320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas eestimees


    Algselt postitas Sajets


    1 mäng? Ise oled! Natuke rohkemgi mänginud on - mingis mängus olevat tulnud kuskil 70\' minutil platsile ja 2 kolli löönud ja asja ära otsustanud. Nii Olympiakos kui ka Panathinaikos olevat juba enne Liverpooli ostusoovi avaldanud.
    minu pask, vale inimene on mul siin sorry Sats1:P
    Jätkad valede nimedega
    Postitaja Sajets
    Vabandatav Sats1

    Ise ka aru saad?
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Tundmatu


      Algselt postitas eestimees


      Algselt postitas Sajets


      1 mäng? Ise oled! Natuke rohkemgi mänginud on - mingis mängus olevat tulnud kuskil 70\' minutil platsile ja 2 kolli löönud ja asja ära otsustanud. Nii Olympiakos kui ka Panathinaikos olevat juba enne Liverpooli ostusoovi avaldanud.
      minu pask, vale inimene on mul siin sorry Sats1:P
      Jätkad valede nimedega
      Postitaja Sajets
      Vabandatav Sats1

      Ise ka aru saad?
      sitt ikka juhtub vahel

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Eriti kui sa oled sitaauk
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Sajets


          Eriti kui sa oled sitaauk
          solvad?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ei
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Breaking News Sky Sportsi pealt on, et Liverpool on ostnud Pennanti.

              Nonii, RW positsiooni jaht, mis on kestnud aastaid on lõpuks leidnud oma lõpu. Loodame kõike paremat.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                JERMAINE PENNANT TALKS TO LIVERPOOLFC.TV
                .....
                I actually got my first Liverpool kit when I was about four years of age.
                ....
                I always wanted to come to Liverpool. This is the only club I would have wanted to sign for.
                ....
                this is the best club in the country
                ....

                Minu arust natuke kummaline ost , usun et Cisse läks just sellepärast et ta paistis
                liigselt silma ka väljaspool staadionit ,
                loodan et Pennant suudab ennast ka väljaspool staadionit kokku võtta.
                Platsil on mees ju päris hea ,Pooli\'s ei ole ta ka vast sellise surve all vastaste poolt.


                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas lfc

                  Minu arust natuke kummaline ost
                  Meil on juba aastaid olnud puudu õige ääremängija - viimane paremal oli vist Barmby, kelle loomulik positsioon oli RW või RM. Murphy, Smicer, Cheyrou, Diouf, Cisse, Finnan, Kromkamp, Pongolle, Le Tallec, Potter, Garcia, Barragan, Kewell ja Gerrard (kohutav mis hulk mehi on seal pidanud mängima ikka) pole keegi loomu poolest ääremängijad. Enamus neist on ründavad keskväljamehed või ründajad, mõni aga peaasjalikult kaitsja. Nüüd on meil lõpuks mees kes tead kuidas mehest mööda minna, teab et palli tuleb tsenderdada ja kuidas seda teha tuleb. Lõpuks ometi on äärtel kaks kiiret ja palliga end mugavalt tundvat meest. Ma seda nüüd küll imelikuks ostuks ei pea.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Imelik sellest mõttes ,et Pennant\'l problad väljakult eemal ,arvasin et Rafa väldib selliseid
                    oste ---mõni jama ja jääb pingile.
                    Väljakul on ta hea ,selles ma ei kahtlegi


                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Jermaine saab siis kandma särki numbriga 16. Lapsepõlveiidol John Barnes... hmm, paneb mõtted liikuma... Barnesi sarnast meest pole punases särgis tõesti ammu nähtud.

                      Kallid rootslased näitavad 92. aasta karikafinaali. Ühteaegu rõõmus ja kurb tunne on seda vaadata. 92. aasta mais oli meil ju veel igati ponks koosseis: vanad kalad Mölby, Nicol, Houghton, Wright, Rush ja Grobbelaar veel kenasti olemas. Mickey Thomas - supervärav vollest noore lootuse McManamani söödust. Teine tulevikutäht Rob Jones paremkaitses ja suurepärane Dean Saunders rünnakul. Ei vähimatki märki John Scalesist või Paul Stewartist. Veel. Ometi oli see lõpp. Viimane karikas, viimane suur võit aastateks. Teada ju, keda mina süüdistan. Aga kes seda toona aimata oskas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        tõesti, noor Steve poiss oli nagu noor jumal, võttis ette keda tahtis ja jättis maha keda tahtis.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas lfc



                          ---mõni jama ja jääb pingile.
                          Järjekordne drink driving ja sellisel juhul peab see mees tõesti pingile jääma, seekord küll juba vanglas.
                          Rafa võttis selle mehe puhul küll ülearuse riski. Pennantisugused pätid lihtsalt ei kasva ümber. Muide peale igat sigadust on ta pisarsilmi lubanud ennast parandada aga ikka mingi pasa kokku keeranud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Nimetage palun mulle veel mõni pask peale Brumiga liitumist? Ma tean vaid ühte - see kui ta purjakil trenni tuli, aga see juhtus ka tänu sellele et tol päeval ei pidanud olema trenni, kuid Pakspea korraldas erakorralise trenni. See vist oli mängujärgne pühapäev, mil see toimus. Pennant oli aga õhtul õue läinud - kes meist ei oleks? Ei saa unistada et meie Carra või Gerrard mingid paipoisid on. Esimene neist paneb ikka vahel korralikult tinti. Sama tegi ka Didi näiteks. Elage üle. Tüübil oli vähemalt kohusetunnet kohale tulla.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              korralik sportlane ei laku ennast ka mänguvabal ajal täis.
                              Samas Pool on Pennanti unistuste klubi nii et ehk võtab ennast seal kokku ja enam lollusi ei tee- on tal ju antud nüüd vist mingi 5-6 võimalus tipptasemel end tõestada

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Kuis Bodo Zendeniga lood on......kas jätkab klubis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X