PDA

View Full Version : Eesti meistriliiga suurim staar

Homie
19.07.05, 16:51
Neid variante on kindlasti palju. Üks kanditaatidest on kindlasti Tammeka brasiilane Marcelo Gomes. Kuid arvan et menukad võiksid olla ka vanameistrid nagu Zelinski või Reim. Mis on teie arvamus.?

eston maravilha
19.07.05, 16:53
kus on alles analüütikuid välja tulnud kivi alt

Martin
19.07.05, 16:55
Tegelikult on päris hea küsimus, peab mõtlema natuke. Furoori mõttes kindlasti Gomes, kuid tegelikult ei oska pauguga pakkuda, mis pole muidugi ka hea. Kotenko ehk?

Homie
19.07.05, 16:57
Algselt postitas Martin

Tegelikult on päris hea küsimus, peab mõtlema natuke. Furoori mõttes kindlasti Gomes, kuid tegelikult ei oska pauguga pakkuda, mis pole muidugi ka hea. Kotenko ehk?

täitsa nõus

17
Roland Kütt!:õnnelik:

Drogba
Minu arust Kotenko, Gomes ja Nahk

Homie
19.07.05, 16:58
Algselt postitas 17

Roland Kütt!:õnnelik:

ah sa naljamiis. see nali ajas küll muigele:D

lennat
19.07.05, 16:58
Jorh on megastaar ja on-line intervjuu http://sport.etv.ee/index.php?02643677 oli tuus!

marcello
19.07.05, 16:59
Taate on meil igasuguseid
Kandidaatidest rääkides siis Martini mainitud Kotenko.samas ka Nahk oma trahvikatega.Eksootika mõttes Gomes.
Üks suur staar minu jaoks on Borissov TVMK-st,just seepärast ,et nii kaua suutnud sel tasemel mängida

zaz
19.07.05, 17:00
minu arust võib Mart44-st küll saada selle foorumi suurim staar! :punastama

IndrekL
19.07.05, 17:01
Arvatavasti Nahk ja Kotenko.

Homie
19.07.05, 17:03
Algselt postitas zaz

mida Sa sellega mõtlesid?

mcnamara
19.07.05, 17:27
Algselt postitas mart44

Algselt postitas zaz

mida Sa sellega mõtlesid?

No tõepoolest!

caecar
19.07.05, 17:34
minu variandid oleksid järgmised:

Lindpere
Zahovaiko
Viikmäe
Kotenko

... keegi nende hulgast :)

Wingback
19.07.05, 17:44
Nuputage parem välja, kes Eesti Meistriliiga suurim on. Ehk siis kehakaalu ja pikkuse kompott. :õnnelik:

eston maravilha
19.07.05, 17:45
martin kaalma

Wingback
19.07.05, 17:47
Kui rohkem keegi midagi ei paku, siis tuleb see vist tõeks lugeda.

siim089
19.07.05, 17:49
L O N D A K:õlu: :veryhappy

marcello
19.07.05, 17:49
Neemelo

Silver
19.07.05, 18:01
Algselt postitas marcello

Neemelo Loomulikult! ;)

waluswend
19.07.05, 18:10
Nahk, Kotenko.....maybe ka mõned Florast ja Tvmkst nt. Lindpere ja Teever. Eksootika mõttes kindlasti Gomez. Teglt võiks olla ka vanameister Gruznov. Ta juba pikemat aega yks parimaid skoorijaid, kahjuks aga mitte viimastel aastatel.

Pilt
19.07.05, 18:15
levadiast kotenko,nahk florast lindpere ,reim tvmk-st teever,neemolo
keegi nendest ilmselt

urmar
20.07.05, 00:33
Zahovaiko ehk

Karla
20.07.05, 00:53
Eesti liigas küll mingit kindlat staari ei ole.

Jyrka
20.07.05, 00:59
Algselt postitas Karla

Eesti liigas küll mingit kindlat staari ei ole.

Karlal on loomulikult õigus. Klavan on v-b staar, sest ta oli ükskord SLLehe esikaanel, aga ma ei tea, kus ta mängib.

Sir. Nuutu
20.07.05, 01:03
Mina olen kõige suurem staar.
Aga peale minu Kontenko, Reim ning Robin Pilt, mis siis, et ta staar alles 17 aastapärast, siin pole ju praegusi staare küsitud:mupet:

Peace!

uvv
21.07.05, 01:06
tegelikult on tegemist eesti meistriliiga emaküsimusega.

asja kurbloolisus ongi see, et erinevalt näiteks kossuliigast, eesti jalkaliigas staare ei mängi.
mängib palju toredaid inimesi, nagu reim, kotenko, \"teeveer on kah pandav, aga teda ja tibu ei tea eriti keegi, eee pohlak ja kannik teevad ka seal midagi\". ja nüüd on \"treener see, see teine, noh, mis ta nimi on, see ilus, noh, see teine hollandlane....\"
selline on keskmine teadmise tase eesti jalgpalli meistrikatest. eesti vutis on kaks staari, poom ja oper. nemad veavad natukenegi staari mõõdu välja.mingil hetkel ka piiroja, aga peale katkistumist susis see asi kahjuks soiku.

millal te olete näinud näiteks teles mõnda eesti jalkatreenerit elust ja kogemustest rääkimas jne? Aga millal te pidite kuulama a.sõbra targutamist ja e.endeni kokutamist või ü.kerde emotsioone?
tuleb meelde küll. ja siis muidugi r.pehka, kes näitab suurepäraselt, et kui huvi on, siis miks ka mitte.
kelle peale jalgpalluritest peaks teismelised kanakesed eestis kiljuma?
ainukene, kes mulle pähe tuleb on Klavan. Aga nagu eespool märgitud ja nutikalt, ei ole eestis ilmselt inimest, kes teaks, kus nimetet noorsand mängib ja mida, kui koondise pink välja arvata...
kas tõesti peaks nad kiljuma Naha Kostja peale...? Ei usu kurat. Kuigi, mine neid naisi tea :)

Õpetlik lugu.
Kurb aga tõsi, sportlane ago markvart (kahevõistleja, mäletab ehk keegi?) sai kuulsaks alles peale seda kui kunagi legendleht Post kirjutas sellest, mismoodi noor suusatalent inimestele autoaknast oma tagumenti näitas. enne teadsid õllesed telespordiankrud, peale seda ka pereemad, et on olemas suusamees ago.

ei taht ma sellega öelda midagi.
staare netu, publikut netu.
meie paarikümnekesi käime.

Raivo19
21.07.05, 03:41
hohlov-simson

Homie
03.08.05, 15:23
keegi väravavahtidest võiks ka kindlasti olla.

rooney
03.08.05, 18:13
Artur Kotenko

arvaja
03.08.05, 19:02
Kui võtta igastmeeskonnast siis nii:

Tvmk-Neemelo,Teever
Levadia-Nahk,Kotenko
Flora-Lindpere,Reim
Trans-Gruznov
Tulevik-Ustritski
Merkuur-Sirel
Valga-Girišin
Tammeka-Gomes
Kuressaare-Alonen
Dünamo-Krõlov

Karla
03.08.05, 19:04
Algselt postitas arvaja

Kui võtta igastmeeskonnast siis nii:

Tvmk-Neemelo,Teever
Levadia-Nahk,Kotenko
Flora-Lindpere,Reim
Trans-Gruznov
Tulevik-Ustritski
Merkuur-Sirel
Valga-Girišin
Tammeka-Gomes
Kuressaare-Alonen
Dünamo-Krõlov
Krõlov pole juba päris kaua aega enam Dünamo eest mänginud.:oih:

Aljuza
07.08.05, 22:59
no, ma arvan et noor võiks olla nt. Purid on kõvad.
Gomes on ka hea,
või siis kams D:
Kotenko

tiitgo
08.08.05, 14:19
Poiskad, pange tahele, paari aasta pärast on tegijad Anton Paitsev, Kaarel Berg, Mati Lember, A. Saharov, Ruslan Jagudin, ning Ahjupera kindlasti!!!!!!!!!!;) ;)

MihkelPallak
10.08.05, 13:10
Oliver Konsa

17
10.08.05, 15:21
Algselt postitas tiitgo

Poiskad, pange tahele, paari aasta pärast on tegijad Anton Paitsev, Kaarel Berg, Mati Lember, A. Saharov, Ruslan Jagudin, ning Ahjupera kindlasti!!!!!!!!!!;) ;) Berg ei mängi juba ammu Meistriliigas...

mg
11.08.05, 22:47
tõsiseid staare on väheseks jäänd
minevikust näiteks toomas krõmm, indro olumets, tarmo kink, mark švets
a hetke staar on ikkagi zelinski

mg
11.08.05, 22:48
a liivo leetma oli ka

etsajo
24.08.05, 03:32
Oma maa mõistes pakun staarideks : Teever, Kotenko, Lindpere, Neemelo (pürgib selle poole), Gruznov, Smirnov, Reim...

tanielo
24.08.05, 09:34
Mõttetu teema, a la \"klassi parim\"

Oll
24.08.05, 15:09
Viikmäe, Zelinski on nö staarid, aga ma ei tea küll kedagi, kes spets nende nägemise pärast oleks end mängule vedanud.

Isiklik lemmik ka- Tarmo Neemelo

mart9999
24.08.05, 22:00
Kristjan Tiirik
Jk Tammekast

tiitgo
26.08.05, 19:45
Raiko Mutle...........:)

kanchelskis
27.08.05, 16:15
BRUNO RAMMO:D :D :D hahaahahahahahahaahahahaha

Maarja
27.08.05, 21:51
ja ülejäänud halva tasemega kohtunikud.........:D

siim089
27.08.05, 23:32
Algselt postitas kanchelskis

BRUNO RAMMO:D :D :D hahaahahahahahahaahahahahavot see mees ei oska ka vilistada

siim089
27.08.05, 23:32
MARKKO KUDU :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

28.08.05, 17:34
Algselt postitas uvv

asja kurbloolisus ongi see, et erinevalt näiteks kossuliigast, eesti jalkaliigas staare ei mängi.
mängib palju toredaid inimesi, nagu reim, kotenko, \"teeveer on kah pandav, aga teda ja tibu ei tea eriti keegi, eee pohlak ja kannik teevad ka seal midagi\". ja nüüd on \"treener see, see teine, noh, mis ta nimi on, see ilus, noh, see teine hollandlane....\"
selline on keskmine teadmise tase eesti jalgpalli meistrikatest. eesti vutis on kaks staari, poom ja oper. nemad veavad natukenegi staari mõõdu välja.mingil hetkel ka piiroja, aga peale katkistumist susis see asi kahjuks soiku.

millal te olete näinud näiteks teles mõnda eesti jalkatreenerit elust ja kogemustest rääkimas jne? Aga millal te pidite kuulama a.sõbra targutamist ja e.endeni kokutamist või ü.kerde emotsioone?
tuleb meelde küll. ja siis muidugi r.pehka, kes näitab suurepäraselt, et kui huvi on, siis miks ka mitte.
ainukene, kes mulle pähe tuleb on Klavan. Aga nagu eespool märgitud ja nutikalt, ei ole eestis ilmselt inimest, kes teaks, kus nimetet noorsand mängib ja mida, kui koondise pink välja arvata...
kas tõesti peaks nad kiljuma Naha Kostja peale...? Ei usu kurat. Kuigi, mine neid naisi tea :)

Õpetlik lugu.
Kurb aga tõsi, sportlane ago markvart (kahevõistleja, mäletab ehk keegi?) sai kuulsaks alles peale seda kui kunagi legendleht Post kirjutas sellest, mismoodi noor suusatalent inimestele autoaknast oma tagumenti näitas. enne teadsid õllesed telespordiankrud, peale seda ka pereemad, et on olemas suusamees ago.

Täitsa naljakas jutt! Millised need kossuliiga staarid siis on??????? Pole küll Eestis ühtegi näinud!

Alari
17.10.05, 16:54
Artur Kotenko

p3p3
18.10.05, 00:11
Gomes,Slava

17
18.10.05, 00:13
Tarmo Neemelo, Tarmo Neemelo!

Erko
04.11.05, 13:07
Eks ta Neemelo ole vist:)

TeeleS
10.11.05, 13:56
Praegu küll vist Neemelo, jah:)

tölpa
11.11.05, 23:48
on siin valikut üldse 41 kolli räägivad enda eest, kui ta aind koondise eest kaane maha saaks

skint
12.11.05, 01:25
on siin valikut üldse 26 kolli koondises räägivad enda eest

Sats1
04.08.06, 12:44
Mu tuttavate sõnul, Reimi ning Mõtsniku kõrval väga tehnilise-, etenduspalluriks (estlaste seas) oli omal ajal Roman Ubakivi: ta andis ilusaid sööte ning viis vastastest mööda.

fcflora90
05.08.06, 16:49
muidugi Joel Lindpere:kaval: ;)

gazza
09.08.06, 07:42
Algselt postitas www

Algselt postitas uvv

Õpetlik lugu.

Täitsa naljakas jutt! Millised need kossuliiga staarid siis on??????? Pole küll Eestis ühtegi näinud!

Kossuliigas on kõik omaarust staarid sellepärast nad kuhugi ei jõua Euroopas ja koondise tasemel!!!

raido
09.08.06, 11:26
Lemsalu, Zelinski, Kink, Reim, Dobrecovs, Neemelo, Gruznov - kõik on staarid.

kanchelskis
09.08.06, 12:24
Algselt postitas gazza

Algselt postitas www

Algselt postitas uvv

Õpetlik lugu.

Kossuliigas on kõik omaarust staarid sellepärast nad kuhugi ei jõua Euroopas ja koondise tasemel!!!

kuidas ei jõua...kaks korda on oldud EM-i finaalturniiril,praegune noortekoondis tõusis A divisjoni.kes seal siis nii väga staarid on..tein,kikerpill,kangur..mänginud saksa ja poola liigades...jalgpallurid peale operi ja poomi pole nagu kuskil kanda kinnitanud..ah jaaa müürsepp ka kes on mänginud NBA-s:D

...Jumal...
24.03.09, 15:16
Viimaste mängude põhjal Nikita ja .... rohkem polegi :)

zaz
25.03.09, 17:55
üks tõeline staar oli ka ikka...
http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/front/6a030b64-4f39-418d-848b-ea1e89994e1d.jpg

tiriam
25.03.09, 17:58
kaljus on kõik staarid ju!!!

Riks
25.03.09, 18:45
ma eelistaks S.Puri

masturr
26.03.09, 19:15
kaljus on kõik staarid ju!!!mulle meeldib eriti Kristofer Kask:D

almar
27.03.09, 04:20
Minu arvates Hetke seisuga tõesti on andrejev, kuid kui ilmad soojenevad ja platsid paranevad ei ole felippe vastu kedagi. tehnika ja kiirus on nauditav kuid... kõik võib muutuda nagu ilm:D

Įelik Destan
27.03.09, 10:56
Minu arvates Hetke seisuga tõesti on andrejev, kuid kui ilmad soojenevad ja platsid paranevad ei ole felippe vastu kedagi. tehnika ja kiirus on nauditav kuid... kõik võib muutuda nagu ilm:D

Ma arvan Marcio võtab Felipe koha ära:)

salajane33
27.03.09, 14:45

Maccari pole ka ju halb

-RoMaRiO-
27.03.09, 17:01

Kiirusega, mis on võrreldav Liivoga?

taku*
28.03.09, 01:50
Mait Nõmme

Alarikh
28.03.09, 02:39
Nikita Andreev ikka.

Nahkpea
28.03.09, 13:12
Minu arust on selle aasta staari nimetamisega ikka liiga vara. Staar on see, kes stabiilselt terve hooaja suudab hästi mängida või siis lausa väga hästi. See aunimetus tuleb peale lõppenud hooaega anda.

käbi
28.03.09, 14:19
Kindel pauk et Zahhovaiko kui püsib terve ja välismaale ei lähe.

Alarikh
28.03.09, 16:02
Kindel pauk et Zahhovaiko kui püsib terve ja välismaale ei lähe.

Tegelikult jah, see mis tahtmisega ta mängib ja tema rool Flora võudides jäävad väga head muljet.

Nahkpea
28.03.09, 17:01
Tegelikult jah, see mis tahtmisega ta mängib ja tema rool Flora võudides jäävad väga head muljet.

Kui see irooniaga öeldud polnud, siis kena zhest sinult muidugi, et Flora mängijat nii kõrgelt hindad.

Aga ootame ikka hooaja mingi hilisema faasini ja vaatame siis, kes tõesti seda nimetust väärib.

staaaaaar
28.03.09, 17:41
Tekkis selline ebaviisakas küsimus , et huvitav kes on meistriliiga enim teeniv pallur ? välismaal üldiselt teatakse staaride sissetulekuid :D

Nahkpea
28.03.09, 18:44
Tekkis selline ebaviisakas küsimus , et huvitav kes on meistriliiga enim teeniv pallur ? välismaal üldiselt teatakse staaride sissetulekuid :D

Tõenäoliselt keegi Levadia palluritest, neil peaks vist kõrgeim palgatase olema.

tiriam
28.03.09, 18:50
Kask Kaljust on ikka kõige staarim!

budu
28.03.09, 18:55

Teever äkki?

fizth
28.03.09, 21:39
Martin Saar, Paide LM-st

salajane33
29.03.09, 15:09
Kalju brassid saavad kindlasti palju pappi, kasvõi võtame Maccari vaevalt sellel noorel talendikal brasiilasel vähe raha antakse.

erxu
29.03.09, 17:58
Kalju brassid saavad kindlasti palju pappi, kasvõi võtame Maccari vaevalt sellel noorel talendikal brasiilasel vähe raha antakse.Maccari on Itaallane :))

Shermann
29.03.09, 18:12
Maccari on Itaallane :))

Tal on Itaalia pass, aga rahvuselt on ta brasiillane

erxu
29.03.09, 18:14
Tal on Itaalia pass, aga rahvuselt on ta brasiillaneOkk :) Arvasin, et lihtsalt Kohvimaal sündinud Itaallane :P

salajane33
29.03.09, 20:21
Okk :) Arvasin, et lihtsalt Kohvimaal sündinud Itaallane :P

Enne natuke uuri, siis tee postitus ;)

erxu
30.03.09, 16:55
Kusjuures uurisin.. jkkalju.ee -> meeskond - Murilo Maccari
Kodakondsus: Itaalia

Ja kui on Itaalia kodanik, siis ma ei leidnud alust arvata, et ta peaks olema Brasiillane.

elx
30.03.09, 18:21
Kodakondsus ja rahvus on siiski eriasjad - Eestisse elama tulnud ja siinse kodakondsuse saanud soomlane jääb siiski soomlaseks. Rahvus saadakse vanemate poolt sünniga kaasa.