320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Martin
    Ja McN: nimeta siis need kümned või näiteks kolm suurvõitu saavutanud noort, kes põhikoosseisus ilma teevad või näevad välja sihukese näoga, et kohe hakkavad tegema. Aaaa, nii pikk see nimekiri siis sul tulebki...loogiline ju. Hispaanlased on ees.
    Liverpooli põhikoosseisu nimekiri on ülal toodud. 28 mängijat. Mitut hispaanlast sina näed? Mina näen kolme.
    Väga tubli, et sa ei suutnud küsimusele vastata ja loomulikult ei saanud sa (kuigi tegelikult said) aru, et hispaanlased on üldnimetud iga rondi kohta, kes välismaalt kohale veetakse - just selle asemel, et omadele noortele minuteid anda.

    Sajats, eks see noorte arenemine ole muidugi aastate küsimus. Samas league cupi ei maksa nüüd küll esile tuua, sest sitema väärtusega võistlust annab otsida - suurtele umbes sama tähtis kui reservide liiga.

    Ehk tänavu ei mängi neist McN mainitud noortest põhikoosseisus ükski ja kui veab, siis ehk üks saab paari aasta jooksul löögile. Ehk hullunult mingist punasest tulevikust ei maksa küll sogada. Enne võiks need poisikesed natuke mängidagi.

    Ja McN, lihtsalt märkusena - kõrgemasse seltskonda tõusnud Leeds ehitatigi noorte peale. Ja eks neid oligi ka hilisemas, üks sellestest imeb praegu teilt palgaraha. Oled ehk märganud. Aga see selleks.

    P.S. Vaatan, et Mellor on ka tagasi. Kas nüüd ikka saab Liverpooli eest mängima? Viimased paar aastat on siin temast olnud ikka vahvaid punaseid postitusi. Märkusena: iseenesest oleks vahva, kui saaks. Kuid eks te ise tea ju paremini, et kuidas nende noortega läheb ja kuidas Liverpool neid kasutab.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Martin
      Väga tubli, et sa ei suutnud küsimusele vastata ja loomulikult ei saanud sa (kuigi tegelikult said) aru, et hispaanlased on üldnimetud iga rondi kohta, kes välismaalt kohale veetakse - just selle asemel, et omadele noortele minuteid anda.
      Sinu küsimusele on kerge vastata: loomulikult ei saa nad niipea mänguaega, sest nagu näha pole neid põhikoosseisu üles antud.
      Kui sul on midagi üldiselt välismaalaste vastu Inglise liigas, siis muidugi võib kallale karata pea igale kõrgemale kohale pretendeerivale klubile kõrgemas seltskonnas.
      Siiski ei saa mina päris hästi aru, milles sa konkreetselt Liverpooli süüdistad. Peale selle, et Akadeemia on pagana kehva tööd teinud ja hüpet põhikoosseisu pole nö omadest suurt keegi suutnud aastaid teha. Sinu \"õigele\" rahvusele vaatamata on ju ka kõige lootustandvamad noored Anderson ja Hobbs sisse ostetud. Täpselt nagu Antwi, Idrizaj ja Roque.
      See kõik pole ikkagi välismaalaste probleem, vaid selle, et Inglismaal on töö lastega tegemata jäänud. Ja mitte ainult Liverpoolis. Väga õpetlik oli eile vaadata U19 mängu Hispaania ja Shotimaa vahel. Pilt, mis avanes, oli shokeeriv. Sellest hoolimata, et shotlased pääsesid 8 parema Euroopa koondise hulka (ja Inglismaa ei saanud niigi kaugele), pole neil hispaanlaste oskustele mitte kõige vähimatki vastu panna. Selline on reaalsus noorte jalgpallurite kohta Briti saartel.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Ma ei süüdistagi väga Liverpooli. Kuid ehk sa saad pärast endagi viimast postitust aru, et minu reaktsioon oli pigem selline reality-check. Ehk on asju, mis on väga tobedad ja mind mõnikord natuke närviliseks muudavad. Näiteks need tüübid, kes postitavad www.footballisfun-andwehavetransfernews.tw.ki uudiseid igasse teemasse. Või siis midagi muud ja selleski teemas. Rohkem objektiivsust, Muidugi sinu puhul tahaks pigem pikemaid postitusi, sest sa tead nendest punastest tulevikest arvatavasti ka ühte koma teist, mistõttu oleks ehk parem aru saada, et kas emotsionaalsed ja täiesti ebaloogilised karjed on tingitud palavikust või on seal ka kuskil tõetera peidus. Tegelt on see varjatud kompliment, sest suurem osa jääbki selle www.ashleygoestochelsea.transfer.kg tasemele.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Martin
          Rohkem objektiivsust, Muidugi sinu puhul tahaks pigem pikemaid postitusi, sest sa tead nendest punastest tulevikest arvatavasti ka ühte koma teist, mistõttu oleks ehk parem aru saada, et kas emotsionaalsed ja täiesti ebaloogilised karjed on tingitud palavikust või on seal ka kuskil tõetera peidus.
          No eks ma oma lemmikklubi vaatan ikka pisut roosamate prillidega. Ja loodan, et neist poistest saab asja. Seda pagana noortekarikat poleks ju osanud uneski näha - arvestades seda, kui kehvad on Liverpooli kasvandike saavutused viimastel hooaegadel reeglina olnud. Järelikult peab selle aastakäigu (või õieti paari aastakäigu) poistes midagi olema.
          Benitezi puhul meeldib mulle tema eelkäijaga võrreldes aga kasvõi seegi, et ta laseb noortel vähemalt reservide eest mängida. Nagu hakkavad mängima ka need viis, kelle ära tõin. Houllier mängitas reservides pea üksnes neid põhimehi, kes parajasti väljakule ei pääsenud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Aga mis puudutab mainitud 28 nime, siis pole see muidugi lõplik nimekiri. Juulikuus ei saakski olla. Kolm-neli meest laenatakse kindla peale välja, müüminegi pole paaril juhul välistatud. Kui paar mängijat veel sisse ostetakse, siis ehk rohkemgi veel.
            Ajutiselt või lõplikult peavad tõenäoliselt lahkuma Carson või Dudek, Kromkamp või Traore, Mellor või Sinama-Pongolle (ründajaostu korral võib-olla mõlemad) ja võib-olla ka keegi triost Potter, Mannix, Guthrie. Viimane on ehk kõige lootustandvam mängumees meile.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              martin koma su viimased postitused on puhas sõnnik koma ja ma arvan koma et sa saad ise kah sellest aru punkt

              kõik koma kes on klubi viimase paari aasta arenguga kursis koma kas siin või mujal koma annaks sulle porgangi asemel kaigast punkt
              noortesüsteem on ehitatud justnimelt briti noortele koma kellele sekundeerivad need koma keda pole saarelt võtta punkt
              esimeeskonnas mängib sel aastal umbes 3 või maksimum 4 hispaanlast sidekriips massive koma eksju hüümärk ja küsimärk

              ühesõnaga ma ei leidnud su vabandustes põhjendusi koma vaid uskumatuna tunduvat ja ilmselt kadedusele põhinevat iba punkt

              teenige raha koma ja rahunege maha hüüumärk

              p punkt ess punkt klaviatuur ja vedelikud ei käi kokku kolm punkti

              oss koma fänn
              kohapealt

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Ideaalne näide, miks öösel ei tohiks postitada. Nüüd loeme kõik postitused uuesti läbi. Keskendunult. M\'kai, OskarM.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Mis puutub noorte mängitamisse, siis pole Benitez hädas kartnud ka noori meeskonda lisada, kui vigastused seda sunnivad. Nii on saanud platsile CLis Barragan, Anderson oli vist ka eelmisel hooajal mingis CLi mängus pingil ja ma olen kindel et tema ka mängudes figureerib. Ja mitte ainult League Cupi mängudes, kus tema ja muud kindlalt platsile saavad.

                  Ja ma veelkord küsin, et mida sa ootad 17-aastatest? Et kõik oleksid Rooneyd ja Owenid? Enamustel pole kehagi mida aga inglise liigas vaja läheb. Selleks et musklit kasvatada oma skeletile läheb paar aastat. Kannatus palun, ma arvan, et viriseda võiks 5 aasta pärast kui ükski neist noorest kes YC võitis pole läbi murdnud põhimeeskonda.

                  Ja sa ei saa ka ette heita benitezile kohaliku talendi maha kandmist. Alves on küll tema peamine soov paremale äärele kuid Pennant on järjekorras teine. Bellamy osteti ka. Ja ta on öelnud, et ta tahab osta kohalikke mängijaid aga nende hinnad on võimalustest väljas ja ta tunneb hispaanlasi paremini. Kuid mida kauem ta on olnud inglismaal, seda paremini ta ka siinseid mängijaid tunneb ja ka tema skaudid suudavad leida sobivaid mängijaid lähemalt kui üle vee.

                  Ja kui järgi mõelda, siis on Benitez meeskonda toonud väga palju kohalikke - Crouch, Fowler, Bellamy, Anderson, Hobbs, Martin, Calliste, Nardiello, Carson. Pole paha 2 aasta kohta Inglise liigas mida sa üldse ei tunne. Ok, 2 neist on maha kantud, aga siiski oma võimaluse nad said.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Liverpool võitis siis eile Crewe 1:0. Värava lõi üllatuslikult juba algkoosseisust alustanud Craig Lindfield, 17 a. Kokku käis meil väljakul 22 meest - sisuliselt kõik peale veel puhkusel olijate, ka Salif Diao, kellele pole isegi särginumbrit antud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      uus särk ka ametlikult väljas :

                      http://www.liverpoolfc.tv/replicakit/index.htm

                      Kõlakatest niipalju ,et Rafa\'l olevat miskine tähtaeg endale määratud selleks neljapäevaks ,
                      et siis peaksid põhi ostud/müügid selged olema.



                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Jumala normaalne särk.
                        Ma ei saa aru, mis te virisete siin.
                        Vaadake Milani uue hooaja särki, siis taipate kui palju teil vedanud on.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Minu arust on kodusärk ilus, isegi see paljukirutud krae mulle meeldib. Küll aga ei istu võõrsilsärgi roheline Carlsbergi logo. Täiesti totter näeb see seal välja. Kodusärk on aga võimas.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Oluline pole särk, vaid mees särgi sees.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                See adidase märk ei ole just naelapea pihta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X