320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    eelmise posti peale hakkasin otsima kuidas Dirk Kuyt hääldada ,
    leidsin et hollandi sportlaste hääldust saab veebis lausa kuulata

    The Dutch in Sports

    Dirk Kuyt
    Giovanni van Bronckhorst
    Rafaël van der Vaart
    Jan Vennegoor of Hesselink
    asuvad siin:
    link

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas eston maravilha


      käut saab olema üks vahva flop inglise liigas
      järgmine wilfred bouma
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas eston maravilha


        käut saab olema üks vahva flop inglise liigas
        Ja millele see avaldus baseerub? Hollandlased on Premiershipis ennekõike õnnestunud. Nende liiga on suht sarnane Inglise omaga, kus lubatakse rohkem jõudu, mäng liigub kiirelt ja palju aega pallil ei anta. Seda on näidanud Bergkamp, van Persie, Hasselbaink, van Hooijdonk, van Nistelrooy. Ja ma ei tea, ma isegi imestan, et Boumal ei ole paremini läinud Villas. Kuigi ega ma väga tea ka, kuidas tal seal läinud on.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Loodetavasti ei lähe tehing läbi. Niipalju kui mul on Feyernoordi mänge õnnestunud vaadata, on ta ikka päris-päris korralik. Palju neid oli, kes mõned aastad tagasi küsisid Ruud who? Eks aeg näitab...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ainuke asi mis takistab on meditsiiniline läbivaatus. Na aga kui ta eile mängis ja pole pikka aega minu teada vigane olnud, siis pole sealt ka midagi karta. Nüüd siis 4 väga head ründajat kahele kohale. Kuyt, Bellamy, Fowler ja Crouch. Igaüks piisavalt teisest erinev, kõik tundub, et omadustel võivad ükskõik kellega ees mängida. Super ma ütlen.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Väike statistika, et ta on löönud Feyenoordi eest 116s mängus 78 väravat. Kena saldo igatahes.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Üks, küll mitte hollandlane ,kuid ka hollandis jubedalt paugutanud vend minu teada tsellsis nii väga ei paugutanud!!Aga Kuyt muidugi teistsugune mängija hoopis ,selline Rooney tüüpi, kergelt siuke metslane ...usun et lööb läbi eriti kui poolis pallima hakkab!
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Premiership ei ole Hollandi liiga. Kezman paugutas kah palju.

                  Mul on selle Kuyti koha pealt parasjagu pask kõhutunne. Niipalju kui ma teda jälginud olen - ehk siis sellest ajast saadik, mil ta tõsisemalt LFC huvioribiiti sattus. Liigamängudes keskmiselt kahvatu, omad head omad vead. Koondise eest nullauto.

                  Ei mõista ostu tagamaid, kuid ma tegin haput nägu ka Sissoko ja Alonso (no mida mees tegi esimesed 2 kuud, öak!) esimeste esituste peale. Kuna Rafa tundub kakku jäägitult usaldama, siis ootaks-vaataks esimese poolaasta ära, enne kui mudaga loopima hakkaks.
                  Las kohaneb ja tambib ka reservi eest mõned võrku.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas OskarM


                    Premiership ei ole Hollandi liiga. Kezman paugutas kah palju.

                    Mul on selle Kuyti koha pealt parasjagu pask kõhutunne. Niipalju kui ma teda jälginud olen - ehk siis sellest ajast saadik, mil ta tõsisemalt LFC huvioribiiti sattus. Liigamängudes keskmiselt kahvatu, omad head omad vead. Koondise eest nullauto.

                    Ei mõista ostu tagamaid, kuid ma tegin haput nägu ka Sissoko ja Alonso (no mida mees tegi esimesed 2 kuud, öak!) esimeste esituste peale. Kuna Rafa tundub kakku jäägitult usaldama, siis ootaks-vaataks esimese poolaasta ära, enne kui mudaga loopima hakkaks.
                    Las kohaneb ja tambib ka reservi eest mõned võrku.
                    nojah, see on muidugi ainult Inglismaal vist voimalik, et ostetakse mees ja pannakse koigepealt kohe reservi mangima
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas OskarM


                      Ei mõista ostu tagamaid, kuid ma tegin haput nägu ka Sissoko ja Alonso (no mida mees tegi esimesed 2 kuud, öak!) esimeste esituste peale.
                      Kumb siis ?
                      Mulle jätsid need mehed küll kohe väga hea mulje ,ei saa aru mida sa silmas pead.

                      Kuyti olen näinud ainult MM\'l .kui paar liiga kerget kukkumist välja jätta siis oli täiesti OK
                      Mul on hoopis s..t tunne Pennanti suhtes (kukub mansast välja ,loodan et nii ei juhtu ning ta näitab seda milleks ta võimeline on ) ,pika mehe suhtes oli ka ja polegi päris üle läinud


                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Sajets

                        Ja millele see avaldus baseerub? Hollandlased on Premiershipis ennekõike õnnestunud. Nende liiga on suht sarnane Inglise omaga, kus lubatakse rohkem jõudu, mäng liigub kiirelt ja palju aega pallil ei anta. Seda on näidanud Bergkamp, van Persie, Hasselbaink, van Hooijdonk, van Nistelrooy. Ja ma ei tea, ma isegi imestan, et Boumal ei ole paremini läinud Villas. Kuigi ega ma väga tea ka, kuidas tal seal läinud on.
                        ma rohkem kui mmil teda näinud pole aga selle järgi bosko balaban on sama masti vend

                        a muider boumal läheb hästi, esialgset kohanemist segas vigastus, kuid kohanemine läks üldiselt kiiresti, ning algaval hooajal saab olema tegu ilmselt ühe liiga parima vasakkaitsjaga

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          bljaad, nagu päevi näinud naised - ega mind sinna ostetud:P
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Lihtne!

                            Pean silmas seda, et Alsonsol läks kuskil 15 mängu, enne kui ta hakkas aru saama, mis mäng see briti jalgpall on. Ta oli VÄGA halb esimeses 10 mängus - vaatan hetkel läbi ta algust ja see on tõesti karm ala. Sama Sissoko kohta.

                            Algselt postitas lfc

                            Mulle jätsid need mehed küll kohe väga hea mulje ,ei saa aru mida sa silmas pead.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Poisid ja tüdrukud, palun pidage meeles, et Kuyti puhul pole tegu ei parem ega vasakäärega, mis positsioonil teda MMil mängitati. Ja kurat kannatust. Ning reservidesse teda vaevalt pannakse. Ikka maksad 10 miljonit et siis saaks poisikestega mängida. Ega me Chelsea pole.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Meeldiv lugeda, et allkiri käes ja meeskond komplekteeritud. Arvaku ma Kuyti mängust MM-il mida tahes, Hollandi liiga statistika on muljetavaldav. Kindlasti on ta ka Premieris tõenäolisem õnnestuja kui näiteks Morientes.
                                Jah, ründesuunaliselt oleme käesoleval hooajal kindlasti tugevamad. Gonzalez, Pennant, Bellamy, Kuyt. Pingilt ka nii ühte kui teist meest võtta. Loodetavasti suudame ka oma tubli kaitsemängu säilitada. Kui jah, on vastastel põhjust hirmul olla.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X