320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga kodukad.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliiga kodukad.

    Millisel meistriliiga klubil on parim kodukas?
    1
    FC Flora (www.fcflora.ee)
    100,00%
    1
    TVMK (www.fctvmk.ee)
    0,00%
    0
    FC Levadia (www.fclevadia.ee)
    0,00%
    0
    JK Tulevik (my.tele2.ee/jktulevik)
    0,00%
    0

    #2
    panin tuleviku poolt, sest alles käisin seal ja see jättis väga hea mulje
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #3
      Kõik on head, va. Levadia.

      Kommentaar


        #4
        eestis polegi päris head klubi lehte - seepärast ei hääletagi

        Kommentaar


          #5
          minu hääl läks florale, kuna see o kõige informatiivsem, tuleviku oma on kah norm, aga tvmk lehekülg on küll üks paras IRW

          Kommentaar


            #6
            flora oma ja informatiivne.... noh enamus lingid on tühjad ja mmeskond on ka vale..,. is that a champions site
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Undertaker

              minu hääl läks florale, kuna see o kõige informatiivsem, tuleviku oma on kah norm, aga tvmk lehekülg on küll üks paras IRW
              Flora lehekülg nüüd küll täiuslik ei ole. Pooled lingid on tühjad ja andmed vananenud.

              Ja mis on sul TVMK lehekülje üle naerda.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Siim88

                Orginally posted by Undertaker

                minu hääl läks florale, kuna see o kõige informatiivsem, tuleviku oma on kah norm, aga tvmk lehekülg on küll üks paras IRW
                Flora lehekülg nüüd küll täiuslik ei ole. Pooled lingid on tühjad ja andmed vananenud.

                Ja mis on sul TVMK lehekülje üle naerda.
                hmm...kust sa välja loed, et ma flora lehte täiuslikuks pean?
                ok, seal on tõesti päris palju kala sees, aga informatiivsuse all pidasin eelkõige silmas, et nad kajastavad enamust eesti jalgpalliga seostuvat, uudised on värsked ja saavad suhtkoht kiiresti üles.
                Ka kujunduse poolest jagab ta koos tulevikuga In my humble opinion parimat kohta.

                Kuna juba Levadia avalehe title on 'The official website of SPORS club FC Levadia' siis ta eriti head muljet ei jäta...info poolest pole kurta, aga kogu jama on (vähemalt eestikeelses versioonis-teisi pole uurinud) ühele lehele mahutatud ja see mõjub segaselt.

                TVMK leht on oma kujunduse ja html-i kasutuse poolest ajast ja arust, sellepärast ta mulle ei meeldi. ja üleüldse pole sel lehel vastava jalgpalliklubi kohta sõnakestki, seepärast on mul natuke raske mõista, miks see üleüldse siin üleval on...

                vot nii arvan mina

                Kommentaar


                  #9
                  lollid olete
                  www.fctvmk.ee oleks siis oige aadress

                  Kommentaar


                    #10
                    [quote]Orginally posted by Undertaker

                    [quote]Orginally posted by Siim88

                    Orginally posted by Undertaker


                    TVMK leht on oma kujunduse ja html-i kasutuse poolest ajast ja arust, sellepärast ta mulle ei meeldi. ja üleüldse pole sel lehel vastava jalgpalliklubi kohta sõnakestki, seepärast on mul natuke raske mõista, miks see üleüldse siin üleval on...

                    vot nii arvan mina
                    Kui sa vaatasid tõesti lehte, mis asub aadressil www.tvmk.ee, siis tunnen kaasa

                    Nagu Jyrka ütles õige aadress on www.fctvmk.ee. Ja ma ei usu, et see on väga algeline HTML.

                    Kommentaar


                      #11
                      no goddamn...

                      oleks siis kohe öelnud...kuna pole ise eriti tvmk tegemiste üle huvi tundnud, siis pole ÕIGE kodukaga ka kursis. see on tõesti täitsa ookoo...

                      Kommentaar


                        #12
                        /me tegi asja korda

                        Kommentaar


                          #13
                          arvutimeeste terminitest ma suurt aru ei saa aga minu meelest on nii FCF, TVMK ,kui ka Tuleviku k.lehed puudulikud. FCF-il on vast kõige rohkem infi,kuigi väga vana ja värske on kõrvuti. Häält ei anna, vaatame ,mis edasi tehakse.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            andsin hääle TVMK-le. korralik kujundus, pole kõiksugu helkivaid/neoonsed/vilkuvaid vidinaid.
                            ega koduleht peagi andma onlines ML tulemusi. Flora=suuresti EJL, mis ise ju miskit ei tooda. samas on meil olemas ka Sportnet ja Soccernet, kes infi jagavad. klubi koduleht on oma meeskonna tutvustamiseks ning mängijatele, lastele, fännidele neile huvitava vajaliku info edastamiseks. lihtne

                            Kommentaar


                              #15
                              tee-vee-emm-kaa!
                              lihtsalt ilus on. vajalik info olemas, info hästi liigendatud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X