PDA

View Full Version : Miks ei ole publikut Eestikatel

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6]

smörgåsbord
06.05.09, 02:48
Ja miks teised klubid seda ei kasuta?sest Kalju teeb toodet ja tänu sellele kaotas Tammeka Florale ainult ühe väravaga.

Alarikh
07.05.09, 01:32
lisaks Levadia omadele?! kes mingil arusamaamatul põhjusel vägeva aktsendiga "sibulad, sibulad" kisasid...Räägitakse et tahtsid "simulant" öelda...

Muidugi Koerust saabus ka mingi hetk üks häälekam seltskond, kes soovitas Andre Mägil gaasi anda.

Räägitakse et kunagi Roomas tahtsid ka midagi omade toetamiseks kõva häälega karjuda, aga mingil arusaamatul põhjusel sinu vägeva *midagi* tõttu ei olnud sind kuulda! Kusjuures, Paides ka. Tr00 fan, no shit!

PraS
07.05.09, 02:00
Tete poisid.
Mind häiri teema,et teatud klubi jaoks on pealtvaataja klient.

elx
07.05.09, 11:10
Tete poisid.
Mind häiri teema,et teatud klubi jaoks on pealtvaataja klient.

Jah, mind häirib ka see, kuid paraku nii see ongi - pealtvaataja on klubi klient.

Kuno
07.05.09, 13:30
Jah, mind häirib ka see, kuid paraku nii see ongi - pealtvaataja on klubi klient.

Kui uskuda väljendit, et klient on kuningas, siis see nagu nii halb pole...

Nahkpea
07.05.09, 14:42

Kui paljudes kohtades puudub elementaarne toitlustus ja tingimused? Mulle jääb mulje, et nii mõnedeski kohtades on see nn klient üks tülikas element.

elx
07.05.09, 18:53

jah, sellega seoses meenub ka kohe antud väljendi jätk - kuni ta käitub nagu kuningas;)

PraS
10.05.09, 16:22

Nali naljaks, kuid teie nišš on iga inimene tänavalt, kuid kas see on ka õige näitab aeg.

sarvedega eesti mees
16.05.09, 15:46
Nali naljaks, kuid teie nišš on iga inimene tänavalt, kuid kas see on ka õige näitab aeg.

ME VÕTAME INIMESE TÄNAVALT JA TEEME TAST FÄNNI

Hogweed
26.05.09, 22:28
fc kuressaare - t. kalev 543 inimest, kure publiku rekord !

erxu
26.05.09, 22:44
~18900 inimest kolme Eesti U19 mängupeale kokku. Pole paha!

salajane33
26.05.09, 22:56
~18900 inimest kolme Eesti U19 mängupeale kokku. Pole paha!

Postita teemasse publiku juurdekasv see ju pole seotud selle teemaga miks pole publikut :D ;)

aanvaller
26.05.09, 23:20
erxu see on maailma kõige mõtetuim asi et lugeda palju inimesi käis kolme päevaga.. See eii näita ju mitte midagi. Paljud olid samad inimesed.

salajane33
27.05.09, 00:10
erxu see on maailma kõige mõtetuim asi et lugeda palju inimesi käis kolme päevaga.. See eii näita ju mitte midagi. Paljud olid samad inimesed.

Nagu kuulda siis käis väga palju jalgpallist varem mittehuvituvaid inimesi. Saaks need samad inimesed ka edaspidi statkale(k.a ML) oleks ju eriti vinge :)

Taux007
27.05.09, 00:13
Hah, mina võtsin kaasa pmts 6 inimest, kes ei teadnud sellest mängust mitte muffigi. + eelmine mäng 1 + üle-eelmine mäng 1 inimene. Kokku 8 inimest käis minuga uut. Ei saaks öelda, et samad inimesed..

Nahkpea
27.05.09, 01:06
Publikunumbrid muutuvad ikka ilusamaks ja ilusamaks, kuid ära kasutamata potentsiaali on ka ikka jube palju.

Alustades Ida-Virumaast, eriti rääkides siinkohal Narvast. Masendav kui vähe piirilinlased oma klubist peavad.

Kõige suurem kasutamata potentsiaal on aga Tallinnas (Nõmmet hetkel siinkohal arvestamata). Arvestades seda, et Tallinnas elab umbkaudu 1/3 kogu Eestimaa elanikkonnast, siis Flora ja Levadia mängudel alla 1000 inimese on lausa häbiväärne.

1892
27.05.09, 01:14
Publikunumbrid muutuvad ikka ilusamaks ja ilusamaks, kuid ära kasutamata potentsiaali on ka ikka jube palju.

Alustades Ida-Virumaast, eriti rääkides siinkohal Narvast. Masendav kui vähe piirilinlased oma klubist peavad.

Kõige suurem kasutamata potentsiaal on aga Tallinnas (Nõmmet hetkel siinkohal arvestamata). Arvestades seda, et Tallinnas elab umbkaudu 1/3 kogu Eestimaa elanikkonnast, siis Flora ja Levadia mängudel alla 1000 inimese on lausa häbiväärne.

Kõik on ju vaid reklaami küsimus, teeks Levadia ja Flora ka reklaami oleks publikut kindlasti rohkem. Flaierid, tänavareklaamid ja miks ka mitte telereklaamid pole ju nii jube kallid ja kaugemas perspektiivis tasuksid ju need ära.

WeThePeople
27.05.09, 01:22
Kõik on ju vaid reklaami küsimus, teeks Levadia ja Flora ka reklaami oleks publikut kindlasti rohkem. Flaierid, tänavareklaamid ja miks ka mitte telereklaamid pole ju nii jube kallid ja kaugemas perspektiivis tasuksid ju need ära.

Magati maha see magus aeg kui raha rohkem oli. Praegu on ju vaev ots otsaga kokku tulla, telereklaamist rääkimata.

1892
27.05.09, 01:35
Magati maha see magus aeg kui raha rohkem oli. Praegu on ju vaev ots otsaga kokku tulla, telereklaamist rääkimata.On siis suurklubid Levadia ja Flora nii vaesed et ei saa lühikest klippi eetrisse? Kalev/Cramo sai mingi lühikese klipi küll telekasse, ei usu et nad siis mingid rikkurid. Kalju ju veel väiksem klubi, aga reklaamid on tänavatel. ;)

WeThePeople
27.05.09, 01:47
On siis suurklubid Levadia ja Flora nii vaesed et ei saa lühikest klippi eetrisse? Kalev/Cramo sai mingi lühikese klipi küll telekasse, ei usu et nad siis mingid rikkurid. Kalju ju veel väiksem klubi, aga reklaamid on tänavatel. ;)

Klubi suurus ei sõltu minuarust rahast. Sekund teles pidi maksma 5000.- mis on üldiselt suur summa.

Hybrid Soldier
27.05.09, 02:45
Vaevalt sekund maksab 5000.- :D :D

meesmuiste
27.05.09, 03:02

see kehtib reklaami puhul. aga hind sõltub ikka nii paljudest elementidest. selline number tuleb ilmselt väga kõrge reitinguga saadete puhul kõne alla. ent kõik on diilides kinni ja vaevalt praegu sellise numbrini küünditakse.

kanal2-e hinnakiri on näiteks siin. minu mälu järgi üks reitingupunkt on 13500 vaatajat. hakka aga arvutama :)

sry OT pärast :)

ja vabandan, et siia teemasse postitasin (kuigi kunagi lubasin, et ei tee seda), kuna publikujutt võik olla ikka selles teises teemas - publiku juurdekasv.

WeThePeople
27.05.09, 14:54

See kui sa kuskil life tvs oma sukapükse reklaamid ei täheda.

WeThePeople
27.05.09, 15:04
see kehtib reklaami puhul. aga hind sõltub ikka nii paljudest elementidest. selline number tuleb ilmselt väga kõrge reitinguga saadete puhul kõne alla. ent kõik on diilides kinni ja vaevalt praegu sellise numbrini küünditakse.

kanal2-e hinnakiri on näiteks siin. minu mälu järgi üks reitingupunkt on 13500 vaatajat. hakka aga arvutama :)

sry OT pärast :)

ja vabandan, et siia teemasse postitasin (kuigi kunagi lubasin, et ei tee seda), kuna publikujutt võik olla ikka selles teises teemas - publiku juurdekasv.

Ma ei tea, et kuidagi muud moodi oleks võimalik teles ennast reklaamida kui reklaami osta. Et või Alma hüppab Õnne 13-nes Levadia dressis ringi ja Alari Kivisaar teeb pantri kostüümis oma lemmiklaulusaadet. Asi sõltubki paljudest elementidest ning olgu see summa 15000.- või 3000.- aga kui mõni klubi ei saa transportigi lubada ja sõltub sellest kas linnalt antakse raha või mitte siis pole mõttet oodata ka mingisugust reklaami.

North
29.05.09, 22:23
On siis suurklubid Levadia ja Flora nii vaesed et ei saa lühikest klippi eetrisse? Kalev/Cramo sai mingi lühikese klipi küll telekasse, ei usu et nad siis mingid rikkurid. Kalju ju veel väiksem klubi, aga reklaamid on tänavatel. ;)
Sa ei tea, kui vähe raha on Levadial...:(

riivo.94
30.05.09, 00:33

masinatehas läks ka pankrotti :confused:

1892
30.05.09, 00:44
Ei tea, ehk valgustad? Mina teadsin et Flora ja Levadia ühed rikkamad.

Warren
30.05.09, 17:56
Üldiselt peaks ikka liit tegema mängudele reklaami. Nagu Korvpallis-reklaamitakse ju vastasseise. Aga tehakse ainult koondisemängudele ja sedagi näpuotsaga. Samamoodi see Portugali ja Brasiilia mäng. Võib-olla vaatan vähe telekat kuid mina küll pole veel näinud ühtegi reklaami sellel teemal. Samas olen ma päevas mitmeid kordi näinud ning raadiost kuulnud Rocki ja Cramo finaalseeria reklaame.

Mikusiku
30.05.09, 18:18
Üldiselt peaks ikka liit tegema mängudele reklaami. Nagu Korvpallis-reklaamitakse ju vastasseise. Aga tehakse ainult koondisemängudele ja sedagi näpuotsaga. Samamoodi see Portugali ja Brasiilia mäng. Võib-olla vaatan vähe telekat kuid mina küll pole veel näinud ühtegi reklaami sellel teemal. Samas olen ma päevas mitmeid kordi näinud ning raadiost kuulnud Rocki ja Cramo finaalseeria reklaame.
Pohlak rääkis ERR Spordi online-intervjuus (http://sport.err.ee/index.php?0534493) ilusti kõik ära. Kõike on tehtud või tegemata jäetud täiesti teadlikult. Just nimelt ei taheta samastuda korvpalliga, kus tehakse kõvemat reklaami, kui tase tegelikult on. Jalgpallis taheti jõuda enne mingile teatud tasemele, kui reklaami tegema hakatakse. Nüüd on see tase vähemalt nende arust käes ja alustab Jalgpalliliidu turundusosakond eesotas Christian Happeliga.

Warren
30.05.09, 22:39
Pohlak rääkis ERR Spordi online-intervjuus (http://sport.err.ee/index.php?0534493) ilusti kõik ära. Kõike on tehtud või tegemata jäetud täiesti teadlikult. Just nimelt ei taheta samastuda korvpalliga, kus tehakse kõvemat reklaami, kui tase tegelikult on. Jalgpallis taheti jõuda enne mingile teatud tasemele, kui reklaami tegema hakatakse. Nüüd on see tase vähemalt nende arust käes ja alustab Jalgpalliliidu turundusosakond eesotas Christian Happeliga.

Selge-ei teadnud intervjuust midagi.

salajane33
30.05.09, 22:47
Nagu juba Portugali teemas rääkisin siis TV14 on reklaab Ekvatoriaal-Guinea ja Portugali mängust. Nüüd oleks vaja, kui saab seda reklaami ka mujale..

vaikiv mees
30.05.09, 22:57
Ei tea, ehk valgustad? Mina teadsin et Flora ja Levadia ühed rikkamad.

ekspress (http://paber.ekspress.ee/viewdoc/41E913237433C83DC2257361005C2DE5), sept 2007:
Mullu kevadel pani Tallinna linn oksjonile maatükid Olümpia hotelli vastas/-/Enampakkumise võitis kõigi üllatuseks metallist-futbolist Levada, kes pakkus 596 miljonit krooni ehk 81 000 krooni ruutmeetri kohta. See oli turul oodatust poolteist korda kõrgem hind./-/Kuid Levadal ei vedanud. Esiteks ütle*sid Hansapank ja SEB Ühispank *hinda kuuldes ostu rahastamisest ära. 400 *miljonit laenas lätlaste Parex, kuid vaid kolmeks aastaks – tagatiseks on nii ostetud maa kui ka Levada isiklik käendus. Ülejäänud raha pidi Levada võtma oma metallifirmast.
Seejärel tuli teine hoop. Levada korraldas arhitektuurikonkursi. Võitis büroo Kosmos projekt, mille järgi kõrghooned asunuksid põhiplaanilt Suurbritannia lippu meenutavate kiiludena.
Arhitektide mõttelend ületas paraku hoonestusala, mistõttu Levada pidi mullu detsembris tellima uue detailplaneeringu. Tänavu augustis esitas ta ka taotluse maa-aluse parkla rajamiseks.
Rekordkallilt ostetud krunt seisab. Samas ütleb lihtne arvutustehe, et ainuüksi intressimakse Parexile on üle kahe miljoni krooni kuus.

riivo.94
31.05.09, 01:02
ekspress (http://paber.ekspress.ee/viewdoc/41E913237433C83DC2257361005C2DE5), sept 2007:
Mullu kevadel pani Tallinna linn oksjonile maatükid Olümpia hotelli vastas/-/Enampakkumise võitis kõigi üllatuseks metallist-futbolist Levada, kes pakkus 596 miljonit krooni ehk 81 000 krooni ruutmeetri kohta. See oli turul oodatust poolteist korda kõrgem hind./-/Kuid Levadal ei vedanud. Esiteks ütle*sid Hansapank ja SEB Ühispank *hinda kuuldes ostu rahastamisest ära. 400 *miljonit laenas lätlaste Parex, kuid vaid kolmeks aastaks – tagatiseks on nii ostetud maa kui ka Levada isiklik käendus. Ülejäänud raha pidi Levada võtma oma metallifirmast.
Seejärel tuli teine hoop. Levada korraldas arhitektuurikonkursi. Võitis büroo Kosmos projekt, mille järgi kõrghooned asunuksid põhiplaanilt Suurbritannia lippu meenutavate kiiludena.
Arhitektide mõttelend ületas paraku hoonestusala, mistõttu Levada pidi mullu detsembris tellima uue detailplaneeringu. Tänavu augustis esitas ta ka taotluse maa-aluse parkla rajamiseks.
Rekordkallilt ostetud krunt seisab. Samas ütleb lihtne arvutustehe, et ainuüksi intressimakse Parexile on üle kahe miljoni krooni kuus.

uskumatu ärimees :confused: jee

Shermann
16.06.09, 23:34
Millal see uus turundusosakond tööle hakkab, millest nii palju on kiretud?

Nohik
02.08.09, 00:23
http://www.epl.ee/artikkel/474746

Vahva... see on siis kohe esile pandud samas näiteks siis kui Levadia Wislat voitis pidi seda jumal teab mis nurgast otsima.

Toredad kommid on kah

eika
02.08.09, 17:56
http://www.epl.ee/artikkel/474746

Vahva... see on siis kohe esile pandud samas näiteks siis kui Levadia Wislat voitis pidi seda jumal teab mis nurgast otsima.

Mis valesti on? Wisla võitmine on küll tore, aga antud uudisel on ju igat inimest puudutav hoiatav funktsioon: Ära mine staadionile jalgpalli vaatama! Ja täiest õige jutt, jalgpallifänlus on muutunud selliste jorsside pärusmaaks, et normaalne mees oma naise või perega lihtsalt ei tule staadionile. Pole ju mõtet maksta selle eest, et kuulata poolteist tundi rõvedat sõimu või halvemal juhul molli saada. Kõikide eilsete/tänaste uudiste ja enda kogemuste põhjal võib öelda, et huuj tõstan sellel hooajal veel enda jalga staadionile.

Ramm
02.08.09, 17:57
Jalgpall ongi ala ,mis pole mõeldud nõrganärvilistele,kui keegi tahab niisama vaikselt kuskil istuda omas elemendis siis tehku seda kodus.

eika
02.08.09, 18:00
Olen õrnuke jah. Tegelikult ju igal pool mujal maailmas käivad staadionitel ainult kuradi möllumehed, kelle eesmärk on sõimelda ja heal juhul ka nukid veriseks saada.

Ramm
02.08.09, 18:02
Olen õrnuke jah. Tegelikult ju igal pool mujal maailmas käivad staadionitel ainult kuradi möllumehed, kelle eesmärk on sõimelda ja heal juhul ka nukid veriseks saada.

Ei käi ainult,vaid nende jaoks on eraldi koht staadionil.Siin veel puudub selline süsteem,pole midagi teha.Vastast närvi ajada-see ongi ju üks "töö kohustus" fännide jaoks ;)

foreverer
02.08.09, 18:05
http://www.youtube.com/watch?v=ng_p7F_dYHc
varsti eestis ka juba nii

Ramm
02.08.09, 18:07
http://www.youtube.com/watch?v=ng_p7F_dYHc
varsti eestis ka juba nii

Noh siis kõik vanemad hoiaksid oma lapsi luku taga.Eestlased pole piisavalt temperamentsed,et midagi sellist korraldada.Liiga rasvane kiht peal,et palavaks läheks;)

-mirko-
03.08.09, 12:35
Miks pole publikut?
Kahel põhjusel: a ) klubid ise ei tee selles valdkonans tööd ning b) fänniliikumine ise ka väga ei aita sellele kaasa

a) klubide poolt on analüüsitud siin teemas piisavalt:
- liiga vähe reklaami, sh ka odavat lihtsat flaieritejagamist jne jne. Õnneks on asi vaikselt paremuse poole liikunud,aga siiski hulk hulk maad.
- tooksin välja, et ilmselt mängijatel endal ka pohhui. Kui iga mängijagi kutsuks 3-4 tuttavat mängule, oleks see hulk + muidu fännid juba hea hunnik mängijaid.

Ise olen asjaosaline 4. liiga klubis jk Welco Elekter. Meil on iga mängu puhul alati meeles kutsuda sõpru ja tuttavaid mängudele. Endal märksa mõnusam mängida.

b) fännide töö.
Mis praegu mulje jääb? Kaklused, räuskamise jne jne.
Fänluse põhimõtted on paljuski üle mängitud. Tehakse siin "Euroopat" jne jne.
Paljude jaoks on see võõristav (möll ja laul ja tants ja paljad ülakehad vast mitte, aga kaklused ja solvangud küll)

Võrdluseks on mul heaks näiteks Jk Welco Elektri fännklaab: Electric Legion.
Tartu klubi oleme, aga meil on fännid trummi ja lippudega (jah,rohkem kui 1) olemas nii Võru külje all Väimelas, Abja-Paluojal kui ka karikamängudel Tallinnas. Väikse karika teema alt võite julgelt lugeda, kui tasemel meie fännid on: laule/hüüdeid on hulga ja humoorikaid.
Samuti said eelmine nädal karikamänguks Piraajaga valmis fännisallid ja mitte just miniatuurses koguses. Ja tegemist on 4. liiga klubiga! ! ! ! !
Fännide arv on kasvavas tempos.
Miks? Sest 1. meid (mänijaid huvitas, et oleks publikut) kutsusime sõpru kohale,kellele see sai väga südamelähedaseks.
2. meie fännid peavad end väga väga hästi üleval ja see toob meil peresid lastega ka kohale.
Vastaste vastu laulud on vägagi leebed ja pigem humoorikad. Aga mis peamine, valdav osa lauludest ja hüüetest on meid toetavad, mitte vastaseid masendavad.
Miks? Sest mängijatel väljakul on motiveerivam kuulda oma klubist laulu või hüüdeid "me usume! me usume! ja seda ka siis, kui oleme kaotusseisus.

Seega, mida ma tahan öelda on see, et kõik kes te käite mängudel kutsuge ka sõpru sinna, samas käituge nii, et inimestel ei oleks staadionil võõristav ja piinlik olla. Samuti rahustame ehk ka sõpru-tuttavaid, kui keegi väga tuliseks läheb ja tahab rusikaid käiku lasta. Vastasel juhul jäämegi halama, et pole publikut ja pole publikut.

Peeter I
03.08.09, 12:46
Õige jutt.

ballack
03.08.09, 12:52
Muidu mirkoga nõus, aga see, et vastastele väga leebed laulud...sellega ei ole nõus. Vastasel tuleb motivatsioon maha võtta mitte laulda talle stiilis "loodame, et sa nüüd ei solvu ja ikka hästi edasi mängid".

Peeter I
03.08.09, 12:55
Minu arvates on üks suur viga see, et telekas seda näitab.

-mirko-
03.08.09, 13:30
No ma ei ütleks et need leebed laulud vastaseid külmaks jätaks:P
Neis pole jah ühtki roppu sõna, aga sisu on väga terav ja vastaste satsi pole ilmselt kuigi õnnelik nende lugude üle. Eesti keel on ilus keel ja selle seast leiab pääääris häid asju, mida jalgpallilahingutesse integreerida;)
Ehk on uuel hooajal väiksel karikal võimalik teil neid kuulda kui Tlnas mängime. Senimaani on väiksel karikal Tlna piirkonna mängudel meie fänniarmee olnud 3-10/20x ülekaalus võrreldes "koduvõistkondadega" ja päris lust on neid kuulata

PETSINHO
03.08.09, 13:45
Olen samuti -mirko- jutuga päri ja kiidan Welco kutte, et viitsivad fännidega rikastada ka madalamate liigade mänge :)

Elari#3
03.08.09, 14:05
Minu arvates on üks suur viga see, et telekas seda näitab.
Võta kokku ennast. See on ainuõige samm, telekast näitamine pigem suurendab huvi toimuva vastu. See paneb inimese mõtlema, et oh, lahe oleks ka kohale minna. Ega jama ju telekast ei näidata. Sinu mõtlemine on see, et tänu sellele kõik vaatavad kodust. Kahtlen sügavalt ;)

meesmuiste
03.08.09, 15:18
Ega jama ju telekast ei näidata.

Sorry OT, aga selle väite üle võib küll pikalt vaielda :)

Nahkpea
03.08.09, 19:50
Liigajalgpalli näitamine TV-s on igale natukenegi end jalgpalliriigiks pidavale maale niivõrd loomulik samm, et selle mõtekuse üle on küll kohatu vaielda.

Elari#3
04.08.09, 00:06
Sorry OT, aga selle väite üle võib küll pikalt vaielda :)
Said aru küll, mida ma mõtlesin :D. Ja kindlasti võib :D

elionpros
12.08.09, 18:45
meil käis B2 liigamängu vaatamas u. 100 inimest , :D

v50
12.08.09, 18:47
Vanemad käisid vaatamas jah. :rolleyes:

Raoy
12.08.09, 18:49
Vanemad ei ole siis publik v? Ära parem targuta.

v50
13.08.09, 01:27
Vanemad ei ole siis publik v? Ära parem targuta.

Hehe, tore kui käiakse mudilasi vaatamas, ega see midagi halba ei tähendanud. ;)

erxu
13.08.09, 01:28
Omal ajal kui sai pelatud ka tattidena II liigat, käis meil ka 100-200 inimest vahtimas.. Siis oli ikka kõva tunne, kui metsakal kõik kivitribüünid olid rahvast täiesti täis.

Horatio
13.08.09, 01:29
meil käis B2 liigamängu vaatamas u. 100 inimest , :D

Kellega mängisite? Vaataks kohe protokollist üle.

barackobama
14.08.09, 01:44
Viljandi Tulevikuga b2 esiliiga

Horatio
14.08.09, 01:48
Protokollis on numbriks kahjuks 0 aga võibolla jäi kahe silma vahele.

eston maravilha
14.08.09, 18:07
ja nii ongi, sest noorteprotokollidesse pole ejl suvatsenud publiku lahtrit lisada.

elx
14.08.09, 20:31
Noored mängivad enda arendamiseks mitte publikule, ilmselt on loogika selline.

Peeter I
17.08.09, 12:31
See on minu isiklik arvamus, aga minu arvates ei tohiks telekast näidata Tallinna Kalevi kodumänge. See ei kutsu vaatama.

Nohik
17.08.09, 13:04
See on minu isiklik arvamus, aga minu arvates ei tohiks telekast näidata Tallinna Kalevi kodumänge. See ei kutsu vaatama.

ja miks sa nii arvad? Suur tühi statka? Mängu poolest nad ju nii väga teistest tabeli viimastest ju väga ei erine imho.

Peeter I
17.08.09, 13:07
ja miks sa nii arvad? Suur tühi statka? Mängu poolest nad ju nii väga teistest tabeli viimastest ju väga ei erine imho.

Suur tühi statka jah.

eston maravilha
17.08.09, 15:30
siis ei tohiks flora mänge ka näidata.

Raimo
17.08.09, 15:30
Suur tühi statka jah.

Kuuldavasti viib Kalev oma mängud Kernu PK staadionile. Seal puudub suur ja kõle tribüün.

sosku
17.08.09, 20:01
Kuuldavasti viib Kalev oma mängud Kernu PK staadionile. Seal puudub suur ja kõle tribüün.
Mõtled sa seda tõsiselt või teed kah irooniat?