PDA

View Full Version : Meistriliiga kodukad.

raido
03.11.01, 15:28
Millisel meistriliiga klubil on parim kodukas?

mg
03.11.01, 15:34
panin tuleviku poolt, sest alles käisin seal ja see jättis väga hea mulje

Siim
03.11.01, 17:02
Kõik on head, va. Levadia.

PAPA
03.11.01, 17:28
eestis polegi päris head klubi lehte - seepärast ei hääletagi

Undi
03.11.01, 17:52
minu hääl läks florale, kuna see o kõige informatiivsem, tuleviku oma on kah norm, aga tvmk lehekülg on küll üks paras IRW

Pätu
03.11.01, 18:21
flora oma ja informatiivne.... noh enamus lingid on tühjad ja mmeskond on ka vale..,. is that a champions site

Siim
03.11.01, 18:30
Orginally posted by Undertaker

minu hääl läks florale, kuna see o kõige informatiivsem, tuleviku oma on kah norm, aga tvmk lehekülg on küll üks paras IRW

Flora lehekülg nüüd küll täiuslik ei ole. Pooled lingid on tühjad ja andmed vananenud.

Ja mis on sul TVMK lehekülje üle naerda.

Undi
03.11.01, 21:56
Orginally posted by Siim88

Flora lehekülg nüüd küll täiuslik ei ole. Pooled lingid on tühjad ja andmed vananenud.

Ja mis on sul TVMK lehekülje üle naerda.

hmm...kust sa välja loed, et ma flora lehte täiuslikuks pean? :doh:
ok, seal on tõesti päris palju kala sees, aga informatiivsuse all pidasin eelkõige silmas, et nad kajastavad enamust eesti jalgpalliga seostuvat, uudised on värsked ja saavad suhtkoht kiiresti üles.
Ka kujunduse poolest jagab ta koos tulevikuga In my humble opinion parimat kohta.

Kuna juba Levadia avalehe title on 'The official website of SPORS club FC Levadia' siis ta eriti head muljet ei jäta...info poolest pole kurta, aga kogu jama on (vähemalt eestikeelses versioonis-teisi pole uurinud) ühele lehele mahutatud ja see mõjub segaselt.

TVMK leht on oma kujunduse ja html-i kasutuse poolest ajast ja arust, sellepärast ta mulle ei meeldi. ja üleüldse pole sel lehel vastava jalgpalliklubi kohta sõnakestki, seepärast on mul natuke raske mõista, miks see üleüldse siin üleval on...

vot nii arvan mina

Jyrka
03.11.01, 22:18
lollid olete :(
www.fctvmk.ee oleks siis oige aadress

Siim
03.11.01, 23:44

[quote]Orginally posted by Siim88

[quote]Orginally posted by Undertaker

TVMK leht on oma kujunduse ja html-i kasutuse poolest ajast ja arust, sellepärast ta mulle ei meeldi. ja üleüldse pole sel lehel vastava jalgpalliklubi kohta sõnakestki, seepärast on mul natuke raske mõista, miks see üleüldse siin üleval on...

vot nii arvan mina

Kui sa vaatasid tõesti lehte, mis asub aadressil www.tvmk.ee, siis tunnen kaasa:D :D :D

Nagu Jyrka ütles õige aadress on www.fctvmk.ee. Ja ma ei usu, et see on väga algeline HTML.

Undi
04.11.01, 06:10
oleks siis kohe öelnud:viha:...kuna pole ise eriti tvmk tegemiste üle huvi tundnud, siis pole ÕIGE kodukaga ka kursis. see on tõesti täitsa ookoo...

wiiner
04.11.01, 13:18
/me tegi asja korda :doh:

ROOTSI KUNN
04.11.01, 13:39
arvutimeeste terminitest ma suurt aru ei saa aga minu meelest on nii FCF, TVMK ,kui ka Tuleviku k.lehed puudulikud. FCF-il on vast kõige rohkem infi,kuigi väga vana ja värske on kõrvuti. Häält ei anna, vaatame ,mis edasi tehakse.

willane
04.11.01, 23:11
andsin hääle TVMK-le. korralik kujundus, pole kõiksugu helkivaid/neoonsed/vilkuvaid vidinaid.
ega koduleht peagi andma onlines ML tulemusi. Flora=suuresti EJL, mis ise ju miskit ei tooda. samas on meil olemas ka Sportnet ja Soccernet, kes infi jagavad. klubi koduleht on oma meeskonna tutvustamiseks ning mängijatele, lastele, fännidele neile huvitava vajaliku info edastamiseks. lihtne

pastakanovic
05.11.01, 16:05
tee-vee-emm-kaa!
lihtsalt ilus on. vajalik info olemas, info hästi liigendatud.

smith
03.03.02, 20:50
Vaadake ka esilliga klubide kodulehti. Näiteks FC Elva :
http://www.hot.ee/elvafc:õnnelik:

Spin
03.03.02, 20:57
Tegelt on ikka ilgelt ilus jakompaktne leht www.hot.ee/elvafc, aga see ei ole veel päris valmis

INCE
08.03.02, 15:21
Kõige professionaalsemalt tehtud ja atraktiivsem on TVMK leht (andsin ka oma hääle).
Alati kõige värskem ja kiiremini uuenev on Flora sait.
Kõige nigelam neist neljast on Tuleviku kodukas, aga tundub et see on ka selline poolik variant veel.
:lahe:

sosku
08.03.02, 15:55
Ma ei väsi kordamast. Olge veits tähelepanelikumad:
JK Tulevik - mitteametlik kodulehekülg.

Loomulikult ei näeks Tuleviku ametlik leht nii sitt välja.
Püüan millalgi asja uuesti käsile võtta.

Virtuoso
08.03.02, 17:57
Orginally posted by Tshurka

Ma ei väsi kordamast. Olge veits tähelepanelikumad:
JK Tulevik - mitteametlik kodulehekülg.

Loomulikult ei näeks Tuleviku ametlik leht nii sitt välja.
Püüan millalgi asja uuesti käsile võtta.

Siiski praegu näeb ju Tuleviku ametlik leht veelgi sitem välja, sest et polegi ju teist:(

13
12.03.02, 13:51
Pole kahtlustki,et TVMK!!!

Peku
16.03.02, 22:16
Tallinna Vineeri-ja mööblikombinaadi jalgpallimeeskonna interneti koduleheküljele andsin ma oma hääle :D olen küll Flora fänn, aga pole midagi öelda, sest teised on pehmelt öeldes sitad.. (kujunduse poolest) uudised on küll FCF-il kõikse uuemad, aga vaatame siiski peale.. kui oleksin välismaalane, ja ei mõistaks eesti keelt ja mulle näidataks neid lehekülgi ning küsitaks, milline on eelmise aasta meistriliiga võitja kodulehekülg, siis pakuksin vist küll TVMK, sest no vaadake neid teisi... kohe silmale hakkavad!!

gnat
31.03.02, 18:32
tvmk on täitsa normaalne a levadia ei lää kuskile minumeelset hääl tvmk-le flora on muidu nagu iga teise asutuse kodukas :( eei ole just eriti atraktiivne

Homie
18.09.05, 13:40
TVMK leht on mõtetu. PIldid ka juba igivanad.

marcello
18.09.05, 13:55
Hurraa,3,5 aastat läks aega

Maarja
20.09.05, 20:28
Sorri, et natuke mööda, aga mulle meeldib TKSK Visa kodukas:õnnelik:

Stiivi
20.09.05, 22:33
Fc Flora. :)

bomb
29.09.05, 12:57
Noh, kui aus olla siis tuleb konkurenti Tammekat kiita, neil see päris hästi õnnestunud teha. Kuid info poolest on Flora oma.

Drogba
29.09.05, 19:03
Fc Flora on minu arust.:lahe:

Sir. Nuutu
30.09.05, 00:12
Flora

17
30.09.05, 00:17
my.tele2.ee/jktulevik on kõige parem:lahe:

luutik
30.09.05, 00:52
Ainus leht, kus värskeid uudiseid leiab on Flora kodukas. Teistelt leiab vaid värsket ajalugu. :kurb4:

arvaja
30.09.05, 11:10
kure kodukas:)

Amadeus
30.09.05, 11:34
Algselt postitas luutik

Ainus leht, kus värskeid uudiseid leiab on Flora kodukas. Teistelt leiab vaid värsket ajalugu. :kurb4:

Oma klubi tegevuse kohta on ikka värskeid uudiseid ka Tammeka, Kure, Levadia, tuleviku ja isegi Transi kodukatel. Isegi mõned esiliiga klubid hoiavad oma kodukaid enamvähem korras - Kalev, Ajax, Vaprus

Homie
30.09.05, 12:16
FC flora lehel saab ka mänge reaalajas näha.

Oll
30.09.05, 17:28
Aga minule meeldib hoopis Tuleviku uus kodukas.

Anetik
30.09.05, 17:29
fc levadia :D

siim089
30.09.05, 21:09
Algselt postitas Oll

Aga minule meeldib hoopis Tuleviku uus kodukas.
:õnnelik: tänud kiituse eest, üritame alati anda endast parima

ROOTSI KUNN
30.09.05, 22:37
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas luutik

Oma klubi tegevuse kohta on ikka värskeid uudiseid ka Tammeka, Kure, Levadia, tuleviku ja isegi Transi kodukatel. Isegi mõned esiliiga klubid hoiavad oma kodukaid enamvähem korras - Kalev, Ajax, Vaprus
Võtsid sõnad suust.!!!Just esiliigameeskondade kodukatest tahaks Kalevi ja nüüd ka uuenenud Vapruse oma esile tõsta. Ajaxi oma pole vaadanud aga mõned aastad tagasi polnud ka vigu.

luutik
30.09.05, 23:49
Kiiret infot pakub vaid Flora kodukas, samas on Kure, tammeka, kalevi jt kodukad paremad selles mõttes, et avaldavad ka mängu kirjeldusi. Millegipärast on Flora omal vaid statistiline ülevaade. Kummaline on see,et EJLi kodukas avaldab uudiseid täiesti suvaliselt, paljud tähtsamad uudised ei leiagi sinna teed.
Tuleviku kodukas on kõige parem selles mõttes, et avaldab tihti infot ka noortemeeskondade mängudest. Ja mitte vaid statistilist teavet. Ta ongi vast kõige paremini ja seejuures põhjalikumalt oma klubi mängudest teavitav leht.
Tammeka lehel on väga napp info oma noortemeeskondade mängudest.

jorss
01.10.05, 00:22
seda (http://www.vaprus.ee/) oled lugenud?

ROOTSI KUNN
01.10.05, 11:52
Algselt postitas jorss

seda (http://www.vaprus.ee/) oled lugenud?
Millest ma siis eelmises postituses rääkisin? :lahe:

jorss
01.10.05, 11:58
ma luutikule :)

ajax nüüd selline http://www.fcajax.ee/

milleks seda http://www.zone.ee/fcv/ üleval hoitakse pole ma veel aru saanud :(

ROOTSI KUNN
01.10.05, 12:16
Mõni aeg tagasi oli isegi Merkuuril suht korralik kodukas aga peale seda ,kui Tõnu Rüütel sealt lahkus ei ole enam midagi tehtud ja leht on suletud. Valga lehega on sama lugu ,mis meeskonna mänguga - püsib muutunatuna alates kevadest.:D
Tänu jorsile nägin ka Ajaxi lehte. Rahuldav või natuke üle selle.

Homie
01.10.05, 15:22
Algselt postitas jorss

Ajaxil jumala mõtetu leht. VENEKEELNE!!!!:viha: Isegi seda kohta ei ole kust saaks eestikeelseks panna. Ma näiteks ei oska vene keelt mida ma teen selle lehega kui sittagi aru ei saa. Samad sõnad teiste venekeelsete lehteda kohta. Kui klubi mängib Eestis ja riigi keel on teatavasti Eesti keel siis leht peaks olema ikkagi eesti keeles. Ja siis võib-olla võiks olla mingi oht kust lehekülje saaks venekeelseks ümber muuta. See küll ei loe kas fännid on eestlased või venelased. Kurat, kui Eestis elavad siis õppigu ka Eesti keel. Minu jaoks ongi see venalaste ja eesti keele teema juba nii ärritav. Üldse mulle ei meeldi venelased kes elavad eestis ja ei oska riigikeelt.:viha:

Amadeus
03.10.05, 16:14
Algselt postitas mart44

Algselt postitas jorss

Ajaxil jumala mõtetu leht. VENEKEELNE!!!!:viha: Isegi seda kohta ei ole kust saaks eestikeelseks panna. Ma näiteks ei oska vene keelt mida ma teen selle lehega kui sittagi aru ei saa. Samad sõnad teiste venekeelsete lehteda kohta. Kui klubi mängib Eestis ja riigi keel on teatavasti Eesti keel siis leht peaks olema ikkagi eesti keeles. Ja siis võib-olla võiks olla mingi oht kust lehekülje saaks venekeelseks ümber muuta. See küll ei loe kas fännid on eestlased või venelased. Kurat, kui Eestis elavad siis õppigu ka Eesti keel. Minu jaoks ongi see venalaste ja eesti keele teema juba nii ärritav. Üldse mulle ei meeldi venelased kes elavad eestis ja ei oska riigikeelt.:viha:

Eesti keeleseaduses ei ole mingit kohustust oma kodulehte eestikeelsena hoida. Kui kõik liikmed on venekeelsed ja ka fännid vähemasti oskavad seda keelt , ei näe ma mingit põhjust miks nad PEAKSID seda ka eestikeelsena tegema. Kellel huvi on see saab oma info kätte. Pealegi ei saa oma võhiklikkust keelte vallas teiste süüks ajada. Eestis on ligi 1/3 venekeelset elanikkonda, seega oleks igal eestlasel ka kasulik osata mingil algtasemel vene keelt. Soomes on näiteks vaid ca 5% rootslasi aga teise keelena valdab seda keelt iga soomlane vähemalt mingilgi tasemel.

Kebab
03.10.05, 17:03
Ajaxi koduleht räägib muide meeskonna suurimast ründetähest Nikita Andrejevšist, kes on löönud see aasta esiliigas 24 väravat. Tähelepanuväärseks teeb selle saavutuse see, et kutt on sai 22 sept. 17-aastaseks! Siit võib hea mängija välja kooruda.

jyriöö
03.10.05, 17:05
Sellest Nikitast tegi mõni aeg tagasi väikese nupukese ka Eesti Päevaleht (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=301778)

eston maravilha
03.10.05, 17:24
nädalalõpul lõi veel 4 kotti. a mis meile venemaa tulevikust?

luutik
03.10.05, 21:29
Algselt postitas jyriöö

Sellest Nikitast tegi mõni aeg tagasi väikese nupukese ka Eesti Päevaleht (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=301778)
Kui teha talle piisavalt hea pakkumine, siis võib ta kaaluda Eesti koondisesse tulemist.:õnnelik: :r66m7:

Jyrka
03.10.05, 21:32
Postitan enne \"koondise eest mängimine peaks olema auasi, mitte, kes hea pakkumise teeb blabla\" armeed. Tegelikult kuulun ise samasse armeesse ehk postitan samaaegselt.

luutik
03.10.05, 21:38
Algselt postitas Jyrka

Postitan enne \"koondise eest mängimine peaks olema auasi, mitte, kes hea pakkumise teeb blabla\" armeed. Tegelikult kuulun ise samasse armeesse ehk postitan samaaegselt.

Olen siin keskkonnas suht uus ja ei saanud mõttest aru.:sega8:

Jyrka
03.10.05, 21:43
See pole kuidagi seotud selle keskonnaga. Lihtsalt kui keegi tahab mõne riigi koondise eest mängida, las ajab oma paberid korda ja äkki saab mängida, mitte, et ootab head pakkumist. Häid pakkumisi võib ta klubidelt oodata.

luutik
03.10.05, 21:56
Algselt postitas Jyrka

See pole kuidagi seotud selle keskonnaga. Lihtsalt kui keegi tahab mõne riigi koondise eest mängida, las ajab oma paberid korda ja äkki saab mängida, mitte, et ootab head pakkumist. Häid pakkumisi võib ta klubidelt oodata.
Vot, õige suhtumine. Nikital on veel kasvuruumi.

Homie
05.10.05, 16:31
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Algselt postitas jorss

Eesti keeleseaduses ei ole mingit kohustust oma kodulehte eestikeelsena hoida. Kui kõik liikmed on venekeelsed ja ka fännid vähemasti oskavad seda keelt , ei näe ma mingit põhjust miks nad PEAKSID seda ka eestikeelsena tegema. Kellel huvi on see saab oma info kätte. Pealegi ei saa oma võhiklikkust keelte vallas teiste süüks ajada. Eestis on ligi 1/3 venekeelset elanikkonda, seega oleks igal eestlasel ka kasulik osata mingil algtasemel vene keelt. Soomes on näiteks vaid ca 5% rootslasi aga teise keelena valdab seda keelt iga soomlane vähemalt mingilgi tasemel.
ok aga ikkagi võiks seal olla ka eesti keele võimalus.

priity
05.10.05, 19:00
Algselt postitas Jyrka
Nõus Jyrkaga, kuid selline kysimus, et kas Andrejevil on keskkool juba lõpetatud? Kusagilt on midagi kõrva jäänud, et koos lõpueksamitega võib teha ka mingid vajalikud eksamid kodakondsuse saamiseks. Ehk siis--v-o on tüübil võimalik omandada kodakondsus vastavalt kehtivatele seadustele mitte mingil sahker-mahker teel (e. siis \"eriliste teenete eest\").

Homie
23.10.05, 16:55
krt Vene keelt tahetakse Eestis teiseks riigi keeleks sokutada. See oleks kyll täitsa jama ju.

priity
24.10.05, 11:38
Algselt postitas mart44
krt Vene keelt tahetakse Eestis teiseks riigi keeleks sokutada. See oleks kyll täitsa jama ju.
See on täielik bs. Mingid mõttetud vennad kusagil karup...s panevad oma mingi haiglase unenäo paberile ja siis Eesti press jaurab selle ümber.
EL-s on piisavalt riike keda ei huvita vene keele saamine EL-i ametlikuks keeleks.

Oll
24.10.05, 17:07
Algselt postitas priity

Algselt postitas mart44
See on täielik bs. Mingid mõttetud vennad kusagil karup...s panevad oma mingi haiglase unenäo paberile ja siis Eesti press jaurab selle ümber.
EL-s on piisavalt riike keda ei huvita vene keele saamine EL-i ametlikuks keeleks.

Lihtsalt uudishimust, milline keel on praegu EL-i \"ametlik keel\"?

sosku
24.10.05, 17:13
Algselt postitas Oll
Kusagilt on kõrva jäänud, et kõikide liikmesriikide riigikeeled (s.h. eesti k.).

Oll
24.10.05, 17:16
Algselt postitas sosku

Algselt postitas Oll
Kusagilt on kõrva jäänud, et kõikide liikmesriikide riigikeeled (s.h. eesti k.).

Ma olen j2lle kuulnud, et sellist asja nagu EL-i \"ametlik keel\" ei pidavat yldse olemas olema...
MYSTIKA:oih:

priity
24.10.05, 17:29
Täpsustame siis tähenärijatele. Eelnevas postituses palun väljendit \"ametlikuks keeleks\" mõista kui \"üheks ELi liikmesriigi ametlikuks keeleks\".

P.S. Kuigi ka väljendit \"ELi ametlikud keeled\" võib aeg-ajalt kasutuses kohata.

Oll
24.10.05, 21:49
Algselt postitas priity

Täpsustame siis tähenärijatele. Eelnevas postituses palun väljendit \"ametlikuks keeleks\" mõista kui \"üheks ELi ametlikest keeltest\".

Palun herr priity-l parandada parandus kujule \"yheks ELi liikmesriigi ametlikuks keeleks\".
T2nan t2helepanu eest, t2hen2rija t2psustaja!