PDA

View Full Version : Laulujupid

wall
01.11.01, 17:59
On räägitud,kuivõrd ollakse tüdinud vanadest laulujuppidest Flora ja koondise mängudel nagu 'võitle,Eesti,võitle' ja 'Eesti,suru ... vastu muru' .

Olen küll kuulnud (kuid pole piisavalt käinud!) mõningaid uusi laule,kuid ehk teeks mingise algatuse ka siin... pange oma jupid kirja,lisage mingi lugu,mille tempos/stiilis see läheb ning paneme lõpuks pikema laulu kokku ; nii on see vähemalt ideaalis ;)
Võtame mingil määral seda kindlasti ka huumoriga.

Mingise algatuse teen omalt poolt,mille väljamõtlemiseks ei läinud just palju aega :oih: :

Me saime omale noore(otsib asendust) klubi,
me saime omale koondise,
me saime omale staadioni,
kuid kus Te olete,
me otsime, me OTSIME
ning LEIAME. JAH - LEIAME.
Kelle me leiame? - EESTI.
Ning me LÄHEME, me LÄHEME,
ning MURRAME ...(väike paus) ja LÕHUME
kes ette jääb, jah selle maha MURRAME,
MURRAME, MURRAME!

:D

'karjumine' väljendab kõrgemat tooni
'rasvane kiri' väljendab veel kõrgemat tooni :)
Sulgudes on siis esimesel juhul märkus, teisel puhul,et seal peaks väike paus olema(don't you think?).

Jyrka
01.11.01, 19:58
kuule estiest ta motles karjumise all CAPSE

Jyrka
01.11.01, 20:02
ta ei raakinud karjumisest kui toonist vaid karjumisest kui CAPSIDEST
ja ma ei tahagi sinust aru saada

erx
01.11.01, 20:04
:doh: :D
ega sa eestieest just mingi loogika ja vaimutarkusega ei hiilga

Pätu
01.11.01, 20:18
millest te küll siin räägite... mind taga vä:kaval:

kojamees
02.11.01, 09:41
Eelkõige võiks äraõppida olemasolevad vanadki nagu täna me liigume.. .,Ükskord prahvatab vimm...,Eesti võidab niikui nii ja kui ei .. .Teisex tuleb jalgpallihaigla põhikirja sellina punkt ,et fänni kaasalaulmisest vabastab ja vabandab Ainult hetk mil ta võtab LONKSU. Ma leian et seda põhimõtet võiks ka teised järgida.:lahe:

ROOTSI KUNN
02.11.01, 14:45
uute laulude idee pole paha aga siiski peavad kõik hakkama kaasa laulma,mitte nii,et mõned julgemad laulavad ja teised maigutavad niisama kaasa.

gaskoff
02.11.01, 14:47
Orginally posted by ROOTSI KUNN

uute laulude idee pole paha aga siiski peavad kõik hakkama kaasa laulma,mitte nii,et mõned julgemad laulavad ja teised maigutavad niisama kaasa.
Selleks, et kõik kaasa saaksid laulda, peavad kõik neid laule teadma ka. Nii et, kes laulujupi välja mõtleb, ärgu häbenegu seda teistelegi õpetamast.

apunkto
02.11.01, 20:59
Orginally posted by ROOTSI KUNN

mis seal laulmise juures üldse karta on? ainus point ongi see, et ei tea sõnu a pärast paari korda jäävad need nii ehk naa pähe ju.

PAPA
02.11.01, 21:29
kuradi nokad õpige enne vanad laulud selgeks,siis hsakkake uusi tegema

Ertai
02.11.01, 21:50
Orginally posted by PAPA

kuradi nokad õpige enne vanad laulud selgeks,siis hsakkake uusi tegema

sedant nyyd küll aga nende uute lauludega pole erilist probleemi,kusagile jalgpalli teemalisele kodukale üles ja valmis:lahe:

Pätu
02.11.01, 22:41
nii ma tunnistan ausalt et olen räme idikas ja ei tea teie vanu laule´... koja võiks siia sa ju laule kirjutama hakkata

PAPA
03.11.01, 11:59
eestieest sa oled ikka täielik idikas ,tahaks sind kohe näha et tead milline sinusugune ahvena ajuga urood välja näeb.Mis kojasse puutub siis minuteada pole kojamees juba pool aastat tilkagi alkoholi tarvitanud - nii et peaks olema piisavalt kaine

mg
03.11.01, 12:39
see on tore küll kui kõik staadionil laulaksid, see on õige küll et vanad (traditsioonilised) laulud peaksid peas olema, aga mõni uus ei teeks kellelegi liiga

erx
03.11.01, 12:56
kle papa nahui sa k2rtsu t2is poiss ? Mis sa m6llad siin, spermhead? Oleks ikke hea kyll kui oleks 1. palju h2id laule 2. koik inimesed teaksid neid. Wittu kyll sa tuled lihtsalt kukud s6imama, nagu oleks siin "big boss" . Spirte reklaam: 2ra puua olla see kes sa pole !

PAPA
03.11.01, 13:15
OK kui kellelgi on selline arvumus et eestieest on normaalne siis ei saa ma sinna midagi parata:D
Mis puutub uutesse lauludesse siis ei ole mul nende vastu mittemidagi - peaasi et neid KÕIK TEAKS JA KAASA LAULAKS.
Kuid ikkagi on mul selline tunne et noorem generatsioon võiks vanad laulud mis pärinevad 90 ndate algusest endale selgeks teha.
mis puutub Spritesse siis maeelistaksin vana hea guinnessi rida "ole see kes tahad..."

kyps
03.11.01, 13:51
Võtame nüüd natike hoogu maha ja oleme sõbrad edasi.

Mul on selline küsimus, et kas leidub selline inimene kellel on CD kõrvetaja, vaba ligipääs internetile ja piisavalt vaba aega. Kes viitsiks koguda ühe plaadi peale lood, mida siis juba staadionil lauldakse. Kojamehe laulu, siis see tulen tagasi võitjana, väike notsu, mässajate laul jne.

Enne Kasashtani mängu otsiks rahvaga ühe odava õllega kõrtsu ja paneks plaadi mängima, et siis eelmainitud laulude sõnu koos meenutada, kui on juhtunud ununema.

Kui nüüd selle teema pealt edasi fantaseerida siis võiks ju isegi näiteks enne uut EM-i tsüklit valmis nikerdada kogumiku, mida kannataks ka poodides müüa. Nii oleks laulude õppimise võimalus ka laiematel massidel, kes muidu staadionil ainult niisama karjuvad ja vilistavad.

Ei hakka keerutama ja ütlen otse välja et ise ma ei tea plaadi tegemisest essugi ja ei evi mingit kujutlust palju ühe plaadi tegemine maksma võib minna. Et eks selle koha pealt targemad inimesed kommenteerivad seda ideed. Vaimusilmas näeksin siis seal nii vanu, kui veel valmimata lugusid, mida annaks staadionil laulda. Olemasolevad laulud võiksid kõlada originaal esituses (tõsi ta on et kasvõi see: “koidikul kui tõuseb päikene” on levinud mitmes esituses) ja mõned lood võiks ju fännikooriga sisse laulda. Oletan et Jalgpallihaigla on jõudsalt kasvav organisatsioon, kes suudab nii palju musikaalseid fänne küll stuudiosse saada, et asi võimsa mulje jätaks.

apunkto
03.11.01, 13:54
kas kõik need lood on kusagil internetis olemas ka või? Või tuleb ise häält kõrgendada ja need \"Plaadile laulda\"? koja laul on netis olemas aga väike notsu?:D

A tegelt oleks üldse parem värk kui plaadi mängima panemise asemel ise ette lauldakse, niikuinii ei hoia üks normaalne fänn suud kinni kui see lugu ka plaadi pealt tulex. Või samas, võiks selle plaadi poelettidele paisata ja suurte plagude jaoks pappi kokku korjata:D

mg
03.11.01, 13:57
a miileks neid üldse plaadi peale vaja on

PAPA
03.11.01, 16:23
mis puutub plaadipeale sisse laulmisesse on idee ok,aga kust tuleb raha stuudio kinni plekimiseks?

erx
03.11.01, 17:19
Orginally posted by PAPA

OK kui kellelgi on selline arvumus et eestieest on normaalne siis ei saa ma sinna midagi parata:D
hehe unista edasi ! ;)
Ma kukkusin s6imama kuna arvasin, et sa m6tled et oled mingi staar. Su 2 esimest posti olid s6imava sisuga ja ma otsustasin vastata...
Nyyd teemasse : Et mul on arvuti peal yx eestikeelne laul ja see on Maailmaameeisteeeer, siis tahaks teada kust ylej22nuid saada:oih:

Pätu
03.11.01, 17:26
PAPA mina olengi nooremast genest ja kuna kusagil pole neid vanu laule kirjas siis ma ei oska kohe õppida neid

Wuppi
03.11.01, 18:23
Ma ei oska siia omalt poolt midagi lisada aga Papa jutt, jumala õige (kõige kohta). Teema juurde asudes tean öelda et CD-kirjutaja maksab poe lettidel 2000-9000 krooni, toorikud millele neid lugusid lasta aga märksa odavamad alates 9 kroonist. Tean kuna tutaval oli kunagi ja tulevikus soovin ka ise osta aga raha ei ole ning palgapäev alles kaugel ees. Sellest ma aru ei saa kuidas mõni siin tahab neid kodus arvutisse laulda, ei tea. See kvaliteet ei ole üldsegi kuulamist väärt, kuna mikrofon mis tavaliselt arvutitele on moonutab seda päris palju. Ja stuudio rendi hinnast ei oska ma midagi öelda.

Martin
03.11.01, 19:08
Lihtsalt vahemärkusena: mingi CD kõrvetaja leidmine on käkitegu, 5 minti ja olemas.

Ainus probleem: kust need laulud saada?

Lahendus:
1) mingil kandilisel olemas - siis saaksin ümber lindistada selle arvutisse ning edasi juba naljamäng
2) vinüülil olemas - natuke keerulisem, kuid mitte ka tappev.

Seega: otsige laulud üles, sest ülejäänud teostus on ülilihtne.

Ertai
03.11.01, 20:22
Endal olemas...asun aga tartus

Pätu
04.11.01, 11:46
Orginally posted by Martin

Lihtsalt vahemärkusena: mingi CD kõrvetaja leidmine on käkitegu, 5 minti ja olemas.

Ainus probleem: kust need laulud saada?

Lahendus:
1) mingil kandilisel olemas - siis saaksin ümber lindistada selle arvutisse ning edasi juba naljamäng
2) vinüülil olemas - natuke keerulisem, kuid mitte ka tappev.

Seega: otsige laulud üles, sest ülejäänud teostus on ülilihtne.

loe PC Formatit sest seal oli kord kirjas kuda teha vinüülist korraliku soundiga arvuti vail

Jorgan
04.11.01, 12:13
See mässajate laul on mul mp3'na plaadil olemas.

ROOTSI KUNN
04.11.01, 13:54
Papa ja kõik teised asjaosalised ,tundub ,et on võimalik teha nii CD ,kui ka kassett. Kõigepealt vanad laulud ja siis tuleb asuda uute kallale. Uueks EM- tsükliks peame olema korralikult organiseerunud, ootan Jalgpallihaiglalt mingitki tegevust,praegu küll peale nimetuse ,rohkem pole kuulnud. Mõtteid on palju ,mida teostada. Kuhu on kadunud Jalgpallihaigla ajaleht, mis suvel oli päris hea lugeda? Peab hakkama enne koondise mängu mõnes pubis harjutamas käima,nii kaua kui staadionil veel pubi pole.Ise tean kõike laule peast aga noortel on vaja ajutreeningut.

kojamees
04.11.01, 16:36
Meil on lipp valmis.Mis puutub "väike notsu" laulu siis selle originaal on Grren Jelly" oma "Kolm väikest põrsast".Selle loo tegi kunagi mingi Põlva Punk pand nime ei mäleta ära .Refrään eestikeeles kõlab.
VÄIKE NOTSU VÄIKE NOTSU
LASE MIND SISSE
EI SAA LASTA
SEST SUL EI OLE TISSE
MUL POHHUI MUL POHHUI
MA NIKUN LÄBI UKSE
MUL POHHUI MUL POHHUI
MA NIKUN LÄBI UKSE.

kojamees
04.11.01, 16:41
Üks teine laulujupp mida tasapisi on juurutatud selle originaal pärineb ans."Twister Sisters"ilt kus iga kord vaheldub vastase nimi.
KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
KASAHHI SAAB KOTTI
KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
JA IGA PÄÄ ÄÄ ÄÄ EEEV.
JA IGA PÄÄ ÄÄ ÄÄ EEEV.

aiFo
07.11.01, 14:26
Orginally posted by kojamees

Meil on lipp valmis.Mis puutub "väike notsu" laulu siis selle originaal on Grren Jelly" oma "Kolm väikest põrsast".Selle loo tegi kunagi mingi Põlva Punk pand nime ei mäleta ära

njah. bändi nimi oli winny puhh. vennad ise kutsusid oma viljeletavat muusikastiili vististi iba-metaliks :) hiljem on bändi tuumik eksisteerinud peamiselt da fukuda nime all ja siin-seal ka esinenud... kuulsaim yritus oli vististi see, kus teiste seas esines ka clawfingeri, so. m6ni aasta tagasi...

aga notsulugu oli aus ja oli mul kah miskise kontsertlindistusena vististi isegi kasseti peal olemas, kuid... nyydseks on haihtunud! :(

iseenesest, viimastele uudistele tuginedes, tuleb bänd detsembri alguse p6lva rock-non-stop festivaliks jälle kokku, nii et huvilistel on v6imalus asja kuulata... yritan uurida, kas väikse notsu lugu kavasse tuleb, kui tuleb, siis saab ehk selle linti v6tta ja huvilistele empeekolmeks konvertida... ok. pRmt!

aiFo.

p.s. iseenesest miski piraatkogumik ei oleks ju paha m6te... stuudio jaoks jääks vist esialgu finantsi väheks, olgem realistid...

kojamees
07.11.01, 14:38
Kui sul on Winni Puhhiga mingi kontakt siis võta nendega ühendust,ma mäletan et "Top Raadios " oli täitsa eetrikorralik salvestus mida isegi paar korda mängisin.;)

Lincoln
07.11.01, 16:04
Pole elu sees "Väikse notsu" laulu kuulnud
kuid mäletate kuidas seda sai PaPa tikteerimisel lauldud EST- iiri mängu ajal Raekoja platsil
jürgen

aiFo
07.11.01, 17:39
koja -- ahah, väga hea... nädalavahetusel yritan vendadega yhendust v6tta... kunagi olid winnikad t6esti miskises tiina kimmeli saates (uus ja hullem vist?), kus lasti mitut nende lugu... asi t6esti uurimist väärt...

lincoln -- otsi netist siukest mp3' nagu green jelly "3 little pigs" ja sul tekib loost ysna adekvaatne ettekujutus... p6hjusm6tteliselt arvan, et kui otsinguks kirjutada ka lihtsalt green jelly on soovitud asi käes...

pRmt!

aiFo.

kojamees
08.11.01, 09:36
Lincoln kui võimalik otsi selline band nagu "Twister Sisters" ja neil mingi lugu "When I Gou You .." mida taolist.Selle refrääni kohta kirjutasin eespool.

kojamees
08.11.01, 09:41
Veel meenuvad sellised viisikätked nagu:
Hommikul kui tõuseb päikene
lähen lahingusse Ma
tulen tagasi sealt võitjana
või langen Ma.

Täna me liigume
küladesse , korteritesse
kus või ja muna roog
ja värskelt lüpstud piim:
ja üks väikene viin

Eesti võidab niikuinii
ja kui ei võida niikuinii
siis võib saada tappagi
EI SAA EI SAA
aga sest pole midagi
korjan kuuseriisikaid
ja ikka elan ära kuidagi.

Head meenutamist ja õppimist.P

gaskoff
08.11.01, 12:14
Kas keegi oskab seda lammaste laulu? Võiks siia üles panna. Ise tean umbes 1,5 salmi.
Võiks laulda ka selliseid häid laule nagu "õllepruulija", "ma võtan viina" jm.
on veel selline hea lugu:
"Aga selle peale vanad eestlased, eestlased,
võtsid üks naps, vahel kaks, harva ka kolm....." jne.

aiFo
08.11.01, 12:15
niih! yks lugu veel, mis sel suvel teatud ringkondades hitiks sai...

lambad on siin ja lambad on sääl
vaguralt-häält-vaguralt-häält-vaguralt-häält
lambad on j6es ja j6ekalda pääl
vaguralt-häält-vaguralt-häält-vaguralt-häält

kes lambaks on syndind, see lambaks ka jääb
vaguraks-hääks-vaguraks-hääks-vaguraks-hääks
vastuseks ytelda m6istab (vaid) MÄÄÄ
vaguralt-häält-vaguralt-häält-vaguralt-häält...

[olav ehala, lambalaul]

aiFo
08.11.01, 13:11
I

kes kusi kassi kopsikusse?!
alleaaaa -- alleeaaaa!!!
(holland) kusi kassi kopsikusse!
alleaaa -- alllleaaa!

seni oleme seda lugu vist ainult meie indrekuga laulnud, siuke sisekylje värk...:)

II

välja pakkuda viisijupp, mida olen kuulnud old traffordil lauldavat... miski vana tiskolugu (poni emm v6i muu säärane...) algupärarand vist \"brown girls in the ring\" v6i misiganes... see polegi oluline...

sedasinast yht l6iku saaks kasutada, lauldes näiteks BLUE BOYS IN THE RING...

2. variant oleks laulda näiteks RAIO PIIROJA (aiFo on palju unetuid öid veetnud, yritades piirojale sobivat viisijuppi nuputada, aga ei midagi...:()

nujah, asi k6laks siis umbes sedamoodi:

raio piiroja! nananananaah!
super raio piiroja!!! naa! nannaanannaanaah!!!

(korrata 148x :))

III

njaa... uute lauludega on juba kord nii, et hea kui 10% väljapakutavatest läbi löövad... seega ei olegi alati oluline niiv6rd kvaliteet kuiv6rd just kvantiteet ja loo promomine st laulmine:)... valjusti ja hästi palju, soovitavalt ka väikese viisipidavusega... m6jub loo läbilöögiv6imele hästi yldjuhul...:)

krt, viimati kyprosemängul rongkäigu eesotsas lipuga jalutades, juhtuski see kurb asi, et rongkäik venis soolikaks ja kui lauluotsa lahti tegin, oli ymberkaudseid kaasalauljaid suht-puht vähe...:( rafas teab ju niiv6rd erinevaid laule... peale \"eesti maailmameister\" 6nnestus vist ainult \"mullu mina muidu karjas käisin\" korralikult ära laulda...

kuiv6rd geoloogid on laulurafas :), siis ilmselt seet6ttu hämmastas mind see, et rafas ei teadnud \"3 s6bra lugu\"... v6ibolla on see t6esti tuntud rohkem l6una-eestis...

niih! mida veel... eile 6htul istusin mitu tundi yhe koha peal maas ja yritasin nuputada laule, mida v6iks laulda, kaverdada jms.

pähe turgatas selline laul nagu vennaskonna \"nyyd mingem siit veel koidu eel\" kahjuks ei ole minu s6naseadmisoskus just k6ige parem, mist6ttu ei suutnud sobilikke s6nu nuputada...:( samas on selle loo s6nad täies ulatuses rääkimas \"kääbiku\" päkapikkude kurvast elust ja pyydlusest helge tuleviku poole, et l6puks v6ita... seega läheks nagu konteksti...

tegelt on vennaskonnal veel mitu head lugu, mida saaks kasutada...

aga asi, mida eesti jalkafännid PEAKSID kasutama lauludes... hei! eestlastel on olemas ju selline vaffa asi nagu REGIVÄRSS!!! patt oleks seda mitte kasutada... regivärsil on see tore omadus, et selle tarvis v6ib kasv6i kohapeal s6nu valmis nuputada, olema peab ainult eeslaulja, ylejäänud rafas kordab s6nu järgi. regivärss oleks näituseks rongkäikudes laulmiseks ylik6va asi... tribyynidel oleks asi pisut problemaatilisem, kuid ilmselt yletamatu...

regivärsi abil v6id laulda mida iganes, eesti lippu, kungla rafast, kaelakee häält, tere perestroikat, vahet pole!

nujah, praeguseks k6ik, eks ma hiljem kirjutan jälle...:)

pRmt!

aiFo.

PAPA
08.11.01, 14:59
tegemist on vana lauluga - kirjutan siia minu teada kasutatava jätku

kes kusi kassi kopsikusse?!
alleaaaa -- alleeaaaa!!!
(holland) kusi kassi kopsikusse!
alleaaa -- alllleaaa!

laul jätkus
(...)hiire vitt oli vindiline
alleaaa -- alllleaaa!
(...)karul kuue nurgeline
alleaaa -- alllleaaa!
(...)koer lõi munni vikatisse
alleaaa -- alllleaaa!
(...)siga nikkus kurge aasal
alleaaa -- alllleaaa!

loodan ,et kupjad saavad aru ropude sõnade vajalikusest selles postituses,kuna tegemist on algupärase rahvaluulega

kyps
08.11.01, 16:11
Siis on juba pidevat kasutust leidnud selline laulu jupp, mida laultakse sellel -ma tahan kvartaliprremiat viisiga.

Meil ainult üks Urmas Rooba,
meil ainult üks Urmas Rooooobaa
------//------

No ja siis on veel selline sünnipäevadel lauldav laul, mis mõjub küll häälepaeladele laastavalt, nimelt \"Ta elagu\"

Me võidame, me võidame, me võidameeeeeeee
ja teine kord me võidame, me võidame, me võidameeeeee
jne

yheksa
08.11.01, 16:30
Ärge mind nüüd hukka mõistke kohe onju! Aga miks need laulujupid küll ropud peavad olema sellest mina aru ei saa? Mis mõnu Te tunnete kõvahäälega roppuste karjumisest vastaste pihta?

aiFo
08.11.01, 16:48
Orginally posted by kyps
No ja siis on veel selline sünnipäevadel lauldav laul, mis mõjub küll häälepaeladele laastavalt, nimelt "Ta elagu"

njaa, tee v6i tina, aga k6ikse häälepaelilaastavam laul on vastuvaidlematult "ratsaniku laul"... jalkafännid teevad 6ieti, et seda aint yhe salmi laulavad...:)

krt, täiest k6rist "vallerillevallerillerilleraaa!" k6rgel häälel laulda... prrr!... pehmeltöeldes kurnav:)

gaskoff
08.11.01, 17:55
Üks vägatore laul on veel "Vedela leiva" "Õllelaul". Selle refrään on selline:
"Õltsi, õltsi tooge mulle õltsi!"
ja nii umbes 17 korda.
Sobib eriti laulda Tammsaare pargis või kuskil pubis.
Kui keegi selle laulu täpseid sõnu teab, võiks üles riputada.

kyps, see oli ju ka päris ülbe:
"On ainult kaks Roobat..."

"Raio Piirpojat" ja ka teisi võiks laulda samal viisil, millel Lätis sai lauldu "Läti politseid".

aiFo
08.11.01, 18:57
Orginally posted by gaskoff

"Raio Piirpojat" ja ka teisi võiks laulda samal viisil, millel Lätis sai lauldu "Läti politseid".

njaa... selle laulu tegid minu jaoks pisut vastumeelseks miskised otepää kaagid, kes yyrgasid seda eelmisel talvel, pärast mm'i kulda... ega mul andrus veerpalu tulemuse vastu miskit pole, kuld ei haise... aga moodus, kuidas "tipp"suusatajad oma tulemusi saavad...:( natuke häbi on...:(

ehh...

aiFo. arvab, et vereylekannet v6iks ike rohkem sihtotstarbeliselt kasutada...:(

gaskoff
08.11.01, 19:12
Orginally posted by aiFo
njaa... selle laulu tegid minu jaoks pisut vastumeelseks miskised otepää kaagid, kes yyrgasid seda eelmisel talvel, pärast mm'i kulda...
Nujah.. sai isegi selle peale mõeldud, aga mu meelest on see sellest hoolimata tore viisijupp. Pealegi unustatakse varsti ära, et mingile veerpalule seda lauldi ;).

PS kõlagu see nii naiivselt kui tahes, ma siiski ei usu, et Veerpalu patustas.

kyps
08.11.01, 20:11
Orginally posted by gaskoff

kyps, see oli ju ka päris ülbe:
\"On ainult kaks Roobat...\"

Kuule oli see mingi minu vindise peaga tehtud vaimusünnitus?

gaskoff
08.11.01, 20:38
Täpselt! Peale portugali mängu. Krt, ise sai sellise viisijupiga maha ja ei mäletagi?! Eks ta ole, et parimad lood sünnivad ikka joogisena või pohmakas, nagu näiteks "Yesterday";).

tank
09.11.01, 14:50
Pääle ilusat mängu võiks meeskonda tänada "nad elagu" viisil lauldava "Me täname" lauluga:)

Meenus veel selline vahva ja vist ka tuntud laul Kalle Kustast. Ei ole eriti keeruline viis. Pane aga vajalikud sõnad viisi külge ja ajab asja ära.

Grunge
11.11.01, 15:22
Mina plen nõus stuudios sisse laulma.:kaval:

kojamees
11.11.01, 17:04
Mul selline lauluke mis peax meelitama ligi naisi.viis on mingi U.S.A. tradotsionaal.Isegi "Scooter"il on sellest kaver.
TE KUULGE NAISED
TE TULGE MUL KÜLLA
JA VÕTKE KAASA VIINA
ET SIIS VÕIKS JUUA
KÕIK SEAD LUIGEKS
JA TERVE ÖÖ VÕIKS SIIS TEHA
TRA LLAAALLA LA LAAAA.
kui keegi onteis käinud "Kulo" või "Fontaneros"e kontserdil siis peaks see lugu tuttav olema! :D

Osric
12.11.01, 14:57
Kas see Twisted sisteri lugu ei olnud mitte "When I gonna taken", sellist ma kyll tean on teine jah lobus lugu. Ja kui moni grafomaan suudaks akki pisikesed sonad valja moelda viisile "me pole enam vaikesed", mu arust see kolaks vutifannide lauluna paris hasti.

kojamees
13.11.01, 17:16
Oscris sul jummala õigus nii see lugu jah kõlab mis aga puutub Me pole enam väikesed,siis loodame kevadele.:kisakõri:

Lincoln
13.11.01, 17:28
Kas ma sain õieti aru, et Sa mõtlesid kevade all 27. märtsi?
jürgen

kojamees
13.11.01, 17:58
Sul jummala õigus ikka Venemaa versus Eesti.Meil mitu pikka külma talvekuud mõtteid mõlgutada.:kisakõri:

Hellik
13.11.01, 17:58
Kui nüüd inglishis õigesti kirjutada, siis oli see lugu "We're Not Gonna Take It":reiv: BTW selle eelmise emotikoni nimi on reiv????:viha: