PDA

View Full Version : Udinese

Leheküljed : [1] 2

Tanel
12.06.05, 12:51
Jutu teemat tundub selle klubi juures palju olevat. Kuigi fänne pole võib ju teemaga algust teha.

Klubi on rajatud 1896. aastal, kuid jalgpalliklubi loodi alles 1923. aastal. Hüüdnimeks on neil Bianconeri. Nende kodustaadioni Friuli ehitamisega alustati aastal 1971 ning lõpetati 5 aastat hiljem. Staadionil on 41 652 istekohta. Vaatamist häirib jooksurada. Udine linna keskusest asub see umbes 4 km kaugusel. 1949/50 hooajal mängiti edukalt Serie B\'s mis tagas neile edasipääsu Serie A\'sse. Esimesel hooajal lõpetati 20 võistkonna seas üheksanda.

Klubi oleks 1954 aastal peaaegu play-off mängude kaudu välja langenud, kuid siis langes hoopis välja Palermo, kes pärast seda ei saanudki kuni selle hooajani Serie A\'s mängida. Juba järgmisel hooajal lõpetati Serie A juba teisel kohal, 4 punkti AC Milanist maas. Samas samal hooajal langeti ebakorrapärasuste tõttu samal hooajal välja. Tõusti kohe tagasi, kuid siis langeti uuesti alla kuni Serie C\'ni, kus nad veel 14 hooaega palli tagusid. 1979. aastaks oldi Serie A\'s tagasi ning kõrgemal tasemel vuti mängiti kuni 1987. aastani. Siis jojo-tati Serie B ja A vahel, kuni lõpuks 1995. aastal Serie A\'sse jäädi. Mõni hooaeg hiljem lõpetati Serie A hooaeg Alberto Zaccheroni juhtimisel kolmandal kohal. Samal hooajal tegi Udinese ühe hooaja väravate rekordi sakslasest ründaja Oliver Bierhoff, kes lõi Serie A\'s lausa 27 väravat! Järgmisel hooajal siirdus ta AC Milani.

Nende särgid on valmistatud Le Coq Sportifi poolt ning peasponsoriks on autotootja Kia.

--------------------

Nüüd siis uudistest, nimelt Udinese on teatanud, et Spaletti või tema uus tööandja peab neile kompentsiatsiooni maksma, kui ta tahab lahkuda, sest tal on veel lepingus üks aasta kehtimas. Niisiis vaevalt, et Roma tahab nüüd võlgades niimoodi raha kulutada, kui saab enamvähem sama häid treenereid ka tasuta. No kui Spaletti peaks jääma Udinesega, siis usun, et vähemalt tulemused ei tohiks selle tõttu kehvemaks minna. Küll aga suhted klubi juhtkonnaga. Ning ilmselt ta uut lepingut mitte mingil moel ei sõlmi. Vot selline käitumine mulle juba sobib Udinese juhtkonna poolt.

Tanel
04.08.05, 17:52
Niisiis järgmine nädal asub Udinese esmakordselt CLis võistlustulle. Probleemid on üles kerkinud vigastustega ning noor poolkaitse täkk Giampiero Pinzi ning ründaja David Di Michele ei pruugi esimes mängus võõrsil kaasa teha Sporting Lisaboni vastu. Iseenesest usun, et kuigi loos neil kõigeparem ei olnud peaks nad siiski portugallastest üle olema. Mõned uued ostud on päris head olnud ning võivad isegi müüdud mängijad (Jankulovski, Pizarro, Kroldrup) korralikult ära asendada. Pluss võistkonnas oli ennegi veel paar noort talenti. (Brasiillasest kaitsja Felipe, rootsi ründaja Henok Goitom jne) Kaitse võib lausa päris tugev olla, kui kaitsesse ostetud Vincent Candela, Marco Motta (Itaalia U21 koondislane Atalantast, peetakse vast isegi tulevaseks keskkaitsjaks Itaalia rahvuskoondises) ja Cesare Natali oma täieliku potensiaali valla lasevad.

Drogba
04.08.05, 19:00
Aga mis sai sellest teisest täkk ründajast, kelle nimi mul praegult meelde ei tule, teda seostati eelmisel hooajal paljude tippklubidega.:)

Karla
04.08.05, 19:02
Algselt postitas Drogba

Aga mis sai sellest teisest täkk ründajast, kelle nimi mul praegult meelde ei tule, teda seostati eelmisel hooajal paljude tippklubidega.:)
Sa mõtled Iaquintat ?

Drogba
04.08.05, 19:04
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Drogba

Sa mõtled Iaquintat ?

Täpselt :) Ta oli eelmisel hooajal päris hea lõi 13 väravat.

Tanel
04.08.05, 19:12
Ta jääb Udinesesse ilmselt. Ilmselt peletas klubisi eemale hinnasilt, mis mängijal küljes oli. Maksta 15 miljonit eurot/naela mehe eest, kes alles ühe hooaja on tõsiselt säranud on väga suur risk. Di Natale - Di Michele - Iaquinta ründekolmik peaks jääma ka järgmisel hooajal, kuigi üksneist võib isegi pingile langeda. Oleneb Cosmist.

Drogba
11.08.05, 01:08
Udinese kooseis 2005/06:

Väravavahid
Morgan De Sanctis Italia \'77
Gabriele Paoletti Italia \'78
Carlo Sciarrone Italia \'83

Kaitsijad
Valerio Bertotto Italia \'73
Nestor Sensini Argentina \'66
Cesare Natali Italia \'79
Da Silva Dal Belo Felipe Bra. \'84
Lazzaretti Gustavo Brasile \'84
Massimo Gotti Italia \'86
Michele Rinaldi Italia \'87
Teixeira De Souza Juarez Bra. \'73

Poolkaitsijad
Damiano Zenoni Italia \'77
Mirko Pieri Italia \'78
Luis Vidigal Portogallo \'73
Marco Motta Italia \'86
Piermario Morosini Italia \'86
Vincent Candela Francia \'73
Michele Pazienza Italia \'82
Giampiero Pinzi Italia \'81
Christian Obodo Nigeria \'84
Sulley Muntari Ghana \'84
Stefano Mauri Italia \'80
Flavio Lazzari Italia \'86

Ründajad
Paulo V. Barreto Brasile \'85
Vincenzo Iaquinta Italia \'79
Antonio Di Natale Italia \'77
David Di Michele Italia \'76
Dino Fava Italia \'77
Ferdinando Sforzini Italia \'84
Fausto Rossini Italia \'78
Zlatan Muslimovic Svezia \'8
Henok Goitom Svezia \'84
Saadi Al Gheddafi Libia \'73

Udinese koduleht on www.udinese.it (http://www.udinese.it/).
Udinese püüab siis see hooaeg saada Meistrite Liigasse ja neil toimub mäng Lissaboni Sportingu vastu. Udinese müüs siis Marek Jankulovski AC Milani, kes oli eelmine hooaeg üks Udinese parimatest mängijatest. Jankulovski müüdi küll maha aga tema asemele osteti( ma ei tea kas ta osteti võibolla ta saadi tasuta) vahepeal dopinguga pahuksisse sattunud Saadi Al Gheddafi ning AS Roma mängija Vincent Candela, kes see hooaeg mängis laenulepingu alusel Boltonis. Minu arust on Udinesel väga tugev rünne.(Vincenzo Iaquinta , Saadi Al Gheddafi Libia, David Di Michele ja Antonio Di Natale )

Pealik
11.08.05, 09:42
Udinese võitis siis eile Meistrite Liiga 3. ringi esimeses kohtumises võõrsil Portugali Sportingut, Vincenzo Iaquinta väravast (penalt).

Epic
11.08.05, 11:11
Algselt postitas Pealik

Udinese võitis siis eile Meistrite Liiga 3. ringi esimeses kohtumises võõrsil Portugali Sportingut, Vincenzo Iaquinta väravast (penalt).

Eelnevalt oli siis Sportingu kaitsja tahtnud oma kastis ühe udineselase isadusrõõme lõpetada :D

eika
11.08.05, 12:21
See tulemus on küll väga hää uudis...poleks uskunud, et Udinese sellise meeskonnaga Sportingule vastu saab, nüüd oleks vaid vaja kodus kah viik või võit saada.

Tanel
11.08.05, 18:41
Algselt postitas eika

See tulemus on küll väga hää uudis...poleks uskunud, et Udinese sellise meeskonnaga Sportingule vastu saab, nüüd oleks vaid vaja kodus kah viik või võit saada.
No see Sportingu kaitse on ju paras naljanumber ning eelmise aasta Uefa Karika finaal näitas juba ju, kui \"hea\" võistkonnaga tegu on. Usun, et järgmisest mängust tuleb vast 1:1 viik.

orbitaaljaam
11.08.05, 19:30
udinese üle on küll jah hea meel. see oli nende treener kes roomasse üle kolis?

Drogba
11.08.05, 22:06
Ise loodan ka, et Udinese edasi pääseb, kuid kodus läheb neil raskeks.:)

Tanel
11.08.05, 22:38
Algselt postitas orbitaaljaam

udinese üle on küll jah hea meel. see oli nende treener kes roomasse üle kolis?Seda küll.

Väita, et Udinesel läheb kodus raskeks. Loll. Nii kehvaks nad ka seda koosseisu teinud pole. Võtmemängijad Di Michele ja Pinzi ka siis tagasi ning nende kahega võib isegi tulevärgiks see mäng muutuda. Sportingu kaitse sobib Serie B\'sse.

eika
11.08.05, 22:50
Algselt postitas Tanel
Sportingu kaitse sobib Serie B\'sse.Ega see nüüd nii hull ka pole: Ricardo on Portugali esiväravavaht, Tello Tshiili koondises, Beto Portugali koondise piirimail ja ka Anderson Polga pole tühi koht... Ja kui nende kaitse oleks Serie b vääriline, siis nad poleks eelmisel aastal UEFA Cuoi finaali saanud.

Tanel
11.08.05, 23:00
Algselt postitas eika

Algselt postitas Tanel
Sportingu kaitse sobib Serie B\'sse.Ega see nüüd nii hull ka pole: Ricardo on Portugali esiväravavaht, Tello Tshiili koondises, Beto Portugali koondise piirimail ja ka Anderson Polga pole tühi koht... Ja kui nende kaitse oleks Serie b vääriline, siis nad poleks eelmisel aastal UEFA Cuoi finaali saanud.Anderson Polga on minu kuuldu põhjal täilik tainapea jalgpalliväljakul. Väravavahil pole küll jah midagi viga, kuid Portugali väravavahtide tase pole just kiita asi. Ja mängijaid ei saa vaadata selle järgi, kus ta mängib. Di Michelele, Di Natalele ja Iaquintale on see kaitse küll walk in park. Poolkaitse on minu arust ikka Udinesel kõvasti üle, Kaitse mäekõrguselt, rünne on samuti pisut üle, Ricardot ei anna De Sanctisega võrreldagi. (Viimane on minu silmis 100% Buffoni järel Itaalia koondise parim väravavaht.)

Kui mina võrdleks Sportingu kaitset mõne Serie A klubiga, siis ilmselt hetke Parmaga. B võis jah liialdatud olla, kuid A-s sellise kaitsega läbi ei lööks minu silmis.

waluswend
23.08.05, 23:13
Udinese juhib Sportingu vastu 23. minuti Iaquinta pendlast. Kuidagi sarnane algus eelmisele kohtumisele:)

telekavaataja
23.08.05, 23:19
Udinesele hoian küll pöialt. Huvitav oleks neid CL-is näha.

Tanel
23.08.05, 23:26
I know the thing. Kes ütles, et Udinesel ei lähe kodus raskeks! 2:0! (Cesare Natali) Ainuke Bianconeri, kes mulle istub ning tundub, et panevad Euroopas küll täiega sel hooajal ning Itaalia klubijalgpallile häbi ei tee.

EgoTrip
23.08.05, 23:38
udinesel vedas eelmine mäng, et võitsid.
sporting võidab 3-2

waluswend
23.08.05, 23:45
Poolajale mindi siis seisult 2-1. R. Douala lõi värava Sportingu poolt.

Drogba
24.08.05, 01:08
Seis jäi lõpuks 3:2 Udinese võitis (kokkuvõttes 4:2). Udinesl lõid väravad siis Iaquinta,
Natali ja Barreto. Sportingu poolel said tabamuse kirja Douala ja Pinilla. Nüüd tuleb ootata vaid alagruppide loosimist.:)

orbitaaljaam
24.08.05, 01:19
udinese omab:P
kivescore.com andemtel on yhel tyybil päris vähe eesnimesi P.V.D.S. Barreto . nagu mingi konjak juba:D
aga, mis mees olen mina mölisema, tema lõi värava ja õige meeskonna eest:lahe:

17
24.08.05, 01:20

kivescore.com

See sait vahendab tulemusi kivipalli Meistrite Liigast?

Karla
24.08.05, 01:37
Algselt postitas 17

kivescore.com

See sait vahendab tulemusi kivipalli Meistrite Liigast?
Oi kui naljakas:naer5:

orbitaaljaam
24.08.05, 01:39
joo ise palju õlut ja proovi siis trykkida. pole liiga lihtne ülesanne:õnnelik:

Tanel
24.08.05, 01:40
Udinese algkoosseis:

De Sanctis; Bertotto, Natali, Felipe; Zenoni, Vidigal, Obodo, Muntari (Mauri 70), Candela; Di Natale (Barreto 81), Iaquinta

Andis siis väheke aimu jällegi, mis koosseisu tuleval hooajal kasutatakse. Ilmselt on seal küll 2-3 muudatust, kui kõik mehed terved. Mauri, Pinzi ja Di Michele alustavad ilmselt kõik. Kaitseliin peaks sama jääma muidu. Väravavahist rääkimata. ;)

eika
24.08.05, 11:56
See on küll hää asi, et Udinese Meistrite Liigasse sai. Tegemist ju väga sümpaatse võistkonnaga. Peaasi, et kahel rindel lahingute andmine nende tulemusi alla ei viiks...

orbitaaljaam
25.08.05, 19:05
udinesel kyll joppas loosiga:õnnelik:

Tanel
25.08.05, 19:11

udinesel kyll joppas loosiga:õnnelik: Ei ütleks. Werder ja esimese poti võistkond olid parajad pähklid, kuid kui vorm on hea, siis peaks Werderist jagu saama.

telekavaataja
25.08.05, 20:29
Väga ei vedanud kusjuures, aga seletage, miks see Panatinaikos seal teises potis on, ta ei saa kunagi alagrupistki edasi.:oih:

Udinese :kaabu:

AlwaysRed
26.08.05, 14:37
Algselt postitas telekavaataja

Väga ei vedanud kusjuures, aga seletage, miks see Panatinaikos seal teises potis on, ta ei saa kunagi alagrupistki edasi.:oih:

Udinese :kaabu:

Panathinaikos mängis paar hooaega tagasi veerandfinaalis ning hakkas seal barcale kõvasti vastu...nii et täiesti arusaadav et nad teises potis olid

Tanel
28.08.05, 19:16
Udinese siis alustas uut hooaega jällegi edukalt. Võideti uustulnukat Empolit, kes pakus küllaltki tugevat vastupanu. Määrustepärane Iaquinta värav avapoolaja alguses tühistati, kuid 30. minutil lõi värava \"kauglöökide spets\" Sulley Ali Muntari. Empoli viigistas peaaegu viimasel minutil, kuid Udinese uus kaitsja Cesare Natali, kes viimases Meistrite Liiga mängus lõi ka värava, päästis palli joonelt.

dreyd
30.08.05, 10:05
vist peaks nüüd olema nii, et Serie A-s mängib kaks Eremenkot. Vanem vend LEcces ja noorem-Roman olevat teinud lepingu Udinese´ga.

orbitaaljaam
11.09.05, 19:00
muig, udinese poisid tõmbasid oma endisele treenerile koti ilusti silmini:D

Tanel
14.09.05, 23:38
Iaquinta poiss on jälle värava löönud ning Udinese juhib vaheajal 1-0. Tundub, et minu kahtlused, mis tekisid Jankulovski, Kroldrupi ja Pizarro müügiga on osutunud asjalikuks. Udinese on isegi paremaks muutunud.

Udinese on hetkel domineerivam pool. Algkoosseis:

De Sanctis; Juarez, Natali, Felipe; Zenoni, Vidigal, Obodo, Sulley, Candela; Iaquinta, Di Natale

Tanel
15.09.05, 00:40
Iaquinta kübaratrikk! Udinesele 3:0 võit.

cannuman
15.09.05, 11:05
mis kuradi pärast on Peruzzi koondise väravas kui on võtta selline äss nagu De Sanctis

Jasper
15.09.05, 11:49
Algselt postitas cannuman

mis kuradi pärast on Peruzzi koondise väravas kui on võtta selline äss nagu De Sanctis
WORD

cannuman
15.09.05, 15:03
Algselt postitas mr.eyebrow

WORD

äkki tõlgid?

ertz
15.09.05, 15:24
word - sõna (ingl k)

Jasper
16.09.05, 10:21
WORD-AAMEN

Barca-Freddy
21.09.05, 15:44
Kuna Iaquinta ei ole nõus Udinesega lepingut pikendama, siis ei saa ta ka eriti mänguaega. Täna Juve avstu ta ka platsile ei saa.
Capello muide kiitis Iaquintat meedias, enne seda, kui mängija keeldus pikendamast lepingut. Juve kavatseb veel ühe ründaja osta :D?

Drogba
21.09.05, 16:23
Algselt postitas Barca-Freddy

Kuna Iaquinta ei ole nõus Udinesega lepingut pikendama, siis ei saa ta ka eriti mänguaega. Täna Juve avstu ta ka platsile ei saa.
Capello muide kiitis Iaquintat meedias, enne seda, kui mängija keeldus pikendamast lepingut. Juve kavatseb veel ühe ründaja osta :D?

Kas sa arvad, et selle hooaja Udinese suurim väravakütt ei sa täna mängida?
Ma ei usu seda aga kui sul mingi link ka sellest on siis võibolla tõesti.:)

17
21.09.05, 16:27
Algselt postitas Drogba

Kas sa arvad, et selle hooaja Udinese suurim väravakütt ei sa täna mängida?
Ma ei usu seda aga kui sul mingi link ka sellest on siis võibolla tõesti.:)
;) (http://www.soccerway.com/news/2005/september/21/iaquinta-future-in-the-balance )

Tanel
21.09.05, 20:05
Täiesti arusaamatu käik Iaquinta võistkonnast välja külmutada selle pärast, et ta ei taha lepingut sõlmida mis pole ka suur ime, kuna Udinese pole (veel) mingi ülinimekas klubi. Mina usun, et nad küll võitlevad mitu head aastad esikümnes, kuid ei usu, et esikolmikusse hakkavad saama. Võrreldes asja Cassano jamaga ei ole Udinese tema eest ka minevikus suuri kopikaid maksnud. Lisaks ei ole Iaquinta ka meeskonna moraali maha tõmmanud, aga kui nad tahavad kõik ilusa hetkel ära rikuda, siis minu mure see pole.

Ma loodan, et muidugi seda tegevust ei jätkata, sest muidu kaob minu sümpaatia vähemalt klubi juhtkonna vastu. Üks asi on kindel, kui asi jätkub - see on Udiense kaotus.

IndrekL
21.09.05, 22:36
Udinese ründaja Vincenzo Iaquinta tulevik ebakindel

Udinese ründaja Vincenzo Iaquinta tulevik jääb lahtiseks peale otsust eemaldada ta meeskonnast Juventuse vastu.

Itaalia meedia pakkus eemalejäämise põhjuseks haigust, aga on juba päevavalgele tulnud, et itaallase otsus uuele lepingule mitte alla kirjutada on tegelikuks põhjusesks.

\"Suure pettumusega pean teatama, et täna sai mulle selgeks fakt, et Iaquinta otsus lepingule mitte allkirja panna näitab mängija otsust mitte saada osa Udinese projektist\" sellise intervjuuga tuli välja Udinese peadirektor Pietro Leonardi klubi ametlikul veebilehel.

\"Kõik ülejäänud mängijad on pikendanud oma lepinguid ilma mingisuguste probleemideta. Nad tahavad nautida edu selle klubiga. Tundub aga, et kõik meist seda ei soovi.\"

Vastuseks sellele, et miks jäeti meeskonnast viimasel ajal heas vormis olnud mängija välja, vastas Leonardi et see oli teiste mängijate ning klubi huvides. Leonardi märkis ka, et seniks kuniks ta pole oma suhtumist muutnud jääbki ta meeskonnast eemale.

Iaquinta on praegu aga Itaalias üks kuumimaid ründajaid, tähistades oma debüüti Meistrite Liigas hat-trickiga Panathinaikose vastu. Udinese otsus jätta välja nende parim mängija peegeldub kindlasti ka nende järgmistes mängudes.

Indrek Lepik

@ Tanel

Mulle jääb ka täiesti arusaamatuks selline käitumine. Ei pikenda siis ei pikenda Big Deal. Lase vähemalt poisil mängida. Tuleb endale kasulikum, aga ju siis ei saa nad sellest aru.

Tanel
24.09.05, 21:56
Ma ütlesin, et Iaquinta \"külmutamine\" on nende kaotus. Ja nüüd ongi tulemuseks kolmas järjestikune kaotus (teine ilma Iaquintata). Regginale kaotati just 0:2. Kui oleks võimalus, siis ma võiks kihla vedada, et Iaquintaga oleks tulemused nii Juventuse kui ka Reggina mängus teised. Nüüd on võimalus ka selleks, et Itaalia mängijateliit kaebab Udinese kohtuse ning ausalt öeldes loodan, et seda ka tehtakse, kui selline käitumine jätkub.

Maarek
24.09.05, 22:14
Algselt postitas Tanel

Ma ütlesin, et Iaquinta \"külmutamine\" on nende kaotus. Ja nüüd ongi tulemuseks kolmas järjestikune kaotus (teine ilma Iaquintata). Regginale kaotati just 0:2. Kui oleks võimalus, siis ma võiks kihla vedada, et Iaquintaga oleks tulemused nii Juventuse kui ka Reggina mängus teised. Nüüd on võimalus ka selleks, et Itaalia mängijateliit kaebab Udinese kohtuse ning ausalt öeldes loodan, et seda ka tehtakse, kui selline käitumine jätkub.

Ka Eurospordi kommentaarides kõlas läbi see, et ilma Iaquintata ei suudeta eriti rünnakut üles ehitada.

Drogba
24.09.05, 22:45
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

Ka Eurospordi kommentaarides kõlas läbi see, et ilma Iaquintata ei suudeta eriti rünnakut üles ehitada.

Ja kahes viimases mängus kus Iaquinta pole mängind pole Udinese ühtegi väravat löönd.:)
Ilma temata ei tule vist Udinesel väravat ka.

orbitaaljaam
27.09.05, 09:36
kas Iaquinta täna mängib, või jonnitakse edasi?

Jasper
27.09.05, 10:49
karta on et veel võetakse paar pauku vastu. barca vastu on tegelt väga suured võimalused väravat lüüa nagu me eelmisest aastast mäletame. sellised võimalused peaks ka di natale ja de michele ära lööma ja siis on juba klubi juhtkonnal eriline õigustus olemas.

cannuman
27.09.05, 11:24
igatahes edu teile!

Drogba
27.09.05, 19:15

igatahes edu teile!

Udinesel ei mängi ka täna siis Iaquinta. Barca vastu on ikka küll raske mängida ilma oma parima mängijata.:(

Tauri.T
27.09.05, 20:51
Tänase mängu streami kellegil pakkuda pole?

cannuman
27.09.05, 22:04
http://www.asiaplate.com/live.today.htm

stream

Maarek
27.09.05, 23:33
Algselt postitas Drogba

igatahes edu teile!

Udinesel ei mängi ka täna siis Iaquinta. Barca vastu on ikka küll raske mängida ilma oma parima mängijata.:(

Eks esimene poolaeg ole ka näidanud, et Udinesest täna vastast pole. 3:1 Barcelonale (2xRonaldinho, 1xDeco). Lohutuskoll Felipe poolt.

Jasper
28.09.05, 10:26
saan ma õiegesti aru et enamus serie a fänne hoiab pöialt ka udinesele?
eila oli kyll katastroof.

Pealik
28.09.05, 10:59
Kuulsin, et Felipe koll oli päris kenake olnud. Ega keegi ei viici linki riputada?

Barca-Freddy
28.09.05, 12:26
Algselt postitas Pealik

Kuulsin, et Felipe koll oli päris kenake olnud. Ega keegi ei viici linki riputada?

Ma küll siin midagi ilusat ei näe, aga vaata ise (http://www.megaupload.com/?d=8MFOD20J)

orbitaaljaam
30.09.05, 09:48
mis värk sellega oli, et ronaldinho käis mänguajal udinese treenerit kätpidi tervitamas ja pärsat mängu andis talle oma särgi? või tagi ta seda vabanduseks kolme värava eest?

Maarek
30.09.05, 09:51

mis värk sellega oli, et ronaldinho käis mänguajal udinese treenerit kätpidi tervitamas ja pärsat mängu andis talle oma särgi? või tagi ta seda vabanduseks kolme värava eest?

Soovis Iaquinta koha pealt edu :P :P ja pakkus superründajale juba ka uue särgi:P :P

Jasper
30.09.05, 10:39
seda kyll vaja pole et itaalia talent ennast kuskil barcelonas kulutab. ma ei võtnud eelnevat postitust tõsiselt vaid korraks tekkis selline protestimõte.

orbitaaljaam
30.09.05, 15:05
parem taob hispaanias barca värvides realile kolle, kui itaalias tegevusetult istub:P
või siis milani kollitab:D

Barca-Freddy
30.09.05, 16:15

seda kyll vaja pole et itaalia talent ennast kuskil barcelonas kulutab. ma ei võtnud eelnevat postitust tõsiselt vaid korraks tekkis selline protestimõte.

Miks kusagil barcelonas mängija kulutamine oleks?

EgoTrip
30.09.05, 21:08
hea seegi (http://sport.etv.ee/index.php?0521823)

Tanel
01.10.05, 12:11
Väga tore, et \"väljapressimine\" lõpetati. (samadel põhjustel külmutati eelmine hooaeg koosseisust David Pizarro muide) Vaatasin muideks ka teisipäeva õhtul mängu ning suure pettumuse valmistas mulle võistkonna kaitseliin ning nüüd on Natali ka veel detsembrini väljas. Raskeks läheb ilmselt. Poolkaitse on ka minu arvates kehvem, kui eelmine hooaeg nii, et võistkond on paremaks muutunud ainult back-upi koha pealt. Ei mõista miks ei pane Cosmi mängu Pinzit ega Maurit, kes eelmine hooaeg olid väga head ning viimane oli ka Udinese üks parimaid. Obodo ja Vidigal pole oodatult suuremad esinejad seal väljakul ning Mauri-Pinzi saaks keskel palju paremini hakkama. Pinzi on veel alles noor ning tegelt on tema juures õhus väikene koondisehõng, kuid võiks seda talenti ära ka kasutada. Aga muidugi need on Serse Cosmi probleemid. Kahju, et Iaquinta nüüd järgmised valiktsükli mängud peab vahele jätma, aga ehk suudab ta MMile saada ikkagi. Iseenesest on Cosmi uuel hooajal tõsiselt Spaletti varju jäänud. Spaletti suutis ikka mängijatest parima välja lüpsta ning kasutas ka seda mängijat, kes oli heas vormis. Aga samas võime ainult ette kujutada mida võiks Udinese teha, kui nii Per Kroldrup, David Pizarro ja Marek Jankulovski oleks veel tiimis.

Chaqueta
02.10.05, 00:26
Võideti siis Laziot 3:0

Iaquinta 52\' (p.)
Di Natale 80\'
Candela 93\'

Jasper
02.10.05, 20:10

sest parem on kui ta mängib nagu itaalias mängitakse ehk tiimijalgpalli.

2mSööt3mMööda
02.10.05, 20:13

Mis asi on tiimijalgpall?

Jasper
02.10.05, 20:20
Algselt postitas daywalker

Mis asi on tiimijalgpall?
tähelepanu langeb koos oskustega tiimi vahel. barcelona kipub olema võistkond kus dinhot vaadatakse rohkem kui ülejäänud võistkonda.

2mSööt3mMööda
02.10.05, 22:32
Su esimesest lausest ei saa ma midagi aru. Palun formuleeri see uuesti kui viitsid.
ja see, et telepilt väga palju Ronniet näitab ei tähenda, et ta meeskonnale ei mängiks. Pigem ta just naudib ilusate söötude jagamist jne
Üldiselt pole sa siiani suutnud põhjendada oma barcas \"kulutamise\" väidet. Mõtle ruttu nüüd midagi asjalikku välja :)

Jasper
03.10.05, 12:47
väga raske on iaquintal paista silma barcelonas ehk tiimis mis ei asu itaalia pinnal. lisaks sellele on barcelona team kus kogu sära kipub jagunema väheste vahel. vb see sinu jaoks pole piisav põhjendus. aga julgen väita et itaallastel on väga raske saada koondiseründajaks välismaal pallides. kui ta lähekski barcasse ja seal rämedalt skooriks räägiksid siiski paljud sellest kui suured augud valitsevad hispaania tiimide kaitses ja kui palju tööd tegi tema värava auks dinho. dinho isetsemist ma oma arust pole maininud.(kui tegin seda olen jälle endaga pahuksis)
veel et me mõlemad yhest asjast räägiksime siis väidan et kui ryndaja vähendab tunduvalt oma võimalusi pääseda rahvuskoondisesse on see talendi raiskamine.
kas ikka vajad mingit seletust.

Tanel
23.11.05, 00:53
Ai kui tähtsaks see come-back võis saada. Braavo Iaquinta ja Candela. 2:1 võit 80 minuti väravatest. Huuh. Põhimõteliselt on varbad juba järgmises ringis. :P

Ootan põnevusega 6. vooru. :)

orbitaaljaam
23.11.05, 10:07
kas see oli Iaquinta esimene värav pärast neid lepingujamasi?

milanile lõi ka tegelt ühe, penaltist.

Jasper
23.11.05, 11:24

kas see oli Iaquinta esimene värav pärast neid lepingujamasi?

milanile lõi ka tegelt ühe, penaltist.
kohe kui naases pani esimese minu meelest ja võitsid mängu 3-0 ka
:kaval:

Jasper
26.11.05, 17:11
pinzi siis uefa.comi andmetel kuni jaanuarini vigastatud peale operatsiooni.

Jasper
30.11.05, 23:25
ja udinese sai coppa esimese mängu atalantalt tappa 1-0 ja see on minu meelest hea, kuna toetan atalanta noortetööd!

boobek
08.12.05, 01:02
Hüvasti CL:baibai: Kunagi jälle.

Tanel
22.12.05, 00:35
Udinese siis lõpuks ometi tulemuse kirja saanud. Pandi juba isegi pressiga suhtlemine luku taha. Andis paugupealt tulemust. Heas vormis Sampdoria 2:0 koti panna pole mitte halb tulemus. Cristian Zapata Valencia ja Marcello Castellini omavärav siis. Teise poolaja keskel/lõpus. Nüüd saadakse vähemalt jõulupuhkusele rõõmsamalt minna ning mine tea ehk tõstis see ka meeskonna kindlust märkimisväärselt. Mingil määral kindlasti.

Saarlane
20.03.06, 22:05
Udinese vahetab treenerit (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=362310&cc=5739)

J.R.I.M
21.03.06, 02:27
Algselt postitas Saarlane

Udinese vahetab treenerit (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=362310&cc=5739)
Jah, eks ikka süüdistatakse ennem treenerit kui mängijaid.

Tanel
21.03.06, 10:44
Algselt postitas J.R.I.M

Algselt postitas Saarlane

Jah, eks ikka süüdistatakse ennem treenerit kui mängijaid.Mis siin süüdistada on, kui treener ise lahkumisavalduse sisse annab?

Aga minu silmis on Udinese hooaja kõige suurem patuoinas klubi juhtkond, kes ausalt öeldes ei teinud mitte sittagi head sel suvel ning Vincenzo Iaquinta väljakülmutamine mõneks nädalaks lõi selle võistkonna sisetunded täiesti paigast ära ning enamikud mehed tahavad juba pika aega tiimist välja ning motivatsiooni puudust on väljakul näha. Vaid Meistrite Liigas esineti enam-vähem vastavalt oma tasemele.

Edit: Cosmi oli muidugi ka minu jaoks väga arusaamatu sell seal pingil. Võttis ikka kaua tema vallandamine... Minuarust võiks Udinese Zaccheroni tagasi tuua, aga eks nad ise teavad, mis neile \"parem\" on. :doh:

Saarlane
02.09.07, 20:08
Mida vooru? :D Lisaks Cagliari ja Juve klounaadile tegi täna nalja ka Udinese. Õigupoolest tehti lisaks naljale kõike muud peale korraliku jalgpalli ning 0:5 Napoli vastu kodus oli tõsiasi. Ühel õnnestus kõik, teisel mitte midagi.

Jasper
19.03.09, 22:31
Vaatasin teist poolaega. LOL. Kongidest vabanenud Zeniti fännid panid 20 minti jutti ühte chanti. Koduseinte toel surusid venelased peaaegu terve pooalaja. A surve pole pendlad, et itaallased verest välja lüüa ja nii oligi Malafeevi(?) värava all palju teravamad olukorrad. Naljakal kombel lõi venelased auti üks lahtilöögiga viivitamine lisaminutite alguses. Peale seda ei suutnud nad keskenduda ja nii ei saanudki nad kõige magusamal ajal(+5 lisaminutit) oma kolmandikust väljagi.

Plats oli mullahunnik. Mäng meenutas pisut seda, kui suvalised satsid saavad rannaliival kokku ja siis pooled mängijad arvestavad palli veeremist valesti.

eika
20.03.09, 15:25
Werder Bremen on siis järgmine klubi, millest teerullina üle sõidetakse.

Ja peale Bremeni purustamist tuleb vastane paarist Hamburger Sv - Manchester City. UDINESE Euroopa parimaks klubiks!

vendetta
20.03.09, 15:29
Platinil on olukord kontrolli all :D
HSV-City ja Werder-Udinese, teisel pool Ukraina ja Prantsusmaa maavõistlus.

eika
10.04.09, 11:47
Quagliarella on tropp! Viiest SUPERvõimalusest ainult ühe äralöömine pole tippründajale kohane.

F.Totti
10.04.09, 16:48
Nu Quagliarella lööb ju meil ainult ilusaid kolle. Ju siis mees leidis, et pigem olla Vierilik hädapätakas kui lüüa pippolikke ärakoksamisi- sellised kollid pole kohe üldse quagliarellalikud- iga mees jääb ikka oma liistude juurde...

vendetta
14.04.09, 00:38
Reggina-Udinese oli üllatuslikult üks vingemaid lahinguid serie A's nädalavahetusel
2 punast kaarti, 2 penaltit, 2 väravat Floro Floresilt ja seda kõike paduvihamses reggio di calabrias :) Orlandi hoidis oma põhimehi Werderi mängu jaoks, eks näeme varsti, kas oli ka abi sellest.

Tanel
13.02.11, 18:57
Vaadates, kuidas ülejäänud jukerdavad ja kuidas Udinese mängib, siis minu jaoks on nad küll hetkel favoriidid selle neljanda CL-i koha võtmiseks.

Täna jälle tippklubilik esitus võõrsil Cesena vastu. Sedakorda siis Di Nat lasi kunni.

Tanel
16.02.11, 16:35
Udinesel on tõsine plaan järgmise kahe ja poole aastaga Juventuse stiilis Friuli asemele uus staadion teha. 22 000 kohast räägivad, mis oleks paras neile (kui vaadata staadioni külastatavust sel hooajal, siis peaks korralikult ehitatud staadion sellise numbriga enam-vähem kogu aeg täis olema... Friuli on küll jalgpalli vaatamise jaoks paras katastroof). Praegu ootavad, et linn asjad kiiremini liikuma saaks.

eika
16.02.11, 16:43
Olgem ausad, pea kõik Serie a tiimid on rääkinud "peaks tegema" ja "kohe-kohe läheb käiku".

Tanel
16.02.11, 16:55
No mu arust on see täiesti arusaadav, et peaaegu kõikidel klubidel on totaalse renoveerimise ja staadionite omale saamise/oma staadioni ehitamise plaanid üsna esimeste seas ning see ei ole kindlasti mitte mingi suvaline pasaajamine. See on klubide tuleviku jaoks üsna vajalik asi, eriti kui juba mõned tiimid seda alustanud on. Ma eeldan, et varsti läheb lahti ahelreaktsioon. Mõned klubid astuvad kindlasti ämbrisse staadioniehitusega, aga Itaalia jalgpalli suurtel, hakkab küll juba igasugune venitamisaeg otsa saama.

Mina saan praegu aru, et kõik ootavad seda mingit riigipoolset seadusemuutust vms, mis soodustab seadusemuutust. Päris tükk aega on veninud see. Eks aeg näitab.

eika
16.02.11, 17:10
Ma rohkem mõtlesingi seda osa:

Udinesel on tõsine plaan järgmise kahe ja poole aastaga Juventuse stiilis Friuli asemele uus staadion teha.
Võin kihla vedada, et kahe ja poole aasta pärast pole Udi veel koppagi maasse löönud.

Tofoa
17.02.11, 02:04
Ma rohkem mõtlesingi seda osa:

Võin kihla vedada, et kahe ja poole aasta pärast pole Udi veel koppagi maasse löönud.

Smells like kihlvedu (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?8978-Kihlveokontor).

eika
20.02.11, 19:59
Udinese's results after New Year:
Udinese-Chievo 2:0
Milan-Udinese 4:4
Genoa-Udinese 2:4
Udinese-Inter 3:1
Juventus-Udinese 1:2
Udinese-Bologna 1:1 (without Sanchez)
Udinese-Sampdoria 2:0
Cesena-Udinese 0:3
Udinese-Brescia 0:0 (without Sanchez)

Tanel
27.02.11, 17:51
Udinese-Chievo 2:0
Milan-Udinese 4:4
Genoa-Udinese 2:4
Udinese-Inter 3:1
Juventus-Udinese 1:2
Udinese-Bologna 1:1 (without Sanchez)
Udinese-Sampdoria 2:0
Cesena-Udinese 0:3
Udinese-Brescia 0:0 (without Sanchez)
Palermo-Udines 0:5 (poolaeg.... Sanchez kübaratrikk :D)

Jasper
27.02.11, 18:03
Keegi vaatab mängu? Kas Delio Rossi teiseks poolajaks tuli üldse platsi äärde?

SoccerWorld
27.02.11, 18:13
Ja juba 0:6 ja Sanchezilt 4 väravat...Uskumatu :D

orbitaaljaam
27.02.11, 18:13
Hea, et Milani mänguni veel aega on :D

Andres.
27.02.11, 18:16
Krt see Sanchez nüüd välja võeti, tahtsin seda looma pildis näha : S

Tanel
27.02.11, 18:26
Keegi vaatab mängu? Kas Delio Rossi teiseks poolajaks tuli üldse platsi äärde?
Tuli-tuli. Kuigi mul oli jututoas teooria, et Zamparini tõmbab poolajal jalaga perse talle ning tuleb ise platsi äärde ja mastermindib suure tagasituleku. 7:0 juba siis.

aldr
27.02.11, 18:29
Ise küll ei vaata, aga mida need kaks meest seal korraldavad ?!?!

Jasper
27.02.11, 18:33
värdkulm:
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/249224660.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1298820371&Signature=k2poufXTLbSYec8DH097ZlvxLfE%3D

Tofoa
27.02.11, 21:54
Udinese meistriks !? !? !?

Maarek
27.02.11, 23:19
Udinese meistriks !? !? !?

Jah, ning otsustav mäng võiks olla 38. voorus :p

Kui Brescia ja Bologna sarnaste mängudega nõrku momente ette ei tule, siis võib lõpp päris huvitavaks minna. Kui homme 2 paremat sõbraliku viigi teevad, siis 11 mänguga 9 punkti tasa teha võimatu polegi.
Muidugi peavad nad täna ka Doriale pöialt hoidma, sest ega see kolmas vaenlane ka maga :p

Tanel
14.03.11, 01:50
http://www.youtube.com/watch?v=Rv7veW3RdVM

Pole nagu midagi öelda. Udinese meistriks!?

9 mängu 9 punkti. Kui Inter saab tagasi tiitlivõitlusesse, siis peaks Udinese ka seda kaardipakki segama tulema. See on ikka midagi ulmelist, mida nad siin hooaja teisel poolel oma kahe ründajaga korraldavad. Sanchez ongi vist näide sellest, mis juhtub, kui mõni maailma parimatest panna ühte väiksemasse tiimi mängima? Iga korraga tahaks meest rohkem kiita, aga pole enam paremaid sõnu, kui lihtsalt imeline mängija.

F.Totti
14.03.11, 12:13
Pole nagu midagi öelda. Udinese meistriks!?

9 mängu 9 punkti. Kui Inter saab tagasi tiitlivõitlusesse, siis peaks Udinese ka seda kaardipakki segama tulema. See on ikka midagi ulmelist, mida nad siin hooaja teisel poolel oma kahe ründajaga korraldavad. Sanchez ongi vist näide sellest, mis juhtub, kui mõni maailma parimatest panna ühte väiksemasse tiimi mängima? Iga korraga tahaks meest rohkem kiita, aga pole enam paremaid sõnu, kui lihtsalt imeline mängija.

Selle jutu varjus ma väga väga loodan, et Sanchezel väike mõistuseraas säilib ja ta ei otsusta Interi või siis Milaniga liituda, nuh ilmselt Milanil on sealmail asjad paigas, kuid Interile kahtlemata kuluks üks terava jalaga poiss sinna paremale ära.
Vaadates minevikku mis juhtus Quaresma ja Manciniga, siis soovitaks tal mujale pilgud suunata, päris hästi kujutan teda ette Manu särgis, samas miks mitte ka veinipunasemas AS Roma särgis, kuna Taddei vajab hädasti väljavahetamist.
Iseküsimus on see, et ilmselt on Sancheze hind väga krõbe ja vaevalt DIBenedetto on nõus kogu raha ühele kaardile panema:)
Samas teine teema on see, kas Sanchezele pakub motivatsiooni liituda klubiga, kes asub hetkel tabelis Udinesest tagapool.

Jasper
14.03.11, 15:12
Sanchez ongi vist näide sellest, mis juhtub, kui mõni maailma parimatest panna ühte väiksemasse tiimi mängima? Iga korraga tahaks meest rohkem kiita, aga pole enam paremaid sõnu, kui lihtsalt imeline mängija.

Aga igatahes on see 25 miljonit (tegelikutl nüüd juba 30 miljonit) eurot päris naeruväärne summa, kui vaadata, et Balotelli müüdi 30 miljoni eest. Aga noh, Udinesel on muidugi õigus nõuda seda summat, mida nõutakse, aga seda juttu ma ei usu, et nad teda endale hoida tahavad - nende hoidmist nägime mõne aasta eest, kui nad Meistrite liigasse pääsemise järel pool edukast tiimist maha müüsid. Raha Pozzole meeldib.
Endiselt naeruväärne? Nõustun, et see summa oleks olnud liiga suur risk. Aga nüüd tõestatakse nädalast nädalasse, et väiksema summaga teda sealt ära kangutamiseks peab tulema mingi seebiooper a'la Cassano.

-e- 9 punkti ja 9 mängu - Udinese-Milan viimases voorus tiitliotsustajaks? :eek:

Tanel
23.04.11, 18:24
Udinese hooaeg ikka totaalselt koost lagunemas pärast vigastusprobleeme kahele ründajale. Täna sai selgeks, et Inler hooaja lõpuni ei mängi, sest tõsine ajupeeretus mehe poolt lõppes kohtuniku (lahja) headbuttimisega.

J.R.I.M
23.05.11, 00:40
Õnnitlused!
Suudaks Udinese oma satsi kuidagi koos hoida, siis oleks neid väga huvitav CL vaadata. Loomulikult juhul kui preliminary rounds idest edasi saadakse.

cannuman
23.05.11, 00:43
noh Sanchez läheb ilmselt nii või naa. Aga no vaatamata sellele saaks asja ilusasti teha. Saadud raha eest mitu uut kõva mängijat ja oleks nitsevoo.

cannuman
12.07.11, 15:50
bye-bye Sanchez, Inler, Zapata... Miski €50m peaks saama kokku!?!?!? Eks näis kuidas see investeeritakse.

eika
12.07.11, 15:55
Investeeritakse tundmatutesse ala Danilo (Palmeiras), Brkic (Vojvodina), Doubai (Young Boys), Sissoko (Espérance Sportive Troyes Aube Champagne) ja ülejäänud rahh jääb selleks, et nullis püsida.

orbitaaljaam
12.07.11, 17:08
Tra, sai ju räägitud, et mõttetu mansa, kes hooaja lõpus jälle laiali müüakse. edu.ee euroopa raisk.

AaviK
12.07.11, 17:10
wannabe Porto nagu

J.R.I.M
05.08.11, 14:21
Ja vastaseks loositi siis Arsenal. Ei no joppas.

eika
05.08.11, 14:26
Ega seal väga vahet ju poleks olnud, kas Arsenal või Bayern või Villar või Lyon- okei, Benfica ehk oleks veidi kergem vastane. Udi on (peale Di Natalet) kolme parima mängija eest ca 60 miljonit kätte saanud ehk nende eest makstud raha enam kui kümnekordistanud, CList mingi papi kätte saanud ja CLis edasipääs sellise koosseisuga olnuks nagunii pigem üllatusvaldkonda kuuluv.

Jasper
05.08.11, 14:31
Arsenal peaks nüüd aumehelikult Fabregasest loobuma.

count
05.08.11, 16:12
Ei ole seal midagi põdeda. Isegi ilma nende kolmeta on Arsenal täiesti võidetav. DiNatale teeb oma kohustuslikud 3 väravat ja kiatse peab ka piisavalt. Pole seal arsenalis ju ka kedagi peale fabregase, kes korralik pallur oleks? Rohkem usku omadesse ...

vendetta
05.08.11, 16:23
Näiteks RVP on sinu arust mingi mõttetu mees jah? Lootma ja uskuma peab kindlasti.... reaalselt on siiski suur ime kui Udi peaks Arsenalist jagu saama.

edit: pean nüüd veidike tuhka pähe raputama, Arsenalil ei saa ju ei RVP ega Nasri mängida ja Fab'iga on ka nagu ta on... ja kas mitte isegi mr Wenger ei saanud mingi bänni? Udi vist natuke kiirustas oma müükidega :D

Uuu
06.08.11, 12:54
Arsenal ju kindlalt edasi. Pudinese tegi seda mida kõik teadsid...See aasta tuleb seal fiorentiinega kuskil keskel madistada.

Barca-Freddy
06.08.11, 13:17
OT, aga mis sa Uuu vihkad ja mõnitad kõiki Itaalia meeskondi peale Lazio?

Meintz
06.08.11, 14:17
OT, aga mis sa Uuu vihkad ja mõnitad kõiki Itaalia meeskondi peale Lazio?

Õiged fännid ongi sellised

J.R.I.M
06.08.11, 14:42
Uuu ei saanud suureks kasvades armastust tunda. Nii lihtne see ongi. :D "Õige fänn" on päris naljakas seletus.

Uuu
07.08.11, 16:24
Kuulge vennad. Milleks ma pean pooldama meeskonda, kes sai oma 4. koha ja sõna otses mõttes müüs terve selle 4. koha välja võidelnud mootori maha. Arsenal sõidab neist üle ja niipalju siis super pudinesest. Tehakse mark täis nagu riomma eelmine aasta.
Lazio sai 5. koha ja peale Lichsteineri ei müüdud ühtegi tähtmängijat maha. Muslera asemel on Marchetti ja viimane mäng Clujiga näitab selgelt, et pole kaugel aeg kui Prandelli vana peeru bufffoni pingile veeretab. Isegi euroopa liiga kohaga meelitati kohale mehed, kes CL oleks oodanud.
Lakooniliselt, Udinese sai CL ja müüs ennast Serie-A keskmikuks, kes ei saa uue hooaja lõpus enam Euroopa Liiga kohtagi. Lazio sai 5. koha ja enam pole mõtet narrida lazialet kes Scudetto võitu loodab.
Aga te võite ikkagi olla mega aatelised fännid edasi....go udinese go....you can be the next riomma....8-1 kaotada oleks juba uus tase.

count
07.08.11, 18:37
Kuld huumor kuubis.
Udinese võidab Arsenali, ilma väga suure pingutuseta, see on fakt!
Litsikivi ja tähtmängja? hahahahahahahahhaha Muslera tähtmängja ? hahahahahahhahaha
"Isegi euroopa liiga kohaga meelitati kohale mehed, kes CL oleks oodanud. " ? kes? Klose? Kreeka tippliiga varumees Cisse? Jumal tänatud jah et Nazio nad ennem endale meelitada suutis , kui Real Madrid neile järgi lendas! Kuulsin et teil isegi väga vedas et Klose Barca pikalt saatis ja tunnistas et tahab enenm mängida Nazios ja võidelda uuesti CL koha välja, kui minna kohe loorbberitele puhkama.
Väga mõistliku jutuga mees Uuu :D
Lakooniliselt Nazio on jalgpalli häbiplekk ja Milano klubide lükata ja tõmmata 20 eurone l*ts! vat see of fakt
Lazio on 10+ hooaega istunud B liigas, vat see on fakt. Ja igakell Itaalia keskmik Udinese CL Itaalia hümni ümisemas , kui mingid amatöör ahvid, kes ennast "jalgpalluriteks" nimetada tahavad nii väga. Puhake jalga nüüd
GO UDINESE!!! Suutsite eelmine hooaeg selle vähesega Nazio sugustele ahvidele koha kätte näidata, ei ole probleemi ka konnaõgrditest neegritega!

jukss
07.08.11, 21:49
Udinese võidab Arsenali, ilma väga suure pingutuseta, see on fakt!

GO UDINESE!!! Suutsite eelmine hooaeg selle vähesega Nazio sugustele ahvidele koha kätte näidata, ei ole probleemi ka konnaõgrditest neegritega!
kõik ei ole Sinuga samal arvamusel:
Udinese Sporting Director Fabrizio Larini:"Arsenal were the strongest team in the draw, we must be motivated by the idea of facing such a prestigious side"
"It's an honour & a source of pride for us to face a team like Arsenal at the Stadio Friuli & measuring ourselves up at the Emirates"

Uuu
08.08.11, 02:10
bocky-cocky....on sinu pea sees oleva väikse hernega ikka kõik korras?

Jasper
16.08.11, 22:13
Arsenal peaks nüüd aumehelikult Fabregasest loobuma.

Tehtud. Aga siiski ...

pigilinnupilt.jpg

count
16.08.11, 22:34
arseanaal-rape vol.1 võib alata!
loogika kohaselt peaks Udinese suhteliselt ründavalt peale lendama, arvestades Asrenali tänast supper kooseisu, tuleb siit võtta maksimum , ennem kui konnad ennast täiendada suudavad... Udinese võit 3-1

Tanel
16.08.11, 23:33
Kui mängu avafaasi sitt kaitsetöö noortelt ja uutelt välja jätta, siis on päris hea vaadata. Ehk suudavad nüüd teisel poolajal vähemalt korra võrku ka sahistada.

Saarlane
17.08.11, 00:38
Armero on ulmenugis ikka seal vasakul äärel. Hea, et veel Juvega seostatud pole. Üldiselt oli mäng vinge ja lootust on. Samas Handanovic tegi ka vähemalt 1 supertõrje, nii et kaitsetööd tuleb veel parandada.

Uuu
17.08.11, 00:39
OLEKS pudinese oma tuumiku alles hoidnud oleks asi level. Nägin küll teise poolaja peaaegu, aga Arse on üle. Ja seda oligi karta. 1-1 korral oleks arsenal kodus pudinese hävitanud aga nüüd kaitstakse 1-0 edu.
Palju Õnne pudinese stuffile imelise mercato üle ja õnnitlused, et hoiate ikka Serie-A masti kõrgel nagu riomma eelmine aasta...ega muidugi ilan ja printer ka ei säranud.
Vaadates väsinud dinatale nägu võib aimata, et kahe suure turniiri peale vendadel jõudu ja jaksu pole....ühesõnaga neil vaevalt plaanis oligi edasi saada. Fail!!!!!!

Tanel
17.08.11, 00:41
Oijah. Mis valemiga Udinese seda väravat lüüa ei suutnud. Nüüd on vaja üpris kindlasti kaheväravaline vaja võtta... kipun arvama, et kuigi tänase põhjal oldaks selleks isegi võimelised, siis reaalsuseks see ei saa. Kahju, viiki olid kindlasti väärt.

Viimased 15-20 minutit andsid ka jalad tunda. Aga vähemalt esimese legi põhjal võib öelda, et ei kusetagi ennast täis nagu võis karta. Süsteemi on natuke muudetud, aga Badu, Pinzi ja Asamoah said suurepäraselt keskväljal hakkama. Noor kaitseliin kogus ka mänguga enesekindlust. Ma olen jätkuvalt seda meelt, et Benatia on tippklubimaterjal erinevalt lahkunud Zapatast.

Rein
17.08.11, 00:44
Pistke oma oleksid ühte pimedasse kohta ja siis imege võmpa peale.
1-0 on reaalsus, ilma oleksiteta.

Jasper
17.08.11, 00:50
Pistke oma oleksid ühte pimedasse kohta ja siis imege võmpa peale.
1-0 on reaalsus, ilma oleksiteta.

sama sitt, teine päev.

Uuu
17.08.11, 00:54
Samas pudinese harjutab meid varakult teadmisega, et uuel aastal on 3 CL kohta. Lazio, Milan ja Napoli

Panso
17.08.11, 01:10
Isegi kui CL-is ei mängi siis EL-is ju mängitakse, sellega seoses võiks Udinese oma rahad käiku lasta, kas või mõni kogenum vanamees kohale tuua Di Natale paariliseks kes väravaid löönud on, ala Crespo, Di Vaio vms. Mängitakse ju ikkagist euroopas.

See on see häda kui meeskonnad nagu Udinese ja Sampdoria esi 4 seas lõpetavad. Jäävad oma tuumikust ilma mercato ajal, ja siis on just see küsimus, et mis tegelikult on hooaja põhieesmärk. Rahasid ei kulutata või isegi kui kulutatakse, siis minimaalselt ja euroopas mängimine on rohkem boonus.

Seepärast Itaalia ongi saamas 3 CL meeskonna esindajaks.

Kasper
17.08.11, 01:40
Udinese mängis täna väga tehnilist ja huvitavat jalgpalli. Kiitus! Kahju, et väravat ei tulnud - seda vääriti ja see oleks asja veelgi huvitavamaks teinud.

R.Madridista
17.08.11, 03:50
Ilus mäng oli. Enim silma jäid Armero ja Asamoah Calcio mängijate poole pealt. Handanovic tegi ka lõpuminutitel hea tõrje ja hoidis meeskonna halvimast. 1:0 on hea seis kust jätkate.

sten21
17.08.11, 12:58
Ilmselt oli 1:0 siiski ebaõiglane ,aga jalgpallis loevad ikkagi väravad . Armero oleks pidanud selle 1-1 olukorra ära kõksama ja olekski korras. MA LOODAN et korduskohtumises mängib Udinese sama rõõmust ja head jalgpalli .

cannuman
17.08.11, 13:55
mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?

Maarek
17.08.11, 14:04
mis krdi nali see on, et kari Reali vendasid nüüd Udinese peale "märjaks läksid"?

Spaania liiga fännidel ikka hea meel, kui tugevad Briti tiimid "kogemata" nõrkade Serie A tiimide abiga varakult juba välja kukuvad :p

Rein
17.08.11, 14:16

Täie mõistuse juures inimene ei oleks ju kunagi Reali poolt. Eks alles olnud täiskuu ja järjest pimenevad õhtud tõid selle taas tugevamalt esile (vaimupuude siis).

Jasper
17.08.11, 14:45
retooriline küsimus? esimest korda nähti obv.

Uuu
17.08.11, 20:02
Loodame, et see pank kust real laenu võttis, et Ronaldo ja Kaka osta pankrotti ei lähe....siis hüppavad need peerurealid teile otse sülle.

MESSI.
17.08.11, 21:06
Kuna avastasin, et näen seda mängu telekast, siis otsustasin ka vaadata. Arsenal oli küll üle, kuid Udinese rünnakud olid suurepärased, ainult kui oli pall vaja väravasse kõksata, siis kaotati pea.. Aga no põnev mäng oli , sest koguaeg oli 1-1 seis õhus.;)

Jasper
24.08.11, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=yNERAXXkO60

Tanel
25.08.11, 00:15
Kaitseliin läks kahjuks teisel poolajal suvepuhkusele tagasi. Aga jah, ilusti mängisid, kahju, et Meistrite Liigas pole neid ja mingid Racing Genkid ja muud töllerdised on, aga loodetavasti minnakse Euroopa Liigasse võitma, mitte lolli mängima.

Ilmselt nüüd viimase 15 minutiga imet korda ei saadeta.

Uuu
25.08.11, 00:51
Täna pärastlõunal jõin tassi kohvi Uuu peakontori terrassil koos kodanik vendettaga. Arutasime Lazio tulevase hooaja positiivseid ja negatiivseid külgi ja suvist mercatot. Zarate lahkumine oli muidugi üheks teemaks. Kuid siis sai kell 2 ja maja ette jõudis suur ja särav Mercedes-Benz S500. Sõitsin siis nimelt Lennart Meri lennuväljale, et minna Rooma ja sealt härrade Manfedini, Makinwa, Lotito, Tare ja Klosega eralennukiga Udinesse, et sealset CL kohtumist Assrelina vaadata.
Kui seis oli 2-1 ja mängida oli jäänud 3 minutit irnusime kõik. Kas sellist Udinese paska me tahtsimegi. Kas see meeskond pidi Euroopas gängi panema? Meeskond on kõvasti nõrgem. Sealjuures Arsenalil on samuti mõõnaperiood ja palju vigastusi. Ühesõnaga Epic Fail ja dinatale on vaikselt soengukutiks hakanud...muud ei midagi.
Surusin ühel pisarais udine fännil kätt ja ütlesin eesti keeles "Situ pihku prill". Sõber makinwa ulatas mehele lahkesti ühe pizzakarbi. Ja nii me irnudes lennujaama poole sammusime.
Homme siis isiklikult koos Lotitoga rioma mängu vaatama. Küll homme hakkab alles nalja saama.

vendetta
25.08.11, 02:08
Tegelikult, mis on kurb (minul hakkas näiteks sümpaatsetest udi fännitaridest lausa kahju).. et Sanchezi rahakohvrite eest pole mitte mingitki mõistlikku plaani B ründesse soetatud. Denise kasutegur isegi liigamängus mingi tabeli tagaotsa meeskonna vastu kipub pigem sinna Mulderi ja Scully tegevusalale kuuluvat. Itaalias on ju selliseid mõnemilliseid ründajaid jalaga segada, kes vähemalt mingi taseme välja mängivad suht stabiilselt. Di Natale vigastus hetkel tähendaks Udinese hooaja läbikukkumist suure tõenäosusega. Vaja mitmel rindel rabeleda ja lihsalt jääda lootma, et keegi noortest äkki hakkab särama?

Panso
25.08.11, 02:42
Ei oska kah kommenteerida miks raha ei kulutatud, euroopas mängimine oli ju garanteeritud, küsimus kas EL või CL ja rahad on ju mõlemas, kuigi CL-s suuremad. Küsimus on pigem selles, et miks Udinese ei suuda stabiilsust leida. Skautide osas on nad Itaalias (tegelikult ka euroopas) ühed parimad kuna suudavad leida pidevalt häid mängijaid kes lähevad edasi ja Udinese saab ka kena kopika kätte. Kuhu need rahad siis lähevad? Või noh, tegelikult see vist ongi klubi põhieesmärk, osta odavalt mõni talent, väike makeover ja siis müüki, rahad lähevad kuhugi mujale, ja kordub sama. Nii mängitakse liigas ka ebastabiilselt, vahepeal ollakse CL-s kinni, ja siis peaaegu et kukutakse B-sse. Staare (serie a mõistes, kas või mõni vana peer nagu Mutu või Gila vms)ei saa vist juba seetõttu, et palku makstes ei tule klubisse enam piisavalt income ja Udinese särke ja nodi ostetakse vähem kui Milani-Inter jne, + väiksem kohtade arv staadionil jne jne jne. Ma eeldan, et Di Natale ja võib-olla see väravavaht on ainsad kes saavad nii enam-vähem ok palka, teised on küll kopikate peal seal vist.

Jasper
25.08.11, 09:24
Lugemist - http://swissramble.blogspot.com/2011/05/udinese-selling-their-way-to-top.html

orbitaaljaam
29.09.11, 23:00
Vaatasin euromängu vs Celtic. Pennudest 1-1 lõppskoor. Paljud põhimehed pingil ja di Natale üldse kodus (Selle artikli põhjal (http://www.football-italia.net/sep29r.html)). Esimene poolaeg oli suht nutune, teine see eest korralik vaatemäng. Sööt oli kiire ja täpne, rünnak toimis, mäng igati hoogne. Kokkuvõttes tundus et kutid ise resultaadiga rahul. Tabelis teine rida, Atleticoga võrdselt 4 punga.

cannuman
12.10.11, 02:11
Miks see teema lõhki pole veel postitatud?

fiorentina
12.10.11, 02:18
Miks see teema lõhki pole veel postitatud?

Sest Handanovici penaltitõrjetega on kõik harjunud, aga keegi ei teadnud, kui sitalt Vidic neid lüüa oskab :)

hofnar
12.10.11, 02:18
Udinese 4ever since 2011

Uuu
12.10.11, 02:20
Sest sa rikkusid selle jubeda algusega ära.

Udinesel siiski on üks super elukas seal väravas. Aitähh mees!!!!!

Jasper
12.10.11, 13:01
see väravavaht

oled nüüd nime selgeks saanud?

(jah, see käis mulle juba siis närvidele, kui see postitati. aga ma ei viitsinud ära märkida, sest Panso sai niivõinaa igas teemas hagu)

Maarek
20.10.11, 22:53
Tänase mängu viimaste minutite jälgimisest piisas, et mängu tipphetked ära näha :p
2-0 ja Udinese grupi liidriks :)

hofnar
20.10.11, 22:55
Tänase mängu viimaste minutite jälgimisest piisas, et mängu tipphetked ära näha :p
2-0 ja Udinese grupi liidriks :)

Vedas sul, ma vaatasin terve mängu. No nii kehva mängu pole vist pikka aega näinud, meeletult valesööte jne.
Tulemus aga korralik yee

d-fox
20.10.11, 22:56
Vedas sul, ma vaatasin terve mängu. No nii kehva mängu pole vist pikka aega näinud, meeletult valesööte jne.
Tulemus aga korralik yee

Teise mängu tulemus ka igati sobilik: 1-1 Rennes'i ja Celticu vahel.

Jasper
24.10.11, 18:25
Through their first seven games, Francesco Guidolin's team have conceded just a single goal and yesterday they held firm against a Novara side who had come into the game as the league's joint-top scorers so far this season. That would appear quite the departure for a team who became renowned last season for their swashbuckling and, at times reckless, attacking football though with Samir Handanovic between the sticks it ought not to come as so great a surprise.

Brilliance was not required of the Slovenian yesterday – though Novara did have more shots on target than their hosts – but few goalkeepers in any league have been in better form over the past 12 months. Although much was written about his aptitude for saving penalties last season – when he stopped a record-breaking six – few seemed to take much notice of the fact that last season he also went a league-best 704 minutes without conceding a goal of any kind at a key point of the season from February into mid-March.

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2011/oct/24/milan-lecce-serie-a

karl54
30.10.11, 01:59
Ma kuulsin, et Itaalia liiga parim ründaja teeb ka homme kaasa ja Udinese tõuseb teisele kohale, kahjuks Inter mängis nii sittasti ja jubentus jääb natukeseks ajaks liidriks.

karl54
30.10.11, 17:51
Esimese poolaja mängupilt on täitsa hea olnud, ainult kaks asja ajavad närvi - see kohtunik, kes roosadel omodel nii räigelt jõhkrutseda lubab ja kuradi võimaluste persse keeramine, seis võiks vabalt 3-0 olla, aga otsustavatel hetkedel tehakse väga huvitavaid otsuseid. Di Natale näitas nendele teistele wannabe suurtele staaridele, kes on Itaalia liiga võimsaim mängija hetkel. Võibolla Cavani 10. aasta pärast kui paugutab ka iga aasta 30 väravat tõuseb temaga ühele pulgale, aga mingid Tottid, kelle parimad ajad on ammu möödas ja yugoslaavia poisid ei ole temaga võrdväärsed.

Mask
30.10.11, 18:25
Mis küll ühe Manu fänni ja Itaalia jalgpalli vihkaja Udinese rüpesse tõukas? Aga muidu nõus. Udinese on väga sümpaatne meeskond. Tuletab ostupoliitika (kui ka veid mängustiili poolest - ründav ja silmale ilus vaadata) poolest meelde Lorient`d Prantsusmaalt (või Arsenali, Valenciat jne). Minu, kui üsna Itaalia jalgpalli kaugele inimesele, on veidi arusaamatuks jäänud, miks vanameister Di Natale koondises nii harva figureerib ja miks suuremad teda pole ära võtnud, kui mees nii stabiilselt hooajast hooaega väravaküttide edetabeli tipus või selle lähistel asub?

karl54
30.10.11, 18:38
Mis küll ühe Manu fänni ja Itaalia jalgpalli vihkaja Udinese rüpesse tõukas? Aga muidu nõus. Udinese on väga sümpaatne meeskond. Tuletab ostupoliitika (kui ka veid mängustiili poolest - ründav ja silmale ilus vaadata) poolest meelde Lorient`d Prantsusmaalt (või Arsenali, Valenciat jne). Minu, kui üsna Itaalia jalgpalli kaugele inimesele, on veidi arusaamatuks jäänud, miks vanameister Di Natale koondises nii harva figureerib ja miks suuremad teda pole ära võtnud, kui mees nii stabiilselt hooajast hooaega väravaküttide edetabeli tipus või selle lähistel asub?

No nagu sa ka ise mainisid, siis Udinese mängustiil on see mis meeldib, aga Itaalia koondis on ju valdavalt kaitsvalt mänginud, väljaarvatud nüüd viimased ajad ja vanameistrile pole väga sobinud ilmselt see stiil, eks koondise spetsialistid oskavad täpsemalt tagamaid rääkida. Praegu Rossi ja Cassano seal ees toimivad ka väga hästi, et pole mõtet teda koondisesse väga kutsuda, pigem las nooremad olla seal pingi peal.

Ja No väravaküttide tabeli eesotsas on ta ainult viimased hooajad olnud, ja ju siis suurklubid enam 30 ja vanemadi ründajaid väga ei soovi.

Tofoa
30.10.11, 23:47
Di Natale on koondises sitt olnud - teised jällegi ütlevad, et ta pole võimalust kunagi saanudki.

Francesco
31.10.11, 01:05

Kas see ületulek Manust Udinesesse toimus kohe pärast esimese 1-6 kaotust Cityle? Aga kui see on tõeline siis igatahes tere tulemast, tore näha et inimestele mõistus pähe tuleb! :)

atleticomadrid
03.11.11, 18:09
Tere tulemast Vicente Calderonile! I welcome you! 3p? meile? Why not dzentelmääns!

Francesco
03.11.11, 20:07
Hoidke Di Natalet kinni, Dominguez ja Courtois ei saa arugi kuidas poolajaks vanameistril hat-trick olemas on.

atleticomadrid
03.11.11, 21:40
Hoidke Di Natalet kinni, Dominguez ja Courtois ei saa arugi kuidas poolajaks vanameistril hat-trick olemas on.
Hähähähähähäää, nali naljaks, eks huumorit ole ka vaja

atleticomadrid
03.11.11, 23:21
Golaaazoooooooooooooooooooooolll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adrian Lopez!!!!!

karl54
11.11.11, 13:49
ma ei leia ühtegi lehekülge, kust saaks Serie a tabelit vaadata, kas keegi aitaks ja ütleks, kes liider praegu on?

Tofoa
11.11.11, 14:00
ma ei leia ühtegi lehekülge, kust saaks Serie a tabelit vaadata, kas keegi aitaks ja ütleks, kes liider praegu on?

Pärast 9. vooru oli Juventus. 10. voorus pole kõigil veel mängud peetud, tõenäoliselt endiselt Juventus.

cru
11.11.11, 14:10

http://www.soccerway.com/national/italy/serie-a/2011-2012/regular-season/

Tofoa
11.11.11, 14:12
http://www.soccerway.com/national/italy/serie-a/2011-2012/regular-season/

Oh, näe! Selle lingi kohaselt peaks Udinese liider olema. lol

Lambimees
11.11.11, 15:03

FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!
Serie-A liider!!!
Tuleb õigest kohast otsida

karl54
21.11.11, 19:37
Seekord saime siis parma käest 2-0 kaotuse, mängu ei näinud kahjuks, aga selle kaotusega jäime liidrikohast ilma.

Jasper
26.11.11, 00:47
hea klubi ja fänne tekib. ilus. karl54 näitab üllatavalt ilusat otsustusmeelt ja on premeeritud ilusa avatariga. näed selles välja täiesti intelligentne mittetroll. olgu su nädalavahetuses sama palju rõõmu kui Udinese meestel täna platsil.

#ülipuinereedejätkub

karl54
26.11.11, 00:53
Nojaa, see võit oli küll nüüd väga magus, enne Di Natale väravat, ei paistnud seda võitu kuskilt tulevat, väga võrdne mäng oli. Aga nagu öeldakse - tugevam võttis oma.

vendetta
26.11.11, 01:00
Toto ''Kerlon'' Di Natale!!! :)
Teenitud võit ja esikoht vähemalt Lazio-Juventus mänguni. Plaan B nimega Torje jäi veel tagavaraks.

Francesco
26.11.11, 09:10
Palju õnne! Udinese oli parem meeskond eile, ja Di Natale on super. Mõru maitse on suus, ei saagi nüüd aru kas see on õllest või kaotusest.

Jasper
28.11.11, 18:08
Opta Sports
87% - Samir Handanovic has recorded the highest save pecentage so far in this Serie A season, 87%. Security

https://twitter.com/#!/OptaPaolo/status/141170129101799424

Tamzu
04.12.11, 00:51
Palju Õnne võidu puhul! Esimesel poolajal me omasid ära ei löönud ja Teie teisel võtsite oma. Teie ründajatel parem realiseerimis protsent kindlasti! Paha tunne on, sest meil oli punkte vaja. Kuid kui ise ei löö, lüüakse Sulle!

karl54
12.12.11, 01:09
Täna tuli siis järjekordne võit ja kuna Milan võitles endale Bolognast ühe punkti, siis kannatab olla natuke aega tabeli liider, kahjuks Juve mängib omme mingi pedevõistkonnaga, kelle vastu punkte kaotada on suht võimatu. Muide Di Natale lõi jälle värava.

atleticomadrid
13.12.11, 22:04
kahjuks Juve mängib omme mingi pedevõistkonnaga, kelle vastu punkte kaotada on suht võimatu.

Oh sind kurja kurja meest !

Francesco
13.12.11, 22:56
Karoliina14 kuule, mis pärast seda tegid kui ManU välja kukkus? Nutsid isa "süles" ennast magama? Säh sulle pedevõistkonda väike tüdruk.

Tanel
15.12.11, 22:25
Udinese: Handanovic; Benatia, Danilo, Ekstrand; Basta, Badu, Asamoah, Doubai, Armero; Abdi; Di Natale

http://troll-face.ru/static/images/obama_not_bad.png

Maarek
15.12.11, 23:55
Viigivärav lisaminutil oli magus :)
Teisel poolajal tempot hoida ja peaks hakkama saama küll.

Maarek
16.12.11, 01:00
No krt, jäi mulje, et jalgpallijumal keeras teisel poolajal ikka Udinesele selja. Ei saa olla niipalju ebaõnne.
Vähemalt ekraanigraafika näitas, et Cha-Du-Ri sai 2 kollast :p
Kui oleks see käsi ka karistusalas Udinese vastu lõpupoole ära vilistatud, siis oleks ikka täispauk olnud.

karl54
16.12.11, 01:08
Karoliina14 kuule, mis pärast seda tegid kui ManU välja kukkus? Nutsid isa "süles" ennast magama? Säh sulle pedevõistkonda väike tüdruk.

Säh jah, eks Juve punktide kaotus tabeli keskmiku vastu on suht meeldivus.

karl54
16.12.11, 01:11
Tihedavõitu aeg on praegu, pühapäev peab sama koosseis juba Lazio vastu müttama ja kolmapäev tuleb kodus Juvele koht kätte näidata. 4 punkti oleks täitsa rahuldav.

Francesco
16.12.11, 01:58
oot oot lazio ja juve ei mängi ju manchesteri vastu?

mine sinna http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?4673-Manchester-United-FC tagasi.

Uuu
16.12.11, 11:42
Branco...kusjuures Manu võib Lazio vastu mängida. Täna 14.00 võib see reaalsuseks saada.

Francesco
16.12.11, 13:29
Branco...kusjuures Manu võib Lazio vastu mängida. Täna 14.00 võib see reaalsuseks saada.

Jah, ise loodan ka seda, aga mitte pühapäeval :D

Jasper
16.12.11, 13:57

mine sinna http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?4673-Manchester-United-FC tagasi.
inimene areneb + teeb ilusa valiku ja see on sinu vastus. son, im dissapoint.

Francesco
16.12.11, 14:02
inimene areneb + teeb ilusa valiku ja see on sinu vastus. son, im dissapoint.

Kui see arenemine oleks tõeline, oleks ma kahe käega poolt ja embaks ka teda selle eest, aga ma ei usu seda bullshiti, võib-olla ma olen liiga skeptiline aga lihtsalt ei usu!

Eriti veel kui vahetatakse oma lemmik klubi peale kaotust rivaalile, kahepersega inimestel ei ole minu silmis Itaalia meeskondade fännamisel asja. Need jäägu ikka Inglismaale.

karl54
16.12.11, 14:44
Kui see arenemine oleks tõeline, oleks ma kahe käega poolt ja embaks ka teda selle eest, aga ma ei usu seda bullshiti, võib-olla ma olen liiga skeptiline aga lihtsalt ei usu!

Eriti veel kui vahetatakse oma lemmik klubi peale kaotust rivaalile, kahepersega inimestel ei ole minu silmis Itaalia meeskondade fännamisel asja. Need jäägu ikka Inglismaale.

Eu, mulle meeldib Itaalia liiga, aga enamus klubid on väga peded (nimesid ei nimeta, muidu keegi solvub äkki jälle). Igastahes Udinese on mulle juba pikka aega meeldinud ja Di Natale on super äge. Ja ilma lemmikuta oleks vähe igavam jälgida liigat ju?
Francocco sa oled lihtsalt kade vist, et Udinese on mingi 10 miljonit korda ägedam ja parem klubi kui mingi Roooma, mingi lambise treeneriga, kes arvab, et suudab Roomast sama tugeva tiimi teha kui Barca B meeskond.

karl54
16.12.11, 14:48

Kumbki Mänchester ei mängi nende vastu.

Francesco
16.12.11, 15:12
Eu, mulle meeldib Itaalia liiga, aga enamus klubid on väga peded (nimesid ei nimeta, muidu keegi solvub äkki jälle). Igastahes Udinese on mulle juba pikka aega meeldinud ja Di Natale on super äge. Ja ilma lemmikuta oleks vähe igavam jälgida liigat ju?
Francocco sa oled lihtsalt kade vist, et Udinese on mingi 10 miljonit korda ägedam ja parem klubi kui mingi Roooma, mingi lambise treeneriga, kes arvab, et suudab Roomast sama tugeva tiimi teha kui Barca B meeskond.

Kade ? :D Mulle väga meeldib Udinese! SINA ei meeldi. Nii lihtne see ongi.

karl54
16.12.11, 16:10
Kade ? :D Mulle väga meeldib Udinese! SINA ei meeldi. Nii lihtne see ongi.

Kheedi, kaks klubi ei tohi meeldida ju?

atleticomadrid
16.12.11, 16:15
Francocco

Francesco Coccohttp://u.goal.com/13400/13438hp2.jpg

orbitaaljaam
21.12.11, 15:32
If Udinese win tonight, they'll finish the solar year with 77 points. Only Milan, with 80, would have done better.

Francesco
23.12.11, 23:10
Wall Street Journali järgi on Antonio Jõuludest paremad värava lööjad ainult Ronaldo ja Messi. Vägagi võimalik ;)

orbitaaljaam
24.02.12, 00:06
http://www.madtomatoe.com/wp-content/uploads/2011/03/Facebook-Like-Button-big.jpg

karl54
09.03.12, 03:35
Kheedi me saime täna euroopa liigas pähe, Manu ja shitti said ka pähe, nii et lamp, kodus võidab ära.

Tamzu
09.03.12, 19:06
Tehke teise mänguga vigade parandus! :D

Mehhakas
12.03.12, 11:28
No johaidii, Novara k2est ikka aanusesse ju ei saa!!!

Tamzu
12.03.12, 18:37
No johaidii, Novara k2est ikka aanusesse ju ei saa!!!

Nagu näed! Saadakse...ja nii need kõrged kohad maha mängitakse!

Tanel
21.04.12, 20:51
Udi toodab Chievo vastu üsna suurt paska praegu, aga Handa tõrjus järjekordse penalti. Ulme. Ise andis küll ära, aga siiski.

karl54
06.05.12, 20:58
Jee Meistrite Liiga on Udiense oma.

ericbana
06.05.12, 20:59
Kas Catania võõrsil on nii lumme kusta siis?

karl54
06.05.12, 21:35
Viigist piisab õnneks, lazio on pasa.

Solfice
06.05.12, 22:42
Igatahes pigem Udi kui Lazio. (Y)

Uuu
07.05.12, 00:45
Olge rahulikud. Iga normaalne inimene saab aru, et ennem Lazio kellel on uksetaga järjekord sisse tulemiseks, kui pedenese kes müüb ennast tühjaks ja üleminekumängudes saab inglise või saksa klubilt tala ja kogu muusika.

karl54
14.05.12, 01:27
Haha imege kõik peeniseid - Udinese sai meistrite liigasse, see aasta saab vähemalt alagruppidesse ka ja Eos, kõik räägivad et Udinese ostetakse tühjaks, kes siis? Meil on üks jumal meeskonnas, kes on 10 000 korda coolim kui mingi libajumal Totti, kes on ainult Rooma koerade arvates sama hea kui Messi aga tegelikult võiks koos Maksim Gruznoviga Transi duublis koni kimuda ja narvas naisi sebida. paar head meest veel aga neid võib asendada serbia ja kolumbia liiga vendadega, tähtis on meeskond, mitte mängijad - ja kui meeskonnas on veel jumal ka olemas, siis pole sittadel serie b asjadel nagu Rooma mansad ja Interil mõttet ülbama tulla.

Uuu
14.05.12, 01:31
Ole rahulik. Ma tõesti Serie-A nimel loodan, et need peded saavad põhiturniirile. Lazio või Napoli oleks pidanud 3. lõpetama. Lazio number 1 vigastustega meesond ja Napolil on üks jobu tropp treeneriks, kes tuleks lahti lasta.

karl54
14.05.12, 02:16
Ole rahulik. Ma tõesti Serie-A nimel loodan, et need peded saavad põhiturniirile. Lazio või Napoli oleks pidanud 3. lõpetama. Lazio number 1 vigastustega meesond ja Napolil on üks jobu tropp treeneriks, kes tuleks lahti lasta.

Lazio ei oska treenida, et kõik vanamehed kogu aeg vigased või mäluspeaga kukuvad tantsusaali treppidel? Napoli on sitt - keskendume meistrite liigale ja liigas amatöörsatside vasti ei vinna mängida ja ei saa ikka veerandfinaalidesse, on ikka väga lamp - pealegi kui Pandev on nende arust parem kui Lavezzi, siis ei tahagi sellist sittta euroopasse häbi tegema.

Uuu
14.05.12, 11:00
Saage põhiturniirile ja siis vaatame edasi.

merda pedenese!!!

Mehhakas
14.05.12, 11:17
Pudinese on ju suur nali, muuvad parimad pojad maha ja jalle kellad....Fuck, isegi Cesena tooks Itaaliale CL's rohkem kasu, kui Pudinese elus seda teeb.....

atleticomadrid
14.05.12, 11:35
3 koht peab eelvoorus ka mängima ?

eika
14.05.12, 11:45
Pudinese on ju suur nali, muuvad parimad pojad maha ja jalle kellad....Fuck, isegi Cesena tooks Itaaliale CL's rohkem kasu, kui Pudinese elus seda teeb.....
Alexis+Zapata+Inler läksid ja saadi liigas sama hästi hakkama nagu eelmisel aastal. Ja arvestades seda, et Udil olid sel hooajal laenul Cuadrado, Muriel, Denis, Candreva (pole küll kindel, kas nende meeste puhul oli äkki mõni laen+ostuõigus temaatika, aga siiski), kes kõik paugutasid korralikult ja kindlasti on sihikul veel põnevaid mängumehi, siis peaks meeskond järjekordsed lahkujad ka üle elama.

Oluline on vaid Handa hoidmine (kuigi ka temale võidakse asendaja leida) ja Totò übervorm (kahtlen, et suudab hoogu hoida. kuid seni tundub, et see mees ei väsigi).

l`edit
Muidugi probleemiks on see, et Udi kõik viimased hooajad on alanud olematu kokkumängu tõttu väga üle kivide ja kändude. Meistrite Liiga perspektiivis on see ehk probleem, kuid kui suurliigade tiime suudatakse vältida, siis ei tohiks see liiga suur probleem olla.

Uuu
14.05.12, 14:33
eika-rubeni jutt täitsa õige. Olin minagi üllatunud, et Pedenese ära ei vajunud. Aga usun, et kuna see hooaeg lahkub samuti 2-3 võtmemängijat siis uuel aastal enam nii hästi ei lähe.
Loodetavasti Candreva jääb Laziosse. Kas mängumeheks või back-upiks, aga mina ostaksin ta välja selle kopika hinna eest. Suudab trikke teha küll.

eika
14.05.12, 14:51
seesuvine müügilist võib ehk isegi pikem olla, kui eelmisel aastal. vähemalt seltskonnal Isla, Asamoah, Benatia, Armero(, Handanovic) peaks ainuüksi Itaalias kõvasti huvilisi olema. Nendest Isla on asendatav Cuadradoga(/Bastaga); Asamoahile peaks ehk isegi tiimisiseselt kedagi peaaegu samaväärset leidma; Benatia vast nii übertäkk polegi, et igatsema peaks; Armero asendajaks võib mööndustega olla ka Pasquale(/või Cuadrado või Basta) ja erinevaid laenukollkiipreid on Udil nii palju, et ehk mõni mõistlikvend vajadusel ikka leitaks.

Võtmeküss oleks pigem uue Alexise leidmine, kes sel hooajal jäi leidmata (Torje oli mingi haip-feil; Fabbrini põnev noormängija, aga päris paugutajat temast ei paista olevat ja muu kamp eesotsas Frodo Floresega on selline Serie A taguotsa tase). Totò vedas sel hooajal meeskonna ründemängu peaaegu üksi ja MILLALGI peab mehe hoog raugema. No lihtsalt peab.

Uuu
14.05.12, 15:06
Toto vast jääb ikka Pedenesesse ja usun, et tal on veel püssirohtu veel üheks suureskooriliseks hooajaks.

Halb ründaja
19.06.12, 19:39
Pozzod tahavad Watfordi ära osta, et Inglismaale tütarklubi saada. La Ligas on neil Granada juba olemas, kuhu ka suurem hulk mängijaid saadetud oli eelmine hooaeg. Iseenesest päris asjalik plaan.

Halb ründaja
30.06.12, 14:23
Ostetigi ära siis Watford.

orbitaaljaam
16.07.12, 17:26
Linn andis uue straadioni ehitamiseks OK. Oli ka aeg. See Udinese kõle, tühi monstrum on üks kohutavamaid Serie A-s

cannuman
23.08.12, 01:16
Paari aasta tagusest Udinesest pole suurt enam järgi, aga ehk võtavad siiski CL alagrupi koha ära.

Esimene kvalifikatsioonimäng võõrsil 1-1 Braga vastu. Udinese vperjod!

Tamzu
23.08.12, 07:54
Alagrupile pääs oleks juba Udinesele võit ja rahaline süst ka. Nii,et jääb lootma,et suudetakse jalad kõhu alt välja võtta!

Meintz
29.08.12, 00:00
Okei, ruttu GIFi Armerost!!!

ericbana
29.08.12, 00:00
Okei, ruttu GIFi Armerost!!!

+10000.

lorenzo
29.08.12, 00:28
noh nüüd järgmine gif

budu
29.08.12, 00:31
Pole ammu nii naljakat mängu näinud :D

dontastik
29.08.12, 00:32
http://gif.mocksession.com/wp-content/uploads/2012/08/SYNCHRONIZED-DIVING.gif

Tamzu
29.08.12, 00:34
Jalka või komöödia?

budu
29.08.12, 00:36
Jalka või komöödia?

Kaldub teise variandi poole hetkel

cannuman
29.08.12, 01:25
Kuradi niggad. Fakkjuuuu.

Halb ründaja
29.08.12, 01:25
No oli vaja sellist penaltit proovida....

Portugal läheb meist mööda nüüd.

lorenzo
29.08.12, 01:29
olgem ausad, Braga oli parem. isegi võõral väljakul

Tanel
29.08.12, 01:31

Meist?

Lorenzoga nõus, Braga oli parem.

Serie A kaitseks võiks muidugi öelda, et see Udi ei jõua CL'i kohtadele isegi ligilähedale sel aastal. :)

dontastik
29.08.12, 01:45
Maicosuel ja tema panenka penalti :D

dontastik
29.08.12, 02:00

Veel mitte.

The ranking
1. Spain - 73.239
2. England - 69.320
3. Germany - 64.043
4. Italy - 51.731
5. Portugal - 50.001
6. France - 49.083

Francesco
29.08.12, 06:52
Ah tõmmaku putsi terve see amatöörmeeskond, Serie C1 on paras neile mudameestele harjutamiseks. Pedekari rsk ma ütlen.

Tamzu
29.08.12, 07:23
Väga nõrk..müüd küll mehi maha, aga teati ju,et sellised mängud ees. Oleks pidanud täiendusi tooma. Nüüd mingi aeg vaikus nende poolt.

karl54
29.08.12, 09:07
Ah tõmmaku putsi terve see amatöörmeeskond, Serie C1 on paras neile mudameestele harjutamiseks. Pedekari rsk ma ütlen.

Samas Roma ka poleks Bragale ära teinud ja paras teile ja Interitele, et nii haledad eelmine aasta olite. Tammeka võib kka iga aasta öelda - me oleks euroopas paremini esinenud kui Trans, aga näe järgmine aasta on Trans ikka euroopas. See aasta äkki saate esikolmikusse? ja näitate ise klassi- Kuigi oleme ausad praegune sats teil hui saab meistrite liiga kohale.

cannuman
29.08.12, 10:12
Linde ära põrka. Pane Mänks eelringi, saab ka kotid sappa kui mingi Basel vastu tuleb.