PDA

View Full Version : Gothia Cup

Even
12.07.05, 22:31
Kas keegi on seal käinud ja kuidas läinud. Rääkige üldse muljeid sellest turniirist.
Tahaks teada ka mõne osalenu käest kuidas seal see korraldus üldse on. Ma mõtlen just ööbimine ja söömine kuna endal mineks Göteburgi laupäeval.

marcello
12.07.05, 22:56
Mis koht see Götheburg on?
Göteborg (http://www.gothiacup.se/ie_index.asp)

Even
12.07.05, 23:47
Algselt postitas marcello

Mis koht see Götheburg on?
Göteborg (http://www.gothiacup.se/ie_index.asp)
Okei okei. Parandan ära.

m2ngija2
13.07.05, 12:48
kle EVU kes sa oled? ma lähen ka laupäeval rootsi. ma olen tjk-st.

Even
13.07.05, 14:39
Ma olen Kotkas Juuniorist. Samas vanuseklassis mis teie.

m2ngija2
15.07.05, 12:29
oot. Te tulete meiega ühe bussiga ve?

Even
15.07.05, 13:55
Hmm. Ma ei usu kui te just 8.00 Hawaii Expressi juurest ei lähe. Ja mõni meist ei taha ka teiega tulla.

Anfield
15.07.05, 14:05
TJk läheb kell 7.00 Estonia juurest !

Even
15.07.05, 15:22
Ja kust te laeva peale lähete? Ja mis kell laeva?

Even
24.07.05, 20:45
Turniir oli täiega lahe. Avamine ja mängude korraldus ja kõik oli super. Ainult mis halb asi oli hommiku söök mis oli 8 hommikut järjest üks ja sama. Aga muidu kõik ok.

Drogba
24.07.05, 23:53
Algselt postitas Evu

Turniir oli täiega lahe. Avamine ja mängude korraldus ja kõik oli super. Ainult mis halb asi oli hommiku söök mis oli 8 hommikut järjest üks ja sama. Aga muidu kõik ok.

Äkki räägid ka sellest mis koha said???:)

Pilt
24.07.05, 23:59
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas Evu

kõik mängud kaotasid..;) sorry evu et ette ütlesin

17
25.07.05, 01:27
Algselt postitas pillureinger

Algselt postitas Drogba

Algselt postitas Evu

kõik mängud kaotasid..;) sorry evu et ette ütlesin
Ja ainult kaks väravat lõid:)

mart9999
25.07.05, 08:25
tabel play offidest
http://www.gothiacup.se/results/PlayOffFrame.aspx?Type=A&Klass=B12

tjk 90 sündinud poisid võitsid b finaali ja said ka karika aga medaleid ei saanud
koht kuskil 80 või 85 ma ei tea täpselt
selle neti lehe all on tabelid kõigi vanuste kohta

Specialized
25.07.05, 11:25
Medaleid ei saanud?:P eksid.

Even
25.07.05, 12:47
Meil läks jah päris sitasti. Aga meile kõva tase oli ka.

siimsorokin
25.07.05, 17:06
Turniir on ikka korralduse ja kõige poolest super, vaadates selle suurust. See aasta sai seal neljandat aastat järjest käidud. Mängisin B16 vanuseklassis TJK meeskonnaga. Võtsime ka kaks aasta vanemat meest kaasa, nagu seal turniiril lubatud. Nendeks olid siis Rasmus Luhakooder, kes mängib praegu esiliigas Elva eest ja teiseks oli Tarvo Laursen, kes on lepingule Levadiaga lähedal. Alagrupist saime suhteliselt kergelt esimesena edasi - 2 võitu ja 1 viik (see viik oli turniiri halvim esitus meie poolt, mis tulenes ka sellest, et see mäng enam midagi erilist ei otsustanud). Esimeses playoff ringis tuli vastu Rootsi meeskond, kellest saime jagu 2-1. Kohtunik pani sellele mängule umbes 10-15 min lisaaega juurde, kahe poolaja peale kokku ning lõpus läks mäng juba väga karmiks. Järgmises playoff ringis meie teekond lõppes, sest seal tuli vastu Mehhiko sats Cruz Azul, kellele me 1-3 kaotasime. Cruz Azul jõudis ka finaali välja, kuid seal tunnistati 0-1 teise Mehhiko meeskonna paremust. Kokkuvõttes 17-32 koht ning võib rahule turniiriga jääda, ainuke asi, mille üle nuriseda on võibolla kohtunike töö kohati. :)

arvaja
25.07.05, 21:39
Igal välismaa turniiril tevad kohtunikud sitta.

fodd
01.09.05, 19:06
:D

freedo
19.09.05, 00:06
krt me mängisime gothias normaalselt võrreldes sellega kuidas me liigat mängisime tjk89 issand jumal ei tahaks midagi sitta öelda aga me liigas sakimemis sest et tabeli liidri levadia vastu teeme head mängu aga floralt saame ikka rõvedalt pähe :oih:

2mSööt3mMööda
03.11.05, 21:02
Algselt postitas Manboy

Sinna tahaks sõita.Äkki see aasta läheme.:D
See aasta see turniir enam vast ei toimu.

marrrtin
03.11.05, 22:43
Algselt postitas daywalker

Algselt postitas Manboy

See aasta see turniir enam vast ei toimu.Miks?

Ise käisime aasta või kaks tagasi ja jäime 5-8. kohta jagama.:doh:

2mSööt3mMööda
03.11.05, 22:48
Algselt postitas MaRtin_12

Algselt postitas daywalker

Algselt postitas Manboy

See aasta see turniir enam vast ei toimu.Miks?

Ise käisime aasta või kaks tagasi ja jäime 5-8. kohta jagama.:doh:
Minu teada toimub see turniir suvel. Käisin kalendrist vaatamas ja tundub vist, et see aasta enam suvekuusid ei tule. Sul on teisi andmeid ses suhtes? :P

marrrtin
04.11.05, 00:36
Oih, kui loll olin

Ei pannud teiste rumalust tähele :D :õnnelik: