320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Algselt postitas fittibaldi


    Algselt postitas Martin

    Hernan Crespo (Chelsea, 1,3 mil)
    06/07 hooajal? Väga ebareaalne mäng.

    See küll ebareaalne ei ole :P
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Algselt postitas Kebab
      Algselt postitas Martin
      Juurde on klubisse tulnud Hasan Salihamidzic (Bayern, tasuta)
      Eks näis, mis meist saab.
      Väga ebareaalne mäng. Hasani iseloomustus - \"Brazzo is the life and soul of the team\". Bayern ei annaks teda neverever tasuta Leedsi. Häbenege mängutegijad.
      Tal sai leping läbi. Bayern ei uuendanud. Muutus tegelikult free transferiks ja lahkus juba Bayernist, siis palkasin. Enne ei tahtnud ta tulla.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Algselt postitas fittibaldi
        Algselt postitas Martin
        Hernan Crespo (Chelsea, 1,3 mil)
        06/07 hooajal? Väga ebareaalne mäng.
        Jah, oli transfer listed. Chelsea ostis endale hooaja eel mingi kolm uut ründajat, alustades Torresega lõpetades teiste sarnaste peerudega. Crespo jäi järelikult üle. Drogba on ka muide müügis, kuid tema eest peab välja käima 7M.

        Muidugi Leedsi hooaeg on alanud päris sitalt. Sunderlandiga siis 1:1, Aston Villalt 0:1 suhu ja Boroga 2:0 eduseisust 90. minutil 2:2. Seega sitasti kõik.

        Mido sai neljaks kuuks viga, Crespo on ka kuidagi tõbine ja üldse veereb see kuradi klubi allamäge Õnneks on veel natuke raha, saab meeskonda tugevadada ja püsima jään vast ikka. Siis saab juba looma hakata.

        Nüüd muidugi passin tööl ja mõtlen, et miks kurat küll ma Boro vastu viimastel minutitel umbkaitsesse ei läinud.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas Martin

          Nüüd muidugi passin tööl ja mõtlen, et miks kurat küll ma Boro vastu viimastel minutitel umbkaitsesse ei läinud.
          Mina aga passin tööl ja mõtlen, et miks pagana pärast ma töö ajal socerneti foorumis olen.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Martin vaata ette, ma jäin püsima ja saavutasin 15. koha ja board kurask lasi lahti mind

            Väike sahker-mahker ja tagasi Leedsi pukis ning siis uus hooaeg kohe hakkamas ja ma oma ostud/müügid sooritanud:

            Freddy Guarin - Tasuta
            Roque Junior - Tasuta
            Johannes Djourou - Tasuta
            Joseba Garmendia - Tasuta
            Javier Portillo - Tasuta
            Bruno Cheyrou - Tasuta
            Rincon - 160k
            Mido - 4M

            Niisiis hästi palju sain tasuta lõppeva lepinguga mehi, loodan et see hooaeg suudan paremat konkurentsi teistele tiimidele pakkuda.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              Täiendaks siis enda hooaega.

              Jätkasin aktiivselt osturallit:
              Mahamadou Diarra (Lyon, 5,75M) ja Stephen Kelly (Spurs, 2,1M). Lisaks laenasin Stanley Aborahi (Ajax), Didier Drogba (Chelsea) ja Louis Saha (Scum).

              Hooajast mängitud 6 kohtumist, väga raskelt läheb, kuid olen saanud esimesed kaks nappi võitu. Seega: 6 mängu, 2 võitu, 2 viiki ja 2 kaotust, väravad 7-9, punkte 8 ja koht 8s.

              Eks näis, mis nüüd saama hakkab.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Mu teine hooaeg hakkas siis Liverpool 1-2, Chelsea 1-3 ja Blackburn 3-1. Ehk siis 2 kaotust ja üks võit, loodame et hakkab paremuse poole minema.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Selline naljakas mõte tekkis, et kui su mängija haigeks jääb ja sa jättad ta meeskonda, mitte ei saada koju. Kas siis võib terve meeskond nakatuda ja sa ei saa mänguks mehi kokku? Kas selline asi on võimalik?
                  \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                  Marcello Lippi

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Algselt postitas waluswend


                    Selline naljakas mõte tekkis, et kui su mängija haigeks jääb ja sa jättad ta meeskonda, mitte ei saada koju. Kas siis võib terve meeskond nakatuda ja sa ei saa mänguks mehi kokku? Kas selline asi on võimalik?
                    Kahtlen.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      M teen siis Chelseaga. Koosseis:

                      ------------------Cech
                      ------Ferreira---Terry---Del Horno/Gallas
                      -----------------Pirlo
                      Robben-Essien-----Lampard-Duff
                      ------------Drogba-Ronaldo

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas waluswend


                        Selline naljakas mõte tekkis, et kui su mängija haigeks jääb ja sa jättad ta meeskonda, mitte ei saada koju. Kas siis võib terve meeskond nakatuda ja sa ei saa mänguks mehi kokku? Kas selline asi on võimalik?
                        Jah, võimalik. Seetõttu see valik seal ongi. Eks igaüks ise tea, kui pikk ta pink on. Mina saadan haiged parmud alati koju.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Kui juba nii paljud mängivad, siis võiks jagada ka teadmisi, keda kuhu osta, kes on hea jne. Ise soovitaksin teile Thiago Mottat. Ei tea kuidas ta mujal mängib, aga ise ostsin ta Unitedisse Keane\'i asendama ning siiamaani on ta igati hästi hakkama saanud. Iga mäng on tavaliselt reiting olnud 8.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            League One\'is saab väga edukalt kasutada Tarmo Neemelot ja Artur Kotenkot. Neemelo on mul liiga parim väravalööja ja assiste on ka parajalt. Kotenko teeb, aga iga mäng paar ilusat ja lausa võimatut tõrjet
                            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                            Marcello Lippi

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Aga kui natuke parema klubiga mängite ja rohkem lubada saata, siis ostke Anelka (u. 8mil.). Sõber kiidab teda ja ostab igale poole
                              Ise soovitan Essieni. Ta mul praega parim väravakütt. 4 mängust 5 väravat. Täiesti tavalises keskpoolkaitses. MoM on ta 2 korda old. Ja see ka hea et kui kaitjatest puudust tuleb võite tema panna. Sobib ka sinna

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Algselt postitas riks12
                                Ise soovitan Essieni.
                                Kahtlen kas teda on võimalik osta,tegin testiks siis pakkumisi alates 15mil kuni 60mil naela.
                                Kõik pakkumised rejectiti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X