320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Playerhistory.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Playerhistory.com

    www.playerhistory.com on kiiresti arenev jalgpallistatistika andmebaas, kus on rohkesti ka eesti kohta infot, mille olen seni mina sinna sisestanud. Kahjuks ei ole mul enam aega sellega tegeleda, ent et asi soiku ei jääks, oleks tore kui keegi võiks mind abistada. Ühesõnaga, kes on huvitatud Eesti või ka välismaa statistikat internetti toksimisest, täitke ära järgmine avaldus: http://www.playerhistory.com/default.asp?PAGE=helpus . Ainus vastutasu selle lehe poolt on hetkel juurdepääs rohkem kui 65 000 mängija statistilistele andmetele.

    #2
    Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

    proovin ka ikka mõnikord sinna asju lisada

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

      Aga karjääri statistikat ei saa vaadata. Selleks pead vist ~20$ aastas maksma.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

        Algselt postitas Indrec


        Aga karjääri statistikat ei saa vaadata. Selleks pead vist ~20$ aastas maksma.
        See on üks võimalus, teine võimalus on olla töökas statistika sisestaja ning kui sul õnnestub adminile selgeks teha, et sul on tarvis karjääri statistikat näha, siis ta ka võimaldab sul seda ilma maksmata.

        Edit:
        Sorry, ajasin valet juttu. Sest ajast kui ma sinna lehele sattusi on seal palju muutunud ning ei teadnud isegi kuidas asjad on. Kui olete ära applying formi ära täitnud ja teid on vastu võetud siis saab ka kohe mängijate karjääre näha, aga kui mõni loodab ilma maksmata vaid omale statistikat koguda, siis see ei õnnestu, sest teilt võetakse kasutajatunnus lihtsalt ära.

        Uued tulijad, ärge unustage ennast ka foorumisse registreerimast. Seal saab rääkida, kes mida sisestab.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

          olen seal ka admin raido!!! kui vaja küsi midgai!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

            Playerhistory.com consists of a group of idealistic football fans, with the intention of making playerhistory.com the best place on the web to find information about players from all around the world, as well as statistics about matches.

            Mulle jääb asja olemus natuke segaseks. Idealism ja statside raha eest tellimine?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

              Oli hea, kuni tasuliseks tehti. Kasutaks statistikat hea meelega, näiteks FM Eestit puudutava andmebaasi uuendamiseks, kuid olge normaalsed - statistika nägemise eest ei maksa just paljud, või kuidas? Kunagi oli samasugune soccerassociation.com, kuni tasuliseks tehti.

              Kui keegi veel mõnd statistikalehekülge teab, siis jagage

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                Ma ka nüüd seal mõnikord sisestan andmeid ja muud sellist
                lahe

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                  Algselt postitas ecco


                  Oli hea, kuni tasuliseks tehti. Kasutaks statistikat hea meelega, näiteks FM Eestit puudutava andmebaasi uuendamiseks, kuid olge normaalsed - statistika nägemise eest ei maksa just paljud, või kuidas? Kunagi oli samasugune soccerassociation.com, kuni tasuliseks tehti.

                  Kui keegi veel mõnd statistikalehekülge teab, siis jagage
                  Viimati kui ma nendega ühenduses olin, keelasid nad rangelt FM\'i juures oma andmete kasutamist. Jutt oli selline, et nad on teinud meelega väikseid statistilisi apsakaid sisse ja kui nad FM-st peaks neid leidma mindakse kohtusse. Igaljuhul selline oli paari kuu eest neilt saadud kiri.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                    äkki keegi annaks sealt eesti liiga jaoks statse?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                      Ma täna täitsin avalduse ära, et eks näeb. Loodame, et võtavad vastu, sest leidsin asju küll, mida seal lisada oleks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                        Saatsin siis ka oma avalduse ära. Kuressaare statistikat võiks sisestaga küll

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                          Algselt postitas 17


                          Saatsin siis ka oma avalduse ära. Kuressaare statistikat võiks sisestaga küll
                          suht mõttetu mul kõik olemas ja seal lehel on ka olemas ei näe mida sa võiks sinna sisestada on olemas 92-05 kõiki EMV mängijate statsid kes kunagi üldse on mänginud

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                            Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

                              Ki kellelgi on eesti esiliiga ja madalamate liigade statistikat, siis võiks kindlasti ühineda. Üldiselt on seal veel sisestada karikamängude tulemusi ja euroopa karikate tulemusi, samuti eesti koondise mänge, nii et tööd veel jagub.
                              Eesti meistriliiga statsid on jah 92-93 kuni praeguse hetkeni sisestatud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X