PDA

View Full Version : Kruglov, Dima (FC Infonet, Eesti)

Leheküljed : [1] 2 3

Martin
06.05.05, 13:56
Hea mängija - miks pole teemat?

Eesti jalgpallikoondise ja FC Levadia vasakkaitsja Dmitri Kruglov (sünd. 24.05.1984) liitub täna Venemaa jalgpalliklubi Moskva Lokomotivi treeninglaagriga.

Lokomotiv on kahekordne Venemaa meister ja neljakordne karikavõitja, samuti kahekordne NSV Liidu karikavõitja.

Klubi on osalenud kolmel korral UEFA Meistrite Liiga alagrupiturniiril.

Dmitri Kruglov debüteeris Eesti koondises 12.10.2004 Riias Läti vastu ning on tänaseks osalenud 8 ametlikus kohtumises.

Tänavu veebruaris liitus Kruglov üheks nädalaks Inglismaa klubi Sunderland AFC treeningutega.

FC Levadia direktor Juri Tšurilkin viibib hetkel Moskvas ning tutvub Lokomotivi klubi ja sealse töökorraldusega.

Defa
06.05.05, 14:09
Loodame et tal õnnestub pääseda välismaale ;)

purjutaja
06.05.05, 14:11
\"Hea mängija - miks pole teemat\"

Teema on \" eestlased välisklubides\" , aga tal pole ju veel lepingut välisklubiga!

Martin
06.05.05, 15:08
Algselt postitas purjutaja
Teema on \" eestlased välisklubides\" , aga tal pole ju veel lepingut välisklubiga!

Ei saanudki ise aru :oih:

laurenzo
06.05.05, 15:10
Ei saanudki ise aru

Kas nüüd üritad teema ära kustutada;) ?

Martin
06.05.05, 15:11
Algselt postitas laurenzo

Ei saanudki ise aru
Kas nüüd üritad teema ära kustutada;) ?

Miks?

Hea mängija ju! Aga teemat polnud!

Martin
06.05.05, 15:13
Algselt postitas purjutaja

Peale selle pole kuskil kirja, et tal peaks leping olema! Välisklubis aga ta vaieldamatult on! Vot nii!

laurenzo
06.05.05, 15:21
Hea mangija ju! Aga teemat polnud!

Tõsi ta on, kõlab loogiliselt:) .

eika
06.05.05, 18:06
Algselt postitas Martin

Peale selle pole kuskil kirja, et tal peaks leping olema! Välisklubis aga ta vaieldamatult on! Vot nii!
Pole see Levadia midagi nii välisklubi :D

Martin
06.05.05, 19:01
Algselt postitas eika

Algselt postitas Martin

Pole see Levadia midagi nii välisklubi :D

You are not the brightest book, eh?

gaskoff
06.05.05, 20:06
Teema on \"eestlased välismaal\". Mina käisin ka hiljuti piiritaga, miks sellest teemat ei ole???

marcello
06.05.05, 20:38
kogu teema on jama täis a la kas Martin ikka tegi õige teema õigesse kohta.Imege muna,selge see,et see teema siia igaljuhul tuleb!!!
Öelge mulle parem kes Loko uus treener on?

teoreetik
06.05.05, 21:41
Eesti koondise ja FC Levadia vasakkaitsja Dmitri Kruglov (sünd. 24.05.1984) liitub täna, 6. mail Sotšis Venemaa klubi Moskva Lokomotivi treeninglaagriga.

Einoh, kõike võib ju juhtuda ning Kruglovi puhul on suhteliselt tõenäoline et ta lähiajal piiritaha ka saab. Suhteliselt noor ta ju veel, kuid mängusoskused on väga tasemel.
Mina usun küll, et Lokomotivi treeninglaagris läheb tal hästi ning küll see leping sõlmitud saab.
:õnnelik:

magicm
06.05.05, 21:56
Lokomotivi lepingus veidi kahtlen, kuigi eks Vene liiga on taipama hakanud, et neid eestlasi tasub värvata küll. Tõenäoliselt see treeninguks seal jääbki, aga julgen arvata, et enne suve lõppu on see mängumees piiri taga mõnes arvestatavas klubis.

Oll
06.05.05, 23:02
Algselt postitas magicm

Lokomotivi lepingus veidi kahtlen, kuigi eks Vene liiga on taipama hakanud, et neid eestlasi tasub värvata küll. Tõenäoliselt see treeninguks seal jääbki, aga julgen arvata, et enne suve lõppu on see mängumees piiri taga mõnes arvestatavas klubis.

Jah, kohe ei pruugi leping tulla, aga treeningutele kutsumine on märk sellest, et asi liigub õiges suunas. Veel mõned head mängud koondise eest ja kosilaste arv aina suureneb:õnnelik:

Kaspy
07.05.05, 12:35
Kruglovil oleks ka sellesmõttes hea Venemaal läbi lüüa,et mees jagab venekeelt ja suhtlemise osas probleeme ei tohiks olla
Igaljuhul potensiaal on poisil kõva ja loodaks ainult parimat !

norsk
09.05.05, 02:24
Algselt postitas marcello
Öelge mulle parem kes Loko uus treener on?
Loko uus treener on Vladimir Eshtrekov, kes Sjomini ajal oli teine treener.

mürakaru
09.05.05, 21:05
lokomotiga liitumine oleks talle super. tegemist on ju ikkagi venemaa tippklubiga kes ka euroopas suudab läbi lüüa. loodan et moskva klubi on dimast tõsiselt huvitatud ja jääb temaga treeningutel rahule.

olli
10.05.05, 19:25
Algselt postitas teoreetik

Eesti koondise ja FC Levadia vasakkaitsja Dmitri Kruglov (sünd. 24.05.1984) liitub täna, 6. mail Sotšis Venemaa klubi Moskva Lokomotivi treeninglaagriga.

Einoh, kõike võib ju juhtuda ning Kruglovi puhul on suhteliselt tõenäoline et ta lähiajal piiritaha ka saab. Suhteliselt noor ta ju veel, kuid mängusoskused on väga tasemel.
Mina usun küll, et Lokomotivi treeninglaagris läheb tal hästi ning küll see leping sõlmitud saab.
:õnnelik:

kindlasti on ta esimene hooaega pingimees- exs edasi näeb kui heast küljest ta ennast näitab!

Kaspy
10.05.05, 19:39
Sotšis Venemaa jalgpalliklubi Moskva Lokomotiivi treeninglaagris viibiv Eesti jalgpallikoondise ja FC Levadia vasakkaitsja Dmitri Kruglov mängis esmaspäeval esimest korda Moskva klubi eest. Lokomotiiv alistas teise divisjoni klubi Sotši 04 2:1, Kruglov mängis terve teise poolaja. Ajalehe Sport-Ekspress andmetel teeb otsustab Lokomotiivi juhatus Kruglovi värbamise pärast treeninglaagri lõppu ehk selle nädala lõpuks.

lennat
10.05.05, 19:39
Volodja Eštrekov oli omal ajal üsna jõuline mängumees, nagu Georgi Jartsev Spartakis. Kas treenerina ta ennast samal viisil ilmutab, nagu eelnimetatu, ei taha arvama hakata.
Šotšis 7.mail peetud treeningmäng
Sotši-04 - Lokomotiiv Moskva 1:2
20 - Sotši-04, 25 Sõtšov, 89 Ašvetia
Lokomotiiv Moskva
1 poolaeg:
Ovtšinnikov, Jevsejev, Sennikov, Pašinin, Gurenko, Asatiani, Lima, Loskov, Izmailov (25 Biljaletdinov), Sõtšov, Lebedenko
2 poolaeg:
Poljakov, Omeljantšuk, Bugajev, Pašinin, Kruglov, Maminov, Asatiani (55 Buznikin), Biljaletdinov, Hohlov, Sõtšov (55 Ašvetia), Lebedenko (55 Parks)

Oll
10.05.05, 23:57
Kruglov mängis teise poolaja oli andis vist ka teise värava söödu-nii mutid turul rääkisid:doh:

Kaspy
11.05.05, 18:12
Nii ta pidi olema.Sl Õhtulehe andmetel on mingi kokulepe juba sõlmitud,vaja vaid klubidevahelised asjad ära ajada,siiski avaneb Venemaal üleminekuperiood alles Juulist,nii et mängida ta seal veel niikuinii ei saaks.Pikem jutt siis juba Sl Õhtulehes ;)

Oll
11.05.05, 22:42
Algselt postitas Kaspy

Nii ta pidi olema.Sl Õhtulehe andmetel on mingi kokulepe juba sõlmitud,vaja vaid klubidevahelised asjad ära ajada,siiski avaneb Venemaal üleminekuperiood alles Juulist,nii et mängida ta seal veel niikuinii ei saaks.Pikem jutt siis juba Sl Õhtulehes ;)

Sopalehe link kah: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=174148

caecar
11.05.05, 22:50
see sopaleht ajab päris tihti ka soppa

Anfield
11.05.05, 23:43
Hea mängija ta on. Tundub Eesti tuleviku lootus. Loodan et saab kohe-kohe piiri taha.

Bobik
11.05.05, 23:56
Su unistus on täide läinud. Kruglov ongi juba välismaal.

Oll
12.05.05, 00:16
Algselt postitas Bobik

Su unistus on täide läinud. Kruglov ongi juba välismaal.

Tõsi, küsimus on kui kauaks?
Sopaleht võiks see kord tõtt rääkida

Kaspy
13.05.05, 10:09
Pole siis veel mittemingit lepingut,Sl Õhtuleht pani jälle tavalise kräu maha,ka Kruglov ise ütles et see mida lehed ajavad on jama.

Amadeus
13.05.05, 11:22
Ma arvan, et juuliks on Kruglovil kindlasti mingi pakkumine olemas. Ei usu mina, et ta selle hooaja Eestis lõpuni mängib.

Oll
13.05.05, 13:15
Algselt postitas Kaspy

Pole siis veel mittemingit lepingut,Sl Õhtuleht pani jälle tavalise kräu maha,ka Kruglov ise ütles et see mida lehed ajavad on jama.

Kahjuks läks nii jah...
Aga mina usun, et Kruglovil on see hooaeg viimane Meistriliigas. Loodetavasti ei mängi ta seda hooaegagi lõpuni.

http://sport.etv.ee/index.php?019

jorss
13.05.05, 17:26
siin vähe optimistlikum avaldus. vt 13.05.2005 kl 15:01

http://www.fclm.ru/2005/news/ (www.fclm.ru/2005/news)

kräka
13.05.05, 20:32
sport.etv.ee väidab et krougloviga jäädi rahule ja et temaga sõlmitakse leping...:õnnelik:

ROOTSI KUNN
14.05.05, 12:11
Hoiavad silma peal! Loodame ,et Dima hästi mängiks ja ,et jumala pärast mingeid vigastusi ei tuleks. Aga jah,vähemalt pressiteates kiidetakse ja selline avaldus peaks üldiselt juba kindlat minekut tähendama. Oootame ja vaatame veel kuu aega.:kaval:

Eesti tüdruk
14.05.05, 15:54
Dima mängib hästi, ja ma loodan et \"Lokomotiv\" ostab teda... aga ma ei taha, sest ta vajalik mängija FC Levadias, mulle väga meeldib see meeskond... ja Dima mulle ka meeldib, kui mängija.
Aga , Dima, edu sulle. :)

Oll
14.05.05, 16:14
Algselt postitas Eesti tüdruk

Dima mängib hästi, ja ma loodan et \"Lokomotiv\" ostab teda... aga ma ei taha, sest ta vajalik mängija FC Levadias, mulle väga meeldib see meeskond... ja Dima mulle ka meeldib, kui mängija.
Aga , Dima, edu sulle. :)

Eks me kõik loodame, et \"Lokomotiv\" ostab teda...

T6ll
09.06.05, 12:45
Tundub, et asi on nüüdsest siis lõplik...

http://sport.etv.ee/index.php?0516682

Jaak
09.06.05, 13:01
FC Levadia ja Moskva Lokomotiv sõlmisid lepingu, mille kohaselt omandab Lokomotiv alates 01.07.2005 Levadia jalgpalluri Dmitri Kruglovi mängijaõigused. 21-aastase mängija üleminekusumma on konfidentsiaalne.

Kruglovist sai eile, 8. juunil toimunud Eesti ja Portugali vahelise MM-i valikmängu järel 10-kordne Eesti internatsionaal. Vasakäär debüteeris Eesti koondises 12.
oktoobril 2004 Riias peetud MM-i valikmängus Läti vastu.

Moskva Lokomotiv on kahekordne Venemaa meister aastatel 2002 ja 2004, samuti neljakordne karikavõitja ning kahekordne NSV Liidu karikavõitja. Lokomotiv on seni
osalenud kolmel korral UEFA Meistrite liiga alagrupiturniiril. Hooajal 2005/2006 osaleb Lokomotiv UEFA Meistrite liiga valikringis.

Sir. Nuutu
09.06.05, 13:20
super!
mehest võib saada esimene Eestlane Meistriteliigas!:)
Ma arvan,et ta saab põhimeeskonna mängijaks,vähemalt loodan kindlasti seda:)

teoreetik
09.06.05, 13:35
Algselt postitas Nuutu

super!

Ma siiski eeldan, et temast ei saa kohe põhikoosseisu mängijat sellises klubis nagu Lokomotiiv on, peab seal veel parajalt aega harjuma. Mängutase ikka hoopis teine kui Eestis.
Aga eks me kõik looda parimat ning see on tõesti väga super et ta lõpuks välismaale mängima sai ja veel nii tugevasse klubisse!
:lahe:

lennat
09.06.05, 15:02
Algselt postitas Nuutu

super!

esimene Eestlane Meistriteliigas

Loe ikka läbi ka mis sa kirjutasid, enne kui postitada. Dima on rahvuselt venelane ja ta ei saa kuidagi eestlaseks, isegi mitte Meistrite liigas. Kas Valeri Karpinist oled kuulnud? Tema on ka Meistrite liigas mänginud, aga pole eestlaseks saanud, kuid Eesti pass on.

boobek
09.06.05, 15:17
Algselt postitas lennat
Loe ikka läbi ka mis sa kirjutasid, enne kui postitada. Dima on rahvuselt venelane ja ta ei saa kuidagi eestlaseks, isegi mitte Meistrite liigas. Kas Valeri Karpinist oled kuulnud? Tema on ka Meistrite liigas mänginud, aga pole eestlaseks saanud, kuid Eesti pass on.

Kallid foorumlased. Nagu te eelnevast postituses aru saate, siis ajupuudulikus ei ole siiski ravitav.

Amadeus
09.06.05, 15:30
Algselt postitas lennat

Algselt postitas Nuutu

super!

esimene Eestlane Meistriteliigas

Seda postitust vaadates tuleks tõesti hakata vaatama tõsiselt kas näiteks Holland tohib üldse Euroopa MVst osa võtta.

Võibolla pakud ise välja siis adekvaatse termini kuidas eesti venelasi peaks kutsuma.

fitti
09.06.05, 15:34
vähemalt sajandat korda siin foorumis olete te segi ajanud mõisted \'rahvus\' ja \'kodakondsus\'... aga nagu näha, on sel teemal vaielda sama tulutoov, kui arutada, kas sebral on mustad triibud valgel taustal või vastupidi.

Jyrka
09.06.05, 15:36
Algselt postitas fittibaldi

vähemalt sajandat korda siin foorumis olete te segi ajanud mõisted \'rahvus\' ja \'kodakondsus\'... aga nagu näha, on sel teemal vaielda sama tulutoov, kui arutada, kas sebral on mustad triibud valgel taustal või vastupidi.

Mustad triibud valgel taustal ju?

Mõnuagent 007
09.06.05, 15:52
Prantslane Zinedine Zidane, hollandlane Edgar Davids, sakslane Miroslav Klose, inglane Owen Hargreaves, rootslane Martin Dahlin, aga eesti venelane Dmitri Kruglov. loogiline v mis??

vaikiv mees
09.06.05, 17:12
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas fittibaldi

Mustad triibud valgel taustal ju?

räägitakse, et must-valged triibud roosal taustal

-aga tore, et sai lepingu,
kohest läbimurmist (regulaarselt) algkoosseisu loota on naiivne,
see on päriselt õnnestunud Stepanovil,
aga UEFA karikavõitja (e: <-see läks nüüd natu viltu, aga mõte jääb samaks) on veel nõks kõrgemat klassi klubi

ed2:
Sergei
ühe vahetuse ajal andis staadionidiktor vist Slavale või kellelegi küll uue nime

mcnamara
09.06.05, 17:29
Algselt postitas vaikiv mees
-aga tore, et sai lepingu,
kohest läbimurmist (regulaarselt) algkoosseisu loota on naiivne,
see on päriselt õnnestunud Stepanovil,
aga UEFA karikavõitja on veel nõks kõrgemat klassi klubi

UEFA karikavõitja? Seda ei ole ju mitte raudteelased, vaid hoopis armeelased.
Kuigi tunnistan ausalt, et Moskva klubid kipuvad mul omavahel sassi minema, nagu ka see, millises see või too Eesti kodakondne parajasti mängib.

skint
09.06.05, 17:29

Lokomotiiv, mitte CSKA.

Aga muidu tundub igati tore üleminek olevat. Kui just ei juhtu midagi sarnast nagu Ragnari, Tarmo, Vladimiriga vms. Või ka Enariga, kuigi viimase mängude kohta reservides nt suurt ei tea...

Ennetati 40. sekundiga. Aiaiai.

Martin
09.06.05, 17:51
Algselt postitas skint

Lokomotiiv, mitte CSKA.

Aga muidu tundub igati tore üleminek olevat. Kui just ei juhtu midagi sarnast nagu Ragnari, Tarmo, Vladimiriga vms. Või ka Enariga, kuigi viimase mängude kohta reservides nt suurt ei tea...

Ennetati 40. sekundiga. Aiaiai.

Kes on Vladimir?

Rein
09.06.05, 17:58
Kallis martin - äkki ta mõtles Leninit või siis Voskoboinikovi.Vali ise kumb sulle rohkem meeldib.

Martin
09.06.05, 18:11
Algselt postitas Rein
Kallis martin - äkki ta mõtles Leninit või siis Voskoboinikovi.Vali ise kumb sulle rohkem meeldib.

Oeh, õnneks! Ma juba korraks arvasin, et ta mõtleb Sergeid. Palju toredaid inimesi.

Pilt
09.06.05, 18:16
mega hea et kruglov läks lokomotiivi:) loodame et lokomotiiv saab uefa cupile ka see aasta;) nüüd jääb oodata ainult kotenko välismaale minemist:lahe:

Silver
09.06.05, 18:20
Tuult tiibadesse Dima! :)

SleepWalking
09.06.05, 18:25
Algselt postitas pillureinger
loodame et lokomotiiv saab uefa cupile ka see aasta;)

uefa karikasse jõudmine on minumeelest lokomotiivi jaoks pisut komplitseeritud. kõige reaalsem on siis meistrite liiga alagrupiturniiril jääda kolmandaks ning seeläbi ...

raido
09.06.05, 22:57
Kruglov on siis üsna suure tõenäosusega esimene eestlane, kes Meistrite liiga alagrupiturniirile jõuab. Lokomotiv alustab mänge küll alles teises kvalifikatsiooni ringist, aga taseme poolest võib alagrupiturniirile jõuda küll.

Marduk
10.06.05, 12:18
Tuult tiibadesse! Ja tõsiselt loodan, et ei juhtu nii nagu paljude teiste Eestlastega, kes piiri taha satuvad- ei jääks pingipoisiks.

Pilt
10.06.05, 13:25
sellest on hea et opi ja stjopa saavad teda alguses aidata moskvas kohandumisega:)

Daz Booob
10.06.05, 13:29
...ja oper aitab teda keelebarjäärist üle saada:P

kyps
10.06.05, 17:08
http://www.fclm.ru/2005/news/

Kaspy
26.06.05, 13:45
Huvitav mis kuupäevast saab siis Dima Lokomotivi eest mängima hakata?
Kas üleminekute aken eiavanenud mitte 1.juulil?:oih:

Martin
26.06.05, 13:47
Algselt postitas Kaspy

Huvitav mis kuupäevast saab siis Dima Lokomotivi eest mängima hakata?
Kas üleminekute aken eiavanenud mitte 1.juulil?:oih:

Kohe pärast 1. juulit? :oih:

AlwaysRed
26.06.05, 15:01
küll pakuti esimeseks eestlaseks CL-i alagrupiturniiril Roobat, küll Kinki, praegu tundub hoopis et Kruglov on see õnnelik

mjkk
26.06.05, 15:10
uskumatu lugu, kas pole?

Martin
26.06.05, 15:25
Algselt postitas mjkk

uskumatu lugu, kas pole?

Need superanalüüsid tapavad mu lõpuks.

PraS
26.06.05, 15:31
Algselt postitas Martin

Algselt postitas mjkk

uskumatu lugu, kas pole?

Jyrka omad on toredamad?
ahjaa Jyrka ei räägi eriti jalgpalli teemal.

Martin
26.06.05, 16:19
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Martin

Algselt postitas mjkk

uskumatu lugu, kas pole?

Jyrka omad on toredamad?
ahjaa Jyrka ei räägi eriti jalgpalli teemal.

Jyrka omad on vähemalt naljakad.

lume
26.06.05, 18:55
Kruglov andis just intervjuu Saturn-Loko poolajal.0-0 hetkel.
Kanaliks RTR Sport.

Jyrka
26.06.05, 19:09
Oi ei! Kutid vaadake ette! PraS võttis sõna! Kutid! PraSil on siseinfot, kutid! Kutid!

gamer
26.06.05, 19:21
Algselt postitas lume

Kanaliks RTR Sport.

MIs rääkis kah, kuna poel võimalust mängu jälgida hetkel

lume
26.06.05, 19:28
Algselt postitas gamer

Algselt postitas lume

Kanaliks RTR Sport.

MIs rääkis kah, kuna poel võimalust mängu jälgida hetkel

Ütles et pole veel jaanipäevast päris kaineks saanud,jubedalt pea lõhub:lahe:
Tegelt midagi uut ei rääkinud,elab meeskonada sisse ja loodab väljakule saada.

Sir. Nuutu
03.07.05, 12:29
Huvitav kas Dima mängib täna?

Karla
03.07.05, 12:46
Algselt postitas Nuutu

Huvitav kas Dima mängib täna?
Peaks küll mängima.
Kui algkoosseisus ei tule platsile, siis vahetusest kindlasti.:õnnelik:

Kaspy
03.07.05, 14:12
Kuidas sa selles nii kindel saad olla,kui mingit infot pole?:kaval:

Karla
03.07.05, 14:15
Algselt postitas Kaspy

Kuidas sa selles nii kindel saad olla,kui mingit infot pole?:kaval:
Täna mängitakse tabeli viimasega Terekiga.Siin saab ta kindlasti mängu ja kuskilt ma kuuulsin, et treener tahab teda kohe esimeses mängus katsetada.

Karla
03.07.05, 18:03
Kruglovi algkoosseisus pole

17
03.07.05, 18:11
Mõnd striimi?

Sir. Nuutu
03.07.05, 18:48
algkooseisus pole,aga kas üldse on?

Karla
03.07.05, 19:14
Kruglov tuli 54.minutil mängu.
Loko juhib 3:0

Jaak
03.07.05, 19:17
Algselt postitas Karla

ja juba 3.minti hiljem esimene pealelöök;)

Karla
03.07.05, 19:18
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

Kust saa mängu vaatad??

Noonik
03.07.05, 19:29
Algselt postitas Karla

peaks vist nüüd lisama et Sychev lõi 69 minutil 4:0

Karla
03.07.05, 19:52
Mängu seis jäi samaks.
Keegi Kruglovi mängu oskab kommenteerida??:)

Jaak
03.07.05, 21:11
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

Kust saa mängu vaatad??

www.gazeta.ru/sport

online kommentaaris - tegi 2 pealelööki ja andis Sõtshovile ühe äramärkimist leidnud söödu.

taku*
03.07.05, 22:09
mis kohta ta mängis, kas servapoolik või oli servakaitsja?

Jaak
03.07.05, 22:28
Algselt postitas taku*

mis kohta ta mängis, kas servapoolik või oli servakaitsja?

äärepoolikut

Karla
05.07.05, 12:58
Kruglov murdis end paradiisi (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=176946)

mt013
05.07.05, 13:27
esimene mäng läks siis kruglovil hästi ja loodetavast on ta varsti kindel põhimängija lokomotiivis...:P

Drogba
07.07.05, 00:26
Algselt postitas mt013

esimene mäng läks siis kruglovil hästi ja loodetavast on ta varsti kindel põhimängija lokomotiivis...:P

Kui Loko saab Meistrite Liigasse on ta esimene eestlane seal!!! :)

Martin
07.07.05, 00:32
Algselt postitas davids26

Algselt postitas mt013

Loko on juba meistrite liigas ja kahjuks on mõned Eesti klubid ka seal juba varem olnud. Kuigi ma pole kindel, usun siiski, et mõni eestlane siiski oli Eesti klubides ka mängimas. Seega on väga ebatõenäoline, et Kruglov oleks esimene.

Karla
07.07.05, 00:38
Algselt postitas Martin

Algselt postitas davids26

Algselt postitas mt013

Loko on juba meistrite liigas ja kahjuks on mõned Eesti klubid ka seal juba varem olnud. Kuigi ma pole kindel, usun siiski, et mõni eestlane siiski oli Eesti klubides ka mängimas. Seega on väga ebatõenäoline, et Kruglov oleks esimene.

Ma arvan, et ta mõtles meistrite liiga põhiturniiri.:)
Muidu Loko peab alustama teisest eelringist.

Mõnuagent 007
09.07.05, 08:25
natuke teemaväline, kuid ega keegi ei tea, kas mõni eestis nähtav vene telekanal täna Vene liiga mänge näitab??

raido
09.07.05, 10:27
Algselt postitas dannar

natuke teemaväline, kuid ega keegi ei tea, kas mõni eestis nähtav vene telekanal täna Vene liiga mänge näitab??
Vaata siia: http://rfpl2.polets.ru/news.shtml?act=1&id=737
Kanal 1 näitab Spartak - Lokomotiv mängu.

Aramis
09.07.05, 15:21
Loko värav oli ilus.

budu
09.07.05, 16:09
kas dima ka platsile sai ja kuidas mäng oli

Karla
09.07.05, 16:21
Algselt postitas budulojus

kas dima ka platsile sai ja kuidas mäng oli
Kahjuks ei saanud.

vibu
09.07.05, 19:30
Kuule Karla.
Ma ANUN sind- palun, kui võtad sõna siis kommenteeri täiega. Mitte poole lausega. Inimesed käivad tööl (ka laupäeval) ja ei pääse eriti neti taha, ja kui ma otsin uuemat infi mängu kohta ja loodan seda siit saada, siis ei saa. Kuigi alguses rõõmustan, et keegi on postituse lisanud. Informatiivsus paluks (sul jääb sellest siin foorumis nagu väheks)...

Ramm
09.07.05, 19:35
Ta vastas küsimusele mis oli esitatud...see kuidas vastab on igaühe enda asi..

Karla
09.07.05, 19:59
Algselt postitas vibu

Kuule Karla.
Ma ANUN sind- palun, kui võtad sõna siis kommenteeri täiega. Mitte poole lausega. Inimesed käivad tööl (ka laupäeval) ja ei pääse eriti neti taha, ja kui ma otsin uuemat infi mängu kohta ja loodan seda siit saada, siis ei saa. Kuigi alguses rõõmustan, et keegi on postituse lisanud. Informatiivsus paluks (sul jääb sellest siin foorumis nagu väheks)...

Mida ma kommenteerin, kui ma pole mängu näinud.: :kaval:
Kui oleksin näinud, siis oleksin kindlasti pikemalt rääkinud, aga kui ei ole näinud pole midagi rääkida kah.

vibu
10.07.05, 11:01
MIda sa kommenteerid? Kuskilt sa said ju teada, et Dima ei mängind? Äkki said lõppseisu kah teada? Oleks võinud vähemalt selle ka kommi lisada...

Karla
10.07.05, 11:33
Algselt postitas vibu

MIda sa kommenteerid? Kuskilt sa said ju teada, et Dima ei mängind? Äkki said lõppseisu kah teada? Oleks võinud vähemalt selle ka kommi lisada...
Sa ei teagi mis lõppseisuks jäi?
Olgu ma ütlen:Lokomotiiv võitis 2:1.:oih:

Aramis
10.07.05, 20:33
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Karla

Kust saa mängu vaatad??

www.gazeta.ru/sport

online kommentaaris - tegi 2 pealelööki ja andis Sõtshovile ühe äramärkimist leidnud söödu.

Krt, pange endale favoritesisse see link ja kogu lugu.
Vaatasin mängu natuke teise poolaja algust, nägin esimest ilusat väravat...korralik ja väga kiire tempoga mäng oli. seal peale 55ndat ennem kui ära läksin nägin,et Alenitschev seadis end mängu tulema. Oli teine mingis poole tunni vormis, aga paistab, et Lokot ta kukutada ei suutnud.

Karla
12.07.05, 13:54
Kruglov kolib Moskvas Brežnevi vanasse korterisse

Eesti koondislane Dmitri Kruglov räägib, kuidas ta on Moskvas intervjuude andmisest juba väsinud ja miks ta kolib eksdiktaatori Leonid Brežnevi kunagisse korterisse, kirjutab Eesti Päevaleht.

Õige pea annab klubi Kruglovile kahetoalise elamispinna võtmed. “Asub see kesklinna lähedal Kutuzovski prospektil. Kunagi elas seal ka Leonid Brežnev,” teab Kruglov.

Venemaa metropoli tuli Kruglov üksinda. Tallinnas õppiva ja töötava pruudiga suhtleb ta telefonitsi. Et Venemaal mobiiliga helistada, peab enne operaatori arvele raha kandma. Kruglov pole seda veel teha jõudnud ja senised kõned on peetud eesti numbri pealt, mis pole teadupärast odav lõbu. “Ootan hirmuga arvet,” lausub Kruglov vaikselt.

Söögitegemisega pole Kruglov seni pidanud pead vaevama, baasis hoolitsevad selle eest kokad. Korteris tuleb ninaesise pärast ise hoolt kanda. “Liha prantsuse moodi teha ei oska, kuid makaronide keetmisega saan hakkama,” kinnitab Kruglov.

vello99
12.07.05, 22:41
Kus siis elas Breznev - Kutuzovi prospektil või Kruglovi uues korteris? Jubedalt oleks vaja teada...

Karla
13.07.05, 00:10
Algselt postitas vello99

Kus siis elas Breznev - Kutuzovi prospektil või Kruglovi uues korteris? Jubedalt oleks vaja teada...

Kruglovi uues korteris ikka. :doh:

Martin
13.07.05, 00:26
Algselt postitas Karla

Algselt postitas vello99

Aitähh Karla. Äkki ütled nüüd ka, et kuidas sa selleni jõudsid?

Mul on pigem mulje, et Breznev elas Kutuzovi prospektil. Pole nagu väga loogiline, et Breznev oleks elanud 2-toalises korteris. Kuid EPLi pealkiri väidab muidugi midagi muud.

SleepWalking
13.07.05, 00:37
Algselt postitas Martin
Kuid EPLi pealkiri väidab muidugi midagi muud.

ajakirjanik on artiklis veelgi suurema tõeni jõudnud:
\"Puhtalt vene keelt rääkival Kruglovil suhtlemisega raskusi ei teki. \"

Karla
13.07.05, 00:49
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Algselt postitas vello99

Aitähh Karla. Äkki ütled nüüd ka, et kuidas sa selleni jõudsid?

Ma Päevalehest lugesin seda.:P

Martin
13.07.05, 00:51
Algselt postitas Karla
Ma Päevalehest lugesin seda.:P

Ja ikka oled sa piisavalt rumal mitte mõistmaks, et tollest artiklist tekkinud segadusest vello99 küsimus tingitud oligi? Oeh. Väga tubli siis.

Martin
13.07.05, 19:54
Kruglov algkoosseisus tänases Loko karikamängus. Loko juhib just 2:0. Kruglov andis nurgalöögi, millest Lebedenko 1:0 lõi.
Link (http://www.fclm.ru/?season/sprotocols/5E1790764EA54DF7A732B474BEB9BDEF/5F55ECAEAD8948258E5B2892C21F0F84#)

Vajutage Reportaz.

Rein
13.07.05, 19:57
Algselt postitas Martin

Kruglov algkoosseisus tänases Loko karikamängus. Loko juhib just 2:0. Kruglov andis nurgalöögi, millest Lebedenko 1:0 lõi.
Link (http://www.fclm.ru/?season/sprotocols/5E1790764EA54DF7A732B474BEB9BDEF/5F55ECAEAD8948258E5B2892C21F0F84#)

Vajutage Reportaz.

Martin kle, kus sa vene keelt nii h2sti oskad?

Martin
13.07.05, 19:57
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Martin
Vajutage Reportaz.
Martin kle, kus sa vene keelt nii h2sti oskad?

Ma üldse ei oska. Veerisin napilt.

Karla
13.07.05, 20:28
Lokomotiivi kodulehekülje järgi pole seal mängus ühtegi pealtvaatajat.:P

Sir. Nuutu
14.07.05, 14:35
Dima mängis terve mängu Lokomotiivi eest 2-0 võidumängus.
Ja andis ühe väravasöödu(nurgalöögist)

17
14.07.05, 15:28
Algselt postitas Nuutu

Nuutu! See on Karla töö...:kaval:

Karla
14.07.05, 15:29
Algselt postitas 17

Algselt postitas Nuutu

Nuutu! See on Karla töö...:kaval:

Ei ole:õnnelik:

Sir. Nuutu
14.07.05, 18:22
Ai sorry.

olli
14.07.05, 23:52
No kui teid huvitab, siis on Loko fännid Dima omaks võtnud ja just selles mängus Lokomotiv-Metallurg on nende arvates \"novitshok\" ennast tõestanud.Foorumis anti näiteks hinnati tema mängu sama pulgale selliste tähtedega nagu Maminov ja Sõtshiov.
Parem hinnang oli ainult Limal.Mina arvan, et Kruglov on ennast tõestanud ja minu algne ennustus pinginühkimisest näib õnneks (ma loodan) vale olevat!!!!!!

nimh
15.07.05, 00:07
Arvan, et Kink ei jää milleski Kruglovile alla. Paraku on saatuse teed erinevad, ning osalt ka valede otsuste pärast siplem andekas kutt nüüd mudas.

olli
15.07.05, 00:10
Muide kui huvitab siis link kus arutatakse loko oste!!Eriti meeldis mulle antoha kommentaar Dima kohta:D
http://www.fclm.ru/?discussion/forum/general/1BA0B1EE71D945E4BFC2663D2DCFEDD1/1#

Sir. Nuutu
15.07.05, 02:14
Mis ta kirjutab siis?:oih:

Amadeus
15.07.05, 12:04
Algselt postitas Nuutu

Mis ta kirjutab siis?:oih:

Ütleb, et tema arust on Dima kõige parem ost mis Loko on teinud viimasel ajal.

TonZo
17.07.05, 16:05
Tom- Loko 0:0 , Dima ei mänginud.

woodoo
17.07.05, 16:19
teisel poolajal oli loko vasakkaitse üsna saamatu.

Drogba
17.07.05, 22:11
Algselt postitas woodoo

Oleks pidand siis Dima sisse panema

Krt juba viimases kahes mängus pole Dima platsile saand:(

eston maravilha
17.07.05, 23:32
bõi siis eelmises mängus tegi kaasa kogu kohtumise..

Drogba
17.07.05, 23:36
Algselt postitas eston maravilha

bõi siis eelmises mängus tegi kaasa kogu kohtumise..

See oli liiga karika mäng kus lastakse peaaegu alati varumeestel või reservidel mängida.

Silver
18.07.05, 14:26
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas woodoo

Oleks pidand siis Dima sisse panema

Krt juba viimases kahes mängus pole Dima platsile saand:(
Issand küll, mida sa tekitad siin paanikat. Ta alles liitus klubiga. Alguses läheb ikka natukene aega olukorraga kohanemiseks, uue treeneri tundma õppimiseks ja tõsisemate treeningutega hakkama saamiseks. Kannatust.

Karla
23.07.05, 14:06
Kruglov on algkoosseisus FK Moskva vastu.
Esimest korda Lokomotiivi eest algkoosseisus Venemaa meistrivõistlustel.:õnnelik:

Ntv näitab muidu seda mängu praegu.

budu
23.07.05, 14:11
loodame et dima siis vähemalt yhe väravasöödu annab vöi siis ise kolli ää lööb

Kaspy
23.07.05, 14:48
Dima mäng midagi eriti säravat pole siiani olnud,päris mitu korda on teda maha niidetud küll ja vastased on selle eest vist juba 2 kollast saanud:kaval: aga poolajale mingi seisul 0-0,ei saanudki aru kas Dima mängib äärekaitses v poolikus,siiski vist kaitses:doh: aga loodame,et teine poolaeg paistab ta siis ka millegi resultatiivsega silma ;)

Sir. Nuutu
23.07.05, 14:59
Mõned mööda minekud ja teravad söödus olid täitsa head.

Sir. Nuutu
23.07.05, 15:51
Lokomotiiv võitis.
Viimastel sekunditel oli ka võimalus Kruglovil, aga sööt temale jäi puudulikuks.

Mõnuagent 007
23.07.05, 15:58
Algselt postitas Karla

Esimest korda Lokomotiivi eest algkoosseisus Venemaa meistrivõistlustel.:õnnelik:

krt. mai saa aru, et miks telekavas kunagi Vene meistriliiga mängudes haisugi pole..

Kaspy
23.07.05, 16:02
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Karla

krt. mai saa aru, et miks telekavas kunagi Vene meistriliiga mängudes haisugi pole..

See telekava mida mina nuusutan,leiab küll mängud ilusasti üles:õnnelik:

Karla
23.07.05, 16:16
Mäng lõppes 1:0 Lokomotiivi võiduga, Kruglov mängis terve mängu :) .Värava lõi Sõtšov trahvikasti seest paremalt äärelt tugevalt paremasse ristnurka.
Muidu teine poolaeg ei olnud üldse huvitav.FK Moskva ründas küll rohkem, aga midagi ohtlikku nad ei tekitanud.Kruglov kah eriti millegagi silma ei paistnud.Viimasel lisaminutil andis muidu paremasse äärde hea tsenderduse Lebedenkole, selle asemel et pääle lüüa, jooksis ta äärde ära ja söötis nõrga löögi keskele, kus väravavaht selle ära võttis.
Muidu Kruglov oli tavaline, halvasti ega hästi ei mänginud.
Sellel noor ründaja Biljaledtinovil on hea tehnika.Tema söödust muidu sündis Sõtšovi värav kah.

Karla
26.07.05, 17:22
Lokomotiivi meeskond Rabotnicki vastu:

Väravavahid - Ovtsinnikov, Poljakov, Krivorutško;
Kaitsjad - Pašinin, Sennikov, Jevsejev, Bugajev, Asatiani, Gurenko, Omeljantšuk;
Poolkaitsjad - Loskov, Izmailov, Maminov, Biljaletdinov, Hohlov, Kruglov, Lima, Bikei, Starkov, Samedov;
Ründajad - Sõtšov, Lebedenko, Kanenda, Ruopolo.

*nimed võivad valesti ka olla kirjutatud.:doh:

Sir. Nuutu
27.07.05, 01:08
Täna siis mäng Rabotnicki vastu, kes eelmises ringis purustas lätlaste Skonto.
Loodetavasti Lokomotiivi võita ei suudeta ja loodetavasti saab Kruglov platsil olema.

Karla
27.07.05, 05:14
Käisin Lokomotiivi foorumis, enamus arvas et umbes sellline tuleb algkoosseis:
Ovtshinnikov - Jevsejev, Pashinin, Sennikov, Gurenko - Lima, Maminov - Biljaledtinov, Asatiani, Kruglov - Sõtshov.

Enam vähem sama koosseis mis oli laupäevases mängus FK Moskva vastu.

justincase
27.07.05, 11:21
Vene kanal \"Sport\" teeb mängust ka ülekande algusega 20.55.

lennat
27.07.05, 18:29
www.rtr-sport.ru teeb ka tekstilise otseülekande neile, kes seda kanalit mingil põhjusel ei näe

Arx07
27.07.05, 22:03
tra dimat ple algkoosseisus:viha:

Drogba
27.07.05, 22:13
Algselt postitas Arx07

tra dimat ple algkoosseisus:viha:

pole hullu, küll ta vahetusest sisse tuleb:õnnelik:

priity
27.07.05, 22:16
Töölised juhivad raudteetööliste vastu..

TonZo
27.07.05, 23:54
1:1, Loko lõi viimastel mintidel ära

TonZo
27.07.05, 23:55
Setsev lõi, Dima ei mänginud :(

Sir. Nuutu
28.07.05, 00:02
Kurat kus vedas tüüpidel.
Nüüd õnneks võõrsil löödud värav kah arvel.
Saavad hakkama;)

jansa
28.07.05, 00:06
Algselt postitas TonZo

..kes see Setsev on...aaa sa vaatasid livescorest ´vms. ja sealt viksisid maha...kaval.:D

Karla
28.07.05, 00:51
Algselt postitas jansa

Algselt postitas TonZo

..kes see Setsev on...aaa sa vaatasid livescorest ´vms. ja sealt viksisid maha...kaval.:D

Livescores on Sicev mitte Setsev.:deemon:

ertz
28.07.05, 16:13
eks seda nime saab sadat moodi öelda ja kirjutada.... euroopa-päraselt peaks olema Sytchev aga vene päraselt vist ... Sitshov?

Karla
28.07.05, 16:17
Venepäraselt peaks olema Sõtšov

eston maravilha
28.07.05, 16:22
pigem sõtshov

TonZo
28.07.05, 18:31
Äkki keegi keerab veel omamoodi seda nime...???

Daz Booob
28.07.05, 20:53
:) š = sh

Epic
29.07.05, 14:15
Lokol järgmine vastane CL-is Austria meister Rapid Vienna, kui Makedoonia meister ikka Moskvas kotti pannakse :)

Drogba
30.07.05, 16:05
Loko võitis täna 3:2 CSKA Moskvat. Kuid ma ei tia kas Kruglov platsile sai.:)

Epic
30.07.05, 16:13
Algselt postitas Drogba

Loko võitis täna 3:2 CSKA Moskvat. Kuid ma ei tia kas Kruglov platsile sai.:)

Mäng jäi 2:2 viiki ja Kruglov ei mänginud

woodoo
30.07.05, 16:15
Mis mis... kas Rossi sitt esitus on mõistusele mõjunud?

gamer
30.07.05, 16:17
Livescore.com annab lõpptulemuseks 3-2 ikkagi.

Ka RTR-Sport andis sama info.

Epic
30.07.05, 16:21
loko.ru või midagist ;)

Karla
30.07.05, 17:54
Mäng jäi ju ikka 3:2
OLeg Pašinin lõi võiduvärava 90 .minutil:doh:

lennat
30.07.05, 19:21
Väravad lõid - Dima Hohlov 14 min, Dima Sõtšov 41 min, Oleg Pašinin 89 min – Aleksei Berezutski 17 min , Ivitsa Olits 59 min (viimase peaks nimega Ivica Olic siiski kirjutama)

Epic
30.07.05, 21:11
einoh, Loko ametlik kodukas (http://www.fclm.ru/) siis valetab :sega10:

Karla
30.07.05, 21:15
Loko kodukal on ka et võitsid 3:2
Joo vähem Epic!!:doh:

Epic
30.07.05, 21:21
Huvitav miks ma 2:2 näen :sega11:

edit: ahaa, nüüd kui klikkasin kuhugi tuli matshi raport or somethin\' ja seal on 3:2, venkud jäävad venkudeks

jorss
03.08.05, 11:41
ja millal meil selline asi juhtub, et AK jalgpalli eest ära nihutatakse. jääb vaid loota, et dima kah platsile lastakse. :doh:

http://sport.gazeta.ru/sport/lenta/index.shtml?t3403

kell 00.52

Sir. Nuutu
03.08.05, 17:09
Tänast mängu kah näidatakse?

woodoo
03.08.05, 17:58
Soovitan, kellel võimalus, RTR Sport kella 19:00(Tallinna aeg siis) ajal lahti teha, sealt peaks otse tulema.Pead ei anna.
Aga on veel võimalus 23.10 moskva aja järgi _ nimelt \"pervõi kanal\" telekavas 23:10 Loko vs Rabotnicki
P.S
pervõi kanal\'i ärge siis segi ajage pervõi baltiskaja kanal\'iga

Karla
03.08.05, 18:00
Algselt postitas woodoo

Aga on veel võimalus 23.10 moskva aja järgi _ nimelt \"pervõi kanal\" telekavas 23:10 Loko vs Rabotnicki
Vähemalt näeb siis mängu kordusest.:)

Martin
03.08.05, 18:11
Algselt postitas woodoo
Soovitan, kellel võimalus, RTR Sport kella 19:00(Tallinna aeg siis)
Aga Teise Eesti aja järgi on see mis?

Sir. Nuutu
03.08.05, 18:13
Jah, hea seegi. Loodetavasti Lokomotiiv kütab vastaseid!
Tahaks Dimat mänus näha, ehk peatreener usaldab...

woodoo
03.08.05, 18:18
Algselt postitas Martin

Algselt postitas woodoo
Soovitan, kellel võimalus, RTR Sport kella 19:00(Tallinna aeg siis)
Aga Teise Eesti aja järgi on see mis?
ok minu viga ... ja teisele Eestile on see ka kell üheksateist ja null null

Karla
03.08.05, 20:02
Loko algkoosseis:

Ovtsinnikov
Jevsejev
Asatiani
Pashinin
Gurenko
Samedov
Lima
Bikei
Hohlov
Biljaletdinov
Sõtshov

Karla
03.08.05, 20:17
Jesejev ei saanud penaltit sisse:oih:

woodoo
03.08.05, 20:28
kahjuks ajasin ma RTRSport kohta paska.mäng on \"live\"nähtav siiski pervõi kanalilt mis on nähtav NTB+ paketis (36E)

Drogba
03.08.05, 20:31
Mis Loskov on vanaks jäänd et pole juba viimases kahes mängus mida ma Lives jälgind olen põhis old.

jorss
03.08.05, 20:41
ja millest mina siis rääkisin? :D

Drogba
03.08.05, 21:41
Loko juhib Sennikov lõi värava.

Sir. Nuutu
03.08.05, 21:47
Jah, 2-0 juba:)

woodoo
03.08.05, 22:02
Mängu oli hea vaadata.Keskväljal palli kinni ei hoitud, mindi kohe kiirelt ründesse.Emotsiooni ja traagikat oli rohkem kui rubla eest.Mängu murdepunkt oli makedoonlaste mööda löödud penalt, peale mida nende mäng lagunes.Loko silmapaistvamad olid Hohlov,Sõtšov ja Biljaledinov.

Jaak
03.08.05, 22:16
Algselt postitas woodoo

Mängu oli hea vaadata.Keskväljal palli kinni ei hoitud, mindi kohe kiirelt ründesse.Emotsiooni ja traagikat oli rohkem kui rubla eest.Mängu murdepunkt oli makedoonlaste mööda löödud penalt, peale mida nende mäng lagunes.Loko silmapaistvamad olid Hohlov,Sõtšov ja Biljaledinov.

kusjuures esimesel poolajal lõi loko mingi 2-3 posti/latti, kaasaarvatud penalti ja lisaks eksiti veel mingi 3-4 korda 100%-liste momentide äralöömisel.

Drogba
04.08.05, 13:53
Kahju et Dima väljakule ei saand:( Loko järgmiseks vastaseks on Viini Rapid.

Kaspy
05.08.05, 12:20
Algselt postitas Drogba

Mis Loskov on vanaks jäänd et pole juba viimases kahes mängus mida ma Lives jälgind olen põhis old.

Kas Loskov mitte vigastatud pole?Mängus FK Moskvaga,kui Dima ka põhis oli,näidata Loskovi tribüünilt

TonZo
05.08.05, 18:16
Oli kyll vigastatud, kuid lähipäevil on juba tagasi

Karla
05.08.05, 18:27
Rabotnicki vastu oli ta juba varumeeste pingil.:doh:

Epic
06.08.05, 15:55
Loko sai 1:3 Rubinilt suhu, Kruglov pääses 59. minutil platsile :)

-madis-
06.08.05, 16:15
Kruglovi söödust sündis Loko ainus värav.
Lisaks sellele kostitas ta ründajaid mitmel korral päris ohtlike tsenderdustega.

malagar
06.08.05, 16:51
jup Kruglovi söödud ja karistuslöögid olid kuramuse täpsed tõesti - toppis neid otse oma ründajate peade peale

Sir. Nuutu
06.08.05, 18:46
Ohh, eriti äge, kui mehel nii hästi läks.
Meistriteliiga ootab!

malagar
06.08.05, 19:29
NOh egas nüüd nii hästi kah läinud - meeskond sai esmakordselt see hooaeg kolakat. ja Kruglovil oli omal kah kaitses kahtlasi momente. Lihtsalt tõstsin esile tema üllatavalt head sööduoskust.

eston maravilha
06.08.05, 21:54
ma ei ütleks, et see üllatav on

malagar
06.08.05, 23:18
Einoh ma teadsin et ta sööta oskab , aga kuna ma siin Tartus Levadiat teab mis palju nänd pole j akuna meie koondise ründajad on idioodid kes liiguvad pikkade pallide ajal nagu peata kanad , siis avaldus Krublovi söötude tõeline tase mulle alles täna, kui tema pallid järjest Lokomotivi ründajate peadeni jõudsid.

Stiivi
07.08.05, 18:20
Moskva Lokomotiiv kaotas Kaasani Rubiinile 1:3.
Dmitri Kruglov sekkus mängu vahetusest 59. minutil.

pastor
07.08.05, 18:30
Algselt postitas Stiivi

Moskva Lokomotiiv kaotas Kaasani Rubiinile 1:3.
Dmitri Kruglov sekkus mängu vahetusest 59. minutil.

No tere talv. eks:kaval: :oih:

budu
10.08.05, 22:51
kas dima täna ka mängus on??

Karla
10.08.05, 23:07

Kruglov on pingil:doh:

vaikiv mees
10.08.05, 23:18

pingil...

Ovtshinnikov-Bikei, Asatiani,Sennikov, Gurenko, Lima, Maminov, Samedov (Pashinin), Hohlov (Jevsejev), Biljaletdinov, Lebedenko (Ruopolo)
........
Poljakov, Jevsejev, Kruglov, Pashinin, Izmailov, Canyenda, Ruopolo

1:0 (10.min Samedov), 74.min Bikei teine kollane, 75min pendlast viik

Pilt
10.08.05, 23:20
1-0 väga hea...dima võiks vahetusest sisse tulla;)

TonZo
10.08.05, 23:42
Esimene poolaeg 1:0

Pilt
10.08.05, 23:47
kui nüüd tuleb võõrsil võit on hea lootus näha esimest eestlast CL-is mängimas

Sir. Nuutu
11.08.05, 00:15
Teame seda
Aga miski pole kindel pärast teist mängu;)
Loodame Dimat platsil näha!:P

Tauri.T
11.08.05, 00:21
Austerlased viigistasid.

Drogba
11.08.05, 00:30
Algselt postitas tauri123

Austerlased viigistasid.

Pole ime Lokot üks mees vähem platsil, Bickey sai 74. minutil punase.;)

Sir. Nuutu
11.08.05, 00:30
Kurat ma ütlen!:viha:
Lokos sai veel üks tüüp punase kah

TonZo
11.08.05, 00:40
Jama, 1:1 jäigi, dima platsile ei saanud.

Pilt
11.08.05, 00:40
fakk..
a moskvas piisab 0-0 viigist:D

Sir. Nuutu
11.08.05, 00:46
Teah jah, loodetavasti ei jää käitsele orjenteeruma.

Karla
23.08.05, 02:19
Lokomotiivi ja Viini Rapidi mängu on võimalik näha Pervõi kanalilt kell 18.00.;)

Epic
23.08.05, 09:33
Algselt postitas Karla

Lokomotiivi ja Viini Rapidi mängu on võimalik näha Pervõi kanalilt kell 18.00.;)

:r66m7:

Loodetavasti saab Kruglov ka siis mängu

TonZo
23.08.05, 17:14
kas koosseise pole veel avaldatud?

Karla
23.08.05, 17:46
Algselt postitas TonZo

kas koosseise pole veel avaldatud?

Veel pole, aga varsti peaks teada saama algkoosseisu.:oih:

mjkk
23.08.05, 18:03
parandagu mind keegi, kui eksin, aga võiksite endale mälusse peksta, et avakoosseisud tehakse teatavaks pool tundi enne mängu algust.

priity
23.08.05, 18:46
sport-express.ru andmetel kruglovi algkoosseisus pole.

Karla
23.08.05, 19:11
Algkooseis:

1. Sergei Ovtshinnikov
14. OLeg Pashinin
16. Vadim Jevsejev
17. Dmitri Sennikov
30. Malihash Asatiani
41. Sergei Gurenko
8. Vladimir Maminov
63. Dinijar Biljaledtinov
28. Dmitri Hohlov
30. Aleksandr Samedov
33. Igor Lebedenko

Varumehed:
Aleksei Poljakov
Aleksei Bugajev
Dmitri Kruglov
Sergei Omeljantshuk
Ico Kanenda
Francisco Ruopolo
Marat Izmailov

Oll
23.08.05, 19:26
Pooltundi möödunud ja seis endiselt 0:0:(

Kui keegi vaatab, siis võiks poolajal muljeid jagada.

Sir. Nuutu
23.08.05, 20:22
6 minutil sai Rapida võistkonna mees Bejbl kollase kaardi mitte midagi muud polegi nagu teatada...
Ahjaa, üks vahetus tehti kah Rapidal.

Izmailov sisse - Samedov välja 64minut.

gamer
23.08.05, 20:48
Rapid ees 1-0 :(

Kõigil kurvastusest suu kinni ?

waluswend
23.08.05, 21:17
Rapid siis võitiski:( värav tuli 85. minutil. Jälle jäi eestlasel Uefa CL pääsemisest õige napp samm puudu. Seekord siis 5 minutit:P:

telekavaataja
23.08.05, 21:18
Äkki see on parem, sest Lokomotivil suuremad võimalused kauemaks jäämiseks.

TonZo
23.08.05, 21:29
jama, aga mis teha, jalka on juba selline. Ma ei osamud kyll arvata, et Lokomotiiv kodus kaotab, taseme vahe tundus kalosaalne..

priity
23.08.05, 22:24
Keegi mängu ka nägi ja midagi kommenteerida oskab?

Drogba
23.08.05, 22:39
Kahju, et Loko tappa sai:( , aga siis ehk avaneb võimalus järgmisel aastal.:)

Pilt
23.08.05, 23:16
fakk dima unistus murdus:D :viha:
kahju küll

Sir. Nuutu
23.08.05, 23:19
Ai kurat jah, Sõtsov või mis ta nimi oligi, tema puudumine andis kõvasti tunda.
Kahju:(

duff_K
24.08.05, 00:59
Kas enam sellist varianti ei ole et kes 3 ringis välja langeb saab ka uefasse ma tean et kui alagrupis kolmanda koha saad siis saab uefasse aga vanasti kui oli kaks alagrupifaasi siis minu arust sai 3 ringis välja langejad samuti või panen väga lampi ? (raudselt panen :D )

Drogba
24.08.05, 01:02
Algselt postitas duff_K

Kas enam sellist varianti ei ole et kes 3 ringis välja langeb saab ka uefasse ma tean et kui alagrupis kolmanda koha saad siis saab uefasse aga vanasti kui oli kaks alagrupifaasi siis minu arust sai 3 ringis välja langejad samuti või panen väga lampi ? (raudselt panen :D )

Minu arust see reegel ikka toimib, nüüd on Loko UEFA cupil.

jorss
24.08.05, 14:31
et selline lookene kokku pandud rutbal.ru kruglovist (http://www.rutball.ru/default.aspx)

Mikusiku
24.08.05, 14:49
Ei mõista vene keelt:doh:
Äkki keegi tõlgiks põhilise poindi ära?

soxx
24.08.05, 14:51
Algselt postitas zidane_5

Ei mõista vene keelt:doh:
Äkki keegi tõlgiks põhilise poindi ära?

Ei midagi erilist,,lühitutvustus temast..

Karla
28.08.05, 17:10
Permi Amkari vastu on Kruglov algkoosseisus.:õnnelik:

hassan74
28.08.05, 17:54
Masendav-Mis toimub???
Loko poolajaks 0-3 taga???:viha:

midfielder
28.08.05, 17:57
Sõtsovi vigastus on ilmselt see, mis Loko rööpast välja on viinud. Sel nädalal selgus, et vähemalt aastaks jääb mängudest kõrvale.

hassan74
28.08.05, 18:42
Kruglov vahetati välja ja tagaajamine sai hoo sisse.
3-3 hetkel

Silver
28.08.05, 19:59
4:3 ka võideti, päris impressive kammbäkk või mis? ;)

Ch1ller666
28.08.05, 20:00
Algselt postitas hassan74

Kruglov vahetati välja ja tagaajamine sai hoo sisse.
3-3 hetkel

Kruglov tõi halba õnne :oih:

gamer
28.08.05, 20:03
Rohkem see, et Kruglovi asemele toodi võiduvärava löönud mees:D

Sir. Nuutu
15.09.05, 23:15
Dima mängis täna?

Karla
15.09.05, 23:33
Algselt postitas Nuutu

Dima mängis täna?
Sittagi:(
Polnud isegi varumeeste pingil

raviaa
16.09.05, 09:53
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Nuutu

Dima mängis täna?
Sittagi:(
Polnud isegi varumeeste pingil

Kui Kruglov Levadia eest mängis UEFA sarja,kas ta siis see aasta Loko eest UEFA sarjas platsile joosta tohib?

Homie
16.09.05, 10:18
Tundub et Kruglovil ei lähe siis just kõige paremini.

midfielder
16.09.05, 13:16
Kruglov müüdi ju juunikuus , kudamoodi ta Levadia eest siis cl mängis.

eston maravilha
16.09.05, 14:09
Algselt postitas mart44

ei lähe jah, tuleb otsida võimalusi, kuidas ta valerengasse sokutada

Homie
18.09.05, 13:23

Algselt postitas mart44

Miks just Valerengasse? kas sellepärast et sealt nii palju eestlasi läbi käinud?

Neth
18.09.05, 15:44
Algselt postitas mart44

Miks just Valerengasse? kas sellepärast et sealt nii palju eestlasi läbi käinud?

Issanada halastust! Jälle mingi kümneaastane on foorumisse ära eksinud.

-Loom-
18.09.05, 15:48
Algselt postitas mart44

Algselt postitas mart44

sellep2rast, et sealt murravad k6ik eesti tulevikulootused maailmasse!! exju:kaval:

Tauri.T
18.09.05, 19:44
Loko mängis 1:1 Rostoviga. Kruglov sai platsile?

Kaspy
18.09.05, 19:46
Pääses väljakule 57.minutil

TIBLA
18.09.05, 22:07
Kuulasin audio ülekannet...paar korda tegi Dima head spurti, driblas ja pärast tema tsenderdust sündis värav

riks12
23.09.05, 00:02
ise nägin teist poolaega. Krugi tegi head tööd.
Ja andis hea tsenderduse, mis peaga ära löödi. Teenis karistuslöögi, kui 2 meest teda peatada ei suutnud ja maha tõmbasid.

Ch1ller666
23.09.05, 00:17
Algselt postitas riks12

ise nägin teist poolaega. Krugi tegi head tööd.
Ja andis hea tsenderduse, mis peaga ära löödi. Teenis karistuslöögi, kui 2 meest teda peatada ei suutnud ja maha tõmbasid.
No siis pole ju kõige hullem :)