320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lipud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lipud

    Tähelepanelikumad foorumi lugejad on võibolla märganud Tartu poolset algatust, et teha üks suuremat sorti lipuke.

    Praeguste plaanide kohaselt 1000 krooni maksma minev, kuid 10 meetrit lai ning 4.2 meetrit pikk sini-must-valge.

    Selle ürituse jaoks on seni nõus raha sisse söötma: Kyps, Jprgan, Mina ise (Martin), räim ja Kadri. Kokku on siis praegu 800 krooni, 200 veel puudu.

    Sellest tulenevalt: kas paneme lipu peale ka mingi loosungi? Kojamees, on häid ideid? Pakkuge siis kasvõi mitut asja.

    Samuti pakub huvi sellised asjad:
    1) Kas Jalgpallihaigla ei tahaks midagi samasugust teha? 1000 krooni pole just teab kui metsik summa, eriti kui ütleme 10 inimest panevad mängu 100 krooni nägu.
    2) Sama küsimus Soccerneti seltskonna kohta.

    Lisainfo1: riide hind - 32 krooni meeter pikkust ja 1 meeter 40 senti laiust. Kõik kolm värvi nii.

    Lisainfo2: Tartu seltskonnal on õmbleja olemas, ei pea juurde maksma.

    Kunagi peab ju Lilleküla (ja välisareenid) ikka Eesti lippudega ka ära kaunistama.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Olen nõus u. 200 eeguga toetama, kuid ainult sellist lippu, millel olev loosung ei puuduta Tartut. Idee on iseenesest väga hea ja mida rohkem lippe, seda parem. Ideaalis näen mina asja nii, et kui oleks mingi ametlikult registreeritud fännklubi, siis saaks lipule just selle nime panna+ igale lipule vastava regiooni nime
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      No nii ise olen ka päris nõus lipu teostusel osalema ja panen omalt poolt 100 EEKu.

      Nüüd vähe ideid kah mis lipu peale kirjutada:

      1) Vastastele ülbelt kotti!
      2)Võit on meie oma! või midagi muud selles võtmes
      3)Võõrastele kakkerisse!

      alustuseks ehk aitab kah, kui miskit pähe kolksab annan ikke teada ka
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        #4
        martin su lipul on aint üks väike viga nimelt on ta eesti lipu 7:11 proportsioonidest täiesti väljas.. kui sa tahad teha 10 meetrise lipu siis peaks kõrgus olema umbes 6-6.5 meetrit.

        Kommentaar


          #5
          to eston:
          nu kas me kingime selle lipu arnold rüütlile?
          oleks hea, et lipp poleks rohkem piklikum, siis ta tundub visuaalselt suurem
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #6
            Lipu peale võix ka näiteks lihtsalt jalgpalli panna (kahemõõtmelise ikka :P )
            It says so in the scriptures!

            Kommentaar


              #7
              hmm... aiFo kah alati n6us raha andma hea asja nimel... kysige v6i koski käest...

              praegune finantskriis tingib selle, et tartuteemalisse lippu investeeriks 50 jeeku nigu niuhti! ...vist... rohkem t6esti ei jäksa...

              samas, ega lipp ei pea alati raudselt sini-must-valge olema, v6imalikud variatsioonid ju...

              asoo... ja seeasiet, martin... kuidas selle va' lipuriide ilmastikukindlusega lood on?

              pRmt!

              aiFo.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by eston

                martin su lipul on aint üks väike viga nimelt on ta eesti lipu 7:11 proportsioonidest täiesti väljas.. kui sa tahad teha 10 meetrise lipu siis peaks kõrgus olema umbes 6-6.5 meetrit.
                Eston kui sul võimalik läheta mulle peale eesti lipu mõõtkava ka ingliselipu omad.Ettetänades Kojamees.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Martin ma mõistan vist õieti et te kavatsete õmmelda kolmest kangast lippu,seega peahs tekst jääma keskmise ehk siis musta peale või äärtest üle.Näiteks oled sa kindlasti näinud "FC Haapsalu" lippu.Jalgpallihaigla tegeleb lippudega juba .Küsige ja küsige ning hääletage hüüdlauseid.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Minagi olen nõus papiga toetama - nii umbes 100 krooni ulatuses.

                    Kommentaar


                      #11
                      Smuutov ära lipu mõõtmetega üle pinguta loe Eesti-Kasahhi 3 all on mul üsna konkreetne arutelu.Loe läbi igaxjuhuks muidu paneme puusse.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Võiks teha midagi Otti lipu sarnast.
                        Elame Näeme mis saab?

                        Kommentaar


                          #13
                          konkreetsemalt palun,olen nõus pappi välja käima aga tehke siis ka midagi.aega pole kah enam eriti palju. mõtlen Kasahhi mängu.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Uut lippu ei jõua trükkida sellex ajax aga temme vanadki korda.:P
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              Raha lipu jaoks

                              Nii.

                              Kogume nüüd siis finatsi kokku, siis saab lipu mänguks valmis.

                              Kes on nõus ideega, et lipule tuleb sõna TARBATU, see võiks mailida martin@soccernet.ee või saata mulle siin teada, siis saadan neile oma konto ning saab raha kokku, loodetvasti saab sellega kiirelt valmis, sest aeg läheneb suure kiirusega!

                              Andke endast teada!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X