320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

and then he jumped

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    and then he jumped

    31. mai oli Soccerneti foorumi jaoks erakordselt õnnetu päev. Kaotasime loetud tundide jooksul kaks armastatud sõdurit - paljunäinud christian21 lõpetas oma tee juba enne lõunat, kell 11:09:40, ning päeva lõpuks, täpsemalt kell 21:38:45, lahkus meie seast vaid kümmekond tundi varem oma esimese postituse teinud Slash, varemalt tuntud kui Jay-Jay. Ükski öeldud sõna, looduse pakutav lootusekiir ega elu õpetatav tarkusetera ei suuda pehmendada nende tragöödiate õudust, lähedaste leina ja üldsuse kaastunnet.

    Mõlemad hukkunud otsustasid vabasurma kasuks ja see on ehk kõige kahetsusväärsem asjaolu nende traagiliste sündmuste juures. Võtkem nüüd kõik hetkeks aja maha ja mõtisklegem: miks?






























































































    then he sat down and wrote a note to his mom
    when all is said and done, can I still be your son?
    because manhood is so elusive
    and respect is so exclusive
    and I got a daddy to prove it
    I think I\'ll never get to shake it and move
    then he tied a rope around his neck
    looked in the mirror and said what the heck
    I\'m gonna bring the whole roof down with me
    and then he jumped

    #2
    Vastus teemale \'and then he jumped\'

    Kõik, kes siia teemasse postitavad saavad tasuta auto*



    *banaani**



    **mul ei ole banaane

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'and then he jumped\'

      R.I.P.

      Christian21 tegi seda küll asjata.Üks hilispuberteedist ajuhälvik saab teiste omasuguste seas endale kahe käega vastu rinda taguda.


      edit: banaani ei taha
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'and then he jumped\'

        Algselt postitas mazz
        31. mai oli Soccerneti foorumi jaoks erakordselt õnnetu päev. Kaotasime loetud tundide jooksul kaks armastatud sõdurit - paljunäinud christian21 ja Slash. Võtkem nüüd kõik hetkeks aja maha ja mõtisklegem: miks?
        Kah asi, mida taga nutta. Kus on Kaarel ja Erxx? Kus on Robinho? Kus on Indrek? Kus on Artur? Kus on veel mitmed teised, kes kunagi seda foorumit rikastasid? Miks mitte neid taga nutta? Blah. Get a grip.

        Banaani tahaks küll, sest mul on laual aint õunad.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'and then he jumped\'

          When comes the shaking man
          A nation in his eyes
          Striped with blood and emblazed tattoo
          Streaking cathedral spire

          They say
          he has no brain
          They say
          he has no mood
          They say
          he was born again
          They say
          look at him climb
          They say \'Jump\'

          They say
          he has two gods
          They say
          he has no fear
          They say
          he has no eyes
          They say
          he has no mouth

          They say hey that\'s really something
          They feel he should get some time
          I say he should watch his ass
          My friend don\'t listen to the crowd
          They say \'Jump\'


          edit: kui ma ei eksi, siis on see bowie reekviem enesetapu sooritanud vennale. laul on mõjutatud asjaolust, et ühiskonna surve viis mehe säärase ekstreemse sammuni. noh, täpselt nagu Christiani puhulgi..
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'and then he jumped\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas mazz
            31. mai oli Soccerneti foorumi jaoks erakordselt õnnetu päev. Kaotasime loetud tundide jooksul kaks armastatud sõdurit - paljunäinud christian21 ja Slash. Võtkem nüüd kõik hetkeks aja maha ja mõtisklegem: miks?
            Kah asi, mida taga nutta. Kus on Kaarel ja Erxx? Kus on Robinho? Kus on Indrek? Kus on Artur? Kus on veel mitmed teised, kes kunagi seda foorumit rikastasid? Miks mitte neid taga nutta? Blah. Get a grip.
            Mu point oli veits teine. Vahet ei ole kas nendeks nimedeks olid christian21 ja Slash või Kaarel ja Erxxx, küsimus oli selles, et miks? Nagu rK suht täpselt ütles, siis ühiskonna surve. Miks peab see foorum olema nii haiglaselt mittetolerantne?

            Artur muideks aegajalt kummitab siin. Vähemalt modede alamfooumis.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'and then he jumped\'

              Algselt postitas Martin

              Kah asi, mida taga nutta. Kus on Kaarel ja Erxx? Kus on Robinho? Kus on Indrek? Kus on Artur? Kus on veel mitmed teised, kes kunagi seda foorumit rikastasid? Miks mitte neid taga nutta? Blah. Get a grip.

              Banaani tahaks küll, sest mul on laual aint õunad.
              täiesti nõus matuga..

              ja banaane ei ole, kui te ainult sellepärast siia postitasite. nii et sööge kartulit edasi

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'and then he jumped\'

                Algselt postitas mazz
                Vahet ei ole kas nendeks nimedeks olid christian21 ja Slash või Kaarel ja Erxxx, küsimus oli selles, et miks? Nagu rK suht täpselt ütles, siis ühiskonna surve. Miks peab see foorum olema nii haiglaselt mittetolerantne?
                See, et sa siin üldse selliseid küsimusi esitad, on puhtalt tingitud selles, et sa ei tegelenud mitte põhjuse, vaid viibutad nüüd rüsikat tagajärje suunas. Seega sinu viga/pläkk/sitt/eksimus.

                Tolerantsusel pole teemaga mingit pistmist.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'and then he jumped\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas mazz
                  Vahet ei ole kas nendeks nimedeks olid christian21 ja Slash või Kaarel ja Erxxx, küsimus oli selles, et miks? Nagu rK suht täpselt ütles, siis ühiskonna surve. Miks peab see foorum olema nii haiglaselt mittetolerantne?
                  See, et sa siin üldse selliseid küsimusi esitad, on puhtalt tingitud selles, et sa ei tegelenud mitte põhjuse, vaid viibutad nüüd rüsikat tagajärje suunas. Seega sinu viga/pläkk/sitt/eksimus.

                  Tolerantsusel pole teemaga mingit pistmist.
                  Ma arvan, et see oli pigem kollektiivne viga/pläkk/sitt/eksimus, mis väljendus selles, et kaasfoorumlaste väikeste eksimuste peale sõimati nad põhjalikult läbi, selle asemel, et rahulikult selgitada ja suunata. Üldise suhtumise probleem, nimeta seda siis tolerantsiks või millekski muuks.

                  Loomulikult, kellele probleem, kellele mitte, eksole. Mõnes mõttes on lahe siin suletud ringis ässa mängida, kellele neid uusi jobusid ikka vaja on. Kusjuures küsimus ei ole üksikutes nimedes, võib vaid ette kujutada, kui palju kasutajaid on siit kadunud, kuna nad on kohe esimeste postide peale saanud sõimuvalangu osaliseks.

                  Seega üleskutse: rohkem mõistvat suhtumist ja naeratavaid nägusid!
                  Smileyd nagu ei tähenda veel, et tegemist peaks olema debiiliga.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'and then he jumped\'

                    mazz, mis peaks juhtuma, et sa saaksid kord aru, et hipilik \'peace to the world\'-mentaliteet ei ole viis foorumi administreerimiseks?

                    Või kui sul on kange tahtmine kedagi \'sõbralikult suunata\', siis miks sa seda võimalust ei kasuta? Võtame või selle C21-nathani põneva konversatsiooni. Kui oli näha, et esimene neist, vaatamata oma muidu asjalikule olemisele, ei suuda üle olla nathani provokatsioonidest ja neile vastates tekitasid noormehed lehekülgede kaupa bollocksit, võinuksid ja pidanuksid sa talle adminina selgitama, miks oleks parem mitte vastata. Kui mina seda tegin, leidsid sa, et on Christiani suhtes ülekohtune oldud ja soovitasid asjaosalistel päikest nautima minna.

                    Socceri foorumist kui \'suletud ringist\' rääkida on ikka selge liialdus; aga -meeste (kasutan seda kujundit praegu spämmijate üldnimetusena) juttu võin ma masohhistlikel kaalutlustel ka kuskilt portaali kommentaaridest lugeda, foorumi üks eesmärke ei tohiks olla säärasele elemendile õlale patsutada. Seega seda, miks päevaga ligi 30 posti ja isikliku teema teinud noor seksihuviline Slash \'peksa\' sai, pole vist väga raske mõista. Sinu suhtumist mainitud kodanikku - a la \'noh mis seal ikka lase siis käia poisu\' - aga on.

                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'and then he jumped\'

                      millest jutt käib üldse?
                      C21 oli lahe vend kes pani Naatani ka paika, miks ta kusagile hüppama pidid?
                      ma saan praegu nii aru et Christjan lahkus vastuolude tõttu või sai ta banni?
                      siin foorumis pole vist ühtegi kasutajat keda Nathan poleks kusagile saatnud või ropult sõimanud. ja nagu näha oli, ei suutnud administraatorid/moderaatorid teda ohjeldada.
                      valida on kas lasete tal siin edasi sõimelda ja kaotate asjalikud kommenteerijad kes igasse teemasse tekkiva läbu tõttu enam kommenteerida ei viitsi või võtate midagi ette selle hälvikuga.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'and then he jumped\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        mazz, mis peaks juhtuma, et sa saaksid kord aru, et hipilik \'peace to the world\'-mentaliteet ei ole viis foorumi administreerimiseks?

                        Või kui sul on kange tahtmine kedagi \'sõbralikult suunata\', siis miks sa seda võimalust ei kasuta? Võtame või selle C21-nathani põneva konversatsiooni. Kui oli näha, et esimene neist, vaatamata oma muidu asjalikule olemisele, ei suuda üle olla nathani provokatsioonidest ja neile vastates tekitasid noormehed lehekülgede kaupa bollocksit, võinuksid ja pidanuksid sa talle adminina selgitama, miks oleks parem mitte vastata. Kui mina seda tegin, leidsid sa, et on Christiani suhtes ülekohtune oldud ja soovitasid asjaosalistel päikest nautima minna.

                        Socceri foorumist kui \'suletud ringist\' rääkida on ikka selge liialdus; aga -meeste (kasutan seda kujundit praegu spämmijate üldnimetusena) juttu võin ma masohhistlikel kaalutlustel ka kuskilt portaali kommentaaridest lugeda, foorumi üks eesmärke ei tohiks olla säärasele elemendile õlale patsutada. Seega seda, miks päevaga ligi 30 posti ja isikliku teema teinud noor seksihuviline Slash \'peksa\' sai, pole vist väga raske mõista. Sinu suhtumist mainitud kodanikku - a la \'noh mis seal ikka lase siis käia poisu\' - aga on.
                        Hipilikust mentaliteedist on asi kaugel. Asi on lihtsalt selles, et vaenulikkusega uute kasutajate vastu on minu arvates liialt kaugele mindud. See, et ma sooviksin näha veidi mõistlikkumat suhtumist, ei tähenda, et kõik peaksid koos rahupiipu suitsetama ja vastastikku smileysid loopima. -meeste postitused on üldjuhul ehk tõesti spämm, aga nagu ma ennist ütlesin, siis see ei tähenda automaatselt debiilsust, et seda neile nina alla hõõruma peaks. Pigem näitab see seda, et inimene ei ole siinse keskkonnaga veel harjunud ega oska end siinsete tavade kohaselt väljendada.

                        Christiani juhtumist. Probleemi ignoreerimine ei kaota veel probleemi (Nathanit). Tegelikult oli C21 kriitika adminide osas täiesti õigustatud ja süüdlane on siin tõepoolest foorum, õigemini selle suutmatus korda majja lüüa. Teie selgitustöö, tegemaks C21-le selgeks provotseerimise mõttetust, oli samuti õigustatud, eelkõige, kuna see jäi mõistlikkuse piiridesse ja oli konkreetne ega läinud isiklikuks, nagu siinne arveteõiendamine tihti kipub minema. Christiani \"vabasurm\" oli seega lihtsalt asjaolude kokkulangemise tulemus ja ma ei süüdistagi selles kedagi. Ja üleüldse - teema avapostitust ei tasu võtta liiga tõsiselt, see oli rohkem otsitud põhjus kogu sellele probleemile tähelepanu tõmbamiseks.

                        Socceri foorumist kui \'suletud ringist\' rääkida on tõepoolest selge liialdus. Jällegi provokatsioon, tõmbamaks sellele tähelepanu. Mina leian küll, et Slashile \"peksa andmist\" on raske mõista. \'noh mis seal ikka lase siis käia poisu\' - sellist asja pole ma muideks kunagi öelnud. Mina olin esimene, kes tema teema üle virisema hakkas ja andsin talle sellest iga postitusega mõista. Võib-olla pead sa valeks, et mu öeldust puudus vaenulik alatoon? Ja miks ei oleks võinud seda teemat lihtsalt rahule jätta? Ta oleks ise aru saanud ajapikku, miks keegi sellele tähelepanu ei pööra. Slash oli algusest lõpuni viisakas ja postitas nii ilusti-kenasti kui vähegi oskas. Ja sai selle eest peksa.

                        Kokkuvõttes mida ma öelda tahan: foorumisse sulamine võtab aega ja seetõttu ootaks rohkem mõistvat suhtumist kaasfoorumlastelt. See ei ole muideks üldsegi foorumi ametlik seisukoht ega viis foorumi administreerimiseks, vaid lihtsalt minu arvamus.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'and then he jumped\'

                          Algselt postitas ek



                          siin foorumis pole vist ühtegi kasutajat keda Nathan poleks kusagile saatnud või ropult sõimanud

                          Mul on õnnestunud vältida härra Nathani kriitikat!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'and then he jumped\'

                            Tundub, et kohe tekib võimalus mind debiilikuks nimetada, aga mina ei saa nimelt hetkel mõnest asjast eriti aru.

                            Nimelt, millisest tolerantsi liigist te siin räägite? Milline on see mõjuv põhjus olla salliv ilmselge idiootsuse suhtes? Uue kasutaja registreerimisest on möödunud 4 minutit ja tekib uus ning sisutu teema- ma vabandan, kas see näitab väga tugevalt soovi sulanduda üldisesse foorumiellu? Minu arvates mitte.
                            Kui inimest on korduvalt hoiatatud, talle seletatud teatavaid toimivaid põhimõtteid ning viisakalt palutud enne postitamist mõtlemisega tegeleda ja kui ta lolli järjekindlusega suvatseb nõmetseda, siis ma leian, et seda ei saa nimetada kohanemisraskuseks.
                            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'and then he jumped\'

                              Algselt postitas mukiii

                              Nimelt, millisest tolerantsi liigist te siin räägite? Milline on see mõjuv põhjus olla salliv ilmselge idiootsuse suhtes? Uue kasutaja registreerimisest on möödunud 4 minutit ja tekib uus ning sisutu teema- ma vabandan, kas see näitab väga tugevalt soovi sulanduda üldisesse foorumiellu? Minu arvates mitte.
                              Uue kasutaja sissesulandumise raskust näitabki see 4 minuti pärast tehtud uus teema.
                              Inimene ei tea, kuidas käituda, millal arvamust avaldada, millal vait olla ja MILLAL UUS TEEMA TEHA.
                              Sellised \"möödapanekud\" vajavad kindlasti mõne vana foorumikala nn selgitust, et ei ole mõtet iga asja kohta uut teemat teha, aga tihti minnakse selle \"selgitustööga\" üle piiri.

                              Paljud teised foorumid ongi nii üles ehitatud, et iga teine postitus toob kaasa uue teema ja igal uuel teemal on 1-2 vastust.
                              Laseks uutel kasutajatel asjaga harjuda.

                              Algselt postitas mukiii
                              Tundub, et kohe tekib võimalus mind debiilikuks nimetada, aga mina ei saa nimelt hetkel mõnest asjast eriti aru.
                              Jätan selle võimaluse kasutamata, kuna ei arva, et pluralism on märk debiilsusest ja kutsun mazzi eeskujul foorumiinimesi üles sallivusele.
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X