320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manutd.pri.ee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manutd.pri.ee

    Ehk siis olen hakanud meisterdama ise ka kodulehte. Leht pole veel muidugi valmis ning infot tuleb kõvasti juurde. Uudised ja asjad tulevad juulis/augustis, siis kui uus hooaeg pihta hakkab. Seniks aga üritan kõikidele mängijatele profiilid valmis kirjutada ning ajalugu kirjutada. Ning palun mitte sellekohapealt sõna võtta, et see .htm , sest ma muud lihtsalt ei oska.



    EDIT - et esimese 7 mängija profiilid on juba eelnevalt valminud ning mõned lühemad veel

    #2
    Vastus teemale \'Manutd.pri.ee\'

    Ei ole üldse kade inimene ega midagi, aga see on ju küllaltki üks-ühele mahaviksitud teatud lehelt. Teiseks, tee enne leht valmis, kui reklaamima hakkad ja nii. Aga üldiselt patsutus sulle õlale, kus asja tõepoolest vedada jaksad, mis siis, et klubiks ********** ******.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Manutd.pri.ee\'

      Kust kohast ma selle mahaviksinud. Enda arust suht paljudest kohtadest materjali otsinud ja plaju tõlkinud ja värki.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Manutd.pri.ee\'

        möh?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Manutd.pri.ee\'

          Algselt postitas Indrec


          Kust kohast ma selle mahaviksinud. Enda arust suht paljudest kohtadest materjali otsinud ja plaju tõlkinud ja värki.
          Newcastle\'le oli fännileht tehtud eestis mis oli suht sarnase kujundusega.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Manutd.pri.ee\'

            Ma natuke piilusin sinna lehele, et kujunduse osas mõtteid saada, aga ma seda nüüd päris üks-ühele küll maha ei teinud.

            TO mjkk - Ma mõtlesin, et sa räägid lehe sisust

            Kommentaar

            Working...
            X