320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta

    Esiteks ütlen, et ei põhine mitte mingisuguse artikli või värgi põhjal, sest selliseid lihtsalt ei ole vähemalt sel hooajal eriti tehtud, kui üldsegi on.

    Ma ei räägi ainult seda, et lihtsalt pühapäev muu päeva vastu vahetada vaid ka üldse. Minu arust alustatakse liiga hilja, tippliigadest kõige hiljem. No kesk-september on ikka pisut hilja. Pärast esimest vooru juba Meistrite Liiga hakkab pihta. Minuarust oleks tore, kui alustataks juba augusti teise või kolmanda nädala lõpus. No ausalt, sel hooajal on veel pärast Meistrite Liiga finaaligi veel üks voor ees. Ja põhimõtteliselt enne suurt finaalturniiri koondistega polegi praktiliselt mängijatel väikest puhkust võimalik võtta. Samas tuleks alles jätta talvepaus. Võistkonnad jõuavad sel juhul ilusti avamängudeks CL-is ja muudes karikasarjades enam-vähem vormi.

    Teiseks võiks ka pühapäevast laupäevale lükata enamikud mängud. Pühapäeval mängiks nt. juhul kui peetakse Itaalia Karika mänge või siis, kui mõni tiim on osalenud Uefa Cupis ja kolmapäevases Meistrite Liiga mängus. See punkt ei ole just muidugi eriti tähtis, kuid seda esimest pean küll suhteliselt vajalikkuks.

    Mis arvate?
    sigpic

    #2
    Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

    selles suhtes savi, kumb päev kas laupäev või pühapäev. peaasi, et ei tule mingit sellist värki, et \" ei tea, mis teisipäeval teeks, ei tea jah, ah okei paneme milani-juve mängu siis teisipäevaks\"

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

      Serie A mängud (vähemalt Juve omad) võiksid olla laupäeviti, sest siis need ei langeks Eesti meistriliiga mängudega kokku ja saaks ehk aegajalt vaatamaski käia. Muud põhjendust sellele hetkel nagu ei näe. Mida sa silmas pidasid, Tanel?

      Hooaja alustamise osas tundus su jutt suht loogiline, aga keegi võiks välja tuua ka pooltargumendid, mis põhjusel seda nii hilja alustatakse. Ise suudan välja tulla vaid ühe praegust kellaaega arvestades igati asjaliku teguriga, et tänu sellele on Itaalia klubid ülejäänuist hooaeg-läbi 2 nädalat värskemad.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

        Mina arvan, et itaallased tahavad peale kirikut mingit tõsisemat meelelahutust nii, et pühapäev peab jääma Samas pärast laupäevast mängu oleks kirikus väga hea jälle pattusid pihtida. Näiteks seda, et ütlen: \"Ma enam nii ei tee, et loobin rakette naabri-Paolo pihta, mis sest et ta on AC Milani fänn.\":P Dilemma missugune
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

          Ma arvan, et mängud algavad nii hilja seetõttu, et Itaalias on augustis liiga palav, et jalgpalli mängida. Ja seni pole ju see Itaalia jalgpallile erilisi probleeme valmistanud, et mängud teiste liigadega hiljem algavad/lõppevad.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

            Kas pühapäev või laupäev, see mind eriti ei huvita, kuid varem võiks hooajaga alustada küll. Põhimõtteliselt oleks võinud AC Milanil tekida hetkel selline olukord, et pärast Meistrite Liiga finaali tuleb veel võõrsil Udineset võita, et scudettot saada. Selleks, et ajakava samal tihedusel hoida tuleks lihtsalt hooaeg nt. kaks nädalat ettepoole tuua, et saaks ilusti enne Uefa Cupi finaali hooaja lõpetatud. Kasvõi augusti viimane nädal kõlbaks. Ja sähvatas pähe ka mõtte, et ehk Serie A hooaja hiline lõpp võibki olla Itaalia koondise suurvõistluste kehva esinemise põhjus. (Mängijad väsinud) Otsitakse igaltpoolt luubiga võimalusi, kuidas koondist paremaks teha, kuid võimalik vastus on nina ees.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

              Niisiis hooaja lõpuga on tekinud veel muresi.

              Interi teema lugejatele on asi juba selge, aga mainiks ikkagi. Nimelt on Lega Calcio Coppa Italiaga seoses hakkama suurepärase ajastusega. Ometi peaks ju Galliani ja co. teadma, et Konföderatsioonide Karikas algab just sellel ajal ja Itaalia klubidel on kõvasti brasiillasi ja argentiinlasi. Nüüd on siis selline lugu, et 12. ja 15. juunil peetavateks finaalmängudeks on üks finalistedest, Inter, ilmselt ilma mitme põhitegijata. Kui ei suudeta rahvustiimidega kokkuleppele jõuda, et mängijatel jääks 1-2 mängu vahele turniiri algusest, siis peab Inter mängima ilma Adriano, Kily Gonzaleze, Esteban Cambiasso ja Javier Zanetti. Viimane on klubi kapten (samuti ka Argentiina kapten) ning kui Inter peaks võitma, siis mina küll kedagi teist karikat üles tõstmas ei taha näha.
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

                Tegelikult ei oleks augusti lõpus hooaja alustamine miskit imelikku, seda ennegi juhunud. Viimasel ajal on hooaja algus aga veninud, kord vaidluste pärast teleõiguste eest küll olümpiamängude tõttu. Augusti eelviimane nädal sobiks küll, päris kesk augustit ei kujutaks aga ette, muidu juhtub nagu nüüd, et palavus lämmatab Pealegi enamik Itaaliast puhkab augustis ning 15 august on ferragosto e. püha, kus kõik kes vähegi saavad linnadest randa põgenevad, seega samal ajal vaevalt keegi tahab meistrivõistlusi alustada

                Aga mis puutub karikavõistlustesse, siis seal võiks küll vaadata, kuidas mängud saaks ikka enne hooaja lõppu mängitud...

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

                  Väga tore, järgmine hooaeg hakkabn Serie A pihta 28. augustil ning lõpeb ligikaudu kuu enne MM-i algust, mille algusaega ma ei tea. Viiel korral mängitakse kolmapäeval.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

                    Et siis link ka selle uudise kohta:
                    http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=71038
                    \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                    Marcello Lippi

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kas Itaalia liiga võiks ajakava muuta\'

                      vahepeal kui netti sattusin ägin et itaalias olla ajakava paigas ja järgmine nädal pidi ilmuma ka kes kellega...saab keegi uurida seda asja ja postitada reisiteema alla millal see derby siis on?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar

                      Working...
                      X