PDA

View Full Version : Korvpall

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

waluswend
16.07.05, 23:13
Et siis Eesti koondis alustas kontrollmänge 51:45 võiduga Inglismaa yle.

eston maravilha
17.07.05, 00:52
inglismaa on ju tuntud korvpalliriik

marcello
17.07.05, 05:49
Samas on inglismaa juba ammu alustanud kontrollmängudega aga meie omad lõpetasid üldfüüsilise alles,nii et pole hullu miskit.

budu
17.07.05, 13:56
eriti pönev vist oli kolmas veerandaeg kus seis jäi aint 6-4 ,mida mehed tegid sel ajal ,käis vist mööda viskamise vöistlus

waluswend
18.07.05, 01:20
Täna võideti siis Inglismaa uuesti. Seekord skooriks 72:68.

futbolidipaul
21.07.05, 18:42
järgmine vastane pidi iisrael olema. ma arvan, et siiski ei tohiks muret nagu olla

17
21.07.05, 18:45
Iisrael jah, 25. ja 26. juuli Saku Suurhallis vastaseks.:õnnelik:

jansa
22.07.05, 23:26
Algselt postitas futbolidipaul

järgmine vastane pidi iisrael olema. ma arvan, et siiski ei tohiks muret nagu olla

.. pakun välja et min. miinus 20-ga imevad mõlemas mängus... siis eestlased.

Karla
26.07.05, 00:04
Eesti- Iisrael 71:83
Ei saanudki nii hullult pähe, nagu mõni ennustas.:oih:

Martin
26.07.05, 00:07
Algselt postitas Karla

Ega tuntud korvpalliriikide vastu pole kerge saada.

päkapikk
26.07.05, 00:36
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Ega tuntud korvpalliriikide vastu pole kerge saada.ära iroonitse,neljanda veerandi alguseni oli võrdne mäng.aga kaks järjestikust kolmest tapsid eesti koondise.iseenesest ilus mäng eesti poolt.

Martin
26.07.05, 08:34
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla
Ega tuntud korvpalliriikide vastu pole kerge saada.ära iroonitse,neljanda veerandi alguseni oli võrdne mäng.aga kaks järjestikust kolmest tapsid eesti koondise.iseenesest ilus mäng eesti poolt.

Kus see iroonia veel oli. Ma ju ütlengi, et sellise tuntud kossusuurriigi nagu Iisrael vastu kolm veerandaega nagu võrdne võrdsega pallida on ju lihtsalt imeline. Korvpall, see on võrratu! Järgmiseks sparringupartneriks pakuks samuti küllaltki ohtlikku vastast - Sotimaad.

PraS
26.07.05, 13:46
Algselt postitas Martin

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Kus see iroonia veel oli. Ma ju ütlengi, et sellise tuntud kossusuurriigi nagu Iisrael vastu kolm veerandaega nagu võrdne võrdsega pallida on ju lihtsalt imeline. Korvpall, see on võrratu! Järgmiseks sparringupartneriks pakuks samuti küllaltki ohtlikku vastast - Sotimaad.

Sa oled hullem kui Rootsi Kunn.
Link (http://www.fibaeurope.com/Default.asp?pageID={623BF2FE-0CA1-4873-8B1B-21237111AFDF}&nfID=306&)

Martin
26.07.05, 16:25
Algselt postitas PraS
Link (http://www.fibaeurope.com/Default.asp?pageID={623BF2FE-0CA1-4873-8B1B-21237111AFDF}&nfID=306&)

Ma rõhusingi oma arvamuses eriti sellele 1977. aastal saavutatud viiendale kohale. Kuid olgem ausad, et võrratuid saavutusi on neil tõesti veel. Aitähh, et nad niimoodi esile tõid, ma poleks ise viitsinud otsida.

Epic
26.07.05, 22:54
Hei-hei, Euroopa parim klubi on Iisraelist! :baibai:

PraS
27.07.05, 09:48
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

Ma rõhusingi oma arvamuses eriti sellele 1977. aastal saavutatud viiendale kohale. Kuid olgem ausad, et võrratuid saavutusi on neil tõesti veel. Aitähh, et nad niimoodi esile tõid, ma poleks ise viitsinud otsida.

EM U20 4.koht
EM 2003 7.koht
EM 2001 10.koht
EM 1999 10. koht
EM 1997 9.koht

Tõesti nadi kossuriik. Aga sina kui sinisilmne vutipooldaja laidad kõikide muuda spordialade esindajad eestis maha.

Martin
27.07.05, 10:06
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
EM U20 4.koht, EM 2003 7.koht, EM 2001 10.koht, EM 1999 10. koht, EM 1997 9.koht
Tõesti nadi kossuriik. Aga sina kui sinisilmne vutipooldaja laidad kõikide muuda spordialade esindajad eestis maha.
Sa oled ju puha täistainas. Jättes kasvõi kõrvale faktid, et ma jälgin korvpalli arvatavasti keskmisest inimesest (ma sinu puhul ei julge muidugi pakkuda, äkki käid isegi välismaal) rohkem ning järgmisest hooajast külastan Eesti tasemel arvatavasti juba kõiki Rocki kohtumisi. Kuid üldiselt ei tea ma seetõttu korvpallist muidugi midagi. Saalis olen tavaliselt silmad kinni ja teen nad lahti aint tantsutüdrukute ajal ning ka siis ei kiika pingi poole.

Et ka sinu, kes sa oled käinud arvatavasti kõikidel mõne meeskonna põhihooaja ning ka kohamängudel, jälginud saalis Balti liigat ning loed igapäevaselt rahvusvahelise korvpalli uudisportaale, meeldivale poolele saada, kiidan edaspidi koondist taevani. Seeläbi muutun arvatavasti kohe hallisilmseks eksperdiks.

PraS
27.07.05, 10:09
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
EM U20 4.koht, EM 2003 7.koht, EM 2001 10.koht, EM 1999 10. koht, EM 1997 9.koht
Sa oled ju puha täistainas. Jättes kasvõi kõrvale faktid, et ma jälgin korvpalli arvatavasti keskmisest inimesest (ma sinu puhul ei julge muidugi pakkuda, äkki käid isegi välismaal) rohkem ning järgmisest hooajast külastan Eesti tasemel arvatavasti juba kõiki Rocki kohtumisi. Kuid üldiselt ei tea ma seetõttu korvpallist muidugi midagi. Saalis olen tavaliselt silmad kinni ja teen nad lahti aint tantsutüdrukute ajal ning ka siis ei kiika pingi poole.

Et ka sinu, kes sa oled käinud arvatavasti kõikidel mõne meeskonna põhihooaja ning ka kohamängudel, jälginud saalis Balti liigat ning loed igapäevaselt rahvusvahelise korvpalli uudisportaale, meeldivale poolele saada, kiidan edaspidi koondist taevani. Seeläbi muutun arvatavasti kohe hallisilmseks eksperdiks.

Jälle sa ei oska nalja teha.
Sa oled nii tore.

Martin
27.07.05, 10:34
Algselt postitas PraS
Sa oled nii tore.
Ma arvan, et asi ongi selles, et ma ei teinud nalja. Ma tõdesin. Sinu nö. tegevus on eestlastele aga täiesti tavaline. Kas kahjuks või õnneks - see oleneb juba vaatenurgast.

PraS
27.07.05, 10:56
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
Sa oled nii tore.
Ma arvan, et asi ongi selles, et ma ei teinud nalja. Ma tõdesin. Sinu nö. tegevus on eestlastele aga täiesti tavaline. Kas kahjuks või õnneks - see oleneb juba vaatenurgast.

Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.

Martin
27.07.05, 11:02
Algselt postitas PraS
Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.

Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.

PraS
27.07.05, 11:23
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.

Tõesti mul pole sõber ajakirjanikku, kes mind varustaks vastava infoga. Vaevalt et skautimissüsteem väga palju halvem on kui jalgpalliklubidel. Ning vaikselt tekivad ka sõna otses mõttes Korvpalliklubid ning üle tüki aja on ka korvpallikoondisel peatreener mitte niisama tola treeneripingil istumas.

Samas mis mina tean.
Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.

Aga harid mind siis Martin?

Martin
27.07.05, 11:28
Algselt postitas PraS
Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.
Et vaatad mõnikord telekast?

Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.

PraS
27.07.05, 11:33
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
Et vaatad mõnikord telekast?

Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.

Tead Martin sa pole ainus kes käis või tulevikus käib Korvpalli vaatamas. Eelmisel hooajal viibisn ehk pooltel tlns toimunud mängudel. Hooaja lõpus aina tihedamini.
Mul on internet ja leht tuleb mulle ka postkasti.

Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?

Martin
27.07.05, 11:45
Algselt postitas PraS
Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?
Tekstiliselt ühesugune, graafiliselt küllaltki nõrk. Originaalsetest ideedest on puudus. See ei puuduta vaid jalgpalli vaid tegelikult ka korvpalli, kus saaks päris lahedaid asju teha.
Kui mõtled otsest tekstilist sisu, siis veidi karmim, kuid mõnes olukorras kindlasti mitte piisavalt. See on ehk minu arvamus ja ei lähe üldsusega kokku, kuid selliste sündmuste kajastamisel (sport, mida vaataja tunneb) võiks ajakirjanik oma arvamust enam lukku lülitama ja kirjutamise stiil võiks olla lõbusam.

Väga lahe näide on tänahommikusest The Suni spordiküljelt:
Carragher thumped in his header three minutes later to put the Kop side in front.
Even then, it took a slight deflection en route — but just you try taking it away from a man who is to goalscoring what Joey Barton is to peacekeeping.

Minu arvates väga tabav - kui jalgpalli jälgid ja tead, m ida Joey Barton selles kontekstis tähendab.

Ehk, julgust tahaks rohkem. Eesti ajakirjanduses on seda tegelikult korra juhtunud. TPMis. Pärast ühte Balti liiga kohtumist, kus spordikülje aknas avaldati pilt peldikupaberirullist, mille peale oli kirjutadut neli rida teksti sisuga \"siin pidanuks ilmuma järjekordne kokkuvõte Rocki baltimängust, kuid otsustasime mitte avaldad, sest seis ja tartlaste mäng on nüüdseks juba täiesti ...\" vms. Mõttest saad aru. Üritan originaali ehk pildina kuskilt leida.

Vot siis nii.

Edit: vaatasin järgi, 11. märtis TPM. Tõsiselt hea lahendus IMHO.

Raivo19
28.07.05, 17:02
Te olete mõlemad targad poisid ja äge on lugeda teie dialoogi,kuid nii ajakirjanike kui muidu huviliste suurim viga on kõrvutada ning võrrelda ehk panna võistlema kaht erinevat spordiala.Mõlemad alad liiguvad Eestis nii tippude kui harrastamise osas ülesmäge ja mingist mannetust seisust ei taha kuuldagi.Jutul lõpp!:P ;) :D

marcello
16.08.05, 19:03
R.I.P. Gomelski

waluswend
18.08.05, 20:19
Tsehhi koondis Eesti vastu:

Maurice Whitfield (186 cm, Nymburk), Petr Czudek (186, Prostejov), Jan Pavlik (185, Atomoromi Paks), Jiri Welsch (201, Milwaukee Bucks), Pavel Miloš (200, Praha Sparta), Luboš Barton (200, Badalona Juventut), Ladislav Sokolovsky (201, Nymburk), Michal Kremen (200, Brno), Ondrej Starosta (215, Strasbourg), Petr Benda (203, Brno), Zbynek Pospišil (202, Ostrava) ja Stanislav Votroubek (212, Nymburk).
Koondise peatreener on Michal Ježdik.

vello99
18.08.05, 20:31
Anal Intrusions 3

Aramis
18.08.05, 22:39
Kes Welschi kinni võtab? Ta peaks SG kohal mängima. Ja samas 2.01...

waluswend
18.08.05, 22:42
Eks temaga pannakse tegelema Tein ja keegi veel pikematest meestest imo.

Hughes
18.08.05, 23:11
Algselt postitas waluswend

Eks temaga pannakse tegelema Tein ja keegi veel pikematest meestest imo.

kohe kahekesi korraga? siis jääb üks vabaks vist...

lume
19.08.05, 21:49
Est-Cze 57-75
Pehmelt öeldes,masendav.

Matis
19.08.05, 21:52
Algselt postitas lume

Est-Cze 57-75
Pehmelt öeldes,masendav.
Mitte masendav, vaid lihtsalt jube:viha:
Korvpalluritel puudub üks asi kindlasti. See on tahe. Jalgpalluritel on see olemas.:lahe:

dreyd
20.08.05, 00:14
tuleb korraldada uus kampaania, kõik pikad mehed metsast välja, Ärmpalu on lihtsalt nutumaik seal korvi all, vaatasin tervet mängu kokku umbes 3 minutit.

mcnamara
20.08.05, 01:11
Mina vaatasin kümmekond minutit. Vist oli kolmas veerandaeg või midagi sellist. Rünnak rünnaku järel ei jõudnud eestlased üldse pealeviskeni. Polnud julgust või võeti pall ära. Kommenteerida pole suurt midagi. Lihtsalt, et pärast Müürseppa langeb Eesti korvpall sinna Euroopa kõige nõrgemasse divisjoni. Pikaks pikaks ajaks.

Sir. Nuutu
20.08.05, 01:35
Ahhh, ei tule sellest Eesti korvpallist asja..

Oll
20.08.05, 04:05
Kurat mäng mänguks, aga see \"tasuta särgi\" kampaania tulemus ajas küll vesistama.
Tribüünid täitsa sinised:mupet:

Kossu piletid algasid 60st kroonist ja kauba peale särk.
Meie maksame 250.- ja vsjoo.:viha:

Epic
20.08.05, 10:31
alati keeratakse asi kolmanda veerandajaga perse...nõme :kurb3:

Martin
20.08.05, 11:01
Napilt! Kuid Tsehhi on nagu Lembitu Kuuse rõhutas - ikka VÄGA tugev vastane. Arvan, et kui poisid natuke veel trenni teevad, siis järgmine kord läheb kindlasti paremini.

ROOTSI KUNN
20.08.05, 11:22
No ei hakka nad võitma isegi siis ,kui lisaks tasuta särgile oleks publikule ka tasuta napitokki välja tehtud . Huvitav ,millal Aaviksoole ükskord kohale jõuab ,et nende meeste koht on mudaliigas. Jurtshenko pani mõnusalt koomi: Nüüd peab Tsehhe nende kodus kahekümnega võitma ja Eesti eesmärk on ju alagrupis teine koht :D :D :D
Igatahes aitäh korvpalluritele vähemalt ei petnud lootusi ja tegid nädalavahetuse lõbusaks.

nööbik
20.08.05, 12:09
Pähh..tüüpiline eestlaste korvpall. Alustavad suure pravuuriga ja lõpus ei saa nad enam ise ka aru, mis nad seal platsi peal teevad - pudrunäpud :deemon: . Ma pole nüd küll vahepeal kossu nii pingsalt jälgind, kui varem, aga mingit positiivset muutust kogu selle ajajooksul ma küll ei märganud :deemon: Asi on pigem hullemaks läinud, kui ta oli.

kaitz
20.08.05, 13:10
Koosseis kah vastav

Udupasun
20.08.05, 13:50
Oi jah. Eile õnnestus vähemalt piisavalt palju alkoholi tarbida, et see mängupilt silme eest ära saada. Aga täna on pohmakas ka selle võrra valusam.:kurb10:

Jyrka
20.08.05, 15:13
hahhahaha paras raisk!!! surege korvpallurid! jess jess pedekari!!! JAGLPALL ON PALJU PAREM

EgoTrip
20.08.05, 17:35
õnneks ei näinud mängu

nööbik
20.08.05, 20:35
Algselt postitas Jyrka

hahhahaha paras raisk!!! surege korvpallurid! jess jess pedekari!!! JAGLPALL ON PALJU PAREM

jeeeesshhh it iiiiss :D

waluswend
21.08.05, 19:21
Kurat mäng mänguks, aga see \"tasuta särgi\" kampaania tulemus ajas küll vesistama. Tribüünid täitsa sinised Kossu piletid algasid 60st kroonist ja kauba peale särk. Meie maksame 250.- ja vsjoo.

Ära nuta! Me vähemalt näeme kuidas Eesti võidab!

PraS
21.08.05, 19:50

Kurat mäng mänguks, aga see \"tasuta särgi\" kampaania tulemus ajas küll vesistama. Tribüünid täitsa sinised Kossu piletid algasid 60st kroonist ja kauba peale särk. Meie maksame 250.- ja vsjoo.

Korra aastas või tihedamini?

Martin
21.08.05, 20:37
Algselt postitas PraS

;)

PraS
21.08.05, 20:43
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

;)

No jumal.
Miks tulla parastama juhuslikku võitu Bosnia üle?
Ei saa mina aru sellest eesti spordisõbrast.
Kas me oleme eestlaste poolt või fänname sinisilmselt oma lemmik ala?

panen ka siis mingi frukti siia. :õnnelik:

vello99
22.08.05, 01:39
Tegelikult on see kurb. Ja parastamisest ei saa absoluutselt aru. Nendest 9 osavõtjast peaks siis leidma kaks, kellest jagu saada, et mudaliigat vältida. Ja ega ikka sellise mänguga neid ei leia. Portugal? Belgia?

Oll
22.08.05, 13:43

Polegi nutnud, ila hakkas hoopis tilkuma.

jyriöö
22.08.05, 15:31
Tegelikult pidanuks Müürsepp juba sellest tsüklit loobuma. Uus plejaad oleks põhja ära näinud ja seda kiiremini hakkaks ka uus tõus pihta. U16 ja U18 poisid said hiljuti viimaste aastate parimad kohad kätte, ehk on sealt midagi loota. Mõõn hakkas juba peale EM finaalturniirile jõudmist pihta, praegu on suht-koht alumine ots kätte saadud. Ilmselt ikka õnnestub mudaliigasse pääsemisest hoiduda, aga eks järgmised mängud näitavad. Tšehhi on liiga kõva pähkel hetkel tõepoolest, aga nad on ka ühed peamised finaalturniiri pääsme taotlejad sellest seltskonnast.

Anfield
23.08.05, 13:39
Tegelikult on juba praegu suht noored mängumehed koondises Müürsepp ,Kikerpill ja Pärn on vana kooli vennad. Ülejäänud on uue põlvkonna mehed. Aga jah, loodan et koondise tase tõuseks lähi aegadel. kuigi esimene poolaeg tšehhi vastu oli täitsa hea.

Tembu
23.08.05, 14:08
Segan vahele ja küsin, et kas keegi teab soovitada mõnd võimlat-spordihoonet, kust saaks palliplatsi rentida? Koolimajades kipuvad kõik ajad juba kinni olema.

peapall
24.08.05, 17:33
Algselt postitas Tembu

Segan vahele ja küsin, et kas keegi teab soovitada mõnd võimlat-spordihoonet, kust saaks palliplatsi rentida? Koolimajades kipuvad kõik ajad juba kinni olema.

See on suht keeruline, reeglina tuleb hiljemalt juba kevadel selle otsimisega tegelema hakata, loota võib, et keegi kes spordisaali eelmisel aastal üüris oma kohast loobub, kuid see % on imeväike.
Nii et telefoniraamat kätte ja õnne.

jansa
24.08.05, 19:21
Algselt postitas Tembu

mille tarvis sa soovid saali rentida...ehk saame aidata;)

Tembu
24.08.05, 20:55
Algselt postitas jansa

Algselt postitas Tembu

mille tarvis sa soovid saali rentida...ehk saame aidata;)

Et ikka töökaaslastega korvpalli/võrkpalli mängida...Oled majale juurdeehituse teinud?;)

EgoTrip
26.08.05, 21:38
mis see seis hetkel on?

waluswend
26.08.05, 21:42
Eesti mingi 10ga taga:P

Karla
26.08.05, 21:44
Täpne tulemus: 72: 64.

waluswend
26.08.05, 21:47
-6 ainult:)

waluswend
26.08.05, 21:49
Mürka!!!! -3!

waluswend
26.08.05, 21:51
16,2 sekundit lõpuni: -4 , JA MEIE PALL!!!!!!

waluswend
26.08.05, 21:58
Tuli siis 76:82 kaotus. Hästi mängisid Tein, Sokk ja vahest ka Kangur ning Kikerpill. Suurimad pettumused minu jaoks olid Müürsepp, Ärmpalu ja teised... Üldse ei saa ma aru miks Pärn on koondises!? Ta ju ei suuda mitte midagi teha: Headelt positsioonidelt visked ja aina mööda. Samuti ei suutnud oma kohti välja mängida Dorbek ja Lepik.

Parimad punkti toojad:
Tein 26
Kangur 15
Müürsepp 9
Kikerpill 9

SDK
26.08.05, 22:48
Mürka nõrk esitus ja kehvad vabavisked olid kaotuse põhjuseks suuresti.

waluswend
26.08.05, 23:16
Üldse suurimaks kaotuse põhjuseks olid vabavisked, oleks need sisse visatud...aga oleks on paha poiss nii, et tuleb lihtsalt need viskamata punktid visata Tšehhi vastu ja sealt võit koju tuua:)

Epic
27.08.05, 11:04
Lootust on, et ei kukuta mudaliigasse. Kuid ainult juhul kui mõttetuid mehi ei mängitata - Pärn, Ärmpalu, Leppik, Makke - täelikud tolbajoobid.

soccerlady
27.08.05, 19:20
Tein oli tõesti väga tubli, võib olla oligi asi selles ühe parima sõbra vastu mängides, tahetakse ikka olla parem ja sialt sai suure koguse motivatsiooni. See oli muidugi väga hea. Kuid tõeline läbikukkumine oli tõesti Müürsepp. Vaatasin telekat ja imestusest vajus suu lahti, et mis ta tegi seal:(
Kuid Sokk oli ka väga hea nagu mängus Tsehhi vastu...
Kodus teevad Poolale ära ;)
Ja see kohtunik Leedust oli kohutav:D

taku*
27.08.05, 20:18
ma käisin möödunud nädalapäevadel käärikus laagris.. ja seal olid tartu rocki kossumehed. mõtlesin, et äki kedagi huvitab.

ps. eesti on mõnna.

ps.ps. liivak on surfar.

Jyrka
27.08.05, 20:23
Algselt postitas taku*

ma käisin möödunud nädalapäevadel käärikus laagris.. ja seal olid tartu rocki kossumehed. mõtlesin, et äki kedagi huvitab.

ps. eesti on mõnna.

ps.ps. liivak on surfar.

Räägi veel.

taku*
28.08.05, 10:19
noh seal oli mingi mees, keda ma ära ei tundnud... see sõi koguaeg üksinda, sest keegi ei tahtnud temaga mikskipärast ühes lauas istuda ja siis hommikul kui meie jooksmas käisime käisid rocki mehed ujumas.

budu
28.08.05, 12:03
eesti korvpall on surnud,elagu korvpall!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agent47
29.08.05, 03:16
Täitsa huvitavad vennad olete te ka!
Kamp jalgpallifanatte! Tõsi ta on, et Eesti korvpallikoondisel on rasked ajad ja praegu nagu tulemusi kuskilt nägema ei kipu, aga enne kui eesti korvpalli täiesti maha teete, piiluge korraks jalgpalli poole.
Kihvt ta ju on, et jalkas me viigistame Venemaaga, võidame Bosniat, nii võiks vaadata, et päris kõva mansa on koos, samas kui nüüd mängupilti hakkame vaatama siis suur osa mängudest istume me kaitses(mis Eestil ausalt öeldes tõesti enam-vähem korralik on) väravavõimalused tekivad siis kui väravavaht palli ette taob sealt veel üks pikk lahmakas Viikmäe või Operi peale tuleb ja siis hea õnne korral kotimegi oma vastase ära. Ja ausalt eldes on Eestil ikka päris palju õnne olnud nende mängudega, siin näiteks Bosnial oli ikka hoopis korralikumad võimalused(need eesti võimalused lõpus tulid ka sellest et Bosnial enam kaitses mängida aega polnud) Siiski sellise süsteemiga on väga väike tõenäosus niipea EM-ile või kuhugi mujale suurturniirile jõuda. Üldiselt Eesti jalgpall elabki selle pealt et pall on kõvasti \"ümmargusem\" kui see korvpallis on.

Ma olen 99.8% kindel, et Eesti korvpallikoondis jõuab mõnele suurturniirile varem kui seda Eesti jalgpallikoondis teeb. Ega need jalgpallurid end nii kaugele välja niipea veel ei kobista!
Samas ma mõistan ka, et korvpallikoondis pole valmis lähitulevikus laineid lööma, ehk kusagil siis kui vennad Sokud vastavalt seal 30 ja 27 on ning metsast üks pikk poiss ka kampa leitakse(Veski hakkab rohkem uimama, kui seda Ärmpalu praegu teeb).

Ah, eks see ka minu kui kossufanati arvamus ole, seega ärge mu teabkuhusaatmistega üle pingutage.

Karla
29.08.05, 03:33
Algselt postitas agent47

Ja ausalt eldes on Eestil ikka päris palju õnne olnud nende mängudega, siin näiteks Bosnial oli ikka hoopis korralikumad võimalused(need eesti võimalused lõpus tulid ka sellest et Bosnial enam kaitses mängida aega polnud) Siiski sellise süsteemiga on väga väike tõenäosus niipea EM-ile või kuhugi mujale suurturniirile jõuda. Üldiselt Eesti jalgpall elabki selle pealt et pall on kõvasti \"ümmargusem\" kui see korvpallis on.

No Tra keda kotib et Bosnial olid paremad võimalused.
Kui nad ei osanud ära kasutada võimalusi järelikult pasad on.

Ja seda kah et Jalka koondis ei saa nii palju kotti nagu korvpalli oma.:viha: :deemon:

marcello
29.08.05, 21:03
Koomikud
6 meest 5 veaga väljas,tðehhidel ei läinud ükski vist?
Mõni viga oli küll selline,et anna olla.
Ärm ja Pärn on kaks klouni koondises.
Poola tuleb võita kodus,loodetvasti neljapäeval teevad tðehhid panidele tuule alla ikka.

Karla miks sellist jama ajad?

eika
29.08.05, 22:03
Tegelikult oli ju mängupilt päris ok hetkeni kui Sokk ainsaks tagameheks jäi (teised langesid vigadega välja). Niimoodi ei anna eriti korvpalli mängida. Mängupilt annab igatahes lootust mänguks Poolaga.

Tauri.T
29.08.05, 22:27
Lootus jääb, aga enne peavad tšehhid poolakaid võitma.

waluswend
29.08.05, 22:40
Hea mäng, kuin Tein välja langes. Ega muud polegi öelda.

Epic
30.08.05, 11:40
kohtunkikud keerasid ikka vägevalt. Nii, kui Welschi isegi natuke riivati, kohe viga.

Võtan oma sõnad Makke kohta tagasi, oskaks ta ainult kaitses mängida oleks tegu väga võimeka korvpalluriga :D

Martin
30.08.05, 12:06
Ming hämmastab ikka ja jälle SLÕ sporditoimetuse optimism vms. Korvpallikoondise hinded pärast kaotust tsehhidele, poolakatele ja veelkord tsehhidele. Nüüd sai siis koondis hindeks 4+. Pärast üle 10-punktilist kaotust.

Issand olgu armuline.

Minu käsi pole üle 2- tõusnud.

Ja nüüd loodame, et äkki suudame ikka Poolat võita. Kuhu see ala küll langenud on...

dreyd
30.08.05, 12:18
Algselt postitas Martin

Ja nüüd loodame, et äkki suudame ikka Poolat võita. Kuhu see ala küll langenud on...

samasse kohta, kus kunagi Kalev oli? Oleme optimistid, asi lähem paremaks, kui ennast ei usu, siis uskuge mind:)

eston maravilha
30.08.05, 13:01
Algselt postitas dreyd

samasse kohta, kus kunagi Kalev oli? Oleme optimistid, asi lähem paremaks, kui ennast ei usu, siis uskuge mind:)

et siis nagu 5-10 aasta pärast pole enam eesti korvpallikoondist? nime müüme lätlastele maha suure raha eest

dreyd
30.08.05, 13:32
minugipoolest müügu ükskõik mida kellele, põlvedevahetus on väikese arvulisel rahval alati tundlik teema.

TeeleS
30.08.05, 20:08
kohtunike töö andis ikka kõõõvasti soovida:deemon:
aga jah...nagu öeldud-hea mäng kuni teini väljakukkumiseni

Raivo19
31.08.05, 04:30
martin,peale selle,et sa oled ülekohtune,oled sa veel ebatäpne ka...ega sinus tsehhi või poola verd ei voola pisut?

Martin
31.08.05, 09:32
martin,peale selle,et sa oled ülekohtune,oled sa veel ebatäpne ka...ega sinus tsehhi või poola verd ei voola pisut?
Ma ei saa ühesti su väitest ega küsimusest aru. Ole nii kena ja proovi selgitada.

Raivo19
31.08.05, 16:07
Algselt postitas Martin

Ma ei saa ühesti su väitest ega küsimusest aru. Ole nii kena ja proovi selgitada.eesti ei kaotanud üle kümne punkti...ja kaasmaalastele 2- anda,no ma ei tea,vaevalt,et ükski tsehhgi selliselt hindanuks!
Nägime ju kõik,et mäng jäi lõpu peale,mis juba iseenesest hea saavutus.Vastaste imevisete peale lõpus muigasid nii pealtvaatajad kui nad isegi.Kohtunikelt totaalne koduvile.Kui eestlased oleks vabaviskeid pisutki paremini realiseerinud,oleks tulemus \"sada prossa\"teine olnud(muide,kui võtta arvesse,et pea pooled tsehhi punktidest tulid vabavisetest,pole raske mõista,kes tegelikult väljakul peremehetses).Sulle kui tartlasele tahaks kiituseks öelda,et Kikerpill ja Tein on praegu väga tasemel

Martin
31.08.05, 17:13
Algselt postitas Raul2
ja kaasmaalastele 2- anda,no ma ei tea,vaevalt,et ükski tsehhgi selliselt hindanuks!
Nägime ju kõik,et mäng jäi lõpu peale,mis juba iseenesest hea saavutus.
Kui eestlased oleks vabaviskeid pisutki paremini realiseerinud,oleks tulemus \"sada prossa\"teine olnud(muide,kui võtta arvesse,et pea pooled tsehhi punktidest tulid vabavisetest,pole raske mõista,kes tegelikult väljakul peremehetses).
Sulle kui tartlasele tahaks kiituseks öelda,et Kikerpill ja Tein on praegu väga tasemel
- Hindeid tuleb anda nagu nad seda väärt on. Kui vaja, võib ka miinustesse minna. Näiteks Poola kodus oli kenasti 1 väärt. Lisaks ei oma mitte mingisugust tähtsust, et mäng jäi lõpu peale või kuhugi mujale - kaotus on kaotus.

- Ja sihuke oleks, poleks, oleks, tulnuks, oleks jutu võib kohe ära unustada. Kui tädile rattad alla paned, võid rääkida.

- Samuti ei näe ma mitte mingit mõtet tsehhide peremehetsemist veelkord esile tuua, mis seal ikka teha, et eestlased ei suutnud nii teravalt mängida, et vigu teenida.

- Minul kui tartlasel pole Kikerpilli või Teini tasemega midagi pistmist. Tein on lõpuks enam-vähem mänginud, kuid tema ambitsioonid või nende täielik puudumine, on täielik pettumus.

- Punktidega tõesti eksisin. Mitte üle kümne, vaid täpselt kümme. Mis ei muuda aga kahjuks absoluutselt sisu.

waluswend
31.08.05, 17:43
Eesti pole veel Poolaga kodus mänginud;)

Martin
31.08.05, 17:58

Eesti pole veel Poolaga kodus mänginud;)

Ma pole ka kuskil teisiti öelnud. :) See kaotus oleks muidugi täiesti masendav, kuid ajalehed paneks hindeks ikka 3+ vms.

waluswend
31.08.05, 18:18
3+ on ju miinimum;). Ma ei mäleta kas pandi kuskil hindeid peale sauna Lätile aga seal oleks arvatavasti tulnud hindeks 3+ or smth.

marcello
31.08.05, 21:52
Algselt postitas Martin

Ming hämmastab ikka ja jälle SLÕ sporditoimetuse optimism vms. Korvpallikoondise hinded pärast kaotust tsehhidele, poolakatele ja veelkord tsehhidele. Nüüd sai siis koondis hindeks 4+. Pärast üle 10-punktilist kaotust.

Issand olgu armuline.

Minu käsi pole üle 2- tõusnud.

tugev 3 oli mäng,tabavad vabaviskeid ja korvi alt saavad nelja ja kui võidavad siis viie.Õhtulehe sporditoimetus on lihtsalt positiivne ja optimistlik.samas kui postimehe sporditoimetus pani täiega paska.Lugege eilse lehe kossu juttu.viimases lõigus on ainuke õige asi see,et tšehhidel täisedu ja kolm võitu.Muu on pullipask...

Raivo19
01.09.05, 14:28
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Raul2
ja kaasmaalastele 2- anda,no ma ei tea,vaevalt,et ükski tsehhgi selliselt hindanuks!
Nägime ju kõik,et mäng jäi lõpu peale,mis juba iseenesest hea saavutus.
Kui eestlased oleks vabaviskeid pisutki paremini realiseerinud,oleks tulemus \"sada prossa\"teine olnud(muide,kui võtta arvesse,et pea pooled tsehhi punktidest tulid vabavisetest,pole raske mõista,kes tegelikult väljakul peremehetses).
Sulle kui tartlasele tahaks kiituseks öelda,et Kikerpill ja Tein on praegu väga tasemel
- Hindeid tuleb anda nagu nad seda väärt on. Kui vaja, võib ka miinustesse minna. Näiteks Poola kodus oli kenasti 1 väärt. Lisaks ei oma mitte mingisugust tähtsust, et mäng jäi lõpu peale või kuhugi mujale - kaotus on kaotus.

- Ja sihuke oleks, poleks, oleks, tulnuks, oleks jutu võib kohe ära unustada. Kui tädile rattad alla paned, võid rääkida.

- Samuti ei näe ma mitte mingit mõtet tsehhide peremehetsemist veelkord esile tuua, mis seal ikka teha, et eestlased ei suutnud nii teravalt mängida, et vigu teenida.

- Minul kui tartlasel pole Kikerpilli või Teini tasemega midagi pistmist. Tein on lõpuks enam-vähem mänginud, kuid tema ambitsioonid või nende täielik puudumine, on täielik pettumus.

- Punktidega tõesti eksisin. Mitte üle kümne, vaid täpselt kümme. Mis ei muuda aga kahjuks absoluutselt sisu.
1)Täiesti arusaamatuks jäävad sellisel juhul sinu hindamiskriteeriumid ja-skaalad.
2)Mitte kuhugi mujale,vaid LÕPU peale
3)Oleksid käivad alati spordi juurde,jääb võimalus soorituse parandamiseks.Näiteks jalgpallis on eluaeg olnud rohkem võimalusi kui reaalseid kolle.
4)Poola koondis on tegelt äärmiselt massiivne raskekahurvägi,andekad.Kui Eesti neid võidaks,sa paneks 2+ vist(pole kindel muidugi)
5)Korvpallis viskavad teised ka punkte,sellega tuleb leppida.Inimese iseloomuomadused ei mängi seejuures absoluutselt rolli.Minu pärast olgu või ambitsioonideta vaimuhaige,peaasi,et korvi sahistab.Ja seda ta mõistab
6)Ütleme siis nii,et viimased kaks mängu mängiti nagu võrdne-võrdsega.Maksimalist võib ju olla,kuid mitte nii negatiivselt pessimistlik

soccerlady
01.09.05, 21:51
tšehhidel läx kaa yx välja viie veaga
aga kohtunikud olid tõesti jobud:viha:
eestile andsid vigu nii et vähe plnd ja sis tšehhidele rängemate vigade puhul
aga muidu oli mäng ilus, kuni Tein välja läx
eesti võidab poola kodus ää..;)

SleepWalking
02.09.05, 00:22
sport.etv.ee

Poolas toimunud korvpalli EM-lisavalikturniiri mängus alistas Tšehhi kodumeeskonna 67:64 (42:42) ja kindlustas edasipääsu.

Eesti vajab alagrupis teise koha ja A-divisjoni pääsme säilitamiseks pühapäeval Saku Suurhallis toimuvas mängus Poola vastu seitsmepunktilist võitu.

Eesti Televisiooni otseülekanne algab esmaspäeval kell 17.45.

pühapäev, esmaspäev ... what\'s the difference anyway, eh?

PraS
02.09.05, 00:30
Algselt postitas SleepWalking

sport.etv.ee

Poolas toimunud korvpalli EM-lisavalikturniiri mängus alistas Tšehhi kodumeeskonna 67:64 (42:42) ja kindlustas edasipääsu.

Eesti vajab alagrupis teise koha ja A-divisjoni pääsme säilitamiseks pühapäeval Saku Suurhallis toimuvas mängus Poola vastu seitsmepunktilist võitu.

Eesti Televisiooni otseülekanne algab esmaspäeval kell 17.45.

pühapäev, esmaspäev ... what\'s the difference anyway, eh?

1+2 või 1+1 ?
pole ka ju vahet.
head arvutamist ja nende ritta seadmist.

SleepWalking
02.09.05, 01:19
Algselt postitas PraS
1+2 või 1+1 ?
pole ka ju vahet.
head arvutamist ja nende ritta seadmist.

kas sa räägid minuga?

vandersell
02.09.05, 10:30
Pras, eesti keeles öelduna oled sa lihtsalt loll. Ja mitte ainult praegu \"arvutamisoskuse\" pärast.

Täna on isiklikke solvanguid nagu varrukast võtta. Olge lahked.

PraS
02.09.05, 12:25
Algselt postitas vandersell

Pras, eesti keeles öelduna oled sa lihtsalt loll. Ja mitte ainult praegu \"arvutamisoskuse\" pärast.

Täna on isiklikke solvanguid nagu varrukast võtta. Olge lahked.

Kahju et sa ei midagi vahvamat öelda.
Eks see arsenali poolehoidja ongi selline, et kord ülistab omasi taevani ja siis kirub pihuks ja põrmuks.

vandersell
02.09.05, 13:07
Ja nüüd kõik koos rütmis mis koondise mängudelt tuttav: De-ma-goog! De-ma-goog! De-ma-goog!

Tauri.T
04.09.05, 19:46
Poolakatega on midagi korrast ära. Poolajaga ainult 14 punkti. Eesti teeb ikka väga ilusat mängu praegu.

Raivo19
04.09.05, 19:47
Poolaeg siis Poolaga masendav ülekaal 39:14.Olenemata sellest ,milliseks kujuneb lõppskoor,tahaks Martinile ja teistele pessimistidele mainida:vaat selliseks esituseks(ja veelgi paremaks)on võimeline Eesti koondis.

Martin
04.09.05, 19:59
Algselt postitas Raul2

Poolaeg siis Poolaga masendav ülekaal 39:14.Olenemata sellest ,milliseks kujuneb lõppskoor,tahaks Martinile ja teistele pessimistidele mainida:vaat selliseks esituseks(ja veelgi paremaks)on võimeline Eesti koondis.

Mu rõõm on metsik. Suur korvpalliriik Poola on lõpuks ometi põlvili surutud!

Tagasi teleka ette.

P.S. See, milliseks kujuneb lõppskoor, on siiski esmatähtis, Raul2. Loodetavasti läheb kenasti.

waluswend
04.09.05, 20:16
+31 siis kolmanda veerandaja lõpul:). Peasi, et nyyd ära ei puterda! Eesti lihtsalt omab:D

soccerlady
04.09.05, 20:17
omg...
kolmas veerandaeg lõppes just ja seis on 61-30
eestlased teevad väga head mängu
poolakatel tõesti on midagi väga kahtlast viga:D
sososososo happy:õnnelik:

Raivo19
04.09.05, 20:19
ise olen hallis,viimane 10min.algab eduseisult 61:30,nauditav...lihtsalt huvi pärast,martin,küsin,kuidas hindad ja sulle meeldivad selliste meeste üllitised nagu vaapo vaher ja indrek schwede

marcello
04.09.05, 20:30
Vaapo \"pritsiv peenis siidises pihus\" Vaher on klass omaette...
Uhh milline nädal,õnneks järgmine nädal vaba ja saab emotsioone maha laadida;)

soccerlady
04.09.05, 20:36
omg jesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
eesti võitis:r66m7:
wow:r66m1: seis sisi jäi lõpux 74-45
see oli uskumatu mäng
lõpux saime selle magusa võidu poolakate yle:r66m9:

Pilt
04.09.05, 20:37
viimane pealtpanek oli hea!
super esitus kossupoistelt!
eesti spordi suurepärane nädal!

waluswend
04.09.05, 20:41
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liiga hea mäng. Poolakad lihtsalt omati ribadeks!!! Kiks ja Tein kindlalt parimad. Kanguri hypped olid võimsad.:d

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIII!!!!!!!!!!!!!1

Aramis
04.09.05, 20:43
U-uh....milline nädalavahetus!!! Grazy, milline positiivsuse voog!

TeeleS
04.09.05, 20:57
Tõepoolest - milline nädalavahetus, milline nädal:õnnelik:
Viimane pealtpanek oli tase :lahe:
Kõik mängud võiksid sellised olla:doh: ;)

Martin
04.09.05, 20:58
Algselt postitas Raul2
martin,küsin,kuidas hindad ja sulle meeldivad selliste meeste üllitised nagu vaapo vaher ja indrek schwede

Vaapo on põnev, Indrek tavaline. Rohkem meeldib nt. Priit Pullerits. Ka tavateemadel.

Drogba
04.09.05, 21:01
Super mäng Eesti poolt. Poolakad said ikka hullult sugeda. :D :D

Raivo19
04.09.05, 21:03
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Raul2
martin,küsin,kuidas hindad ja sulle meeldivad selliste meeste üllitised nagu vaapo vaher ja indrek schwede

Vaapo on põnev, Indrek tavaline. Rohkem meeldib nt. Priit Pullerits. Ka tavateemadel. Aitäh..,mis sa tänasele mängule hindeks ka paned,kus Poolat poleks aidanud isegi mitte tavaliselt käikuminevad \"oleksid\"?

Martin
04.09.05, 21:10
Algselt postitas Raul2
Aitäh..,mis sa tänasele mängule hindeks ka paned,kus Poolat poleks aidanud isegi mitte tavaliselt käikuminevad \"oleksid\"?

Täna mängiti ju lõpuks ometi kenasti. Et vastane oli suht saast, paneks ikkagi 5, sest varem on pelatud palju hullemini. Samas üldhinne kogu nelja mängu eest on endiselt masendav. Arvatavasti jääb seegi kohtumine pigem sähvatuseks. Kahjuks. Kuid eks loodame teisiti.

budu
04.09.05, 21:40
eesti korvpall on siis natukene ellu ärganud aga kauaks

Martin
04.09.05, 22:18
Huvi pärast uurisin. Masendav.

Korvpallimeeskondade reiting (nagu FIFA tabel, nüüd siis FIBA)

Team Rank Points
1. USA 860.2
2. YUG* 778.0
3. ARG 682.0
4. ITA 463.0
5. ESP 450.0
6. LTU 420.0
7. RUS 381.0
8. AUS 314.0
9. PUR 298.0
10. FRA 252.0
11. GRE 229.0
12. CHN 205.0
13. CAN 204.2
14. GER 194.0
15. BRA 187.0
16. NZL 186.0
17. ANG 152.0
18. TUR 143.0
19. CRO 121.0
20. KOR 87.0
21. VEN 85.2
22. NGR 72.8
23. JPN 62.0
24. ISR 53.0
25. SLO 52.0
26. EGY 46.0
27. DOM 41.4
28. SEN 37.8
29. LIB 35.1
30. URU 34.4
31. ALG 33.0
32. QAT 31.2
33. LAT 30.0
34. MEX 25.6
35. PAN 18.4
36. BIH 18.0
37. CUB 17.6
38. ISV 16.8
39. TPE 14.4
40. UKR 14.0
41. KSA 13.5
42. POL 12.0
43. SYR 10.8
44. IRI 10.5
45. UAE 9.6
46. IND 9.0
47. TUN 8.4
48. CIV 8.2
49. KUW 8.1
50. CAF 7.6
51. HKG 7.5
51. UZB 7.5
53. MLI 7.2
54. CZE 7.0
55. RSA 6.8
56. PHI 6.6
57. MAR 6.4
58. JOR 6.3
59. MAS 6.1
60. MKD 6.0
61. MOZ 5.4
61. KAZ 5.4
63. HUN 5.0
63. EST 5.0
65. BRN 4.8
66. CPV 4.4
67. GUM 4.0
68. THA 3.3
69. SWE 3.0
69. POR 3.0
69. CAL 3.0
72. INA 2.1
73. SIN 1.5
74. MAD 1.4
75. BAN 1.2

EgoTrip
04.09.05, 22:20
see on sama mõtetu tabel kui FIFA omagi

Raivo19
04.09.05, 22:27
et siis 63-s küttis vähemalt 42-le kenakese sauna

vello99
04.09.05, 22:54
Algselt postitas EgoTrip

see on sama mõtetu tabel kui FIFA omagi

Ei ole sinuga nõus, see on ikka kõvasti mõtetum... kuigi njah, ega see FIFA oma ka eriline piknik ei ole.

Poola oli jah sama \"hea\" kui Läti eile...

agent47
05.09.05, 01:28
Sellised Uzbekistani maad saavad punkte selle eest, kui võidavad Kongo Vabariike, siis nagu ei saagi kuidagimoodi see edetabel õige välja kukkuda.

Wingback
05.09.05, 19:28
Algselt postitas budulojus
eesti korvpall on siis natukene ellu ärganud aga kauaks
Ühe hea mänguga ärkas kohe ellu ? Mis siis ikka...ee...elusat jätkamist.

Mõnuagent 007
05.09.05, 19:36
Algselt postitas agent47

Sellised Uzbekistani maad saavad punkte selle eest, kui võidavad Kongo Vabariike, siis nagu ei saagi kuidagimoodi see edetabel õige välja kukkuda.

kle Uzbekistan on saanud oma kontinendi meistriks, kontinendil milles pole Kongot. nii et ära aja NII jama ka

waluswend
05.09.05, 21:11
Poola oli jah sama \"hea\" kui Läti eile...

Vaata ennem neid edetabeli punkte lätil mingi 30, aga Poolal ainult 12. Samas nõstun, et see tabel pole eriti objektiivne.

arvaja
15.09.05, 15:11
poola oli mega

vaikiv mees
18.09.05, 02:39
läti tegi veel huvitavaks selle asja hispaania vastu,
Sandis V. (vanem vend (Kristaps) oli siiani Valtersi poegadest nagu tuntum)tuli vahetusest ja kukkus pommitama, isegi l6pus v6eti veel järgi

Epic
18.09.05, 10:36
Leedu paneb isegi B koosseisuga kõigile pikapuuga :P

marcello
24.09.05, 02:11
Lõpuks ometi üks veerandfinaal mis oli peaaegu lõpuni põnev.Hispaanlased ainukesena alagrupivõitjatest edasi.Navarro sai viimased 30 sekundit ainult vabaviskeid visata ja tõi vist kokku 9 sanga selle ajaga (1 kolmene ka) Eks ta kaheldav vile oli kui Popovicile ära võeti ja milel peale lõpuks ka treenerile tehniline anti.Saksa-Kreeka finaal tuleb

taku*
24.09.05, 21:53
OPPOOOO...

Kreeka on ikka vägev:D

hassan74
24.09.05, 21:55
Uskumatu kui lollilt mängisid prantslased lõpus.Miks oli vaja teha neil seda kiiret viga?
Ise süüdi.

skint
24.09.05, 22:03
Algselt postitas hassan74

Uskumatu kui lollilt mängisid prantslased lõpus.Miks oli vaja teha neil seda kiiret viga?
Ise süüdi.

Boris Diaw, eelmisel hooajal aeg-ajalt minu yahoo meeskonnas fugureerinud tüüp... isegi süüdistaks pigem teda kui Parkerit või seda meeskonna kaptenit, kellele Ivar ja Ints süüd kaela määrida tahtsid.

Aga jah, uskumatu, kuid tõsi... skint vaatas üle pika aja korvpalli. Mitte küll tervet mängu, kuid pisteliselt. Lõpp oli isegi tore ju, sest erinevalt jalgpallist on Kreeka korvpallitiim juba kümmekond aastat eiteagimispõhjusel sümpatiseerinud... tänagi mängu vaatama asudes kuulasin huviga, et kas mõni vana tuntud nimi ka ette tuleb, kuid suures osas siiski kahjuks mitte.

Raivo19
24.09.05, 23:06
kreeka viimasel rünnakul oleks pidanud prantslased igal juhul kolmesejoone kinni võtma,mitte neljakesi 3sek.alasse jooksma.tuli võimalikult sitt lahendus neile.kreeka niisiis edasi-eks sokk ja kuusmaagi muiga mõnusalt kui Yannakis rõõmustas;)

Martin
25.09.05, 00:36
Saksa mustad on mingid imporditud ameeriklased vää?

taku*
25.09.05, 00:49
:D koss on viimasel ajal nii põnevaks lännu....

päris pistets poolifinaalid olid ju
:lahe:

marcello
25.09.05, 00:54
nagu sai öeldud Saksa-Kreeka finaal
Ja saksa meistriks:)
87 a euroopakad on väga hästi veel meeles,loodetavasti ei kordu see kurb juhus;)

Tauri.T
25.09.05, 00:55
Algselt postitas marcello

saksa meistriks

vaikiv mees
25.09.05, 01:43
Algselt postitas skint

Ivar ja Ints

\"Pap..pap...\"
- \"Papaloukas?\"

Algselt postitas Raul2
kreeka viimasel rünnakul oleks pidanud prantslased igal juhul kolmesejoone kinni võtma

no 3p eduseisus on see valik lihtne, seisa terve viisikuga joonel,
aga kui oled 2ga pealt, siis ei taha kerget korvi alt lasta ja vastast niisama lihtsalt lisaajale

jyriöö
25.09.05, 21:01
See EM on näidanud seda, et Euroopa satside juures on tasemevahed ikka niivõrd marginaalsed ja et kui ikka oled taktikaliselt küündimatu, siis ei anna midagi teha. Venelased on musternäidis siia - no kui lollilt annab mängida... Katted ainult palliga mängijale, lollid söödud, lollid visked, kogu taktika on 1-1 vastu mängule rajatud. Materjali on, mõistust mitte.

Kui oled kolme silmaga pealt ja lõpp lähedal, siis kiputakse viimasel ajal aina tihedamini rakendama seda varianti, et tehakse vastasele viga ja sunnitakse vabakaid viskama. Aga miks kuradi pärast on vaja teha viga kohe oponendi korvi all peale palli mängupanekut. Lasknud siis kõigepealt üle poole tulla inimesel, et väiksemgi oht võiks tekkida.

Heast pallurist teeb suure mängija oskus õigel hetkel mäng enda peale võtta ja rasked visked kotti panna. Müts maha, Nowitzki, tõeline maailma tipptase hetkel. Täiesti keskpärase meeskonna on finaali vedanud, eks õhtul ole näha, kuidas asi laheneb. Kreeka kaitse võib liiga raskeks pähkliks osutauda, aga eks paistab.

Finaali ootuses....

Raivo19
25.09.05, 21:20
eks venelaste CSKA final four\'is tänavu tõesta öeldut...momendil FRA purustamas pronksiheitluses ESP-i...finaali ootuses

marcello
25.09.05, 21:24
Mulle meeldib praegune seis
ja varsti------- saksa meistriks;)

marcello
26.09.05, 00:20
Sakslane jagab saksa koondisele juhendeid inglise keeles?Globaliseerumine?Euroliit?
Krt, ma arvasin juab eile tegelt,et Papaloukaselt tuju ära võtmiseks on vaja talle kiirelt vigu vilistada-hull vend.
87 aastal sai finaali vaadatud Suure Jaanis Undissaares malevas ja pärast kreeklaste võitu löödi maja välissein tenniseid,ketse,sokke,ja mõnigi mees trussasid,täis
Raske malevasuvi:P

17
26.09.05, 00:44
Jama jama jama.... Vale meeskond on võitmas:kurb10:

Tauri.T
26.09.05, 00:49
Kurb, kurb, kurb. Kreeka kõva kaitse vastu ikka ei saadud. :kurb9: :kurb3:

Need kreeklased ajavad mind vaikselt närvi juba. Mingu võitku sellistel aladel mis mind ei huvita.

waluswend
26.09.05, 00:54
Kreeka ja kaitse:P See hakkab juba vaikselt pinda käima, et igal pool \"ruulivad\" kaitse mängu spetsid:P NBA, EM jalkas, kossu EM. Rohkem ryndavat mängu;)

skint
26.09.05, 01:02
ARSENE WENGER MAAILMAVALITSEJAKS!!!!

marcello
26.09.05, 01:05
lemps presidendiks

päkapikk
26.09.05, 01:29
Igav korvpall võitis.kurat küll,aitab juba.

Hellik
26.09.05, 01:54
Sakslane jagab saksa koondisele juhendeid inglise keeles?Globaliseerumine?Euroliit?

Üht D.Bauermanni intervjuud vaadates imestasin, et ta räägib perfektset ameerika aktsendiga englishit. Vaatasin biost järgi, 80-ndate alguses mängis mitu aastat USAs Fresno State ülikoolis ja 80-ndate lõpus oli seal ka treener. Huvitav, et aktsent on nii kõvasti külge jäänud.

aga muidu, Kreeka võit oli mulle küll sümpaatne. Kui tahate tsirkust näha, siis võite ju Harlem Globetrottersi show\'le minna ;)

taku*
26.09.05, 09:52
ründajad müüvad pileteid, kaitsjad võidavad mänge;)

eika
26.09.05, 16:57
Õige meeskond võitis!!! Lausa lust oli vaadata, kuidas Kreekalsed igas olukorras 100% võitlesid!!

17
28.09.05, 22:48
Kahtlane värk kurat. Soiutakse ja soiutakse, et jalka MLi mänge vaatab vähe rahvast. Selleks, et rahvas staadionile saada oleks vaja midagi teha. Aga mida teeb kossuliit?! Kohutava karuteene! 2. oktoober algab Kure-Valga mäng kell 17. Ning samal kellaajal hakkab ka kossu karikafinaal. Täpselt samal ajal! No saab veel lollimat otsust olla!? Pole ime, kui Valga mängul oleks tribüünil ~5 inimest, sest sellise tasemega kossu igapäev Kuressaares ei näe. Lauslollus ikka. Ise tahaks ka kossu finaali vaatama minna, ent kuna kellaajad ühtivad, pole kahtlustki, kus oma hääle ära karjun;) Lollus igataahes.

päkapikk
28.09.05, 22:58
Algselt postitas eika

Õige meeskond võitis!!! Lausa lust oli vaadata, kuidas Kreekalsed igas olukorras 100% võitlesid!! sellises igavas mängus polegi ju midagi lust vaadata.igaaaaaav mäng oli.

Sir. Nuutu
05.10.05, 22:31
Kalev võitis täna meistriliigas Rocki.
Loodetavasti läheb neil euromängudes kah hästi. Go Kalev:D

U2
05.10.05, 22:38
Ega jah Kalev juhtis algusest lõpuni ja ega Rock midagi head ei näidanud kah.Turner Battle on minu arvates suht hea ost,mees võitles alati lõpuni.
Dorbeku kargamist oli lausa lust vaadata!:D

vaikiv mees
06.10.05, 22:18
soome spordiuudistest selgub huvitavat-
bc nokia (http://www.koris.net/sarjat_tulokset/naisten_sm-sarja/joukkueet/bc_nokia/) eest m2ngib 24a must printsess nigeeriast
Tor-Agbidye Msur (190cm), kelle vanaisa oli h6imupealik

Jeti88
08.10.05, 22:15
läks siis jälle kehvasti
http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=11356170

Zlatan
08.10.05, 23:41
Kohutav. Eelmine hooaeg Ehitustööriist kas mitte ei võitnud Ventspilsi ja nüüd siis selline häving, teised mängisid enamvähem.

marcello
09.10.05, 11:20
Mis siin kohutavat on?See et eelmine hooaeg võideti kodus oli meeldiv üllatus ja ootamatus.Ventspils on aastaid olnud sama suure rahakoti ja hea komplekteerimisega nagu leedu kaks tippklubi...

mazz
09.10.05, 19:16
Minu arvates on kohutav, et meeskondade koosseise uurides selgub, et taas on jubedal hulgal mängijaid klubisid vahetanud. No mis kuradi mõtet sel liigal üldse on? Samahästi võiks mängijad iga hooaja eel lihtsalt laiali loosida. Lauslollus. Rääkimata veel sellest, et muutuvad ka klubide nimed.

PS. Play off\'ide ajaks olen teleka ees nagu naksti.

Zlatan
09.10.05, 19:38
Pirita võitis täna Audentese 88:64.

tkkt
10.10.05, 02:06
Aga minu sõber viskas 23 punga rapla eest:P

Zlatan
10.10.05, 02:40
Kes sul see kuulus sõber on siis?

K1ly
10.10.05, 08:19
E.Saksing :P

dreyd
10.10.05, 09:58
Sacks

marcello
12.10.05, 05:03
Keerles poolas
Tein Moskva oblasti Dinamos
Kiks läheb testimisele Peterburi Spartakisse
Teini valik oli küll veider aga eks ta ise teab

eika
12.10.05, 18:24
Miks veider? Ikka parem, kui Poola või Läti liigas pallida.

Zlatan
13.10.05, 09:00
Venemaa liiga ju üks tugevamaid Euroopas.

jyriöö
13.10.05, 15:15

Raha - mis seal muud. Pealegi on Moskvasse hea Eestist sõpru külla kutsuda. Samas on liiga väga tugev ja klubi piisavalt tugev. Eurosari on neil paraku nõdravõitu, aga eks liigamängud kompenseerivad.

Ja Keerles ikka ei teinud Poolas lepingut. Ilmselt Valdmaa ikka moosis ära. Viga minu arust. Eesti liiga on sitt ja kui kolm suuremat klubi välja arvata, on Poola liiga Balti omast tasemelt ikka kõvem.

Martin
13.10.05, 15:22
Algselt postitas jyriöö
Ja Keerles ikka ei teinud Poolas lepingut. Ilmselt Valdmaa ikka moosis ära. Viga minu arust. Eesti liiga on sitt ja kui kolm suuremat klubi välja arvata, on Poola liiga Balti omast tasemelt ikka kõvem.
Raha - mis seal muud.

Sellist meest, kes kossus arenema läheks, annab otsida.

Jyrka
13.10.05, 17:16
Algselt postitas Martin

Algselt postitas jyriöö
Raha - mis seal muud.

Sellist meest, kes kossus arenema läheks, annab otsida.

Eile raadio ütles Keerles, et Poola liigas on temajaoks liiga vähe mänge ja, et Balti liiga on tugevam ja, et raha pole oluline tema jaoks. :lahe:

ROOTSI KUNN
15.10.05, 19:43
Mul täna kohe istub see korvpalliteema!:P Vaatasin just äsja telekast kuidas laisad ja üleolevad Zalgirise mängijad, elu eest punnitava liba-Kalevi kotti pistsid. Kogu see 1,5 tundi ,mis ma ETV-d vaatasin ajas mind kohutavalt nerma. Alustaks kõigepealt kommentaatoritest .Üks oli endine jalgrattur ja teine äpust koondise treener ,kel möla lippab aga ,kui vaja mehi mängima panna siis on mõistus otsas. Ja tundub ,et liba-Kalevi uus treener Kuusmaa on võrdne Endeniga. :D Parimad õpetussõnad olid ,,küll tuleb,, Igatahes üritasid mõlemad mehed seda ülimalt ebahuvitavalt kulgenud mängu kuidagimoodi huvitavaks rääkida. Põhiline jutt oli spekuleerimine teemal:kui meie omad teeksid,saaksid ,viskaksid jne. Mis kõik siis juhtuma hakkaks .:oih:
Tegelikkuses aga juhtus see ,et isegi Zalgiris ei toonud enam Suurhalli üle tuhande inimese. Inimesed lihtsalt on juba korra Zalgirist eelmisel aastal näinud. .
Ilmses alavormis ja üsna lohakalt mänginud leedukad pingutasid täpselt nii palju ,kui vaja. Julgelt mängitati 18 a. noori.
Päris naljakas oli ka see ,kui püüdlikult liba-kalevlased vastaseid põrandalt püsti aitasid,kohati lausa mitme mehega.:P Kuusmaal oleks praegu õige aeg riigilt need puuduvad 7-8 milli abiks küsida , millest klubi juht tänases Päevalehes unistas.:)
Kui nüüd Zalgirisest rääkida siis ka nende paremad päevad paistavad möödas olevat.Seda näitas juba eelmine hooaeg .Euroopas nad paremate sekka ei jõudnud ja sellise mänguga ei jõuta ka sel aastal. Balti liiga on neile siiski rohkem treeningu eest.
Eesti klubidele muutub Balti liiga järjest mõttetumaks.Võidetakse heal juhul mingeid jobusid või juuniore. Arvata võib ,et järgmisel aastal haigutab Suurhalli tribüünidel Zalgirise mängu ajal täielik tühjus.

EgoTrip
15.10.05, 21:07
tartus oli zalgirisega suht kena mäng
kuigi ei tekkinud kordagi võidulootust, oli siiski kena mäng

vello99
17.10.05, 15:48
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mul täna kohe istub see korvpalliteema!:P Vaatasin just äsja telekast kuidas laisad ja üleolevad Zalgirise mängijad, elu eest punnitava liba-Kalevi kotti pistsid.

Punnitasid nad elu eest jee... Mis selle mängu täiesti mõtetuks tegi, oli kalevlaste igasugune soovimatus isegi üritada.

marcello
18.10.05, 08:08
Tegi see Frier mis ta tegi terve mängu aga kui vaja siis vajutas jälle ära.Esimene poolaeg eile oli ok aga kui leedukad suruma hakkasid muutus rünnak ümmarguseks.Dorbek sai karjuda küll(Kussat polnud).Visata ei juletud vahepeal üldse.Dorbek pidi Victorile karjuma \"tis is ä best posision,vai didnt ju shuut te basket\"
Ärm keeras ainult sitta platsil ja ei saanud sööte kätte.Ainuke pealtpanek oli võimas kui Gert Dorbek esimesel minutil läbi murdis ja üle pikkade palli korvi surus.

Raivo19
18.10.05, 17:04
frier võttis asja minu meelest hästi kokku:\"we need a practise right now,that\'s all\"

peapall
20.10.05, 14:25

Mul täna kohe istub see korvpalliteema!:P Vaatasin just äsja telekast kuidas laisad ja üleolevad Zalgirise mängijad, elu eest punnitava liba-Kalevi kotti pistsid. Kogu see 1,5 tundi ,mis ma ETV-d vaatasin ajas mind kohutavalt nerma. Alustaks kõigepealt kommentaatoritest .Üks oli endine jalgrattur ja teine äpust koondise treener ,kel möla lippab aga ,kui vaja mehi mängima panna siis on mõistus otsas. Ja tundub ,et liba-Kalevi uus treener Kuusmaa on võrdne Endeniga. :D Parimad õpetussõnad olid ,,küll tuleb,, Igatahes üritasid mõlemad mehed seda ülimalt ebahuvitavalt kulgenud mängu kuidagimoodi huvitavaks rääkida. Põhiline jutt oli spekuleerimine teemal:kui meie omad teeksid,saaksid ,viskaksid jne. Mis kõik siis juhtuma hakkaks .:oih:
Tegelikkuses aga juhtus see ,et isegi Zalgiris ei toonud enam Suurhalli üle tuhande inimese. Inimesed lihtsalt on juba korra Zalgirist eelmisel aastal näinud. .
Ilmses alavormis ja üsna lohakalt mänginud leedukad pingutasid täpselt nii palju ,kui vaja. Julgelt mängitati 18 a. noori.
Päris naljakas oli ka see ,kui püüdlikult liba-kalevlased vastaseid põrandalt püsti aitasid,kohati lausa mitme mehega.:P Kuusmaal oleks praegu õige aeg riigilt need puuduvad 7-8 milli abiks küsida , millest klubi juht tänases Päevalehes unistas.:)
Kui nüüd Zalgirisest rääkida siis ka nende paremad päevad paistavad möödas olevat.Seda näitas juba eelmine hooaeg .Euroopas nad paremate sekka ei jõudnud ja sellise mänguga ei jõuta ka sel aastal. Balti liiga on neile siiski rohkem treeningu eest.
Eesti klubidele muutub Balti liiga järjest mõttetumaks.Võidetakse heal juhul mingeid jobusid või juuniore. Arvata võib ,et järgmisel aastal haigutab Suurhalli tribüünidel Zalgirise mängu ajal täielik tühjus.

Mis selle postituse eesmärk on? Inimesed saalist eemale peletada? Arvan, et ei õnnestu,
copt sport.etv-st: Kahe esimese nädala jooksul on Eestis jälginud üht Balti liiga mängu keskmiselt ligi tuhat silmapaari, selle arvuga edestatakse lõunanaabreid, kirjutab Eesti Päevaleht.
Eestis oli enne eilset peetud kaheksa mängu ning neid jälgis keskmiselt 975 inimest. Leedus oli üheksa mängu keskmine 844 ning Lätis kümne mängu keskmine 765 pealtvaatajat.

p.s. Ise käisin esm-teisip\'ev kalevi ja nybiti mänge vaatamas, mõlemad olid pinglised, rahvas elas kaasa,järgmine nädal lähen jälle. Zalgerise mängul olid ootamatult kallis pilet(100 kr), aga ikka oli saalis ligi 2000 pealtvaatajat kuigi teleülekanne toetas, jõudu ennast kuningaks kutsuv propangist

Zlatan
21.10.05, 19:58
Kalev - Lietuvos Rytase mäng hakkab kohe, praegu on mängijate tutvustamine.

Martin
21.10.05, 20:10
Algselt postitas Zlatan

Hakkab kus? Tegelikult küll - kuidas sa jälgid?

Zlatan
21.10.05, 20:17
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Zlatan

Hakkab kus? Tegelikult küll - kuidas sa jälgid?

basket.ee, vaata sealt. oi, enam pole huvitav 9:22. :(

Järjest paremaks läheb, sest seis on nüüd 12:30 :viha:

17
21.10.05, 22:17
oijah. 62-110 saun. Kalevi parim uus leegionär Andre Perru 15punktiga. Rytasel kaks venda 17 punkti peal. Keegi mängu nägi? teab rääkida midagi?

marcello
21.10.05, 22:36
huvitav kelle nad meeskonnast välja jätavad kui uue mehe võtavad?Täna oli vist kerge,Varesel vigastus...

Zlatan
21.10.05, 23:00
Algselt postitas 17

oijah. 62-110 saun. Kalevi parim uus leegionär Andre Perru 15punktiga. Rytasel kaks venda 17 punkti peal. Keegi mängu nägi? teab rääkida midagi?

kohutav mäng oli, pea iga rünnak kas pallikaotus või möödavise, mitte midagi ei õnnestunud. samas vastased said pea igaltpoolt sisse. kurb. :(

Mängu parim moment oli see kui üks Rytase mängija ei visanud vabakat välja, peale seda publik iga head paarkümmend sekundit naeris. :D

Oll
21.10.05, 23:58
K2isin asja vaatmas ja sattusin juhuslikult Hohlov-Simsoni k6rvale istuma.
Minu n2rv oli k6vem, tema ei suutnud l6puni vaadata.

Leedukatelt ikka mega kolmeste s6u.

Elagu Eesti koss!

eika
22.10.05, 12:18
Vaadates Rytase kooseisu, siis võib arvata, et nad hakkavad tänavu Euroopas lammutama. Aga jah paistab, et BC Kalevi suured plaanid enne hooaega olid natuke üle paisutatud.

budu
22.10.05, 12:58
tegelt asi on meeskonna nimes,sellega said kaasa needuse kuna viimastel aastatel ple ju kalev mitte midagi suut ja nyyd siis ka hakkab sama juhtuma ka uue kaleviga.oleks vöinud ikka mingi muu nime vötta vöi vanaga jätkata.aga loodan et see oli ainuke kehv mäng see hooaeg

ROOTSI KUNN
23.10.05, 03:30
Algselt postitas peapall

Mis selle postituse eesmärk on? Inimesed saalist eemale peletada? Arvan, et ei õnnestu,
copt sport.etv-st: Kahe esimese nädala jooksul on Eestis jälginud üht Balti liiga mängu keskmiselt ligi tuhat silmapaari, selle arvuga edestatakse lõunanaabreid, kirjutab Eesti Päevaleht.
Eestis oli enne eilset peetud kaheksa mängu ning neid jälgis keskmiselt 975 inimest. Leedus oli üheksa mängu keskmine 844 ning Lätis kümne mängu keskmine 765 pealtvaatajat.

p.s. Ise käisin esm-teisip\'ev kalevi ja nybiti mänge vaatamas, mõlemad olid pinglised, rahvas elas kaasa,järgmine nädal lähen jälle. Zalgerise mängul olid ootamatult kallis pilet(100 kr), aga ikka oli saalis ligi 2000 pealtvaatajat kuigi teleülekanne toetas, jõudu ennast kuningaks kutsuv propangist
ha ha ha ha naised platsilt koju ma lihtsalt kusen korvpallile varba peale,jobud ,pasapeetrid,türnüfflid.emised,sitavaresed pane ennast oma publiku numbritega edasi!!!!:D

päkapikk
23.10.05, 11:49

Algselt postitas peapall

ha ha ha ha naised platsilt koju ma lihtsalt kusen korvpallile varba peale,jobud ,pasapeetrid,türnüfflid.emised,sitavaresed pane ennast oma publiku numbritega edasi!!!!:D miks kuradi pärast nii kurjalt??Eks igaühel on omad huvid,kes tahab las see vaatab 72:119 kaotusi kui see neile rahuldust pakub.Ega need suured kaotused korvpallihuvilisi korvpallist eemale ei aja,nad vaatavad ikka edasi ja loodavad parimat oma lemmikutele.

Nii et:õlu: Kunn,ning loodame,et me soomemaalt võiduga tagasi tuleme.:r66m16:

ROOTSI KUNN
23.10.05, 12:15
Päkapikule! Olen sõpradega peaaegu kolm päeva tina pannud . Loodetavasti saad aru.Aga midagi isiklikku küll sinu vastu ei ole.:)
Sellegi poolest on mul hea meel et korvpall imeb.Ja mida rohkem nad imevad seda vähem need mängud kedagi huvitavad.

päkapikk
23.10.05, 13:43

Päkapikule! Olen sõpradega peaaegu kolm päeva tina pannud . Loodetavasti saad aru.Aga midagi isiklikku küll sinu vastu ei ole.:)
Sellegi poolest on mul hea meel et korvpall imeb.Ja mida rohkem nad imevad seda vähem need mängud kedagi huvitavad.:) Sa said minust vist natuke valesti aru,ega ma isegi eriline korvpalli fänn ei ole,mind võib ikka rohkem a le coq arenal näha,kuid minupoolest las olla korvpalli sõpradel nende lõbud,meil meie lõbud.

Kuid äkki viitsid seletada mis sul ikka nii väga korvpalli ja korvpallurite vastu on??Ei usu,et põhjus peitub ainult korvpallurite sitas esinemises.

Kolmepäevasest joomisest saan täiesti aru........ega ma isegi mingi eriline karsklane ole:õlu:

Raivo19
23.10.05, 16:03
Mis teha,kui ühe õnnetus on teise õnn,kuigi selliste numbritega häving võrdub jalgpallis 0:10ga tõesti.Mulle miskipärast tundub,et Kunn tahaks näha alade väljasuremise järel,et kas siis lõpuks leiab rahvas tee jalgpalli juurde.

Vaata Kunn,ma kunagi suusatamist tehes mõtlesin metsavahel:nahhui ma vehin siin looduse vaikuses,ainult puud vaatavad pealt,kellele see jama korda läheb?.Tänaseks ma lähen ühtviisi hea meelega nii suusavõistlust kui jalgpallimängu vaatama.Kusjuures harrastada meeldib mõlemat.

Sa mine viska sõpradega õllede peale mõni korv,ära ole nii sapine :)

U2
23.10.05, 17:13
Algselt postitas 17

Njah õnnestus eile näha Rytase meeskonda ja sai ka küsitud et kumb Eesti meeskondadest parem oli.Vastus oli hea:Pirita oli parem kuna nad vähemalt üritasid midagi

budu
23.10.05, 18:31
elagu siis pirita,nad olid 3 veerandaega vastu suut pidada aga kalev oli kohe surnud

hassan74
25.10.05, 21:52
Talts eurosarjas terve esimese veerandi platsil ja enim lauapalle.
:õnnelik:

http://www.fibaeurope.com/

Poolajaks visked platsilt 100% ja korralik statistika.

Ka Tein alustas algkoosseisus

Zlatan
26.10.05, 02:58
Talts: 9 punkti, 6 lauapalli ja 5 viga.
Tein: 5 punkti, 8 lauapalli ja 5 pallikaotust.
Kriisa: 5 punkti, 6 söötu.

http://www.fibaeurope.com/files/%7BC7520330-93DA-4D03-9979-8CD4661D1EC8%7Dlarge_v.jpg

karuonu
26.10.05, 17:15
ega ei tea keegi, kas mõni kättesaadav satikanal euromänge ka üle kannab, mõtlen just ennekõike saksa klubide omi.

hassan74
26.10.05, 19:02
Kuna Eesti Meistriliiga kossubörs kuidagi ei käivitu, siis teen tõsistele kossusõpradele üleskutse mängida Euroliiga fantasyt.

http://www.euroleague.net/

Ükski eestlane sel aastal kahjuks kaasa ei tee, aga Euroliigat mitte jälginutele võib öelda, et tuttavaid mängijaid peoga ja kaks Leedu suurklubi, kes hiljuti eestlasi nahutasid, samuti osalemas.

Tegin ka eestlastele liiga, kus omavahel saab mõõtu võtta.
Liiga nimi Kossu sõbrad ja salasõna eestlased.

Esimene voor juba 31.okt
:D

Saarlane
26.10.05, 19:47
Džoinisin siis ka!

U2
27.10.05, 01:23
Limassol-BC Kalev/Cramo 67-49

SleepWalking
27.10.05, 09:15
isegi erik lillol jätkus irooniat hommikustes ER spordiuudistes: \"pirita kaotas balti liigas, kalev kaotas eurosarjas ... aga ometi sai eesti korvpall eile ka võidu. eesti meistrivõistluste raames kohtusid ...\"

dreyd
27.10.05, 11:04
Algselt postitas SleepWalking

isegi erik lillol jätkus irooniat hommikustes ER spordiuudistes: \"pirita kaotas balti liigas, kalev kaotas eurosarjas ... aga ometi sai eesti korvpall eile ka võidu. eesti meistrivõistluste raames kohtusid ...\"

seda võidumängu nägin Kohilas minagi:õnnelik:, oli tore mäng, kahjuks investeering kaotas

ROOTSI KUNN
01.11.05, 00:46
Mõtlesin küll ,et enam korvpalli sel aastal ei kommenteeri aga kahjuks ikka pean seda tegema. Vastu tahtmist :P sattusin laupäeval oma kodu ligidal olevasse Audentese spordihalli ,kus mängisid Dalkia ja mingi leedu klubi.Igatahes sai Dalkia lutti nagu eesti korvpalluritele kohane. Aga kõige huvitavam fakt on see ,et istusin kusagil otsa tribüünil ja lugesin ajaviiteks kõik saalisolijad üle.Se oli lihtne ,sest neid oli üsna vähe,kokku täpselt 227 . Neljandaks veerandajaks oli neist ki umbes 50 kadunud.
Olen siin paljudega publiku üle vaielnud ja püüdnud tõestada ,et Korvpalliliit stabiilselt valetab ja suurendab kunstlikult publiku arvu tihti kuni poole võrra.
Seekord siis selline tulemus ,mis basket.ee annab .
Ausõna olin jumala kaine :P mina loen 227-Basket.loeb 450
Tehke omad järeldused.
Lihtsalt huvi pärast kavatsen võibolla veel mõnda mängu külastada ja rahvast kokku lugeda .
Kui näiteks veel kaks korda selline 100% silmapete toimub siis võiks taolise huiamise mingil moel avalikuse ette tuua. On ikka ,seebikorjajad.:deemon:

Raivo19
01.11.05, 14:56
Tuletaks sulle,Kunn, sellist vanasõna meelde:iga lits kiidab oma v...u!
Ära sellise jama pärast kommimist küll lõpeta!(krt,ei tea kust nad need arvud võtavad tõesti)

hassan74
01.11.05, 15:15
Pakun, et basket sisestab publikuarvu suvaliselt silma järgi hinnates

marcello
01.11.05, 15:17
Algselt postitas hassan74

Pakun, et basket sisestab publikuarvu suvaliselt silma järgi hinnates

Seljuhul on neil silmadega ka miskit viga,227 ja 450 on liiga erinevad arvud

Raivo19
01.11.05, 15:42
Suvaliselt silma järgi hinnates on koss jõudmas sellisesse seisu,et spordihuviline naudib pigem jäises Helsingis Eesti-Soome maavõistlust jalkas kui soojas Saku Suurhallis Kambala hüppamist Ärmpalule persega näkku:D ,mis on ka omamoodi nauding muidugi

K1ly
01.11.05, 18:07
eks ta nii ole jah

Tundub nagu pealtvaatajaid loetakse niimodi , et palju kohapealt pileteid on ostetud ja palju enne mängu on neid eraldatud,ostetud või jagatud !

skint
01.11.05, 18:16
Naljakas, kuhu meie korvpall langenud on... kui etvsport.ee eilseid uudiseid lugeda, siis hakkab silma lugu pealkirjaga Andre Pärn on Balti liiga edukaim vabaviskaja (http://etvsport.ee/index.php?0523377). Nüüd siis tuntakse selliste asjade üle rõõmu. Nojah, näitab suhtumist ja eesmärkide puudumist. Aga tänane reaalsus ongi selline.

valma
01.11.05, 22:06
See Kullamäe ja Kuusmaa generatsioon oli ikka ülekõige, Vene koolkonna mehed.;)

Zlatan
01.11.05, 22:49
Kalev mängib siis hetkel Fenerbachega ja on 45:52 taga. Kolmas veerandaeg on kohe lõppemas, Keerles läks just viie veaga välja.

17
01.11.05, 23:34
Palju lõppseis jäi? Fibaeurope.com paneb paska:oih:

U2
01.11.05, 23:47
fiba näitab 58-62 aga kui palju see just õige on ei tea

17
01.11.05, 23:49
Algselt postitas U2

fiba näitab 58-62 aga kui palju see just õige on ei teaMulle näitas ka 58-62, kui ma viimati korralikult nägin. See oli siis umbes neli minutit enne normaalaja lõppu.

Zlatan
01.11.05, 23:57
Basket.ee väidab, et mäng läks lisaajale. :kaval:

U2
01.11.05, 23:57
informatsija nada!!!

Zlatan
02.11.05, 00:01
Lisaajal siiski kaotati tugevamale, seisu veel ei tea.

U2
02.11.05, 00:06
seis siis 76-86(67-67)
kahju
türgis läheb poistel väga raskeks

U2
15.11.05, 20:29
Kalev-Limassol peale 1 veerandaega 26-16
Keerles 11,Gonzales 6,Perry 5,ärmpalu 4

Silver
15.11.05, 22:03
Any updates U2? :)

Karla
15.11.05, 22:17
Kalev sai siis 65:71 pähe.:doh:

marcello
17.11.05, 18:56
Ei olnudki üllatus kui täna hommikul Teini kohta lugesin...
Nüüd siis mandub kuni mingi poola klubi leitakse.
Elagu Eesti korvpall...

vello99
17.11.05, 22:12

Elagu Eesti korvpall...

Ta ju paneks 20 p mängust, aga mis see ikka aitaks...

marcello
19.11.05, 00:58
Keegi hea inimene oli Dünamo kodulehel oleva jutu ära tõlkinud.mina poleks viitsinud .

Teinil olid kõik võimalused avaneda, märkis Rutjanis Paulauskas, me tulime vastu kõigile mängija nõudmistele ja täitsime täpselt lepingu tingimusi.
Kuid mänguaega platsil ei saa anta avansina, see on vaja välja teenida. Kahjuks ei tõestanud Tein ennast vajalikul määral/tasemel üheski matshis. Kasu oli temast vähe, sellepärast tuligi lahku minna. Arvan et mängija peaks tõestama ennast platsil, mitte sõnades.

Tekkis mulje, et eesti kaitsja tuli Venemaale puhkusele, kommenteeris situatsiooni Dinamo klubi direktor Grigori Gukasjan. Venemaa meistrivõistluste ja EuroCupi pingelisteks mängudeks polenud ta selgelt valmis. Nähe, et (Tein) ei hinnanud õigesti nende turniiride (jaoks vajalikku) taset. Samuti puudus Teinil tahe tööd teha - treeningujärgse individuaalse töö asemel, jooksis Tein oma noore pruudi juurde. Kas te teate, mis Tein ükskord vastas R. Pauluaskase märkusele? \"Rahu treener, ma mängisin ka Berliini Albas pool hooaega lolli, aga pärast hakkasin mängima. Kuidas on pärast seda (sellist suhtumist) võimalik mängija meeskonda jätta?

Hea suhtumine on tüübil...

vello99
19.11.05, 01:41
Jep, kõlab küll nagu \"ma paneks 20 p mängust, mis see aitaks\"-mees... Ja siis leidus tal munandid teatada, et korvpallifännid saavad aru 20 % (vms iganes) mängust. Too bad kui sa motherfucker saad ise 10 % aru...

Raivo19
19.11.05, 19:02
Aina enam tuleb tunne,et Eestis tuleks ikkagi teha üks suur superklubi...muidu seda allaveerevat vankrit kinni ei hoia.

17
20.11.05, 20:56
Pirita pakkus täna Balti liigas kuressaarlastele ilusa ning põneva etenduse:õnnelik: Alles lisaajal pandi paremus maksma ja võideti 96:94. Terve mängu domineerinud Pirita vajus ära viimasel veerandil, mis kuue punktiga kaotati. Lisaajale viis mängu Indrek Reinbok, tabades 7 sekundit enne normaalaja lõppu 2 vabaviset. Viimastel hetkedel oli võimalus mäng juba normaalajaga lõpetada, kuid Reinboki (vist) keskplatsi kolmene hüppas korvist välja. Lisaajal suudeti siiski kindlalt tegutseda ning lätlased närvi ajada. Lisaaja võit siis 11:9 Piritale. Pirita parimatena siis Kivinukk 23p, Pehka 21 ja Reinbok 19p. Livu alus/Liepaja parim Valdas Dabkus 29p. Endal olid ka normaalaja lõpus närvid täitsa pingul juba, aga õnneks suudeti siis ikka \"kodupublikule\" röömu valmistada:õnnelik:

ROOTSI KUNN
21.11.05, 00:17
Algselt postitas 17

Pirita pakkus täna Balti liigas kuressaarlastele ilusa ning põneva etenduse:õnnelik: Alles lisaajal pandi paremus maksma ja võideti 96:94. Terve mängu domineerinud Pirita vajus ära viimasel veerandil, mis kuue punktiga kaotati. Lisaajale viis mängu Indrek Reinbok, tabades 7 sekundit enne normaalaja lõppu 2 vabaviset. Viimastel hetkedel oli võimalus mäng juba normaalajaga lõpetada, kuid Reinboki (vist) keskplatsi kolmene hüppas korvist välja. Lisaajal suudeti siiski kindlalt tegutseda ning lätlased närvi ajada. Lisaaja võit siis 11:9 Piritale. Pirita parimatena siis Kivinukk 23p, Pehka 21 ja Reinbok 19p. Livu alus/Liepaja parim Valdas Dabkus 29p. Endal olid ka normaalaja lõpus närvid täitsa pingul juba, aga õnneks suudeti siis ikka \"kodupublikule\" röömu valmistada:õnnelik:
Kodupublikule??? Kumb sa siis õieti oled ? Kas jalg või korvpallifänn?:oih:

Jasper
21.11.05, 00:40

Algselt postitas 17

pakun uupi aga vb eestlane;)

edit: wtf...minu posti on muudetud? ise ei tea kuidas muuseas:D

17
21.11.05, 00:42

Algselt postitas 17

Üldiselt, kuna suur osa Pirita Balti liiga mängudest Kuressaares toimub, võib Kuressaare publikut kodupublikuks nimetada. Okei, paneme jutumärgid ka. \"kodupublik\" Igatahes vutt oli, on ja jääb! Aga nagu suur osa FCK mängijaidki jälgivad kossu, nii ka mina;)

vaikiv mees
25.11.05, 22:28

Elagu Eesti korvpall...

noormees l2ks siis esialgu parema puudumisel Tartu tagasi

Tauri.T
26.11.05, 22:35
Teini 22 punkti jäi Kalevi vastu väheks. Kolmeseid 75%, kuid kaheste protsent ei olnud kiita, kõigest 38. Rockil tuli vastu võtta 69:76 kaotus. Teine uus mees Nash viskas 14 punkti.

Zlatan
29.11.05, 21:09
Kalev - PAOK 90:50 :D

Devil
29.11.05, 21:13
Algselt postitas Zlatan

Kalev - PAOK 90:50 :D noh PAOK tuli kah 7 mehe ja ilma leegionärideta ... tõenäoliselt rahalised probleemid

pesa
29.11.05, 21:57
BC Kalev/Cramo lõpetas oma hooaja FIBA karikasarjas 127:56 võiduga Tallinnasse vaid viie mänguõigusega noorukiga saabunud Saloniki PAOK-i üle ja sai E-alagrupis kolmanda koha.
Rahalistesse raskustesse sattunud PAOK-i meeskonnas oli kokku seitse mängijat, kuid kahel neist puudus eurosarjas osalemiseks vajalik litsents. Nii pidid üks 16-aastane, ükes 17-aastane, kaks 18-aastast ja üks 22-aastane mängija vahetuseta vastu pidama kõik 40 mänguminutit.
Viimane viigiseis oli Saku Suurhalli tablool 7:7. Esimese veerandaja võitis Kalev 32:19 ja poolaja 62:35. Enne viimast kümmet minutit oli Kalevi eduseis paisunud juba 42 punktile, 92:50. Gert Dorbek viskas 23 punkti, Veljo Vares lisas 22, Andre Pärn 14, Tanel Kaljula 13 ning Anthony Perry ja Karl-Erik Dorbek 12 punkti.

SPORTNET

pole ime et nii suur võit tuli

Drogba
29.11.05, 22:45
Käisin ise mängu vaatamas ja mängus toimus ikka väga palju pealtpanekuid, Gert Dorbek pani isegi vist viis korda pealt.:) Kolmese joone taga oli Kalev ka täna väga hea. Victor Gonzales oli siis ainuke mees kes käis platsil, aga ei saanud kätt valgeks, see eest kogus ta 7 resultatiivset söötu.

Raivo19
30.11.05, 04:57
Algselt postitas pesa

BC Kalev/Cramo lõpetas oma hooaja FIBA karikasarjas 127:56 võiduga Saloniki PAOK-i üle
pole ime et nii suur võit tuliSai samuti suurhallis üllatavalt suure publikuga mängu vaadatud.Pealtvaatajaid oli meelitatud tasuta kutsetega ja väga odavate piletihindadega.SEIS jäi siiski 127:76,mis oli ka muidugi mäekõrgune ülekaal.Täiesti pingevaba kohtumine nagu poisikestega,kus kalevlased näitasid elemente,mis sobiksid \"tähtede mängule\".Selline vaatepilt viie lõpuks täiesti väsinud mängijaga küll sellele klubile ja üldse kreeka korvpallile au ei tee.

Sen
30.11.05, 12:34
Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas pesa

BC Kalev/Cramo lõpetas oma hooaja FIBA karikasarjas 127:56 võiduga Saloniki PAOK-i üle
pole ime et nii suur võit tuliSai samuti suurhallis üllatavalt suure publikuga mängu vaadatud.Pealtvaatajaid oli meelitatud tasuta kutsetega ja väga odavate piletihindadega.SEIS jäi siiski 127:76,mis oli ka muidugi mäekõrgune ülekaal.Täiesti pingevaba kohtumine nagu poisikestega,kus kalevlased näitasid elemente,mis sobiksid \"tähtede mängule\".Selline vaatepilt viie lõpuks täiesti väsinud mängijaga küll sellele klubile ja üldse kreeka korvpallile au ei tee.

Nagu poisikestega???? 16 aastased ongi ju poisikesed ja kui need lapsed peavad 40 min järjest mängima siis ei imesta et tulemus selline on.
Ja mis puhul neid tasuta pileteid jagati? Linna peal mingid vennad müüsid neid pileteid 10 eeki, oli terve patakas käes.

vincent
30.11.05, 13:56
Peasponsor Cramo ehk endine Ehitusriist pildus neid nimevahetuse promomiseks oma klientidele. Poistele muidugi hea teenistus, kui mõnele pakile näpud taha saadi. Kogu selle kino tulemusel oli juba piletihind uksel esimeste tulijate jaoks kahekümneviieka peale lastud, et ikka jumala eest rahvast saalis oleks. Varsti hakatakse naisi vist üldse tasuta sisse lubama nagu klubisse, muidu saalid jäävad õige lagedaks...

Raivo19
30.11.05, 16:42
Sen,ära nüüd üle pinguta,üks oli 16aastane ja mina näiteks aru ei saanud,kes see oli.Laps seal küll kellegi kohta ei ütleks.Isegi hästi ladusid Kalevile korve,meie meestel oli aga hull tabavuspäev,sopsaks nad olulistes mängudes ka nii hästi.
Eks lasti visata ka.Mäng ise oli sportlikus mõttes nii läila,et pealtvaatajad lahkusid enne lõppu ja teadustaja kisendas,et mäng ei ole veel läbi,kus te lähete.

vaikiv mees
30.11.05, 18:24
PM (http://www.postimees.ee/301105/esileht/sport/184676.php)

Euroopa valitseva korvpallimeistri Kreeka klubi PAOK saabus Tallinna seitsme mängijaga. Paraku ei olnud aga kahel noorukil FIBA litsentsi ja nad pidid kohtumist Saku Suurhallis varumeeste pingilt vaatama.

Ja nii juhtuski, et nelikümmend minutit higistasid väljakul 16-aastane Charalampos Giannoupoulos, 17-aastane Stelios Goulas, 18-aastased Dimitrious Verginis ja Ioannis Vassiliou ning 22-aastane Theodoros Georgitsis.

Sen
30.11.05, 18:55
Algselt postitas Raivo19

Sen,ära nüüd üle pinguta,üks oli 16aastane ja mina näiteks aru ei saanud,kes see oli.Laps seal küll kellegi kohta ei ütleks.Isegi hästi ladusid Kalevile korve,meie meestel oli aga hull tabavuspäev,sopsaks nad olulistes mängudes ka nii hästi.
Eks lasti visata ka.Mäng ise oli sportlikus mõttes nii läila,et pealtvaatajad lahkusid enne lõppu ja teadustaja kisendas,et mäng ei ole veel läbi,kus te lähete.

Noh okei, 22 aastane ei olnud laps. (1 täiskasvanu ja 6 last) Aga kuuldavasti oli neil kaasas ka 14 aastane, kahju et see koolipoiss mängu ei saanud. Kes teab kuidas siis oleks mäng lõppenud.

K1ly
30.11.05, 19:24
Algselt postitas Sen

Algselt postitas Raivo19

Noh okei, 22 aastane ei olnud laps. (1 täiskasvanu ja 6 last) Aga kuuldavasti oli neil kaasas ka 14 aastane, kahju et see koolipoiss mängu ei saanud. Kes teab kuidas siis oleks mäng lõppenud.

mida vi``u sa taun ajad , kui sa asjast midagi ei tea siis hoia oma suu kinni. Need kellel litsentsi polnud ja pingil istusid , olid mõlemad klubi ühed parimad kreeklased ning vanust oli neil mõlemal 21 aastat . NIi et oma 6-e lapsega võid sa P```E minna !!!

Sen
30.11.05, 19:41
Algselt postitas K1ly

Algselt postitas Sen

Algselt postitas Raivo19

mida vi``u sa taun ajad , kui sa asjast midagi ei tea siis hoia oma suu kinni. Need kellel litsentsi polnud ja pingil istusid , olid mõlemad klubi ühed parimad kreeklased ning vanust oli neil mõlemal 21 aastat . NIi et oma 6-e lapsega võid sa P```E minna !!!

:D Näedsa, suutsingi ühe kossupede endast välja viia.

ROOTSI KUNN
30.11.05, 21:31
Tra. no täitsa naerma ajab ,kuidas peale seda eilset pornot mingid korvpallitegelased kohe kiiresti meenutasid ,et Kreeka tuli Euroopa meistriks ja puha.:P Klounaad kuubis ütleks ma kogu selle värgi kohta. Ma vaataks sada korda ennem kas või naiste maadlust.
Need riistamehed hüppaksid vist kas või nahast välja ja tooksid kõik linna litsid ka kohale peaasi ,et rahvast saali meelitada.
Libakalev taob nüüd raudselt endale kuni hooaja lõpuni vastu rindu ,et võitsime Kreeka klubi. Kuradi Huilood!!!
Aga noh pole hullu ,küll nad Riias jälle maa peale tuuakse.

Mõnuagent 007
30.11.05, 21:38

Tra. no täitsa naerma ajab ,kuidas peale seda eilset pornot mingid korvpallitegelased kohe kiiresti meenutasid ,et Kreeka tuli Euroopa meistriks ja puha.:P Klounaad kuubis ütleks ma kogu selle värgi kohta. Ma vaataks sada korda ennem kas või naiste maadlust.
Need riistamehed hüppaksid vist kas või nahast välja ja tooksid kõik linna litsid ka kohale peaasi ,et rahvast saali meelitada.
Libakalev taob nüüd raudselt endale kuni hooaja lõpuni vastu rindu ,et võitsime Kreeka klubi. Kuradi Huilood!!!

aga saal on täis. see on fakt. reklaamiandjad, kes korvpalli toetasid said rõmmuga näha, et nende reklaami nägi miktutuhat inimest jne. kas näiteks Eesti jalgpall kaotaks palju, kui jagatakjs ka mingisugusele pooltühja staadioni ees mängitavale Albaania mängule pooltasuta pileteid??

PraS
30.11.05, 22:35

Mage on kuulata su hala, et korvpall paha ja \"meie\" jalgpall on ikka nii tore. Vähemalt korpvallurid saavad mõned võidugi euroopas hooaja jooksul, aga mida on meie vutipoistel ette näidata - mitte sittagi.

Ahjaa lugupeetud Härra Rootsi Kunn - Jalgpallifänn pole rahvus.

EgoTrip
30.11.05, 22:59
rock sai ka bumerangsi käest võidu kätte. suht kena mäng oli.
tartus nüüd kull pole täheldanud publikupuudust, kui siis ntx noortekoondise vastu, aga balti liigas on koguaeg kohad täis. usun, et uue saali puhul tuleks ka pidevalt täismaja.

Sen
01.12.05, 02:12
Algselt postitas PraS

Mage on kuulata su hala, et korvpall paha ja \"meie\" jalgpall on ikka nii tore. Vähemalt korpvallurid saavad mõned võidugi euroopas hooaja jooksul, aga mida on meie vutipoistel ette näidata - mitte sittagi.

Ahjaa lugupeetud Härra Rootsi Kunn - Jalgpallifänn pole rahvus.

Mage on lugeda kuidas sa võrdled jalgpalli mingi kossuga. Kustkohast loed sa Kunni postitusest seda välja et korvpall paha ja \"meie\" jalgpall on ikka nii tore? Jalgpallist ei ole seal sõnagi. Hakkad siin mingeid mõttetuid võrdlusi tooma? Võrdled korvpalli ja jalgpalli? Naljamees! Jah, saite ühe võidu kreeka koolilaste vastu. Kuid lehtedes on pidevalt mingid artiklid ilusatest kaotustest...
Ja kui tahad väga kossu millegiga võrrelda siis võrdle nt rahvastepalliga aga mitte jalgpalliga.