320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas eston maravilha


    see et risdale talle suure raha eest paska ostis oli tema süü? seth johnson anyone.. ja risdle oli see, kes tuleviku sissetulekud(mis tulemata jäid) laenude kateks lubas
    seth johnson ei olnud pask vaid lihtsalt kallis ja õrn. kui ta vähekenegi vormi tõusis, siis oli ta päris hea. nii umbes paar mängu - kuni järgmise vigastuseni.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Mis Crouchi puutub, siis kui Rafa on nõus ta eest 7 milli maksma siis ta ka teeb seda, kui ta leiab et see hind on õige arvestades, mida mängija meeskonnale pakkuda võib. Pre-season kohtumistes nägin, millest me puudust tundsime eelmine hooaeg. Peter ei ole ostetud selleks, e ta Juventusele kolm kolli lööks - ta on selleks et me lööks ühe kolli Palace\'i laadsetele müüriehitajatele.

      Vaese mehe Drogba Aga kõvasti etem.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        huvitav küll miks tahtis rafa sotonile kõigepealt 4 miljonit maksta, aga lõpuks maksis appy arry nõutud 7?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas mcnamara
          Norra olla aga Riiset terve mängu pingil hoitud.
          Riise oli suspended, shotlaste vastu kindlasti platsil.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas eston maravilha


            huvitav küll miks tahtis rafa sotonile kõigepealt 4 miljonit maksta, aga lõpuks maksis appy arry nõutud 7?
            Sest esimene pakkumine ei ole kunagi lõplik ja nii loll ei ole Rafa, et koheselt pakub täpselt niipalju, kui kalliks ta kedagi peab.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas fittibaldi


              Algselt postitas mcnamara
              Norra olla aga Riiset terve mängu pingil hoitud.
              Riise oli suspended, shotlaste vastu kindlasti platsil.
              Riise oli suspedes nagu peale CLi võitu Vähemalt selline pilt tuli silme ette.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Robbie.
                Tore lugu muidu, aga Houllieri kaitseks tahaksin siiski öelda, et \'poolist lahkumise hetkeks oli Robbie näol paraku tegemist täiesti kasutu mängijaga. Samas...eks sealt me karikavõitudejärgne allakäik pihta hakkaski. Nii et kes teab.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                  järgmine mäng on TOTTENHAM AWAY, enne mida tasub kindlasti veelkord ära vaaadata \"Football Factory\"
                  Seleta vanale inimesele, mis see veel on?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    kas vanur seda filmi pöffi raames siis vaatamas ei käinud?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas eston maravilha


                      kas vanur seda filmi pöffi raames siis vaatamas ei käinud?
                      Pöffi raames oli miski noortefilm küll, kus mingid taanlased (vist) jalgpalli mängisid, aga see polnd vist see.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        football factory, junõu.

                        ma alles eile mukile seletasin, kuidas mul iga kord seda eelmainitud \'tottenham away\' fraasi kuuldes pulss 250 peale läheb.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          mul hakkab pulss kiiremini käima hoopis david guetta suurepärase \'just a little more love\' peale. enne ühtki mängu ei saa seda laulu kuulamata olla

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Robbie.
                            Tore lugu muidu, aga Houllieri kaitseks tahaksin siiski öelda, et \'poolist lahkumise hetkeks oli Robbie näol paraku tegemist täiesti kasutu mängijaga. Samas...eks sealt me karikavõitudejärgne allakäik pihta hakkaski. Nii et kes teab.
                            Konstantne Heskey eelistamine Fowlerile ajas mul sita keema tol hetkel - ja kui müük toimus olin šokis - iidol ja God lahkus igavesti. Praegu võiks ju öelda, et see oli suurepärane liigutus Pooli poolt sest see summa, mis tema eest saadi oli küll tagantjärgi juureldes päris kõvasti ülemakstud.

                            Aga siiski ei andesta ma iial Houllier\'ile seda, kuidas nad teda kohtlesid - lööd mängus 3 väravat ja järgmisel oled pingil. Haiglane oli see siis ja siiani ärritab. Liverpool võiks ta siiski kunagi tagasi koju tuua. Ja ma usun et ma ei ole ainuke, kes seda näha tahab.

                            Tellisin eile Fowleri biograafia Amazonist ja tõotab tulla huvitav lugemine.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              minumeelest oli kuskil filmi keskel see laul, aga ei ole päris kindel

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Vaatasin eile uuesti Liverpooli 500 parima värava DVD-d (aitäh, Melwood), ja kõik need aastad tulid jälle tagasi. Nõnd otsustasin siia kirjutada minu aja (st alates 80-te esimesest poolest) 10 Liverpooli lemmikut. Ja pisut põhjendada ka. Kommentaarid ja kriitika muidugi igati oodatud.

                                1. Kenny Dalglish

                                Esikohas pole küsimustki. Muidugi ei näinud ma oma silmaga suurt osa Kenny karjäärist Punastes, aga see mida nägin ei unune. Esmajoones fantastiline väravate looja, aga ka suurepärane rünnakute lõpetaja ise. Kapten ja siis manager neil kuldseil kaheksakümnendatel. Sel päeval jaanuaris 1991, kui King Kenny lahkus, lõppes meie kuldne ajastu.

                                2. Steve McManaman

                                Macca oli minu tüüpi mängija. Selline, kes mulle kõige rohkem meeldib. Ta võttis palli, jooksis ja lammutas niimoodi vastase kaitse. Siis vabastav sööt Rushile, Fowlerile või Collymore\'ile või hoopis lihtsam lahendus - pall ise võrku.
                                Macca saatuseks oli mängida Liverpoolis pisut valel ajal, aga sellest hoolimata oli ta üheksakümnendate kuningas. Ja Realis, kui seda keegi enam ei oodanud, näitas ta veelkord oma müstilist talenti.
                                Väidan, et päris temasarnast poolkaitsjat täna Premieris polegi.

                                3. John Barnes

                                Mitmeski mõttes mängustiililt Macca eelkäija. Ehk siis jällegi minu masti jalgpallur. Heal päeval peatamatu, halval - jah, siis teda nagu väljakul polnudki.
                                Tohutult inspireeriv jalgpallur oli.

                                4. Bruce Grobbelaar

                                Kloun? Jah. Fenomenaalne väravavaht? Jah. Minu jaoks Liverpooli murdumatu hinge musternäidis kuldaastatel. Üheksakümnendate skandaalid varjutasid paljude jaoks varasema, aga mitte minu.

                                5. Jan Mölby

                                Taanlane oli poolkaitse kuningas kaheksakümnendatel. Klubi paremaid oste läbi aegade.
                                Alati stabiilselt hea - võiks väita, et punase söödumasina mootor.

                                6. Ian Rush

                                Ründajatest suurim. Rushi väravad tõid meile lugematul arvul tähtsaid võite - kõige paremini ehk on minu mällu jäänud see, kuidas ta 86. aasta karikafinaalis Evertoni uppi lõi. 15 aastat Liverpoolis!

                                7. Robbie Fowler

                                Fowler alustas Rushi kõrval ja vau, see oli tappev paar! Alati kui ma nendele aastatele mõtlen, nean ma maapõhja tollase manageri ja tema klubisse hangitud vaimustava kaitseliini, mis meie lootused tiitlivõitudele uputas.
                                Aga noor Folwer mõne teisejärgulise Premieri kaitseliini vastu - see tähendas tollal täielikku hävitustööd.

                                8. Michael Owen

                                Ma ei unusta kunagi 2001. aasta kevadet, aga juba varem oli Michael löönud Liverpoolile unustamatuid väravaid. Tema kiirus ja võime pall igast olukorrast väravasse saata. Oh.

                                9. Steven Gerrard

                                Ainus praegusest Liverpoolist, kes kümne sekka mahub. Noorena sai loodetud temast Barnesi ja Macca mantlipärijat, aga päris seda tüüpi mängijat temast ei kasvanud. Inspiratsioon tervele põlvkonnale ja vaimustav jalgpallur küll.

                                10. Alan Hansen

                                Kuldajastu väljapaistvaim kaitsja. Koos Steve Nicoli ja Kenny Dalglishiga meie Shoti maffia liige, mille kadumisest on nii tohutult kahju. Miks pole Liverpoolis enam aastaid ühtegi shotlast? Sigadus.
                                Isiklikud mälupildid Alanist on pisut tuhmid - sest mida ikka lapsuke kaitsjatest pidas, kui meeskond kogu aeg võitis? Alles hiljem olen hakanud mõistma Liverpooli tollase kaitseliini tõelist väärtust.
                                Alan Hansen lahkus Liverpoolist ja lõpetas jalgpalliga 1991, vaid napilt pärast King Kennyt...

                                Kes oleks veel võinud esikümnesse pääseda? Kuldajastust olid sellele kõige lähemal mulle kunagi nii armsad iirlane Ronnie Whelan ja shotlane Steve Nicol. Minu mälus on nad alati koos väljakul. Jamie Carragher ja Sami Hyypiä pole muidugi esikümnest kaugel, nagu ka mitte snaiper John Aldridge, kallis kapten Jamie Redknapp, väsimatu võitleja Steve McMahon või näiteks Rob Jones, Mark Lawrenson, Steve Staunton, Barry Venison. Jne jne

                                Vaimustavad aastad ikka elatud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X