320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Raul ja kõva täiendus ? Lubage naerda. Ennem on mõtekam lasta Momol siin edasi ringi joosta ja jätkata seda nn. \"harjumise\" protsessi, kui alustada pea nullist järgmise langeva tähega kõike seda sama.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Vahepeale satistikat

      67 punkti hetkel ,
      5 mängu liigas jäänud
      09.04.2006 Bolton Wanderers kodus
      16.04.2006 Blackburn Rovers võõrsil
      26.04.2006 West Ham United v
      29.04.2006 Aston Villa k
      07.05.2006 Portsmouth v

      viimase 10 aasta stat.
      2004/05 58 points, 5th place.
      2003/04 60 points, 4th place
      2002/03 64 points, 5th place
      2001/02 80 points, 2nd place
      2000/01 69 points, 3rd place
      1999/00 67 points, 4th place
      1998/99 54points, 7th place
      1997/98 65 points, 3rd place
      1996/97 68 points, 4th place
      1995/96 71 points, 3rd place
      1994/95 74 points, 4th place
      1993/94 60 points, 8th place
      1992/93 59 points, 6th place
      1991/92 64 points, 6th place
      1990/91 76 points, 2nd place
      1989/90 79 points, Champions


      artikkel

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Reservid mängisid jälle. Seekord kaotus Sunderlandile 1:2. Võrreldes esmaspäevaga koosseisus suuri muutusi polnud. Ainsatki põhikoosseisumeest reservides ei väsitata. Meie värava lõi kaunis stiilis Adam Hammill.
        \'pool: Martin, Barragan, Smith, Roque, O\'Donnell, Hobbs, Anderson, Peltier (Antwi 82), Foy (Tomlin 66), Guthrie (Calliste 75), Hammill.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          palju õnne sünnipäevaks robbie fowler

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            jummala lõbus esimene poolaeg on. algul oli Boltonil mitu head võimalust, kuid siis hakkas nalja saama. esiteks vilistas kohtunik Fowlerile audiviske ajal suluseisu. ning mõned minutid enne poolajavilet tegi GErrard ühe haledaima karistusalas daivimise, mida ma sel hooajal näinud olen. ja ma olen neid ikka mitmeid näind, sest ma vaatan üsna tihti hispaania liigat ja nii. Õnneks kohtunik õnge ei läinud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas dannar


              jummala lõbus esimene poolaeg on. algul oli Boltonil mitu head võimalust, kuid siis hakkas nalja saama. esiteks vilistas kohtunik Fowlerile audiviske ajal suluseisu. ning mõned minutid enne poolajavilet tegi GErrard ühe haledaima karistusalas daivimise, mida ma sel hooajal näinud olen. ja ma olen neid ikka mitmeid näind, sest ma vaatan üsna tihti hispaania liigat ja nii. Õnneks kohtunik õnge ei läinud.
              t2nase m2ngu kohtunike grigaad oli t2esti yks koomikute kari,teisel poolajal oli vist isegi vile kuhugi kadunud kui yhetegi viga ei vilistatud.
              aga palju 2nne liverpool olite v2idu 2ra teeninud kuna meie omad ei suuda enam yldse mitte mingisugust m2ngu n2idata.yks asi mis vihale ajas oli et isegi kui k2ega m2ng toimus oli see kohtuniku jobu vait.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Happy B\'day Robbie! 70 punkti, rohkem kui kunagi enne Premiershipi ajaloos va. arvatud see üks hooaeg, mil lõpetasime 80 punkti peal. Ja on veel võimalus seda üle lüüa. 12 punkti veel saadaval ning kolmest piisab, et garanteerida kolmas koht.

                aga nüüd, c\'mon Arse!
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Tänane mäng oli päris talutav, kuigi päris voolavat jalgpalli suutsime näidata ehk vaid teise poolaja esimesel kümnel minutil. Värav oli superilus, Carragheri tsenderdus keskväljalt ja siis Fowler-Crouch-Fowler ja vumm taha nurka. Tõeline klassikaline Robbie värav. Clean strike.
                  Kewelli aktiivsus meeldis, Stevie ja Xabi ajutised sööduvead aga mitte. Bolton pani keskvälja enamuse ajast küllaltki efektiivselt kinni. Mängu algul vastasele antud paari võimaluse järel aga oli meie kaitse lõpuni kindlalt lukus.
                  MOTM: Võrdne diil Harry ja superheas vormis Stevie Finnani vahel.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    The main talking point of a tepid first half looked like being Steven Gerrard\'s rejected penalty claim

                    Algselt postitas dannar
                    enne poolajavilet tegi Gerrard ühe haledaima karistusalas daivimise, mida ma sel hooajal näinud olen.
                    indeed, see talking point oli rohkem stiilis Toure ManUnitedi vastu

                    Algselt postitas budulojus
                    t2nase m2ngu kohtunike grigaad oli t2esti yks koomikute kari/.../
                    meie omad ei suuda enam yldse mitte mingisugust m2ngu n2idata
                    Bolton oli enda kohta isegi tubli, algul isegi domineerimist veidi,
                    et nostalgiaost uldse platsil on, panin 20min paiku t2hele
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara
                      Fowler-Crouch-Fowler ja vumm
                      Crouchikesel on plaanikene ise peale lüüa.. aga lõi pallikesest mööda.. muidu ja selline mittemidagiütlev pingevaba mäng, mida oma klubile sooviks alati.. Kuigi esimesed 35 min (see oli sellel hallil ajal, kui bolton veel joosta jõudis) oli päris pingeline..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Proper värk. Kaitse pani Boltoni suht kinni, ei saanud nad millegagi hakkama. Ja Pool\' kah lõpuks enam väga ei punnitanud. Samas see Xabi lätakas oleks võinud posti asemel sisse sahiseda.

                        Finnan lihtsalt rokib! Kas tegu hetke parimaga omal äärel? Ei oska küll kedagi teist tast ettepoole asetada.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas OskarM


                          Proper värk. Kaitse pani Boltoni suht kinni, ei saanud nad millegagi hakkama. Ja Pool\' kah lõpuks enam väga ei punnitanud. Samas see Xabi lätakas oleks võinud posti asemel sisse sahiseda.

                          Finnan lihtsalt rokib! Kas tegu hetke parimaga omal äärel? Ei oska küll kedagi teist tast ettepoole asetada.
                          Hetkevormi järgi võib pakkuda rahumeeli, et Finnan on parim paremkaitsja liigas. Phantom-Tash on miilide kaugusel ja muid tõesti pole. Muide kas see oli Finnan, kes vist Nolanit vist otsajoones juures häbistas, kus ta nii puhtalt palli ära võttis. Mees taskus ja valmis. Kui see ei olnud tema, siis Carra.

                          Aga mis alustel Fat Sam väitis, et Fowleri löök oli mishit. Mida perset, see oli vintage Robbie. Taha nurka posti kõrvale küljevõrku. Keeper, no chance, Robbiel käed püsti ja naeratus näol. Get in there Toxteth Terror! Ja nüüd Sam tahab teda ehk suvel enda ridadesse. Mitte peale eilset. Ootan huviga mängu Villa vastu, kelle vastu on Robbie ajaloos ikka päris kuhjaga kolle sisse tagunud. Aga enne vaja veel mõned mängud ära pidada.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Nojah, kuid samas ei saa jätta mainimata, et Pie-Truck-Speedo tegi selle teise mängu ära ja Jungel-Power pole samuti Lethal Strike! Get In\'i! minetanud ja Rock-Solid napsab palle nagu grafomaan miiniväljalt väikeseid vorstikesi.

                            Seega pole SmokeCity väike edu teab is üllas moment muidu nii boring hooajal. Ugly-Airport-City on ikkagi heas hoos ja *****\'id on **** ikka ees.

                            Samuti rõhutaksin, et Nose-Blow-Line on siiski mu lemmik ja tema loom või isegi poacher temas on täiesti natural ja seetõttu ongi skoorimine talle nagu ploomide noppimine viljapuu otsast.

                            Word!

                            Cheers!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Smutt sa oled mu iidol.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Martin


                                Nojah, kuid samas ei saa jätta mainimata, et Pie-Truck-Speedo tegi selle teise mängu ära ja Jungel-Power pole samuti Lethal Strike! Get In\'i! minetanud ja Rock-Solid napsab palle nagu grafomaan miiniväljalt väikeseid vorstikesi.

                                Seega pole SmokeCity väike edu teab is üllas moment muidu nii boring hooajal. Ugly-Airport-City on ikkagi heas hoos ja *****\'id on **** ikka ees.

                                Samuti rõhutaksin, et Nose-Blow-Line on siiski mu lemmik ja tema loom või isegi poacher temas on täiesti natural ja seetõttu ongi skoorimine talle nagu ploomide noppimine viljapuu otsast.

                                Word!

                                Cheers!
                                Meistri värk, mul on veel palju õppida.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X