PDA

View Full Version : Coca-Cola Pühapäevaliiga

Scooter
21.06.05, 16:37
Täpsem info lähipäevil @ www.coca-cola.ee ;)

Scooter
30.06.05, 23:58
www.coca-cola.ee/jalgpall (http://www.coca-cola.ee/jalgpall)

Sir. Nuutu
01.07.05, 00:10
keegi osa kah kavatseb võtta?

Even
01.07.05, 00:16
Ise küll võtaks aga teised ei taha kuidagi tulla.:D

Sir. Nuutu
01.07.05, 00:19
hmm..kas selleks mite 15 ei pea olema?
sa ju ei ole..?

Karla
01.07.05, 00:21
Algselt postitas Nuutu

sa ju ei ole..?

Kuni 15-aastased võivad osaleda.

Even
01.07.05, 00:28
Algselt postitas Nuutu

sa ju ei ole..?
\"Reeglid

Võistkonnad

•Omavahel võistlevad kuni 15-aastaste noorte 5-liikmelised võistkonnad\"

siim089
01.07.05, 00:32
ma alates tänasest vihkan coca coolat :D

Even
01.07.05, 00:34
Algselt postitas siim089

Et sa ei saa mängida turniiril.:D??

siim089
01.07.05, 00:35
Algselt postitas Evu

Algselt postitas siim089

ei :D see küll off-topic aga täna ma oleks coca pärast peaagu ära surnud

Even
01.07.05, 00:38
Algselt postitas siim089

Algselt postitas Evu

Algselt postitas siim089

coca jäi kurku?

siim089
01.07.05, 00:44
Algselt postitas Evu

Algselt postitas siim089

Algselt postitas Evu

Algselt postitas siim089

coca jäi kurku?
peavalu, sydamevalu jne.-

Anfield
01.07.05, 00:55
Väga huvitav asi tegelikult coca poole...peaks ise kah meeskonna kokku ajama ja mängima minema.

leemets
02.07.05, 12:27
Meie osaleme:D :D :D

Even
02.07.05, 22:16
Meie ka osaleme. yeah:D

nr18
03.07.05, 14:56
Algselt postitas leemets

Meie osaleme:D :D :D

mis kooseisu panete väljakule?

Even
03.07.05, 18:36
Muidu oli päris lahe turniiri, aga see mängude korraldus ja ajakava oli täiesti halb. Me tulime kohale 12.00 aga mäng oli 14.30. Saime 4-8 koht. Reeglid olid täiesti teised kui internetis: mängu aeg oli 2x8min aga netis oli 2x15, väravavaht ei tohtinud kätega mängida kuid siis nad said aru kui suured väravad olid ja siis lubatid, üks mäng oli normaalaeg 1:1 ja neil tuli kohe penaltid aga meil jäi ka veerandfinaal 1:1 aga siis oli kuldne värav ja sellega kaotasime. Aga muidu tore ja järgmine pühapäev ka kindlasti.:silm4: Keep up good work!

-madis-
03.07.05, 19:16
Igati tore üritus tundus olevat. See tunnike, mis ma staadionil veetsin, vaatasin kõige pisemate poiste mänge. Nähes seda entusiasmi ja hasarti, mis lastes oli, võib küll kindlalt väita, et väärt üritus organiseeriti.
Staadionil oli selline mõnus õhkkond- lapsed möllasid palliplatsil, vanemad ergutasid neid kõrvalt, ilm oli super. Igati lahe pere üritus.
Oli juba aeg, et sellist laadi üritus korraldada ja tahaks väga loota, et liiga jätkab tegutsemist ka uuel hooajal.

Even
03.07.05, 19:41
Pisemate poiste klassis ei olnud väga suur konkurents. Jk Kotkas Juunior 95 meeskond osales ka aga ei tea mis nende meeskonna nimi seal oli ning nemad tegid ikka puhta töö.
Joonas Laurits oli super.:silm4:

leemets
03.07.05, 20:39
Oli jah väga hea turniir, see et kaks turniiri meie vanuses tehti oli hea:lahe: , aga mis kõige tähtsam on MEIE VÕITSIME!!!(Smurfid)

marcello
03.07.05, 20:57
Juunior 95 poisid olid \"Tuvid\";)
7-9 klass olevat neile liiga kerge olnud ja üks vapper hääl just teatas mulle,et järgmine nädal on nad 10-12 vanuseklassis:)

Even
03.07.05, 21:15
Algselt postitas leemets

Oli jah väga hea turniir, see et kaks turniiri meie vanuses tehti oli hea:lahe: , aga mis kõige tähtsam on MEIE VÕITSIME!!!(Smurfid)
Mis te saite mingi auhinna ka.

nr18
03.07.05, 22:23
Algselt postitas leemets

lahe :D :D

oli kõva konkurents(tase)?

kes mängisid su meeskonnas:lahe:

Even
03.07.05, 22:28
Me kaotasime veerandfinaalis Viimsile kuldse väravaga 1:2. Väravatevahe jäi 12:6. Meeskonna nimi oli Püha Graal :D :D

m2ngija2
03.07.05, 23:10
irw ma sain terve kasti cocat ja palli. Normaalne turiir
Fc mõlk-junior

Even
04.07.05, 00:26
Algselt postitas m2ngija2

irw ma sain terve kasti cocat ja palli. Normaalne turiir
Fc mõlk-junior
Kas see kast on see kui seal kapist mingi hullem rabamine oli.

Scooter
04.07.05, 12:41
Homme peaks veebis üleval olema ka esimesed tulemused ning pildid. ;)

Raix
04.07.05, 13:23
Algselt postitas Evu

Reeglid olid täiesti teised kui internetis: mängu aeg oli 2x8min aga netis oli 2x15, väravavaht ei tohtinud kätega mängida.
Aga muidu tore ja järgmine pühapäev ka kindlasti.:silm4: Keep up good work!

Mänguaeg on seotud sellega, et kui palju tiime kohale tuleb. Eila tuli neid päris palju ja siis mänguaega lühendati, et ajagraafikus püsida. Eks sama süsteem saab ka järgnevatel kordadel olema.
Alguses planeeriti suuremaid väljakuid teha, sellepärast oligi vist see reegel, et: \"Käega ei tohi mängida ka väravavaht\". Aga siis tehti väike ümberplaneerimine, jäeti rohkem ruumi soendusplatsiks kui ka nurgake tantsutüdrukutele ja muidu liikumisruumi, seepärast saigi platsid väiksemaks tehtud ning väravavahid võisid ka kätega mängida.

Igaljuhul, oli igati tore pühapäev ning nagu madman juba ütles, sellist laadi üritused on vägagi teretulnud!!

leemets
04.07.05, 16:25
Algselt postitas Evu

Algselt postitas leemets

Mis te saite mingi auhinna ka.

kle jah, saime iga yks selle coca palli ,mis on odav õhupall , aga peamine on see et võitsime ja mängida saime

leemets
04.07.05, 16:26
Algselt postitas nr18

Algselt postitas leemets

lahe :D :D

oli kõva konkurents(tase)?

kes mängisid su meeskonnas:lahe:

Konkurentsi(tase) oli meie turniiril kergem kui teisel turniiril nii et meil väga vedas et me sinna sattusime:P :D

leemets
04.07.05, 16:28
Algselt postitas Evu

Me kaotasime veerandfinaalis Viimsile kuldse väravaga 1:2. Väravatevahe jäi 12:6. Meeskonna nimi oli Püha Graal :D :D

Meie meeskond oli Viimsi poolt:D , sest meie oleme viimsi meestega väga suured sõbrad, finaalis mängisime nende vastu võitsime 3:1, ja alagrupis võitsime neid 4:2 :D :P

strowik
04.07.05, 16:43
Nojah, tore teil rääkida küll, aga mida Tartu ja teiste linnade vutifännid tegema peavad? :P Reisi meeskonnaga Tartust Tallinna ka ei raatsi korraldada ning järgmine aasta olen juba üle lubatud vanuse. Keegi võiks Tartus see suvi sama asja orgunnida. :P

A.Le Coq, tule päästa hädast välja!

Muide, kuidas selle mänguajaga energiat jõuab kulutada, eriti veel väikse väljaku peal?

zipo
04.07.05, 22:48
mõtetud reeglid väravavaht ei tohi palli käega mängida:viha:

Scooter
04.07.05, 23:25
Algselt postitas zipo
mõtetud reeglid väravavaht ei tohi palli käega mängida:viha:
Reeglid sai ka nüüd muudetud.

m2ngija2
05.07.05, 00:38
FACK... KUST SAAB NEID MEESKONNA PILTE VAADATA. TRA SEE FOTOGRAAF VALETAS. LIBU RAISK

marcello
05.07.05, 00:43

FACK... KUST SAAB NEID MEESKONNA PILTE VAADATA. TRA SEE FOTOGRAAF VALETAS. LIBU RAISK

Homme peaks veebis üleval olema ka esimesed tulemused ning pildid

Mis sulle selles lauses selgusetuks jääb?

m2ngija2
05.07.05, 01:15
noh fotograaf ütles, et pildid pandakse üles www.coca-cola.ee/jalgpall. Neid ei ole seal üleval.:viha:

Karla
05.07.05, 01:21
Täna pannakse üles.
Vaata, üleval pool scooter ütles, et täna pannakse .

Scooter
05.07.05, 17:55
noh fotograaf ütles, et pildid pandakse üles www.coca-cola.ee/jalgpall. Neid ei ole seal üleval.:viha:
Coca testserveris on asjad juba eilsest üleval, kuid live\'sse panek käib läbi tähtsate ameerika onude, siis läheb sellega kahjuks veel aega, kuna neil raip oli ju see iseseisvuspäev. :(

arvaja
06.07.05, 14:40
Lään ka see nädal sellele turniirile.Eesmärk on saada vähemalt üks võit.:D

Oll
06.07.05, 14:50
Algselt postitas leemets

Konkurentsi(tase) oli meie turniiril kergem kui teisel turniiril nii et meil väga vedas et me sinna sattusime:P :D

Tore, satu sügisel mõnda Eesti keele tundi ka.

Even
06.07.05, 18:21
Algselt postitas leemets

Algselt postitas Evu

Meie meeskond oli Viimsi poolt:D , sest meie oleme viimsi meestega väga suured sõbrad, finaalis mängisime nende vastu võitsime 3:1, ja alagrupis võitsime neid 4:2 :D :P Me kaotasime Viimsile 1:2 kuldse väravaga veerandfinaalis. Ise olime Püha Graal.

m2ngija2
07.07.05, 21:55
1 küsimus : Kas see pühapäev saab ka limpsi :D ?

KJK
07.07.05, 23:09
väga loodan, et saaks:kaval: :D

Karla
07.07.05, 23:17
Kui ei saa, siis sa küll ei läheks mängima:lahe:

leemets
10.07.05, 23:08
KRT, see pühapäev läx metsa, essa mängu saime pähe ja edasi ei saanud :viha: , yle jäänud võitsime :D

Even
10.07.05, 23:55
Väga imelik on see, et 4 liikmelisest alagrupist saab 1 meeskond edasi ja otse poolfinaali.

arvaja
11.07.05, 15:53
Saime kõik mängud pähe:D.On ajh veist imelik.Kohtunikud on vist coca cola töötajad.Vastane mägnis käega tahtlikult ja me hakaksime karjuma,et käsi ja alles siis migni 5 sekundit hiljem vilistas.

nr18
12.07.05, 00:14
Algselt postitas leemets

KRT, see pühapäev läx metsa, essa mängu saime pähe ja edasi ei saanud :viha: , yle jäänud võitsime :D

te olete ikka valusad wennad. mingi arvasite, et me(vasalemma fc) ei võida lasnamäed nagunii. noh mingil 2. minutli läksime juhtima ja juhtisime kuni viimase sekundini kui nad suutsid meile tagasi lüüa. ja tuli viik 1:1. tegelikultoli kohtunik ja ebaaus, sest mingi ytles , 30 sekunduit lõpuni ja lasi yleminuti mängida. need viimased 30 seki olid karmid. alguses löödi audoist värav, aga kohtuni vaatas, et aut löödi valest kohast ja löödi uuesti aut. siis yks mees lõi neil meetri pealt tyhjast väravast mööda.

kui oleksime võitnud oleksite teie esimesed olnuid ja meie teised vict.:õnnelik:
lõpuks jäime 4 punktiga 3.ks alagrupis.:doh:

leemets
12.07.05, 00:29
Algselt postitas nr18

Algselt postitas leemets

te olete ikka valusad wennad. mingi arvasite, et me(vasalemma fc) ei võida lasnamäed nagunii. noh mingil 2. minutli läksime juhtima ja juhtisime kuni viimase sekundini kui nad suutsid meile tagasi lüüa. ja tuli viik 1:1. tegelikultoli kohtunik ja ebaaus, sest mingi ytles , 30 sekunduit lõpuni ja lasi yleminuti mängida. need viimased 30 seki olid karmid. alguses löödi audoist värav, aga kohtuni vaatas, et aut löödi valest kohast ja löödi uuesti aut. siis yks mees lõi neil meetri pealt tyhjast väravast mööda.

kui oleksime võitnud oleksite teie esimesed olnuid ja meie teised vict.:õnnelik:
lõpuks jäime 4 punktiga 3.ks alagrupis.:doh:

Ma tean jah, egert ytles mulle, kui sa ise egert pole:õnnelik:

vpp
12.07.05, 03:55
vasalemma fc irww :D...kes sinna võistkonda kuulub?:õnnelik:

arvaja
12.07.05, 19:39
lään see pühapäev ka,aga teise meeskonnaga loodan,et nüüd läheb paremini.

nr18
12.07.05, 20:37
Algselt postitas vpp

vasalemma fc irww :D...kes sinna võistkonda kuulub?:õnnelik:

ple mingi irww...
saime keilalt ainult 5:1:D

sinna kuulusid vasalemma ja lehola amatöörid:P

mina(egert) siis kristjan, siim, aleksei, margo ja Jimmy.:õnnelik:

taku*
13.07.05, 00:53
ööö...selline küss, et kas see reegel ikka funktsioneerib, et vv võib olla vanem, kui 15?

Even
13.07.05, 09:42
Võib küll jah niimoodi.

arvaja
13.07.05, 11:56
Algselt postitas taku*

ööö...selline küss, et kas see reegel ikka funktsioneerib, et vv võib olla vanem, kui 15?

Mina ei tea ühel meeskonnal oli küll nii,et öeldi neile,et vahetage väravvaht ära,neil oli täiskasvanud väravvaht.

m2ngija2
13.07.05, 12:47
hiljem öeldi, et ei tohi olla vanemväravavaht kui lubatud vanus. Aga Fc sharksi võistkonnas oli ikka täiskasvanu vv.

arvaja
13.07.05, 13:08

hiljem öeldi, et ei tohi olla vanemväravavaht kui lubatud vanus. Aga Fc sharksi võistkonnas oli ikka täiskasvanu vv.

kle mis meeskond sa olid?Me olime fc sharksiga ühes alagruppis.

taku*
14.07.05, 18:25
ööö..., et nagu siis võib vä.. aga ei ole ilus:D ?

leemets
14.07.05, 20:37
Algselt postitas taku*

Väga vähestel on vv täiskasvanu, põhiliselt väikestel:D

Scooter
15.07.05, 01:30
Algselt postitas taku*
Ikka on ilus. Tiimi nimi võiks ka olla FC Jackson. :P

m2ngija2
15.07.05, 12:29
mu võistkonna nimi oli Fc Mõlk-Junior

freeman
17.07.05, 21:17
Olime kohal, JK Pesumasin :D

J2ime jagama 3ndat kohta, systeem oli yltse kahtlane 1 8 liikmeline ja 2 7liikmelist alagruppi kus sees olid omakorda alagruppid vms.

Ise olin VV :)

leemets
17.07.05, 22:14
Me jäime ka kolmandat kohta jagama(smurfid:D ), krt mängisime 3 mängu järjest ja kolmas oli poolfinaal, kus saime siis mingi 6:0 või 5:0 pähe , jalad olid jumala läbi poolfinaalis:P :D

freeman
17.07.05, 22:33
Algselt postitas leemets

Me jäime ka kolmandat kohta jagama(smurfid:D ), krt mängisime 3 mängu järjest ja kolmas oli poolfinaal, kus saime siis mingi 6:0 või 5:0 pähe , jalad olid jumala läbi poolfinaalis:P :D

Teilt saime pennudega p2he :õnnelik: ?

Ega jah me tiim oli ka suht kahtlane:D ,head sokki ajasime kohtunikele, me k6ik viimsist, et saad aru nagu vms. :D

M2ngisime ka paar m2ngu j2riest muidu... aga te m2ngisite mingite punaste s2rkidega vendadega? Tibu express vms? Saime 1. m2ng neilt 9-2 :P l2kswime 1-0 juhtima esimese rynnakuga :õnnelik:

leemets
19.07.05, 14:16
Algselt postitas freeman

Algselt postitas leemets

Teilt saime pennudega p2he :õnnelik: ?

Ega jah me tiim oli ka suht kahtlane:D ,head sokki ajasime kohtunikele, me k6ik viimsist, et saad aru nagu vms. :D

M2ngisime ka paar m2ngu j2riest muidu... aga te m2ngisite mingite punaste s2rkidega vendadega? Tibu express vms? Saime 1. m2ng neilt 9-2 :P l2kswime 1-0 juhtima esimese rynnakuga :õnnelik:

No jah, päris tugevad olid, Krt kyll et teil need priit ja teised tulid appi , meil vedas et võitsime, aga mul ei olnud eriti hea meel, et nad mängu tulid:doh:

priitval
26.05.09, 15:08
See aasta siis ka pühapäevaliiga. Keegi osaleb ka see aasta ??