PDA

View Full Version : Suvesall

fitti
30.05.05, 15:11
Uus sall. Siidist. Suvistel mängudel muhe kaela ümber mässida.

Saab osta Hiiu pubist, Lilleküla staadionil koondisemängude ajal ja jääb ka variant Rootsi Kunniga isiklikult ühendust võtta.

Hind 150.-

http://www.hot.ee/fitti/siidisall.jpg

Silver
30.05.05, 16:36
Päris vahva, kiidan tegijaid. Plaan on endale kah see siidisall soetada! ;)

sell8
30.05.05, 23:18
Ei tea kas see nüüd mingi uus trend on aga sugulane tuli Soomest ja tõi mulle sealt uusima Soome koondise salli(pidi see kaiki uudeksim olema) ja see kah siidist. Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?

mjkk
30.05.05, 23:46
Algselt postitas sell8
Et kas siis nüüd minnaksegi siidi peale üle?
Jah, varsti on fännisärgid ka siidist ja siis kindad. Ühtlasi tasub ka mainida, et nüüd on vaja kohtuniku sõimamiseks uut loosungit/laulu, sest kuidas sa - siidisall kaelas - karjud, et kohtunik pede on....

sell8
30.05.05, 23:53
Algselt postitas mjkk

Algselt postitas sell8
Jah, varsti on fännisärgid ka siidist ja siis kindad. Ühtlasi tasub ka mainida, et nüüd on vaja kohtuniku sõimamiseks uut loosungit/laulu, sest kuidas sa - siidisall kaelas - karjud, et kohtunik pede on....
Vaata Mikk, see näeks umbes nii välja: lähed kodust välja, paned oma siidised koondise toetusesemed selga ja lähed staadionile. Ja kui kohtunik mingi ilge kalaga hakkama saab või on lihtsalt veidi lillaka jumega siis avad suu ja karjud, et kohtunik on peeeeeeeedeeeeeee....tegelikult see ei ole väga raske;)

skint
31.05.05, 04:15
Ma pakuks ikka välja mingisuguse roosa sümboolika... beibede seas on see ju niikuinii moes, populariseerime jalgpalli. Seda nii Eesti siseselt kui ka rahvusvaheliselt. Palermo on oma roosa vormiga küll kõikjal kuulsust võitnud.

Mis aga puutub \"kohtunik on pede\" skandeerimisse, siis nagu ma aru saanud olen, on mingi osa fänkonnast seda hüüet taunima hakanud... Hmm, pööbel?

uvv
13.06.05, 10:00
Algselt postitas skint

Mis aga puutub \"kohtunik on pede\" skandeerimisse, siis nagu ma aru saanud olen, on mingi osa fänkonnast seda hüüet taunima hakanud... Hmm, pööbel?

nojah, kui jätta välja eesti kohtunikud ja mõni üksik kohtuniku ametit pidav paljukeelemees, siis on selle hüüde kasutegur ka üsna väike.
ja ega see omi mehi ka vist eriti tegudele ei kannusta.
Eestis seda Tutkile karjuda on OK. Kui ta just juhuslikult polegi.....
Aga sall on väga ok.
olemas :)

waluswend
13.06.05, 13:30
Et ega Eesti liigas saabki kohtunikule karjuda, et ta on pede, sest mujal on staadionil meeletu lärm ja sind kohtunik lihtsalt ei kuule:D

Oll
14.06.05, 03:43
Algselt postitas mjkk

Algselt postitas sell8

:naer3: