PDA

View Full Version : Playerhistory.com

raido
08.07.05, 14:30
www.playerhistory.com on kiiresti arenev jalgpallistatistika andmebaas, kus on rohkesti ka eesti kohta infot, mille olen seni mina sinna sisestanud. Kahjuks ei ole mul enam aega sellega tegeleda, ent et asi soiku ei jääks, oleks tore kui keegi võiks mind abistada. Ühesõnaga, kes on huvitatud Eesti või ka välismaa statistikat internetti toksimisest, täitke ära järgmine avaldus: http://www.playerhistory.com/default.asp?PAGE=helpus . Ainus vastutasu selle lehe poolt on hetkel juurdepääs rohkem kui 65 000 mängija statistilistele andmetele.

siim089
10.07.05, 18:15
proovin ka ikka mõnikord sinna asju lisada :)

IndrekL
10.07.05, 20:56
Aga karjääri statistikat ei saa vaadata. Selleks pead vist ~20$ aastas maksma.

raido
11.07.05, 10:32
Algselt postitas Indrec

Aga karjääri statistikat ei saa vaadata. Selleks pead vist ~20$ aastas maksma.
See on üks võimalus, teine võimalus on olla töökas statistika sisestaja ning kui sul õnnestub adminile selgeks teha, et sul on tarvis karjääri statistikat näha, siis ta ka võimaldab sul seda ilma maksmata.

Edit:
Sorry, ajasin valet juttu. Sest ajast kui ma sinna lehele sattusi on seal palju muutunud ning ei teadnud isegi kuidas asjad on. Kui olete ära applying formi ära täitnud ja teid on vastu võetud siis saab ka kohe mängijate karjääre näha, aga kui mõni loodab ilma maksmata vaid omale statistikat koguda, siis see ei õnnestu, sest teilt võetakse kasutajatunnus lihtsalt ära.

Uued tulijad, ärge unustage ennast ka foorumisse registreerimast. Seal saab rääkida, kes mida sisestab.

eestimees
15.07.05, 19:54
olen seal ka admin raido!!! kui vaja küsi midgai!

fitti
15.07.05, 20:05
Playerhistory.com consists of a group of idealistic football fans, with the intention of making playerhistory.com the best place on the web to find information about players from all around the world, as well as statistics about matches.

Mulle jääb asja olemus natuke segaseks. Idealism ja statside raha eest tellimine?

ethan
16.07.05, 13:25
Oli hea, kuni tasuliseks tehti. Kasutaks statistikat hea meelega, näiteks FM Eestit puudutava andmebaasi uuendamiseks, kuid olge normaalsed - statistika nägemise eest ei maksa just paljud, või kuidas? Kunagi oli samasugune soccerassociation.com, kuni tasuliseks tehti.

Kui keegi veel mõnd statistikalehekülge teab, siis jagage ;)

siim089
16.07.05, 16:55
Ma ka nüüd seal mõnikord sisestan andmeid ja muud sellist :)
lahe :D

gamer
16.07.05, 17:20
Algselt postitas ecco

Oli hea, kuni tasuliseks tehti. Kasutaks statistikat hea meelega, näiteks FM Eestit puudutava andmebaasi uuendamiseks, kuid olge normaalsed - statistika nägemise eest ei maksa just paljud, või kuidas? Kunagi oli samasugune soccerassociation.com, kuni tasuliseks tehti.

Kui keegi veel mõnd statistikalehekülge teab, siis jagage ;)

Viimati kui ma nendega ühenduses olin, keelasid nad rangelt FM\'i juures oma andmete kasutamist. Jutt oli selline, et nad on teinud meelega väikseid statistilisi apsakaid sisse ja kui nad FM-st peaks neid leidma mindakse kohtusse. Igaljuhul selline oli paari kuu eest neilt saadud kiri.

eestimees
04.09.05, 18:23
äkki keegi annaks sealt eesti liiga jaoks statse?

Erko
24.06.06, 17:44
Ma täna täitsin avalduse ära, et eks näeb. Loodame, et võtavad vastu, sest leidsin asju küll, mida seal lisada oleks.

17
24.06.06, 18:33
Saatsin siis ka oma avalduse ära. Kuressaare statistikat võiks sisestaga küll:)

eestimees
26.06.06, 21:19
Algselt postitas 17

Saatsin siis ka oma avalduse ära. Kuressaare statistikat võiks sisestaga küll:)

suht mõttetu mul kõik olemas:kaval: ja seal lehel on ka olemas ei näe mida sa võiks sinna sisestada:doh: on olemas 92-05 kõiki EMV mängijate statsid kes kunagi üldse on mänginud:lahe:

Wotan77
05.07.06, 12:40
Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...

raido
05.07.06, 15:14
Ki kellelgi on eesti esiliiga ja madalamate liigade statistikat, siis võiks kindlasti ühineda. Üldiselt on seal veel sisestada karikamängude tulemusi ja euroopa karikate tulemusi, samuti eesti koondise mänge, nii et tööd veel jagub.
Eesti meistriliiga statsid on jah 92-93 kuni praeguse hetkeni sisestatud.

eestimees
05.07.06, 17:04
Algselt postitas Wotan77

Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...

ma ei jaga oma database välja - copyright @ me - aga milleks sul vaja seda nii hädasti on?

raido
12.07.06, 14:28
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Wotan77

ma ei jaga oma database välja - copyright @ me - aga milleks sul vaja seda nii hädasti on?

Copyright @ playerhistory.com pigem;) .

eestimees
12.07.06, 14:46
Algselt postitas raido

Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Wotan77

Copyright @ playerhistory.com pigem;) .

ära tee nalja raido

Erko
17.11.06, 15:02
Madalamate liigade kohta on seal küll jube vähe.

eestimees
21.11.06, 11:03
Madalamate liigade kohta on seal küll jube vähe.

sellepärast et neid pole veel lisatud;) isegi eesti nsv statsid on olemas 1970-1991

Erko
21.11.06, 18:50
On sul infot, et palju Eestist neid rahalisi toetajaid on, kes on selle krõbeda hinna ära maksnud? 19$ kuus on ikka vähe palju ma leian. Muidugi tuleneb see vist sellest, et on rikkamaid ja vaesemaid riike ja hind peab ju kõigile sama olema. Iseenesest jah koht väga huvitav ja kõik, aga pole sellist raha võtta, et iga kuu sellist hinda maksta.

eestimees
21.11.06, 19:24
On sul infot, et palju Eestist neid rahalisi toetajaid on, kes on selle krõbeda hinna ära maksnud? 19$ kuus on ikka vähe palju ma leian. Muidugi tuleneb see vist sellest, et on rikkamaid ja vaesemaid riike ja hind peab ju kõigile sama olema. Iseenesest jah koht väga huvitav ja kõik, aga pole sellist raha võtta, et iga kuu sellist hinda maksta.

ei ole infi ja ei huvita ka see