320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvesall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suvesall

    Uus sall. Siidist. Suvistel mängudel muhe kaela ümber mässida.

    Saab osta Hiiu pubist, Lilleküla staadionil koondisemängude ajal ja jääb ka variant Rootsi Kunniga isiklikult ühendust võtta.

    Hind 150.-

    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Vastus teemale \'Suvesall\'

    Päris vahva, kiidan tegijaid. Plaan on endale kah see siidisall soetada!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Suvesall\'

      Ei tea kas see nüüd mingi uus trend on aga sugulane tuli Soomest ja tõi mulle sealt uusima Soome koondise salli(pidi see kaiki uudeksim olema) ja see kah siidist. Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Suvesall\'

        Algselt postitas sell8
        Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?
        Jah, varsti on fännisärgid ka siidist ja siis kindad. Ühtlasi tasub ka mainida, et nüüd on vaja kohtuniku sõimamiseks uut loosungit/laulu, sest kuidas sa - siidisall kaelas - karjud, et kohtunik pede on....

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Suvesall\'

          Algselt postitas mjkk


          Algselt postitas sell8
          Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?
          Jah, varsti on fännisärgid ka siidist ja siis kindad. Ühtlasi tasub ka mainida, et nüüd on vaja kohtuniku sõimamiseks uut loosungit/laulu, sest kuidas sa - siidisall kaelas - karjud, et kohtunik pede on....
          Vaata Mikk, see näeks umbes nii välja: lähed kodust välja, paned oma siidised koondise toetusesemed selga ja lähed staadionile. Ja kui kohtunik mingi ilge kalaga hakkama saab või on lihtsalt veidi lillaka jumega siis avad suu ja karjud, et kohtunik on peeeeeeeedeeeeeee....tegelikult see ei ole väga raske

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Suvesall\'

            Ma pakuks ikka välja mingisuguse roosa sümboolika... beibede seas on see ju niikuinii moes, populariseerime jalgpalli. Seda nii Eesti siseselt kui ka rahvusvaheliselt. Palermo on oma roosa vormiga küll kõikjal kuulsust võitnud.

            Mis aga puutub \"kohtunik on pede\" skandeerimisse, siis nagu ma aru saanud olen, on mingi osa fänkonnast seda hüüet taunima hakanud... Hmm, pööbel?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Suvesall\'

              Algselt postitas skint


              Mis aga puutub \"kohtunik on pede\" skandeerimisse, siis nagu ma aru saanud olen, on mingi osa fänkonnast seda hüüet taunima hakanud... Hmm, pööbel?
              nojah, kui jätta välja eesti kohtunikud ja mõni üksik kohtuniku ametit pidav paljukeelemees, siis on selle hüüde kasutegur ka üsna väike.
              ja ega see omi mehi ka vist eriti tegudele ei kannusta.
              Eestis seda Tutkile karjuda on OK. Kui ta just juhuslikult polegi.....
              Aga sall on väga ok.
              olemas
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Suvesall\'

                Et ega Eesti liigas saabki kohtunikule karjuda, et ta on pede, sest mujal on staadionil meeletu lärm ja sind kohtunik lihtsalt ei kuule
                \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                Marcello Lippi

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Suvesall\'

                  Algselt postitas mjkk


                  Algselt postitas sell8
                  Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?
                  Jah, varsti on fännisärgid ka siidist ja siis kindad. Ühtlasi tasub ka mainida, et nüüd on vaja kohtuniku sõimamiseks uut loosungit/laulu, sest kuidas sa - siidisall kaelas - karjud, et kohtunik pede on....
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X