

Eestlased ühisstardiga sõidus ei osalenud, sest starti lubati 30 MK-sarja paremat.

Devil
23.01.06, 11:13
Ole tahab viite, aga jah Saksamaa on kindlasti suursoosik, mina hoian ikka ja jälle pöialt Norralastele.

lennat
18.08.06, 22:36
Mis toimub :sega4:

Eveli Saue tuli laskeorienteerumises maailmameistriks

http://www.orienteerumine.ee/jwoc/photo/Eveli.jpg

Laskeorienteerumise maailmameistrivõistluste avapäeval Haanjas olid kavas sprindidistantsid.

Naiste võistluses 2,4 km ja 10 KP-ga ning kahe lasketiiruga (5 lasku lamades ja 5 lasku püsti) distantsil saavutas ülekaaluka võidu Eesti koondislane Eveli Saue. Tiirudes kiiresti lasknud ja vaid ühe trahviringi teeninud eestlanna edestas eksmaailmameistrit ja MK-sarja liidrit rootslannat Carina Svenssonit 2.25-ga. Pronks läks Taani esindajale Maria M. Staugaardile, võitjast 3.13 järel. Helen Rohtla debüüt laskeorienteerumises lõppes 11. kohaga.

Mehed orienteerusid metsas kahel ringil kokku 2,8 km, läbides 11 kontrollpunkti ja kaks tiiru. Tihedas konkurentsis suutis kiire jooksuga teisi edestada taanlane Thomas Jensen, kes sai esikoha 24.45-ga Heikki Nousiaineni (kaotus 0.34) ja Mikko Hölsö (+ 0.36; mõlemad Soome) ees. Taas tegi orienteerumisrajal hea soorituse Armo Hiie, kuid lasketiirus tehtud 3+2 möödalasku andsid 1.11 kaotusega 4. koha. Teiste Eesti koondislaste kohad: 10. Janek Lauter; 11. Rain Eensaar; 29. Olar Petersell.

Homme on kavas tavarajavõistlus, stardid Haanja lasketiiru lähistel algavad kell 11.00.

ETV SPORT

vaikiv mees
13.12.06, 23:27
Mis toimub :sega4:

Eveli Saue

jaa, ta on tubli, MK etapil suisa 5.

lorenzo
14.12.06, 13:31
mina olen 2 kaega poolt, et Sauele antaks miljon ja palju padruneid, sest vist just neist pidi meie laskesuusatamises puudu olema. ei saa ju laskmistrenni teha kui pole padruneid millega lasta:)

lennat
14.12.06, 19:46
mina olen 2 kaega poolt, et Sauele antaks miljon ja palju padruneid, sest vist just neist pidi meie laskesuusatamises puudu olema. ei saa ju laskmistrenni teha kui pole padruneid millega lasta:)

Miljon padrunites :) http://www.koreus.com/uploads/cavt421e577dc9060.gif

Sen
15.12.06, 09:54
Kel töö juures telekat pole siis reaalajas saab jälgida siit :
http://etvsport.ee/index.php?0524723

Täna 15:05 naiste sprint

vaikiv mees
05.01.07, 00:15
teates6it (http://www.biathlonworld.com/eng/news/page_000055_593.htm): 1vene 2saksa 3norra, viimased otsustasid siis seekord stardist alates normaalselt ja liigse ajakuluta minna, aga vist esmakordselt avaetappi s6itnud Bjorndalenil 6nnestus hoopis trahviring hankida..
Eesti ilusti esimese poole sees

PraS
05.01.07, 01:37
teates6it (http://www.biathlonworld.com/eng/news/page_000055_593.htm): 1vene 2saksa 3norra, viimased otsustasid siis seekord stardist alates normaalselt ja liigse ajakuluta minna, aga vist esmakordselt avaetappi s6itnud Bjorndalenil 6nnestus hoopis trahviring hankida..
Eesti ilusti esimese poole sees

Naistesõidus suutis siis Kati sel hooajal juba teistkorda Saksa rõõmupeo ära rikkuda. Kole nõrgaks on ta sõidurajal jäänd ja eriline müstika oli FRA ja GER viimane tulistamisring ka :)

lennat
10.01.07, 20:04
Täna hommikul poole kümne paiku edastas etvsport.ee alljärgneva uudise:
Laskesuusatamise MK-sari jätkub sel nädalal Saksamaal Ruhpoldingis, kus kolmapäeval on kavas naiste 4x6 km pikkune teatesõit. Eestlastest pääses ainsana võistlema Roland Lessing.

Mõnevõrra hiljem viimane lause eemaldati.

lennat
10.01.07, 20:10
Saksamaal Ruhpoldingis alanud laskesuusatamise MK-etapi naiste teatesõidus võitis Venemaa nelik, kes edestas 7,9 sekundiga Saksamaad.

Kolmanda koha sai enam kui kaheminutilise kaotuse juures võitjale Prantsusmaa. Järgnesid Norra, Hiina ja Rootsi naiskonnad.

Avavahetusest saabusid esimestena norralanna Tora Berger ja venelanna Anna Bogali-Titovets. Kümne sekundi kaugusel oli sakslannade avavahetuse sõitja Kathrin Hitzer.

Teises vahetuses viis Magdalena Neuner sakslannad juhtima ning saavutas omakorda kümnesekundiline edu Venemaa (Olga Anisimova) ees. Norra (Jori Moerkve) ja Prantsusmaa (Delphine Peretto) jäid maha juba enam kui minutiga.

Kolmandas vahetuses näitas Irina Malgina tiirudes täpsemat kätt kui konkurendid ning viis Venemaa sakslannade (Simone Denkinger) vastu enam kui pooleminutilisse eduseisu.

Viimases vahetuses eksis Kati Wilhelm lamadestiirus korra, kuid tegi seejärel Natalia Gusevast kiiremat sõitu, aga üle 40-sekundilist vahet tagasi teha siiski ei suutnud.

Heitluses kolmandale kohale läks prantslannal Sandrine Baillyl viimases tiirus vaja koguni kolme varupadrunit, mis lubas eksimusteta lasknud Gunn Margrit Andreassenil järele tulla, aga Bailly nobedam suusasõit ei andnud norralannadele lootust.

Tulemused:
1. Venemaa 1.20.18,1 0+1
2. Saksamaa + 7,9 0+9
3. Prantsusmaa + 2.14,4 0+11
4. Norra + 2.26,1 0+5
5. Hiina + 2.53,7 0+11
6. Rootsi + 3.09,6 0+11
7. Slovakkia + 4.38,9 0+8
8. Tšehhi + 5.31,2 5+12

Allikas: ETV SPORT

budu
12.01.07, 15:44
Eveli Saue töötas MK-sarja sprindietapil Ruhpoldingis mõlemas tiirus täpselt ning tasuks lõpetas taas punktikohal, 23-ndana. Kaotust võistluse võitjale Sandrine Baillyle Prantsusmaalt kogunes 1.35,8.

lorenzo
18.01.07, 16:13
no meie mehed on ikka vaga motetud suusarajal. vaadates nende aegu ilma laskmiseta ja trahvideta, siis kohad on umbes 70-80 piirimail, seda siis 100 osavotja hulgas. kas siis toesti ei saa nuud trenni tehtud voi on toesti see puss siis nuud nonda raske, et takistab kiiremini soitmast? Tobrekas ise veel soitis siin uks aasta meie suusakoondisega voidu. mis toimub?

norsk
03.02.07, 19:37
Imestasin siin paar päeva tagasi lugedes meie peatreeneri Zahkna juttu, et Saue ja Tobrelutsu puhul oleks MM-il heaks tulemuseks koht 30 hulgas. Bullshit! Selle hooaja kulgemist jälgides oli minu arust ilmselge, et latt on liiga madalale seatud, sest puhta laskmise korral on mõlemad võimelised esikümnesse sõitma. Võib-olla olen muidugi mina liiga sinisilmne, aga sprindidistantsid kinnitasid minu ootusi :)

Indrek lõpetas kahe trahviga 20. ja Eveli ühe möödalasuga 15. kohal. Lisaks pääsesid jälitussõitu veel Lessing, kes lõpetas 42.-na, lastes kolm mööda ning Tagne Tähe, kelle koht kahe möödalasuga oli 52.
Evelil on muide viitsimist asjast päris palju kirjutada ja varsti peaksid tema kommentaarid tänase sõidu kohta kodukal üleval olema.
http://priitjaeveli.pri.ee/index.php (http://priitjaeveli.pri.ee/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1)

Meestest oli võidukas Björndalen. Naiste arvestuses võitis kulla nooruke saksa kaunitar Magdalena Neuner, kellele see oli elu esimeseks MM-i distantsiks.

http://www.biathlonworld.com/media/media_0623901.JPG

lennat
03.02.07, 20:01
Väga head emotsioonid olid tänasest laskesuusavõistlusest. Kadunud Toomas Uba sõnu kasutades on rahvusvahelisse telepilti pääsemine juba tähelepanuvääriv. Kindlasti on aga veatu laskmine kuue hulka jõudmise baasiks. Kui konkurendid samal ajal veel tiirus paar korda ebaõnnestuvad ... Aga spordis olgu ikka aus konkurents, ka nõrgemate vastu võisteldes. Ei meeldinud kui rootslanna, kes hõbemedali sai Anna Carin Olofsson suusarajal jõuga meie tüdruku Sirli Hänni suusad alt sõitis.

lennat
03.02.07, 20:36
Võitjatest paar fotot ka
Kuld Magdalena Neuner
http://www.biathlon-antholz.it/upload/getfile/uploadfiles/system/picturegallery/2375/2391//13-Neuner_Magdalena.jpg
Pronks Natalja Gusseva
http://www.biathlon-antholz.it/upload/getfile/uploadfiles/system/picturegallery/2375/2391//14-Guseva_Natalia.jpg

Refieus
04.02.07, 00:06
http://priitjaeveli.pri.ee/index.php (http://priitjaeveli.pri.ee/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1)
http://www.biathlonworld.com/media/media_0623901.JPG

Päris kõva leht on see, lugeda inimese enda mõttekäike, mida tiiru tulles kõik peast läbi käib ja nii edasi. eveli võtab seda saidi asja suht tõsiselt ja ma vist pean seda hiidlannat fännama hakkama, tore tirts on.

budu
04.02.07, 11:27
Kaljuveer jälle säras oma jutuga-esimene oli lamades tiirus,teine lasketiirus.kuidas saab nii mööda oma juttu ajada ja andetu Ader ajab ka mingt paska suust välja

lorenzo
04.02.07, 12:56
Tobrekas katkestas vist? puss oli paigast ara?

vaikiv mees
04.02.07, 13:07
jalituss6it paneb asjad paika,
Derizemlja ja Ferry kukkusid 3-4.kohalt vastavalt 26. ja 22.ks,
tegijad t6usid aga teisest kumnest medalitele

andetu Ader ajab ka mingt paska suust välja

k6igist ei saa telereporterit, kuid oma (endisest) alast ta ju ikka midagi jagab, isegi, kui see valja ei paista...

lennat
04.02.07, 13:44
Minul ei ole Margus Aderi vastu midagi, mees jagab matsu, hääldab oma endiste konkurentide nimesid õigesti, teab telgitaguseid ja ei puhu eetri täiteks maast ja ilmast mulli. Mulle tundub hoopis, et eestlased ei ole lihtsalt veel omaks võtnud natuke emotsionaalsemat kommentaatorit kui Helar Osila.
Indrek Tobreluts sõitis viimasesse tiiru välja, kuid siis katkestas. Ju püss siis ei paukunud :(
PS Ainsana lasi täna nulliga Sven Fischer, kuid tema tõusis vaid 17. kohale.

lorenzo
04.02.07, 13:52
nja, Fisher kas on toesti oma suusavormi ara kaotanud voi on lihtsalt aeg moodas. eilegi oli ju mees 3 moodalasuga, nagu ka Lessing, ainult et Lessingu seljataga otse

lennat
04.02.07, 15:48
Ja naiste võistlus lõppes:
I Magdalena Neuner GER
II Linda Grubben NOR (II-III napikas)
III Anna Carin Olofsson SWE
IV Natalja Gusseva RUS
...
23 Eveli Saue EST +2:57.5

lorenzo
04.02.07, 15:59
lopus jalle vasis Eveli ara

mcnamara
05.02.07, 15:41
Vana Björndalen on jälle päris tublis hoos. Igati tore. Eriti teeb rõõmu see, et paljukiidetud Saksa mehed kahel esimesel distantsil õige mannetud olnud. Aga noh: eks nad nüüd võidavad teatesõidu nagunii.
Eveli on teel. Mõned aastad vaja veel jõudu koguda, aga Vancouveris hoidku praegused tipud alt!

lorenzo
06.02.07, 15:58
no krt, nuud siis IBU live-leht ka nahkas omadega:mad: krdi moodi neid voistlusi siis normaalselt jalgida saab? :mad:

sprinter
07.02.07, 12:57
mina jälgin üldjuhul siit http://www.biathlonresults.com/ResultPanel/resultpanel800.html

lorenzo
07.02.07, 13:05
mina jälgin üldjuhul siit http://www.biathlonresults.com/ResultPanel/resultpanel800.html

no ma jalgin sama lehte. see sai mul siin korda eile kui olid meie mehed juba finishis. loodetavasti tana on koik ok selle lehega

lorenzo
07.02.07, 16:39
no see leht ikka ei funka:mad:

sprinter
08.02.07, 22:37
mul töötas korralikult, nii naiste 15 km ajal kui ka teatesõidu ajal

lorenzo
08.02.07, 22:43
mul töötas korralikult, nii naiste 15 km ajal kui ka teatesõidu ajal

mul tootas see ainult tana korralikult, eile oli ka taiesti olematu, alles lopus sai ette.

kala2
10.02.07, 12:22
tra mis nuss see on et pihta ei saa ka varupadrunitega.ptsi eluaeg oled lasknud ja ikka ei oska,krdi tobreluts

lorenzo
10.02.07, 12:37
tra mis nuss see on et pihta ei saa ka varupadrunitega.ptsi eluaeg oled lasknud ja ikka ei oska,krdi tobreluts

meie koige kindlam vend vedas jah veits alt. muidu oleks isegi latlastest eespool olnud ja peale Koivu vahetust oleks reaalne isegi 15.koht, nuud aga on asi kahtlane

kala2
10.02.07, 12:46
nujah,kõiv suutis lõplikult kõik perse keerata....

lorenzo
10.02.07, 12:49
nojah, paistab et koik na p..sse ei lainudki:) kui nuud Lessing suudaks normaalselt soita ja ka puhtalt lasta, siis voib isegi 10 hulka saada;)

kala2
10.02.07, 12:53
nu esimene ring vähemalt puhtalt lastud,suudaks nüüd sõita kahh

kala2
10.02.07, 13:00
nu kui nüüd lätlasest jagu saaks oleks päev kirjas:)

waluswend
10.02.07, 13:08
11. koht polnud paha. Vähemalt lätlastest ees.

lorenzo
10.02.07, 13:29
meie koige parem vend oli soiduajas hoopis Lessing, kuigi jah kui Tobreluts ka oleks puhtalt lasknud, oleks muidugi tema koige kiirem mees olnud

kala2
10.02.07, 15:34
krt eveli siiamani ikka supertydruk,ükskõik mis siis lõpp kahh on aga ikka hea.....

lorenzo
10.02.07, 15:42
krt eveli siiamani ikka supertydruk,ükskõik mis siis lõpp kahh on aga ikka hea.....

no see 3 moodalasku oli ikka liiast, muidu oli toesti voimalik vat et esikumnes olla

lennat
10.02.07, 15:48
Kokku kuus möödalasku kahes viimases tiirus. Seda on palju, aga ehk on käesolev hooaeg rohkem nagu adraseadmine. :)

kala2
10.02.07, 15:58
nõks palju möödalaske jahh aga siiski ikka stabiilselt punktidel kogu aeg ja areng on ikka olnud

norsk
10.02.07, 18:49
Kirjutas Eveli laupäev, 10 veebruar 2007 MASENDAV.
Kuidas on võimalik ilus sõit niimoodi ära rikkuda? Masendav.
Homme lähen sõidan raja pooleks ja märgid ilmselt ka.

Homie
19.02.07, 21:04
Eveli oli möödunud nädalavahetusel Võru karikavõistlustel Haanjas. Tegi kena sõidu samal alal milles ta MM-il suurelanguse läbi tegi- naiste ühistart. tõsi mitte küll 15 km vaid, 7,5 km..ikkagi Eesti võistlus:C. Aga lasi aind kaks lasku mööda, mõlemad ülla-ülla püstitiirus. Kohal oli ka Margus Ader, kellel suu juures, käis ringi ja muudkui kommenteeris. arvan, et temast saab ETV-le kasulik mees. väga hästi oskab sõnu seada

smörgåsbord
28.02.07, 16:16
Siuts rokib jätkuvalt. (http://etvsport.ee/index.php?0549551)

lorenzo
02.03.07, 16:40
ausalt oeldes mina arvasin, et Varis on ikka uks kiiremaid suusarajal, aga vota napust.

vaikiv mees
08.03.07, 16:17
Lessingult hea s6it,1 trahviga 15 hulka,

kuna tugevamad startisid eespool (mehed stardinr-ga ~100 s6itsid juba usna pehmel rajal), siis polnud eurospordi kommentatoril muud teha, kui pikalt Eestit kui suusamaad kiita

lorenzo
08.03.07, 16:20
Lessingult hea s6it,1 trahviga 15 hulka,

kuna tugevamad startisid eespool (mehed stardinr-ga ~100 s6itsid juba usna pehmel rajal), siis polnud eurospordi kommentatoril muud teha, kui pikalt Eestit kui suusamaad kiita

meil siin ka Portugali kommentaator raakis pikalt mehe eluloost:) latlased on vapsee ara vajunud viimasel ajal

lorenzo
10.03.07, 14:09
Eveli tegi just kavala lukke finishijoonel ja jattis Denkingeri hoopis pika ninaga. samas soitis veel viimasel paaril kilomeetril Olofssonilt eest ara 10 sekundiga, vist praegu jalle hea suusavormi saanud

Homie
11.03.07, 20:54
ah sa nuga hea et täna sattusin vaatama Raphael Poiree lahkumisetendust. 15 km massstardist toimus ja viimased kolm kilmi sõitsid kolmekesi ees Fischer-Poiree-Björndalen, algul vedas Poiree, teine Fischer, kolmas norrakas. siis kuskil 1,5 km lõpuni vahetasid kohad norrakas ja prantslane. Ole tegi mitmeid ilmselgeid lahtirebimiskatseid, kuid tulemusi ei tulnud. Lõpulaskumisele tuldigi järjestuses Ole-Sven-Poiree. Laskumisel liikus ülima meisterlikkusega Poiree ja möödus kindlalt sakslasest. Viimased 50 m kangutasid paaristõukeid kõrvuti Ole ja Raphael. Mehed oskasid jala ette sirutada ülivõrdselt(mäletate Salt Lake City suusatamise jälitussõit Alsgaard-Estil), fotofinišit keriti edasi-tagasi, lõpuks anti minu arust ebaõiglaselt võit norrakale. Kahju ette karjääri viimase suurel tasemel sõidu Poiree nii pidi kaotama!

Devil
11.03.07, 22:43
Me vaatasime, peaaegu sama sõitu.

Vapustav lõpp muidugi!

Peale 4ndat laskmist lahkus ees Poiree, järel Björndalen 3,2 sek, siis Tcherezov 5, 8 ja 9,3 Fischer. Björndalen püüab poiree suht nobedalt kinni, sama teeb Fischer venelasega. Fischer pingutab edasi ja jõuabjärele liidripaarile, venelane on jäänud.

Ehk siis võidu Holmenkolleni massstardis otsustavad viimase dekaadi kolm suurimat tähte. Jätkavad sõitu umbes 500-700m seisus Poiree-Björndalen-Fischer, kuni Björndalen otsustab kergelt kiirendades liidriohjad endalae krabada, Fischer, et midagi mitte maha magada, kiirendab ja möödub samuti Poireest. Nii jätkatakse suhteliselt rahulikult kuni staadionini. Viimasesse kurvi sisenedes näitab Björndalen oma suurepärast kiirust ja suusavalitsemist ning lipsab mööda Fischerist, saades sellega paraja edu. Poiree, trügib kahe vahelt mööda ning mängleva kergusega, libiseb mööda Fischerist ning läheneb Björndalenile, Finish, mida ma pole näinud! Poiree jõuab björndaalenile kõrvale, kuid viimase kahe tõukega ning eelkõige sirutusega võidab ülinapilt Björndalen! Supper lõpp supper sõit! Õige mees võitis(jajah fotofinishiga sul antakse ebaõiglaselt)!
Poiree lõpu teravust võib seletada, et mees tegi viimaselt laskmiselt lahkudes alates vähim tööd. Ja Fischer omakorda sai kummi tyhjaks neid lõpus kinni püüdes.
Mingeid erilisi lahtirebimiskatseid ei tehtud.

Respect Poireele, ilma temata poleks Björndaaleni paljud võidud pooltki nii magusad ja kaoutused kibedad.

lennat
11.03.07, 23:07
Fischer on kolmas, aga kes siin oli esimene, kes oli teine?
http://g.delfi.ee/images/pix/file15318191_ap_Ole_Einar_Bjoerndalen__right__flan ked_by_Raphael_Poiree.jpg

marcello
12.03.07, 00:22
Viimased 50 m kangutasid paaristõukeid kõrvuti Ole ja Raphael.

Päris huvitav pilt tuli silme ette kuidas uisus keppidega vahelduvalt tõugatakse

Devil
12.03.07, 00:31
Fischer on kolmas, aga kes siin oli esimene, kes oli teine?
http://g.delfi.ee/images/pix/file15318191_ap_Ole_Einar_Bjoerndalen__right__flan ked_by_Raphael_Poiree.jpg pilt ju täiesti arusaadav :)

Raivo19
14.03.07, 01:30
pilt ju täiesti arusaadav :)
jaah,isegi paar õlle sees,täiesti arusaadav,kes võidumees

AlwaysRed
16.03.07, 15:31
Bjoerndalen lasi eile kuus lasku kümnest mööda. Isikilik rekord vist tal.

norsk
28.11.07, 16:04
Homme algab Kontiolahtis laskesuusatajate hooaeg. Väike MK avaetapi eelvaade Eveli poolt
http://priitjaeveli.pri.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=35

norsk
07.12.07, 17:21
Peale eestlaste suhteliselt kesist esinemist Kontiolahtis algas teine etapp Hochfilzenis paljulubavalt. Sprindis skoorisid punkte nii Saue kui Tobreluts, kohad vastavalt 11. ja 25. Jälitussõitu, ehk kuuekümne hulka pääses veel ka Lessing ning ega Kadri Lehtlalgi palju puudu ei jäänud.
Seni laskmisega hädas olnud Eveli läbis mitte just parimate ilmastikutingimuste juures mõlemad tiirud nulliga ning Tobreluts üllatas hea kiirusega. Indrek edestas võrdsete trahviringide juures (2) enam kui 10 sekundiga näiteks selliseid mehi, nagu Hanevold, Sumann ja Rösch.

Mask
07.12.07, 22:10
Juba palju kobedamad tulemused.

norsk
09.12.07, 01:15
Eveli suutis lõpuks ometi kaks päeva järjest hea võistluse teha :õnnelik:
Homme on teatesõidud.

-RoMaRiO-
18.12.07, 12:14
Ma ei tea, kas keegi sellele küsimusele nüüd ka vastata oskab, aga küsin sellegipoolest. Kui sa kukud sellest põhisarjast välja, siis et sinna tagasi pääseda pead sa osalema üks aste nõrgemas sarjas. Mis tulemuse pead sa seal saavutama, et saaksid MK-sse tagasi?

Devil
18.12.07, 12:48
need võistlused kah seal erinevad, aga pmst pead piisavalt fis punkte omama.
seal on ka see et vanad tulemused kukuvad ära ja nii edasi.

www.fis-ski.com abiks.

lenc
18.12.07, 14:39
need võistlused kah seal erinevad, aga pmst pead piisavalt fis punkte omama.
seal on ka see et vanad tulemused kukuvad ära ja nii edasi.

www.fis-ski.com (http://www.fis-ski.com) abiks.

Laskesuusatamine nüüd küll FIS-i alla ei käi. Neil on oma alaliit (IBU).

Aílton
18.12.07, 14:48
Ma ei tea, kas keegi sellele küsimusele nüüd ka vastata oskab, aga küsin sellegipoolest. Kui sa kukud sellest põhisarjast välja, siis et sinna tagasi pääseda pead sa osalema üks aste nõrgemas sarjas. Mis tulemuse pead sa seal saavutama, et saaksid MK-sse tagasi?

mingisugused euroopakad toimuvad minu arust vaata seda

http://www.biathlonworld.com/media/media_0703520.PDF

Devil
18.12.07, 14:49
Nojah, minu pask, aga süsteem peaks ikka sama olema.

norsk
18.12.07, 16:46
Mingi kommentaatori jutust jäi kõrva, et Euroopa karikal saavad vist 10 esimest neid IBU punkte.

lorenzo
06.01.08, 15:06
Saue peaks hakkama tõsiselt suusatrenni tegema, sest täna oli ta ajas eelviimane

mcnamara
06.01.08, 16:30
Vaatan siin jälle kord Björndaleni imelist minekut, aga kas keegi teab, kuhu on kadunud sel hooajal Lasse Berger?

Tundmatu
06.01.08, 17:37
Kes on Lasse Berger?
Mina mäletan laskesuusaspordiradadelt Lars Bergerit.
Samas kuhu kadunud, ei tea.

mcnamara
06.01.08, 17:41
Kes on Lasse Berger?
Mina mäletan laskesuusaspordiradadelt Lars Bergerit.
Samas kuhu kadunud, ei tea.

Lasse on reeglina Larsi hüüdnimi. Teda mõtlesin, jah.

Caos
06.01.08, 17:41
tänane neuneri sõit oli muidu mega sauelt lootsin paremat esinemist

Äkki Berger tegutseb murdmaaradadel

-RoMaRiO-
06.01.08, 18:04
Minuteada Berger osaleb selles nõrgemas sarjas. Ei ole tal hetkel parimad päevad ning koondisest vist kah väljas.

Mask
06.01.08, 18:35
Neuneri võit super.
Bjoerndaleni võit suht igapäevane.
Kuskilt kuulsin ,et see tänane võit oli talle MK-s 75 juba.
Mõni mees pole nii palju sõitnudki :D

SleepWalking
06.01.08, 19:02
Neuneri võit super.
Bjoerndaleni võit suht igapäevane.
Kuskilt kuulsin ,et see tänane võit oli talle MK-s 75 juba.
Mõni mees pole nii palju sõitnudki :D

äkki guugeldaks ja uuriks, mitmes võit siis ikkagi oli. 75 on vale vastus.

Mask
06.01.08, 19:08
äkki guugeldaks ja uuriks, mitmes võit siis ikkagi oli. 75 on vale vastus.

78, istu 4.

lorenzo
10.01.08, 19:45
teatevõistlustel Eestile hetkel küll pole huvitav kaasa elada. ainsaks pingeks on see, et kumb kaotab liidrile rohkem. hetkel paistab, et mehed on kaotamas. ja tundub et kaotust tuleb kokku üle 10 minuti. krt kunagi kaotati teates ikka mingi 5-6 minti. jube

Mask
10.01.08, 20:09
teatevõistlustel Eestile hetkel küll pole huvitav kaasa elada. ainsaks pingeks on see, et kumb kaotab liidrile rohkem. hetkel paistab, et mehed on kaotamas. ja tundub et kaotust tuleb kokku üle 10 minuti. krt kunagi kaotati teates ikka mingi 5-6 minti. jube

Kes meie eest sõitsid?

norsk
10.01.08, 20:27
Kes meie eest sõitsid?
Viigipuu (0+2; 2+3) +4.47,1
Tobreluts (0+1; 1+3) +2.00,3
Kõiv (0+2; 0+3) +2.19,4
Lessing (0+1; 0+1) +1.53,9

Nii jubeda laskmisega on raske paremat loota. Samas Viigipuu oli rajal konkurentsitult kõige aeglasem, kaotades sõiduaegades isegi serblasele.

ALEKOK
11.01.08, 18:31

Kunagi püsiti isegi esikolmiku konkurentsis päris kaua ja seda mitte harva.

norsk
11.01.08, 22:00
Täna tegi Eveli korraliku sprindi, 0+0 ja 19. koht. Samas nulliga oleks ma oodanud temalt veidi kõrgemat kohta, kui 19. Ka Kadri oleks võinud täna puhta laskmisega punktidele sõita, ent tema kolm trahvi esimeses tiirus jätsid ta 61. kohale.
Rahvuste karika arvestuses õnnestus aga tüdrukutel Lätist ette rebida :)
Meil punkte 1668 ja kiluvarastel 1648.

Mask
11.01.08, 23:58
Täna tegi Eveli korraliku sprindi, 0+0 ja 19. koht. Samas nulliga oleks ma oodanud temalt veidi kõrgemat kohta, kui 19. Ka Kadri oleks võinud täna puhta laskmisega punktidele sõita, ent tema kolm trahvi esimeses tiirus jätsid ta 61. kohale.
Rahvuste karika arvestuses õnnestus aga tüdrukutel Lätist ette rebida :)
Meil punkte 1668 ja kiluvarastel 1648.
Jee?
Aga selle Varise võit mulle küll kuidagi ei istu.
Paneb kindlasti jälle dopingut.

jaamu
12.01.08, 00:10
Jee?
Aga selle Varise võit mulle küll kuidagi ei istu.
Paneb kindlasti jälle dopingut.

Kui sul tõendeid ei ole, siis ole parem vait.

Mask
12.01.08, 00:18
Kui sul tõendeid ei ole, siis ole parem vait.
3 on kohtu seadus.

lenc
12.01.08, 00:19
3 on kohtu seadus.

Mis kuradi kolm?

Mask
12.01.08, 00:23
Mis kuradi kolm?

Varis juba 2 korda dopingu kasutamise pärast vahele jäänud.

jaamu
12.01.08, 00:24
3 on kohtu seadus.

See on tõesti kõva argument. Varis kaotas juba Kontiolahti sprindis võitjale ühe trahviringi juures 16,9 s ehk ilma trahvideta oleks võib olla juba siis võitnud. Seega ei tohiks see võit ju nii suur üllatus olla.

PS. Seni kuni ta pole kolmandat korda dopinguga vahel jäänud, tunnen mina tema võitude üle ainult rõõmu.

Mask
12.01.08, 00:28
See on tõesti kõva argument. Varis kaotas juba Kontiolahti sprindis võitjale ühe trahviringi juures 16,9 s ehk ilma trahvideta oleks võib olla juba siis võitnud. Nii et ei tohiks see võit ju nii suur üllatus olla.

PS. Seni kuni ta pole kolmandat korda dopinguga vahel jäänud, tunnen mina tema võitude üle ainult rõõmu.

Ei olegi keegi väitnud, et see suur üllatus oli.
Endise suusatajane on tel suusatamise pool kõva aga laskmine on olnud nõrk koht.

Caos
12.01.08, 00:32
Oskab keegi õelda mitmes sõiduaeg oli täna Neuneril ?

Mask
12.01.08, 00:38
Kui õigesti aru sain siis kaheksas.
Parim oli vist Baily sõiduaeg.

lenc
12.01.08, 00:47
Varis juba 2 korda dopingu kasutamise pärast vahele jäänud.

Ei ole. Üks kord, 2003 aasta MM-il jäi vahele, rohkem pole olnud.

AlwaysRed
12.01.08, 00:49
Kui õigesti aru sain siis kaheksas.
Parim oli vist Baily sõiduaeg.

Valesti said aru. Neuneri sõiduaeg oli parim. Kolme trahviringi juures kaotas ta Varisele vähem kui minutiga. Bailly lasi kah kolm trahvi, aga lõpetas isegi Evelist taga pool, kaotust 1.10. Ka Wilhelm sõitis Bailly'st kiiremini, Henkel enam vähem sama kiiresti.

sprinter
12.01.08, 00:54
Mis kuradi kolm?

seda kõll varis minu teada aiult korra vahele jäänud ja selle eest karistust kadud

Mask
12.01.08, 12:42
Valesti said aru. Neuneri sõiduaeg oli parim. Kolme trahviringi juures kaotas ta Varisele vähem kui minutiga. Bailly lasi kah kolm trahvi, aga lõpetas isegi Evelist taga pool, kaotust 1.10. Ka Wilhelm sõitis Bailly'st kiiremini, Henkel enam vähem sama kiiresti.

Jah vaalesi andmeid.
Kus kohast sa seda suuaaegu vaatad?

seda kõll varis minu teada aiult korra vahele jäänud ja selle eest karistust kadud

Jah minu viga ,korra on ta vahele jäänud. Arvasin, et ta jäi 2001 aastal vahele, kui enamus Soome suusatajaid vahele jäid.

vaikiv mees
12.01.08, 13:02
Marion Jonesi seevastu ei v6etud kunagi vahele

ALEKOK
12.01.08, 13:03
Minule ei tule ühtegi tuttavat lugu meelde seoses laskesuusataja dopingukasutamisega. Kas keegi oskab mu mälu värskendada?

urmar
12.01.08, 13:20
Minule ei tule ühtegi tuttavat lugu meelde seoses laskesuusataja dopingukasutamisega. Kas keegi oskab mu mälu värskendada?

Ega neid polegi nii lihtne vahele võtta, kuna lasevad täpselt isegi väsinud olles. Dopinguvastane võitlus on küll püha üritus, aga ükski d-kütt ei taha elu selle nimel ära anda. :)

norsk
12.01.08, 13:56
Eveli ülevaade eilsest sprindist. http://priitjaeveli.pri.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=35

jaamu
12.01.08, 14:11

Olga Põljova Torino olümpial (http://etvsport.ee/index.php?0529455)

lorenzo
12.01.08, 15:33
Lars Berger täitsa pildil hetkel. nii et pole mees kuhugile kadunud.

jaamu
17.01.08, 16:25
Eveli tänases sprindis 1+0 ja 19. koht, Kadri 1+1 ja 37. koht.

lorenzo
17.01.08, 17:04
Kadril jäi puudu 30. kohast 13 sekundit. ta vist pole veel kunagi punktidel olnud? kui nii, siis vaevalt et ta varem ka nendele punktidele lähemal on olnud. üldse suht hea sõit tehti ikka täna suuskadel

Caos
17.01.08, 20:04
tänane sõit oli päris hea esimised 5 tulid puhaste paberitega
Kuda Evelini ringi ajad täna olid ?

lennu
17.01.08, 20:50
tänane sõit oli päris hea esimised 5 tulid puhaste paberitega
Kuda Evelini ringi ajad täna olid ?

8.23,6 ja 7.52,7 ehk vaata www.biathlonworld.com

ALEKOK
17.01.08, 21:00
Eesti naiste laskesuusatamisest võib veel asja saada..

lorenzo
18.01.08, 15:54
tra mis ma näen- Lessing on finishis esimene! vapsee. mis sest et kõigest 20 matsi on finishisse hetkeks jõudnud:) no ja Tobrekas ei oska lasta. sõit on poistel enam-vähem juba. Kõiv muidugi väsis peale 1. tiiru ära

ALEKOK
18.01.08, 16:30
Mega sõit täna Lessingult, kokkuvõttes 18.koht. Eriti üllas tema sõiduaeg, kokkuvõttes aegade poolest 13-nes. Seejuures viimast ringi sõitis Lessing sama kiiresti kui Bjorndalen. Kui ta oleks puhtalt lasknud, siis oleks olnud tõenäoliselt esikümne mees.

PETSINHO
18.01.08, 17:50
Palju Bjoerndalen trahve keevitas?

Caos
18.01.08, 17:53
Palju Bjoerndalen trahve keevitas?

0 trahviringi

norsk
19.01.08, 13:42
Kadril jäi puudu 30. kohast 13 sekundit. ta vist pole veel kunagi punktidel olnud? kui nii, siis vaevalt et ta varem ka nendele punktidele lähemal on olnud. üldse suht hea sõit tehti ikka täna suuskadel
Jah, punkte pole Kadri veel saanud ning see oli tal tõesti siiani "elu sõit" MK-s.
Kohe algab jälitus.

Edit:
Nüüd jäi Gregorinist ja punktist puudu 2,9 sekundit :)
Viimase tiiru kaks trahvi rikkusid kõik ära. Eveli parandas 2 kohta ja oli seitsmeteistkümnes.

-RoMaRiO-
19.01.08, 14:25
Naiste jälitussõit oli täna küll küllatki põnev. Ka eestlastelt tubli sõit. Saue sai kahe trahviringiga 17. koha. Ka Kadri oli punktikohale väga lähedal, 32. koht. Poleks viimases lasketiirus tulnud kahte eksimust, oleks kindel punktikoht tulnud.

ALEKOK
19.01.08, 14:29
Huvitav neiu see Lehtla, sõidukiirus on tal hea, täna siis 19ndes, üle poole minuti Sauest kiirem. See-eest laseb väga aeglasti, laskmisaegades täna 43-nes, Saue viies.

ALEKOK
20.01.08, 14:44
Saue täna siis 30nes ehk viimane, sõiduvorm on tal küll masendav..

-RoMaRiO-
20.01.08, 14:58
Saue täna siis 30nes ehk viimane, sõiduvorm on tal küll masendav..

Kõigest 3.54 kaotust murdmaarajal Neunerile :)

Caos
20.01.08, 15:24
Mis kell meeste mass start hakkab ?

ALEKOK
20.01.08, 16:03
Mis kell meeste mass start hakkab ?

16:30

Soome pealt peaks nägema otse, seekord Eurosport ei kanna vist üle.

ALEKOK
20.01.08, 16:22
Ma ei saa aru miks Lessing täna ei sõida?
Kas loobus või tänane massstart pole mitte sprini tulemuste järgi vaid üldkokkuvõtte?

lenc
20.01.08, 16:25
Ma ei saa aru miks Lessing täna ei sõida?
Kas loobus või tänane massstart pole mitte sprini tulemuste järgi vaid üldkokkuvõtte?

Mass start on alati MK üldseisu järgi 30 paremat.

Mask
20.01.08, 18:15
Kas meestel mitte 50 paremat?

ALEKOK
20.01.08, 18:19
Kas meestel mitte 50 paremat?

ei, 30
..

Mask
20.01.08, 18:29
Ajasin eilsega sassi.
nvm.

Caos
20.01.08, 18:31
Kas vahe peale tuleb veel mingi emk etappi enne mm-i algust

ALEKOK
20.01.08, 18:33
Ajasin eilsega sassi.
nvm.

Jälitussõitu pääseb 60 paremat.

ALEKOK
20.01.08, 18:35
Kas vahe peale tuleb veel mingi emk etappi enne mm-i algust

Ei tule enne mm-i enam mk-etappe.

Mask
20.01.08, 19:13
Jälitussõitu pääseb 60 paremat.

Siis ei tea, kus kohast ma selle 50 võtsin :kratsti:

sprinter
21.01.08, 18:03
Siis ei tea, kus kohast ma selle 50 võtsin :kratsti:

arvan et suusahüpetest, seal pääseb kvalifikatsioonist edasi 50 meest

Epic
24.01.08, 15:09
http://etvsport.ee/index.php?0566644

Ei läinudki kaua aega.

AlwaysRed
24.01.08, 16:34
ootaks ikka B-proovi ka ära, aga miski ütleb et see A-proovist ei erine.

Mask
31.01.08, 21:31
Kui loll saab ikka olla?
Positiivseks osutus ka Varise dopingutesti B-proov (http://etvsport.ee/index.php?0567009)

lenc
31.01.08, 22:07
Kui loll saab ikka olla?
Positiivseks osutus ka Varise dopingutesti B-proov (http://etvsport.ee/index.php?0567009)

On tõesti loll. Vähe sellest, et A-proov positiivseks osutus, nüüd oskas ta ka enda B-proovi positiivseks teha. Idioot rsk.

vincent
31.01.08, 22:25
On tõesti loll. Vähe sellest, et A-proov positiivseks osutus, nüüd oskas ta ka enda B-proovi positiivseks teha. Idioot rsk.
Iroonia on tore asi, kuid enne B-proovi tulemuste selgumist ei olnud ju veel sajaprotsendilist kindlust. Nüüd võib seevastu küll rahumeeli küsida, et kuinka tyhmä voi oikein olla. Leidnud siis vähemalt midagi uut sissesüstimiseks, teadus peaks ju arenenud olema küll vahepealsete aastatega...

lorenzo
09.02.08, 12:56
mõnus hommikupoolik

AlwaysRed
09.02.08, 13:07
Suurepärane sõit Kadri Lehtalt, eespool isegi Sauest, kuigi mõlemal üks eksimus.
Koht 30 parema seas peaks kindel olema, kuigi mõned suusatajad on veel rajal.

ALEKOK
09.02.08, 13:17
Kohad siis 20 ja 26.

Mask
09.02.08, 13:35
No vähemalt on laskesuusatamises naistest noori peale tulemas. Lehtlalt tubli sõit.

ALEKOK
09.02.08, 14:59
Segateates tänavu täitsa arvestatav võistkond Eestil..

ALEKOK
09.02.08, 16:29
Meestelt siis enam-vähem sama hea esitus: Lessingult 17.koht ja Tobrelutsult 30.koht

AlwaysRed
09.02.08, 16:34
kusjuures Lessingu laskmisaeg lamadestiirus oli konkurentsitult parim, rohkem kui 2 sekundit kiirem teistest.

ALEKOK
09.02.08, 16:37
Oleks Lessing rajal sama hea olnud kui mõni nädal tagasi, oleks koht esikuuikus ära tulnud.

ALEKOK
10.02.08, 13:37
Tra need kommentaarid on ikka täisidioodid.
Oli ju näha, et Lehtlaga juhtus midagi esimesel ringil (kukkus?) ja mitte ühtegi sõna sellest. Sama palju saab eestlaste tegemistest teada kui Eurospordi pealt.

Epic
10.02.08, 15:56
Tobreka hotellitoa WC on vist üpris kehvas olukorras.

lorenzo
10.02.08, 16:05
müstika. silmad olid vesised? no krt 11 pauku müüda panna...selles suhtes lähim konkurent laskis 3 pauku koguni täpsemalt

lorenzo
10.02.08, 16:07
Segateates tänavu täitsa arvestatav võistkond Eestil..

teisipäeval saab näha

norsk
12.02.08, 17:15
teisipäeval saab näha
11. koht.
Üldiselt normaalne võistlus, kõrgem koht jäi liigsete varupadrunite ja Eveli sõiduvormi taha. Lehtla tegi jälle korraliku sõidu, kaotades avaetapil liidrile vaid 35 sekundiga, samas lasi lamades 2 mööda. Kohaparandamise lootus kadus peale Tobrelutsu püstitiiru, kust tuli vist kolm padrunit. Sinnamaani sõitis ta norrakaga ilusti koos ja oleks ilmselt ka lõpuni vastu pidanud ent...

Aílton
12.02.08, 22:06
no sakslaste võidu tegi Neuner ära, ülejäänud oli vormistamise asi. Eestlastelt enam-vähem etteaste.

Mask
12.02.08, 22:08
no sakslaste võidu tegi Neuner ära, ülejäänud oli vormistamise asi. Eestlastelt enam-vähem etteaste.

Neuner on ikka uskumatu. Ta võiks murdmaad ka proovida nagu Björndalen.
Greis sõitis meeste poolelt ka hästi.

ALEKOK
13.02.08, 17:48
Ei saagi aru, kas laskesuusatamine algab homme 14 või 15? Postimees kirjutas, et 14, aga minu olen aru saanud, et see hakkab teise aja järgi 14 ja Eesti aja järgi 15..

EDIT: 15 siis

AlwaysRed
14.02.08, 17:18
Sauelt siis järjekordne punktikoht, stabiilselt 30 parema seas sel hooajal.
Henkel, kes sprindis ja jälitussõidus hiilgas lasketiirus, lasi tervelt kuus trahvi, kuid rajal seekord kõigist kiirem.

-Antz-
14.02.08, 18:16
Kas väga vägivaldselt tehtud võrdluse järgi olnuks Lehtla puhta laskmise korral pronksitaotleja...? :)
Kaotust võitjale kogunes 8 trahvi (+8 minutit) juures 9.58,6.
Pronksi teeninud ukrainlanna kaotas võitnud Jurjevale aga 2.24,4.

tauri3000
14.02.08, 18:25
ˇniisuguse arvutamisega oleks pooled võinud taotleda kolmandat kohta vist :D

lorenzo
14.02.08, 19:32
Kõiv on meil järgmine üllataja. viimane tiir vaja puhtalt kõmmutada ja koht 30 hulgas peaks kindel olema

Sen
14.02.08, 19:46
Kõiv on meil järgmine üllataja. viimane tiir vaja puhtalt kõmmutada ja koht 30 hulgas peaks kindel olema

jah koht 60 hulgas, väga hea üllatus

lorenzo
14.02.08, 19:51
jah koht 60 hulgas, väga hea üllatus

kas ta mitte 40. koha piiri mail ei sõida hetkel? 2 möödalasku oli viimases tiirus muidugi liiast. ja sõidus on ka hakanud väsima

Sen
14.02.08, 19:55
kas ta mitte 40. koha piiri mail ei sõida hetkel? 2 möödalasku oli viimases tiirus muidugi liiast. ja sõidus on ka hakanud väsima

peale 4-ndat oli aeg 40-s aga tagant oli veel tulijaid, niiet ei mingit üllatust

mcnamara
15.02.08, 10:06
Tohutu rahul. Paistab, et Björndalenile ja Hanevoldile on lõpuks Svendseni näol väärt mantlipärija kasvanud. Rajal on kiirus juba õige kena ja laskmine sujub ka. Superpoiss! :)

Aílton
15.02.08, 14:23
Kui Maksimov oli finisis ja norrakad tiirudes mööda lasid, mõtlesin et no nii rong läinud, aga äkki neljas tiir, svendsen läheb liidrina sealt, mida pidu ja nii oligi.Svendsen on ikka super-poiss ja on kellele tulevikus pöialt hoida, vähemalt peale 2010.aastat:D

-Antz-
15.02.08, 17:38
ˇniisuguse arvutamisega oleks pooled võinud taotleda kolmandat kohta vist :D

Seda muidugi. Ega see võrdlus ei toetanud kaugeltki mingit medalivõimaluste teooriat, vaid pigem vihjas neiu (üllatavalt) kiirele sõidule.

Mask
16.02.08, 19:40
Vöga põnev naiste ühisstart oli täna.
Neuner teenitult võitis :)

lenc
16.02.08, 19:50
Vöga põnev naiste jälitussõit oli täna.
Neuner teenitult võitis :)

Jälitussõit?

Mask
16.02.08, 19:53
Jälitussõit?

Ühisstart*

norsk
17.02.08, 15:48
Lehtlalt jälle kena avavahetus, aga jah, teatesõidu lõpp tuleb meie jaoks kole, kui Mintsenkova just elusõitu ei tee...

Jeti88
17.02.08, 16:42
krt, mis valemiga Bailly selle vahe tagasi tegi? :P

naiste teade:
1. saksamaa
2. ukraina
3. prantsusmaa

norsk
17.02.08, 16:54
krt, mis valemiga Bailly selle vahe tagasi tegi? :P

naiste teade:
1. saksamaa
2. ukraina
3. prantsusmaa
Ta on siiani MM-il ikka väga kiire olnud ja Jurjeva väsitas ennast jälitamisega liiga ära.

Mintsenkova kõige hullem ei olnudki, pääses isegi pildile :) Trahviring oli muidugi liiast, lamades lasi ta viiest viis pihta.

ALEKOK
17.02.08, 17:00
Lehtlalt üllatvalt mage sõit täna, aga eks noor neiu väsinud ka selle tiheda sõidugraafiku peale, minu arust võiks pigem olla Saue avavahetuses ja Lehtla teises.

Aílton
20.02.08, 14:00
täna tehti algust euroopa meistrikatega. sõitma olid tulnud ka maailma klassist mehed, kes teistele mingit võimalust ei jätnud. võitis siis Sikora ja Slesingr tuli teiseks. meie lõunanaaber bricis oli neljas. Eestlased tegid ka kaasa, mingid minu jaoks tundmatud nimed, B-koondis arvatavasti.

ALEKOK
20.02.08, 17:27
Mis nende võistluste point on? Sõidavad ka teiste maalmajagude sõitjad ju.

Aílton
21.02.08, 15:52
Mis nende võistluste point on? Sõidavad ka teiste maalmajagude sõitjad ju.

maailmajagude?
mina panin tähele et kanada sõitjad võtavad osa, aga täpselt määrusi ei tea, et kes võistelda tohivad

Loca
22.02.08, 11:31
Eesti oleks võinud ka mõne A-koondislase saata, nt Hanni ja Mintshekova . Eestlaste sõidutase on siin võistlustel küll 0, paregu juniorite sprint ja keegi Pajos kaotab 1,8 peal liidrile 42 sekundiga, OK liider on juuniorite maailmameister Shipulin, aga kaotada ka serblasele 32 sekundiga on tase.

EDIT: Pajos lasi siis puhtalt, finishis kaotus 1x eksinud Shipulinile 5.25

cannuman
22.02.08, 22:31
Jõekalda lasi ka puhtalt

karl54
09.03.08, 11:27
Yes Bailly saab ikkagi Maailmakarika voidu ära. Eile sai Hitzer oma esimes mk voidu.

wacho
09.03.08, 21:10
ei ole siin kindlat midagi...täna kärssas prantslanna küll haledalt.

henkel oma kogemusega on peafavoriit ma arvan. neuner võidab siis kui suudab püstitiirus mingi 70% laksata. huvitav igaljuhul.

ALEKOK
13.03.08, 16:33
Bjorndalenil oli täna 34-s (!!!) sõiduaeg.

AlwaysRed
13.03.08, 18:10
see oli tõesti üllatav, et norrakas nii aeglane oli.

Roeschi püstilaskmist oli aga ikka nauding vaadata. Kahju, et ta võidust ilma jäi. Samas on Svendsen ikka väga võimsalt esile kerkinud. Kas just uus OEB, aga suur staar tulevikus kindlasti.

Naiste arvestuses mängis Bailly täna oma võimalused maha. Nii Neuner, Bailly kui ka Henkel eksisid tiirus kahel korral. Suusarajal oli aga nendest kolmest kiireim Henkel ning arvestades Neuneri püstilaskmist, on Andreal võimalus tiitlit kaitsta.

wacho
13.03.08, 19:00
neuner on haige...sellest ka sitem sõit kardetavasti. loodab, et ikka saab korda ennast ja viimased võistlused panevad kõik täiega.

ALEKOK
15.03.08, 14:40
Sauelt täna jälitussõidus igati tubli üheksas koht.

Mask
15.03.08, 14:44
Sauelt täna jälitussõidus igati tubli üheksas koht.

Ossaraks .

vaikiv mees
16.03.08, 14:56
jah, eile t6usis Saue 3.tiiru puhta laskmisega kenasti pildile, viimases püstitiirus olid vahed juba suuremad ja rez. ei j6udnud oodata
ja täna ka kena s6it

Naiste arvestuses mängis Bailly täna oma võimalused maha. /../ arvestades Neuneri püstilaskmist, on Andreal võimalus tiitlit kaitsta.

täna siis
6.Bailly
9.Neuner
ehk siis 13p vahet kokkuv6ttes sakslanna kasuks, kellest sai noorim MK üldv6itja

henkel oma kogemusega on peafavoriit ma arvan. neuner võidab siis kui suudab püstitiirus mingi 70% laksata. huvitav igaljuhul.

no ca 80% ehk nii 4/5 ongi Neuneri keskmine püstitiirus (täna 1+3)

ALEKOK
16.03.08, 15:25
no ca 80% ehk nii 4/5 ongi Neuneri keskmine püstitiirus (täna 1+3)

Nalja teed v?

norsk
16.03.08, 15:53
Eveli pani tänase 14. kohaga massis hooajale ilusa punkti. Punkte tuli kokku 218, mis andis üldarvestuses 27. koha. Eelmise hooaja saak oli Evelil 154 silma.
Minu jaoks vaieldamatult selle hooaja Eesti talisportlane number 1!:love:
Järgmisel talvel peab poodiumikoht ära tulema.

vaikiv mees
16.03.08, 18:15
Nalja teed v?

no enam pole hooaja alguse vormi ja viimastel etappidel on tulnud veidi rohkem,
(eile tagaajamises püsti 2+1 ja 7.koht ja nelj sprindis püsti samuti 2 trahvi ja 7.)

aga kui suudab oma 70% laksata nagu wacho utleb, on veelgi eespool

wacho
17.03.08, 22:05
tegelt kui statistikat vaadata siis neuner laskis sel hooajal püsti mingi 60-65%, lamades oli päris kindel see-eest (90% ligi).

ma arvan, et sellise laskmisega maailmakarika võitmine on ka mingi rekord.

tavasuusas ei saa ta küll tippudest eriti maas olla...she can ski out of trouble nagu eurospordi säga tavatseb öelda.

ALEKOK
19.03.08, 18:29
tegelt kui statistikat vaadata siis neuner laskis sel hooajal püsti mingi 60-65%, lamades oli päris kindel see-eest (90% ligi).

ma arvan, et sellise laskmisega maailmakarika võitmine on ka mingi rekord.

tavasuusas ei saa ta küll tippudest eriti maas olla...she can ski out of trouble nagu eurospordi säga tavatseb öelda.

Kust muidu neid laskmise protsente saab vaadata? Ma millalgi vaatasin, aga nüüd enam ei leia seda kohta üles.

norsk
19.03.08, 21:28
Kust muidu neid laskmise protsente saab vaadata? Ma millalgi vaatasin, aga nüüd enam ei leia seda kohta üles.
http://data.biathlonworld.com/data/stats.aspx?StatId=
Sealt valid laskmise statistika.

norsk
14.11.08, 16:21
Eveli alustas hooaega võidukalt, pannes kinni "Olose laagri meistrivõistlused" :)
Östersundini on jäänud alla kolme nädala.

http://priitjaeveli.pri.ee/mambots/content/dynamicImage/cache/246222137_500_666_500_666.50390625_0_0_90_2008%20k ss_vistlustulemus004.jpg

Blue Rock
14.11.08, 19:16
Näib, et Puurunen on jälle tõsisemalt tegema hakanud, kuigi krabas püssi selga juba kevadel vist.

Mask
29.11.08, 19:30
Eveli Saue sai Rootsis 12. koha (http://sport.postimees.ee/?id=53106)

norsk
29.11.08, 20:21
Eveli Saue sai Rootsis 12. koha (http://sport.postimees.ee/?id=53106)

Asjaosalise kommentaarid. (http://priitjaeveli.pri.ee/20081129390/Ajaveeb/29.11.2008-Mitte-paris-plaaniparaselt.html)

Tule taevas appi, Eva Tofalvile 1:40 kaotada on ikka pisut palju. Nii umbes kaks minutit liiga palju...

norsk
01.12.08, 22:13
Ülehomme stardib MK hooaeg.

E.ON Ruhrgas World Cup 1
02.12 - 07.12.2008 / Östersund

03.12. 17:15 20 km Individual Men
04.12. 17:15 15 km Individual Women
06.12. 12:00 10 km Sprint Men
06.12. 14:30 7.5 km Sprint Women
07.12. 11:00 12.5 km Pursuit Men
07.12. 13:00 10 km Pursuit Women

All given times are CET

ALEKOK
03.12.08, 18:25
Miks biathlonworld.com ei avane?

EDIT: Leht üleval, aga livescore putsi keeratud :(

SleepWalking
03.12.08, 19:20
Miks biathlonworld.com ei avane?

EDIT: Leht üleval, aga livescore putsi keeratud :(

http://www.biathlonresults.com/ töötab ju kenasti.

Aramis
03.12.08, 19:22
Greis küllä pelaa!

norsk
03.12.08, 20:19
Lessing sai ka 5 silma pähe, tänu sellele, et sellest hooajast saavad MK-punkte 40 esimest. 2 trahviga oleks võinud muidugi ka parem koht tulla, aga ju siis on suusavorm praegu just selline. Lätlased olid veel aeglasemad :D

-RoMaRiO-
03.12.08, 20:29
Ülejäänud eestlastelt väga lahja sõit, vastavalt 78, 79, 85 positsiion. Ning Lessingu sõidukiirus jättis kah väga soovida. Tobreluts oli siis rajal täna kõige kiirem. Loodame homsest naiste sõidust rohkem.

sprinter
03.12.08, 23:28
Ülejäänud eestlastelt väga lahja sõit, vastavalt 78, 79, 85 positsiion. Ning Lessingu sõidukiirus jättis kah väga soovida. Tobreluts oli siis rajal täna kõige kiirem. Loodame homsest naiste sõidust rohkem.

Toberluts tegis siis kõva viimase ringi võrreldes Lessinguga, sest kui mu mälu ei valeta oli Lessing enne viimast ringi Toberlutsust rajal kiirem aga laskmine annab meie meestel ikka soovida

Homme läheb siis Saue 47. ndana rajale ning Lehtla stardi nr on 80- nd ning naisi on üldse 104

karl54
04.12.08, 11:45
Kui Saue suudaks punktidele sõita oleks supper, nädalavahetusel ei tundunud just kõige paremas vormis olevat. Huviga ootaks, kas sakslaste ülemvõim jätkub.

norsk
04.12.08, 14:33
Võistlusvorm on selline kergelt kahtlane. Eile tegin kiirendusi ja ausalt, ma oleks ära surnud sinna raja peale. Esiteks oli suusk kinni, teiseks ma ise ka ei jõudnud. Nii kui pulss läheb SV-sse, siis on kõik ka. Samas sellist piiripealset tempot võin hoida küll, lihtsalt raske on kogu aeg. Eile-täna on mõnusalt lund ka sadanud, nii et rada on päris pehme. Tuleb väga-väga raske sõit, suur kannatamine. Pole nii pikka maad tükk aega sõitnud. Tuleb üle elada ja endale meelde tuletada, et päris jalutama ei jääks.

Laskmine on praegu selline umbmäärane. Ühe trahvi vorm, st tavapärane tulemus ühest tiirust on üks trahv. Võin lasta ka nulli, halval juhul ka kaks. Selge on see, et homne päev on eelkõige laskepäev. Varasemast kogemusest tean, et minul on kolmekümne hulka asja maksimaalselt kolme trahvi puhul. Ühesõnaga mõistliku koha jaoks oleks vaja lasta kaks või vähem trahvi, aga esimesel võistlusel pole see sugugi lihtne. Eelmisel aastal lasin vist 7 trahvi, üle-eelmiselt 6...

http://priitjaeveli.pri.ee/20081203394/Ajaveeb/03.02.2008-Ostersund.html

Mask
04.12.08, 19:10
Kolme tiiru peale juba 3 trahvi Evelile. Ei usu ,et 40. parema hulka jõuab.
Neuneri suusakiirus on ka üllatavalt kesine.

z3ro
05.12.08, 10:20
http://www.delfi.ee/news/sport/suusasport/article.php?id=20540370

Saue (52. koht, 4 möödalasku) kaotas lõpuks võitjale 7.02,6 ja Lehtla (74. koht, 4 möödalasku) 9.36,1-ga mnjaaa :(
Ehk kui neli minutit veel maha arvutada, siis 15km kohta suusasõidukaotust ka ikka üüratult palju!

lorenzo
05.12.08, 12:01
see on muidugi tõsine pärl Sauelt- «Laskmine oli selline, et mööda ei lasknud, aga pihta ka ei saanud,»

norsk
05.12.08, 14:01
Eveli hooaja esimesest individuaalist ma rohkemat eriti ei oodanudki, kui koht võistlejaterivi keskel, aga Lehtla oli tõesti ikka kuradima aeglane. Pakun, et sprindis tuleb Sauele 1 trahv ja punktikoht.

norsk
06.12.08, 15:53
Eveli hooaja esimesest individuaalist ma rohkemat eriti ei oodanudki, kui koht võistlejaterivi keskel, aga Lehtla oli tõesti ikka kuradima aeglane. Pakun, et sprindis tuleb Sauele 1 trahv ja punktikoht.

Lehtla lasi 0+0, aga ta nagu kõnniks teistega võrreldes...
Meeste sprindis oli Tobreluts 1 trahviga 33. ja Lessing samuti 1 trahviga 74. Sõitu ei näinud, aga miski siin ei klapi...

lorenzo
06.12.08, 16:23
naised peavad meil sõidutrenni minema nüüd. Lehtla oli eelmisel aastal ju üks kiiremaid? nüüd on viimane-eelviimane. on ta äkki mingit haigust põdemas?

norsk
06.12.08, 16:58
Lehtla pääseb vähemalt jälitussõitu ja ta on veel noor ka, aga Sirli Hanni kaotas samuti puhta laskmisega üle pooleteise minuti Lehtlale ja ei pääse esimese 90 sekkagi...:doh: Kuigi Sirts pole kunagi eriliste saavutustega hiilanud, olin kindel, et sprindis on ta puhta laskmisega võimeline iga kell jälitusse pääsema, aga eksisin. Eveli lasi 1 trahvi ja sai 36. koha.
Esikolmik: Chunli Wang, Tora Berge ja Magdalena Neuner.

Edit: täpselt üheksakümnes.

norsk
07.12.08, 14:47
Jälituses häid väljavaateid omanud Tobreluts ja Saue rikkusid laskmisega need väljavated ära. 53. stardinumbriga Lehtla sõitis end 1 trahviga 39-ks.
Seega noppisid Östersundist üksikuid punkte kõik 4 eestlast, kellelt neid punkte ka oodati. Samas 30 hulka ei pääsenud keegi, loodetavasti juhtub see juba järgmisel nädalal Hochfilzenis.

-RoMaRiO-
07.12.08, 14:57
Kuigi neli eestlast teenis tõesti punkte, siis mina tegelikult ootasin rohkemat ning pettusin tõesti. Meie omade sõidukiirus oli katastroofiline ning punkte teeniti laskmisega, millega peaks saavutama kindlasti kõrgema koha. Aga eks jääb loota, et järgmisel nädalavahetusel on seis parem.

lorenzo
07.12.08, 14:59
lugedes seda Saue saiti siis tundub, et suuski ei osata määrida või mis

marti88
07.12.08, 15:07
Vabandused vabandused.. hädapätakad on kurat.. muud ei midagi!!

SleepWalking
07.12.08, 15:19
Vabandused vabandused.. hädapätakad on kurat.. muud ei midagi!!

kõtt läbusse tagasi!

AlwaysRed
07.12.08, 15:19
Suusakiirus on paljudel hooaja alguses tagasihoidlik. Isegi Neuner oli üllatavalt kehv rajal. Eile lasi ta sprindis kõik märgid alla, ometi pidi ta leppima kas mitte alles kolmanda kohaga.

wacho
10.12.08, 23:56
No Neuneri kaitseks võib öelda, et ta kaotas haiguse tõttu suvel poolteist kuud trenniaega. Eks see annabki tunda. Meie neidudel minu teada probleeme pole olnud. Wilhelm vist paneb see aasta kristallgloobuse "taskusse". Tundub algusest peale päris terav teine.

Meestest on Svendseni kord vist.

norsk
12.12.08, 18:01
Neuneri kombel paneb praegu hullu hoopis Sleptsova, kellele sõidukiiruses vastaseid ei paista eriti olevat.
Jälitusse pääsesid eestlastest Tobreluts ja Saue, mõlemal 1+1, ehk üks trahv liiga palju, selleks, et täna punktisajate hulka mahtuda. Tiirus oli edukaim Lehtla, aga 0+1 tähendas tema jaoks täna kohta alles üheksandas kümnes :(

Mask
12.12.08, 21:40
Saksa naislaskesuusatajad on suvel mehele läinud?
Simone Denkingerist on Simone Hauswald saanud ja Martina Glagowist Martina Beck. Täna uudiseid vaadates arvasin ,et Sakslastel taas uus noor täht sündinud aga hiljem netist vaadates sain teada, et Denkinger on nime lihtsalt muutnud.

lorenzo
12.12.08, 21:44
Yaroshenko on ka suurepärases vormis hetkel. oma suur vari on ka Bricis

wacho
13.12.08, 15:09
Yaroshenko vorm on jah sama hea kui Bailly-l hetkel.

norsk
13.12.08, 16:02
Tobreluts rikkus viimase tiiru kolme trahviga ilusa võistluse ära, esimesed kolm olid nullid. Kahju.
Naiste sõidu ajal segas tuul kohati laskmist päris kõvasti. Eveli lasi 6 trahvi, mis oli täna üsna tavaline tulemus tiirus, kokkuvõttes 38. koht.