PDA

View Full Version : Meistrite liiga

apunkto
01.11.01, 18:17
Siin on mõtteid vanast foorumist pärast vahegruppide loosimist. Nüüd siis on nähe kes kuidas arvas, ja mis sest tegelikult välja tuli:D Homme vist loositaxe uued alagrupid, siis oleksid sellised "eelvaated" samuti teretulnud, pärast on huvitav vaadata, kes kui täpselt ennustas:lahe:

aojalgpall

A-alagrupp
Real ja Roma paremat mängu on raske tahta. Ka Anderlecht üllatas eelmisel hooajal.

B-alagrupp
Liverpoolil vist probleeme ei tule, ülejäänud kolm on minu arust veidi nõrgemad, paneks teiseks edasipääsejaks Dinamo.

C-alagrupp
Arsenalil samuti lihtsavõitu ei tea mida oodata Schalke.

D-alagrupp
Lazio on vist favoriit aga nad võivad vabalt ka viimaseks jääda (kurat jäidki:viha:) . Pakun edasi Lazio ja Gala.

E-alagrupp
Juventusel jälle võimalus kirvest panna aga ma arvan, et seekord ei eksita. Pakun Juve ja Porto.

F-alagrupp
Barca saab edasi, Olympique teisena.

G-alagrupp
Vist ei õnnestu Manut välja sõeluda, Deportivo veel ehk aga kreeklased ja prantslased? Vaevalt.

H-alagrupp
Bayern ja Spartak. Polegi rohkem kommenteerida midagi.

M1Ck

C. grupis v6ib ka PAO edasi saada, nende v6imalused v6rreldes Schalke 04-ga on enam-v2hem v6rdsed.

Aramis

Ma kommenteerin ka samu alagruppe:
A - siin pole midagi öelda Real ja Roma 100%, Anderlecht on kõvasti nõrgenenud ja Lokomotiv ei yllata
B- ma arvan ,et esimesena läheb Dortmund ja teisena Liverpool, aga ex mõlemad tiitlipretendendid peavad arvestame Kiievi tiimiga ,kes kodunt kindlalt punkte kavatseb noppida.
C- Arsenalil on lootust võita ,aga Schalke on päris tugev ja Panathinaikos on selle grupi Kiiev ,kes kodus kindlalt võite nopib.
D- Raske alagrupp.Lazio ja Nantes pakun mina.Samas on Gala ja PSV kõik arvestatavad.Kahtlane grupp.
E- Juve on kindel favoriit ,aga muidu huvitav alagrupp.Ylejäänud kolm on kõik väga tugevad olnud viimasel ajal.Võib tulla yllatusi.
F- Barca? Nad ei suuda kunagi midagi.Vahest alagrupist saavad edasi.Lyon ja Bayer võivad yllatada ja ise edasi minna.Fenerbache on autsaider.
G- Manu ja Deportivo kõlavad kindlatena, aga Lille sõelus välja Parma ja Pireus kodus kaotab harva.
H- Tundub ,et Bayernil on kerge ,aga loorberitel puhkamine pole kunagi lihtsaim kui slaavi meeskonnad vastas on.Ja nii võibki tulla, et Bayern peab tõsiselt pingutama ,et edasi saada.Spartak on tõenäoliselt teine.

Siim88

Meistrite Liiga on minu meelest üks halvemini ennustatavaid asju maailmas. Tase on siin äärmiselt ühtlane. Igatahes loodan, et pool pääseb edasi ja kõik!

Miq
02.11.01, 12:19
Äkki keegi oskab öelda, mis kell täna vahegruppide loosimine toimub?

Maarek
02.11.01, 13:16
Orginally posted by Miq

Äkki keegi oskab öelda, mis kell täna vahegruppide loosimine toimub?

Kell 12:00 CET.

sicmic
02.11.01, 13:40
ao: kas mul oligi ainult 1 õige? kahtlen selles sügavalt... :õnnelik: :kaval: :doh: :lahe:

kas see 12 eesti aja järgi 13 ei ole?

Maarek
02.11.01, 13:46
Orginally posted by m1ck

Nüüd on jah CET (Kesk-Euroopa aeg) 1 tund ees, seega 13:00 LT

Miq
02.11.01, 13:47
Orginally posted by m1ck

14 peaks olema. Vist.

guitz
02.11.01, 14:15
Orginally posted by Miq

Orginally posted by m1ck

14 peaks olema. Vist.

Ei peaks,praegu toimub!

Maarek
02.11.01, 14:18
Group A
Bayern
Nantes
ManU
Boavista

Group B
Barca
Liverpool
Gala
Roma

Group C
Real
Panathinaikos
Porto
Praha Sparta

Group D
Juve
Arsenal
Depo
Leverkusen

apunkto
02.11.01, 14:23
Orginally posted by m1ck

ao: kas mul oligi ainult 1 õige? kahtlen selles

sa ei pakkund rohkem midagi tookord

apunkto
02.11.01, 14:30
Grupid loositud, neh. Ma pakun siukse variandi välja igatahes.

A: 1. Bayern 2. ManU 3. Boavista 4. Nantes
kõik ei ole ju ka laziod ja psv-d, seega nantes out. Fritzud võidavad ja viigistavad Manuga.
B: 1. Barca 2. Roma 3. Liverpool. 4. Galatasaray
Barca on nii tugev raibe, et kuigi olen Roma poolt siis njah. Pool kaotab kodus Barcale ja võõrsil Romale ja Galatasarayle. Pange tähele.
C: 1.Real 2. Porto 3. Panathinaikos 4. Sparta Praha
Ma pakun, et Porto on siiski gramm tugevam kui kreeka tiim. Tsehhidel teist korda järjest vast üllatada ei õnnestu nagu ga Nantesel
D: 1. Juventus:love: 2. Depor 3. Leverkusen 4. Arsenal.
Ma ei tia mix aga ma pakun, et Arsenal on jumala out. Eks kevadel näis. See on üldse siuke segane grupp minu arust ja hea võimalus juvel tõestada, et itaalia jalgpall hakkab taas pead tõstma.

Miq
02.11.01, 15:02
Omalt poolt kah siis mõni süna:

A: 1. Bayern 2. ManU 3. Nantes 4. Boavista
ManU kaitse on jah see hooaeg nii nagu ta on, õnneks rünne (või õigemini poolkaitse) veab välja ja tulemuseks 2 koht. Bayern on viimasel ajal päris hästi mänginud ja pakuks just neid esimeseks (jumala pärast, EI looda). Potrtugali klubivutti pole nagu kunagi eriti usaldanud, seega Boavista viimaseks.

B: 1. Barcelona 2. Liverpool 3. Galatasaray 4. Roma
Barca läheb oma teed, Liverpooli kaitse peab, Galatasaray võtab põrgukatlas oma (kuigi võõrsil põrub) ja ongi Roma viimane :õnnelik:

C: 1.Real 2. Porto 3. Sparta Praha 4. Panathinaikos
Real on teiste jaoks liiga kõva. Porto on aga päris head mängu näidanud ja ise loodan, et tegelikult hõivavad hoopis tsehhid 2 koha. Reaalsuses neil vist ikkagi niipalju korda saata ei õnnestu, tasuks 3 koht. Panathinaikose kaitse on nõrk ja ni jäädaksegi viimaseks.

D: 1. Juventus 2. Leverkusen 3. Arsenal 4. Deportivo
Juve on jällegi teistest üle, aga edasi tuleb tihe rebimine. Sakslased tulevad teiseks, Arsenal jääb kolmandaks (ei teagi miks nad sel aastal CL-s nii mannetud on) ja Deportivo viimaseks (alagrupi 2 võitu ja 4 viiki ei tõota midagi head).

Maarek
02.11.01, 15:15
Paneks siis ka oma nägemuse selle aasta tegijatest:

A: 1. Bayern 2. Boavista 3. ManU 4. Nantes

Bayern, midagi pole parata, on siiani olnud võimas, isegi ilma põhimängijateta.
Boavista suutis ellu jääda, võideldes Liverpooli ja Dortmundi ja Dinamoga.
Arvan, et ManU-l oma augulise kaitse ja klounist puurivahiga tuleb see aasta leppida 2.faasiga. Adjöö, Ferguson.
Nantes on vist sel aastal ilmselgelt CL-le rõhunud (kuidas muidu seletada fakti, et oma liigas viimased ollakse), aga siiski on 2.faas lagi.

B: 1. Roma 2. Barca 3. Liverpool. 4. Galatasaray

Roma on oma hooaja õudusunenägudest üle saamas ja tunneb, end CL-s järjest kodusemalt. Kui teise Hispaania hiiglase vastu saadi kaotus ja viik, siis sedakorda tuleb võit ja viik.
Barca Barca võib teha ülivõimsaid mänge, samas aga kaotada väga lollisti nõrgemate vastu. Liverpool ja Gala napsavad nii mõnegi punkti, aga sellest piisab, et pääseda teisena edasi.
Liverpool Kõva tiim, aga vastased on seekord veel kõvemad. Tuleb leppida 3.kohaga ja proovida hoopis Premieris võimalikult hea koht välja võidelda.
Galatasaray Minu jaoks suht arusaamatu, kuidas nemad teise ringi pääsesid, seega usun, et seekord ei vea.

C: 1.Real 2. Sparta 3. Porto 4. Panathinaikos

Real - tunnevad tõesti CL-s end kui kalad vees.
SpartaBayernile näidati hambaid. Suudetakse sama ka Porto ja Pana vastu. Reali vastu võetakse kodus 3 punni;) .
Porto - Võrdsete tiimide heitluses jäädakse seekord esimesena välja.
Panathinaikos Otsustavaks saavad võõra väljaku mängud, mistõttu paiknetakse vooru lõpus suht kehval kohal.

D: 1. Depo 2. Leverkusen 3. Juve 4. Arsenal.

Deportivo Mis teha, hispaanlased valitsevad k asel aastal CL-i. Depo küll arvatavasti veits komistab, aga suudab tasavägises heitluses ikkagi esikoha välja sebida
Leverkusen Usun, et koduväljakult tulevad maksimumpunktid. Lisaks pigistatakse võõrsil veel Arsenali, millest peaks piisama.
Juve Mis teha, seekord on kohtunikud vastaste poolel:D :D . Küsitavaks teguriks saab olema Buffon, kes rikub nii mõnegi mängu ära. Järjest hakkab süvenema ka strikeriprobleem, mis muidugi võib laheneda jaanuaris, kui rahakotirauad jälle lehti lüüakse ja paar floppi juurde ostetakse.:) :)
Arsenal Seekord nii kergeid vastaseid pole, kui avavoorus.

gaskoff
02.11.01, 15:32
A: 1. Bayern 2. ManU 3. Nantes 4. Boavista
ManU võib võõrsil Nantesile kaotada ja Bayerniga viiki teha ning kuskil veel punkte kaotada, kuid nad kobistavad ennast ikka edasi. Bayern on tõusuteel ja võidab ilmselt alagrupi tänu kindlale kaitsele.

B: 1. Liverpool 2. Barca 3. Galatasaray 4. Roma
Üsna tihe alagrupp, kuid Liverpooli kaitse peab ja rünnak veab ning nad saavad koos Barcaga edasi. Võitja otsustavad väravate vahed. Rooma kaotab kõik mängud. :õnnelik:
C: 1. Real 2. Sparta 3. Panathinaikos 4. Porto
Krt, Reali vast vist ei saa. Sparta võtab oma tugeva kaitse ja kiirete vasturünnakutaga teise koha.

D: 1. Leverkusen 2. Depor 3. Arsenal 4. Juve
Eriti ei oskagi midagi arvata. Juventus põrub täiega ja jääb taha isegi see hooaeg eriti nõrgast Arsenalist. :D :D

Jeeg
02.11.01, 15:44
Group A
Bayern - taas ManU :D, grupi võitjad
Nantes - jätkab edukat CLis osalemist kuid jääb napilt ManUle alla ja 3ndaks
ManU - napilt edasi siis
Boavista - siin nad raugevad

Group B
Barca - edasi, aga kas esimese või teisena, raske öelda. Süda ütleb, et Roma ja Barca peavad teise koha saatuse otsustama
Liverpool - kõik oleneb sellest, kas põhimehed on õigel ajal korras, ilmselt ikka edasi
Gala - viimane, viimases voorus tuleb võit
Roma - võitleb Barcaga teise koha pärast, üldiselt ei tohiks edasi saada

Group C
Real - 5 võitu, 1 kaotus tuleb
Panathinaikos - kolmas koht
Porto - viimane
Praha Sparta - ei nad niipea rauge, saavad napilt Ateena klubi eest edasi

Group D
Juve - teine koht, Deportivol on ülihea ML hooaeg
Arsenal - kaks korda niimoodi mängides edasi ei lähe
Depo - edasi grupi võitjana
Leverkusen - viimane

Siim
02.11.01, 16:02
A-grupp
1. Manchester United
2. Müncheni Bayern
3. Nantes
4. Boavista
ManU ja Bayern on loomulikult selgelteristuvad favoriidid. Boavista ja Nantesi hoog on raugemas, aga eks näis.

B-grupp
1. Liverpool
2. Barcelona
3. AS Roma
4. Galatasaray

Tundub, et B grupp on teistest tasavägisem. Palju sõltub siin sellest, kuidas meeskonnad mängivad pärast talvevaheaega. See paneb ka paika paremusjärjestuse.

C-grupp
1. Real Madrid
2. Praha Sparta
3. Porto
4. Panathinaikos

Real Madrid jaoks on kõik väga lihtsaks tehtud. Loodan väga tsehhide jätkuvasse edusse.

D-grupp
1. Juventus
2. Deportivo
3. Arsenal
4. Leverkusen

Juventuse läheb kindlalt edasi, Deportivo kannul. Arsenal ja Leverkusen hakkavad s**** keerama.

sicmic
02.11.01, 20:00
group A:

arvan, et manu:love: ja bayern saavad mõlemad suht kergelt edasi, esimese koha otsustavad omavahelised mängud.

group B:

siit võivad kõik edasi saada, galal on ehk väikseimad võimalused, kuid kui saadakse kodus taas nii kindlaks, kui möödund aasta, ei ole nemadki väljas veel. edasi peaksid saama barca ja ...hmm, teise koha peale läheb rebimiseks, mille võidab siiski roma, liverpool jääb napilt välja.

group C:

njah, real peaks suht kindlalt edasi olema, kuid teised... prahaga juhtub see, mis sturmiga eelmine aasta(ei saa edasi), edasi peaks saama aga PAO, portol on ka võimalusi.

group D:

veel üks surmagrupp ( B ka)
kardan, et leverkuseni hoog raugeb(kuid ei või iial teada, ehk üllatavad...:doh: ) niisiis: edasi saavad juve ja arsenal( ei ole depol enam õnne, nagu olympiakose ja manuga...:kaval: )

wall
02.11.01, 20:46
Group A
1. Bayern - suurepärane vv,suurepärane kaitseliin,hea poolkaitse,väga hea rünne,veel parem treener. Piisav võiduks.

2. Man Utd - lohakas kaitse,mitte parimas vormis olev vv,korralik poolkaitse,korralik rünne. Piisav edasipääsuks aga mitte tiitlikaitsjale vastuhakkamiseks.

3. Boavista - Suurepärane vorm klubil (ka koduliigas) ning suurepärane sisekliima, kuid CL liialt kogenematud.

4. Nantes - Suurepärases hoos CL-s,kuid närune seis koduses liigas. Millalgi peavad nad ka liigas midagi tegema hakkama enne kui väljakukkumine või madalal lõpetamine kogu hooaja untsu keerab ning kannatajaks saab olema CL .

Group B
1. AS Roma - tugevad koduliigas ja tugevad Euroopas. Tuleb Barcelonaga väga tasavägine duell,võrdluseks Roma mängud Real Madridiga (1:1 ja 1:2),mis olid väga tasavägised. Arvestades,et Barca on veel koduliigas 2.kohal... Neid mänge peab nägema!

2. Barcelona - Roma jutule lisaks, siin positsioone polegi mõtet määrata, kui just ainult ennustamise peal väljas ei ole(püüan siin loogiliselt ja mõeldes asja võtta!).

3. Liverpool - kui kõik põhimehed eesotsas Oweni,Gerrardi,Hyypiä & Co.-ga tervena püsib võivad täiesti võrdväärsed vastased olla, kuid sattus ehk liiga tugevasse gruppi,et suhteliselt kogenematult CL-s (UEFA Cup on ikkagi teine tase) surmagrupist edasi pääseda.

4. Galatasaray - Olles ilma eelmise aasta parimateta (Emre,Buruk,Jardel,Popescu,Taffarel jne.) läheb väga raskeks vältida viimast kohta, kuid kodus võivad praeguste põhimeeste tervena püsimise korral üsna hästi esineda.

Group C
1. Real Madrid - kõikuv vorm niivõrd tohutu võimega meeskonnal ei tohiks suur takistus olla võrdlemisi nõrgast grupist edasi pääsemiseks.

2. FC Porto - Porto ja Reali mänge on kindlalt vaja mõlemat näha. Erilisemaks juba teeb mängu see,et kohtuvad Hispaania ja Portugali absoluutsed tipud. Pean ilma kahtluseta Reali suurimaks ohustajaks, kuid tasemelt nõrgemad liinid ning mitte just parim vorm (Portugali liigas 3 kaotust 10 mängust) võib otsustavaks saada.

3. Panathinaikos - üpris meelepärane meeskond - tööga tõusnud ning meeldivad mängijad (my personal favorite - Karagounis :) ) Kuid Kreeka liigast Meistrite Liiga veerandfinaali pääseda võib veel liiga suureks pähkliks jääda.

4. Sparta Praha - kogenematu meeskond, vajab veel tippseltskonnas kohanemist. Vorm ei püsi. Sama mis PAO puhul, Tsehhi liigast vara veel jõuda CL veerandfinaali. Kuid see-eest väga potentsiaalikas meeskond.

Group D
1. Deportivo - Hea vorm nii CL-s kui Hispaania liigas kajastub Meistrite Liiga veerandfinaali pääsemises. Kui ka Djalminha kiirelt taastub ning vajaliku vormi taastab...

2. Juventus - Kapten Del Piero on fantastilises vormis. Keskväli ning kaitseliin töökorras. Ei näe suurt probleemi. 3.koht jääb maha.

3. Arsenal - 3.-4. koht jääb lahku võitlusest edasipääsu kohale. Arsenali veidi kõikuv vorm CL-i ja koduse liiga vahel ei vii neid veerandfinaali niivõrd tugevast grupist.

4. Leverkusen - koduses liigas küll väga hästi mängivat (11 mängu,27 punkti,0 kaotust) Bayerit ei vii suure koormusega vana kapten Kirsten veerandfinaali.

oeh,läbi sai lõpuks! ;)
Ei tea,kas keegi neid loeb ka? :D

erx
02.11.01, 21:25
Ma olen 100% prossa n6us aga As Roma ja Barcelona vahel on asi lahtine ...

Wingback
09.11.01, 16:05
Group A :
1. Bayern
2. ManU
3. Nantes
4. Boavista

Group B :
1. Barcelona
2. Liverpool :lahe:
3. As Roma
4. Galatasaray

Group C :
1. Real Madrid
2. Panathinaikos
3. Fc Porto
4. Praha Sparta

Group D :
1. Deportivo la Couruna
2. Juventus
3. Leverkusen
4. Arsenal

:kaval: Minu arvates kujunevad just grupid B ja D kõige põnevamaks. Grupis B võib ju palju juhtuda, nad kõik on vägagi võimelised edasi pääsema, kuigi noh Gala võimalused on kõige nõrgemad vast. Täpselt sama võib öelda ka grupp D kohta, seal läheb tuliseks võitluseks, kuigi noh Arsenalile edasipääsu eriti ei ennustaks.
Tegelt on ka teised grupid põnevad samuti, aga noh mind just huvitaksid need B ja C enam.

Aramis
09.11.01, 16:13
Ma kõiki alagruppe ai hakka puudutama, aga tahax lisada,et BArca on teine Lazio ja ta puxitaxe välja - kahtlane kas ta isegi kolmandax jääb.Viimases arvan Deportivo stabiilsuse võidule pääsevat ja Juve momendi ebakindlus või Bayeri hooaja teise poolaja vormilangus mängivad yhele neist edasipääsu maha.

Artur
09.11.01, 17:02
No siit tuleb minu nagemus:

Group A:

FC Bayern Mynchen- No ma ei tea kuidas teie arvate, aga minu silmis on Bayern selle alagrupi selge favoriit.Neil on suurepärane treener, tugev kaitseliin, ühed parimad poolkaitsjad ja päris mitu teravat ründajat.Ei näe praegu küll mitte ühtegi põhjust miks Bayern ei võiks enda tiitlivõitu korrata.

Manchester United - No jah, ManU pole kaugelki parimas vormis, eks ma ise loodan ,et nad edasi ei saa, samas on neil kõik võimalused Bayerni järel teisena edasi saada.Nantesilt ja Boavistalt, eelkõige Nantesilt , ootaks väga tugevat konkurentsi siiski.Manchesteril on hea väravavaht, kes küll vahel vigu juhtub tegema(tuleb meil ju kõigil meelde mäng Deportivo vastu), üsnagi kehv kaitse, tegelikult väga kehv kui võrrelda siin mõnede meeskondadega.Poolkaitse on neil siiski maalimaklass koos Beckhami, Giggsi(minu isiklik ManU lemmik) ja Roy Keaniga.
Ja normaalne rünne.No Van Niestelrooy pole just päris Del Piero ja Scholes pole päris Raul.

Nantes-Nantes on mulle iseenesest väga sümpaatne meeskond, loodan südamest ,et nad näitavad Inglastele kohe kätte.Neil pole Beckhamit, Figot või Rivaldot, aga kõigele sellele vaatamata ennustan(loe- loodan),et Nantes saab sellest alagrupist edasi.

Boavista-Meeskond on hästi mänginud nii koduliigas kui Meistrite Liigas, ma siiski ei usu ,et Boavista võiks selles alagrupis Bayerniga alagrupi esikoha pärast konkureeriks.
Kuid VÄGA hea õnne korral võib Boavista siit alagrupist edasi saada.

Group B:

F.C Barcelona - Barcelona on juba jõudnud Meistrite Liigas kaugemale kui eelmine aasta.Olen üsnagi kindel ,et Barcelona on üks nendest meeskondadest ,kes siit alagrupist edasi läheb.Kui Barcelonal on hea päev, näitavad nad suurepärast mängu, halval päeval võivad nad Pooli käest 5-0 kotti saada.

Liverpool- Liverpoolist niipalju ,et ma arvan ,et enam kaugemale nad ei jõua.

AS Roma-Minu arvates selle alagrupi favoriit, kuigi see B alagrup on väga võrdne.Roma saab sellest alagrupist edasi, lihtsalt peab saama, kaks aastat järjest sellist jama Itaalia jalgpalliga ei tohi lihtsalt juhtuda.Muud mul öelda polegi.Ääretult huvitavaks võib kujuneda duell Roma ja Barcelona vahel...

Galatasaray-Eelmine aasta mängisid nad Meistrite Liigas hästi.Vaevalt ,et sellel aastal sama had mängu näitavad, mitmed põhimehed on puudu.Nii Emred, Hagit, Jardelli, Okan Burukit enam neil pole.

Group C:

1.Real Madrid C.F - Real sai vist endale suhteliselt lihtsa alagrupi, kui teist Meistrite Liiga alagruppi üldse lihtsaks nimetada saab.Real saab siit edasi.

2.Panathinaikos - Nad mängisid hästi esimeses alagrupis, PAO peaks selles alagrupis siiski üks nõrgemaid olema.Reali alagrupp see on ja Portol peaksid olema kõige paremad shansid siit teisena edasi saada

3.FC Porto - Huviga ootan nende mängu Real Madridiga.

4.Sparta Praha-Olen kindel ,et enamuse jaoks oli Sparta edasipääs üllatus, hoian tshehhidele pöialt, oleks tore ühte suhteliselt väikest klubi Meistrite Liiga veerandfinaalis näha.

Group D:

1.Deportivo - Väga tugev meeskond, nii paberi peal kui ka mängu järgi vaadates.Peaksid teisena edasi saama, peale Juventust

2.Juventus- Vot, sama mis Romaga, Juve lihtsalt peab edasi saama näitamaks ,et Itaalia liiga tase ei ole praegu nii kehv nagu arvatakse.
Palju sõltub meeskonna kaptenist Alessandro Del Pierost.Mees on taas leidmas seda vormi, mis tal oli aastatel 97-98.Üks maailma parimaid ründajaid praegusel hetkel.

3.Arsenal - Ei usu Arsenali võimalustesse.Ka eelmisest alagrupist said nad hädavaevu edasi

4.Leverkusen-Nagu Arsenalgi, peab ka Leverkusen väga pingutama, kui tahab veel kõrgemale tõusta.

Ertai
10.11.01, 12:30
Nii...pooled arvavad et Liverpoolil pole lootust,teised jälle,et saavad kuidagi edasi.:oih:
Liverpool on viimaste mängudega ning üldse edasi arenenud viimaste aastatega,kuna on tulnud pisemad karikad küll aga see näitab arengut...nii umbes tosin aastat tagasi olid nad tipus,siis oli ka teine meeskond...nüüd on uus meeskond ning paistab et see hakkab enda eelastele järgi jõudma...uus meeskond klapib,kaitse on hea,ründeliin ka klapib,kuigi keskväljak on veidike nõrgem(IMHO)siiski on seal hakanud liikumist jällegi tulema...pealegi on Rednapp korralikult tööd teinud.Õnneks on ka endine väravavaht läinud(minu meelest oli ta kogenud(teoorias)aga ei osanud midagi teha(praktikas)ning vaja on praktikat,see maksab...hakaku väravavahtide koolitajax(kui tal veab:))
Alagrupist pääseti ilusti edasi:):)
Nüüd kui vaadata alagruppi on see ühtlane ning meeskonnatöö loeb ning Liverpoolil seda on:)
Pealegi Liverpool areneb ja areneb ja mulle tundub et teised meeskonnad hakkavad niisamagi nõrgenema(of course erandeid on)
Arvatavasti saab ta ikkagi edasi kui kõik normaalselt surub ning pääseb edasi ehk poolfinaaligi kui loosimisega hästi läheb(kui ei lähe on raskem)ning juba kujutan ette kuidas ta finaalis on...ilus soe suvepäev ning mina vahin laagris taskutelekaga ülekannet:õnnelik: :love: ;)

wall
10.11.01, 16:50
Artur...
hirmus kena ikka,et meie arvamused ühtivad. Ei teagi,kas kummagil on meist päris telepaatilised võimed või mis :D ... aga no juhtub ;)

Galatasaray-Eelmine aasta mängisid nad Meistrite Liigas hästi.Vaevalt ,et sellel aastal sama had mängu näitavad, mitmed põhimehed on puudu.Nii Emred, Hagit, Jardelli, Emred, Okan Burukit enam neil pole.

Kaht Emret neil vist siiski polnud. Inimlik viga...samuti juhtub :)

Ei teagi,kas olla meelitatud või mitte :) :D

Artur
10.11.01, 21:00
Sorry, kirjutasin vist kaks korda Emre...oleks pidanud Cornwall ikka ennem sinu posti labi lugema, mis ma seda sama juttu korrutasin...

:D

dreyd
12.11.01, 12:43
jah tõsiselt tehtud siin enamus eelnevad analüüsid, mahlakas:P

ise lahkaks hetke situatsiooni riiklikul tasandil, ehk mis riikide klubis omavad mingeid shansse.
kõige pealt GREAT 3- inglismaa, hispaania, itaalia=saksamaa

no nii, võtaks esimeseks inglismaa.
ManU läheb edasi tänu nõrgale alagrupile
Pool läheb edasi hoolimata VÄGA tugevale grupile
Arsenal langeb välja, tänu kehvadele välismängudele
Hispaania, kõige võismama trioga riik, nagu eelminegi hooaeg!
Barca edasi, no comments
Real edasi, no comments
Depo edasi, lööb edukalt Arsenali nii kodus kui ka võõrsil

Itaalia
Roma, nii kõva siiski ei ole et sellisest grupist edasi saab
Juve, läheb paremasse hoogu, mille tulemusena läheb 1/4-sse oma grupist esimesena.

Saksa
Bayern, sellisest grupist, läheks minu vanaema ka edasi:D
Leverkusen, pole häbiasi jääda viimaseks grupis, kus sellised vastased

nii Portugal kah kahe satsiga, kus Boavista, edasipääsu võoks küll suureks üllatuseks pidada, samas Portol on väga head shansud, kui vaid võõral väljakul mängud õnnestuvad

Prantsusmaa- kuskil peab ka piir olema, 1/4 sse pääs oleks ikka GIGA üllatus

Türgi- sarnaselt enamu soccernetlastele, pean ebasümpaatseks ka Gala´t, sellest johtuvalt pean pöialt ka nende põrumisele, mis iseenesest ei peaks rakse olema.

Kreeka- täitsa kõbus sats see Panathinaikos, edasipääs ei ole võimatu, pean potensiaalilt Reali järel teiseks edasiminejaks

Tshehhi-
kuigi enam sobivamaid grupikaaslasi ei saakski tahta, siiski nende edasipääs oleks selle vooru suurim üllatus

kokkuvõtteks edasi läevad
Bayern, ManU
Barca, Liverpool
Real, Panathinaikos
Juventus, Depo

Kõige "seksikamaks":D grupiks on C grupp

Ertai
12.11.01, 16:50
Orginally posted by dreyd

Kõige "se*ikamaks":D grupiks on C grupp

Ja kõige heteromeelsemax on B:D

by Ertai uus seadus, midagi ei saa teha:D ;)

Aramis
13.11.01, 00:34
Mis puutub por*oalagruppi ,kus on Roma,Barca,Pool ja "neljas" meeskond, siis ma näen Pooli kõige selgemini edasi minemas.Kysimus aga kumb murdub kas Roma või Barca.Kõik ajaloolised tunnusmärgid vihjavad Barcale,aga kui eeldada,et inimeseloom on õppiv,siis peax Barca õnnetu väljakukkuja rolli andma Romale yle.Raske saab siin olema ja tõenäoiliselt hakkab Gala siin vett segama.Ja muuseas - Gala on alati Itaalias ülihästi mänginud,Aga ma usun ,et Roma teeb BArcale ära ja Pool võidab kodus ja mängib võõrsil kõik viiki.
Kui segane jutt kokku võtta siis Pool ja Roma edasi.

By Ertai Sõna por*o keelatud!;)

Fazz
20.11.01, 13:10
Hoolimata sellest, et ManU alagruppi peetakse märksa kergemaks kui Liverpooli ja Arsenali oma, usuvad inglased ise üsna kindlalt, et sedapuhku pääseb CLis kõige kaugemale Liverpool, nagu selgub BBC spordiküljel olevast pollist:

Who will go furthest in the Champions League?

Arsenal
8.74%

Liverpool
57.58%

Manchester United
33.68%

2105 Votes Cast

Aramis
13.03.02, 03:25
Viimasest grupist(Depo,Arsenal,Juve,Bayer) on enamus meie "spezialist-ennustajaid" Juve pakkunud edasi minema.Armsad sõbrad - Juve edasi ei saa!!!
Samas näitab tänane päev ,kas minu ennustus Liverpooli kohta paika peab.Siimaani on kõik näidanud, et ei pea, aga vara veel ennast maha teha.Vaatame mängu ära!

INCE
13.03.02, 10:33
Ka Liverpool ei saa edasi.Sellest grupist on kaks minejat AS Roma esimesena ja Barca teisena.m.o.t.t.:lahe:
Üldse saavad edasi
Real :) ja Porto:)
Roma :õnnelik: ja Barca:)
Deportivo :) ja Bayer:)
Bayern :) ja ManU:(

Juks
13.03.02, 11:20
Kirjutan pisut stsenaariumi ümber:

Porto asemel saab edasi hoopis Panathinaikos, kes koduses miljöös Reali üle üllatusvõidu napsab

Bayeri asemel saab edasi Arsenal, kes teeb võimsa second comingu Torinos.

Kui täna õdaku Liverpool ja Barca viiki mängivad, siis saab hoopis Gala edasi. (võtavad kodus võidu Barca üle)

Antud teoreemid ei väljenda autori tiimi eelistusi, vaid lihtsalt põhinevad tõenäosusteoorial ning heal õllel. :lahe:

SleepWalking
13.03.02, 15:34
Bayeri asemel saab edasi Arsenal, kes teeb võimsa second comingu Torinos.

Arsenal võib Torinos kaotada või võita, esmatähtis on Bayeri mäng Deportivoga. Kui Bayer võidab, on jokk, 1. Bayer 2. Depor. Ükskõik kuidas Arsenal-Juve lõpeb. Kui aga bayer mängib viigi või kaotab, peab Arsenal edasipääsemiseks saavutama sama tulemuse ehk viigi või kaotuse. Ehk võimalik on 10 punktiga välja kukkuda, samas aga 7 punktiga edasi saada :kratsti: ...

Devil
20.03.02, 01:15
go manu ja barca ... :))))) manu ryndepauer on ikke ylekõige :)

Aramis
20.03.02, 13:06
Manu ründepaar võib ju kena välja näha ,aga kui me räägime effektiivsusest, siis korralike kaitseliinide vastu on ta ikka päris olematu väärtusega.MAnu võti peitub peale Cole-Yorke paari müümist üha rohkem keskväljal.Kuigi üksiku persoonina on viimase aastate ründajatest Niistelroji kindlalt parim.Ta liikumine pallita on nii hea ,et ta suudab pea alati ära lüüa mängudes ,kus MAnul on territoriaalne ülekaal ja see tuleb realiseerida.Aga võrdses mängus kipivad ta eelised kaduma - ta ei ole nii võimas ja nii agressiivne kui vaja ,et ilma keskliini abita väravaid lüüa.Kogu jutus lähtun viimasest 0-0 mängust BAyerniga.Keskväli oli surve all ja ei saanud palju mõelda ja Niistelroji ei saanud ühteg korralikku võimalust.Isegi poolkorraliku mitte.

jyriöö
20.03.02, 13:44
Orginally posted by Aramis

Manu ründepaar võib ju kena välja näha ,aga kui me räägime effektiivsusest, siis korralike kaitseliinide vastu on ta ikka päris olematu väärtusega.MAnu võti peitub peale Cole-Yorke paari müümist üha rohkem keskväljal.Kuigi üksiku persoonina on viimase aastate ründajatest Niistelroji kindlalt parim.Ta liikumine pallita on nii hea ,et ta suudab pea alati ära lüüa mängudes ,kus MAnul on territoriaalne ülekaal ja see tuleb realiseerida.Aga võrdses mängus kipivad ta eelised kaduma - ta ei ole nii võimas ja nii agressiivne kui vaja ,et ilma keskliini abita väravaid lüüa.Kogu jutus lähtun viimasest 0-0 mängust BAyerniga.Keskväli oli surve all ja ei saanud palju mõelda ja Niistelroji ei saanud ühteg korralikku võimalust.Isegi poolkorraliku mitte.
Yorke küll ikka veel ManUs passib, pole teda müüdud veel kuhugi ;) . Muus osa jutuga nõus. Kui poolkaitse suudab domineerida ja vastase karistusala juures söödukest veeretada, pole vastastel võimalust. Kui aga poolikud peavad palli hankimiseks sügavamale kaitsetsooni minema, tekib probleeme. Sellisel juhul läheb üldjuhul pika palli tagumiseks, mis siiski tavaliselt edu ei too. Pealegi pole Veron harjunud eriti kaitses mängima ning palli uuesti oma valdusesse saamisega läheb rohkem aega.

Aramis
20.03.02, 16:44
Yorke jah tõesti vaid "passib" seal.See on üle mõistuse imelik ,kuidas sellised tunnustatud ründajad äkki pingipoisteks langesid.Arusaamatu lugu - ma pole küll mingi neegripoiste fänn, aga see paar oli minu silmis väga effektiivne.

Ertai
20.03.02, 22:33
Ära üle paku, olin kindel, et Liverpool võidab:) halvemal korral oleks ehk 2:1 olnud aga 2:0....Normaaaaaaaaaaaalne:D

Yazid
21.03.02, 00:54
Orginally posted by Ertai

Ära üle paku, olin kindel, et Liverpool võidab:) halvemal korral oleks ehk 2:1 olnud aga 2:0....Normaaaaaaaaaaaalne:D
Tagantjärgi tarkus on täppisteadus :kop:

Aramis
21.03.02, 01:25
Ma ei tea ,mis segast te nüüd siin pexate ,aga praeguseks on kõik selge.Ja Inglismaa jalgpallibuumile Pooli edasisaamisega astus kõrvale ka Saksamaa jalgpallibuum Bayeri alagrupivõidu järel.Eks ole sealgi rahvas tüdinenud kahest superklubist,kes kogu aeg võidavad.Ja minul isiklikult poleks midagi selle vastu kui need neli satsi suudavad Hispaania kolmikule koha kätte näidata.

mcnamara
21.03.02, 10:32
Olen põhimõtteliselt ja alati Inglise klubide poolt Euroopas, aga Arsenal on sellest veendumusest kinnipidamise sel hooajal ikka pagana keeruliseks teinud. Tehniliselt muidugi hea, aga ikka kuidagi hingetu ja ebasümpaatne mäng. Ei vaimusta mind. *pooli fännilt imelik kuulda võib-olla, aga ManU sümpatiseerib siinkirjutajale hoopis rohkem. Eilne mäng muidugi oli lõpuks tähtsusetu, aga jällegi oleks mehed nagu mingi udu sees liikunud. Ja täna lubab Wenger järgmisel hooajal CL-i ära võita. Tuttav jutt...sel mehel juba enesekindlusest puudust ei tule... :(

Aramis
21.03.02, 11:05
Teen Dieteri postist copy-paste ka siia ,et kõik näeks mis seis on momendil;
Seega on võimalikud paarid -
Bayern-Real/Bayer/Barcelona
Bayer - Bayern/Panathinaikos/Liverpool
Real - Bayern/Liverpool/Deportivo
Barcelona - Bayern/Panathinaikos/Deportivo
ManU - Panathinaikos/Deportivo/Liverpool
Panathinaikos - Bayer/ManU/Barcelona
Deportivo - Real/Barca/ManU
Liverpool - ManU/Real/Bayer

mcnamara
21.03.02, 11:40
Teen Dieteri postist copy-paste ka siia ,et kõik näeks mis seis on momendil;
Seega on võimalikud paarid -
Bayern-Real/Bayer/Barcelona
Bayer - Bayern/Panathinaikos/Liverpool
Real - Bayern/Liverpool/Deportivo
Barcelona - Bayern/Panathinaikos/Deportivo
ManU - Panathinaikos/Deportivo/Liverpool
Panathinaikos - Bayer/ManU/Barcelona
Deportivo - Real/Barca/ManU
Liverpool - ManU/Real/Bayer
[/quote]

Jah sel muidugi on tsipa kergem, kellele Panathinaikos vastu satub. Aga muidu kergeid paare ei tule. Minu pisut masohhistlik soov oleks näha paari Liverpool-Real Madrid. Varem või hiljem tuleb nad ära võita niikuinii :D

Siim
21.03.02, 12:17
Mina kohe Reali ei sooviks. Võtaksin ManU, kuna viimastel aegadel on nende vastu mängud õnnestunud. Bayer on aga selline "kahtlane" Saksa meeskond, mine tea mis sealt võib oodata. Ühed inglased nad juba välja puksisid. Kui võimalik, võiks finaalis olla Liverpool - Real.

indrek
21.03.02, 12:21
. Kui võimalik, võiks finaalis olla Liverpool - Real.

On ikka võimalik. Korraldame. 100.- kassasse palun.

Devil
21.03.02, 13:07
klge armis ja jyriöö vms mis ajast ainult ryndajad tähendab'vad ryndepowerit.. ma mõtlesin ikke seda et vaadake palju nad väravaid lahmivad ... loomulikult lyyakse neile sellevõrra ka nac rohkem kui teistele, krt ega ma nyyd nii moroon kah ple onja et miskine ruudi ja ole G. passivad ees siis on parimad :D ... irw või olete teie :P

Aramis
21.03.02, 13:57
Orginally posted by Devil

klge armis ja jyriöö vms mis ajast ainult ryndajad tähendab'vad ryndepowerit.. ma mõtlesin ikke seda et vaadake palju nad väravaid lahmivad ... loomulikult lyyakse neile sellevõrra ka nac rohkem kui teistele, krt ega ma nyyd nii moroon kah ple onja et miskine ruudi ja ole G. passivad ees siis on parimad :D ... irw või olete teie :P'

No mitte halligi ei saa aru, mis sa öelda tahad.Vist midagi Manu kohta.Aga mida?...
Ma lisan siis oma arvamuse Manu kohta ja seda Meistrite Liigas, mis tähendab võrdsete vastastega mängimist - ebakindel kaitseliin koos ebakindla väravavahiga.Maailma parim nelik keskel kui vaadata ründejõu järgi.Ja ees suurepärased ründajad ,keda võiks võrrelda keskväljaga oma tehnilisusega st ,et nad suudavad kombineerida keskväljameetega võrdselt ja kogu see kuuene punt on hiilgav lühikese söödu mängija.Kogu meeskonnal on hiilgav standardolukordade lahendaja.Ometigi jäävad nad alla nii Realile kui ka Bayernile ,kes on neist ühtlasemalt komplekteeritud ja nii kui antakse surve keskväljale ,siis ei suuda ründajad ilma keskvälja abita hakkama saada ,sest poel piisavalt võimsad ja see ründav poolkaitse liin ei suuda ebakindlat kaitseliini piisavalt toetada, et ära hoida väravat.
Momendil on Giggs heas vormis ,aga United vajab ka Bechamit ja Keane 100% vormis ja kaitset toetamas - kui keskväli vastu peab on nad selle aasta võitjad.

Devil
21.03.02, 14:07
:kop: mina pole näinud et nad bayernile eriti alla jäävad, ja reali ei oska kommenteerida... kas 0:0 viik bayerniga tähendab allajäämist :D ...

Aramis
21.03.02, 14:14
Ma ei räägi konkreetselt hooajal toimunust vaid üldiselt.Ja kui võrrelda viimaste hooaegade mänge ,siis on Bayern selgelt plussis.Ja kui sa kõiki neid 6te mängu saaksid vaadata ,siis näeksid kui hädas United oli.Ja kas sa seda 0-0 nüüd vaatasid? Selline kodumäng!Elusees ei võida sellise mänguga ühtegi neist seitsmest kes edasi on saanud. Aga mäng oli neil kehv sest BAyern oli neil seljas ja võitles.Ja BAyernil on materjali et seda teha võõrsil ja ilma paari põhimehetagi.Manu on võimeline võitma kõiki ,aga momendil on ta kindlalt nõrgem Bayernist.Muuseas , mis Reali puudutab ,siis mis sa arvad ,kes eelmine aasta Manu välja puksis?

Devil
21.03.02, 14:16
Jah ma arvan kah et see on sinu subjektiivne arvamus :D ... aga jah igahooaeg on erinev... elame näeme kes õigel ajal vormis on :)

Aramis
21.03.02, 14:25
Loomulikult ei pretendeeri ma selle arvamusega Jumala kohale.Ikka subjektiivne.Meie vahe aga on see ,et mina oskan oma arvamust põhjendada ,sina aga mitte.Muus osas on arvamused nagu arvamused ikka.

mcnamara
21.03.02, 14:34

Manu on võimeline võitma kõiki ,aga momendil on ta kindlalt nõrgem Bayernist.

Kahtlemata on kõik Bayernist nõrgemad, seda näitab ka see logo sinu nime all. :D Meie vahe sinuga jällegi on see, et ma ei lähe ütlema, et 'pool on kõigist järelejäänutest tugevam. Pole põhjust.;) Mais näeme, kes on sel hooajal kes.

Devil
21.03.02, 14:37
et sina suudad põhjendada ??? aga mix valede väidetega?:kulm:
nih ... aga minu yhest väitest(pole ma muud eriti väitnud) manu ryndepower ruulib > nemad on ju kõige rohkem väravaid löönud CLis (ja ka premeris) ja kui nyyd veizz lugeda ma pole manule tiitlit kaela riputanud ega nende kaitset kiitnud, ma ei pea midagi põhjendama statistika räägib enda eest ;) ja pealegi MILAN VÕIDAB :D :P :D :veryhappy

Aramis
21.03.02, 14:43
Jumal kyll...devil on lammas ,sellest ma sain varem aru ,aga nii moe pärast vaidlesin. Aga ,et Mcnamara nii esines see jättis küll mul suu lahti.Ei no tere tali! Ma siirdungi siis Devililt sujuvalt Mci peale.
Mees, mida sa jahud?Kus ma väidan ,et Bayern on parim?Ma väitsin ,et Manu jääb Bayernile alla.See on sama nagu sinu armas Liverpool teeks Bayernile viiest mängust neljas ära.Ja ei ole mõtet suuri silmi teha.Ise oled loll ,kui sa ei saa aru ,kui tugev su lemmik on.Keegi pole kellestki ilmselt parim ,aga konkreetseid vastaseise on üsna lihtne analüüsida ja ennustada.

Aramis
21.03.02, 14:46
Ja Devil - ole nüüd normaalne ntuke aega.Ma saan aru ,et sul on õhtuse mängu pärast krambid, aga sa pead erutusest üle saama.Hoolimata Chelsea välja lülitamisest on Hapoel täitsa võidetav klubi.
Ja mis kõige tähtsam - Devil - ma olen sinuga yhel nõul . Manu ründepower on tõesti vägev ja üks parimaid maailmas.

mcnamara
21.03.02, 14:52
Mees, mida sa jahud?Kus ma väidan ,et Bayern on parim?Ma väitsin ,et Manu jääb Bayernile alla.See on sama nagu sinu armas Liverpool teeks Bayernile viiest mängust neljas ära.Ja ei ole mõtet suuri silmi teha.Ise oled loll ,kui sa ei saa aru ,kui tugev su lemmik on.Keegi pole kellestki ilmselt parim ,aga konkreetseid vastaseise on üsna lihtne analüüsida ja ennustada.

Vihastad nüüd küll päris ilmaaegu.;) Tegelikult ajab mind lihtsalt üleliigne enesekindlus natuke endast välja. Põhjus miks ma Liverpooli suhtes ettevaatlik olen, on lihtsalt selles, et see on ka klubi juhtkonna ametlik joon. Liverpool mängib Meistrite Liigas esimest korda ja tal on vastas märgatavalt kogenumad klubid. Ma ei tea, mis juhtuks, kui 'pool ja Bayern viis korda kohtuksid - tõenäoliselt tuleks õige mitu viiki;) - aga ok. Ma ei ennustaks selle aasta CL võitjat. Play-off mängud on väga erinev alagrupiturniirist.

Aramis
21.03.02, 14:59
Ma ka ei ennustaks.Aga analüüsiks hea meelega.Ja võttes aluseks eelnevaid hooaegu,playoffe ja seda hooaega.Kui mängudeks läheb ,siis ma elu sees pole enesekindel kui minu lemmikud mängivad.Isegi kui nad analüüsis osutuvad tugevaimaks ,siis peale Manu injuritime võitu mõned aastad tagasi ei julge ma kuskil midagi öelda.Aga ma oma arust näen asju ,mis loevad ja püüan neid ,siis jagada.Alati ei näe õieti ja siis aitavad kolleegid siin oma analüüsidega.Ja ma olen oma arust väga erapooletu oma analüüsi osas.
Manu võrdlus BAyerniga kukkus välja paratamatult kuna just Bayerniga mängides on Manu jõuetus viimasel ajal välja tulnud.Muuseas sina,Mc räägi ,miks Poolil on Manu vastu postiivne bilanss viimasel ajal.

Devil
21.03.02, 14:59

Ja Devil - ole nüüd normaalne ntuke aega.Ma saan aru ,et sul on õhtuse mängu pärast krambid, aga sa pead erutusest üle saama.Hoolimata Chelsea välja lülitamisest on Hapoel täitsa võidetav klubi.
Ja mis kõige tähtsam - Devil - ma olen sinuga yhel nõul . Manu ründepower on tõesti vägev ja üks parimaid maailmas. 1) ma koguaeg rahulik ja normaalne ma niisama yppan vahest,ja maei ole erutatud pigem tuim hetkel, kuna ma olen 1,5h maganud ja väääga väsinud nii trennist kui eilsest möllust ja ma pole asjadega yldse kursis eilsetega va et arsenal kaotas juvele :P
2)tore et yhele nõule saime

Aramis
21.03.02, 15:04
Miks siis tuim? ma ütlen ,et kui Borussia oleks kaodanud Liberecis nt 2-0 oleks ma küll juba praegu põnevil, et mis sest asjast saab.aga kuna jä viik 0-0, siis ootan põnevusega ja suhteliselt enesekindlalt ;)
Samas nagu Hapoel on ka Liberec kadestamisvärrselt hästi ka võõrsil mänginud.Aga nagu Saksa Liiga foorumis eurovuti threadis sai mainitud tsehhi paar Koller-Rositsky tunnevad liiga hästi oma rahvuskaaslasi, et lasta neil Dortmundis üllatust valmistada.

mcnamara
21.03.02, 15:14

Manu võrdlus BAyerniga kukkus välja paratamatult kuna just Bayerniga mängides on Manu jõuetus viimasel ajal välja tulnud.Muuseas sina,Mc räägi ,miks Poolil on Manu vastu postiivne bilanss viimasel ajal.

ManU on tõesti Liverpooli vastu viimastel aastatel raskustes olnud. Ma pole statistilist analüüsi teinud, kuid tundub, et mida tugevam vastane, seda paremini 'pool mängib. Muidugi mitte alati, aga enamasti. Inglise liiga on selline, kus nõrgem klubi võib tugevamat üllatada siis, kui viimane ei suuda oma mängu peale suruda. Liverpoolil on võtnud aastaid aega stabiilsuse saavutamine mängudes koosseisuslt nõrgematega, ja just see on aastast aastasse olnud ManU tugevus. Mis puutub ManU ja Bayerni vastasseisu, siis arvan need kaks praegu ikka üsna võrdsed olevat.

Aramis
21.03.02, 15:19
No viimase repliigi kohta on selline arvamus ,et kogu hooaja mänge teiste vastastega võrreldes on Manu hooaeg parem olnud kui Bayernil.Bayern on päris ebastabiilne olnud ja vigastuste käes vaevlenud mitu põhimeest.Manu on olnud stabiilsem.Ja momendil ma loeks neid võrdseks ,kuid "kui" Scholl terveneb ja Salihmidziz ja Effenberg tagasi vormi jõuavad ei näe ma varianti, kuidas Manu peaks konkreetses üx-ühe vastu mängus hakkama saama.
Samas kui see mäng tuleb ,siis pole midagi lihtsamat - kohtunik vilistab 25 peal vea ja Becham keerutab sisse ja Manu läheb kaitsesse ja ongi võit käes.Jalgpall on kole arvamatu mäng ja kui reedel paarid loositud on eks siis võib hakata konkreetseid paare arutama.

jyriöö
21.03.02, 15:42
Kogu selle plõksimise peale on öelda ainult üht: jalgpall ongi maailma populaarseim sportmäng just oma ettearvamatuse tõttu (+ muidugi terve hulk muid tegureid). Statistika, analüüsid jne. annavad siiski ainult mingi tugipunkti, millele argumenteerides viidata, kuid asi pannakse lõplikult paika alles platsil, kus vaid harva võib tulemuse ette ennustada, veel vähem siis CLi 8 parema klubi vahel. Puhtalt paberi peal tundub Real teistest tiba tugevam ja Panathinaikos nõrgem, kuid üllatusi ju ennegi juhtunud.

mcnamara
22.03.02, 14:46
Hetk tagasi loositud veerandfinaalpaarid:
Panathinaikos - Barcelona
Bayern M. - Real Madrid
Dep. La Coruna - ManU
Bayer Leverkusen - Liverpool

Poolfinaalid: 1.paari võitja vs 2. paari võitja
3.paari võitja vs 4. paari võitja

Vau! :õnnelik: Igatahes ei saa mina kurta. Kaks paari on ikka pagana kõvad: ManU mäletatavasti kaks korda kaotas Depole sel hooajal. Ja Real-Bayern on lihtsalt meeletult kõva paar.
Poolfinaalides on aga võimalikud Inglismaa ja Hispaania omavahelised kahevõitlused.
Eksprompt ennustus poolfinalistidest: Barcelona, Real Madrid, ManU, Liverpool.

Fazz
22.03.02, 14:54
Parim loos, mis tulla sai :)
Loodan ka, et poolfinaalides on Barca-Real ja Manu-Liverpool.
Inglased ise on ka rahul, et taoline 'cracking draw' tuli.

dieter
22.03.02, 14:55
Mina lootsin, et Bayern teeb sel aastal Realile säru alla Glasgow's, kuid nüüd tuleb juba varem madistama hakata. Kui aus olla, siis mul väga suur usku seekord nende võimetesse pole, kuid viimasest kuuest kohtumisest on võidetud tervelt viis (!!), ent knock-out süsteemis loomulikult see enam midagi ei loe.
Kui aga Bayern võtab Reali, siis minu jaoks pole kahtlustki, et paari Panathinaikos-Barca võitja (ehk eeldatavalt Barca, kuigi kes teab) saab kuivalt :D
Aga Manchester võiks Depole ära teha ja saada poolfinaalis kokku Bayeriga ning ManU saaks minu soovides Leverkusenilt õppetunni. Ehkki jah, paljudele meeldiks 1999 mai kordumine ja FCB-ManU, kuid mina seda finaali näha ei tahaks. St Bayerni ja ManU madistamist juba küllalt nähtud. Ja ehkki ma ei poolda tegelikult ühe maa klubide vahelist finaali, olen selle poolt, et nii Bayer kui Bayern jõuaksid finaalini.

Undi
22.03.02, 16:53
ehhee, soccernet.com-is on britid ikka eriti enesekindlad:

The remaining contenders from the Premiership in the continent's most prestigious club competition were kept apart by this morning's draw in Nyon, with United being paired with Deportivo La Coruna - twice the Red Devils' conquerors in Phase One this season - and the Merseysiders facing German outsiders Bayer Leverkusen.

Kuigi ma loomulikult loodan,ei, tean ;), et Liverpool võidab, on Bayerit autsaideriks küll vale tembeldada. Kuna mõlemad meeskonnad teenisid edasipääsu ausalt välja, siis arvan, et see mäng tulevad täpselt sama pingeline, kui teisedki. Vähemalt saame kodus mängu peetud :)

apunkto
22.03.02, 22:53
Orginally posted by Kombatrat

Group A :
1. Bayern
2. ManU
3. Nantes
4. Boavista

Group B :
1. Barcelona
2. Liverpool :lahe:
3. As Roma
4. Galatasaray

Group C :
1. Real Madrid
2. Panathinaikos
3. Fc Porto
4. Praha Sparta

Group D :
1. Deportivo la Couruna
2. Juventus
3. Leverkusen
4. Arsenal

:kaval: Minu arvates kujunevad just grupid B ja D kõige põnevamaks. Grupis B võib ju palju juhtuda, nad kõik on vägagi võimelised edasi pääsema, kuigi noh Gala võimalused on kõige nõrgemad vast. Täpselt sama võib öelda ka grupp D kohta, seal läheb tuliseks võitluseks, kuigi noh Arsenalile edasipääsu eriti ei ennustaks.
Tegelt on ka teised grupid põnevad samuti, aga noh mind just huvitaksid need B ja C enam.

Mis te sellest arvate ah? mitte just paha ennustus kui tulemusi vaadata...

mcnamara
26.07.02, 17:54
3. valikringi paarid:

Sporting Lisbon v Inter Milan
AC Milan v Slovan Liberec
Rosenborg v Brondby or Dinamo Tirana
Shakhtar Donetsk v Club Bruges or Dynamo Bucharest
NK Maribor or APOEL Nicosia v AEK Athens
Barcelona v FK Vardar or Legia Warsaw
FC Skonto or Levski Sofia v Dynamo Kiev or Pyunik
Lillestrom or NK Zeljeznicar v Newcastle
Hammarby or FK Partizan v Bayern Munich
Genk v Sparta Prague or FC Torpedo Kutaisi
Maccabi Haifa or FC Belshina Bodruisk v Sturm Graz
Celtic v MSK Zilina or Basel
Feyenoord v Fenerbahce
Zalaegerszegi or NK Zagreb v Manchester United
Boavista or FC Hibernians v Auxerre
Lokomotiv Moscow v Grazer AK or FC Sheriff Tiraspol

Tõelised maiuspalad on kahtlemata Sporting-Inter ja Feyenoord-Fenerbache. Briti klubidel läks loosiga enam-vähem õnneks.;)

Epic
27.07.02, 05:54
ManU Manu ManU MEISTRIKS Koos Rio Ferdinandiga
:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: PUNASED KURADID ruulivad !!!!

Barthez

Neville Brown Ferdinand Silvestre

Beckham Veron Keane Giggs

Scholes Van Nistelrooy

jyriöö
02.08.02, 18:18
Huvitav, et keegi pole II ringi mängude tulemusi üles lükanud. Või olen ise midagi kahe silma vahele jätnud?

Sparta Praha - Torp. Kutaisi 3-0
Zilina - Basel 1-1
Skonto - Levski 0-0
Dinamo Kiiev - Pyunik 4-0
Lilleström - Zeljeznicar 0-1
Hammarby - Partizan 1-1
Maccabi Haifa - Belshina 4-0
Club Brugge - Dinamo Bucurest 3-1
Vardar - Legia 1-3
Brondby - Dinamo Tirana 1-0
Maribor - APOEL Nicosia FC 2-1
Sheriff - Grazer 1-4
Zalaegerszeg - Zagreb 1-0
Boavista - Hibernians 4-0

mcnamara
02.08.02, 18:28
Lilleström ja Hammarby on paraku suurtes raskustes. Kodus saadud tulemused palju lootust ei anna. Brondby peaks ilmselt siiski edasi pääsema, kuigi neilgi oli koduväljakul albaanlastega arusaamatult palju probleeme. Tahaks siiski, et Meistrite Liigasse Põhjamaadest ükski meeskond välja jõuaks. Ja Rosenborg - Brondby paari puhul 3.eelringis oleks see ju kindlustatud;)

Aramis
13.08.02, 21:11
Ma panen siia tänased ja homsed paarid ja hiljem tulemused ka taha:
RC Genk - Sparta Praha 2-0
Feyenoord - Fenerbahçe 1-0
Macc. Haifa - Sturm Graz 2-0
Boavista - Auxerre 0-1
APOEL Nicosia FC - AEK Athens 2-3
Sporting CP - Internazionale
Partizan - Bayern München
Zalaegerszeg - Man. United
Celtic - Basel
Grazer - Loko. Moscow
Milan - Slov. Liberec
Rosenborg - Brøndby
Sha. Donetsk - Club Brugge
Barcelona - Legia
Levski - Dyn. Kyiv
Zeljeznicar - Newcastle

mcnamara
29.08.02, 20:59
Vaatasin üle 32 tänasel loosimisel osalevat meeskonda ja imestan, et nn Ida-Euroopat esindavad ainult Moskva Spartak ja Lokomotiiv ning Kiievi Dünamo. Kuidagi vähe, kas pole?

vaikiv mees
30.08.02, 21:21
Jah, ja Celticul õnnestuski välja kukkuda. Kes oleks võinud seda arvata