320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Celtic vs Juventus 4:3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Celtic vs Juventus 4:3

    Üle pika aja niisugune mäng, mida sai nauditud esimesest minutist viimaseni. Juventuse kaitse oli nagu läbisõiduhoov ja Sutton tegi, mis tahtis. Mida arvata kohtuniku antud penaltist? Teise oleks pidand ikka veel andma, see oleks vähemalt asja eest olnud Celtic hakkab end nüüd UEFA sarjas tõestama. Hoian neile pöialt, sümpaatne sats.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Pole mõttet selle mängu põhjal Celticu tugevusest mingeid järeldusi teha.Pigem vastupidi.Teise koosseisuga ,mitteolulist mängu mängiv Juventus tulex oma kodus alistada kindlamini.Mäng ise oli tõesti põnev ja ka mitu ilusat väravat oli sees.Mis pennaltesse puutub ,siis esimene oli hämmastav kala Juve kaitsjatelt.Enne nurka hoiatas kohtunik Juve kaitsjat ja sellest hoolimata võttis viimane Suttoni haardesse.See on nii lihtne viis pennalt saada ,et lihtsamat ma ei teagi.Antud situatsioonis oli muiugi Sutton absoluutselt kõrvaline,aga kohtuniku reputatsiooni hoidmise mõtte soli see pennal vajalik.Ja hilisem selge käega mäng jäeti tõenäoliselt sellepärast vilistamata ,et esimene pennal ametlike parameetrite järgi siiski väga vaieldav oli.Aga ikkagi iga mängja peax teadma, et väljakul on ikkagi kohtunik kunn.

    Kommentaar


      #3
      Mäng oli iseenesest väga nauditav ja Celtic näitas, kes oleks tegelikult edasi saama pidanud, kahju ainult, et kohtunik triumfi ära rikkus.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by gaskoff
        Celtic näitas, kes oleks tegelikult edasi saama pidanud
        Rosenborg - Celtic 2:0
        Porto - Celtic 3:0

        no ma ei tea, võibolla tõesti?

        Birindelli, Paramattim, Frara, Maresca, Carini vs. Buffon, Thuram, Montero, Tudor, Davids, Zambrotta

        arva ära mida ma sellega öelda tahtsin?

        Real kaotas ka Lokomotivile 0:2 (põhimehed ei mänginud aga see ju ei loe), ma tõesti ei saa aru, miks real edasi sai aga Lokomotiv ei saanud?

        Celtic polnud muidugi s*tt, neil oli võitu vaja ja nad andsid 100% endast, au neile. Juve mäng ei meeldinud mulle ka eriti, (varumehed ), v.a teine koll, aga eespool esitatud targa väitega täie mõistuse juures küll nõustuda ei saa.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          minu lemmik m2ng oli Pana - ManU, no nii nalja sai, et ma pidin kiirabisse helistama Isegi mu paar tuttavat kossuf2nni (mitte lohhid ) nautisid seda mängu taiege . Selle mngu p6hjal v6ib 6elda : jalgpall on parem kui seks !!!
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #6
            ma ei tea, kui see post vales kohas ei ole?
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by aojalgpall

              Orginally posted by gaskoff
              Celtic näitas, kes oleks tegelikult edasi saama pidanud
              Rosenborg - Celtic 2:0
              Porto - Celtic 3:0
              Aga juve-celtic 3:2 unustasid ära vää?? Ja tänu millele nii läks?? Vastus on lihtne - tänu kohtuniku lollusele ja veel enam tänu makaronjala holliwoodlikule kukkumisele ilmselt tuule või maa põõrlemise mõjul.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by aojalgpall

                ma ei tea, kui see post vales kohas ei ole?
                ma kirjutasin, mis on minu arvates nauditav mäng
                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by erx

                  minu lemmik m2ng oli Pana - ManU, no nii nalja sai, et ma pidin kiirabisse helistama Isegi mu paar tuttavat kossuf2nni (mitte lohhid ) nautisid seda mängu taiege . Selle mngu p6hjal v6ib 6elda : jalgpall on parem kui seks !!!
                  Millist mängu sa täpsemalt silmas pead?

                  Kommentaar

                  Working...
                  X