320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõtiskleme enne parimate valimist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtiskleme enne parimate valimist

    sry tanel aga see teema puhul on mul selge nägemus asjast, mida pean vajalikuks teha selgeks kõigile jlgpallihuvilistele enne valimist.
    kuna jalgpall on võistkonnamäng on raske valida parimat mängijat kui mäng iseenesest selgitab parima teami. järelikult on minu selge seisukoht, et parim mängija peab olema võidu võtmemängija. sel hooajal on järele jäänud vaid kaks võistkonda serie a-s, kes konkureerivad veel võidule. kõik eelised on juventusel, kel 3p edu ning lisaks on oodata milani leeris lollide vigastuste vältimistaktikat. isegi vastased on vist juvel kergemad(faktina oma pead siinkohal ei anna). niisiis peaks valima parima mängija juve võistkonnast. kuigi neil on selleks mitmeid kandidaate(ibra, nedved, camoranesi, dp ja eks juve poisid teavad ise paremini), kes eri hetkedel kastaneid tulest päästnud on siiski fakt, et juve võtmemängija on olnud platsil hoopis 12 mängija, mees kellel vile suus ja kes oma arust on jube \"sõltumatu\". temale aga seda tiitlit pärandada ei saa. see pärast peabki selle valiku pärast oma jumalatele lootma ning nägema milani võitu. milani poolt tooks välja mõned mehed, kes sellise asjade käigu puhul oleks aasta mängijad:1)maldini-kõik teame milani viimase-hetke-väravaid. selleks, et võistkond oma ebausust üle saaks on vaja tugevat juhtpersooni väljakul
    2)cafu-selle mehe talent on just säranud nendel viimastel minutitel ning tema oskused tulevad parimalt välja, kui vastased on väsinud(ja see ei ole õnn, set kui te teate, et ta treenib pärast üldist treeningut veel tund aega spurte tehes ning tsenderdamist harjutades
    3)sheva-tuleb vigastusest ja kohe taob kolle. nii ei saa vist iseloomustada ühtegi teist ründajat. ka rasketel hetkedel kandnud liidrirolli nning löönud tähtsaid väravaid

    no eks oponeerige. minu arvamust see ei muuda, kuigi juve süüks ei saa kohtunikesoosimist pidada ja eelmine aasta ka milani puhul raskel hetkel ei loetud nende vastaste ühte väravat
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    Vastus teemale \'hooaja mängija\'

    Lisan veel sinna Milani nimistusse siukese mehe nagu Clarence Seedorf

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'hooaja mängija\'

      Algselt postitas sell8


      Lisan veel sinna Milani nimistusse siukese mehe nagu Clarence Seedorf
      Tähendab, räägitakse parimast, mitte halvimast.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'hooaja mängija\'

        Algselt postitas mr.eyebrow
        on siiski fakt, et juve võtmemängija on olnud platsil hoopis 12 mängija, mees kellel vile suus ja kes oma arust on jube \"sõltumatu\". temale aga seda tiitlit pärandada ei saa. see pärast peabki selle valiku pärast oma jumalatele lootma ning nägema milani võitu.
        Mind huvitab, kaua ma pean seda \"kõik kohtunikud soosivad Juvet\" soigumist kuulama- tõsiselt viskab üle


        Algselt postitas mr.eyebrow
        kuna jalgpall on võistkonnamäng on raske valida parimat mängijat kui mäng iseenesest selgitab parima teami. järelikult on minu selge seisukoht, et parim mängija peab olema võidu võtmemängija.
        Selle arvamusega ei saa nõustuda. Nii Juve kui ka Milani eelis teiste klubide ees on meeskonna mitmekesisus. Kummalgi meeskonna pole see hooaeg olnud säravat tähtmängijat, eks on mängu ära teinud (nagu eelmine aasta oli Juvel nt Nedved). Kui kedagi nendest meeskondadest esile tõsta, siis Milanis Shevshenkot ja Juvest Buffoni või siis meeskondade keskaitsjaid.
        Mina vaataks hooaja mängija valimisel tagumisi meeskondi. Nt Udinese kollkiiper De Sanctis või siis Sampdoriast Diana või Flachi. Või siis miks mitte hoopis Palremo Toni või Cagliari Esposito, mõlemad teinud väga kena hooaja. Tegelikult langeb mu eelistus hoopis Alberto Gilardinole- Mees on Serie A`s löönud enim väravaid (peaaegu pooled Parma väravatest), aitas Parma suhteliselt kaugele UEFA Cupis, on esinenud korralikult koondise eest ja teda ajavad taga kõik tippklubid alates Realist lõpetades Milaniga.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'hooaja mängija\'

          Muide, ära tule ütlema nüüd, et Milan kohtunikelt teeneid ei saa.

          Seedorf ei ole muidugi kindlasti sel hooajal mingi väga halb olnud, vähemalt nii palju, kui mina olen näinud. Parimaks ei kõlba igaljuhul, kuid selline korralik.

          Nedvedi ma samuti ei valiks hooaja parimaks. Üle poole hooaja teisest poolest vigastatud olnud ja naastes ka mitte just super mänge teinud.

          Hooaja parima valimiseks tuleks vast kõigepealt valida parim väravavaht, kaitsja jne. Ning siis nende seast võtta.

          Juventus ja Milan on minu jaoks liiga ühtne tiim, et kellegile mingit eraldi kiitust avaldada. Ma usun, et neist tiimidest ma kaaluks ainult Shevchenko valimist. Gilardino oleks tõesti valik, kuid kui me teda hakkame vaatama, siis tuleb sõna anda ka Cristiano Lucarellile, Francesco Flachile ja Vincenzo Montellale.

          Minu arust tuleks valida mees, kes on terve hooaja stabiilselt hästi esinenud. Nii, et sõelale jääks Shevchenko, Lucarelli, Gilardino ja Flachi + mõned muud mängumehed, keda ma kaalun. Ma ootan hooaja lõpu ära ja teen oma valiku. 3 vooru veel lõpuni, võib veel paljugi muutuda.

          Ma avan \"Serie A Parimate\" teema ka täna õhtul või homme. Enivei, oleks tore, kui teema pealkiri oleks suurte tähtedega.
          sigpic

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'hooaja mängija\'

            eks see kohtunikecase varjutab siiski juve head hooaega ja ega see enne lõppe kuni teilt ka tähtsaid mänge hakatakse röövima. ka minu lemmik sel hooajal on olnud siiski gila-sest ikkagist itaalia täkk ja sobiks ka meie klubisse(siiski on mul taneli previewidewst vist meeles et parma mängis uefas teise koosseisuga) aga lihtsalt pole sportlik valida võitjaks tegelik kaotaja. tooks näite nba-st kus eelmine hooaeg t-mac möllas ja tegi mis tahtis aga võistkond ei saanud isegi play-offi. a noh eks ole see kahe otsaga asi
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'hooaja mängija\'

              minu arvamust see ei muuda, kuigi juve süüks ei saa kohtunikesoosimist pidada ja eelmine aasta ka milani puhul raskel hetkel ei loetud nende vastaste ühte väravat
              et siin sulle kerge tähelepanek et ma ei räägi milanist kui inglist.
              teemat pole jah ennem teinud.sry.
              minu tugev seisukoht spordi puhul on et see oleks aus ja võimalikult ilma agadeta(see on jah irooniline te ma ikkagist jalgpalli niipalju armastan) kohtunikega tuleks leida parem rakendus 4. ja ma arvan kui see olex videokohtunik võix siiski mõned olukorrad ta yle vaadata a la hokis(aga eks jalkas on raske ausust otsida) ja kui sa õieti mäletad siis ma ei rõõmusta ka kui vastastel on mõni staar puudu, sest siis hakkabki selline halin
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'hooaja mängija\'

                Tõesti, vähemalt Pietro Carmignani ajal pole Gilardino vist ühtegi mängu algkoosseisus alustanud. Selle tüseda mehe ajal, kelle perekonnanimi oli vist Baldini või muu selline, ma pole niivõrd jälginud seda Uefa Cupi teekonda. Küll mäletan, et läbi häda punnitati ennast järgmisesse ringi. Oligi vist juba Carmignani, siis pukki pandud viimase mängu eel.
                Ja sinu võrdlus on tõesti kahe otsaga asi. NBA ja jalgpalli vahele paralleele ei tõmbaks, kuna jalgpalliliigas teevad kõik võistkonnad oma mängud ära, antud juhul siis 38. NBA\'s, aga play-offides veel hulga mänge, kust osad tiimid koos mõne supermehega ei saa mängida. No ma loodan, et saate pihta, kuna ei oska eriti lühikeselt seda lahti seletada.
                Ja rääkides üldse Itaalia ründajatest, siis sel hooajal on super ikka. Kui ma ei eksi, siis 4 parimat on itaallased. (Gilardino, Toni, Lucarelli ja Montella)
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                  nbal on ka hooaeg kus valitakse parim...see aasta hooaja võitja võtmemängija STEVE NASH
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                    Gilardino jah UEFA CUP-is suur mängida ei saanud...aga Parma päästnud serie B-st kindlasti....Mina valiks ta aasta mängijaks

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                      poolkaitsa vanus alla 23...äkki see noormängija kohta?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                        Algselt postitas mr.eyebrow
                        järelikult on minu selge seisukoht, et parim mängija peab olema võidu võtmemängija. sel hooajal on järele jäänud vaid kaks võistkonda serie a-s, kes konkureerivad veel võidule.
                        Ei kipu eriti arvama, et hooaja parim mängija peaks olema võitjameeskonnast.

                        Ütleme nii, et kui poleks Gilardinot, oleks Parma kindlasti kehvemas seisus kui praegu, samas oleks ka Livorno ilma Lucarellita vähe nukramas seisus jne.

                        Nõustun Taneliga, et Juventuse edu just meeskonna ühtluses seisnebki ning aasta parimaks mängijaks ei näe alust mitte kedagi pakkuda.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                          njah...minu jaoks ongi paradoksaalne valida parimaks mängija kes tegelikult on kaotaja. igatahes hetkel saab kyll gila meie foorumist selle tiitli kätte
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                            Algselt postitas mr.eyebrow


                            njah...minu jaoks ongi paradoksaalne valida parimaks mängija kes tegelikult on kaotaja
                            Kaotus on suhteline mõiste- mõne meeskonna jaoks on nt 10. koht kokkuvõttes väga hea saavutus, teise klubi jaoks läbikukkumine. Ja üleüldse on minu arvates nõme mängijat mitte tunnustada selle pärast, et ta ei mängi tippklubis (=klubis, mis ei võitle tiitli pärast). See oleks vägagi positiivne, kui mängijad ei jookseks rahapaki järele vaid proovivad oma üleskasvatanud klubi tippu viia.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Hooaja mängija\'

                              väga suur vahe on tunnustamisel ja parimaks kuulutamisel. parim tuleb valida parimate seast. kindlasti võime me siinkohal tuua kõik värvikaid näiteid vastavalt oma veendumustele. yks mees lööb kolle ja võistkond on päästetud ja hea vastunäide-rooney ja everton. alati ei saa parimaks võitja-ronaldinho. kaotus on kyll suhteline kuid fakti see ei muuda. ka tase ja pinged on tiestsugused. veelkord-kui on liiga palju suhtelisi faktoreid tuleb vaadata faktidele näkku. võitja on see kes võidu koju toob ja kui parma jaoks on tõesti püsimajäämine suurem võit kui suurtele scudetto siis palun.

                              mõne aasta pärast tuleb väike poiss ja kysib kes see hooaja parim gilardino oli ning vanemad juba teavad et see mees oli üle kõikidest teistest ja saavutas võimatut ning jättis kunagise piimaklubi võitlema suurte koljatite vastu(no tuli veic ülepingutatud aga vb jõuab point kohale)

                              ettepanek on muuta tiitli nimi parimast millekski muuks! enne ei jäta oma eestlaslikku jonni

                              TA LIIGUB SIISKI...
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X