PDA

View Full Version : www.FreeKick.org

luuletull
19.05.05, 11:35
FreeKick on nüüd puhtas eesti keeles. Keda võibolla enne peletas mängu keerukus, siis nüüd peaks olema lihtsam kohaneda. Proovige, äkki hakkab meeldima.

www.FreeKick.org

Kebab
19.05.05, 14:12
Kuidas eesti keelt saab panna. Mitte ei saa aru :segadus:

eston maravilha
19.05.05, 14:19
see koht unustati tõlkida

Mikusiku
19.05.05, 14:26
Algselt postitas Kebab

To change to estonian, goto user info under about and change language in the drop down menu.
Nii oli seal kirjas.

Kebab
19.05.05, 14:27
väikse nipiga õnnestus mul eesti keelne manual kätte saada. Kuna ingliskeelse aadress on http://www.freekick.org/public/About/Manual/english/manual.html siis otsutasin aadressiribal sõna english asendada sõnaga estonian ja voila olemas ta oligi.;)

Aga küsimus sulle luuletull. Milles seisneb freekicki erilisus e. miks ma peaks seda mängima? Millised on tema plussid võrreldes näitex.......hattrickiga? Mis on teistmoodi?

Kebab
19.05.05, 14:29
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas Kebab

To change to estonian, goto user info under about and change language in the drop down menu.
Nii oli seal kirjas.

under about all ei ole mingit user infot.

luuletull
19.05.05, 14:40
Algselt postitas Kebab

Aga küsimus sulle luuletull. Milles seisneb freekicki erilisus e. miks ma peaks seda mängima? Millised on tema plussid võrreldes näitex.......hattrickiga? Mis on teistmoodi?

eks sa proovi ise. Loe alustuseks natuke käsiraamatut, seal on nii mõndagi seletatud.

Põhi erinevus nt Hätiga on mängijates: igal mängijal on lisaks reaalsetele oskustele ka potentsiaalsed oskused, milleni mängija võib teatus oskuses areneda. Need Potsid võivad tõusta kuni 21 eluaastani.
Üks mängija vajab \"hea\" olemiseks mitmeid oskusi, mitte ainult üht.

Trenn toimub iga päev ja on mingil määral random, s.t iga nädalapäev saan mees kirja treeningpäeva selles oskuses mida ta treenib ( kuni kaks korraga) ning mida suurem on tema treeningpäevade arv, seda suurem on šanss, et ta oskus tõuseb.

Lisaks veel mänguraportid. Mängus sõltub kõik meeskonnast ja meestest. Võimaluste genereerimisel võrreldakse meekondi omavahel ja võimaluste realiseerimisel juba individuaalseid mängijaid omavahel.
On erinevaid taktikaid ja strateegiaid. Kõik sõltub suurel määral manageri tehtavatest otsustest ning kõik see on mänguraportis näha.

Erinevus on veel majanduses. S.t FK-s pole majandusel nii oluline roll kui Hätis. Edukas olemiseks ei pea mehi müüma >> võid piirduda täiesti endale meeste treenimisega.

Käsiraamatut võib lugeda ka siit:
http://my.tele2.ee/freekick/

luuletull
19.05.05, 14:42
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas Kebab

Nii oli seal kirjas.

Sa pead kõigepealt liituma ja sisse logima, siis saad eesti keele panna. Vähemalt hetkel on see nii tehtud.

eston maravilha
19.05.05, 14:53
freekick on möga. mängisin seda mõned ajad eelmisel aastal. siis viskas üle.

luuletull
19.05.05, 15:09
Algselt postitas eston maravilha

proovi uuesti, avastad kindlasti, et palju on muutunud.

soovitan kõigil proovida ja alustada just manuali sirvimisest.

Kebab
19.05.05, 15:16
Algselt postitas luuletull

Algselt postitas Kebab

Algselt postitas Kebab

Nii oli seal kirjas.

Sa pead kõigepealt liituma ja sisse logima, siis saad eesti keele panna. Vähemalt hetkel on see nii tehtud.

nagu eelnevalt lugeda, on võimalik ka ilma sisse logimata. :lahe: tuli natuke mõistust liigutada

tkkt
19.05.05, 17:21
Erioskused:

Nägus

Naised jumaldavad teda ja seepärast toob juba ainuüksi tema meeskonnas omamine rohkem publikut.

:D :D :D :D :D

norm mäng!

Edit: Panen 11 nägusat kutti platsile.. rahvast murdu ja enamus on naised. Vot sellise klubi omanik olen mina, tulevikus!

Aramis
19.05.05, 17:27
Algselt postitas eston maravilha

Imerlik on see, et ma nt pean seda väga heaks manageriks. Erinev võrreldes Hatiga, aga minu jaoks sama huvitav.

priity
19.05.05, 17:43
Mitte et mul midagi HT vastu oleks, kuid kõik managerid, kus ei pea kas treeningu pärast või siis mingite \"tactical blocking devises\" tõttu ühte ja sama taktikat väikeste variantsioonidega tüdimuseni tampima on igati teretulnud vaheldus. Freekick on just selline mäng kus sa võid alati vastast taktikaga üllatada ja sama võib tema ka sinu suhtes teha.

RVN
19.05.05, 20:36
peale 5-ndat korda saadeti alles email tagasi on raisad kyll

RVN
21.05.05, 21:20
mis kell need mängud toimuvad muidu kas seda ka kuskil näitab? tänud.:doh:

luuletull
23.05.05, 10:27
Algselt postitas RVN

mis kell need mängud toimuvad muidu kas seda ka kuskil näitab? tänud.:doh:

Noorte mäng ja liigamäng toimub meie aja järgi 13:00,
sõprusmäng ja karikas 19:00.
otse ei näe. aga VIPidel on viewer.

Marduk
23.05.05, 14:36
Algselt postitas RVN

peale 5-ndat korda saadeti alles email tagasi on raisad kyll

Ei mina viitsi nii palju kordi saata. Korra saatsin aitab küll.

Devil
23.05.05, 15:49
Algselt postitas priity

Mitte et mul midagi HT vastu oleks, kuid kõik managerid, kus ei pea kas treeningu pärast või siis mingite \"tactical blocking devises\" tõttu ühte ja sama taktikat väikeste variantsioonidega tüdimuseni tampima on igati teretulnud vaheldus. Freekick on just selline mäng kus sa võid alati vastast taktikaga üllatada ja sama võib tema ka sinu suhtes teha. Ära aja ... ometigi ei mängita ju reaalsuses 2-6-2te ... 6 inneriga ... väga õiged blockid on. Piisavalt variatsioonie ja lisakäske on, õpi kasutama neid.

priity
23.05.05, 16:28
Algselt postitas Devil

Algselt postitas priity

Mitte et mul midagi HT vastu oleks, kuid kõik managerid, kus ei pea kas treeningu pärast või siis mingite \"tactical blocking devises\" tõttu ühte ja sama taktikat väikeste variantsioonidega tüdimuseni tampima on igati teretulnud vaheldus. Freekick on just selline mäng kus sa võid alati vastast taktikaga üllatada ja sama võib tema ka sinu suhtes teha. Ära aja ... ometigi ei mängita ju reaalsuses 2-6-2te ... 6 inneriga ... väga õiged blockid on. Piisavalt variatsioonie ja lisakäske on, õpi kasutama neid.
Tõsi, pole Freekickis 6-te innerit proovinud. Kuid kuna seal asi pisut teisiti üles ehitatud, ei usu, et see erilise kasuteguri annaks.
HT-s on ligi 10 hooaega andnud juba piisavalt kogemust igasuguste lisakäskudega ;)
Mida konkreetselt silmas pidasin oli, et nt. võiks teiste formatsioonide kogemust pisut tõsta, mitte ehk kohe excellendiks kuid kusagile sellisele tasemele, et vähe kogenumate mängijate puhul ei tuleks karta segaduse tekkimist. Absurd on ka see, et kui oled hooaeg-hooaja järel nt 343 taktikat kasutanud ja endiselt pead kartma, et selle formatsiooni kogemus langeb kui paar mängu mingit teist taktikat kasutad või mõne mängija ära müüd... 442 mida aga eales pole kasutanud on endiselt excellent. Not very realistic if you ask me...

RVN
23.05.05, 19:49
keegi viitsib mind challengeida vä alles alustasin aga fun ikka.kasutaja on aff ja klubi manU_td

eston maravilha
23.05.05, 20:21
Algselt postitas RVN

klubi manU_td

väga originaalne

Martin
24.05.05, 15:56
Olen selles mängus juba väga sügavalt pettunud, sest ma ei saanud valida meeskonnale sellist nime nagu ma oleks soovinud. Kuradi 12 tähemärgi reegel.

MÕTTETU MÄNG!

Kuid proovime edasi.

Aramis
24.05.05, 19:25
Algselt postitas Martin

Olen selles mängus juba väga sügavalt pettunud, sest ma ei saanud valida meeskonnale sellist nime nagu ma oleks soovinud. Kuradi 12 tähemärgi reegel.

MÕTTETU MÄNG!

Kuid proovime edasi.

;)

luuletull
27.05.05, 15:41
no kuidas edeneb?
kas äkki abi vaja?
:doh:

gamer
27.05.05, 18:42
Kunagi proovisin, ei meeldinud, enam ei ole huvi hakata proovima.

luuletull
29.05.05, 18:02
Algselt postitas gamer

mis täpsemalt ei meeldinud?
mäng on oluliselt edasi arenenud...

Martin
29.05.05, 18:36
Mulle ei meeldi näiteks see, et ma ei saanud vist meeskonda. Seni pole mingit teadet tulnud.

Mikusiku
29.05.05, 20:08
Sama siin.

luuletull
31.05.05, 09:39
Algselt postitas Martin

Mulle ei meeldi näiteks see, et ma ei saanud vist meeskonda. Seni pole mingit teadet tulnud.

kui ma ei eksi, siis on sul meekond olemas...

Martin
31.05.05, 10:18

Algselt postitas Martin
kui ma ei eksi, siis on sul meekond olemas...
Mh. mh. See näitab, et vingudes saab kõik kätte. Nagu havi käsul antigi.

luuletull
31.05.05, 10:45
ma huvi pärast juba eelmine nädal tsekkasin ja sul oli tiim juba laupäeval kindlasti olemas...
ju on neil selle teavitusega mingi jama.

gamer
31.05.05, 11:41

Algselt postitas gamer

esiteks viskas värviskeem kohe silme eest kirjuks, tume roheline ja valge..., ja muidu oli ka kuidagi puudulik mängu ülesehitus

tkkt
31.05.05, 13:02

Algselt postitas gamer

arenenud? Kõik on nii mega keeruliseks aetud! Mõtted võivad toredad olla, aga webi lahendused pole just parimad. Mitte paha pärast.

luuletull
31.05.05, 13:52
Algselt postitas Roosaelevant

Algselt postitas gamer

arenenud? Kõik on nii mega keeruliseks aetud! Mõtted võivad toredad olla, aga webi lahendused pole just parimad. Mitte paha pärast.

eks ta tekitab algul segadust jah, aga tegelikult pole seal ka muud kui trenn ja mängud... kõigest ei peagi kohe aru saama ;) uut mängu ette võttes pole ju kunagi kõik kohe päris klaar ja uute asjade enda jaoks avastamine on minu arust selliste mängude juures väga kaasakiskuv.
eks see ongi neile, kes tahavad proovida midagi uut...

millised webilahendused siis halvad on? :) täpsusta, äkki saan selgitada

Martin
05.06.05, 11:59
Hakkasin eile uurima siis põhjalikumalt ja tuleb nentida, et sitaks keeruline tundub. Seinasöödud, kauge lühike option jne... wtf. Aga proovime edasi.

luuletull
05.06.05, 12:29
Algselt postitas Martin

Hakkasin eile uurima siis põhjalikumalt ja tuleb nentida, et sitaks keeruline tundub. Seinasöödud, kauge lühike option jne... wtf. Aga proovime edasi.

saad anda lihtsalt meestele käsklusi, mida ta peab platsil olles tegema. Kaugel = kastist väljas, Kastis= karistusalas, vabana= kui mängija on karistusalas täiesti vaba...
vastavalt mehe oskustele tuleks talle siis käsklusi anda...

Martin
05.06.05, 12:48

Algselt postitas Martin
saad anda lihtsalt meestele käsklusi, mida ta peab platsil olles tegema. Kaugel = kastist väljas, Kastis= karistusalas, vabana= kui mängija on karistusalas täiesti vaba...
vastavalt mehe oskustele tuleks talle siis käsklusi anda...

Vot see viimane osa ongi keeruline :D Noh, midagi pusisin kokku igatahes. Postitasin nüüd edaspidi sinna foorumisse (üks küsimus juba ootab sind seal), ei hakka siin teemat solkima. Nagu öeldud - liiga keerukaks on aetud, kuid vaatame ja uurime.

Noortesse investin igatahes 15K. Kui lähen haamri alla, siis lähen. Noored on tulevik! :D

Aramis
17.08.05, 08:07
Hei! Nüüd on õige aeg tulla Freekicki mängima, sest hooaeg lõppeb selle nädalaga ja saate alustada täpsellt algusest!