320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Ma ei leia ,et eestlaseks olemine mind tervet Eesti sporti toetama kohustab.
    Ei kohustagi, kuid suuda sa Korvpallist üle olla ning mitte parastada sellel teemal. Mulle ka näiteks iluuisutamine eriti ei meeldi, kuid antud teemal ka ma ei parasta.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas Kuivik Banaan


      ...ja Eurosarjadest pole meie vutisatsidel kaugeltki midagi vastu panna seniajani.
      pole vastu panna siis millele täpsemalt? see, et \"super-Kalev\" kunagi 90ndate alguses kuskil Koraci sarjas mõned head mängud tegi, ei ole nüüd küll mingi saavutus. Viimastel aastatel on eurosarjades osalemine tähendanud parajaid pakke. Ma usun küll, et kui vutimeeskonnad saaks ka eurosarjas kasvõi kuuemängulist turniiri mängida, siis mõni võit ikka võetaks. Ja kossu publikunumbrite kunstlikust paisutamisest on siin samuti juba eespool korduvalt juttu olnud. Kui vutile ka samamoodi (ehk normaalselt) reklaami tehtaks, oleks proportsioonid hoopis teistsugused, aga olgu, see juba teine teema.

      Och arusaamatuste vältimiseks - hoian kossumeestele sellegipoolest pöialt ja käin nii mõnigi kord vaatamaski, aga püüaks ikka realistiks jääda. Karm tõde on, et kahjuks ei ole peale koondise EM-ile pääsu viimasest aastakümnest ühtki saavutust sel alal meil ette näidata.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        ohjah, publikut on ka paisutamata rohkem kohal, kindlasti on oma süü soojal saalil.

        ja jalkameeskond võidaks harvemini, kui yldse

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Keegi tänast mängu vaatamas käis?Millega Sumo hakkama sai?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas marcello


            Keegi tänast mängu vaatamas käis?Millega Sumo hakkama sai?
            Läks kohtunike tegevuse peale \"pisut\" leili ja mögises üsna laialt kohtunikuga.
            Üldiselt ei puudunud minu meelest palju ka teisest tehnilisest.
            Dorbek ütles spordiuudistes, et sellist mängu pannakse vilistama Eesti 3 kõige sitemat kohtunikku.
            Kaotada on ikka valus.

            NYBIT!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Dorbek pani jah teravalt! Pole midagi öelda!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'


                Kuusmaa: Perry minu all ei mängi

                •• Kalev/Cramo ameeriklasest leegionär Andre Perry (pildil) istus teist mängu järjest tänavariietes pingil.
                •• “Nii kaua, kui mina siin treener olen, Perry minu käe all enam ei mängi,” lausus Kalevi peatreener Aivar Kuusmaa. “Ta pole professionaalne korvpallur.” Perry rikkus reĻiimi eelmise nädala lõpu võistlusreisil Lätti ja Leetu. Täna peaks Kuusmaa arutama asja klubi juhtkonnaga.
                •• Perry toodi meeskonda pärast hooaja algust, oktoobri keskel. Balti liiga keskmiseks jäi 9 punkti 19 mänguminuti jooksul.


                Perryl on kellad ka vist
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas Roosaelevant



                  Kuusmaa: Perry minu all ei mängi

                  •• Kalev/Cramo ameeriklasest leegionär Andre Perry (pildil) istus teist mängu järjest tänavariietes pingil.
                  •• “Nii kaua, kui mina siin treener olen, Perry minu käe all enam ei mängi,” lausus Kalevi peatreener Aivar Kuusmaa. “Ta pole professionaalne korvpallur.” Perry rikkus reĻiimi eelmise nädala lõpu võistlusreisil Lätti ja Leetu. Täna peaks Kuusmaa arutama asja klubi juhtkonnaga.
                  •• Perry toodi meeskonda pärast hooaja algust, oktoobri keskel. Balti liiga keskmiseks jäi 9 punkti 19 mänguminuti jooksul.


                  Perryl on kellad ka vist
                  Juttude järgi härra olla käinud enne välismängu (Lätis v Leedus) õhtul ööklubis, sellal kui teised mänguks välja puhkasid. Kui see tõele vastab, siis muidugi Sumo jutt jumala õige ja vend tuleks laia kaarega tagasi saata USAsse või kust iganes ta ka tuli.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    ise käisin rock vs kalevit vaatamas ja siis saabus ka perry alles soojenduse ajal saali.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas Jasper


                      ise käisin rock vs kalevit vaatamas ja siis saabus ka perry alles soojenduse ajal saali.
                      Tookord tema oli jällegi arvanud, et mäng algab pool kaheksa Saku Suurhallis, ehkki algas kell kuus Kalevi hallis...
                      Eks viimastel aastatel meil kippusidki siin kuidagi liiga asjalikud välismaalased olema - nüüd tulevad jälle igatsugu silasmillsid ja muud sassid meelde, keda Soonik idioodi järjekindlusega heade mängumeeste pähe Kalevisse vedas rahvale koomuskit tegema. Eh, nostalgia.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Algselt postitas vincent
                        pole vastu panna siis millele täpsemalt? see, et \"super-Kalev\" kunagi 90ndate alguses kuskil Koraci sarjas mõned head mängud tegi, ei ole nüüd küll mingi saavutus.
                        Meenutaks siiski, et \"super-kalev\" mängis oma aja tugevaimas eurosarjas. Tegi seda juba vabas Eestis, aga N. Liidu meistrina. Võite just suurel määral ei kogunenud, aga Euroopa tipptasemel korvpalliga oli kahtlemata tegemist.
                        Nii et jah - see kuulus karjatus \"Eesti jalgpalliklubi Meistrite Liigasse\" tõeks teha ja siis võrdleme edasi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          Algselt postitas vincent
                          pole vastu panna siis millele täpsemalt? see, et \"super-Kalev\" kunagi 90ndate alguses kuskil Koraci sarjas mõned head mängud tegi, ei ole nüüd küll mingi saavutus.
                          Meenutaks siiski, et \"super-kalev\" mängis oma aja tugevaimas eurosarjas. Tegi seda juba vabas Eestis, aga N. Liidu meistrina. Võite just suurel määral ei kogunenud, aga Euroopa tipptasemel korvpalliga oli kahtlemata tegemist.
                          Nii et jah - see kuulus karjatus \"Eesti jalgpalliklubi Meistrite Liigasse\" tõeks teha ja siis võrdleme edasi.
                          Nii ta oli, aga saadi sinna sarja vist siiski tänu sellele, et oldi Liidu meistrid? Mingil juhul ei taha ma neid vendi maha teha, kes tollal mängisid - nagu sa ütlesid, oli tegu tipptasemega ja ei jäädud seal sugugi peksupoisteks. Minu point ei olnud kossu maha tegemine, vaid see, et üle kümne aasta tagasi peetud kümnekonna mängu põhjal räägitakse endiselt mingitest korvpalli erilistest saavutustest võrreldes vutiga. Eesti meister Kalev mängis aastatel 2002-2003 kaks hooaega Euroliigas ja jäi mõlemal korral alagrupis viimaseks, viimati saadi üks võit kümnest mängust. Mis see parem on kui CLi esimeses ringis kahe mängu kokkuvõttes põrumine? Ma ei taha kossumehi sugugi maha teha, sest nemad andsid oma parima, aga see on lihtsalt reaalne tasemevahe hetkel Euroopaga. Ja teine tähtsam mõte käis just klubide koondise kohta, sest nagu öeldud, ei ole pärast nimetatud moodustise kaotamist Eesti kossuklubide tase juba aastaid Euroopa tipu ligilähedalegi küündinud.
                          Seega võrrelda võib kahte ala vabalt juba praegu, ainult et see võrdlus ei tule paraku ilus kummagi poole jaoks - klubitasandil on nii Eesti koss kui ka Eesti vutt Euroopas kahjuks hetkel üsna hädises staatuses.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Algselt postitas vincent

                            Nii ta oli, aga saadi sinna sarja vist siiski tänu sellele, et oldi Liidu meistrid? Mingil juhul ei taha ma neid vendi maha teha, kes tollal mängisid - nagu sa ütlesid, oli tegu tipptasemega ja ei jäädud seal sugugi peksupoisteks. Minu point ei olnud kossu maha tegemine, vaid see, et üle kümne aasta tagasi peetud kümnekonna mängu põhjal räägitakse endiselt mingitest korvpalli erilistest saavutustest võrreldes vutiga. Eesti meister Kalev mängis aastatel 2002-2003 kaks hooaega Euroliigas ja jäi mõlemal korral alagrupis viimaseks, viimati saadi üks võit kümnest mängust. Mis see parem on kui CLi esimeses ringis kahe mängu kokkuvõttes põrumine? Ma ei taha kossumehi sugugi maha teha, sest nemad andsid oma parima, aga see on lihtsalt reaalne tasemevahe hetkel Euroopaga. Ja teine tähtsam mõte käis just klubide koondise kohta, sest nagu öeldud, ei ole pärast nimetatud moodustise kaotamist Eesti kossuklubide tase juba aastaid Euroopa tipu ligilähedalegi küündinud.
                            Seega võrrelda võib kahte ala vabalt juba praegu, ainult et see võrdlus ei tule paraku ilus kummagi poole jaoks - klubitasandil on nii Eesti koss kui ka Eesti vutt Euroopas kahjuks hetkel üsna hädises staatuses.
                            Muidugi, see euroliiga, kas Eesti meister 2002-2003 mängis polnud mingi tippeuroliiga. Paremal juhul oli tegu tugevuselt kolmanda sarjaga.
                            Kui praegu klubide taset võrrelda, on vutiklubid pigem tugevamad, kuid mitte mingil juhul nõrgemad. 3 võitu, 1 viik ja 4 kaotust eurosarjades on piisav argument. Ja kuigi ükskli klubi edasi ei pääsenud, olid vastased siiski suht tugevad. Soome tulevane meister, Gruusia meister, Belgia ja Taani kogenud keskmikud, neile kokkuvõttes kaotamist ei pea häbenema. Kuid kiita ka üleliia ei saa.
                            Eesti kossu kohta ütleks nii: seni asi vaevalt paraneb, kuni klubid on nõus maksma kahekordse ministripalga välismaal kapitaalselt ebaõnnestunud ja meedias väga kummalist juttu rääkivale mängijale. Jutt siis teadagi kelle palkamisest.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Algselt postitas vincent


                              Algselt postitas Roosaelevant



                              Kuusmaa: Perry minu all ei mängi

                              •• Kalev/Cramo ameeriklasest leegionär Andre Perry (pildil) istus teist mängu järjest tänavariietes pingil.
                              •• “Nii kaua, kui mina siin treener olen, Perry minu käe all enam ei mängi,” lausus Kalevi peatreener Aivar Kuusmaa. “Ta pole professionaalne korvpallur.” Perry rikkus reĻiimi eelmise nädala lõpu võistlusreisil Lätti ja Leetu. Täna peaks Kuusmaa arutama asja klubi juhtkonnaga.
                              •• Perry toodi meeskonda pärast hooaja algust, oktoobri keskel. Balti liiga keskmiseks jäi 9 punkti 19 mänguminuti jooksul.


                              Perryl on kellad ka vist
                              Juttude järgi härra olla käinud enne välismängu (Lätis v Leedus) õhtul ööklubis, sellal kui teised mänguks välja puhkasid. Kui see tõele vastab, siis muidugi Sumo jutt jumala õige ja vend tuleks laia kaarega tagasi saata USAsse või kust iganes ta ka tuli.
                              Peatreener reageerib ilmselgelt üle,täpselt nagu koos Dorbekuga mängus.Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.Pole mõtet neid vene sõjaväeks ümber kodustada.Tähtsam ikka,mida palliplatsil korda saadetakse.Ja Perry jätab mängus päris asjaliku mulje,nüüd oleks ta veel eriti tõestamas.Andku ikka vennale parandamisvõimalus,mitte löödagu kohe auti.Seda enam,et keegi eestlastest läbi aegade, eesotsas Soku ja Kuusmaaga, pole ka mingid paipoisid olnud.(üks \"värskendas\" end aastaid teise treeneri, venelaste ja leedulastega ,kes klubisse kuulusid,teine aga mängude vahel endale kuuluvas pubis Hiiul)
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Algselt postitas Raivo19
                                Mis ta arvab,et kutsub siia musta,kes Baltikumi ööelu ei tahagi maitsta.Näidake mulle üks \"neks\",kes siin vaba aega lõbusalt pole sisustanud.Nad ongi siuksed,see käib nende elustiili juurde,milleks seda neile pahaks panna.
                                Suudan endas juba päris hästi alla suruda soovi minna marru nö. lõõpimise peale, aga niisugune tõsimeeli kirjutatud tekst kõneleb selle kirjutanud inimese kohta päris palju.
                                Ehk siis on leidunud esimene nn uusmoderaatoritest, kellele mina esimesel võimalusel usaldamatust avaldan.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X