320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    madalale vist ikka, kuna sweeper katab sul niikuinii suluseisud ära

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      mängijate statsi poolelt nii palju siis et arvesse lähevad ainult liiga mängud ja sulgudes enam ei näita vahetusest tulnud mänge..............mulle ei meeldi see et et statsi ei lisata enam CL või karika mänge

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        päris muhe mäng..ise teen chelseaga...ostsin adriano, juninho, Jorge andrade...kellega teie mängite, kelle ostsite ja kuidas läheb??
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas 2cool4school


          päris muhe mäng..ise teen chelseaga...ostsin adriano, juninho, Jorge andrade...kellega teie mängite, kelle ostsite ja kuidas läheb??
          sama ikka adriano ja andrew johnsoni ja rosicky va täku

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Esimene hooaeg Leedsiga läbi. Liigas saavutasin 6-nda koha, ehk siis viimane koht üleminekutele minekuks. 7. kohta edestasin vaid väravatevahega, muuseas oli Leeds liigas suurim skooria, suurim osa selles oli Rob Hulsel kes lõi vastaste võrku 27 kolli, järgnesid Blake ja Healy. Playoffis võitsin kõigepealt penaltiteka Leicestery ja seejärel lisaajal playoffi finaalis Stoke-t 4-2. Uus hooaeg siis Premieris ja üritan kuidagi püsima jääda. Väga palju olen investeerinud noortesse tõusvatesse tähtedesse, isegi väravas seisab vaid 17a Dane Austin ja saab oma ülesannetega hästi hakkama.

            Mängust kah, SIGames on AI lõpuks korralikult tööle saand, umbes 5-6 mänguga suudab arvuti su taktika lahti murda, seetõttu tuleb pidevalt varieerida erinevate taktikatega.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              Kes prantsuse liigasse joinida tahab??

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                mis mõtes??
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Algselt postitas Zaeka


                  öelge mu lollile küsimusele vastus:kui ma mängin sweepriga kas ma panen kaitseliini kõrgele või madalale??

                  enda arust peaks madalale panema aga noh ma olen loll kah:P
                  Kindlalt see all pool kaitseliini. Minu teada on ta libero moodi tegelane.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Algselt postitas riks12


                    Algselt postitas Zaeka


                    öelge mu lollile küsimusele vastus:kui ma mängin sweepriga kas ma panen kaitseliini kõrgele või madalale??

                    enda arust peaks madalale panema aga noh ma olen loll kah:P
                    Kindlalt see all pool kaitseliini. Minu teada on ta libero moodi tegelane.
                    Seda ma teadsin isegi et ta kaitseliini taga mängib ja et ta libero on

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Algselt postitas Glazza


                      Tervitus,

                      siin küsiti, et kas Eesti liiga on mängu millalgi saabumas. Kuna mina olen see inimene, kes koostab FM jaoks juba 4 aastat Eesti andmebaasi, siis tean öelda et ei tule. Nagu keegi siin ka juba mainis, siis Eesti turg on nii väike, et meie liiga tegemine ei paku tegijatele suurt huvi. Olen sel teemal nendega iga aasta vestelnud, aga vastused on lakoonilist laadi. Pigem on huvi isegi väiksemaks jäänud (või ei viitsita sama juttu uuesti rääkida).

                      Lootus on aga muidugi alati olemas ja eks ta kunagi peab ikka ka ära tulema. Kasvõi juba seepärast, et oleme pikka aega Eesti andmebaasi arendanud. Ja ka sel põhjusel, et selliseid konkreetse maa andmebaase, mis mängus esindatud ei ole, on väga vähe. Eks ma arendan seda teemat peagi edasi!


                      Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.
                      Las vaatavad palju eestlased managerzone ja hattricki mangivad voibolla siis motlevad umber.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas NUFC


                        Algselt postitas Glazza


                        Tervitus,

                        siin küsiti, et kas Eesti liiga on mängu millalgi saabumas. Kuna mina olen see inimene, kes koostab FM jaoks juba 4 aastat Eesti andmebaasi, siis tean öelda et ei tule. Nagu keegi siin ka juba mainis, siis Eesti turg on nii väike, et meie liiga tegemine ei paku tegijatele suurt huvi. Olen sel teemal nendega iga aasta vestelnud, aga vastused on lakoonilist laadi. Pigem on huvi isegi väiksemaks jäänud (või ei viitsita sama juttu uuesti rääkida).

                        Lootus on aga muidugi alati olemas ja eks ta kunagi peab ikka ka ära tulema. Kasvõi juba seepärast, et oleme pikka aega Eesti andmebaasi arendanud. Ja ka sel põhjusel, et selliseid konkreetse maa andmebaase, mis mängus esindatud ei ole, on väga vähe. Eks ma arendan seda teemat peagi edasi!


                        Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.
                        Las vaatavad palju eestlased managerzone ja hattricki mangivad voibolla siis motlevad umber.
                        Vaadata ju võivad aga palju on eestlasi kes on mängu ostnud, just selline turg on neile tähtis.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          No arvata on,et ei osta kui ma liigat mangida ei saa.Mina naiteks ostaks originaali kui eesti liiga sees oleks.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            Aga nemad ei taha eesti liigast ennem kuulda kui neil on kõvad müüginumbrid all. Aga aitab sellest, Premieri hooaeg Leedsiga hakkas siis kaotusega Blackburnile 0-2 ja viigiga Boltoni vastu.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Hakkasin Chelseaga

                              Praegu Arsenaliga võitlen esikoha pärast. Ega teisedki kaugel pole.
                              Ostsin omale ss Stami, Cassano, G.Rossi, Juninho ja müüsin maha Duffi. Duffi asendajaks siis Cassano.

                              Mängin Chelsea tüüpilist taktikaga.

                              Koosseis:

                              Cech
                              Ferreira, Stam, Terry, DelHorno
                              Essien
                              Juninho, Lampard
                              Robben, Cassano
                              Drogba

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Chelseaga igavaks ei lähe?

                                Mu teise hooaha Leedsi koosseis:

                                Neil Sullivan

                                Frazer Richardson - Karl Svensson - Matthew Kilgallon - John O\'Brien

                                Diego Souza

                                Shaun Derry - Danny Pugh

                                Juan Rodriguez

                                Vratislav Lokvenc - Rob Hulse

                                Inimesed kes ka koosseisust läbi käivad, kuna kasutan palju rotationi ja taktikate pidevat vahetamist:

                                Dane Austin
                                Dan Harding
                                Sean Greagan
                                David Healy
                                Ole Gunnar Solskjaer
                                Robbie Blake
                                Custodio
                                Sascha Riether
                                Vasilis Tsiartas
                                Simon Walton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X