PDA

View Full Version : Sokker.org

17
23.05.05, 21:39
Taaskord siis üks jalkamanager. Ega ta teistest (HT, freekick) palju ei erinegi. Äsja sai valmis ka eesti keel. Hetkel on Eestis suht vähe kasutajaid ja on ka kergem tugevat mansat kokku ajada. Niiet mida varem registreerite, seda suurem võimalus on teil kiirelt tippu tõusta. Põhilised teadmised saate lugedes reegleid, foorumis on ka newbie help. Kui midagi segaseks jäi, võtke ühendust:)

Sokker.org (www.sokker.org)

Tembu
24.05.05, 12:56
Tere Tulemast!
Kas oled tüdinud reaalsest jalgpallist? Arvad, et oled võimeline juhtima jalgpalliklubi paremini kui teised liiga klubide juhid? Ühine meiega, sea üles Sinu enda võistkond ja astu vastu teistele klubijuhtidele!

1.Ei
2.Võibolla

Ja üldiselt kõlab sokker.org jalgpalli mõnitavalt.Vot. Aitäh.

Ahjaa, one more thing. Kes on tõlke autor?

17
24.05.05, 13:21
Algselt postitas Tembu
Ahjaa, one more thing. Kes on tõlke autor?

Tõlke autor mulle teada pole, ent teada on see, et eesti keel lisati alles mõned päevad tagasi, seega esineb seal ka vigu.

Mikusiku
24.05.05, 15:42
Njah, pooled asjad eesti keeles, ülejäänud inglise keeles.

tkkt
25.05.05, 17:31
Kaif poola laks

Swifty2002
04.06.05, 15:27
Tõlke autor peaks olema selline mees nagu Sillu ... Aga mäng ise suht mõttetu ... tiim olemas ja vahel vaatan ka mis nad teevad...aga ei ole sel mängul seda midagi mis olla võiks.

IndrekL
09.07.05, 22:56
Registreerisin ära ja sain suhteliselt hea tiimi ehk siis juhin 18 punktiga, aga see jube värdjas mäng imo. Panin mingid taktikad paika, siis ajab mulle seal, et ei saa saveda jne. Aga muidu kes mängivad siis neile edu:) . Ahjaa tiimi nimi mul oli vist mingi Red Devils Fc või midagi sarnast:P

arvaja
14.07.05, 11:39
Sokker on tegelt väga hea mäng.Minu meelest isegi parem kui hattrick.Natukene raske võib algul olla,kuid selleks,et kerge hakkaks tule lihtsalt foorumisse ja küll sa sealt abi leiad.Pääsen see aasta võib olla isegi meistri liigasse.Tiimi nimi on muidu Team Svatek.

arvaja
16.08.05, 21:02
See hooaeg siis läbi aj järgmien hooaeg tulevad juba koondised.

päkapikk
16.08.05, 21:54
minge lugege sokkeri foorumit,seal fantaseeritakse kuidas kõik hattricki mängijad hakkavad sokkeri mängijate jüngriteks ja hattrick lõpetatakse üldse ära,sest kõik lähevad sokkerisse üle jne.jobuud.

arvaja
16.08.05, 22:27
kust seda võttad?

päkapikk
16.08.05, 23:17
Algselt postitas arvaja

kust seda võttad?kust mina seda VÕTTAN vä??internet on,silmad on,lugeda oskan.

kaala
16.08.05, 23:21
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas arvaja

http://www.ebaumsworld.com/forumfun/whocares6.jpg

päkapikk
16.08.05, 23:48
Algselt postitas kaala

Algselt postitas arvaja

http://www.ebaumsworld.com/forumfun/whocares6.jpgmis see on su vend vä???????

gamer
16.08.05, 23:56
Äkki on tegu tüüpilise saarlasega :D

arvaja
17.08.05, 10:36

Algselt postitas arvaja

Ma pole küll foorumsi sellist juttu näinud.

Even
17.08.05, 12:29
Algselt postitas gamer

Äkki on tegu tüüpilise saarlasega :D hea. (y) :D

Saarlane
17.08.05, 14:24
Algselt postitas gamer

Äkki on tegu tüüpilise saarlasega :D

Aitäh...

arvaja
25.08.05, 17:50
Nii nüüd uuiigad ka tehtud.Ja kõik saavad kasutajad.

arvaja
14.09.05, 14:23
up:D

arvaja
04.10.05, 15:54
mehed hakkake mängima ja te ei kahetse:)

z3ro
07.10.05, 13:51
mis ma sitta ikka näpin, läheb veel haisema!

arvaja
07.10.05, 18:47
See mäng on tglt ikka väga hea,algul natuke raske,kuid abi saab nii foorumist,kuid reegleid lugedes:)

Erko
11.10.05, 11:14
Hattrickile jääb ikka kõvasti alla. Meeskond oli aga süvenema ei hakkanud.

mcnamara
11.10.05, 11:19
Lugesin naljapärast mängu tutvustust. Vist mingi Häti Poola päritolu koopia? Hinnad olid seal igatahes zlottides.
Pole huvitatud.

aeuio
11.01.06, 15:10
Hehe...

Siin ainult sitta loobitud mängu pihta. Minu meelest on kõik häti vead ära parandatud, kellele hätt juba meele järgi (aastaid kogemusi) sellele jah ehk ei meeldi.

feloni
28.03.06, 02:38
Algselt postitas insect

pole ka ime et sa nii arvad kuna süvenema ei hakkanud. et midagi selgeks saada ei piisa ainult peale vaatamisest.

sokker.org on hätist täiesti teistsugune.....võimalik et isegi parem.
seal saab ise enda taktikat teha (kui ei tule välja siis küsi julgelt abi.....hea meelega aidatakse) ja mänge vaadata. hätis näitab sulle ainult mingit teksti......see tundub mingi õnnemäng olevat. sokkeris vähemalt näed kuidas või miks sulle värav löödi.
treenimine ja meeste areng on ka vähe reaalsem.

ei pea siis mängu kohe kritiseerima hakkama. enne ikka süvenege asja.

gamer
28.03.06, 06:36
Algselt postitas feloni

Algselt postitas insect

pole ka ime et sa nii arvad kuna süvenema ei hakkanud. et midagi selgeks saada ei piisa ainult peale vaatamisest.

sokker.org on hätist täiesti teistsugune.....võimalik et isegi parem.
seal saab ise enda taktikat teha (kui ei tule välja siis küsi julgelt abi.....hea meelega aidatakse) ja mänge vaadata. hätis näitab sulle ainult mingit teksti......see tundub mingi õnnemäng olevat. sokkeris vähemalt näed kuidas või miks sulle värav löödi.
treenimine ja meeste areng on ka vähe reaalsem.

ei pea siis mängu kohe kritiseerima hakkama. enne ikka süvenege asja.

Hätis ei ole mingi õnnemäng;) Aga kui aru ei saa, siis aru ei saa.

feloni
28.03.06, 13:16
Algselt postitas gamer

Hätis ei ole mingi õnnemäng;) Aga kui aru ei saa, siis aru ei saa.

kuidas sa seletad seda et hätis võib saada 90 mänguminutil 4 väravat? too palun mulle reaalelust paar näidet ja ma siis nõustun sinuga.

hätis sa lambist tõmbad oma noortekoolist mehi......sokkeris sa vähemalt näed keda sa treenid ja võid nad minema saata kui ei meeldi või pole vastaval tasemel.

PS: enne unustasin mainida ka et sokkeris saab mehi mängu jooksul vahetada.

eks igal mängul ole omad plussid ja miinused.

svennus
30.03.06, 18:51
ehh... sokker on minu arust parim manageri mäng ever!:õnnelik:
Plussid kaaluvad miinused kuhjaga üle!!!!

Ospor
31.03.06, 15:46
Ise olen juba aasta aega mänginud. Suht meeldib.
Soovitan soojalt!:)

timo89
04.04.06, 14:38
Endal tiim nimega Liivakasti Komando. Pluss kestab 01.01.2007, ega keegi pole ostmisest huvitatud. Annan 75.- ära.´, kuna enam ise ei viitsi mässata sellega.

Drogba
22.04.06, 14:13
Mängin seda mängu juba 5 kuud ja minu arust küll väga tip-top mäng.:)

TrevoR
22.04.06, 18:19
Ma olin teises liigas, siis lõpetasin ära. Mulle ei meeldi.:)

Ospor
22.04.06, 20:13
Algselt postitas TrevoR

Kas sa lihtsalt pankrotti ei läinud w?:kaval:

arvaja
24.04.06, 21:24
Algselt postitas TrevoR

Mis su meeskonna nimi oli?:)

Ise olen seal mängus -RoMaRiO-

Mõned vast mind teavad:)

Drogba
24.04.06, 21:39
Algselt postitas TrevoR

Mulle tundub see küll vähe usutav:)

arvaja
25.04.06, 18:24
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas TrevoR

Mis su enda meeskonna nimi oN?

Ospor
25.04.06, 23:41
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas TrevoR

Siis oli ainult 3 liigat, kui ta teises oli. Niiet on ikka kyll usutav. :) ;)

Swifty2002
27.04.06, 14:21
Algselt postitas feloni
hätis sa lambist tõmbad oma noortekoolist mehi......sokkeris sa vähemalt näed keda sa treenid ja võid nad minema saata kui ei meeldi või pole vastaval tasemel.

No Sokkeris tuleb kah siiski lambist noori sulle...licalt lisatud mingi mõttetu jubin et saad neid ka mitte nähes edasi treenida ja hoida nö. noorte hulgas.Ühesõnaga suht mõttetu.

See et 90 minutil 4 väravat lüüakse on õnnemäng? irw sa vist ise ei tea ka HTst midagi ja siis arvad et me ei tea sokkerist midagi kui pole korralikult uurinud.

Sokker väga teistsugune?Minuarust suht koopia HTst.Mänginud ligi aasta aga siiani pole seda
pointi leidnud miks ta hea mäng peaks olema...see 2d match viewer ikka küll suht pulgakesed jooksevad ja pall põrkab nende vahel...Sokkeris veel võiks ju olla ka tekstina vaatamise variant mängu ajal, a nad vist arvavad ei kõigile meeldib see 2d variant..

Ospor
28.04.06, 15:02
Algselt postitas Swifty2002

Algselt postitas feloni

No Sokkeris tuleb kah siiski lambist noori sulle...licalt lisatud mingi mõttetu jubin et saad neid ka mitte nähes edasi treenida ja hoida nö. noorte hulgas.Ühesõnaga suht mõttetu.

See et 90 minutil 4 väravat lüüakse on õnnemäng? irw sa vist ise ei tea ka HTst midagi ja siis arvad et me ei tea sokkerist midagi kui pole korralikult uurinud.

Sokker väga teistsugune?Minuarust suht koopia HTst.Mänginud ligi aasta aga siiani pole seda
pointi leidnud miks ta hea mäng peaks olema...see 2d match viewer ikka küll suht pulgakesed jooksevad ja pall põrkab nende vahel...Sokkeris veel võiks ju olla ka tekstina vaatamise variant mängu ajal, a nad vist arvavad ei kõigile meeldib see 2d variant..

Tekstiga variant võiks jah olla mängu ajal. Mullegi vahel ei meeldi see 2d

:kaval: :kaval:

arvaja
28.04.06, 20:20
Just tore,et näed oma taktikalisi vigu ja saad aru kus värvav tuli.

svennus
28.04.06, 21:03
Täpselt! Teksti on suht nõme vaadata, kui mängu 2d-s vaatad siis näed kohe ära mis valesti tegid ja kui head su mehed tegelikult on.

Swifty2002
30.04.06, 08:22
Algselt postitas svennus

Täpselt! Teksti on suht nõme vaadata, kui mängu 2d-s vaatad siis näed kohe ära mis valesti tegid ja kui head su mehed tegelikult on.

Sellesk peaks natuke mootorit vast parandama...praegusest 2d\'st küll suurt aru ei saa, ainuke millest aru saab et mehed on idioodid.

arvaja
30.04.06, 11:44

Algselt postitas svennus

Sellesk peaks natuke mootorit vast parandama...praegusest 2d\'st küll suurt aru ei saa, ainuke millest aru saab et mehed on idioodid.

Kui su mehed natuke paremad oleksid ega nad siis nii sitasti ei mängiks:)

Swifty2002
01.05.06, 17:18
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas svennus

No ma ei tea skillide järgi nagu peaks oskama...aga vahel teevad nagu selliseid lollusi mida migni 8a teeks.

Drogba
01.05.06, 20:14
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas Drogba

Algselt postitas TrevoR

Mis su enda meeskonna nimi oN?

Q.P.R

arvaja
07.05.06, 11:43

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas svennus

No ma ei tea skillide järgi nagu peaks oskama...aga vahel teevad nagu selliseid lollusi mida migni 8a teeks.

Sokker ei olegi päriselu:)

Bobik
07.05.06, 12:23
Ikka see \"mul on pikem kui sul\" teema. Kas selline võimalus puudub, et mõlemad mängud on head või halvad? Kas üks peab alati teisestparem olema???

Ospor
07.05.06, 12:31
Muidugi peab yks teisest parem olema :P :kaval:

Swifty2002
08.05.06, 13:56
Algselt postitas Bobik

Ikka see \"mul on pikem kui sul\" teema. Kas selline võimalus puudub, et mõlemad mängud on head või halvad? Kas üks peab alati teisestparem olema???

et nagu on keegi praegu sokkerit millegagi võrrelnud? et mis on parem???

Saarlane
08.05.06, 19:25
Vapšee hull mäng. Pallihoidmisprotsent oli esimesel minul 40 % ja teisel poolajal 37 % ning ikka lõi mõlemal poolel värava ja võitsin.

TrevoR
08.05.06, 20:04
Algselt postitas Saarlane

Vapšee hull mäng. Pallihoidmisprotsent oli esimesel minul 40 % ja teisel poolajal 37 % ning ikka lõi mõlemal poolel värava ja võitsin.Kontrad:P

sdude
08.05.06, 22:23
Kas sokker.org-il on ka mingi spets proge, millega saab parima koosseisu panna nagu hattrickil neid on.??

Bobik
09.05.06, 17:29

Algselt postitas Bobik

et nagu on keegi praegu sokkerit millegagi võrrelnud? et mis on parem???

loe postitusi hoolikamalt.

arvaja
09.05.06, 21:45
Algselt postitas sdude

Kas sokker.org-il on ka mingi spets proge, millega saab parima koosseisu panna nagu hattrickil neid on.??

Kas mõtled selliseid progresid nagu ht buddy jne?Kui nii siis mingi progre on ka sokkeril olemas nimega sokkermon.

Ospor
09.05.06, 22:15
mul kahjuks sokkermon ei tööta :(
Vb ei oska liccalt käima panna :D

svennus
15.09.07, 17:49
Tõstaks siis seda teemat natuke.

Uudiseks niipalju, et sokkeri scriptisüsteem on täielikult ümber tehtud ja mõne kuu jooksul tutvustatakse lõpuks sokkeri uut disaini, mis ideaalis peaks siis palju atraktiivsem olema ja kasutajaid juurde meelitama :) .

SkunkFu
18.08.09, 17:34
Hakkasin Sokkerit just teist korda mängima. Kunagi, kui oli liiga suur HT sõber, siis SK ei istunud. Praegu millegi pärast meeldib rohkem, samas ka HT ikkagi huvitab. Uus väljanägemine isegi olemas, pole küll ideaalne, kuid kõlbab küll. Mängimast see mind ei sega.
Korralik noortesüsteem - lemmikuks on põnevam treening ja kindlasti meeldib mänge vaadata. Nüüdseks on ka U21 meeskonnad olemas.

Igatahes, kellele manager mängu meeldivad, siis proovige järgi. Kohe on uus hooaeg algamas. Esmaspäeval ,kui õigesti meeles on boonused tulemas, st. praegused regajad saaks kerge boosti alustuseks. Aadress kah, loodan, et on lubatud, kui mitte, siis andke tead - http://www.sokker.org/?lang=ee

arpeau
04.12.09, 13:18
Teeme teemale upituse.

Ja lisaks kõigile vastuolijatele veel, et sokker.org on ikkagi reaalelulisem kui HT. Minu jaoks on just põnev vaadata oma mänge, mitte lugeda teksti, kus vähe sellest, et lüüakse enne lõppu absurdne hulk väravaid, vaid saadakse ka kahe minut jooksul kaks penaltit... jne
Ja sokker.org vähemalt löövad väravaid ründajad (tavaliselt), HT's aga teevad seda randomi alusel kõik meeskonna liikmed.
Pealegi on sokkeris tulemas hulgi uuendusi, mis teeb tolle mängu veel põnevamaks. Ainuke mure, mille võib välja tuua sokkeri mängimisel, ongi just temast aru saamise. Kuna meeskonna treenimine ja manageerimine ei ole mitte lihtsad asjad, siis tuleb endale kõigepealt reeglid selgeks teha, siis foorumist lahkesti abi küsida ja alles siis väitma hakata, et sokker.org on igav ja nõme!
Või noh, kui ei meeldi sellised mängud, siis võib ka doomi mängida ;)

Igaljuhul uutele lugejatele paar näidet ka:
http://online.sokker.org/matchview.php
http://www.youtube.com/v/PFZMJb7qBZE
http://www.youtube.com/watch?v=xDGunBM_OSo

Kohtume
http://www.sokker.org/

CmartinC
12.12.09, 21:33
Parim on ikka Managerzone!

MuPo
05.01.11, 13:52
http://online.sokker.org/?lang=ee

Tegemist siis mänguga kus saad endale meeskonna, kus alguses on sul kehvad mängijad. Kuid mängijaid on võimalik juurde osta, ning ka müüa. Mängu alustades antakse sulle kindel eelarve, millegi järgi saad oma klubi majandada.

Väike näide millele raha kulub ja kust seda sisse tuleb:

Sissetulek.........................Kulutused
Sponsoritelt:.........0 €
Üleminekutest:......0 €............Üleminekutele:.........0 €
Piletitest:.............0 €............Staadionile:......0 €
Mitmesugune:.......0 €.............Mitmesugune:........0 €
..............Palkadele:........0 €
..............Noortekooli:......0 €
Kokku:.......0 €.........Kokku:.......0 €
Kasum/kahjum:.....0 €

Oma meeskonna mänge on võimalik vaadata algelises 3D formaadis (näidet kuidas mäng välja näeb saate vaadata avalehel, mille link on teema alguses kohe.) Avalehel on ka võimalus lugeda mängu reeglitest, siiis peaks saama juba üsna hea ettekujtuse mida oodata kui ennast registreerida kasutajaks. Ise olen olnud varsti juba 3 aastat kasutaja ning põnevust jätkub praeguseni.

Loodud on ka rahvuskoondised ja U21 koonidsed. Eesti on olnud ka 1 kohal rahvuskoondiste rankingute tabelis.
Võistkonnad on jaotatud erinevatesse liigadesse, arvatavasti satute algul kas IV või V liigasse, kus vastased on enamasti teist kordades nõrgemad, kuna neil pole treenerit ning ei tohiks tekkida probleeme 1-2 hooaja jooksul kõrgemale pürgida. Taktika oma võistkonnale saate teha ise kui selleks on soovi (on antud ka mõned taktikad niisama ette, kuid soovitan ikka ise teha.)

Ei viitsi rohkem hetkel midagi siia kirjutada, ning ei meenu khm midagi. Loodan et tekkis mõni uus kasutaja sokkeri kommuuni juurde !! Kui midagi on küsida siis andke aga julgelt märku !!;)

Marts
15.04.11, 17:18
Lühikirjeldus:
Sokker Manager ( http://www.sokker.org/ ) on interneti-põhine jalgpalliteemaline strateegiamäng. Pärast registreerimist saad sa endale oma klubi, mida pead haldama; sa oled mänedžer, kes otsustab, mida treenitakse; kes otsustab, mis mängijaid tahad müüa või osta; sa lood taktikaid ja paned mängudeks paika oma koosseisu. See ei ole kerge, sest konkureerid enama kui 63 000 teise kasutajaga, kellega saad suhelda foorumis, mitte arvuti loodud robotmeeskonnaga ... Aga võib-olla meeldibki sulle mängida kodus üksi 'koodide' vastu - sel juhul pole see mäng sulle!

Parim ja kõige unikaalsem osa Sokker'i mängust on hämmastavalt elavalt animeeritud mängud ( http://online.sokker.org/matchview.php ), kus näed oma mängijaid ning seda, kas nad teevad platsil, mida lootsid neid tegevat ja näed, kuidas nad löövad väravaid.
Vaata mõndasid vägevaid pealelööke ja väravaid:
http://www.youtube.com/v/PFZMJb7qBZE,
http://www.youtube.com/watch?v=xDGunBM_OSo.

Punased kaardid, väravavahtide apsakad, kübaratrikid ja super-asendusmehed tagavad põnevuse ja emotsionaalsuse viimase sekundini.

Vaata ka kuidas luua taktikat: http://www.youtube.com/v/umpLObf_Mpo.
Veel mõned näited youtube'ist: http://www.youtube.com/results?search_query=Sokker

Sokker on tasuta mäng:

Registreeri http://www.sokker.org/ lehel, mängimaks tõelist jalgpalli!

arpeau
17.05.11, 10:23
OiOiOi!
EESTI ON MAAILMAMEISTER!!!

http://online.sokker.org/comment.php?matchID=16177758

arpeau
17.05.11, 10:26

Mu teada töötab SOKKER ORGANIZER täitsa hästi!
Kasutan ise seda meeste jälgimiseks, aga mitte meeskonna paika panemiseks. Kuigi tollel programmijupil ka see võimalus olemas!

Kris866
08.08.11, 18:34
Hea mäng.märtsis sai aasta mängitud

Marts
28.05.12, 05:22
Tervist!

Mul on rõõm teatada, et alles mõned päevad tagasi asendati Sokkeri vana (2D) mängumootor verivärske 3D omaga!

Sellega saate tutvuda näiteks selle youtube`i video vahendusel:

http://www.youtube.com/watch?v=Q9-DFnLTFSk&feature=related

Neil, kes pole veel Eesti Sokkerikogukonnaga liitunud, soovitan seda kindlasti teha.

Esimesi samme oma isikliku virtuaalklubi ülesehitamisel aitab teha järgnev "Abimees algajatele":

http://online.sokker.org/forum_topic.php?ID_forum=24878&ID_topic=2752682&pg=0#new

Tänud tähelepanu eest ning kohtume varsti!

Marts
24.06.12, 16:44
Keegi on liitunud?

Marts
25.06.12, 22:19
http://www.youtube.com/v/EODHWFulxMQ

Marts
18.09.12, 16:08
On keegi liitunud?

Marts
03.10.12, 11:34
http://www.facebook.com/pages/Sokker-Manager/183996858403311

Marts
14.10.12, 10:34
Käimas on ka U21 MM-finaalturniir, kus mina meite noortesatsis vägesid juhatan. Esimesest alagrupimängust saime kirja mõrudamaitselise 1:1 viigi Rootsilt. Vastaste viigivärav sündis 2 minutit enne normaalaja lõppu... :I

Foorumiteema ise asub siin: http://online.sokker.org/forum_topic.php?ID_forum=1488&ID_topic=2856451&pg=0#new

Sealt leiate ka inglisekeelse intervjuu meie alagrupikaaslastega jms.

Marts
08.06.15, 19:35
Veel on ruumi! ;)

https://www.youtube.com/v/EODHWFulxMQ