320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid

    Oleks huvitatud enne 2002. aasta numbrit ilmunud ajakirjadest

    #2
    Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

    Neid ainult 2 tükki ongi. Esimene ilmus 1998, teine 2001. Viimane on mul olemas, kuid äraandmisele ei kuulu. 1998 numbri ostmisest oleks isegi huvitatud, kui kellelgi sellist pakkuda on. Tegelt - Saveljevil võib neid ju veel kusagil alles olla. Kui näen, siis küsin.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

      Mina olen ka huvitatud, maksan kaanehinna ja postikulud. Tegelt ei usu, et ülearuseid 1998.aasta numbreid enam alles on. Aga äritsejatel ei tasu ühendust võtta, õige mees oma jagu ära ei anna.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

        Mul oleks ka huvi nii 2001. ja 1998. aasta ajakirjade vastu. 2001. on mul tegelikult isegi olemas, aga ma ei suuda seda kuskilt leida, niiet

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

          Mul on üks hea tuttav, kes on nende ajakirjadega tihedalt seotud ning saab teid aidata 2001. aasta (ja võibolla ka hilisemate) numbrite ostmisel. Saatke e-mail Indrek Petersoo\'le - indrek@levadia.ee.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

            Algselt postitas Poborsky


            Mul on üks hea tuttav, kes on nende ajakirjadega tihedalt seotud ning saab teid aidata 2001. aasta (ja võibolla ka hilisemate) numbrite ostmisel. Saatke e-mail Indrek Petersoo\'le - indrek@levadia.ee.
            Tänks Poborsky

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

              Leidsin vanades teemades sobrades sellise koha ka veel üles. Kui kellelgi on veel tarvis 2001a ajakirja, siis mul on siin olemas üks, mis kuuluks äraandmisele. Tallinna piires võib üleandmise kokku leppida kuskil, kui huvilisi on.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Ajakirjad EESTI JALGPALL vanemad numbrid\'

                Kas see äraandmisele kuuluv \"Eesti Jalgpall 2001\" on veel jõus või sattusin liiga hilja seda vaatama?

                Kommentaar

                Working...
                X