320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal Piletid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Portugal Piletid!

    Kui keegi ei saa mingil põhjusel minna võiks helistada mulle ja ma ostaks pileti ära. Oleks vaja veel ühte ekstra piletit! Kui on kellegil helistage numbril 56465420 üks kõik mis aeg.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    #2
    Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

    Ka mina ei saanud piletit. Ootan kõnesid tel.numbril 56495666, võib jätta ka soccernetti teate.
    Kuna ma absoluutselt ei salli jalgpallipiletitega hangeldamist, siis eelistan pigem baaris vaadata, kui spekulantidega äritseda, nii et \"ärikatel\" mitte tülitada.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

      kahju on sellest, et vahel \"õiged\" fännid piletit ei saa, küll aga mingid suvalised, kes sinna ainult portugali pärast lähevad. väike süü on sellel kindlasti EJL uuel, nüüd juba vanal, piletisüsteemil.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

        Ema on sul \"õige\" fänn.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

          Siin ilmnevad uue piletimüügisüsteemi esimesed tagasilöögid. Klubide huvi on suunatud vaid nendele mängudele, mis nagunii ka vana skeemi järgi täismaja toonuks (Vene, Portugal). Mängudele, kus tõepoolest järeleaitamist on vaja, broneeritakse klubide kaudu pileteid soodsast hinnast hoolimata suht tagasihoidlikult (LIE vastu vist mingi 800). Suure tõenäosusega jääb Portugali mäng kohapeal nägemata paljudel, kes koondisemängudel tavalised külalised (näiteks mina) ja palju satub staadionile klubide kaudu sellist rahvast, kes vaid selleks päevaks end kohale vedada raatsivad. Üks asi veel, kuidas garanteeritakse, et poole hinnaga suure koguse pileteid välja ostnud klubid üleliigseid pääsmeid täishinnaga mustal turul müüma ei hakka? Minul isiklikult on hetkel raske uskuda, et broneeritud 6000 piletit puhtalt klubidega seotud inimestele lähevad.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

            pileteid broneerisid ka sponosrid

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

              Pikka juttu ei tee, aga vaja on 8 piletit.
              Kui on siin eelneva müügiplaaniga endale pileteid soetanud kodanikke, siis andke palun märku!
              514 14 18

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                spekulantide pidupäevad on siis tulemas...
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                  Pakuks vahetust - sooviks pileteid V ja VI sektorisse vastu anda piletid III \"Nike\" sektorisse.
                  Võib ka rahalisest kompensatsioonist rääkida. aivar@wuerth.ee või 53464963


                  Tähendab see ei ole päris normaalne , et vabamüüki tuleb ainult mõnisada piletit ja needki II ja III sektorisse....

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                    üldiselt v ja iv sektor jph sektorid ja need läksid nagu kuumad said juba ammu

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                      ma valisin oma esimeseks staadionikogemuseks just liechtensteini mängu, kuna seal eeldatavalt vähem rahvast on ja mu väärtusliku isiku kohalolekut rohkem vaja

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                        Tere Ego!
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                          \"õigete fännide\" piletist ilmajäämisest on küll siiralt kahju, kellega on juhtund see teab kui kole on istuda mitmetuhandekesi surmvaiksel staadionil:S:S -norra..
                          aga kas tallinnas tõesti siis klubist mitte klubiliikmed osta ei saanud.. tartus oleks küll saanud klubiliige ka mõnele sõbrale väljaspoolt klubi pileti osta
                          ise olen 8. juunil arenal koos sõpradega kellest osad saavad alles tuleristsed, osad -reservväelased- aga korraliku meeldetuletuse jalgpallilahingust. Püüan nad vähemalt poole kogend hääle eest karjuma panna.
                          Lahinguväljal näeme, raisk!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                            türa mis \"õigetest fännidest\" siin halatakse.. ostke elu

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Eesti-Portugal Piletid!\'

                              nu krt, pole vaja vinguda, kui piletit ei saanud. Õige fänn võiks ise ka palli kuskil taguda ja see kõige õigem fänn on piltimüügipunkti ukse taga juba varem kohal, kui see lahti tehakse. Mina loodan, et nendest, kes vaatama lähevad esimest korda ei pettu ja tulevad hiljem tagasi ka Eesti koondise mängu vaatama, mitte enam välismaallasi. ja mina muide tellisin 12 piletitlollid olete meil

                              Kommentaar

                              Working...
                              X