320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kreeka-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kreeka-Eesti

    Palun sisukat vastust kahele küsimusel:

    1) kas keegi Kreekasse ka läheb ning kuidas ja kas on veel ruumi ning palju maksab jne?

    2) kus on võimalik Kreeka-Eesti mängu näha?

    PS. Mulle võib saata ka meili: pob.orsky@mail.ee
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Kreekasse saab läbi Amsterdami ,või kopenhaageni hind edasi -tagasi 12500
    Mängu näitab kreeka televisioon
    vaevalt seda eestis näeb

    Kommentaar


      #3
      Mul on teised andmed. Sõita saab koos koondisega,sest seekord ei ole tsharterlend vai minnajse tavalise liinilennukiga. Maksab 8500.- + elamiskulud+ statapilet. Minuteada ei sõida keegi. Vaadata saab ,kui keegi oskab Kreeka , sati pealt välja otsida.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Kas mingid läbirääkimised mõne kõrtsuga käivad ja kes sellega tegeleb."Coffikus" on STV ja sealt tuleb konkreetne programm.Kuule tuule kas oled lotomiljonäär?
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Koja sa võiksid seal coffikus kruttida kas saab Kreeka TV pildi ette? Siis tuleks küll sinna vahtima,sest minu teada mujal on mingid kindlad programmid. Anna teada ,kui midagi selgub.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Ma kordan et meil on STV ja nende kontorist keerataxe üle Tallinna.Niikaua kui me veel enamuses pole pole mõtet lootagi mingit meile vastutulekut.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              Tartus?

              Kreekaga mäng juba varsti, aga ikka pole vist teada, kas kuskil pubis ka näha saab. Näiteks Tartus?
              Ando

              Kommentaar


                #8
                On meie seas mõni nutikas kes suudab väljavõluda selle kanali nime kust mängu üle kantakse,siis olex lihtsam läbirääkimisi pidada.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by kojamees

                  On meie seas mõni nutikas kes suudab väljavõluda selle kanali nime kust mängu üle kantakse,siis olex lihtsam läbirääkimisi pidada.
                  ejl pressiteates on öeldud et kreeka riigitelevisioon ET 1...

                  pisut vähev6itu infi v6i kuidas... ilmselt pole tegemist sat-tv-ga... tavaliselt on siis miskeid satelliidi kordinaate juurde topitud...
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar

                  Working...
                  X