320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kõik oluline et aru saada jalgpallist?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõik oluline et aru saada jalgpallist?

    tahax teada sellest jalgpallist natuke rohkem
    et kui vaatan ka jalgpalli et siz ka pointile pihta saax ja kaasa rääkida
    natuke häbi olex kyll kui vaatan ka seltskonnaga ja ei oska midagi öelda jne..
    ainult et oh see lõi värava jne..ja kes on nagu see suurem tegija ...jne
    kõik selline
    ehk keegi teeb mulle väikese koolituse:P

    palun

    #2
    Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

    Ehhe:d

    On 11 meest võstkonnas, platsil kaks võistkonda, platsi peale üks pall, mõlemas meeskonnas üks väravavaht, ülejäänud meeste asetus varieerub. PLatsil on ka kohtunik kellel on vile ja kaks kaarti (punane, kollane). Värava otsades on väravad kuhu tuleb pall sisse saada. PLatsi nurkades on nurgalipud Väljaku mõõtmed 180-90*90-45

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

      Algselt postitas gamer
      Väljaku mõõtmed 180-...*90-...
      aussie rules football\'is on jah mingi selline suur karjakoppel

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

        kui sa juba mõned korrad jalgpalli oled vaadanud, hakkad ise asjale pihta saama

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

          jalka on hästi lahe asi

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'kõik oluline et aru saad

            Leia endale viimane sporditäht, seal ühel lehel on päris hea ülevaade, mis on erinevate mängijate funktsioon platsil. Kui oled selle teksti sealt pähe õppind, saad sõprade seas hiilata selliste lausetega nagu: \"Kurat, Viikmäe ei mängi nr 9 kohta ikka absull ära, peaks Kingi sinna panema\". Sõpradel jääb suu ammuli.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

              Mulle meeldib ka jalgpall muidu.
              Peaasi et sa alati Eesti poolt oleksid, isegi kui ta ei mängi siis mõtetes ikka

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                Algselt postitas teoreetik


                Mulle meeldib ka jalgpall muidu.
                Peaasi et sa alati Eesti poolt oleksid, isegi kui ta ei mängi siis mõtetes ikka
                loe mida teemaalgataja soovis...
                ta ju ei küsinud kellele jalka meeldib vms?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                  Jalgpall on parem kui sex!!!!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                    jeaah tegelt on asi juba parem, kui teed enesele selgeks jalgpalli põhitõed(siis alates teooriast a´ la suluseis, küljeaut, vaba- ja karistuslöök, tsenderdus jne kuni selleni välja, et MIKS?? siis ikkagi KOHTUNIK ON PEDE!). ms, kui sellele küsimusele vastust tead, võid juba vabalt igas selts- ja ringkonnas vutti vahtida ja suud pruukida, ilma et häbi peaksid tundma
                    ps. abiks on nt igasugu kirjandus, mis raamatukogus või poeletil saada. siis võta üks mäng nt linti või laena sõbralt , ning asu mängu vaatama kahasse sellesinatse kirjandusega. et kui oli nt olukord \"suluseis\", vaatad kirjandusest selle lahtiseletuse, kerid tagasi ning üritad olukorrast selle abil aru saada. (ma tean, et see on aega nõudev ja väsitavgi, aga ega muidu kui ise ei tee, siis ei tee keegi, niet jõudu! ma tean, Sa oled tubli türik tglt)

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                      Algselt postitas ullenn


                      jeaah tegelt on asi juba parem, kui teed enesele selgeks jalgpalli põhitõed(siis alates teooriast a´ la suluseis, küljeaut, vaba- ja karistuslöök, tsenderdus jne kuni selleni välja, et MIKS?? siis ikkagi KOHTUNIK ON PEDE!). ms, kui sellele küsimusele vastust tead, võid juba vabalt igas selts- ja ringkonnas vutti vahtida ja suud pruukida, ilma et häbi peaksid tundma
                      ps. abiks on nt igasugu kirjandus, mis raamatukogus või poeletil saada. siis võta üks mäng nt linti või laena sõbralt , ning asu mängu vaatama kahasse sellesinatse kirjandusega. et kui oli nt olukord \"suluseis\", vaatad kirjandusest selle lahtiseletuse, kerid tagasi ning üritad olukorrast selle abil aru saada. (ma tean, et see on aega nõudev ja väsitavgi, aga ega muidu kui ise ei tee, siis ei tee keegi, niet jõudu! ma tean, Sa oled tubli türik tglt)
                      http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3337
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                        mis on jalgpall?
                        jalgpall on selline nähtus kui 22 inimestei joo ega suitseta,järgivad tervislike eluviise ja tegelevad regulaarselt spordiga.Samal ajal elavad tuhanded inimesed neile kaasa,joovad ja suitsetavad ning rikuvad üksteisel närve...palun väga
                        Pilt kus trumm on?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                          Algselt postitas pillureinger


                          mis on jalgpall?
                          jalgpall on selline nähtus kui 22 inimestei joo ega suitseta,järgivad tervislike eluviise ja tegelevad regulaarselt spordiga.Samal ajal elavad tuhanded inimesed neile kaasa,joovad ja suitsetavad ning rikuvad üksteisel närve...palun väga
                          see on jalgpall?
                          aga mida siis mina mängin?
                          ma tarbin alkoholi, spordiga tegeln kui aega on, kui mängime palli sõpradega, siis tee mis tahad, aga tuhanded inimesed meid küll ei vaata
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                            Algselt postitas EgoTrip


                            Algselt postitas pillureinger


                            mis on jalgpall?
                            jalgpall on selline nähtus kui 22 inimestei joo ega suitseta,järgivad tervislike eluviise ja tegelevad regulaarselt spordiga.Samal ajal elavad tuhanded inimesed neile kaasa,joovad ja suitsetavad ning rikuvad üksteisel närve...palun väga
                            see on jalgpall?
                            aga mida siis mina mängin?
                            ma tarbin alkoholi, spordiga tegeln kui aega on, kui mängime palli sõpradega, siis tee mis tahad, aga tuhanded inimesed meid küll ei vaata
                            proffesonaalsed jalgpallurid näiteks poom,oper jt.
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'kõik oluline et aru saada jalgpallist?\'

                              no vot sellest ma saan juba aru
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X