320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Udinese

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Udinese\'

    Algselt postitas eika


    Algselt postitas Tanel
    Sportingu kaitse sobib Serie B\'sse.
    Ega see nüüd nii hull ka pole: Ricardo on Portugali esiväravavaht, Tello Tshiili koondises, Beto Portugali koondise piirimail ja ka Anderson Polga pole tühi koht... Ja kui nende kaitse oleks Serie b vääriline, siis nad poleks eelmisel aastal UEFA Cuoi finaali saanud.
    Anderson Polga on minu kuuldu põhjal täilik tainapea jalgpalliväljakul. Väravavahil pole küll jah midagi viga, kuid Portugali väravavahtide tase pole just kiita asi. Ja mängijaid ei saa vaadata selle järgi, kus ta mängib. Di Michelele, Di Natalele ja Iaquintale on see kaitse küll walk in park. Poolkaitse on minu arust ikka Udinesel kõvasti üle, Kaitse mäekõrguselt, rünne on samuti pisut üle, Ricardot ei anna De Sanctisega võrreldagi. (Viimane on minu silmis 100% Buffoni järel Itaalia koondise parim väravavaht.)

    Kui mina võrdleks Sportingu kaitset mõne Serie A klubiga, siis ilmselt hetke Parmaga. B võis jah liialdatud olla, kuid A-s sellise kaitsega läbi ei lööks minu silmis.
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Udinese\'

      Udinese juhib Sportingu vastu 23. minuti Iaquinta pendlast. Kuidagi sarnane algus eelmisele kohtumisele
      \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
      Marcello Lippi

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Udinese\'

        Udinesele hoian küll pöialt. Huvitav oleks neid CL-is näha.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Udinese\'

          I know the thing. Kes ütles, et Udinesel ei lähe kodus raskeks! 2:0! (Cesare Natali) Ainuke Bianconeri, kes mulle istub ning tundub, et panevad Euroopas küll täiega sel hooajal ning Itaalia klubijalgpallile häbi ei tee.
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Udinese\'

            udinesel vedas eelmine mäng, et võitsid.
            sporting võidab 3-2
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Udinese\'

              Poolajale mindi siis seisult 2-1. R. Douala lõi värava Sportingu poolt.
              \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
              Marcello Lippi

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Udinese\'



                Seis jäi lõpuks 3:2 Udinese võitis (kokkuvõttes 4:2). Udinesl lõid väravad siis Iaquinta,
                Natali ja Barreto. Sportingu poolel said tabamuse kirja Douala ja Pinilla. Nüüd tuleb ootata vaid alagruppide loosimist.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Udinese\'

                  udinese omab:P
                  kivescore.com andemtel on yhel tyybil päris vähe eesnimesi P.V.D.S. Barreto . nagu mingi konjak juba
                  aga, mis mees olen mina mölisema, tema lõi värava ja õige meeskonna eest

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Udinese\'

                    Algselt postitas orbitaaljaam



                    kivescore.com
                    See sait vahendab tulemusi kivipalli Meistrite Liigast?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Udinese\'

                      Algselt postitas 17


                      Algselt postitas orbitaaljaam



                      kivescore.com
                      See sait vahendab tulemusi kivipalli Meistrite Liigast?
                      Oi kui naljakas

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Udinese\'

                        joo ise palju õlut ja proovi siis trykkida. pole liiga lihtne ülesanne

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Udinese\'

                          Udinese algkoosseis:

                          De Sanctis; Bertotto, Natali, Felipe; Zenoni, Vidigal, Obodo, Muntari (Mauri 70), Candela; Di Natale (Barreto 81), Iaquinta

                          Andis siis väheke aimu jällegi, mis koosseisu tuleval hooajal kasutatakse. Ilmselt on seal küll 2-3 muudatust, kui kõik mehed terved. Mauri, Pinzi ja Di Michele alustavad ilmselt kõik. Kaitseliin peaks sama jääma muidu. Väravavahist rääkimata.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Udinese\'

                            See on küll hää asi, et Udinese Meistrite Liigasse sai. Tegemist ju väga sümpaatse võistkonnaga. Peaasi, et kahel rindel lahingute andmine nende tulemusi alla ei viiks...

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Udinese\'

                              udinesel kyll joppas loosiga

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Udinese\'

                                Algselt postitas orbitaaljaam


                                udinesel kyll joppas loosiga
                                Ei ütleks. Werder ja esimese poti võistkond olid parajad pähklid, kuid kui vorm on hea, siis peaks Werderist jagu saama.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X