320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UUS FÄNNILEHT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UUS FÄNNILEHT

    Noonii- ennist vaieldi siin vanade ja uute laulujuppidega… Kas on vaja uusi, või tuleks vanad laulud enne ära õppida ja alles siis uute kallale asuda? Mina pooldan siin PAPAt ja Kojameest, kes arvasid, et enne tuleks vanad laulud ära õppida. Igal koondisel on oma kindlad ja rituaalsed laulud, mida kõik ( või enamvähem kõik teavad ) a la : “Eesti suru, vastane vastu muru” või “Võitle, Eesti, võitle”. Uute lauludega on see jama, et kui neid tihti laulda ei saa, siis nad kipuvad ununema. Eestieest, Sa võiksid kirjutada sisukaimaid postitusi, sest Sinu reputatsioon EESTI fännide hulgas on VÄGA MADAL.
    Aga mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada. Osadel EESTI JALGPALLI fännidel on plaanis algatada uus jalgpallifänluse projekt, mida nüüd lähemalt tutvustaksin. Projekt kajastaks EESTI JALGPALLI fännide USKUMATUTEST tegemistest mängude ajal ja mujal ehk lühidalt EESTI JALGPLLI fännide USKUMATUID lugusid maast ja ilmast. Siinkohal tooks mõned näited: Kypsi kirjutis Eesti –Iiri mängust, aiFo meenutused Balti turniirilt Riiast, Lincolni mõtteid Portugal- Eesti mängust jne, jne. Kirjutised avaldataks inernetis ja loodetavasti trükitult ka Eesti koondise ( või FCF ) mängude ajal. Selle projektiga on seotud praegu järgmised isikud: Lincoln, Kyps, Senmaster, Andres, aiFo(?), Kosk ja Joss ( ma ei mäleta, kas ma olen juba jõudnud teile sellest rääkida või mitte???), ACE(?), Miq. Seoses selle laulujuppide teemaga mõtlesin ma, et oleks väga hea, kui kõik EESTI KOONDISE ja FCF-i laulud oleks kuskil kõik koos internetis üles riputatud. Siis oleks neid sealt hea meelde tuletada ning pähe õppida. Samuti võiks sinna panna mõtteid uutest viisijuppidest.
    Kui keegi mees/naine, poiss/tüdruk soovib meie tegemistega liituda või abistada, siis andku sellest teada minu privaat sõnumitesse. Kõige suuremaks probleemiks on see, et meil ei ole isikut, kes viitsiks mässata selle internetti ülespanemisega ( õigemini on see seotud ka oskamatusega ). Samuti on oodatud kõik kirjutised EESTI JALGPALLI fännide tegemistest. Projektil ei ole veel ka nime- niisiis võiks mõtteid sellel teemal ka saata minu privaat sõnumitesse. PAPA ja Kojamees- kuidas saab JALGPALLIHAIGLA patsiendiks.
    Lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    kuule hea mõte, mees
    aitaks ka kui oskaks, aga mina olen suht loll arvuti alal
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #3
      mõte on vägahea - aga teostuse põhimõttest ei saa aru.ilmselt olen siis piisavalt loll.
      mis puutub jalgpallihaiglasse siis asi peaks kohe kohe lõpliku vormi saama

      Kommentaar


        #4
        Ma sooviks samuti patsiendiks saada, kui on võimalik.
        PAPA millest sa täpsemalt aru ei saanud?
        jürgen
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #5
          Arvuti alal olen loll nagu vene kirves. Aga Lincolni ja teiste eelpoolloetletute idee mulle meeldib. Ärge laske ennast segada sellest ,et võibolla mõnele ei meeldi ja keegi ei tahagi aru saada.Ise olen nende probleemidega tuttav.Nõus kaasa aitama ,kui keegi seda vajab. Minu arust viimane aeg ,midagi teha enne järgmist EM-tsüklit.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Lincoln võta ühendust Poborskyga tema on juba aastaid välja andnud fännilehte ja kui sa statale tuled õigesse tribüünile siis võime teid omavahel kokku viia.Minuteada oli Eesti-Hollandi mängu leht ka tema aretatud.:P
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              JALGPALLIHAIGLA
              Kuigi me ei seo seda meditsiiniga ja meditsiiniliste terminitega püüjan anda põhimõtteliselt seletan.Patsiendid olete Te kõik kes vähegi tunnevad et on Futtist sõltuvad,vaid vähesed suudavad seda tunnistada ja pöörduvad ravile.Patsiendiks olemine on rangelt vabatahtlik.Haigetest moodustub ühendus mille eesotsas on haiged kes omavad sõnaõigust nii diagnoosi panemisel kui ka ravikuuri määramisel.Mida rohkem oled ravil käinud seda lugupeetavam oled.Raviks loetakse 1.Sanatoorium Välismaal(Viimane toimus Hollandis ilmselt mõnel ka Portugalis.)
              2.Laatsarett Kadriorus või Lillekülas.
              3.Mõnes teises Eesti ravilas.
              Kirja lähevad algselt Rängemad sümptomid nagu"Eesti Koondis" ja mingil määral "U-21"
              ning "Klubi võõrsil.". Paljude lohutuseks ka Balti turniir.Peab ikka päris haige olema ja väljamaal ravilolema et pääseda otsustama teiste haigete ravimeetotide üle.
              P.S.Jalgpallihaigla ei kogu liikmemaksu.
              Vastavalt haige staasikusest on osavõtumaks erinev(mida haigem seda rohkem) ja see raha suunatakse ravimite(lipud,sallid,embleemid j.n.e.) alla.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                ma tean et poborsky annab välja lehte "jalgpall" ja võibollla siis kohtume 5 või 6 sektoris
                kõik abi on oodatud
                saatke jutud privaatsõnumitesse ja praegu käib lugude kogumine ja saatsin just undertalkerile et ta ned üles paneks
                jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #9
                  Lincoln Poborsky number on 056509876.:P
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    ma arvan et parem oleks temaga koondise mängu ajal rääkida egas nii kaugel enam polegi
                    jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar

                    Working...
                    X