PDA

View Full Version : Roy Keane

AlwaysRed
17.06.05, 14:59
Minu arvates igati tegija vend. Peale karjääri lõpetamist saab loodetavasti temast edukas peatreener. Suur võitleja, eeskuju nii platsil kui väljaspool seda.

skint
17.06.05, 15:06
Algselt postitas /Romaldo/

...eeskuju nii platsil kui väljaspool seda.

Ei tunne teda, räägi lähemalt!:)

mcnamara
17.06.05, 15:09
Lubage ma protesteerin! Roy Keane\'i ühelegi ontlikule inimesele eeskujuks seada ei saa. Olgu ta oma klubis mis ta on, aga mehe käitumine 2002. aasta suvel ja Iirimaa koondisest minemakõndimine ütlesid minu jaoks selle mehe kohta kõik, mida vaja.

AlwaysRed
17.06.05, 15:12
kui ma õigesti mäletan oli peatreener McCarthy samuti selles tülis süüdi

rohelineKonn
17.06.05, 15:13
roy \"i hit him fucking hard\" keane\'i mõtled või?

eston maravilha
17.06.05, 15:21
mulle roy keane meeldib

mcnamara
17.06.05, 15:56
Algselt postitas /Romaldo/

kui ma õigesti mäletan oli peatreener McCarthy samuti selles tülis süüdi

Meie armas foorum tegutses ka kolm aastat tagasi täie hooga. Niisiis palun:

Algselt postitas Fazz

BBC uudistes ütles, et Iiri koondis teeb kohe pressika, kus teatatakse, et Roy Keane on koju saadetud. Vaene Eire :doh:

Nüüd siis ka kodukal uudis üleval \'Keane sent home\':
http://news.bbc.co.uk/sport3/worldcup2002/hi/team_pages/rep_of_ireland/newsid_2003000/2003681.stm

http://news.bbc.co.uk/media/images/37975000/jpg/_37975069_keaneiran.jpg

Link töötab endiselt. Mine ja otsusta ise. Mina tegin toona selles asjas kindla valiku.

eston maravilha
17.06.05, 16:01
mulle mick mccarthy ei meeldi

dreyd
17.06.05, 16:17
minu jaoks on Keano vastuoluline isiksus, pahad küljed on macca juba osaliselt välja toonud, kuna olen patrioot, siis...., teiseks käitub kohati mõtlematult, näiteid teab igaüks. Samas plussid-selliselt nagu tema platsil vastast heas mõttes hakib on minu arvates imetlusväärne domineerimise viis, sinna juurde ka psühholoogiline surve ning oma meeste innustamine.

Nii et ühe käega respekti ja teisega sheimi

eston maravilha
17.06.05, 16:20
aga sulli ja feimi?

SleepWalking
17.06.05, 16:43
huvitav, kas fitti imestab, kui näeb, et ma polegi siia postitanud? või kas imestab, kui näeb, et ma pole seda postitanud, mida ta ootas?

fitti
17.06.05, 17:00
ma imestasin päev läbi igasugu müstiliste tehniliste probleemide üle hoopis.

OOOOH ROY KEANE IS MAGIC, HE WEARS A MAGIC HAT!
AND WHEN HE SAW OLD TRAFFORD, HE SAID I FANCY THAT!
HE DIDNT SIGN BLACKBURN OR ARSENAL CAUSE THEIR SH*TE!
HE SIGNED FOR MAN UNITED CAUSE THEYRE F*CKING DYNAMITE!

eston maravilha
17.06.05, 17:04
ära liiga valjult laula, malcolm saab sellest laulust innustust ja muudab klubi nime manchester dynamite\'iks.. nagu ameerikas

mjkk
17.06.05, 17:22
mul on kodus film \'roy keane - as i see it\' - veel vaatamata, aga parandan selle vea peagi... keane kui isiksus ja mängija pakub mulle veidral kombel suurt huvi.

Jaan
17.06.05, 20:00
Algselt postitas mjkk

mul on kodus film \'roy keane - as i see it\' - veel vaatamata, aga parandan selle vea peagi... keane kui isiksus ja mängija pakub mulle veidral kombel suurt huvi.

Meditsiinilistel põhjustel, ma loodan.

Sir. Nuutu
18.06.05, 00:28
mulle kah ta meeldib

mt013
18.06.05, 10:45
keane on hea mämgija...mis muud ta kohta ika öelda...:P

kanchelskis
20.06.05, 19:06
no mis siin ikka muliseda,vend on juba 11 aastat põhis!!!tõeline hingega pallur.on ainult üks KEANO!

skint
20.06.05, 19:19
I have heard that Andrei Kanchelskis has been training with Albion. He is going to sign a 3 month contract soon... soon... soon...

Oijaah, olid ajad. Aitäh sulle meelde tuletamast, kallis uus foorumikasutaja kanchelskis:) Tere ka!

Teemasse ka: Keano meeldib mulle vähem kui Deano!

_manutd_
20.06.05, 23:42
The Legend:õnnelik:

keane16
24.06.05, 13:49
Iiri koondisest tõmbas ta minema sellepärast, et koondise eelvalmistused MM-iks olid väga halvad. Jalgpalliväljak kus treeniti oli kive täis, treeningud olid halvasti korraldatud, ja see oli alles üks väike osa paljudest asjadest, ja kui ta McCarthyle seda mainis ei tehtud selle jaoks mitte midagi et mingil määral treeninguid tõsisemalt võetakse, mis lihtsalt ajas Keane\'i täitsa närvi lõpuks. Nagu Keane ütles \"Fail to prepare, prepare to fail\"

Keane\'i ja Haalandi sõda algas juba eelmises mängus nende kahe vahel.
Eelmises mängus kui Keane ja Haaland kohtusid, sai Keane vigastada ning lamas maas ja oigas valust, siis tuli Haaland ta juurde ning virises \"Ära teeskle kuradi filminäitleja\". Hiljem selgus, et Keane peab selle vigastuse pärast eemal olema jalgpallihooaja lõpuni mis oli päris mitu mitu kuud.
Kes Keane\'i teab ja on jälginud pikemat aega, siis teab et ta on vaevalt selline mees kes teeskleb ja mängib näitlejat, ja sellepärast tuli ka kättemaks Haalandile.
Ma ei ütle et see õige tegu oli, aga et mõista tema tegusi peab mõistma meest ennast, nii et mingi psühhopaat ta ei ole!
Lisan ka veel selle fakti, et Keane oma teoga EI lõpetanud Haalandi karjääri, see on kindlaks tehtud arstide poolt ja Haalandi enda. Paljudele meeldib siiamaani süüdistada Keane\'i, Haalandi karjäärilõpetamises.

Ma ei loodagi, et need kes MANU vihkavad mõistavad või tahavadki mõista Keane\'i, selle info tõin välja nendele kes lihtsalt ei tea asjast midagi vaid loevad mingeid kommentaare ManU vastaste poolelt, et Keane on psühhopaat ja blah, blah, blah.

AlwaysRed
24.06.05, 14:26
Algselt postitas keane16

Iiri koondisest tõmbas ta minema sellepärast, et koondise eelvalmistused MM-iks olid väga halvad. Jalgpalliväljak kus treeniti oli kive täis, treeningud olid halvasti korraldatud, ja see oli alles üks väike osa paljudest asjadest, ja kui ta McCarthyle seda mainis ei tehtud selle jaoks mitte midagi et mingil määral treeninguid tõsisemalt võetakse, mis lihtsalt ajas Keane\'i täitsa närvi lõpuks. Nagu Keane ütles \"Fail to prepare, prepare to fail\"

Keane\'i ja Haalandi sõda algas juba eelmises mängus nende kahe vahel.
Eelmises mängus kui Keane ja Haaland kohtusid, sai Keane vigastada ning lamas maas ja oigas valust, siis tuli Haaland ta juurde ning virises \"Ära teeskle kuradi filminäitleja\". Hiljem selgus, et Keane peab selle vigastuse pärast eemal olema jalgpallihooaja lõpuni mis oli päris mitu mitu kuud.
Kes Keane\'i teab ja on jälginud pikemat aega, siis teab et ta on vaevalt selline mees kes teeskleb ja mängib näitlejat, ja sellepärast tuli ka kättemaks Haalandile.
Ma ei ütle et see õige tegu oli, aga et mõista tema tegusi peab mõistma meest ennast, nii et mingi psühhopaat ta ei ole!
Lisan ka veel selle fakti, et Keane oma teoga EI lõpetanud Haalandi karjääri, see on kindlaks tehtud arstide poolt ja Haalandi enda. Paljudele meeldib siiamaani süüdistada Keane\'i, Haalandi karjäärilõpetamises.

Ma ei loodagi, et need kes MANU vihkavad mõistavad või tahavadki mõista Keane\'i, selle info tõin välja nendele kes lihtsalt ei tea asjast midagi vaid loevad mingeid kommentaare ManU vastaste poolelt, et Keane on psühhopaat ja blah, blah, blah.

ja pealegi tunnistas ta ju üles autobiograafias et tahtis vigastada Haalandit...minu mäletamist mööda sai ta päris pika karistuse selle eest

Warren
04.12.08, 20:02
Roy pani ameti maha. Kuhu järgmisena?

Grinch
04.12.08, 20:37
Roy pani ameti maha. Kuhu järgmisena?

Kaljusse.

Ma ei suutnud vastu panna. :o

Warren
04.12.08, 20:46
Kaljusse.

Ma ei suutnud vastu panna. :o

Arvata on :D

eston maravilha
04.12.08, 22:00
ja ongi hea teema persse keeratud!

Tofoa
04.12.08, 22:34
ja ongi hea teema persse keeratud!

Ei läinudki budukat vaja

budu
05.12.08, 00:39
Ei läinudki budukat vaja

kle mina annan igale teemale vaid värvi juurde,nuusuta tüüp parem oma sokke!!!!!!!!

kuuraa
05.12.08, 00:43
Ei läinudki budukat vaja

njaa ega sa ise ka vähem ei virele.

taku*
05.12.08, 20:39
devil nägi ükskord roy keane amigo juures.

wal
11.12.08, 18:47
Kui lugeda ülevaltpoolt, siis päris huvitavad saatuse keerdkäigud. Keane võttis hiljem üle McCarthy endise klubi ning jalutas taas minema.

budu
23.04.09, 13:57
Nüüd seisab siis ees missioon Ipswich Town premieri tõsta.Roy saab tõestada oma treeneri talenti

Wingback
23.04.09, 14:11

Devil ongi Roy Keane

lest68
23.04.09, 17:08
traktorist

budu
07.01.11, 11:56
Roy siis tänasest täiendab inglismaa töötute nimekirja

umbadapopp
07.01.11, 12:12
tal polegi vaja tööd teha, karjääriga korralik teenistus teenitud

Saarlane
07.01.11, 12:15
Roy siis tänasest täiendab inglismaa töötute nimekirja

Aga äkki on ta Suurbritannia töötukassa Iirimaa osas kirjas?

ChelseaFC
07.01.11, 12:26
Aga äkki on ta Suurbritannia töötukassa Iirimaa osas kirjas?

Tra mees need on 2 eri riiki

Saarlane
07.01.11, 13:56
Nagu Saaremaa ja Hiiumaa?

JanK
07.01.11, 14:05
Tra mees need on 2 eri riiki

double

budu
07.01.11, 14:28
Nagu Saaremaa ja Hiiumaa?

Saaremaa ja Hiiumaa on VälisEesti,Võru ja Põlvamaal elavad mägieestlased!ida virukad on meelest läinud

-thierry-
07.01.11, 16:37
Äkki nad mõtlesid Georg Parim I kodumaad?

taku*
07.01.11, 17:14

jah nägi