PDA

View Full Version : pallid

kaala
17.06.05, 22:22
mõne kuuga või aastaga läbi saavad pallid pole kuigi tark osta. Oleks nagu midagi paremat ja vastupidavamat vaja. Select pallid pidid head olema? Millised on vastupidavamad? Mis on head? Räägi oma kogemustest jne.

Karla
17.06.05, 23:13
Nike total 90 tegija pall.Kolm viimast palli kõik Totalid olnud.
Ma täpselt ei tea kui kaua vastu peavad,sest ma ostan aastas ikka mingi 3-4 palli.
Aga muidu Totalit soovitan küll.Hind ka päris odav200-400 võivad maksta.

cannuman
17.06.05, 23:41
Mul ka see TOTAL90. 249 mingi soodukas, muidu vist 399 või 449. Igatahes hea pall, pommi hea lüüa, keerutada veidi raskem kui pehmete treeningpallidega, kuid siiski hea. SOOVITAN

kaala
17.06.05, 23:46
well, korralik pall võiks ikka 4-5 kesta;)

Karla
17.06.05, 23:52
Algselt postitas kaala

Sellist küll pole olemas:sega11:

don
18.06.05, 01:36
need total 90 pallid on päris korralikud jah...suht odavad ka. väga hea on select \"super brilliant\" ja see kestab ka mingi 3 a küll, võibolla rohkemgi. oleneb kasutamisest ka...;)

siimsorokin
18.06.05, 01:53
Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaala
Sellist küll pole olemas:sega11:

Ära aja jama. On küll. Muidugi, kui osta 300-400 kroonine pall, siis ei pea see üle hooaja vastu eriti. Kui tahetakse korraliku palli siis tuleb selle eest ka umbes 1000-1500 krooni maksta. Ise soovitaks Uhlspordi palle või siis Selecti omasid. :) Kõik, mis sinna hinnaklassi kuuluvad peaks head ja vastupidavad olema. :)

marcello
18.06.05, 10:01
4-5 aastat?
Pall on ikka löömiseks,mitte silitamiseks.
Anna see 1500 pall kolmanda liiga satsile kes kaks korda nädalas trenni teeb ja üle nädala kodumängudes seda palli kasutab siis kestab 2 või maks. 3 aastat!

taku*
18.06.05, 10:48
kõik kiidavad siin neid odavaid nike palle... minuarust on need täielikud pasad. jube kähku lähevad vormist välja ja muutuvad kergeks. mõttetud. parem kahesaja raha eest osta need odavad adidase jurakad... need asjalikumad.

Karla
18.06.05, 12:05
Algselt postitas taku*

kõik kiidavad siin neid odavaid nike palle... minuarust on need täielikud pasad. jube kähku lähevad vormist välja ja muutuvad kergeks. mõttetud. parem kahesaja raha eest osta need odavad adidase jurakad... need asjalikumad.

Need odavad adi omad lähevad hästi kergesti katki.
´Üks sõber lõi palli täiega latti, siis kohe tuli palli sisse auk:P
Tegelt läheb total päris ruttu pasaks ära,sellepärast ma ostangi aastas palju totaleid;)

2mSööt3mMööda
18.06.05, 12:39
select brillud :r66m7:
keegi äkki oskab mind nende hindade koha pealt valgustada?

zipo
18.06.05, 17:22
tramont ei tea kas õieti kirjutasin
aga väga hea pall meil on tramondid trenni pallid juba mittu aastat ja ei ühtki auku:)

gamer
18.06.05, 20:49
Algselt postitas daywalker

select brillud :r66m7:
keegi äkki oskab mind nende hindade koha pealt valgustada?

Bensport müüb 1099

3a garantiid kah

marcello
18.06.05, 20:58
Algselt postitas zipo

aga väga hea pall meil on tramondid trenni pallid juba mittu aastat ja ei ühtki auku:)

Kas tramondid olid need pallid mida uefa EJL-le jagas ja seee omakorda madalamate liigade satsidele(meie saime 10)?Kui jah siis need muutsid ju õhus kuju,vahepeal oleks nagu rugby palliga mänginud:P

zipo
18.06.05, 22:02
Algselt postitas marcello

Algselt postitas zipo

Kas tramondid olid need pallid mida uefa EJL-le jagas ja seee omakorda madalamate liigade satsidele(meie saime 10)?Kui jah siis need muutsid ju õhus kuju,vahepeal oleks nagu rugby palliga mänginud:P

ei eesti EJL sai ju minu teada mitre pallid,
meil on päris head pallid algul oli neid vist 4 ja siis kadusid need ootamatult ära ja alles üks mis on tõesti hea..
endal on muidu total 90

marcello
18.06.05, 22:07
Mitre pallidest ei tea ma midagi aga paar aastat tagasi jagati vist ikka tramonde

gamer
19.06.05, 10:24
Tramondid olid tõesti jubedad, see pealmine pind oli ka neil kuidagi paks ja kahtlane

Anfield
19.06.05, 11:10
Adidase ML 2002 hooaja pall. Minu meelest parim siiani.

Jyrka
19.06.05, 16:56
Mul on mingi hõbedane Nike\'i pall, mille ma ostsin selle aasta alguses Rademarist Euro 2004 soodukalt. Pall on muidu hea ja tubli.

Bobik
19.06.05, 20:02
Selecti \"Elite Supra\" pall on mul ja see on kestnud 6-7 aastat. 2.5 aastat on sellega trennis kasutatud ja liigas mängupallina ka. nahast ja peab vastu nagu muiste. Välimus on ainult tuhmunud. Vaevalt, et seda müüakse. Ise olen väga rahul.

kaala
20.06.05, 00:17
novot. sel ajal kuni karlake meil nike pallisi sodiks taob, oskab mõni asjaliku asja ka osta.

Karla
20.06.05, 00:22
Võru Silja Spordis seisab üks 1300 kroonine Selecti pall juba paar aastat.
Ja tonnast meistrite liiga palli pole ka keegi aasta ajaga äraa ostnud

Kaala tule ja osta ära
:P

mjkk
20.06.05, 00:25
ma ühinen karla, cannumani ja jyrka klubiga. hei poisid, mängime palli? kusjuures mulle meeldib ja olen rahul, aga et ma olen liiga kaugel spetsialisti staatusest, siis ei julge soovitada.

kaala
20.06.05, 00:38
pange tähele, mikk peab end spetsialistiks kui ta midagi soovitab:prill4:

fitti
20.06.05, 00:49
mikk ongi spetsialist. mulle näiteks väga meeldis see kummipall, mis tal lätis kaasas oli.
kahjuks varastasid selle mustlased ära ja mikk helistab mulle endiselt iga päev, et ma talle uue tooksin....

edit: nojah, et selguse mõttes: see oli tõesti minu käes, kui ta pihta pandi. a nahhui ta siis tuleb siukse roosa palliga välismaale, mis kohe tähelepanu äratab ja nii?

marcello
20.06.05, 01:43
mnjaaa.roosad pallid-millega te tegelete muidu?:P

Uhlsport ja uued Lottod on norm pallid.Hiljem ütlen kaua nad vastu pidasid:)

riks12
22.06.05, 02:31
Endal on Nike ManU pall, aga see on tegelikult väga halb pall, kuigi hind oli 450...Loll olin, et ostsin...Kuigi tegelikult on see õige mõõduga...Need enamus pallid, mis poes müügil pole õige mõõduga ;) Ma vaatasin reeglitest ja sel oli üks arv mida ei mäleta ja mu pall sama aga teised pallid selle kõrval nagu tüki suuremad...Kuigi number on kõigil 5...Soovitan EM2004 palli...Neid on küll mitmeid värve, aga väga head sellised pehme pinnaga pallid ja üpris rasked...Ei tea küll kaua vastu peab, vast mingi 2 aastat või heal juhul 3 oleneb palju mängitaxe...Kunagi oli Selecti pall aga läx katk...Mitte sellepääst, et vana juba, vaid lõin mingi naela otsa :P
Varsti mõtlen osta vict Adidase palli 229.-...tundub olevat väga hea...Beezi värvi see

Oll
22.06.05, 03:50
Algselt postitas riks12

Ei tea küll kaua vastu peab, vast mingi 2 aastat või heal juhul 3 oleneb palju mängitaxe...

Tahaks ka teada, kust neid palle saab, mis 2-3 aastat vastu peavad.:P
Enda omad mängitakse ära ühe hooajaga.

Viimase Nike palli saatus eriti kurb: nimelt sõitsin Haapsalust Tallinna koristustalgutele enne Lie mängu. Anyway tee peal sain trahvi(ületasin 58 kiltsa kiirust:( ) ja kuna jõudsime Lillekülla ca tund enne talgute algust ja kuna mul oli oma armas Nike pall kaasas, otsustasime väheke jalga harjutada ja ilusat söötu taguda. Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.:kurb4:
Imekombel pauku ei käinud(rekkajuht sai pidama täpselt liiga hilja) ja peale veoauto tagurdamist tuli ratta alt välja ilus valge Nike melon.

Vot selline lugu.:(

vandersell
22.06.05, 09:06
\"See on minu uue palli nahk :(\" Noored ikka ei võta reklaamidest õppust...

mazz
22.06.05, 12:47
Algselt postitas Oll

Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.:kurb4:

Ei olnud mina!
Aga päev oli kokkuvõttes tõesti suhteliselt õnnetu mõnele mehele.

Juveman
22.06.05, 19:03
Mulle väga meeldib mu pall. Pall on adidase oma ja peal on isegi üks nimi, Beckham vist, number 7 kah. Kvaliteet pole suurem asi ütlen kohe, päris mitmes kohas õmblus lahti, ent mängida meeldib mulle sellega küll väga. Saab eriti kunnilt keerutada palli, tõuseb teine maast lahti ikka väga kergelt, peaga pole ka valus vastu võtta. Ühesõnaga korralik pall. Maksis üle 200 nats ja on veel mängukorras, ostetud 2 suve tagasi.

gamer
22.06.05, 19:33
Algselt postitas Juveman

Mulle väga meeldib mu pall. Pall on adidase oma ja peal on isegi üks nimi, Beckham vist, number 7 kah. Kvaliteet pole suurem asi ütlen kohe, päris mitmes kohas õmblus lahti, ent mängida meeldib mulle sellega küll väga. Saab eriti kunnilt keerutada palli, tõuseb teine maast lahti ikka väga kergelt, peaga pole ka valus vastu võtta. Ühesõnaga korralik pall. Maksis üle 200 nats ja on veel mängukorras, ostetud 2 suve tagasi.

Mul kodus olemas sama pall, võitsin Power Hit Radiost. Pehme on ta tõesti ja saalis oli sellega päris hea mängida.

Mikusiku
24.06.05, 11:29
Mul oli ka selline, u.200-ga ostsin, 2 aastat mängisin ja 150-ga müüsin maha:D

realmadridfan
24.06.05, 17:20
Kui see on see sama Beckhami pall, mis mu ühel sõbral on, siis minu arust küll see eriti hea pole. See pealmine osa on kuidagi imelik...jääb koguaeg jala külge kinni.:D

Jeti88
24.06.05, 17:22
Tramondid (õigekirjaga võisin eksida) on väga head pallid. Alguses on veits kõvad, aga kuu aega mängu - oi kui hea on nendega mängida, lihtsalt super.

waluswend
26.06.05, 23:57
Tramondid on jah yle kõige. Aga Selectidel ple ka viga. Samuti on head need Mitred, millega Eesti koondis mängib/teeb trenni. Adi ja Nike pallidest on head ainult need kallimad, teised ei kõlba kuhugi kahjuks:P

Sillu
29.06.05, 20:35
Eelmisel hooajal oli mul mingi adi pehmem pall, maksis ainult 245.-. See et ta pehme oli, oli eri mõnna omadus siis, kui nägu lennutrajektoorilt ära tõmmata ei jõudnud. Palli nime ei mäleta enam. Igatahes lendas sügisel metsas mängides mingi orgi otsa ja nii oligi kogu lõbu lkorraga äbi.

Selleks hooajaks on mul mingi \"Puma Boca Ball\".
Ka suht roosa varjundiga - peaks kuldne olema.
Kahjuks on see suht kõva, aga metsas retsida käib küll.
Üheks hooajaks nagu nii ...

Oll
07.07.05, 23:11
Algselt postitas mazz

Algselt postitas Oll

Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.:kurb4:

Ei olnud mina!
Aga päev oli kokkuvõttes tõesti suhteliselt õnnetu mõnele mehele.

Õnnetu päeva lõpetuseks sain oma trahvi kätte-6000 eeku:viha: :viha: :viha:

inzu
29.07.05, 02:24
minu lemmik on nike total,hind on odav ja päris hästi peab vastu

IndrekL
29.07.05, 13:19
Mul on juba kolmandat aastat valge pehmendustega adidase 2002 MM pall. Ei ole mingiks õhupalliks muutunud ja väga hea on mängida. Aga teistel soovitaksin Mitre palle. Trennis ühel nooremal vanusegrupil on kõikidel ja mängivad juba aastaid nendega. Head tugevad ja ei lähe kergeks.

Tauri.T
29.07.05, 15:30
Mul ka see adidase 2002 MM\'i pall Fevernova või mis ta oligi. 2 aastat olnud ja väga hästi vastu pidanud. Selectid ja Tramondid on muidu head pallid.

Drogba
29.07.05, 20:29
Mul on Nike Inglise Liiga pall. See on mul peaaegu aasta old, kuid värv kuulub kiirelt maha, muidu normaalne pall. :)

17
29.07.05, 20:50
Jaaa Indrecul on täitsa kobe pall...:õnnelik:

Chaqueta
01.09.05, 15:52
Algselt postitas Drogba

Mul on Nike Inglise Liiga pall. See on mul peaaegu aasta old, kuid värv kuulub kiirelt maha, muidu normaalne pall. :)
Mul sama, täitsa rahul olen sellega :)

Sir Tamme
01.09.05, 19:28
A ma ei soovitaks küll mingit kunstmurupalli osta, see lihtsalt sitt.

Even
01.09.05, 19:36
Kas keegi teab milline pall oleks sobilik asfaltipeal mängimiseks?

vuti2ss
02.09.05, 09:40
Mingi suvaline kummipall on asfaldi peal mängimiseks

Even
02.09.05, 12:19
Ma mõtlen millega saab nn. freestyle soccerit harrastada. Nii et tavaline kummipall ei sobi selleks.