PDA

View Full Version : Football Manager 2006

Leheküljed : [1] 2 3 4 5

fitti
10.05.05, 14:30
Väike eelvaade sellest, mis siis saama hakkab. (http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1126)

gamer
10.05.05, 15:42
A kuidas muidu jutud liiguvad, originaalis Eesti liiga ka ilmub või peame veel ootama ja palvetame järgmiste versioonide ootuses.

ethan
10.05.05, 19:06
Kui just massiliselt Eestis FM\'i ostma ei hakata, siis vaevalt Eesti liiga tuleb. Kuid kuluaarides (kus liigub üldse palju informatsiooni mängu kohta) käis jutt, et tuleb mõnes lähemate aastate versioonis võimalus ise liigasid teha, s.t. ilmselt mänguga kaasa tuleva editori abiga, ilmselt.

gamer
10.05.05, 19:36
Eks peab siis senikaua teisi liigasid modima ja eestistama. Muite Balti Superliiga esimesel hooajal võitis Meistriliiga Atlantas, TVMK ja Levadia ees.

telekavaataja
13.09.05, 15:54
Nüüd siis Beta Demo väljas sellel mängul.

Tauri.T
13.09.05, 17:16
Algselt postitas telekavaataja

Kust saaks seda tõmmata?

käbi
13.09.05, 17:27
Algselt postitas telekavaataja

oled sa ikka kindel et sa EA sports managerist ei räägi!!! :D

Maekas
13.09.05, 18:50
FM06 Beta Demo kohta:

FM 2006 Beta demo - [12-09-2005]
Tonight, Sports Interactive have released the first beta demo of the upcoming Football Manager 2006 game to the public. A half a season demo containing the English quickstart. Unfortunately for all the people messaging, mailing and contacting us through MSN, this release will not be available at The Dugout (or any other site for that matter), as we have not been granted permission to distribute the file nor will anyone else. Well, you know where you can get it, that is if you can get it with all the traffic pounding SI Games at the moment.

telekavaataja
13.09.05, 22:40
aga siin: http://gamershell.com/download_10699.shtml

eestimees
14.09.05, 09:53
midgai erilist pole ja fm05 on ikka parem veel

Tanel
14.09.05, 21:53
Väljalaske tähtpäev peaks olema hetkel mingi 16.,17.,18. november - täpselt ei mäleta. :)

IndrekL
16.09.05, 14:49
Beta järgi nii palju, et 2d on minu arust sujuvamaks läinud. Selles mõttes, et 2005-es oli kuidagi väike tõks sees. Ja asi pole kohe mitte minu arvutis. Anyways loodan, et sellest tuleb midagi paremat, kui eelmine.

riks12
16.09.05, 16:38
2 lisa asja tehti, mis on vägati hea mõte. Team Talk on väga hea.
Ja Positsinsi asi on ka hea, siis tead, kuhu ta täpselt sobib ja kuhu mitte.

telekavaataja
16.09.05, 18:07
aga treeningud on ju ka täiesti teised

riks12
16.09.05, 19:36
see ka jah.

Tanel
17.09.05, 00:11
Sai siis mäng järgi proovitud ja silmad igasugustele asjadele lahti hoitud. Peale teadatuntud positsionite, kohtunike statistika, mängu järgsete uudiste ja teamtalki jäi paar asja silma.

1.) Vigastused - Uues versioonis pakutakse mõne vigastuse korral sulle valiku, kas ravib füsioterapeut või süstitega. Esimene peaks olema kiirem variant, samas kumb on parem, ei tea. Samas üks asi mis on hea, kuid samas käib ka närvidele, on see, et vigastused pole enam kindla pikkusega. (1-2 nädalat jne) Samas on lisandunud ka pikemad vigastused kui 7-8 kuud (jalaluu murd). Minu mängija sai nt vigastuse mille pikuseks oli 7-13 kuud ning ei olnud see luumurd.

2.) Mängija profiil - Peale kaalu ja pikkuse, millest viimane on väga kasulik asi, on lisanudud mõndele noorematele mängijatele selline asi, et võrreldakse kellegi kogenumaga. Nt Fulhami portugallasest väravavahil Ricardo Batistal oli \"personali\" all selline tekst: \"Touted as the next Vitor Baia.\" Sama moodi oli ka keskkaitsjal Liam Fontainel, keda võrreldi Sol Campbelliga.

3.) Uudised - Kasutakse ka ära muud informatsiooni, see hulgas ka viimased uudised seoses klubiga ja mängijaga. (A\'la Sel kuupäeval vabaagendiks saanud, sõlmis just uue lepingu enne laenule minekut jne.) Samas kui mäng laeb on seal alumises kastis, kus \"jooksevad\" uudised, tähtsad üleminekud, suuremad vigastused. Samas saab mõnedest uudistest ka võimaluse otse vigastusetabelisse minna, kui on jutu vigastustest. Samas on mängijatel lahkumissoovid, millele on tehtud paremad vastused, kui eelmistest versioonides (05\'s ja Cm\'ides)

Pettumuse valmistas mulle see, et teist treenerit ei saa uut moodi iseloomustada. Lauseid väga vähe. Võiks kõvasti rohkem olla. Mängueelseid ega järgseid \"sõnasõdasi\" pole proovinud. Samas kuna Beta Demoga oli tegemist, siis viskas närvi vähemalt üks asi kõvasti üle. Meeskond hakkas vähemalt minul mängima korralikult alles pärast vaheaja jutuajamist. Samas võimalusi kasutati liiga palju ning tekkis neid ka liiga palju. Samas oli mul ka bug sees. Nimelt ma võtsin laenuga enda ridadesse Glen Johnsoni, tuli endal väike apsakas sisse ning võtsin ta vaid 3-ks kuuks, kuid hiljem küsisin terveks hooajaks - sain nõusse ning uudises oli kirjas: \"Johnson, 20, arrived at Craven Cottage from West Ham for a fee of £6 million in 2003.

Üldiselt ootan huviga mida täisversioon pakub. Parem on see kindlasti. Rohkem mina Betat ei mängi.

Epic
23.09.05, 17:42
Mõtlesin siis ka huvi pärast asja ülevaadata. Esimene sõprusmäng Freiburgi vastu 2:3 kaotus, mängu lõpus oli mul mingi 30 lööki väravale (ainult umbes 5 raamide vahele), vastastel 7 lööki väravale ja kolm raamide vahele, kõik väravad olid mingid lambi 30 meetrised kauglöögid. Arusaadavatel põhjustel tuju edasi mängida enam ei olnud.

Jyrka
23.09.05, 19:47
Arusaadav.

WeThePeople
23.09.05, 21:28
Algselt postitas Epic

Mõtlesin siis ka huvi pärast asja ülevaadata. Esimene sõprusmäng Freiburgi vastu 2:3 kaotus, mängu lõpus oli mul mingi 30 lööki väravale (ainult umbes 5 raamide vahele), vastastel 7 lööki väravale ja kolm raamide vahele, kõik väravad olid mingid lambi 30 meetrised kauglöögid. Arusaadavatel põhjustel tuju edasi mängida enam ei olnud.

mul sama lugu..enam ei viitsi kaotada..eriti kui ise oled löönd terve mängu.:viha:

z3ro
24.09.05, 18:28
Mängisin siis ManU-ga ära hooaja eelsed kontrollkohtumised 4 mängu täiesti lambi satside vastu, mis olid alguses kohe kirjas.

4 mängu 4 kaotust, pealelöögid vastastele keskmiselt 4st 3 sisse, mul 15st 1 (rekord oli 3, ent siis lõi vastane 4st 4) ....

Enam ei mängi ka!

PS kasutasin standard taktikaid 352 ja 442. Koosseis oli 80% põhisats!

ethan
29.09.05, 23:30
News 1:
Football Manager 2006 PC/Mac To Hit Shelves October 21st :r66m7:

News 2:
Gold Demo is out :r66m6:

:r66m15:

limp
02.10.05, 20:44
Algselt postitas ethan

News 1:
Football Manager 2006 PC/Mac To Hit Shelves October 21st :r66m7:

News 2:
Gold Demo is out :r66m6:

:r66m15:
nagu alati, on gold demos ja ka betas vigastusi liialt palju :doh: masendav. samas kui fm & cm fänn olen täitsa rahul. mäng laeb ka suhteliselt kiiresti - mootorit siis tweakitud tugevalt. suluseisud on muidugi iseteema - mul jäeti võtmata vähemalt 3 suluseisu. ning väravaid tuleb ikka utoopiliselt palju. realiga mängides (raha anti hämmastavad 18mil :( ) sain selle eest osta rotheni vasakule äärele, sest keegi teine seda positsiooni ei mängi (no zizu ka) ning mõned keskpärased mängijad. lõin 10 mängus 36 väravat ning minulegi löödi tublid 14. Arenemis ruumi neil veel jagub aga hea töö igatahes :)

Glazza
06.10.05, 12:42
Tervitus,

siin küsiti, et kas Eesti liiga on mängu millalgi saabumas. Kuna mina olen see inimene, kes koostab FM jaoks juba 4 aastat Eesti andmebaasi, siis tean öelda et ei tule. Nagu keegi siin ka juba mainis, siis Eesti turg on nii väike, et meie liiga tegemine ei paku tegijatele suurt huvi. Olen sel teemal nendega iga aasta vestelnud, aga vastused on lakoonilist laadi. Pigem on huvi isegi väiksemaks jäänud (või ei viitsita sama juttu uuesti rääkida).

Lootus on aga muidugi alati olemas ja eks ta kunagi peab ikka ka ära tulema. Kasvõi juba seepärast, et oleme pikka aega Eesti andmebaasi arendanud. Ja ka sel põhjusel, et selliseid konkreetse maa andmebaase, mis mängus esindatud ei ole, on väga vähe. Eks ma arendan seda teemat peagi edasi!

Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.;)

ethan
06.10.05, 21:11
Nojah, tegin omale ise Eesti liiga (Slovakkia liiga asemele), duublite ja värkidega, ilma bug\'deta (nagu nt. teiste riikide klubid omas karikasarjas, nagu juhtub Austria liigat asendades)... Ja olles database\'iga väga palju tegelenud, siis ütleksin, et Eestit puudutav FM\'i andmebaasis on ikka väga nõrgal tasemel. Täiesti metsas on ju enamus andmeid, kui neid üldse on. Paljusid mängijaid polegi, kes on siiski juba mitmendat aastat orbiidil. Jne. Aitäh.

Zlatan
07.10.05, 13:37
ootan juba täisversiooni, 2005 oli täitsa hea.

Glazza
07.10.05, 15:02
Algselt postitas ethan

Nojah, tegin omale ise Eesti liiga (Slovakkia liiga asemele), duublite ja värkidega, ilma bug\'deta (nagu nt. teiste riikide klubid omas karikasarjas, nagu juhtub Austria liigat asendades)... Ja olles database\'iga väga palju tegelenud, siis ütleksin, et Eestit puudutav FM\'i andmebaasis on ikka väga nõrgal tasemel. Täiesti metsas on ju enamus andmeid, kui neid üldse on. Paljusid mängijaid polegi, kes on siiski juba mitmendat aastat orbiidil. Jne. Aitäh.

Minu kiitus!

gamer
07.10.05, 15:12
Algselt postitas Zlatan

ootan juba täisversiooni, 2005 oli täitsa hea.

No Demo juba täitsa mängitav ja ka ajalimiit kaotatav

Jyrka
07.10.05, 17:58
Algselt postitas Glazza
Lisaks veel niipalju, et kel huvi võib oktoobri lõpuks minu käest originaalversiooni 400 krooni eest lunastada.;)

Pane mind kirja!

gamer
22.10.05, 22:01
Nja hakkasin ka siis katsetama ja buge otsima, siimaani midagi väga jubedat pole veel ette jäänud.

Zaeka
23.10.05, 22:59
öelge mu lollile küsimusele vastus:kui ma mängin sweepriga kas ma panen kaitseliini kõrgele või madalale??

enda arust peaks madalale panema aga noh ma olen loll kah:P

gamer
24.10.05, 07:35
madalale vist ikka, kuna sweeper katab sul niikuinii suluseisud ära

eestimees
24.10.05, 13:15
mängijate statsi poolelt nii palju siis et arvesse lähevad ainult liiga mängud ja sulgudes enam ei näita vahetusest tulnud mänge..............mulle ei meeldi see et et statsi ei lisata enam CL või karika mänge:doh:

WeThePeople
24.10.05, 17:14
päris muhe mäng..ise teen chelseaga...ostsin adriano, juninho, Jorge andrade...kellega teie mängite, kelle ostsite ja kuidas läheb??:õnnelik:

eestimees
24.10.05, 18:02
Algselt postitas 2cool4school

päris muhe mäng..ise teen chelseaga...ostsin adriano, juninho, Jorge andrade...kellega teie mängite, kelle ostsite ja kuidas läheb??:õnnelik:

sama ikka adriano ja andrew johnsoni:D ja rosicky va täku

gamer
25.10.05, 23:17
Esimene hooaeg Leedsiga läbi. Liigas saavutasin 6-nda koha, ehk siis viimane koht üleminekutele minekuks. 7. kohta edestasin vaid väravatevahega, muuseas oli Leeds liigas suurim skooria, suurim osa selles oli Rob Hulsel kes lõi vastaste võrku 27 kolli, järgnesid Blake ja Healy. Playoffis võitsin kõigepealt penaltiteka Leicestery ja seejärel lisaajal playoffi finaalis Stoke-t 4-2. Uus hooaeg siis Premieris ja üritan kuidagi püsima jääda. Väga palju olen investeerinud noortesse tõusvatesse tähtedesse, isegi väravas seisab vaid 17a Dane Austin ja saab oma ülesannetega hästi hakkama.

Mängust kah, SIGames on AI lõpuks korralikult tööle saand, umbes 5-6 mänguga suudab arvuti su taktika lahti murda, seetõttu tuleb pidevalt varieerida erinevate taktikatega.

Zaeka
26.10.05, 00:01
Kes prantsuse liigasse joinida tahab??

WeThePeople
26.10.05, 00:17
mis mõtes??

riks12
26.10.05, 00:24
Algselt postitas Zaeka

öelge mu lollile küsimusele vastus:kui ma mängin sweepriga kas ma panen kaitseliini kõrgele või madalale??

Kindlalt see all pool kaitseliini. Minu teada on ta libero moodi tegelane.

Zaeka
26.10.05, 00:41
Algselt postitas riks12

Algselt postitas Zaeka

Kindlalt see all pool kaitseliini. Minu teada on ta libero moodi tegelane.

Seda ma teadsin isegi et ta kaitseliini taga mängib ja et ta libero on

Graeme
26.10.05, 02:08
Algselt postitas Glazza

Tervitus,

siin küsiti, et kas Eesti liiga on mängu millalgi saabumas. Kuna mina olen see inimene, kes koostab FM jaoks juba 4 aastat Eesti andmebaasi, siis tean öelda et ei tule. Nagu keegi siin ka juba mainis, siis Eesti turg on nii väike, et meie liiga tegemine ei paku tegijatele suurt huvi. Olen sel teemal nendega iga aasta vestelnud, aga vastused on lakoonilist laadi. Pigem on huvi isegi väiksemaks jäänud (või ei viitsita sama juttu uuesti rääkida).

Lootus on aga muidugi alati olemas ja eks ta kunagi peab ikka ka ära tulema. Kasvõi juba seepärast, et oleme pikka aega Eesti andmebaasi arendanud. Ja ka sel põhjusel, et selliseid konkreetse maa andmebaase, mis mängus esindatud ei ole, on väga vähe. Eks ma arendan seda teemat peagi edasi!

Las vaatavad palju eestlased managerzone ja hattricki mangivad voibolla siis motlevad umber.

gamer
26.10.05, 06:55
Algselt postitas NUFC

Algselt postitas Glazza

Tervitus,

Las vaatavad palju eestlased managerzone ja hattricki mangivad voibolla siis motlevad umber.

Vaadata ju võivad aga palju on eestlasi kes on mängu ostnud, just selline turg on neile tähtis.

Graeme
26.10.05, 08:47
No arvata on,et ei osta kui ma liigat mangida ei saa.Mina naiteks ostaks originaali kui eesti liiga sees oleks.

gamer
26.10.05, 09:19
Aga nemad ei taha eesti liigast ennem kuulda kui neil on kõvad müüginumbrid all. Aga aitab sellest, Premieri hooaeg Leedsiga hakkas siis kaotusega Blackburnile 0-2 ja viigiga Boltoni vastu.

riks12
26.10.05, 15:32
Hakkasin Chelseaga :D

Praegu Arsenaliga võitlen esikoha pärast. Ega teisedki kaugel pole.
Ostsin omale ss Stami, Cassano, G.Rossi, Juninho ja müüsin maha Duffi. Duffi asendajaks siis Cassano.

Mängin Chelsea tüüpilist taktikaga.

Koosseis:

Cech
Ferreira, Stam, Terry, DelHorno
Essien
Juninho, Lampard
Robben, Cassano
Drogba

gamer
26.10.05, 15:49
Chelseaga igavaks ei lähe?:D

Mu teise hooaha Leedsi koosseis:

Neil Sullivan

Frazer Richardson - Karl Svensson - Matthew Kilgallon - John O\'Brien

Diego Souza

Shaun Derry - Danny Pugh

Juan Rodriguez

Vratislav Lokvenc - Rob Hulse

Inimesed kes ka koosseisust läbi käivad, kuna kasutan palju rotationi ja taktikate pidevat vahetamist:

Dane Austin
Dan Harding
Sean Greagan
David Healy
Ole Gunnar Solskjaer
Robbie Blake
Custodio
Sascha Riether
Vasilis Tsiartas
Simon Walton

Martin
26.10.05, 16:06
Algselt postitas gamer
Esimene hooaeg Leedsiga läbi. Liigas saavutasin 6-nda koha, ehk siis viimane koht üleminekutele minekuks. 7. kohta edestasin vaid väravatevahega, muuseas oli Leeds liigas suurim skooria, suurim osa selles oli Rob Hulsel kes lõi vastaste võrku 27 kolli, järgnesid Blake ja Healy. Playoffis võitsin kõigepealt penaltiteka Leicestery ja seejärel lisaajal playoffi finaalis Stoke-t 4-2. Uus hooaeg siis Premieris ja üritan kuidagi püsima jääda. Väga palju olen investeerinud noortesse tõusvatesse tähtedesse, isegi väravas seisab vaid 17a Dane Austin ja saab oma ülesannetega hästi hakkama.

Mängust kah, SIGames on AI lõpuks korralikult tööle saand, umbes 5-6 mänguga suudab arvuti su taktika lahti murda, seetõttu tuleb pidevalt varieerida erinevate taktikatega.

Annan siis enda ülevaate kah. Mängisin samuti Leedsiga. Alguses ei saanud just kõige paremini minema, kuid aja möödudes hakkasid võidud tulema ning rebisin end teistest isegi 5-6 puntki kaugusele ette. Siis tuli aga päris paha spell, mis viis mind teisele kohale ja kolmas lähenes tohutu kiirusega. Seega vaatasin laenuturule ning lisasin sealt 3-kuuliste laenudega kolm meest (kahega pikendasin, kolmas sai viga ja naases koju), kes andsid klubile sellise tõuke, et kerkisin esimeseks ja võitsin hooaja ülikindlalt, kogudes üle 90 punni.

Põhikoosseis hooajal: Bennett - G. Kelly, Walton, Kilgallon, Crainey - Derry - Lewis (hiljem Siberski), Douglas (hiljem Osman), Blake - Healy, Hulse.
Suurt rolli mängisid ka Cresswell, Douglas, Wright ning siis paar ostetud meest, kelle seas paistis hooaja lõpul eriti silma Taijo Teniste, kes hakkas lõpuks kurtma, et ta ei suuda nii suurte ootuste all mängida. Kuradi nõrguke, kuid vähemalt ühe koti lõi ta keskväljal mängides ära :D Lisaks on eestlastest klubis Sander Puri ja Daniil Ratnikov. Viimased kaks küll arenevad.

Mängu ajas olen jõudnud juuni lõpupoole ja uus hooaeg on algamas, mehed veel puhkusel. Täielikult peab ümber vahetama kaitseliini, sest meistriliigas pole nende meestega mitte midagi teha, lisaks ka väravavahi. Samuti tuleb meeskonda täiendada mujalgi. Raha eriti pole, ka palgalimiit on jube madalal. Kuid pole hullu, Bates pakkus vähemalt uut lepingut (kuigi madalama palgaga kui alguses, lõpuks sain siiski eelmise palgaga võrdse 5000 naela kätte) ehk loodetavasti jätkan Leedsis veel vähemalt kaks hooaega.

Carling Cupis kukkisin suht kohe välja, FA Cupis pääsesin tänu nõrkadele vastastele poolfinaali. Seal sain Blackburnilt pähe. Mängisin suurema osa mängust 10 mehega ja seisuks jäi 2:1, viimasel minutil Savage karistuslöögist. Sitta kah :D

Suurim väravaküll oli Hulse, kes valiti ka fännide lemmikuks. Ründeliinist jääbki alles arvatavasti vaid tema ja Michael Ricketts. Seda viimast ei taha lihtsalt keegi.

Bring on next season!

P.S. Ahjaaa, enne hommikul tööle tulemist märkasin, et Duberry müüdi Stoke\'ist 1 miljoni naela eest Crystal Palace\'i ridadesse. Säh sulle!

gamer
26.10.05, 16:13
Rickettsiga ma lõpetasin vastastikusel kokkuleppel lepingu ja pidin 80k maksma, aga võrreldes tema nädalapalgaga ei tundunud see eriti suur summa. Aga taktikalise poole pealt, üle kahe mängu ei suudama ühe taktikaga mängida nii on vist peaaegu kõik võimalikud asetused läbi mängitud juba.

Jyrka
26.10.05, 16:31
Jessas, öelge parem kuidas mäng on, mitte ära ajage on leedsi kräppi.

gamer
26.10.05, 16:33
Algselt postitas Jyrka

Jessas, öelge parem kuidas mäng on, mitte ära ajage on leedsi kräppi.

Mäng tundub üle ootuste hea, eriti AI ja eriti taktikate poole pealt ja ka see, et arvuti muudab oskuslikult oma takikat olenevalt mänguseisust.

ethan
26.10.05, 17:42
äää... Kas FM 2006 on Eestis kuskil juba müügil, et siin nii usinasti mängitakse, või olete selle tõmmanud? Kui müüakse, siis kus?

Head mängimist! :)

Zaeka
26.10.05, 18:58
mõtetu on hea töö eest raha maksta jah,ja et kunagi eesti liigat ei tuleks

eestimees
26.10.05, 19:05
Algselt postitas Zaeka

mõtetu on hea töö eest raha maksta jah,ja et kunagi eesti liigat ei tuleks

maksa aga maksa

ethan
26.10.05, 22:04
Kordan oma küsimust, mis jäi eelmisele lehele:

Kas FM 2006 on Eestis kuskil juba müügil, et siin nii usinasti mängitakse, või olete selle tõmmanud? Kui müüakse, siis kus?

PS! Ma ei tõmba, sest ma pole varas. Vot!
PS(2)! Kui Eesti liigat pole, siis vingumise asemel tehke see ise!
PS(3)! SI on igati ära teeninud selle raha, mis ma tahan kulutada FM 2006 peale!

Glazza
27.10.05, 02:00
Ma sain täna kätte paar FM06 originaalpakendis otse SI\'st saadetuna. Võin pakkuda hinnaga 400 krooni, vastata privaatselt.

gamer
27.10.05, 13:01
Algselt postitas Glazza

Kui keegi on juba leidnud või kunagi leiab kust non-CD patchi (ehk et ilma CD\'ta mängimise proget) saab, siis võiks siia lingi panna.

EI ole ja pole vaja kah;) Muuseas läbi esimene hooaeg Premieris Leedsiga, maadlesin mis ma maadlesin aga vähemalt jäin püsima ja seda siis 15. kohale. Parim väravakütt taas Hulse, sedapuhku \"ainult\" 14 kolliga. Selle hooajaga tegi lõpparve jalgpalliga ka Ole Gunnar Solskjaer, kes mu meeskonnas lõi 12 mänguga 6 kolli.

IndrekL
27.10.05, 16:02
Piraatlus on paha-paha.

Ise alustan siis ka täna arvatavasti mõne satsiga. Coca-Colast prolly.

waluswend
28.10.05, 08:37
Mul ka varsti mäng käes. Ainult ei oska valida mis tiimiga teha. Arvatavasti tuleb ka mingi coca-cola tiim.

Martin
28.10.05, 08:48
Algselt postitas gamer
Muuseas läbi esimene hooaeg Premieris Leedsiga, maadlesin mis ma maadlesin aga vähemalt jäin püsima ja seda siis 15. kohale. Parim väravakütt taas Hulse, sedapuhku \"ainult\" 14 kolliga. Selle hooajaga tegi lõpparve jalgpalliga ka Ole Gunnar Solskjaer, kes mu meeskonnas lõi 12 mänguga 6 kolli.

Mängisin just oma esimese meistriliiga mängu. 1:1 Sunderlandiga ehk väga hullusti ei alanudki. Küll aga on meeskond saanud täiesti uue näo.

Hooaja vahetusel lahkusid meeskonnast Danny Pugh (1,1 mil), Steve Stone (140K), Jermaine Wright (250K), Eirik Bakke (Free), David Healy (3 mil), Rui Marques (350K) ja Ian Moore (250K). Kokku siis 5M eest, Rickettsi, raisa, eest pakuti veel 700K, kuid sitapea otsustas mitte minna. Värdjas.

Juurde on klubisse tulnud Michael Brown (Sours, tasuta), Oscar Minambres (Real Madridist, tasuta), Angel Ortiz (Liberatd, 80K), Jorge (At. Madrid, tasuta), Hasan Salihamidzic (Bayern, tasuta), Hernan Crespo (Chelsea, 1,3 mil), Nuno Valente (Everton 150K), Mido (Roma, 4 mil) ja Igor Tudor (Juventus 6,75M). Paar meest peaks veel lisanduma.

Eks näis, mis meist saab.

Kebab
28.10.05, 09:28
Algselt postitas Martin
Juurde on klubisse tulnud Hasan Salihamidzic (Bayern, tasuta)

Väga ebareaalne mäng. Hasani iseloomustus - \"Brazzo is the life and soul of the team\". Bayern ei annaks teda neverever tasuta Leedsi. Häbenege mängutegijad.

fitti
28.10.05, 09:44
Algselt postitas Martin

Hernan Crespo (Chelsea, 1,3 mil)

06/07 hooajal? Väga ebareaalne mäng.

Kebab
28.10.05, 10:08
Algselt postitas fittibaldi

Algselt postitas Martin

See küll ebareaalne ei ole :P

Martin
28.10.05, 10:35
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas Martin
Juurde on klubisse tulnud Hasan Salihamidzic (Bayern, tasuta)
Väga ebareaalne mäng. Hasani iseloomustus - \"Brazzo is the life and soul of the team\". Bayern ei annaks teda neverever tasuta Leedsi. Häbenege mängutegijad.

Tal sai leping läbi. Bayern ei uuendanud. Muutus tegelikult free transferiks ja lahkus juba Bayernist, siis palkasin. Enne ei tahtnud ta tulla.

Martin
28.10.05, 10:37
Algselt postitas fittibaldi

Algselt postitas Martin

Jah, oli transfer listed. Chelsea ostis endale hooaja eel mingi kolm uut ründajat, alustades Torresega lõpetades teiste sarnaste peerudega. Crespo jäi järelikult üle. Drogba on ka muide müügis, kuid tema eest peab välja käima 7M.

Muidugi Leedsi hooaeg on alanud päris sitalt. Sunderlandiga siis 1:1, Aston Villalt 0:1 suhu ja Boroga 2:0 eduseisust 90. minutil 2:2. Seega sitasti kõik.

Mido sai neljaks kuuks viga, Crespo on ka kuidagi tõbine ja üldse veereb see kuradi klubi allamäge :D Õnneks on veel natuke raha, saab meeskonda tugevadada ja püsima jään vast ikka. Siis saab juba looma hakata.

Nüüd muidugi passin tööl ja mõtlen, et miks kurat küll ma Boro vastu viimastel minutitel umbkaitsesse ei läinud.

Kebab
28.10.05, 11:46
Algselt postitas Martin

Nüüd muidugi passin tööl ja mõtlen, et miks kurat küll ma Boro vastu viimastel minutitel umbkaitsesse ei läinud.

Mina aga passin tööl ja mõtlen, et miks pagana pärast ma töö ajal socerneti foorumis olen.

gamer
28.10.05, 14:26
Martin vaata ette, ma jäin püsima ja saavutasin 15. koha ja board kurask lasi lahti mind;)

Väike sahker-mahker ja tagasi Leedsi pukis ning siis uus hooaeg kohe hakkamas ja ma oma ostud/müügid sooritanud:

Freddy Guarin - Tasuta
Roque Junior - Tasuta
Johannes Djourou - Tasuta
Joseba Garmendia - Tasuta
Javier Portillo - Tasuta
Bruno Cheyrou - Tasuta
Rincon - 160k
Mido - 4M

Niisiis hästi palju sain tasuta lõppeva lepinguga mehi, loodan et see hooaeg suudan paremat konkurentsi teistele tiimidele pakkuda.

Martin
28.10.05, 22:23
Täiendaks siis enda hooaega.

Jätkasin aktiivselt osturallit:
Mahamadou Diarra (Lyon, 5,75M) ja Stephen Kelly (Spurs, 2,1M). Lisaks laenasin Stanley Aborahi (Ajax), Didier Drogba (Chelsea) ja Louis Saha (Scum).

Hooajast mängitud 6 kohtumist, väga raskelt läheb, kuid olen saanud esimesed kaks nappi võitu. Seega: 6 mängu, 2 võitu, 2 viiki ja 2 kaotust, väravad 7-9, punkte 8 ja koht 8s.

Eks näis, mis nüüd saama hakkab.

gamer
28.10.05, 22:24
Mu teine hooaeg hakkas siis Liverpool 1-2, Chelsea 1-3 ja Blackburn 3-1. Ehk siis 2 kaotust ja üks võit, loodame et hakkab paremuse poole minema.

waluswend
29.10.05, 21:36
Selline naljakas mõte tekkis, et kui su mängija haigeks jääb ja sa jättad ta meeskonda, mitte ei saada koju. Kas siis võib terve meeskond nakatuda ja sa ei saa mänguks mehi kokku? Kas selline asi on võimalik?

Stiivi
29.10.05, 21:48
Algselt postitas waluswend

Selline naljakas mõte tekkis, et kui su mängija haigeks jääb ja sa jättad ta meeskonda, mitte ei saada koju. Kas siis võib terve meeskond nakatuda ja sa ei saa mänguks mehi kokku? Kas selline asi on võimalik?

Kahtlen.:)

riks12
30.10.05, 11:57
M teen siis Chelseaga. Koosseis:

------------------Cech
------Ferreira---Terry---Del Horno/Gallas
-----------------Pirlo
Robben-Essien-----Lampard-Duff
------------Drogba-Ronaldo

Martin
30.10.05, 12:32

Jah, võimalik. Seetõttu see valik seal ongi. Eks igaüks ise tea, kui pikk ta pink on. Mina saadan haiged parmud alati koju.

IndrekL
30.10.05, 12:57
Kui juba nii paljud mängivad, siis võiks jagada ka teadmisi, keda kuhu osta, kes on hea jne. Ise soovitaksin teile Thiago Mottat. Ei tea kuidas ta mujal mängib, aga ise ostsin ta Unitedisse Keane\'i asendama ning siiamaani on ta igati hästi hakkama saanud. Iga mäng on tavaliselt reiting olnud 8.

waluswend
30.10.05, 13:55
League One\'is saab väga edukalt kasutada Tarmo Neemelot ja Artur Kotenkot. Neemelo on mul liiga parim väravalööja ja assiste on ka parajalt. Kotenko teeb, aga iga mäng paar ilusat ja lausa võimatut tõrjet:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

riks12
30.10.05, 14:45
Aga kui natuke parema klubiga mängite ja rohkem lubada saata, siis ostke Anelka (u. 8mil.). Sõber kiidab teda ja ostab igale poole :)
Ise soovitan Essieni. Ta mul praega parim väravakütt. 4 mängust 5 väravat. Täiesti tavalises keskpoolkaitses. MoM on ta 2 korda old. Ja see ka hea et kui kaitjatest puudust tuleb võite tema panna. Sobib ka sinna ;)

Zaeka
30.10.05, 15:16
Algselt postitas riks12
Ise soovitan Essieni.

Kahtlen kas teda on võimalik osta,tegin testiks siis pakkumisi alates 15mil kuni 60mil naela.
Kõik pakkumised rejectiti

resorte
30.10.05, 16:31
Neile kes mängivad nõrgemate klubidega:
Belgia klubis Beveren, seal on häid Elevandiluurannikult pärit mängijaid ja VÄGA odavad ka. Ntx ma mängin Tenerifega, ostsin keskkaitsesse 22-aastase Diabise sealt, maksin 80k.
Napolis on ründaja Emanuele Calaio hea, ise oma mängus jällegi võtsin ta, hetkel küll ainult laenule.
Peruu klubis Coronel Bologneses on vasakpoolde Luis Alberto Hernandez üsna norm. Jaanuarist saab tasuta.
Muidu Hispaania SDB1(vist) klubis Pontevedra, seal on hea Cape Verde\'/Portugali segaverd poolkaitsja Tinaia.
Mul on kõik need nimetatud mängijad olemas, enamus küll laenul, aga juba mängivad võtmemängija rolli.

gamer
30.10.05, 16:34
Ma taktikaliselt jumala metsas, mitte kuidagi enam võita ei saa ja isegi 3-0 edu suudavad mehed maha mängida

k0x
01.11.05, 20:58
On veel võimalik tellida Fm 2006-te?
400krooniga?
:doh:

MihkelPallak
01.11.05, 21:07
homme saan kätte mängu, võibolla:doh:

Martin138
02.11.05, 10:03
Väga hea asi on see,et saab juhendada ka Eesti koondist :)

gamer
02.11.05, 18:08
Algselt postitas Martin138

Seda saab ka varasemates teha :D:D:D

Hughes
02.11.05, 18:32
Algselt postitas gamer

Seda saab ka varasemates teha :D:D:D

millistes varemateS?

minu teada sai seda luksust alates FM 2005´st

Zaeka
02.11.05, 18:38
millistes varemateS?

03-04 sai ka

Hughes
02.11.05, 18:39
Algselt postitas Zaeka

millistes varemateS?

03-04 sai ka

CM´is?

Zaeka
02.11.05, 18:40
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Zaeka

millistes varemateS?

03-04 sai ka

CM´is?

jah

k0x
02.11.05, 18:44
Kas siis mihkelpallak sinu käest saab mängu osta?
Mul 3 soovijat koos minuga ;)

Või on kellegil teisel ka pakkuda:doh:

Maekas
02.11.05, 20:02
Mängin ka. Klubidega läks suht kehvasti, andsin alla, ja alustasin koondisekarjääri. JUhendan kahe manageriga kahte koondist, nendeks on Eesti ja Hispaania.
Eestiga EM2008 valikturniiril põrusin, jäädes grupis viimaseks. Saavutused siiski olid 1:0 võit Taani üle ja 0:2 kaotusseisust 2:2 viik Itaaliaga. Mõlemad mängud olid kodus.
Hispaaniaga võitsin ära MM2006 ja Konföderatsioonide karika 2007. Hetkel on tulemas EM2008, mille loodan ära võita.

Hispaania ja Eesti vaheline sõpruskohtumine lõppes 3:1 Hispaania kasuks.

MihkelPallak
02.11.05, 21:19
ma ei tea ma ise nagu ostsin ühe venna käest

Zaeka
02.11.05, 21:22
Kontakteeru kasutaja Glazzaga,temal oli,kuid pole kindel kas ka veel järgi on

k0x
03.11.05, 15:19
Äkki saaks ta ise vastata siia samma:)
ja kui kellegil teisel on ka mänge üle võiks ka märku anda:õnnelik:

riks12
11.11.05, 19:27
No miks vaikus nüüd?

Ma panin Interiga Juvele 4-0 ja Milanile 5-1 ära. Esimene hooaeg siis(võrgus). Aga samas mingite nõrgemate klubidega ei lähe just kõige paremini . . .
Tabelis olen u. 10 mängu järel 1 (jagan Milaniga). Adriano on jubedalt hoos prääga. Iga mäng teob enamus kollid tema :) Martins 3 kuud vig :(

Põhikooseis:

Toldo

Zanetti-Samuel-Cordoba-Wome

Stancovic-C.Pizarro-Figo/Solari

Martins-Adriano-Drogba

VAHETUSED:
César
Mihailovic
Zé Maria
C.Zanetti
Figo/Solari (vahetan neid koguaeg)
Recoba
Cruz

gamer
11.11.05, 20:10
Alustain otsast jälle CCC-st ja Leedsiga, hetkel paneb Cresswell hullu ja on klubi Top Scorer. Samuti olen ka Inglise koondise posti otsas ja ka Hulse nihverdaisn koondisse, kus ta löönud 3-st 3. Championshipis võitlen Cardiffiga esikoha pärast hetkel.

Zaeka
12.11.05, 16:08
Kurat no ikka närvi ajab kui 95% mängudest lüüakse lõpus viigivärav

WeThePeople
12.11.05, 17:58
Algselt postitas Zaeka

Kurat no ikka närvi ajab kui 95% mängudest lüüakse lõpus viigivärav

no kurat..pane kaitsvamaks siis;)

Zaeka
12.11.05, 18:06
se ei aita, aninult siis kui oled rohkem kui 1 väravaga ees

gamer
12.11.05, 18:23
Algselt postitas Zaeka

se ei aita, aninult siis kui oled rohkem kui 1 väravaga ees

mul sellist probla viimasel ajal pole, sest maksimum mis vastane suudab 4-0 pealt on 4-3 tagasi tulla.

riks12
12.11.05, 20:42
Ma ei tea ma olen igal juhul peaaegu jaanuaris ja siiamaani 1 kaotus kui ma ei eksi.
ja see mingilt haledalt meeskonnalt. :D
adriano ikka ainult skoorib. 23 mängust 24 kolli. pole paha ;)
aga martinsil veel 2 kuud vigastus ja kõik näitajad on mingi 1.5 kuuga u 4 palli võrra maha läind :(

Bobik
13.11.05, 18:07
eriti mõru oli champions league\'i kolmandas voorus liverpooli kaotus skontole 0-5
Mäng kalab ikka pisut :)

Hughes
13.11.05, 19:17
teen Newcastle´ga, hullult ajab närvi, et sinu juhitava meeskonna ründajad sellised kotikud on. mängisin Boltoniga, esimesel poolajal 15-0 pealelöökide vahe minu kasuks...skoor 2-0. teine poolaeg: pealelöögid 3-0 vastaste kasuks....seis 3-2:doh:

gamer
13.11.05, 19:21
Algselt postitas Hughes

teen Newcastle´ga, hullult ajab närvi, et sinu juhitava meeskonna ründajad sellised kotikud on. mängisin Boltoniga, esimesel poolajal 15-0 pealelöökide vahe minu kasuks...skoor 2-0. teine poolaeg: pealelöögid 3-0 vastaste kasuks....seis 3-2:doh:

kõik oleneb kuidas sa neile söötu mängid, kui ikka inglise stiilis siis finishing, heading, jumping, strength kõik võimalikult kõrgele 17-20. zigic oli vist selline hea mees kes palju skooris.

hetkel mu ründajad ei ole nagu kotikud, 40 mängu ja 108 väravat üleüldse kogu hooaja peale kokku.

WeThePeople
13.11.05, 22:55
Keegi networki ei viitsi w?:doh:

gamer
13.11.05, 23:29

Keegi networki ei viitsi w?:doh:

Pole kooliajal selliseks asjaks aega, ehk talvevahejal kui leiab kellegi väga hea ühendusega hostija.

fitti
15.11.05, 11:13
sain ka eile lõpuks mängu kätte, enamik õhtust kulus uuendustega tutvumiseks (treeningsüsteem nt on päris harjumatu) - aga mis juhtme ikka päris kokku keeras, oli - mängides Hull Cityga viiest sõprusmängust ja kolmest liigakohtumisest mitte ainukestki väravat! Pealelööke samas üldiselt vastasega võrdselt või koguni rohkem. Proovisin siis üles kaalu lisada ja Shotimaalt paar noort ründajat majja tuua - niipea kui olin oma suht hää pakkumise teinud, hakkasid omakorda bidima premieri klubid ja mis mul enam nendega siis kaasa rääkida. Doh. Õnneks on mul täna nii tõbine olla, et õnnestub ehk töölt põgeneda ja asi tõsiselt käsile võtta.

Kuidas muidu see team talk pikemas perspektiivis meeste mängule mõju avaldab - kui järjepanu kehvasid esitusi teinud mehele iga vaheajal ja mängu lõpus angry olla, kas võtab end kätte ja hakkab mängima ka lõpuks?

Bobik
15.11.05, 11:31
Algselt postitas fitti

Kuidas muidu see team talk pikemas perspektiivis meeste mängule mõju avaldab - kui järjepanu kehvasid esitusi teinud mehele iga vaheajal ja mängu lõpus angry olla, kas võtab end kätte ja hakkab mängima ka lõpuks?

Mul oli mäng poolajal vist kas 1-2 taga ja poolajal ütlesin meestele, et juu kän tuu it ja võitsin 4-2 lõpuks. Peale mängu uudistes keskkaitse pasundas, et võit tuli tänu treenerile, kes poolajal oma mölaga mehed mängima pani....nii palju siis TT\'st.

Ja kui äängri olla, siis mul keskkaitse meedia vahendusel jälle pasundab, et valasin oma viha välja. Muidu tore poiss on, mängib hästi, aga kipub liiga palju seletama...peaks teipi hakkama kasutama treeningvahendina.

WeThePeople
15.11.05, 21:20
FM 2006 on nii toretaks tehtud...juhtisin 75% hooajast kuid siis võitis selle juve...Italian Cupi Finaalis on Juve ja Inter..Ise tegin teistele 5-0 ja siis Fiorentiina arvas et teeb mulle lihtsalt 2-0..CLis oli ka tore...Bayerni võitsin kokkuvütes 4-0 ja Manule kaotasin 4-2..poolfinaalis...SUURED TÄNUD SIGAMESILE:viha: :viha: :viha:

Zaeka
15.11.05, 21:21
Küsimus:Milles SiGames süüdi on

WeThePeople
15.11.05, 21:23
Vastus:Mäng on mõnusalt ebareaalne

gamer
15.11.05, 21:25

Vastus:Mäng on mõnusalt ebareaalne

Pall on ümmargune... :D

WeThePeople
15.11.05, 21:29
Dida lööb pallist mööda:doh:No jah põhimõtteliselt tulid just sellistel tähtsatel mängudel libastumine:doh:

gamer
15.11.05, 22:15

Dida lööb pallist mööda:doh:No jah põhimõtteliselt tulid just sellistel tähtsatel mängudel libastumine:doh:

Ikka juhtub ju;)

Tanel
15.11.05, 22:20
Seda jutu olen mina ka tavaliselt iga mängu alguses rääkinud, kuid tegelikult tuleneb see sellest, et olen \"koba\" ning pole veel mängu õieti tundma õpinud.

WeThePeople
15.11.05, 22:33
Algselt postitas gamer

Ikka juhtub ju;)

Tegijal juhtub nii mõndagi:)

riks12
16.11.05, 18:04
Nagu 2cool.. ütles võitsin mina liiga ära juvega. läksin interist juvesse. ja liig kapi võitsin kaa ära. nüüd oleme mõlemad mm\'il. mina itaalia, tema venkudega.
alagrupist sain ma edasi 9 punniga. kusjuutes viimases mängus panin mängu varumehed ja need paugutasid 6-0 togole. venkud eesotsas 2cooliga saig tänu võidule tšehhi üle, suurelt, 5-0(vic oli) edasi. minu vastaseks on portugal siis veerandfinaalis ja tema vastaseks on kreeka. brasiilia on FMis väga kahtlane(niikaua kui mina mängind seda olen).kukkus alagrupist juba välja. ja sama juhtus ka siis kui ma inglismaaga mmil olin. niiet kummaline. aga totti lõi igas alagrupimängus 2 väravat niiet mees on hoos. buffon on 4 kuud väljas niiet see on 1 suur tagasilöök rsk, :( aga usun, et mm\'i võidan ikka ära :)

juvesse tuleb 1.juulil 2 meest: Hleb ja Pauleta. ning nüüd on weel 37 milli kulutada. vaja oleks kindlasti paremkaitset, kele ma ka vb saan(Belletti) ja 1 keskkaitsegi poleks paha. ;)

WeThePeople
16.11.05, 21:02
Algselt postitas riks12

Nagu 2cool.. ütles võitsin mina liiga ära juvega. läksin interist juvesse. ja liig kapi võitsin kaa ära. nüüd oleme mõlemad mm\'il. mina itaalia, tema venkudega.
alagrupist sain ma edasi 9 punniga. kusjuutes viimases mängus panin mängu varumehed ja need paugutasid 6-0 togole. venkud eesotsas 2cooliga saig tänu võidule tšehhi üle, suurelt, 5-0(vic oli) edasi. minu vastaseks on portugal siis veerandfinaalis ja tema vastaseks on kreeka. brasiilia on FMis väga kahtlane(niikaua kui mina mängind seda olen).kukkus alagrupist juba välja. ja sama juhtus ka siis kui ma inglismaaga mmil olin. niiet kummaline. aga totti lõi igas alagrupimängus 2 väravat niiet mees on hoos. buffon on 4 kuud väljas niiet see on 1 suur tagasilöök rsk, :( aga usun, et mm\'i võidan ikka ära :)

juvesse tuleb 1.juulil 2 meest: Hleb ja Pauleta. ning nüüd on weel 37 milli kulutada. vaja oleks kindlasti paremkaitset, kele ma ka vb saan(Belletti) ja 1 keskkaitsegi poleks paha. ;)

Venemaa on tore!!!Minu jaoks tundmatud mehed siiski...räägin lähemalt siis enda mängudest..

Venemaa 1-2 Kolumbia

esimene mäng üldse venelastega...jättis suht kauni mulje, see mäng näitas vähemalt meestel on potensiaali..

Venemaa 2-1 Lõuna Korea

Ka see oli hea mäng, mingi korea mees sai kobinal sisse...

Venemaa 5-0 Tsehhi....

täitasa lõpp mäng..ise lootsin viigi välja venitada ja siis vaadata kas saan edasi..tänu sellele 5-0 le jäigi tsehhi välja knockout ringidest...teisena sai edasi kolumbia...
Kreekale loodan ära teha...Venemaa jalkpalli liit lootis näha alagruppi turniiril ilusat mängu kuid edasi pääsemine oli ainult boonus!!!:õnnelik:

gamer
16.11.05, 21:50
Ma panin vahepeal U21 EM-i kinni Inglismaaga, nüüd täiskasvanute MM ees ootamas ja sealgi ootused kõrged.

k0x
16.11.05, 22:16
Sooviks ka seda mängu niiväga
Kellegi seda müüa ei ole:P?

WeThePeople
16.11.05, 23:07
Ja võitsin kreekat..2-2 läks lisaajale...120 mintil võitsin...nüüd rootsi vastas:doh:

WeThePeople
17.11.05, 15:01
rootsiga läks kahjuks kehvasti:(
Rootsi lõi nurgalöögist värava...minule päästis viigi sychev...:D

Penadel kaotasin 2-3...

17
17.11.05, 18:35
4x Eestiga Hispaania vastu juhtima minna pole häbiasi, mis sest et lõpuks 4:4 viik ja Jäägeri punane:doh: Viimane viis meid penaltist 3:4 juhtima. Teised väravad siis 2 Neemelolt ja 1 Konsalt.

http://www.soccernet.ee/img/uudised/2.JPG

gamer
17.11.05, 19:40
Täiskasvanute MM kinni pandud ja Inglise FA minuga väga rahul, finaalis võitsin Paraguaid 2-1, Kolmanda koha medalid pälvis Brasiilia. Nüüd Leedsi kallale tagasi ja seda hooajaks komplekteerima.

fitti
17.11.05, 21:50
heh, vaatasin just, et nagu 2005-ki, on siin Ollie Kahni asemel keegi Jens Mustermann.

riks12
17.11.05, 21:52
Saksamaa koondist siin mängus üldse ei eksisteeeri(s.t et on mingid lambist nimed). Aga muidu ikka on Ballackid ja Deislerid ja värgid. Aga koondises mitte. Keegi teab miks?

Zaeka
17.11.05, 21:55
Kustutage kaust C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2006/data/db/all(või mis iganes folder selle asmel on,ei mäleta enam)

Peale uue mängu alustamist on kõik olemas,ka Saksa koondis

fitti
18.11.05, 18:23
FM 1899 ehk mis on pildil valesti

http://img196.imageshack.us/img196/2686/allanson4ln.th.jpg (http://img196.imageshack.us/my.php?image=allanson4ln.jpg)

WeThePeople
18.11.05, 19:41
Algselt postitas fitti

FM 1899 ehk mis on pildil valesti

http://img196.imageshack.us/img196/2686/allanson4ln.th.jpg (http://img196.imageshack.us/my.php?image=allanson4ln.jpg)

päris lahe...mõnus bug on sees:D

WeThePeople
21.11.05, 19:26
http://img478.imageshack.us/img478/940/untitled3ki.jpg

PAvel Nedved - 33 Years old:doh:

gamer
21.11.05, 22:02

http://img478.imageshack.us/img478/940/untitled3ki.jpg

PAvel Nedved - 33 Years old:doh:

Imho võib olla u-20-s 1-2 vanemat tüüpi, aga ma võin eksida ka, kui hoolikalt lugeda käis sama jutt kuskilt vanema cm/fm teemast kah läbi.

eestimees
22.11.05, 13:27
Võtsin siis Crystal Palace treeneri posti vastu. Kohe alguses nõudis klubi esimees Simon Jordan mängijate müüki. Müüsin kõik maha välja arvatud - A Johnson, C Morrisoni, A Riihilahti, G Kiraly, J Speroni. Paaniliselt otsisin uusi mängijaid turult ja ei pidanud kahetsema kokkuvõttes ostudega ning leidus ka endistele mängijatele ostjaid hulganisti. Klubi maksukoorem oli väga kõrge aga suutsin hooaja lõpuni ära pingutada kuigi Jordan nõudis klubi wage billi vähendamiseks mängijate müüki.

Hooaeg algas halvasti 6 kaotust ja 2 viiki olid ennem kui sai võidu rõõmu maitsta. Peale seda kukkus 10 võittu järjest ning stabiilselt lõpuni võideldes võitsin Championshipi ära.

Lõpptabel:

1 - Crystal Palace 90p
2 - Southampton 80p
3 - Norwich 79p
4 - Leeds 78p
5 - Q.P.R 74p
6 - Leicester 74p

Mängijad -

Väravavhid:
Gabor Kiraly - (20 mängu/0 värava) 15 penaltist võttis 13, ära hooaja peale. Peale uut aastat kaotas koha Sepronile.
Julian Speroni - (28 mängu/0 värava) saades põhi väravavahiks näitas kuni hooaja lõpuni suurepärast mäng, kindel põhi väravvaht ka uuel hooajal.

Kaitsjad:
Roman Hubnik - (34 mängu/0 värava) U21 Tsehhi koondise radunemees paremal äärel.
Raio Piiroja - (36 mängu/1 värava) universaalne kaitsja, mängis nii vasakul kui ka paremal kaitses ning saavutas kogu meeskonna austuse.
Brede Paulsen Hangeland - (36 mängu/3 värava) meeskonna teine kapten. Jõuline mängija kes oli viimane kivi kaitses. Suurepärane hooaeg Norra põhimängijaks tõustes.
Zander Diamond - (34 mängu/1 värava) - Sotimaa U21 mängija tegutses Piiroja eemal olekul vasakus või paremas ääres ise keskaitses ning moodustas liiga parima kaitsepaari koos Hangelandiga ning kaugel pole ka põhikoht Sotimaa koondises.
David Murphy - (33 mängu/1 värava) - 22 aastane sotlane oli ebastabiilne hooaja alguses kuid hooaja keskel võttis end kokku ning lõpetas hooaja uue lepingu vääriliselt.

Poolkaitsjad:
Darijo Srna - (34 mängu/5 värava) - 5m ost Shaktarist tõestas oma hinda vääriliselt, olles juhtfiguur läbi hooaja ning hoidis oma aktsiad kõrgel hooaja lõpuni kostitades mitmete söötudega ründajaid.
Aki Riihilahti - (34 mängu/1 värava) enam jaolt sekkus vahetusest, andes puhkust põhimeestele aga ega see ei vähenda tema väärtust, supper vahetusmees.
Joey barton - (34 mängu/1 värava) meeskonna kapten. Ainuke mees kes oli läbi hooaja ülistabiilne ning keskvälja tugitala. Hooaega jääb tumestama Segei Terehhovi jala murdmine ning tüliga lahkumine Man Ciity´st.
Pedro Mendes - (34 mängu/5 värava) olles motiveerimata hooaja esimeses pooles pani ta uuel aastal 5 käigu sisse ning näitas et on liiga parimaid mängijaid.
Leonardo Pisculichi - (33 mängu/1 värava) vajas esimest 15 mängu kohanemiseks liigaga ning peale seda tõusis parimaks vasak ääreründajaks tehes kõige rohkem väravale eelnenuid sööte.
Benedict Vilakazi - (33 mängu/3 värava) järgmine want-away mängija, seekord Aston Villast. Samuti ei kohanenud kohe liigaga aga siiski mängis piisavalt hästi ning siis kui meeskonnast keegi ei mängind hästi oli tema alati see kes hoidis vajalikul hetkel meeskonda koos.
Martin Ericsson - (36 mängu/4 värava) mängis seal kus oli vaja ning oli väga stabiilne ja hea kogu hooaja vältel.

Ründajad:
Andy Johnson - (36 mängu/24 väravt) liiga top scorer ja üks parimaid mängijaid.
Erwin Lorenzo Avalos - (32 mängu/18 värava) lõi 10st mängust järjest 12 väravat ning 2 hat-tricki järjest hiljem. Väga ebastabiilne oli, hooaja algus ja lõpp vajusid ära.
Clinton Morrison - (36 mängu/21 värava) oli suure kahtluse all hooaja alguses aga tema väravad olid just need mis hoidsid meeskonda pinnal kui Johnson ei suutnud esimeses 15 liiga mängus skoorida. Üllatas hooaja lõpus mitmete väravatega.

Uuele hooajale Preimer leagues vastu suurte ootsustega. Mehed vajad tõestamist kõrgseltskonnas.

MihkelPallak
25.11.05, 18:14
ühes saksa karikamängus, mille dortmund võitis 12-0, löi Koller 11 väravat ja vastased löid ühe omavärava

Zaeka
27.11.05, 21:44
http://img32.imageshack.us/img32/8206/damn2wj.th.jpg (http://img32.imageshack.us/my.php?image=damn2wj.jpg)
T.ra na..ui nad said edasi pu..i :viha:
Ps:ma olen depor

Bobik
28.11.05, 16:39
Huumorit: Tarmo Rüütli sai Venemaa peatreeneriks :)

+

Eesti Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril ühes grupis Inglismaa, Portugali ja Prantsusmaaga.

Alagrupis saadi eskoht Saksamaa ees

Zaeka
28.11.05, 16:41
Mu mängus sai Tarmo Rüütli Saksamaa koondise juhiks

IndrekL
30.11.05, 13:46
Üks küsimus siis, et mille järgi pannakse su profiilis need Media Handling, Loyality jne. Ehk siis:

http://www.hot.ee/indrec1/fm_2006.jpg

Tanel
30.11.05, 14:06
Algselt postitas Indrec

Üks küsimus siis, et mille järgi pannakse su profiilis need Media Handling, Loyality jne. Ehk siis:

http://www.hot.ee/indrec1/fm_2006.jpgLoyaltyi põhineb ilmselt sinu viidetud ajas klubis ning see, kuidas sa mängijatesse jne suhtud. Sest see lojaalsus ei ole ainult klubivastu, kuid ka mängijate vastu mõeldud. Media Handling iseenesest peaks iseenesest mõistetav olema. (kui palju räägid jne, 05\'s oli mul see 20 koguaeg, aga praegu olen ma media-shy praegu) Mingeid muid põhjuseid on suht raske leida lihtsalt mängides.

Edit: ei näinud enne muid. Temperamendi määrab ilmselt see, mida sa meedias räägid + vaheaja jutud ja asjad.
Ability to handle pressure - rasketes olukordades hakkama saamine. No problem for me. :)
Ambition peaks ka tulenema kommentaaridest. \"We\'re gonna kick your ass\" asjad.

Glazza
02.12.05, 04:32
Kas on huvi saada nimekirja suurimatest tulevikustaaridest FM2006s või muudab see mängu igavaks;)

gamer
02.12.05, 06:44
Algselt postitas Glazza

Kas on huvi saada nimekirja suurimatest tulevikustaaridest FM2006s või muudab see mängu igavaks;)

Neid nimekirju leiab tahtmise korral igalt poolt ;)

riks12
02.12.05, 07:20
Ega mul vastu poleks midagi. Kui viitsid oleks tore . . :õnnelik:

resorte
03.12.05, 00:09
vot nii käivad asjad! + tõeline \"vv\" (http://www.zone.ee/revolucion/Tenerife-real.JPG?2)

riks12
03.12.05, 00:39
hahahahaa.

lahe . hästi paned. ma panen paremini iiiihihaaaaa

gamer
03.12.05, 08:09
Algselt postitas riks12

hahahahaa.

lahe . hästi paned. ma panen paremini iiiihihaaaaa

äkki lõpetaks sellise pointless spämmi, igaljuhul ma hakkasin Levadiaga edu taeva poole looma, eks näeb kuhu jõuan

Hughes
05.12.05, 18:39
Algselt postitas Totti

vot nii käivad asjad! + tõeline \"vv\" (http://www.zone.ee/revolucion/Tenerife-real.JPG?2)

jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P

EgoTrip
05.12.05, 19:29
saab ka ilma cheatimata
olen proovinud

Tanel
05.12.05, 20:27
Keda huvitab, siis ilma logimata lugemine minu storyst, kust ma üritan suhteliselt madalalt tipu tõusta(inglise keeles):

Praegu olen Iirimaal, Cork Citys (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143)

17
05.12.05, 21:49
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P

Tegelikult kergem on nii, kui tõmbad kõik mängijad äärtesse ja vv noolega ette;)

siimsorokin
05.12.05, 22:33
Keegi oskab äkki öelda, mida peaks tegema, kui mängin Crystal Palace\'ga ning esimese hooaja poole peal, talvise üleminekuakna lõpus hakkab klubi boss ohtralt mu paremaid mängijaid müüma. Nagu teada siis hooaja algul ütleb boss, et kulusid tuleks vähendada ja, et wage bill on üle lubatud piiri jne. ei suutnud kahjuks niimodi korraliku meeskonda komplekteerida ning wage bill jäigi lubatust 40 000 eurot/nädalas suuremaks. Juba hooaja alguses võttis ta ohjad enda kätte ja müüs paar head mängijat maha. Nüüd läheb asi päris hulluks ja ta müüb 4-5 mängijat, sealhulgas Johnsoni ja Kiraly. Sel hetkel olen ka Championshipi liider, kahepunktilises edus teise koha ees. Proovisin igast asju, kuid miski ei aita. Kui astun töökohalt tagasi, tuleb uus treener ja neid mängijaid maha ei müüda. :doh:
Ainukese võimalusena näen lihtsalt \"add new user..\" aga seda ka ei tahaks kasutada.

Keegi oskab aidata ?

eestimees
06.12.05, 10:49
Algselt postitas siimsorokin

Keegi oskab äkki öelda, mida peaks tegema, kui mängin Crystal Palace\'ga ning esimese hooaja poole peal, talvise üleminekuakna lõpus hakkab klubi boss ohtralt mu paremaid mängijaid müüma. Nagu teada siis hooaja algul ütleb boss, et kulusid tuleks vähendada ja, et wage bill on üle lubatud piiri jne. ei suutnud kahjuks niimodi korraliku meeskonda komplekteerida ning wage bill jäigi lubatust 40 000 eurot/nädalas suuremaks. Juba hooaja alguses võttis ta ohjad enda kätte ja müüs paar head mängijat maha. Nüüd läheb asi päris hulluks ja ta müüb 4-5 mängijat, sealhulgas Johnsoni ja Kiraly. Sel hetkel olen ka Championshipi liider, kahepunktilises edus teise koha ees. Proovisin igast asju, kuid miski ei aita. Kui astun töökohalt tagasi, tuleb uus treener ja neid mängijaid maha ei müüda. :doh:
Ainukese võimalusena näen lihtsalt \"add new user..\" aga seda ka ei tahaks kasutada.

Keegi oskab aidata ?

mul oli sama asi ja tegin \"new useri\":D :D :D see on ainus võimalus, mul muidu pidi ära minema chelseasse 6 meest aga näe ei läind:D :D :D :D :D

Hughes
06.12.05, 16:32
Algselt postitas 17

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

Tegelikult kergem on nii, kui tõmbad kõik mängijad äärtesse ja vv noolega ette;)

jah, tegelikult ise tegin ise ka täpselt nii, aga liiga pikk tundus seletada;)

resorte
06.12.05, 16:43
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas 17

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

jah, tegelikult ise tegin ise ka täpselt nii, aga liiga pikk tundus seletada;)

aga äkki olengi ma real madridi treener, mitte Tenerife...

Bobik
06.12.05, 18:35
See on ju selge. öeldi, et müü mängijad maha, liiga palju läheb raha palkadele. Sa ei kuulanud sõna ja nüüd boss müüb ise mängijaid. Selles iva ongi, et asi reaalsem oleks KUi ikka pankrot ründab, siis pole pääsu. Mõneks hetkeks pead loobuma kellestki.

Ma olen tõusnud York Cityga conference divisjonist championshippi 4 aastaga ja kuna staadion on pisike ja mänge käib vähe rahvast vaatamas, on raha meeletult vähe ja ma ei saa kedgai endale osta, sest raha on vaja, et saaksin paremaid palkasid maksta ja nii ma free transferile või laenudele loodangi. Paras majandusmäng on, kui just Chelseaga ei mängi vist-.

Panen juurde ka pildi, kus York 2 divisjonis olles mängisin siis FA cupi. Viiendas ringis kodus champioship West Hami vastu jäin 0-3 taha poolajaks. Imekombel kuidagi sain 3-3 viiigi kätte ja mäng läks siis replay peale võõrsil. Seal jäi normaalaeg 2-2 ja lisaajal 118 minutil lõi minu sell võiduvärava. Jõudsin kuuendasse ringi ja vastu tuli Premieris mängiv Newcastle. Võõrsil!

Ja nagu näete, siis 2 liigat ülevalpool olev meeskond pidi infarkti saama.

Ps ei kasuta oma meeskonnas ühtegi tulevikustaari kuskilt nimekirjast ja Larsson oli selleks ajaks suisa 37 aastat vana. Ja nagu näete, siis Mark Svets on asjapulk. Äsja müüsin Evertoni Vitali Gussevi ja Rähni Watfordi. Eestlased ruulivad. Ja Lindpere puhkas see mäng :)

Graeme
08.12.05, 06:00
Algselt postitas Tanel

Keda huvitab, siis ilma logimata lugemine minu storyst, kust ma üritan suhteliselt madalalt tipu tõusta(inglise keeles):

Praegu olen Iirimaal, Cork Citys (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143)

Paris huvitav stoori silma hakkas selline loik:

7th of July

This day it was a semi-final draw for League Cup. We have an relatively easy match - againist Drogheda Utd at home

Cork ja Drogheda mangisid uleeile karika finaalis iiris ja Cork sai 2;0 kotti nii,et vaata ette :)

priity
08.12.05, 10:29
Algselt postitas Tanel
Hea jutt, ingliskeel ka väga hea. Kui juttu updeitid, pane mõnikord viide siia ka.

Tanel
08.12.05, 16:02
Tšekkake umbes 7-8 paiku lugejad. Siis on uuendatud, kuna mul olid suht kiired päevad.

Tanel
08.12.05, 19:36
Nii, tillid, postitasin praegu ühe osa ülesse. Õhtul tuleb veel natuke, kuid mitte mängudega.

Tanel
11.12.05, 14:29
Järjekordselt uuendatud. Nüüd saate lugeda, kuidas läks minul Norras Branni vastu ning kahes liigamängus.

riks12
13.12.05, 23:44
Ma teen Bransleyga esimest hooaega. Praegu algas Detsembri kuu. Liigas jagan 3. kohta. 1. koht on ainult 3 punkti kaugusel. Ossin omale Neemelo ja mõned poolkaitsjad. Talvel plaanin mõned ründajad maha müüa, sest mul neid vist 6 tk.
4 neist on kõik stabiilselt liigas 9-11 väravat löönd, sealhulgas Neemelo.
Eesti peatreener olen ka olnud juba mõnda aega. Praegu kolmest mängust 1 võit ja 2 viiki. Võidu sain Luxemburgi üle :D
Üritan ja loodan siis järgmine aasta Coca-Cola League\'sse tõusta :) .

siimsorokin
14.12.05, 16:21
Nii, ennem sai siin kurdetud selle üle, et palgad liiga suured ja klubi boss tahab staare maha müüa. Mõtlesin, et mis siis ikka. A.Johnson lahkus ManU\'sse ja olid veel mõned mehed kes pidid lahkuma. Saadud raha eest ostsin kohe juurde Leon Osmani ja F.Fernandesi, kes olid saadaval. Premieri kogemusega mehed ei suutnud aga meeskonnale piisavalt juurde anda. Kõik tundsid Johnsonist puudust ning mängude tulemused ei olnud eriti kiita. Kuidagi suutsin hooaja lõpuks ikkagi teise koha saavutada ja otse Premier League pääseda. Esimesena tõusis Norwich ja läbi play-offi Sheffield U. :) Board andis mulle uute mängijate ostmiseks umbes 4 miljonit mida veel pärast suurendati ning ka palka lubati päris kopsakalt maksta. Vaba agendina liitus klubiga Solskjaer ja Giannokopoulus. Ostetud sai Mendes, Adu ning veel mõned mängijad, väga täpselt ei mäleta hetkel. Laenuks võtsin ManU\'st G.Rossi ja Tottenhamist Noe Pamarot (tema eksikombel ainult 3 kuuks). Liiga algus oli muidugi masendav. Kohe alguses tuli kohtuda Arsenaliga, siis Chelseaga ning pärast seda Liverpooliga. Kõik kolm mängu kaotasin. Pärast seda tuli minu jaoks üllatav 1:4 kaotus Sunderlandile, kuid pärast seda suutsin 4:4 viiki mängida ManU\'ga. Solskjaer suutis seal kõik 4 väravat lüüa. Pärast neid mänge tolknesin kogu aeg väljalangemis tsoonis ning tuli ka boardilt teade, et tulemusi tuleb parandada ja et nad ei ole rahul. Pärast seda hakkasidki tulemused paremaks minema ning Jaanuari kuuks leidsin ma end 8\'ndalt positsioonilt, kusjuures tihedas detsembri lõpu graafikus suutsin tuule alla teha Chelseale ja Liverpoolile ning viiki mängida Arsenaliga, Manult sain 3:4 kaotuse sekkord. Omandasin ka 3 milj. eest G.Rossi täielikud mängijaõigused ning püüan ühe lisamängija näol tugevdust saada ka kaitsesse. Praeguseks kõik siis. :)

eestimees
14.12.05, 17:35
Algselt postitas siimsorokin

Nii, ennem sai siin kurdetud selle üle, et palgad liiga suured ja klubi boss tahab staare maha müüa. Mõtlesin, et mis siis ikka. A.Johnson lahkus ManU\'sse ja olid veel mõned mehed kes pidid lahkuma. Saadud raha eest ostsin kohe juurde Leon Osmani ja F.Fernandesi, kes olid saadaval. Premieri kogemusega mehed ei suutnud aga meeskonnale piisavalt juurde anda. Kõik tundsid Johnsonist puudust ning mängude tulemused ei olnud eriti kiita. Kuidagi suutsin hooaja lõpuks ikkagi teise koha saavutada ja otse Premier League pääseda. Esimesena tõusis Norwich ja läbi play-offi Sheffield U. :) Board andis mulle uute mängijate ostmiseks umbes 4 miljonit mida veel pärast suurendati ning ka palka lubati päris kopsakalt maksta. Vaba agendina liitus klubiga Solskjaer ja Giannokopoulus. Ostetud sai Mendes, Adu ning veel mõned mängijad, väga täpselt ei mäleta hetkel. Laenuks võtsin ManU\'st G.Rossi ja Tottenhamist Noe Pamarot (tema eksikombel ainult 3 kuuks). Liiga algus oli muidugi masendav. Kohe alguses tuli kohtuda Arsenaliga, siis Chelseaga ning pärast seda Liverpooliga. Kõik kolm mängu kaotasin. Pärast seda tuli minu jaoks üllatav 1:4 kaotus Sunderlandile, kuid pärast seda suutsin 4:4 viiki mängida ManU\'ga. Solskjaer suutis seal kõik 4 väravat lüüa. Pärast neid mänge tolknesin kogu aeg väljalangemis tsoonis ning tuli ka boardilt teade, et tulemusi tuleb parandada ja et nad ei ole rahul. Pärast seda hakkasidki tulemused paremaks minema ning Jaanuari kuuks leidsin ma end 8\'ndalt positsioonilt, kusjuures tihedas detsembri lõpu graafikus suutsin tuule alla teha Chelseale ja Liverpoolile ning viiki mängida Arsenaliga, Manult sain 3:4 kaotuse sekkord. Omandasin ka 3 milj. eest G.Rossi täielikud mängijaõigused ning püüan ühe lisamängija näol tugevdust saada ka kaitsesse. Praeguseks kõik siis. :)

ma sain 4nda koha chelsea, liverpooli ja arsenlai järel crystal palaceiga

Gabor Kiraly
Julian Speroni
Roman Hubnik
Raio Piiroja
Brede Paulsen Hangeland
Zander Diamond
David Murphy
Darijo Srna
Aki Riihilahti
Joey barton
Pedro Mendes
jakub Bryzczkubak
Leonardo Pisculichi
Benedict Vilakazi
Martin Ericsson
Andy Johnson
Erwin Lorenzo Avalos
Clinton Morrison

riks12
18.12.05, 23:10
Võitsin Barsleyga siis League One\'i oma esimesel hooajal. :)
Kusjuures võitsin Nottimghami ühe punktiga. Viimane mäng oli just nendega ning suutsin selle mängu viigistaga ja võita liiga kenasti ära.
Taktika mul suht ründav (4-3-3) Seda näitab ka väravatevahe: löönud olen 117 ja lasknud 73.
Vahepeal hakkas rütm ära minema ja Nottingham rebis juba 10 punkti kaugusele kuid siis suutsin kokku võtta end ja viimase mänguga võidu ära napsata.
Le Vans Trophys jäin aga finaalis penaltitega alla Nottinghamile :(

eestimees
24.12.05, 12:38
kuidas nende tausta piltide lisamisega on? kuhu extractida jne?

riks12
24.12.05, 12:46
Algselt postitas eestimees

kuidas nende tausta piltide lisamisega on? kuhu extractida jne?

Kui ma i eksi, siis peaksid sa need lisama data->graphics->backrounds ja mingi config fail peaks ka siis olema. Ise pole pand aga arvan nii :P
Ja seal FMis on preferencise all vist backround pictures, seal peaks linuke sees olema :doh:

gamer
24.12.05, 14:54
Näh, jäin Inglise liigatiitlist ilma vaid tänu väravate vahele, nurjatu Chelsea suutis ikka esikoha napsata, nüüd veel ees UEFA Cupi finaal ja FA Cupi finaal vastavalt Sahktari ja Boro vastu.

Epic
25.12.05, 11:11
uusimat update\'i, anyone?

WeThePeople
26.12.05, 21:17
http://rapidshare.de/files/9476186/FM_Patch_602.exe.html

Tanel
27.12.05, 16:37
Täna õhtul leiate ilmselt minu hooaja lõppvaatuse Throw-In\'ist. Praegu olen suht heade võimalustega tiitlivõiduks. Veel lõpetanud pole. Sain jälle hoo sisse.

Tanel
27.12.05, 21:33
Sai siis Cork\'iga Iirimaa kinni pandud. Olen silma heitnud ka vabade töökohtade listile. Seal on mõne mehe koht ebakidel, kuid kahjuks on kõik liiga kõrged klubid nii, et peab ootama, kui vabaneb ilmselt koht Taanis või Prantsusmaa teises liigas. John O\'Flynn tuleb igatahes minuga kaasa, kui peaks liikumine tulema.

Täpsemalt lugege minu postitatud lingilt eelmisel leheküljel.

Saarlane
28.12.05, 08:23
Muide selline küsimus, et mitme liigaga mängid?

Tanel
28.12.05, 13:58
Algselt postitas saarlane1234

Muide selline küsimus, et mitme liigaga mängid?Iirimaa, Taani, Holland, Prantsusmaa (I ja II), Itaalia, Inglismaa, Hispaania. Vist kõik.

WeThePeople
28.12.05, 20:29
äkki keegi võiks rääkida mis näitajad peavad olema mingil positsioonil

gamer
28.12.05, 22:27

Mõtle loominguliselt ja osta tüüpe kellel on kõike:õnnelik:

Hughes
29.12.05, 12:12
Algselt postitas gamer

Mõtle loominguliselt ja osta tüüpe kellel on kõike:õnnelik:

või tee ennast ja pane kõik põhja;)

WeThePeople
29.12.05, 16:38
mul on 6.0 aga ütleb et 6.0.1 patchi installida ei saa sest see on vanem kui installed version, milles probleem?:(

eestimees
29.12.05, 17:23

mul on 6.0 aga ütleb et 6.0.1 patchi installida ei saa sest see on vanem kui installed version, milles probleem?:(

kõrvalnähtude korral pöörduga perearsti või lähima apteekri poole!

WeThePeople
29.12.05, 17:37

mis see siia puutub?:(

riks12
29.12.05, 17:48

mis see siia puutub?:(

Jumm palju oli abi :)

Tanel
30.12.05, 21:02
Keegi viitsiks mingit netimängu. Keegi tore poiss kiire jagamata internetiga? Võiks midagi teha. Huvitavat muidugi, ala nt. Holland. Mingi väiksema seltskonnaga.

WeThePeople
30.12.05, 21:50
ma oleks kindlalt käsi...aga nett on jagatud:(

Tanel
31.12.05, 13:16
Minu väntsutused pre-season hooajal pööravad kõik peapeale Corkis. :) Need kes lugesid on ehk huvitatud: Alates 15. detsembrist tasuks lugema hakkata (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143&st=20)

WeThePeople
31.12.05, 13:47
põnev jutt...eriti see laen ja raha asjad..:kaval:

riks12
01.01.06, 01:48
Väga põnev on iseenesest see kui sa lutti saad. :õnnelik: :deemon: :kaval:

päkapikk
01.01.06, 02:57
Algselt postitas riks12

Väga põnev on iseenesest see kui sa lutti saad. :õnnelik: :deemon: :kaval: Mine magama.

IndrekL
01.01.06, 19:49
Kas keegi teadja võiks lähemalt seletada, mis asi on viral infection? Nimelt nakatus (vms) Roy Keane mul sellese ning nüüd väidab mulle physio Nicky Hunt, et Keano on palliplatsilt eemal kuni 8 kuud :juuksed:.

Netist leidsin ise nii palju:

Viral infection: Infection caused by the presence of a virus in the body. Depending on the virus and the person\'s state of health, various viruses can infect almost any type of body tissue, from the brain to the skin. Viral infections cannot be treated with antibiotics; in fact, in some cases the use of antibiotics makes the infection worse. The vast majority of human viral infections can be effectively fought by the body\'s own immune system, with a little help in the form of proper diet, hydration, and rest. As for the rest, treatment depends on the type and location of the virus, and may include anti-viral or other drugs.

waluswend
01.01.06, 20:16
Algselt postitas Indrec

Kas keegi teadja võiks lähemalt seletada, mis asi on viral infection? Nimelt nakatus (vms) Roy Keane mul sellese ning nüüd väidab mulle physio Nicky Hunt, et Keano on palliplatsilt eemal kuni 8 kuud :juuksed:.

Viral infection: Infection caused by the presence of a virus in the body. Depending on the virus and the person\'s state of health, various viruses can infect almost any type of body tissue, from the brain to the skin. Viral infections cannot be treated with antibiotics; in fact, in some cases the use of antibiotics makes the infection worse. The vast majority of human viral infections can be effectively fought by the body\'s own immune system, with a little help in the form of proper diet, hydration, and rest. As for the rest, treatment depends on the type and location of the virus, and may include anti-viral or other drugs.

See tundub olevat see salapärane haigus nimega kospuklamüüdja. Imo.

tkkt
02.01.06, 00:27

Algselt postitas Indrec

Selle põhjal ära kyll väida, et kopsuklamüüdja see haigus on. Klamüüdia on ravitav antibiotsidega, mis läheb vastuollu selle kirjeldusega. See peab midagi muud olema.

riks12
02.01.06, 01:34
Algselt postitas Roosaelevant

Algselt postitas Indrec

Selle põhjal ära kyll väida, et kopsuklamüüdja see haigus on. Klamüüdia on ravitav antibiotsidega, mis läheb vastuollu selle kirjeldusega. See peab midagi muud olema.

Immuunsüsteem kadus mehel ära :sega2:

evian
02.01.06, 17:31
Keane seal mängus penskar ka juba yrita parem maha myya ma tean et vigastatud mängijate myymine on võimatu aga pappi ta teenib ikka ju edasi :D

17
02.01.06, 19:14
Miks pole mängus Jarmo Ahjuperat??:trafck:

Hughes
03.01.06, 10:55
Algselt postitas 17

sest vaata, mis meeskonnas ta mängib

Martin
03.01.06, 11:12
Algselt postitas 17

Mängus on jalgpallurid.

Tanel
03.01.06, 11:34
Corkiga sai siis kõige hullemal viisil Shelbourne\'ile kott pähe tõmmatud. All-Ireland Cup\'is penaltitega 5:4. :) Sai natuke pappi ka teenitud. Finaalile eelnenu ja mängu käik on loetav siit: Throw in, alates 25\'ndast Maist (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143&st=40&p=82596&#entry82596 )

Saarlane
03.01.06, 14:25
Selline koht seal siis: hasn\'t one a single game againist Shelbourne

Hääldus sama, aga mõtlesid vist sõna won?

Tanel
03.01.06, 14:35
Algselt postitas saarlane1234

Selline koht seal siis: hasn\'t one a single game againist Shelbourne

Hääldus sama, aga mõtlesid vist sõna won?Jah, kiirelt kirjutamisel läks ilmselt valesti.

oku
05.01.06, 11:39
Väga põnevalt jutustatud lugu, Tanel :silm4: Tuli ka tahtmine kohe FM2006 soetada ja mängima hakata.

Jätka samas vaimus!

Tanel
05.01.06, 20:45
Algselt postitas oku

Väga põnevalt jutustatud lugu, Tanel :silm4: Tuli ka tahtmine kohe FM2006 soetada ja mängima hakata.

Jätka samas vaimus!Tore, et FM\'i propageerin. Aga SI Games\'is on kõvasti häid lugusid, millega minu oma isegi võrrelda ei saa. Just sisulisest poolest.

Igatahes, homme õhtul peaks olema minu Cork\'i karjäär läbi, edasi üritan endale kuskil mujal lepingut saada. Infoks. Lisan täna kõvasti mänge juurde (juba lisatud päris palju.

Tanel
06.01.06, 23:44
Cork\'i karjäär läbi - hooaja lõpp (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143&st=60) oli ülipõnev. Aga loodan, et võtate kätte ja saate ise teada, mis kõik juhtus. Jõudsin riiki, mis on Saksamaa vastas. Taani või Prantsusmaa. Saate teada homme. :P Igatahes raske töö ootab ees. :)

gamer
07.01.06, 08:37
Niih mul sai ka üks hooaeg läbi jälle, southamptoniga Premiershipis siis. Kahjuks pean aga tõdema et ühe teatud vastikus sinise tiimi vastu mu hammas ei hakanud (va. teises voorus saadud 4-1 võit). Ülejäänud hooajaga võib aga üldjoontes rahul olla, ainult lõpp kiskus käest ära ja ManU hakkas järgi jõudma. Tabel on siis siin http://img396.imageshack.us/img396/9103/sotons24of.jpg

Mängijatest olid ehk kolm parimat suurim väravakütt Markus Rosenberg, igati aktiivne poolkaitsja Michal Gottwald ja kaitse tugisammas Danny Higginbotham. Märkimata ei saa ka jätta meest kes seisis kahe posti ja ühe lati vahel ja ei olnudki vigane, just nii, selleks oli onu Poom. Järgmiseks hooajaks üritan meeskonda veelgi täiustada ja sinistele ikka järgi jõuda.

Tanel
07.01.06, 19:43
Igatahes olen leidnud endale uue kodu Prantsusmaal, kuidas alguses läks saab lugeda jällegi Throw-In\'ist. Kaasatud on ka natukene ajalugu ning minu huvitav insident omaniku koeraga 3. detsembril (http://www.throw-in.com/forums/index.php?showtopic=4143&st=60&p=84163&#entry84163 )

eestimees
08.01.06, 09:34
mis background keegi kasutab fm06 mängimise ajal? või patchi?

gamer
08.01.06, 09:42

mis background keegi kasutab fm06 mängimise ajal? või patchi?

Def skin ja 6.0.2 patch peal, ja nii läheb hetkel kolmas hooaeg.

eestimees
08.01.06, 10:02
kas fm06 on j´uba ka save game editor välja tuld?;)

gamer
08.01.06, 12:26

kas fm06 on j´uba ka save game editor välja tuld?;)

http://www.thedugout.net/download.php?cmv=12&cat=2# see ei kõlba?

Saarlane
08.01.06, 14:29
Väga tore Tanel, et oled ka linna ajalugu suvatsenud otsida;)

edit: väga imelik ikka, et Lille oli divarisse langenud...

edit2: jesus, kui pikk karjäär sul oli

edit3: väga tore, et sai venemaa treeneriks, edu sulle ja kirjuta veel sinna sama lahedaid artikleid

riks12
08.01.06, 19:51
Lõpetasin Barcelonaga esimese hooaja. Kahjuks võitsin ainult Hispaania liiga. Hispaania karika finaalis kaotasin Atleticole 2-1. Jõudsin ka Meistrite Ligga finaalis, seal aga jäi õnnest puudu ja kaotasin 3-2 Bayernile.
Hispaania Liiga oli aga väga pingeline. Umbes Jaanuaris olin Realist maas juba 15 punktiga, aga siis võtsin end kokku ja hakkasin järjest võitma ja võitma. Reali edu samal ajal aga lõppes. Võitsin liiga ühe punktiga.
Nüüd plaanin minna mõne nõrgema klubi juhendajaks...

rohelineKonn
08.01.06, 23:12
kuidas te selles f***ng mängus kaitse pidama saate?

ja teine küsimus veel: kui palju te treeninguga tegelete? mul on tunne, et seal on võimalik asju korralikult perse keerata.

Bobik
09.01.06, 03:31
Algselt postitas rohelineKonn

kuidas te selles f***ng mängus kaitse pidama saate?

ja teine küsimus veel: kui palju te treeninguga tegelete? mul on tunne, et seal on võimalik asju korralikult perse keerata.

mina, kui alustasin York Cityga conference divisjonis, vaatasin iga kuu vabade treenerite järele, et trenni abil olemasolevaid mehi arendada. Saingi mõned hea treenerid (mitte päris tipud) ja kutide oskused hakkasid tõusma. Nüüd, olles 8 hooajaga tõusnud premieri, saan juba värvata normaalseid treenereid teistest meeskondadest. Kuna raha on endiselt väga vähe ja palka saan maksta nii palju nagu Drogba Chelseas üksi teenib, on siiski võimalik treenerite abil kõvasti meeskonnale kasu tuua. Igal treeningasjandusel on 1-2 treenerit ja pisut tõstsin ka treeningkoormust. Peaaegu very heavy peal on vist.

Kaitset ei saa ka mina pidama. Parim kaitse on rünnaks. Sain championshipis esimene hooaeg 15. koha ja olin napilt meeskondade arvestuses 2 väravalööja. Esikoha saaja Tottenham lõi vist 2 golli rohkem. Samas lasin endale meeletult lüüa. Polnud mingi ime, et mäng lõppes seisuga 3-6 või 5-4. Gussev virutas hästi väravaid ja kui tema evertoni siirdus, hakkas 55k eest ostetud Kink neid edasi lööma + Maccarone + Aleksandar Rodic.
Kaitsega proovisin ka man markingut, aga sellele ma pole senini kuigi palju aega pühendanud ja jäi ka seekord katki. Ahjaa, kaitse sain siis pidama, kui Rähni kõrvale kaitsesse ostsin Titus Bramble\'i, kes tegi Championshipis keskmiseks hindeks peaaegu 8 ligi. Premieris on ka ta kasulik, aga üldiselt oleks täkumat meest juba tarvis. Rähn sai kinga.

terav äär
09.01.06, 13:05
kas keegi oskaks mulle öelda kust oleks võimalik leia english language patchi...mäng ise töötab tipptopp aga prantsuse keel ei ole mu kõige tugevam külg:prill4:

riks12
09.01.06, 14:30
Kas sul FM2006-data-languages\'is on english või ei ole?
Ma uppisin siis sulle Inglise Keele :) :
http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=0ATL0ZD5MSF9A16YFQENAYZUDO

Siis tõmba see enne nimetatud kausta ja vist pead uuesti peale mängu laskma siis või kuidas?

riks12
09.01.06, 14:37
Ma läksin uueks hooajaks siis Tottenhami.
Müüsin Defoe Chelseale 20 milliga maha lootuses et saan 20 millionit uute mängijate peale kulutada aga pool raha pani omanik oma taskusse :viha:
Ostsin siis 12 millioni eest Anelka ja D\'Alessandro. Laenasin Saha ja Chelsealt mingi Brasiilia junni. AA ja veel ennem oli ostetud Kluivert.
2 liigamängu tehtud. Readingu võitsin 4-0 ja ManUle kaotasin 3-1 .

terav äär
09.01.06, 17:30
Algselt postitas riks12

Kas sul FM2006-data-languages\'is on english või ei ole?
Ma uppisin siis sulle Inglise Keele :) :
http://s53.yousendit.com/d.aspx?id=0ATL0ZD5MSF9A16YFQENAYZUDO

Siis tõmba see enne nimetatud kausta ja vist pead uuesti peale mängu laskma siis või kuidas?

maksimaalsed tänud

rohelineKonn
09.01.06, 20:41
Nii. Pakun teile välja ühe väljakutse. Oleme sel moel ühe sõbraga CMi ennegi mänginud, kuid täna mõtlesin, et võiks huviliste korral ringi laiendada. Kui kedagi ei huvita, siis pole sest sittagi, sest me mängime niiehknaa.

Mängitakse FM 2006 6.0.2 patchiga. Fail genereeritakse ühes masinas, ning kõik mängivad sama failiga (ei ole võrgumäng). Faili saab PMi teel.

Võistkonnaks on seekord Leeds (selles mängus minu jaoks tundmatu võistkond), database on large, kaasatud on inglise liigad kuni conferenceni. Peale on pandud ka sätting \"lisa tuhat eestlast\".

Piiranguid on rämedalt. Osta tohib ainult 1 mehe aastas. Laenud on keelatud ja olemasolevad laenud tuleb kohe tagasi saata. Erireegel käib eestlaste kohta. Eestlasi tohib tiimis olla pidevalt kuni 3. Tahad neljandat osta - paned ühele kolmest sule sappa. Osta tohib ainult ühe mehe sõltumata müükide arvust. Selliste piirangute eesmärgiks on kasutada oma kasvandike. Leedsi noortesüsteempeaks neid tootma piisavalt.

Loomulikult on keelatud igasugune cheatimine. Selle alla kuulub kõik mis teile vähegi pähe tuleb: savegame editoriga meeste potentsiaali vaatamine, savegame editeerimine, mitte salvestamine ja muu säärane pättus. Muidu ei ole asjal lihtsalt mingit pointi.

Edukust arvestatakse punktides. Liigapositsioon annab miinuseid, karikasarjad plusse. Miinuseid saab niipalju, kui hea on klubi positsioon liigatabelis kõikide liigade peale kokku. Premieris 10s olles saad -10 pointsi, CCCs 10s olles saad -(20+10)=-30 pointsi. Plusse saab karikasarjade eest. Iga ring Inglismaa karikaid annab ühe pointsi. FA 5 ring +5 punkti. Eurokarikasarjades iga ring 2 punkti alates esimesest eelringist. 3 ring UEFAd = +8. 3 koht CL alagrupis = +6p. Iga võit on 2 lisapunkti. Sinna alla läheb kõik alates CCC\'st kuni CLini (Liigakarika võit = 7ringi + võit = 7+2=9). Puntisüsteem on üldiselt lihtne ja toetub põhimõttele, et tuleb lihtsalt suhteliselt edukas olla. Mina seda tavaliselt ei ole. Esimesel hooajal peaks olema teoreetiliselt võimalik teenida 10 (FA)+ 9(LC)+2(CCC võit)-21(CCC esimese koha miinuspunktid)=0p. Mängitakse 10 hooaega. Kiiret ei ole, vahekokkuvõtteid teen siis kui viitsin ja sedagi juhul, kui kedagi üldse kotib.

Et siis fail on minu masinas ja kui keegi on huvitatud, siis riputan kuhugi üles. PM aitab.

Cheers,

Konn

Jaan
10.01.06, 08:13
Sai siis kah ära proovitud eile.

Ühest küljest nagu reaalne:
Shearer scores! He wheels away with one arm aloft!

Teisalt:
On umbes septembri keskpaik ja... Dyer scores! That\'s his 5th goal of the season.

Või olen ma ilgelt hea treener...

rohelineKonn
10.01.06, 10:26
minul Leedsiga on ka igati realistlikud teated sel hooajal: Paul Butler has been outpaced 167618487133th time this season..

MihkelPallak
10.01.06, 16:44
Mängin siis FC Barcelona-ga ja hooaeg algas hästi . Võitsin Super cupi . Mängijaid ostsin suhteliselt palju
Players in: Paolo Castellini 4,6M
Vincent Kompany 12,25 M
Anthony Vanden Borre 1,9 M
Michael Rensing 10,75 M
Evandro Roncatto 4M
Fredy Adu 3,9 M
Player out: Sylvinho 2,4 M
Rafael Marquez 8,75 M
Järgmine aasta tahan kindlasti välja vahetada Henrik Larssoni ja võib olla ka van Bronckhorsti.
Hetkel mängin sellise põhikoosseisuga:
------------Eto\'o----------
--R10-----Deco--Giuly/Messi
-----van Bommel--Xavi--
Bronckhorst--Puyol--Kompany--Belletti
----------Valdes---------------

Meistrite liiga mängude tulemused: Ajax(a) 1-3, Juventus(h) 3-2, Basel (a) 4-0, Basel (h) 2-2
Hetke parimad väravalööjad: Eto\'o 12, Messi!! 9, Maxi Lopez 8
Hispaania liigas 12 mänguga 23 punkti ja esimene tänu väravate vahele;) . Loodan varsti selle hooaja lõpule viia
:lahe:

riks12
10.01.06, 17:27
Algselt postitas MihkelPallak

Players in: Paolo Castellini 4,6M
Vincent Kompany 12,25 M
Anthony Vanden Borre 1,9 M
Michael Rensing 10,75 M
Evandro Roncatto 4M
Fredy Adu 3,9 M

Kas pakkusid kohe Kompany eest sellise hiigelhinna või tegid nagu ennem madalamaid pakkumisi ka.?
Ma olen igal juhul alati 6-7 milliga selle mehe kätte saand aga noh ...

MihkelPallak
10.01.06, 17:34
alustasin 8 millist...mul eurodes muidu;)

riks12
10.01.06, 17:41
aa lol.
Mul on taalades (või naelades. ei mina tea mis £ on)

MihkelPallak
10.01.06, 17:43
Need on naelad.;)

MihkelPallak
10.01.06, 17:45
Kõikide noortega(peale Adu) on tehtud nii pikad lepingud, kui vähegi võimalik . Ja minimum fee release clause on 174 M . Maxi Lopeze lepinguga olen eriti rahul, sest tal kehtib see aastani 2010 ja palgaga 3300 eurot

Yorro
13.01.06, 00:22
Et siis, huvitaks kui palju on teil kõige rohkem mängijaid Team of the Week\'i saanud? Kas kellegil kõik 11 ka on? ;-p

Endal siis siiamaani parim saavutus on seitse (http://www.zone.ee/fawkes/Football%20Manager/Team_of_the_Week.JPG?2)..

WeThePeople
13.01.06, 16:14
Tanel millal edasi kirjutad juttu??:)

Zaeka
13.01.06, 18:13
Lõpetasin teise hooaja Palermoga Serie A-s 3. kohal, esimesel hooajal olin viies. Karikas jõudsin poolfinaali, kus kaotasin Milanile. Uefa Cupis lõpetas mu teekonna teises knockout roundis Juan Roman Riquelme.Üsna hooaja lõpuni oli veel normaalne võimalus Interist ja Juvest mööda minna, kuid suutsin palju oma domineeritud mänge kaotada/viigistada milletõttu kahanes 5 vooru enne lõppu vahe Sampdoriaga umbes 6 punktile. Väravaid lõin ma otseloomulikult kõige rohkem, 88 nimelt, sisse aga lasin samuti liiga palju, 42
Tabel:
Juventus 89
Inter 87
Palermo 79
Sampdoria 67
Livorno 63
Fiorentina 62
Roma 61
Milan 56 :D
Transferiturul olin ma mõlemil hooajal hüperaktiivne:
Ostud:
Petit (Benfica) 650k £
Jerome Rothen (PSG) 7£ mil
Mario Jardel 750k £
Daniele Bonera (parma) 5,5£ mil
Maniche (Dynamo Moscow) 4,25£ mil
Helder Postiga (Porto) 7,5£ mil
Köroglu Emre (Galatasaray) 400k £
Kim Källstrom (Rennes) 5,5£ mil
Müügid:
Franco Brienza (Galatasaray) 2,5£ mil
Simone Pepe (Rennes) 2,8£ mil
Christian Terlizzi (Terana) 1,3£ mil
Constantin Codrea (Metz) 2,2£ mil
Massimo Bonanni (Juventus) 6,5£ mil
Stephen Ayodele Makinwa (Juventus) 20£ mil
nüüd kohe Grosso Interisse tasuta :(

Järgmisel hooajal Champions League ja Serie A-d võitma.

WeThePeople
14.01.06, 21:03
Teeks networki keegi...kooliks mõnus ju:D

Tanel
14.01.06, 22:09
Jutt täieneb kohe varsti, minu uue seiklusega. Ei saanud teada-tuntud põhjustel täiendada. ;)

Jaan
16.01.06, 08:13
Kes lööb võõrsil Chelsea\'le neli väravat? Michael Owen!

rohelineKonn
16.01.06, 10:57
Algselt postitas Jaan

http://www.sigames.com/Report_a_Bug

WeThePeople
16.01.06, 14:25

Algselt postitas Jaan

http://www.sigames.com/Report_a_Bug

see oli hea:D

rohelineKonn
16.01.06, 20:57
konn väljakutse vahearuanne:

ostsin Hangelandi (kes on ka pärie elus Leedsi huviorbiidis), Kotenko, Rähni ja Voskoboinikovi. Pole vist vaja lisada, et nad kõik on sitad. Kõik ülejäänud mehed on ka sitad, võistkond muudkui kaotab ning kõik muudkui hädaldavad. Üleminekumängudest jäin punktiga välja. Hääl on ümmarguste valgete sõõride peale karjumisrst ära. Kui keegi faili saanutest veel mängib, siis võiks teada anda, et kuidas edeneb. Näiteks iga aasta lõpus.

Samuti peaks minu ebaedu motiveerima teid mulle privaatsõnumit saatma.

riks12
16.01.06, 23:15
Ma olen juba otsapidi 22. sajandis.
Hetkel olen Chelsea manager.
Tiim on pilusilmade ja Aafriklaste päralt. 3 jaapanlast 2 hiinlast 6 korealast isegi üks azerbaidžaani junn on olemas. ja palju teisi weel. niiet muret pole

riks12
16.01.06, 23:18
Nüüd tegin 2130 aasta hooaja esimese mängu. Panin ainult pilusilmad mängu ja lõi errori ette :( .
Keegi teab milles probleem ?

gamer
16.01.06, 23:20
Algselt postitas riks12

Nüüd tegin 2130 aasta hooaja esimese mängu. Panin ainult pilusilmad mängu ja lõi errori ette :( .
Keegi teab milles probleem ?

Viga on süsteemis, kui eakamaid inimesi tsiteerida.

Martin
16.01.06, 23:38

konn väljakutse vahearuanne:

ostsin Hangelandi (kes on ka pärie elus Leedsi huviorbiidis), Kotenko, Rähni ja Voskoboinikovi. Pole vist vaja lisada, et nad kõik on sitad. Kõik ülejäänud mehed on ka sitad, võistkond muudkui kaotab ning kõik muudkui hädaldavad. Üleminekumängudest jäin punktiga välja. Hääl on ümmarguste valgete sõõride peale karjumisrst ära. Kui keegi faili saanutest veel mängib, siis võiks teada anda, et kuidas edeneb. Näiteks iga aasta lõpus.

Samuti peaks minu ebaedu motiveerima teid mulle privaatsõnumit saatma.

Kas see pole sohk, et rahvus on sul Soti?

rohelineKonn
17.01.06, 01:40
Algselt postitas Martin

Kas see pole sohk, et rahvus on sul Soti?

see on kõigil šoti. et nimega klapiks. kuigi tundub, et ma saan varsti suuska ja naasen kasvõi poolakana. Van Der Pan Fart näiteks.

Martin138
17.01.06, 11:40
Ega kellegil mingit head taktikat pole jagada?
Olen proovinud palju taktikaid a ikka mängud nihu läinud enamasti.

gamer
17.01.06, 13:35

Ega kellegil mingit head taktikat pole jagada?
Olen proovinud palju taktikaid a ikka mängud nihu läinud enamasti.

no proovi lihtsaimaid 4-4-2-tesid ja ise modi neid natuke ja saad ilusa töötava koosluse.

riks12
17.01.06, 15:53
pääs and muuv täktik on hea. ntx chalse ja manu kasutavad seda

Tanel
17.01.06, 16:43
Minu tööots Taanis leidis lõpu. 100% Venemaa. :D

XTRATIME LINK (http://www.xtratime.org/forum/showthread.php?p=3698398#post3698398)

MihkelPallak
17.01.06, 20:39
Barcelonaga enam ei mängi, sest arvuti viskab mingi errori ette, nüüd mängin Eesti koondisega . Märtsist alustasin ning esimene mäng oli venemaaga:
Russia(h) 3:2 Neemelo (3)
Liechestein (h) 4:2 Neemelo, Oper (3)
Portugal (h) 1:1 Leetma
Bosnia (h) (sõprus) 2:1 Neemelo (2)
Latvia (h) 2:0 Teever,Stepanov
Brunei (h) (sõprus) 5:0 Terehhov,Piiroja,Neemelo,Teever,Klavan
Slovakia (a) 1:1 Teever
Luxemburg (a) 1:2 :((esimene kaotus ja veel millisele meeskonnale;)) Oper
Seychelles (a) 1:1 Kuresoo, siin olid kõik mängijad U-21
Malawi (h) 1:0 Teever
Rwanda (h) 3:1 Teever,Neemelo,Viikmäe
Chad (h) 2:0 Neemelo, Teever
Järgmine aasta Euroopa valiktsüklis olen koos Soome,Rootsi,Saksamaa,Bulgaaria,Bosnia ja Luxemburgiga ja loodan edasi saada, sest nüüd jäin napilt kolmandaks Portugali ja Slovakkia järel :doh: U-21 läheb väga hästi . Jõudsin nendega EM-ile alagrupi vastased on Spain,Italy,Holland .
Algkoosseis ----------------Lepmets--------------
Klavan--Post-----Jääger----Kruglov
Vassiljev--Rõskevitš--Dupikov-Kuresoo
----------Kink---------Purje----------

Nüü lähen EM mängima ja loodan võita...tegelikult tahaks alagrupist edasi saada .

MihkelPallak
17.01.06, 21:15
Sain alagrupist edasi....nüüd vaja poolfinaalis lüüa prantsusmaad ja olengi finaalis:P ;) :r66m2: Alagrupi mängud: vs Spain U21 1:1 Vassiljev
vs Italy (suursoosik) 2:1 Vassiljev, Kink
vs Holland 2:1 Purje, Kink

Finaalis ootab juba Türgi, tema alistas poolfinaalis Hispaania tulemusega 1:0

siimsorokin
17.01.06, 21:18
Algselt postitas MihkelPallak

Sain alagrupist edasi....nüüd vaja poolfinaalis lüüa prantsusmaad ja olengi finaalis:P ;) :r66m2: Alagrupi mängud: vs Spain U21 1:1 Vassiljev
vs Italy (suursoosik) 2:1 Vassiljev, Kink
vs Holland 2:1 Purje, Kink

Finaalis ootab juba Türgi, tema alistas poolfinaalis Hispaania tulemusega 1:0

Hmm. Räägiksid siis lähemalt äkki oma U21 treeneritööst. Hakkas täitsa huvitama, mis valemiga sa nad sinna finaali viisid siis..

MihkelPallak
17.01.06, 22:16
Pole veel finaalis...enne veel poolfinaal...praegu õpin matemaatikat . muidu oli mingi väga kaitsev taktika mingi 5-3-2 defensive vist ja counter attack ja nii ta tuligi Vassiljev ja Kink taovad väravaid ja olemas:P

riks12
17.01.06, 23:29
Mu pilukad jõudsid kõik ilusti oma riikidega MMile.
täpselt 32. riigist on mul mängijaid ja need riigid saidki MMile. Brasiilia Prantsusmaa Hispaania jms jäid MMist aint unistama. :)

Yorro
18.01.06, 02:13
Nonii, lõpetasin siis ka oma esimese hooaja. Vaevalt, et kedagi huvitab aga nagunii midagi paremat pole teha.

Manchester United

Väravavahid

¤ Edwin van der Sar - 51 mängu / 0 väravat (Põhiväravavaht, mängis kindlalt)
¤ Artur Kotenko - 12 mängu + 1 vahetusest / 0 väravat (Asendas van der Sari hästi kui teine vigane oli)
¤ Ron-Robert Zieler - 0 mängu / 0 väravat (Niinimetatud järgmine Oliver Kahn. Mängis reservi eest, järgmine hooaeg läheb kuhugi laenuks)

Kaitsjad

¤ Gary Neville - 49 mängu / 0 väravat (Üks stabiilsemaid mängijaid meeskonnas)
¤ Phillip Bradsley - 7 mängu + 4 vahetusest / 1 värav (Enamuse ajast oli Aston Villas laenuks, kui minu eest mängis sai hakkama)
¤ Jonathan Woodgate - 24 mängu / 0 väravat (Sai ostetud umbes poole hooaja pealt Real Madridist, et Ferdinandile keskkaitses partneriks olla)
¤ Rio Ferdinand - 55 mängu + 1 vahetusest / 0 väravat (Mängis kindlalt, kuigi vingus palju)
¤ Wes Brown - 15 mängu + 1 vahetusest / 0 väravat (Oli vigastatud enamus hooajast)
¤ John O\'Shea - 31 mängu + 2 vahetusest / 1 värav (Tegi hea hooaja)
¤ Gabriel Heinze - 57 mängu + 1 vahetusest / 2 väravat (Näitas tõelist võitlusvaimu, üks stabiilsemaid meeskonnas)
¤ Mikael Silvestre - 6 mängu / 0 väravat (Müüsin maha hooaja alguses)

Poolkaitsjad

¤ Christiano Ronaldo - 33 mängu + 8 vahetusest / 6 väravat (Tegi super-mänge ja ka halvemaid.. Arengu ruumi on)
¤ Park Ji-Sung - 31 mängu + 13 vahetusest / 5 väravat (Esimese hooaja kohta üllatavalt hea)
¤ Roy Keane - 45 mängu + 2 vahetusest / 3 väravat (Meeskonna kapten, üks stabiilsemaid)
¤ Paul Scholes - 51 mängu + 1 vahetusest / 21 väravat (Super-hooaeg, näitas et ta on ikka sama ohtlik kui nooremana oli)
¤ Alan Smith - 17 mängu + 15 vahetusest / 1 värav (Järgmine Roy Keane)
¤ Darren Fletcher - 9 mängu + 5 vahetusest / 2 väravat (Jäi Scholesi varju, aga tema head mängud panid mu mõistma et tegemist on tõesti arvuti mänguga)
¤ Ryan Giggs - 41 mängu + 5 vahetusest / 6 väravat (Teine pool hooajast oli võimas)
¤ Kieran Richardson - 16 mängu + 11 vahetusest / 0 väravat (Alati terav, uus Giggs?)

Ründajad

¤ Ruud van Nistelrooy - 51 mängu + 4 vahetusest / 47 väravat (Tõi meeskonna mitmel korral väga raskest seisust välja.. Sai mitmeid auhindu, hooaja lõpus segas vigastus)
¤ Wayne Rooney - 44 mängu + 2 vahetusest / 16 väravat (Mängis natuke van Nistelrooyst taga pool, sellest ka vähem väravaid)
¤ Louis Saha - 6 mängu + 7 vahetusest / 5 väravat (Oli pikalt vigane)
¤ Ingemar Teever - 5 mängu + 2 vahetusest / 5 väravat (Enamuse hooajast oli Derby Countys/Ipswich Townis laenul)
¤ Giuseppe Rossi - 1 mäng + 7 vahetusest / 3 väravat (Enamuse hooajast oli Charlton Athleticus laenuks)
¤ John Obi Mikel - 11 mängu + 8 vahetusest / 2 väravat (Lõi värava oma debüüt mängus Arsenali vastu.. Asendas Rooneyt vigastuse ajal hästi)
¤ Ole Gunnar Solskjaer - 0 mängu / 0 väravat (Vigastus)

Ostud/Müügid

Müügid

Quinton Fortune -> Newcastle United (£2,000,000)
Tim Howard -> Middlesbrough (£3,200,000)
Mikael Silvestre -> FC Schalke 04 (£4,000,000)
Lee Martin -> West Ham United (£600,000)
Ingemar Teever -> Charlton Athletic (£2,300,000) - Peale Hooaega
Louis Saha -> Tottenham Hotspur (£5,300,000) - Peale Hooaega

Ostud

Jonathan Woodgate <- Real Madrid C.F. (£7,000,000)
John Obi Mikel <- FC Lyn Oslo (£4,000,000)
Ingemar Teever <- FC TVMK Tallinn (£250,000)
Artur Kotenko <- FC Levadia Tallinn (£150,000)
Jermain Defoe <- Tottenham Hotspur (£12,300,000) - Peale Hooaega

Saavutused

English League Cup - 4th Round vs Arsenal (http://www.zone.ee/Fawkes/Football%20Manager/L_Cup_4th_Round_vs_Arsenal_2005.JPG?2)
English Premier Division - Winner (http://www.zone.ee/Fawkes/Football%20Manager/PL_2005_2006.JPG?2)
English FA Cup - Winner vs West Ham United (http://www.zone.ee/Fawkes/Football%20Manager/FA_Cup_2005_2006.JPG?2)
European Champions Cup - Winner vs Chelsea (http://www.zone.ee/Fawkes/Football%20Manager/CL_2005_2006.JPG?2)

Suht hästi esimese hooaja kohta. Ühe hooaja olen veel Unitedis siis kuhugi madalamale liigasse.

Edu.ee

anonumous
18.01.06, 03:55
Nii...lugesin siin teie juttu ning tundub, et enamus on läinud kergema vastupanu teed: liitunud chealsea või barcaga ning kasutanud nende hiiglaslikku transfer fundi.

Ise alustasin Saksa 3.bundesliiga põhjadivisjonist Oberhauseniga ning hetkel, 2. hooajal, olen 2. bundesliga viies.

Mängijad on enamasti tundmatud. Suuremate otsingutega olen leidnud kümneid odavaid ning samas ka häid mängijaid (Nt. Alin Stoica, kelle ostsin keskväljale 50k-ga, temast sai liiga suurim väravakütt ning müüsin ta maha 3M € :P).

Huvitavaid mängijaid on veel. Eestist: Kütimets, Golovenski (juba noorena statistika põhjal Eesti parim mängija).
Puchkov - 2.02m pikkune tugev kaitsja - leidsin kusagilt Ukrainast
Maamar Mamonui - odava hinnaga kaitsja Belgia liigast
Jimmy Zakazaka - Malaavi internatsionaal. Noor ja hea väravavaistuga
Koprivenc - 16-17 aastane super-andekas väravavht

Sellega seoses küsimus: Olete leidnud kusagilt pärapõrgust mõnda superhead mängijat (statistika keskmiselt 15+)?

Kas keegi on üritanud ka oma klubis noortetööd arendada ja millised on selle viljad. Tänu suurele kasumile mängijate müügist panin ka mina sellele aluse, kuid varasemad kogemused cm-dest on näidanud, et noortetöö toodab ainult Poola 3. liiga väärilisi mängijaid. :D
Kuidas FM06-s on? Kas asi on paranenud?

Mis annab mängule juurde, on muudatused treeningus, mängijate vormi tugev kõikumine vastavalt vigastustele, tujudele ning valesti treenimisele ning andekate mängijate edusammud treeningul - mõnest noorest saab juba aasta treenimisega põhikoosseisu tüüp. :)

Igastahes hüva pelamist.

Jaan
18.01.06, 11:31
Algselt postitas anonumous

Sellega seoses küsimus: Olete leidnud kusagilt pärapõrgust mõnda superhead mängijat (statistika keskmiselt 15+)?

Ekuador

Paparazzi
18.01.06, 14:25
www.sport-managers.com
Vene foorum, nadalavahetusel uppin sinna EESTI klubide sargid v2 (v1 juba olemas, ja eesti klubide facepacks ka uppisin...):lahe: :D

Tanel
18.01.06, 18:04
Hakkasin kirjutama paralleelselt \"Lennukipileti\" looga kirjutama ka väga in-depth lugu.

It\'s only a game if you win, but if you lose, it\'s a stinking waste of time! (http://www.xtratime.org/forum/showthread.php?t=181274)

See lugu uueneb nüüd suht aeglaselt muju, sest esma prioriteet on teine lugu. Sellega üritan natuke SI Games\'i FMS foorumi auhindadejagamisel järgmine aasta mingit konkurentsi pakuda.

Hughes
18.01.06, 18:18
Algselt postitas anonumous
Kas keegi on üritanud ka oma klubis noortetööd arendada ja millised on selle viljad. Tänu suurele kasumile mängijate müügist panin ka mina sellele aluse, kuid varasemad kogemused cm-dest on näidanud, et noortetöö toodab ainult Poola 3. liiga väärilisi mängijaid. :D
Kuidas FM06-s on? Kas asi on paranenud?

need kes on mänginud mõne hooaja teavad, et kahtlaste piltidega tüübid hakkavad tekkima mängu...näiteks mina tegin Inglismaa liigat Newcastle´ga ja märkasin, et kõige paremad \"uustulnukad\" tulevad Itaaliast ja Hollandist. nendega saab suht hästi pappi teenida: võtsin kõige paremad mehed lepingulõppedes tasuta endale, hoidsin ühe hooaja meeskonnas ja siis müüsin maha. hinnad kõikusid 2 miljonist 10ni(naelad loomulikult).

MihkelPallak
18.01.06, 21:55
Panin kinni selle EM-i....mäng Türgiga oli kõige lihtsam üldse...2-0 Purje ja Vassiljev
Vassiljev siis edukaim väravakütt .

Arjen.
19.01.06, 20:02
palun abi:
mis tpslt tähendab?
closing down
creative freedom

riks12
19.01.06, 20:07
Algselt postitas Arjen.

palun abi:
mis tpslt tähendab?
closing down
creative freedom

closing down - ma väga hästi ei oska seda nagu noh seletada aga ta on nagu mingi et noh tagasi kaitsesse(vms) minemine.
creative freedom - mingisugune selline asi, et näitab midagi nagu umbes et kui palju vabadust saavad väljakul.

:õnnelik:

waluswend
19.01.06, 20:08
Algselt postitas Arjen.

palun abi:
mis tpslt tähendab?
closing down
creative freedom

Closing down- kust maalt hakkatakse vastas mängijaid pressima.
Creative freedom- kui palju mängijad üritavad oma peaga \"mõelda\". Kui on Much siis nad üritavad mängida nagu brassid, hästi tehniliselt ja kaunilt, kui Little, siis mängitakse kindlalt mängu plaani järgi, nagu Saksamaa.