320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

    Algselt postitas purjutaja
    Algselt postitas Martin
    EJL reklaamib nt. mänge raadios (Viker ja R2).
    Äkki reklaamitakse vales kohas! Ma näiteks ei tea , mis asi see R2 on?
    R2 = Raadio Kaks. Seda raadiot on kuulda üle kogu riigi. Kuigi R2 ehk siis Raadio kaks on end vist küll sidunud vaid koondisemängudega.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

      Üks mõte on selline, et hulga mugavam oleks mänge vaadata, kui mängijatel oleks nimed särkide peal kirjas. Mina näiteks enamikku meistriliiga mängijaid nägupidi ei tunne ja kavades ka tavaliselt kirjas ei ole ( Floral vähemalt ), mis numbri all keegi parasjagu mängib.
      It says so in the scriptures!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

        Algselt postitas Oll


        No R2st saan ma veel aru, aga Viker? Kas tõesti loodetakse tribüünidele saada täiendust penskaritest?
        Algselt postitas Martin

        EJL reklaamib nt. mänge raadios (Viker ja R2).

        Raadio tagab Kultuuriteadete rubriigis/.../
        see on vist tähenduslik lause, kult.teated peaks vist enam-vähem tasuta olema?
        pealegi, nagu ülal mainitud, \"üsnagi\" kuulatav raadiojaam (kui muidugi teismelisi chikke sihtrühmaks ei sea)
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

          Algselt postitas Jorgan
          Üks mõte on selline, et hulga mugavam oleks mänge vaadata, kui mängijatel oleks nimed särkide peal kirjas. Mina näiteks enamikku meistriliiga mängijaid nägupidi ei tunne ja kavades ka tavaliselt kirjas ei ole ( Floral vähemalt ), mis numbri all keegi parasjagu mängib.
          Levadial, Tammekal (kuigi on ka muutusi), Merkuuril ja TVMKl peaks numbrid kogu aeg samad olema. Dünamo osas ei julge pead anda. Valga ja Flora muutuvad iga mäng. Viljandit ja Kuret lihtsalt ei tea. Narval olid vist ikka kah samad numbrid kogu aeg.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

            rahvas tahab showd .. teravaid elamusi ja asju millest hiljem kodus rääkida oleks. Võtame kas või jalgpallipäeviku ja siis pühapäevaõhtused spordiuudised, kus eesti MV järjekordne voor kokku võetakse .. ma saan aru, et spordiuudised piirduvad 30 sekundilise ühemängulise ülevaatega, kus kiirelt vuristatakse 4-5 teravamat momenti ette, pall-pealelöök-värav .. ja järgmine.

            Kuid jalgpallipäevik võiks eesti meistriiliga vooru mängule keskenduda pikemalt kui 30 sekundit. Vaataks mängu teravamad momendid, ohtlikumad pealelöögid, kaardid, mängijate omavahelised kokkupõrked (verbaalsed), tülid kohtunikega. Väravamomendid alates sellest kuidas nad tekkisid (praegu näeb seda üldjuhul kuidas mingi mees lööb palli lihtsalt võrku .. aga enne seda ju keegi eksis, keegi andis hea passi, kuskilt tuli läbimurre jne - seda ei näidata.)

            Ja asi tuleb atraktiivseks teha, a\'la Flora poolel tegutses äärmiselt kindlalt keskkaitsja Alo Bärengrub - ja siis tuleb a\'la 40-60 sekundiline lõik sellest, kuidas keskkaitsja ründajatest üle on. Või FC Levadia ründaja Konstantin Vassiljev tegi platsil mis tahtis - ja videoklipp sellest, kuidas Vassiljev vastase kaitsjatele jalge vahelt ära teeb.

            Rahvas istub vaatab - oh kurat äge. Ja ilusa ilma korral lähevad statale vasja trikke vaaatama
            www.jkpiraaja.ee

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

              Algselt postitas ilms

              Kuid jalgpallipäevik võiks eesti meistriiliga vooru mängule keskenduda pikemalt kui 30 sekundit. Vaataks mängu teravamad momendid, ohtlikumad pealelöögid, kaardid, mängijate omavahelised kokkupõrked (verbaalsed), tülid kohtunikega. Väravamomendid alates sellest kuidas nad tekkisid (praegu näeb seda üldjuhul kuidas mingi mees lööb palli lihtsalt võrku .. aga enne seda ju keegi eksis, keegi andis hea passi, kuskilt tuli läbimurre jne - seda ei näidata.)
              Tänapäeva tehnikaga võiks isegi ju stoppkaadri peale joonistada kuidas mingi huvitav kombinatsioon kulgeb. Ja siis veel kord üle näidata. Oleks endalgi õpetlik vaadata kuidas keegi vabaks mängida või tsoone tekitada ründajatele. Sel juhul peaks muidugi seletaja olema keegi kes ise ka asjast aru saab. Kindlasti mitte mõni ajakirjanik.
              Või siis näiteks tõesti mõnda tehnilist nippi näidata aegluubis. Noortel oleks siis ka võimalik asju kodus hoovi peal proovida.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                Algselt postitas Jyrka



                Vikerraadio on Eesti kõige kuulatavam raadiojaam.
                Vikerraadiot kuulas Emori andmeil talvekuudel (detsember - veebruar)
                keskmiselt 387 000 inimest nädalas ja keskmiselt 286 000 inimest päevas.
                Pooled eestlastest kuulasid Vikerraadiot vähemalt veerand tundi nädalas.
                38% eestlastest kuulas programmi iga päev.
                35% keskmisest päevasest raadiokuulamisajast kulus Vikerraadio kuulamisele,
                ehk siis keskmiselt 1 tund ja 43 minutit eestlasest raadiokuulaja kohta.
                Keskmisest tunduvalt enam kuulasid meid kõrgharidusega inimesed - 59% sihtrühmast.
                Keskmisest rohkem oli Vikerraadiol kuulajaid Tallinnas ja Virumaal.
                Uskuge jah neid Emori andmeid! Astuge sisse erinevatesse firmadesse ja vaadake , mis raadiojaamad mängivad! ma ei tunne ühtegi inimest kelle kodus mängiks Vikerraadio.
                Suurel osal vanematel inimestel on Raado Elmar ja noorematel Sky Plus
                Mulle meeldis kuidas jäähoki klubi Panter ennast eelmine aasta Sky raadios tutvustas
                ( ma teadsin jäähokist ainult nii palju ,et see on venelaste pärusmaa). Mis te arvate, kui palju tal vaataskond suurenes?
                JK võiksid just ennast tutvustada populaarsetes raadiojaamades( vikerraadio see ei ole,)
                , sinna juurde näiteks SMS-i mäng, mille auhindu jagataks mingi mängu vaheajal jne.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                  Algselt postitas purjutaja


                  Algselt postitas Jyrka



                  Vikerraadio on Eesti kõige kuulatavam raadiojaam.
                  Vikerraadiot kuulas Emori andmeil talvekuudel (detsember - veebruar)
                  keskmiselt 387 000 inimest nädalas ja keskmiselt 286 000 inimest päevas.
                  Pooled eestlastest kuulasid Vikerraadiot vähemalt veerand tundi nädalas.
                  38% eestlastest kuulas programmi iga päev.
                  35% keskmisest päevasest raadiokuulamisajast kulus Vikerraadio kuulamisele,
                  ehk siis keskmiselt 1 tund ja 43 minutit eestlasest raadiokuulaja kohta.
                  Keskmisest tunduvalt enam kuulasid meid kõrgharidusega inimesed - 59% sihtrühmast.
                  Keskmisest rohkem oli Vikerraadiol kuulajaid Tallinnas ja Virumaal.
                  Uskuge jah neid Emori andmeid! Astuge sisse erinevatesse firmadesse ja vaadake , mis raadiojaamad mängivad! ma ei tunne ühtegi inimest kelle kodus mängiks Vikerraadio.
                  Suurel osal vanematel inimestel on Raado Elmar ja noorematel Sky Plus
                  Mulle meeldis kuidas jäähoki klubi Panter ennast eelmine aasta Sky raadios tutvustas
                  ( ma teadsin jäähokist ainult nii palju ,et see on venelaste pärusmaa). Mis te arvate, kui palju tal vaataskond suurenes?
                  JK võiksid just ennast tutvustada populaarsetes raadiojaamades( vikerraadio see ei ole,)
                  , sinna juurde näiteks SMS-i mäng, mille auhindu jagataks mingi mängu vaheajal jne.
                  SMS mäng või midagi sellist oleks hea. Ükskõik mida, et laisk eestlane oma pöidla persest välja tõmbaks ja veic ka hallollust kõrvade vahel kasutaks...
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                    Kellel vähegi huvi ja viitsimist, soovitan lugeda seda: link

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                      Algselt postitas asdf


                      Kellel vähegi huvi ja viitsimist, soovitan lugeda seda: link
                      Tõsiselt hea jutt. Soovitan lugeda.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                        Hmm. Mul tekkis kohe huvi minna mõnd Meistriliiga mängu vaatama seda teemat lugedes.

                        AGA...kust ma leian mängude toimumisajad? EJL kodulehelt näiteks ei leia...

                        LK

                        edit: Aitäh!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                          Algselt postitas Oll


                          Algselt postitas päkapikk


                          Algselt postitas Oll


                          http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

                          Veenduge ise, kui puts*s on meie publikuga seotud asjad võrredes ükskõik, millise Euroopa riigiga.

                          Hakka või uskuma, et keskmine eestlane on tõesti pedekas
                          Tihti ise nn.Eestikatel käid???Kas see kui palju inimesi on liigamänge vaatamas määrab ka meie rahvuse seksuaalse orientatsiooni??mida sina oled teinud selleka et publik staadionile tuleks??
                          Võin mürki võtta, et käin Meistri- ja Esiliigamängudel rohkem kui sina!
                          Mine osta endale Statoili stardikomplekt, kui sa tõesti seda orientatsioonijuttu tõsiselt võtsid.
                          Mida olen mina teinud, et staadionil publikut oleks? No näiteks kasvõi eile plekkisin 250 eeku puhtalt bensu alla, et sõita Haapsalust Tallinna mänge vaatama. Ja nii umbes kaks korda kuus. Lisaks mulle leian alati ka ülejäänud autotäite ehk veel neli inimest. Kui võtta arvesse, et Meistriliiga mängudel käib ca 100 matsi, siis minu \"töö\" osakaal on umbes 5% Kui 8 aastat tagasi käisin Haapsalust esimesi koondise mänge vaatamas, siis pidin liikuma bussiga kuna lihtsalt olin ainuke huviline. Sellest ajast saadik on minuga mängudel käinud ca 40-50 erinevat inimest. Tulemus- alati enne koondise mänge on huvilisi vähemalt nii palju, et vaja läheb 2-3 autot.
                          Mida sina oled teinud selleks, et publik staadionile tuleks? Peale klähvimise foorumis, ma mõtlen.
                          sorry,et vastust nii kaua ootama pidid.mida mina teinud olen,et rahvas staadionile tuleks???Peab tunnistama et eesti meistriliiga mängudel ma tõesti tihti ei käi ja teisigi pole sinna vedanud,kuid nii mõnegi tuttava olen vedanud koondise mängudele,ning siiamaani nad käivad seal.Statoili stardikas sobib sulle sama hästi või pareminigi kui mulle.rahast me rääkima ei hakka,sest igaüks maksab niipalju kui ta rahakott võimaldab.............ning sina ja sinu 250 krooni ei ole mingi näitaja.mis puutub klähvimisse,siis mina küsisin ja sina klähvisid.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                            Algselt postitas päkapikk


                            Algselt postitas Oll


                            Algselt postitas päkapikk


                            Algselt postitas Oll


                            http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

                            Veenduge ise, kui puts*s on meie publikuga seotud asjad võrredes ükskõik, millise Euroopa riigiga.

                            Hakka või uskuma, et keskmine eestlane on tõesti pedekas
                            Tihti ise nn.Eestikatel käid???Kas see kui palju inimesi on liigamänge vaatamas määrab ka meie rahvuse seksuaalse orientatsiooni??mida sina oled teinud selleka et publik staadionile tuleks??
                            Võin mürki võtta, et käin Meistri- ja Esiliigamängudel rohkem kui sina!
                            Mine osta endale Statoili stardikomplekt, kui sa tõesti seda orientatsioonijuttu tõsiselt võtsid.
                            Mida olen mina teinud, et staadionil publikut oleks? No näiteks kasvõi eile plekkisin 250 eeku puhtalt bensu alla, et sõita Haapsalust Tallinna mänge vaatama. Ja nii umbes kaks korda kuus. Lisaks mulle leian alati ka ülejäänud autotäite ehk veel neli inimest. Kui võtta arvesse, et Meistriliiga mängudel käib ca 100 matsi, siis minu \"töö\" osakaal on umbes 5% Kui 8 aastat tagasi käisin Haapsalust esimesi koondise mänge vaatamas, siis pidin liikuma bussiga kuna lihtsalt olin ainuke huviline. Sellest ajast saadik on minuga mängudel käinud ca 40-50 erinevat inimest. Tulemus- alati enne koondise mänge on huvilisi vähemalt nii palju, et vaja läheb 2-3 autot.
                            Mida sina oled teinud selleks, et publik staadionile tuleks? Peale klähvimise foorumis, ma mõtlen.
                            sorry,et vastust nii kaua ootama pidid.mida mina teinud olen,et rahvas staadionile tuleks???Peab tunnistama et eesti meistriliiga mängudel ma tõesti tihti ei käi ja teisigi pole sinna vedanud,kuid nii mõnegi tuttava olen vedanud koondise mängudele,ning siiamaani nad käivad seal.Statoili stardikas sobib sulle sama hästi või pareminigi kui mulle.rahast me rääkima ei hakka,sest igaüks maksab niipalju kui ta rahakott võimaldab.............ning sina ja sinu 250 krooni ei ole mingi näitaja.mis puutub klähvimisse,siis mina küsisin ja sina klähvisid.

                            Summa tõin lihtsalt näiteks ja tegelt transpordi alla 4x-10x piletihinna panemine, peaks näitama, et võtan asja suht tõsiselt ja kirega. Sul ei tasu minu kallal õiendada, seda enam kui ise mänge ei vaata.
                            Kui sa oledki nii temeramentne, et ei suuda küsivaid lauseid ühe ? märgiga lõpetada, siis peaksid arvestama, et teised võtavad sinu juttu kui klähvimist.
                            Mõistad????????????????????
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                              Algselt postitas Oll


                              Algselt postitas päkapikk


                              Algselt postitas Oll


                              Algselt postitas päkapikk


                              Algselt postitas Oll


                              http://www.european-football-statistics.co.uk/attn.htm

                              Veenduge ise, kui puts*s on meie publikuga seotud asjad võrredes ükskõik, millise Euroopa riigiga.

                              Hakka või uskuma, et keskmine eestlane on tõesti pedekas
                              Tihti ise nn.Eestikatel käid???Kas see kui palju inimesi on liigamänge vaatamas määrab ka meie rahvuse seksuaalse orientatsiooni??mida sina oled teinud selleka et publik staadionile tuleks??
                              Võin mürki võtta, et käin Meistri- ja Esiliigamängudel rohkem kui sina!
                              Mine osta endale Statoili stardikomplekt, kui sa tõesti seda orientatsioonijuttu tõsiselt võtsid.
                              Mida olen mina teinud, et staadionil publikut oleks? No näiteks kasvõi eile plekkisin 250 eeku puhtalt bensu alla, et sõita Haapsalust Tallinna mänge vaatama. Ja nii umbes kaks korda kuus. Lisaks mulle leian alati ka ülejäänud autotäite ehk veel neli inimest. Kui võtta arvesse, et Meistriliiga mängudel käib ca 100 matsi, siis minu \"töö\" osakaal on umbes 5% Kui 8 aastat tagasi käisin Haapsalust esimesi koondise mänge vaatamas, siis pidin liikuma bussiga kuna lihtsalt olin ainuke huviline. Sellest ajast saadik on minuga mängudel käinud ca 40-50 erinevat inimest. Tulemus- alati enne koondise mänge on huvilisi vähemalt nii palju, et vaja läheb 2-3 autot.
                              Mida sina oled teinud selleks, et publik staadionile tuleks? Peale klähvimise foorumis, ma mõtlen.
                              sorry,et vastust nii kaua ootama pidid.mida mina teinud olen,et rahvas staadionile tuleks???Peab tunnistama et eesti meistriliiga mängudel ma tõesti tihti ei käi ja teisigi pole sinna vedanud,kuid nii mõnegi tuttava olen vedanud koondise mängudele,ning siiamaani nad käivad seal.Statoili stardikas sobib sulle sama hästi või pareminigi kui mulle.rahast me rääkima ei hakka,sest igaüks maksab niipalju kui ta rahakott võimaldab.............ning sina ja sinu 250 krooni ei ole mingi näitaja.mis puutub klähvimisse,siis mina küsisin ja sina klähvisid.

                              Summa tõin lihtsalt näiteks ja tegelt transpordi alla 4x-10x piletihinna panemine, peaks näitama, et võtan asja suht tõsiselt ja kirega. Sul ei tasu minu kallal õiendada, seda enam kui ise mänge ei vaata.
                              Kui sa oledki nii temeramentne, et ei suuda küsivaid lauseid ühe ? märgiga lõpetada, siis peaksid arvestama, et teised võtavad sinu juttu kui klähvimist.
                              Mõistad????????????????????
                              Vabandust,sest tõesti ei teadnud et ?märkide arv eristab küsimist klähvimisest.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Miks ei ole publikut Eestikatel\'

                                oll ära ole koguaeg nii kuri
                                tartus on ilus ilm ja wifi japuha
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X