PDA

View Full Version : Mida arvate Siksten Kasimirist?

Homie
19.07.05, 16:48
Mees läks äsja Merkuurist Levadiasse ja minu arust tema klassiga mehel taolises klubis nagu Levadia ongi õige koht. Arvan, et talle võiks täitsa kuuluda koht algkoosseisus ning võiks mängida poolkaitses sest minu arust talle kaitsjaamet eriti ei sobi.
Aga muidu on mees üpris korralik mängija. Tugevaim külg ja trumbid on karistuslöögid, penaltid ja kauglöögid.
Avaldage arvamust, mida arvate Kasimirist ja mis klassiga meeskonda peaks ta kuuluma?

Ramm
19.07.05, 16:49
Ei peaks kuhugi kuuluma ja ei arva midagi...

Drogba
19.07.05, 16:51
Minu arust päris hea mängija. pendalaid lööb hästi, ta võiksgi jääda poolkaitseks nagu ta dünamo vastu mängis

Pilt
19.07.05, 18:27
olen ühte mängu temalt näinud..eriti ei säranud ja lõi healt kohalt mõõda kahh;)

Drogba
19.07.05, 18:30
Algselt postitas pillureinger

olen ühte mängu temalt näinud..eriti ei säranud ja lõi healt kohalt mõõda kahh;)

Kui sa mõtled mängu dünamo- levadia siis see mäng oli tema jaoks debüüt levadias.
debüüdis ikka närv sees:P

Pilt
19.07.05, 18:33
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas pillureinger

Kui sa mõtled mängu dünamo- levadia siis see mäng oli tema jaoks debüüt levadias.
debüüdis ikka närv sees:P
hehee..whatever:P

peace!

Homie
22.07.05, 14:33
mis number Kasimir on Levadia eest mängides? 21 või?

Karla
22.07.05, 15:11
10.

Homie
23.07.05, 10:18
Algselt postitas Karla

10.
Tänan, aga kes siis 21 on. Postimehes oli ühel pildil Levadia mängija nr 21 ja alla oli kirjutatud Siksten Kasimir.

skint
24.07.05, 16:57
Imelik. Isegi kahtlane, pisut perversnegi, aga millegiprst nagin ma tana unes, et Kasimir osteti kuhugi Inglismaale... suurklubisse, mille nime tapselt vist ei maleta, kuid arvatavasti Liverpooli, kuna sellega kokkupuuteid enim viimasel ajal. Motlesin siis veel, et krt, Levadia saab Merkuuri asemel hunniku pappi. Tegelikult on loomulikult asjalood vahe teised...

Huumor!

Drogba
24.07.05, 17:01
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Karla

10.
Tänan, aga kes siis 21 on. Postimehes oli ühel pildil Levadia mängija nr 21 ja alla oli kirjutatud Siksten Kasimir.

21 on Levadias Aleksander Rulkov.

perkon
24.07.05, 17:51
Hi to All of you!!
Could you tell me where can I find the livescore for the Valga-Levadia match?
Please help me , cause I don\'t understand the words at all!

gamer
24.07.05, 17:58
Algselt postitas perkon

Hi to All of you!!
Could you tell me where can I find the livescore for the Valga-Levadia match?
Please help me , cause I don\'t understand the words at all!

www.fcflora.ee
http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=ba5275e8e3058a80633 756b5a0064ad5

perkon
24.07.05, 18:27
Many thanks!!!!

Homie
31.07.05, 19:21
Sikstenil kah nüüd jalg valge. Kas keegi oskab rääkida kuis koll sündis?

Maarja
28.08.05, 21:41
Kasimir skooris tänagi........
Minuarust võib tast isegi asja saada........:lahe:

Homie
29.08.05, 13:14
Öelge mulle kes oli eilses mängus Floraga Levadia nr. 10. Küsin seepärast, et tänases Postimehes oli eilse mängu kohta pilt ja pildil olid Viikmäe ja keegi Levadia nr.10. Ja all oli et Kasimir ja Viikmäe. Kuigi tegelikult tuli ju Siksten mängu vahetusest number 16 all. Juba teine kord niiviisi kasimiriga. Eelmine oli peale Tbilisiga mängu korduskohtumise eel kui ka postimehes oli Kasimiri nime all hoopis keegi teine.

Martin
29.08.05, 14:45
Minu arvates on mõlemal korral olnud küll Kasimir, kuid eks sa tead teisiti.

Amadeus
29.08.05, 14:50
Nagu juba kuskil mujal teema all ütlesin, selle konkreetse pildi peal on küll tegemist Kasimiriga.

MihkelPallak
29.08.05, 15:16
kasimir peaks eesti koondises olema

Sir. Nuutu
29.08.05, 16:31
Ja sina peaksid mitte enam postitama:)

MihkelPallak
29.08.05, 16:37
palun vabandust

Sir. Nuutu
29.08.05, 16:40
Peace!

Homie
30.08.05, 16:58
Algselt postitas Martin

Minu arvates on mõlemal korral olnud küll Kasimir, kuid eks sa tead teisiti.
Sellest pildist mis ma praegu üles panin oli minu arust kah Kasimir pildil(näo järgi). AGA ILMSELGELT ON PILDILT NÄHA ET TA KANNAB NUMBRIT 10. Kui vaatad sport.etv-s videot mängust. Näitab seda vahetuse hetke kui Kasimir mängu tuli Siksteni selja tagant ja seljal number 16. ja mis kõige rohkem ahastama paneb et SL Õhtulehes on pilt kuidas Kasimir värava puhul juubeldab endal selja peal 18. See ongi see mis mind seda lugu uurima pani. See jääbki vist teadmata mis number see õige oli. Või vahetas mängu ajal kolm korda särki. Avaldage kindlasti ka oma arvamust \"müsteeriumi\" kohta.

yheksa
30.08.05, 17:01
Kas ma lahendan müsteeriumi kui ütlen, et ajalehed panevad teksti juurde suvalise pildi. St mitte konkreetsest mängust.

Kui ikka on veel müsteerium, siis vabanda, mina aidata ei oska.

Homie
30.08.05, 17:11
Algselt postitas yheksa

Kas ma lahendan müsteeriumi kui ütlen, et ajalehed panevad teksti juurde suvalise pildi. St mitte konkreetsest mängust.

seda ma tean et ajalehed panevad tihti mingi arhiivi pildi jutu kõrvale. kuid seekord oli tegu tolle sama mängu pildiga, kuna pildil oli Viikmäe. Viimases levadia ja flora kohtumises veel Viikmäed ei olnud Flora rivistuses. Eelmise aasta pilt ka see ei saa olla kuna siis ei olnud Floral ega ka levadial sellist särki. Ja mis kõige enam närvi ajab, nad panevadki \"lambist\" mingi allteksti pildile alla ja üldse ei vaata kas pilt ja jutt kattuvad. Üks näide. Peale Balti-Matsi Eesti-Leedu 1:5 kaotusmängu oli SL Õhtulehes Meelis Rooba pilt ja all oli et Urmas Rooba võitles vapralt jne.... Aaaa, veel üks asi tuli meelde. Kuskil kaks aastat tagasi Postimehes oli pilt tollest meeldejäävast Eesti- Hollandi mängust ja jutt oli kah koondise tegudest tolles valiksarjas. Pildil olid õhuvõitluses Viikmäe ja hollandlaste kapten Frank de Boer. Ning all oli Viikmäe ja Ronald de Boer, kes kohe kindlast ei saandud pildil olla sest ta tolles mängus Eesti vastu ju ei mänginud. sellised asjad ajavad nii närvi.. kui ise oleks lehes ja all vale nimi, läheks kindlasti kaebama toimetusse et mida te oma arust teete!!:viha:

yheksa
30.08.05, 17:16
Okei ei tekita sulle segadust. Pakun veel ühe lahenduse - püksid ei ole õige numbriga. Tont seda teab, mis nendest õigetest pükstest sai.

Kas see on õige vastus?

Amadeus
30.08.05, 17:30
Algselt postitas mart44

seda ma tean et ajalehed panevad tihti mingi arhiivi pildi jutu kõrvale. kuid seekord oli tegu tolle sama mängu pildiga, kuna pildil oli Viikmäe. Viimases levadia ja flora kohtumises veel Viikmäed ei olnud Flora rivistuses. Eelmise aasta pilt ka see ei saa olla kuna siis ei olnud Floral ega ka levadial sellist särki. Ja mis kõige enam närvi ajab, nad panevadki \"lambist\" mingi allteksti pildile alla ja üldse ei vaata kas pilt ja jutt kattuvad. Üks näide. Peale Balti-Matsi Eesti-Leedu 1:5 kaotusmängu oli SL Õhtulehes Meelis Rooba pilt ja all oli et Urmas Rooba võitles vapralt jne.... Aaaa, veel üks asi tuli meelde. Kuskil kaks aastat tagasi Postimehes oli pilt tollest meeldejäävast Eesti- Hollandi mängust ja jutt oli kah koondise tegudest tolles valiksarjas. Pildil olid õhuvõitluses Viikmäe ja hollandlaste kapten Frank de Boer. Ning all oli Viikmäe ja Ronald de Boer, kes kohe kindlast ei saandud pildil olla sest ta tolles mängus Eesti vastu ju ei mänginud. sellised asjad ajavad nii närvi.. kui ise oleks lehes ja all vale nimi, läheks kindlasti kaebama toimetusse et mida te oma arust teete!!:viha:

Ma pakuks, et viga oli pigem numbris, sest nagu ma juba mitmes kohas olen ütelnud pildil olevad näod vastavad allkirjale. Need on Viikmäe ja Kasimir.

Homie
30.08.05, 17:43
Algselt postitas yheksa

Okei ei tekita sulle segadust. Pakun veel ühe lahenduse - püksid ei ole õige numbriga. Tont seda teab, mis nendest õigetest pükstest sai.

Kas see on õige vastus?
See on jah selge et püksid on valed. Kuid ETV videos( kui ei ole vaadanud siis kindlasti vaadake sport.etv.ee, vajutage videoklipid ja otsite Levadia-flora 2:0, vajutate pealkirjale ja vaadake) on selgelt näha et Kui Kasimir tuleb mängu on seljal 16. Kuid mis kõige imelikum. Päev hiljem Õhtulehes oli pilt kuis ta juubeldab ja seljal 18. Kuna ta sekkus avapoolajal ja lõi ka värava avapoolajal siis see variant on ju välistatud et ta vaheajal särki vahetas. Nii imelik juhtum.:oih:

Martin
30.08.05, 17:44
Algselt postitas yheksa

Ma siiski täpsustaks: suvaline pilt pannakse loo juurde tavaliselt siis, kui konkreetsel mängul pole fotograafi. Kui fotograaf on, on ka pilt sellest mängust.

Mis puutub numbritesse, siis äkki on tal lihtsalt valed püksid jalas? Nojah, seda viimast juba pakuti :)

Homie
30.08.05, 17:45
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Ma pakuks, et viga oli pigem numbris, sest nagu ma juba mitmes kohas olen ütelnud pildil olevad näod vastavad allkirjale. Need on Viikmäe ja Kasimir.
See onju ammu kindel et pildil on siiski Kasimir ja Viikmäe. aga küsimus on selles kuidas lood selle numbrikoshmaariga on.:D

Amadeus
30.08.05, 18:24
Algselt postitas mart44

See onju ammu kindel et pildil on siiski Kasimir ja Viikmäe. aga küsimus on selles kuidas lood selle numbrikoshmaariga on.:D

Tegu on müsteeriumiga. Võibolla on Levadia uuel vormil elektroonilised vedelkristall numbrid mida saab sujuvalt vahetada ka mängu käigus :D

Homie
30.08.05, 18:31
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Tegu on müsteeriumiga. Võibolla on Levadia uuel vormil elektroonilised vedelkristall numbrid mida saab sujuvalt vahetada ka mängu käigus :D
päris hästi paned:D :õnnelik: :P ....võib-olla tõesti:õnnelik:

lorenzo
30.08.05, 22:41
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

päris hästi paned:D :õnnelik: :P ....võib-olla tõesti:õnnelik:

muidu kuidas teda neid numbreid seal vahetate? puldiga?

Homie
03.09.05, 16:39
Jee ära lahendasin selle juhtumi. Hakkasin asja täitsa põhjalikult uurima. Nii ja lahendus on see et Kasimir kandiski pükse nr.10. Noh kogemata valed püksid. Ja särk tal terve mäng oli ikka 16. Aga SL Õhtulehes oli jälle pildiallkiri vale, et Siksten oli nr.18. Point oli selles et esimest numbrit(1) oli väga selgelt näha kuid pool teisest numrist(6) oli juba puusa või külje peal ja kuna pilt oli väike siis ei saanudki kohe alguses aru mis number tal seljas. Nüüd ongi müsteerium lahendatud.:P

Homie
03.09.05, 16:42
Aga postitame nüüd midaagi muud ka selle teema all kui mis selle numbrijandiga oli. Räägime parem kuid Kasimir mängib ja tegutseb. Mina igatahes ootan juba ammu et kuna ta koondisesse kutsutakse või välisklubisse läheb. Ta alles ka 24. Jõuab kindlalt veel mingisse võõrklubisse minna. Algatuseks võikski olla mingi pool-venekeelne sats, kus tal hea kohaneda nt. kas mingi Ukraina või Valgevene liiga. Mis ülejäänud arvavad?

Robinho
04.09.05, 10:03
Algselt postitas mart44

Aga postitame nüüd midaagi muud ka selle teema all kui mis selle numbrijandiga oli. Räägime parem kuid Kasimir mängib ja tegutseb. Mina igatahes ootan juba ammu et kuna ta koondisesse kutsutakse või välisklubisse läheb. Ta alles ka 24. Jõuab kindlalt veel mingisse võõrklubisse minna. Algatuseks võikski olla mingi pool-venekeelne sats, kus tal hea kohaneda nt. kas mingi Ukraina või Valgevene liiga. Mis ülejäänud arvavad?Ta ju eesti keeles räägib, mis see pool venekeelne sats teda aitama peaks?

Bossman
04.09.05, 11:03
Sai ükskord viinuskit koos visatud!!!

Homie
04.09.05, 15:31
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas mart44

Aga postitame nüüd midaagi muud ka selle teema all kui mis selle numbrijandiga oli. Räägime parem kuid Kasimir mängib ja tegutseb. Mina igatahes ootan juba ammu et kuna ta koondisesse kutsutakse või välisklubisse läheb. Ta alles ka 24. Jõuab kindlalt veel mingisse võõrklubisse minna. Algatuseks võikski olla mingi pool-venekeelne sats, kus tal hea kohaneda nt. kas mingi Ukraina või Valgevene liiga. Mis ülejäänud arvavad?Ta ju eesti keeles räägib, mis see pool venekeelne sats teda aitama peaks?
Põhikeel tal ikka vast vene keel.

Martin
04.09.05, 16:05
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas mart44

Tema esimene keel on Eesti.

Amadeus
04.09.05, 16:59
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas mart44

Siksten on rahvuselt eestlane. mis asja te jutustate siin tema venekeelsusest. See et ta vene keelt oskab ei tee teda veel venelaseks. Ma oskan ka hiina keelt natuke, kas ma olen sellepärast kohe hiinlane.

Drogba
04.09.05, 17:27
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas mart44

Siksten on rahvuselt eestlane. mis asja te jutustate siin tema venekeelsusest. See et ta vene keelt oskab ei tee teda veel venelaseks. Ma oskan ka hiina keelt natuke, kas ma olen sellepärast kohe hiinlane.

Mart44 on lissalt segaduses, kuna ta on mängind vene klubides.

White Power
05.09.05, 02:51
Algselt postitas mart44

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas mart44

Eesti keel on !

vaikiv mees
05.09.05, 03:07
Algselt postitas mart44

Mina igatahes ootan juba ammu et kuna ta koondisesse kutsutakse või välisklubisse läheb. Ta alles ka 24. Jõuab kindlalt veel mingisse võõrklubisse minna.

noh ta ju juba soomes olnud,
mis ei v2lista muidugi, et kunagi veel 6nn naeratab

mis klubis, mis liigas
ma otsisin selle kunagi välja,
kuskil merkuuri teemas on kirjas

edit: Kasimir (http://www.ohtuleht.ee/420444):
http://vana-foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2634&page=31
JiiPee (Joensuun Pallo (http://fi.wikipedia.org/wiki/Jippo))-> Lappenrantaa Rakuunat

Homie
09.09.05, 16:20
Algselt postitas vaikiv mees

Algselt postitas mart44

Mina igatahes ootan juba ammu et kuna ta koondisesse kutsutakse või välisklubisse läheb. Ta alles ka 24. Jõuab kindlalt veel mingisse võõrklubisse minna.

kas ta on Soomes olnud? mina seda üldsegi ei teadnud! Kes teab mis klubis, mis liigas?

Amadeus
10.09.05, 13:25
Algselt postitas mart44

Algselt postitas mart44

kas ta on Soomes olnud? mina seda üldsegi ei teadnud! Kes teab mis klubis, mis liigas?

Lappenrantaa Rakuunat - Ykkonen

Homie
10.09.05, 16:07
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas mart44

Algselt postitas mart44

Lappenrantaa Rakuunat - Ykkonen
tänx Amadeus.

Homie
08.10.05, 14:49
kuna ta Eesti koondisesse võiks jõuda?:lahe:

Ramm
08.10.05, 15:18
Algselt postitas mart44

Siis kui sul tekib probleeme WC\'sse minekuga ning ei jõua potini...

Homie
09.10.05, 12:13
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas mart44

Siis kui sul tekib probleeme WC\'sse minekuga ning ei jõua potini...
HA-HA...Väga naljakas:oih:

kaitz
14.10.05, 13:52
Sisuliselt mitte midagi,AMATÖÖR:D

kaigas
14.10.05, 15:38
Algselt postitas kaitz

amatöör oled sina kes siin soccernetis ilget teadjat m2ngib:D tema on siiski eesti m6istes profijalgpallur!:D

kaitz
14.10.05, 15:47
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

amatöör oled sina kes siin soccernetis ilget teadjat m2ngib:D tema on siiski eesti m6istes profijalgpallur!:D

irww,KAUAKS,JÄRGMISEL aastal on see nntt PROFIJALGPALLUR AREENILT kadunud:D

siim089
18.10.05, 13:22
Algselt postitas kaitz

Oled kindel, arvad või loodad ?:kaval:

eestimees
18.10.05, 18:28
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

värd oled

Homie
15.08.06, 22:01
Keegi tartlane või Maagi fänn võiks kirjutada kuis Sikstenil seal Tartu-mail läheb. Läks ju mees Levadiast ära ja nüüd pole mehest enam nii palju kuulda. Mängib küll Maagi eest stabiilselt algkooseisus(vist:oih: ) ning on ka mõned kollid löönud. Aga huvitaks kas ta on seal praegu mingi meeskonna liider vms.

eestimees
15.08.06, 23:18
Algselt postitas mart44

Keegi tartlane või Maagi fänn võiks kirjutada kuis Sikstenil seal Tartu-mail läheb. Läks ju mees Levadiast ära ja nüüd pole mehest enam nii palju kuulda. Mängib küll Maagi eest stabiilselt algkooseisus(vist:oih: ) ning on ka mõned kollid löönud. Aga huvitaks kas ta on seal praegu mingi meeskonna liider vms.

levadia tahtis teda endale loomulikult aga maag küsis liiga liiga suurt summat tema eest

Homie
17.08.06, 15:27
Selles teemas sai siin kunagi räägitud ajalehtede toimetuse apsudest. Sii nüüd kui lõin lahti tänase Postimehe kargas spordiküljel kohe suur üllatus näkku!!! Väike artikkel sellest kuis M.Hunt kulla võitis kuid juures on dopingupatuse jalgratturi Floyd Landise pilt. Pangu siis ennem Kanteri pilt!!! Aga nii võssa panna. See on jah juba päris tavaline et pannakse valesid inimesi juttude juurde.........kahjuks.....ning pildi all oligi et Margus Hunt, kuid ikka vahib mulle vastu Landise rõve lõust.