320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Neville ei saanud ju punast? Või sai?
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kaartide arv näitab kohtuniku järjepidevust selles mängus ,väga palju imelikke kaarte jagati täna.

      Krt teab kuidas oleks mäng lõppenud kui Neville poleks endale väravat löönud ,
      lõpp siis 3:1 meile.
      Need mis ise lõime olid päris kobedad ,Kewelli oma eriti

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        http://www.youtube.com/watch?v=eevfPtoWucM

        Kewelli pärl on siin. Sitt kvaliteet aga elate üle
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Sajets


          Neville ei saanud ju punast? Või sai?
          livescore näitas et sai..aga ei tea kindlalt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Tänase mängu kangelased on minu silmis Xabi Alonso ja Momo Sissoko, kes Gerrardi eemaldamise järel keskvälja kindla kontrolli alla võtsid. Mõlema panus oli märkimisväärne. Mina veel rumaluke mõtlesin, et kapteni punase järel tuleb Garcia või Kewell pingile võtta ja keegi kaitsvam tegelane asemele panna. Õnneks Rafa seda ei teinud. Eks meil omajagu õnne oli ka, et Neville selle pealöögi nii kenasti oma väravasse tonksas. Saime niimoodi teisel poolajal rahulikumalt tegutseda.
            Garcia värav oli vapustavalt kaunis ja siis see Kewelli oma... Selle kohta ütleks lausa, et see oli Ronaldinholik jalaviibutus oma väljapeetuses.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Kaks head mängu nägemata jäänud mul. Kui keegi teist siin teab, kust oleks võimalik alla laadida mõlemad viimased mängud täispikkuses või siis kasvõi ainult highlights\'e ? Seda kust aint väravad kätte saab, on juba teada, aga nagu öeldud tahaks rohkemat. Õnnestus live\'na vaid Kewelli värav ära näha ja see oli super. Väärib kordamast siin teemas varem kasutatut lauset: \"Härri on loom na !\" :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                gerrard? 08? wtf?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  gerrard? 08? wtf?
                  Just kusagilt pooleldi lugesin sellest. 2008 aasta on Liverpool mingi kultuuripealinn ja siis sellepärast ka selline tegu. See särk pidi veel mingile oksjonile minema ja raha läheb heategevusse. Eks mõni \'pooli guru parandab kui mööda panin millegiga.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    kõik õige + vastasmeeskonna 8 oli ka siis 08 - dzeims biiti.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Candyman?
                      (minu meelest pole seda kõlakat siin kommenteeritud)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Deja vu. Päris lõbus lookene.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Selles loos pole midagi kommenteerida ega ka arutada. Esiteks on see potensiaalne investeering tagasi lükatud Echo ja ka Guardiani andmeil.

                          Ja igasugustele tolvanitele, kes kahtlevad Rafa geeniuses, soovitan lugeda seda lugu.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Sajets
                            Ja igasugustele tolvanitele, kes kahtlevad Rafa geeniuses, soovitan lugeda seda lugu.
                            Uskumatu lugemismaterjal. Kui keegi ei viitsi tervikuna lugeda, siis vähemalt see lõik lihtsalt tuleb välja tuua. Rafa kirjeldab ML finaali vaheajal toimunut:

                            \"I walked to the changing room, hearing all the fans, and I said to the players, \'We need to work hard for these people. If we score a goal, maybe things will change.\' Then I decided to change the system. I said, \'Traore, get showered. And Didi [Hamann], get ready. We will play 3-4-2-1. This is the idea, OK? Come on, boys [claps]. Let\'s start working.\'
                            \"Then I turned and Steve Finnan was on the treatment table. And [physio] Dave Galley said we\'d have to change Finnan in the second half. I thought, we\'ve made one change, Smicer for Kewell in the first half. Now, Hamann for Traore and we need to change Finnan maybe in 20 minutes. So I said, \'Traore, you\'re back on. Finnan, get to the shower.\' Finnan was disappointed, but Traore was ready.
                            \"I went to the blackboard and I was thinking, OK, I\'ve got Smicer as a right winger, but he\'s not the best getting back to defend and we\'ve lost Finnan. So I said, \'We will use Cissé in attack, on the left.\' But they said, \'Hang on, boss, we\'ve got 12 players on the pitch.\' Forget Cissé! I already had Luis García as a second striker, so I switched Gerrard to right-back.\'
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Reservide üles-alla hooaeg jätkus 0:2 kaotusega Middlesbrough\'le. Boro sai kaks kolli teisel poolajal, neist esimene Miki Roque\'i õnnetu omavärav. \'pool mängis taas väga noore koosseisuga - mängijat nimega Woods kohtan ma seejuures vist esmakordselt reservide seas. Väravavõimalusi olla loodud, aga võimalusteks need jäidki. Kiita saavad ründava poolkaitsjana mänginud Danny Guthrie ja teine keskpoolik Lee Peltier.
                              \'pool: Martin, Barragan, Woods (Lindfield 72), Antwi, O\'Donnell, Roque, Peltier, Hobbs, Anderson (Calliste 45), Guthrie, Foy.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Uskumatu lugemismaterjal. Kui keegi ei viitsi tervikuna lugeda, siis vähemalt see lõik lihtsalt tuleb välja tuua. Rafa kirjeldab ML finaali vaheajal toimunut:

                                \"I walked to the changing room, ....
                                Päris hea. Aga sorry, mulle tundub seda kirjeldust lugedes, et ta mängis bingo lotot ja tõmbas jackpoti. Võttis 0:3 kaotusseisus olles sisuliselt ainsa lootustandva variandi ja see töötas imekombel. Ma ei kahtlegi, et Benitez on väga hea treener, aga see näide pole vähemalt minu jaoks kaugeltki parim tema geeniuse tõestus.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X