320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viikmäe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viikmäe

    Tervist.

    Olen küll amatöör siin postitajate seas, aga ma paluks selgitust küsimusele, miks eesti koondise eest ikka pääseb veel väljakule Viikmäe nimeline pallipoiss. Ma ei taha väga mürgine olla, aga kas tõesti on nii, et kui issil on unistus, et väiksest Kristenist peab saama jalgpallur, siis nii ka juhtub, veelgi enam - kas kuskil on olemas statistikat, sest minu tagasihoidlikku arvamust mööda peaks ta olema kõige kehvamea mängud/väravatega ründaja maailmas. Miks ei pääse väljakule mõni mees, kes oskab ja tahab???
    Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
    ROSSONERI!!!!!

    #2
    Vastus teemale \'Viikmäe\'

    Tead mees loll jutt suhu tagasi.
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Viikmäe\'

      Põhiline on jalgpallis naer ja lust -->

      Just seda ta pakubki Mängust ei tea ta midagi
      Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
      ROSSONERI!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Viikmäe\'

        Usun,et ta kiirendus ja kuni 100meetri jooks on trennides muljetavaldavad.Paraku ainult sellega tugevatele vastu ei hakka.Mõtlemine,tehnika jätab paremat soovida.Ega ta väga andekas tõesti ole,kuid see ei sega kõrgele jõudmast,kui vaim korras.Raske on talle Eesti koondises asendust leida,sest samas peab ründaja kiire olema.No Ingemar ehk võiks algkoosseisus olla.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Viikmäe\'

          Üks trenn võtsin põlvega sitasi palli maha ja siis treener ütles mulle, et ära enam mitte midagi Kristen Viikmäelt õpi!
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Viikmäe\'

            Norm poiss ju....

            Andorra jalgpallikoondis oleks õnnejunnis, kui selline ründaja nende rivistusse kuuluks.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Viikmäe\'

              Eesti on Andorra või?

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Viikmäe\'

                ei ole sel Viikmäel häda midagi!
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Viikmäe\'

                  Algselt postitas ishmael


                  Põhiline on jalgpallis naer ja lust -->

                  Just seda ta pakubki Mängust ei tea ta midagi
                  Ja sinust teab ta ikka palju rohkem.........sa ise just tõestasid seda.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Viikmäe\'

                    viikmäe on sitt (vahel harva särab), aga paremat kah eriti võtta ei ole, kes siis?-- slava?? ei aitähh, okei teever.. kahjuks ei näen ma teda ainult koondises (harva ka eesti meistrikatel, elan tartus) ja seal ta mängib hästi (aga äkki mängib ta seal hästi, sest ta pannaxe platsile aind siis kui ta on heas hoos..), aga teever on seni mängind 7-t enamasti..
                    9 kohale kink?? tõesti sooviks teda taas koondises näha, niisama teda ei hoitaks spartakis, temas peab midagi olema.. pidi olema spartaki klubi kiireim mees (sic!), samas ei pidavat kaitsta oskama.. ei tea, ma siiski usun et jelle teeb otsusi suhteliselt iseseisvalt, kuigi vahel jääb imelik mulje küll.. treener teab, mis treener teeb

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Viikmäe\'

                      mis teha osadele on antud jalgpalligeen osadele mitte. viikmäe on muidu tore poiss, joob ja lällab ning kõik on ta sõbrad

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Viikmäe\'

                        Algselt postitas ats-wiking


                        viikmäe on sitt (vahel harva särab), aga paremat kah eriti võtta ei ole, kes siis?-- slava?? ei aitähh, okei teever.. kahjuks ei näen ma teda ainult koondises (harva ka eesti meistrikatel, elan tartus) ja seal ta mängib hästi (aga äkki mängib ta seal hästi, sest ta pannaxe platsile aind siis kui ta on heas hoos..), aga teever on seni mängind 7-t enamasti..
                        9 kohale kink?? tõesti sooviks teda taas koondises näha, niisama teda ei hoitaks spartakis, temas peab midagi olema.. pidi olema spartaki klubi kiireim mees (sic!), samas ei pidavat kaitsta oskama.. ei tea, ma siiski usun et jelle teeb otsusi suhteliselt iseseisvalt, kuigi vahel jääb imelik mulje küll.. treener teab, mis treener teeb

                        ma olen n6us sinuga..viikmäe on pask..mina tahaks ka et kink oleks p6hikooseisus,ta peab ju hea olema kui ta seal spartakis on..

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Viikmäe\'

                          ei ole sitt.eestil paremat ründepaari praegu pole-opi,viikmäe.niiet ära sõima:P
                          Pilt kus trumm on?

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Viikmäe\'

                            Algselt postitas pillureinger


                            ei ole sitt.eestil paremat ründepaari praegu pole-opi,viikmäe.niiet ära sõima:P
                            opi teever töötaks paremini :P

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Viikmäe\'

                              ee...Viikmäe ei ole andetuim jalgpallur päris kindlasti onju, aga tõsi ta on et ega ta viimasel ajal ei sära ka, mõne spurdi teeb ja siis on juba väsimus peal vist.
                              Aga siiski praegusel hetkel pole tema asemele ette panna eriti kedagi, kui siis Teever, aga Teever saab ka viimasel ajal liiga vähe mängida koondise eest nii et ei jõuagi särada.
                              Sügisesed mängud olid Teeveril väga head, siis oli ta ju põhimees ka mõnda aega...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X