320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Uefa otsustas, et Haifaga võõrsilkohtumine peetakse Iisraeli asemel neutraalsel pinnal. hetkel on mainitud siis Ukrainat. Pisut kauge tripp, aga parem kui keset pommipesa.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Hurraa! Traore läks ära. Pööningule.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas OskarM


        Hurraa! Traore läks ära. Pööningule.
        Heh, see on tegelikult müstiline kuidas üks mees suutis olla ühes ja samas mängus täielik päästeingel ja samas räpaseim patustaja. Kasvõi CLi finaalgi. Joonelt puhtakslöök, mitu viimase hetke täklingut ja siis täielik peataolek vahepeal.

        Ja 7 aastat Liverpoolis on ka ikka pikk aeg. Väga pikk... aga mingu tal hästi Charltonis. Juba sel põhjusel et ta iial ei virisenud, halanud ja ei protesteerinud, selle eest talle tänu. Käitumine oli täpselt see, mida ootad ühelt, kes punases särgis. Walk on!
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          ITV 1
          SuperSport 4
          TV3 Norway
          -----------------------
          Israel 10
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            2-1 siis lõpptulemus. Vähemalt võit on käes kuigi seda palju pole. Mõlemad väravad lõid uued poisid - ehk siis Bellamy ja Gonzales. Viimase värav oli tehnika poolest ikka spets. Loodetavasti on kahe nädala pärast meeskonna rütm parem kui täna.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              2:1 kodus Haifa\'ga ,väravad uutelt meestelt : Bellamy & Gonzalez
              kuidagi frustreeriv mäng oli ,algus oli nagu need viimase sõprusmängud ,mida edasi seda paremaks läks,lõpus tuli ka Pennant \'lt seda mida oodati aga keegi ei suutnud väravasse lüüa ,enamasti pikk mees siis.
              Kusjuures Gonzalez vahetas välja SG enese ning lõi paari minuti pärast kolli..
              Pühapäeval saab vast rohkem aimu mis seisus oleme

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Mhmh. Mulle kah mõned asjad meeldivad. Aga väga ei meeldi need kaitsjad, kes libastuvad liiga tihti viigiseisul. Ja Traore pakkus selliseid hetki korduvalt. Vale oleks arvata, et poiss oli paha, mkm, keskmik, aga mitte rohkemat, lisaks ilma löögita. Hea kaitsja hoidmaks edu, aga _tunduvalt_ nõrgem surve all. Kuna tema kohal on kaks paremat mängijat, siis selle hooaja mängupraktika oleks jäänud kesiseks. Riise > Warnock > Traore.

                A lõppenud mäng oli paras läbu. Kaitse on endiselt (viimased 2 sõprusmängu + tänane) sassis. Finnan pole vist kunagi nii palju rünnakule lülitunud kui täna. Sissokolt ja Pennantilt hea esitus. Zenden oli esimesel poolajal pädevalt kiire. SG keskmik, Peeter ja Norra troll lõid oma võimalused napilt-napilt mööda. Palli hoiti, tsenderdused ja söödud läksid kah ninnu-nännu mööndes kohale. Uutelt meestelt väravad ja edu sees, mida veel loota? Okei-okei, kaitse läheb paremaks ja \'misiganesstaadionil\' ei joosta enam kolmekesi kokku (lastes lambimeestel väravaid lüüa).

                Algselt postitas Sajets

                Ja 7 aastat Liverpoolis on ka ikka pikk aeg. Väga pikk... aga mingu tal hästi Charltonis. Juba sel põhjusel et ta iial ei virisenud, halanud ja ei protesteerinud, selle eest talle tänu. Käitumine oli täpselt see, mida ootad ühelt, kes punases särgis. Walk on!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Kahjuks pean ytlema, et mulle ei meeldi Liverpool , nii et ma oma nina siia teemasse ei pista enam.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas Volume


                    Kahjuks pean ytlema, et mulle ei meeldi Liverpool , nii et ma oma nina siia teemasse ei pista enam.
                    Ilmselgelt päeva postitus!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Missa seletad seal Jaan. Piletid on olemas vää? Paras koomiks saab täna olema, mina triibulises särgis.

                      Algselt postitas Jaan


                      Ilmselgelt päeva postitus!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Gerrard alustab pingilt ....,samuti Hyypia.

                        Reina

                        Finnan Agger Carragher Riise

                        Pennant Zenden Sissoko Gonzalez

                        Garcia Crouch

                        Pingil:
                        Dudek
                        Hyypia
                        Gerrard
                        Aurelio
                        Alonso
                        Bellamy
                        Pongolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          oioioi, ma olen väga rahul, et riise skooris, kuna mulle suht ei meeldi chelsea
                          {9}

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            sama siin...loodan et chelsea saab pasunasse...ehkki see jääb Liverpooli ainsaks tiitliks sel hooajal

                            E: vara hõiskasin....Sheva viigistas

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              2:1

                              Riise ja Crouch, rahajõmmide poolt kommar.

                              Fuckin\' super ma ütlen. Mängupilt oli väga väga hea. Kui viriseda, siis Alonso ja Garcia söödud olid veits nigelad. Aga kaks kena väravat, palju võimalusi ja ühtne meeskond oli platsil. Mi laiki
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Pets tegi Chelskile ära. Palju õnne kõigile Pooli fännidele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X